Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#40701) #43783936


#43783936
törölt tag

Elmegyek spottolni, beállok egy szuper helyre, közvetlenül az ellen vonulási útja alá.
10 másodperc spot után kiszednek
A lista: IS, IS-3, SU-152.Persze mindhárom a csapattársam volt.
Nekiálltak távolra sniperkedni, és egy picit aláhordott az ágyú. :W

Utóirat:
Természetesen megnyerték a csatát.
Nekem 0 sebzés és 0 spot jutott.
Persze a duplázó körben. :O

[ Szerkesztve ]

(#40702) diegho válasza Achill3uS (#40697) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem a prémium ammo fáj, hanem az, hogy ezek a szarok játszani nem tudnak és már prémium ammoznak. Fogalmuk nincs hová kell menni, de a prém lőszert megtalálja és használja... ahelyett, hogy legalább annyi agyat növesztene, hogy mivel hová kell menni, betárazza a goldot kisebzi a kis 700-as átlagát vele tier8-ban és királynak érzi magát.

(#40703) Tuco Ramirez válasza Achill3uS (#40697) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Sosem értettem ezt a goldnoob-ozást. Ha valaki feleslegesen lövöldöz golddal, az az ő baja, az ő pénze bánja. :U

#40704 Pete55555: T4-ben meg lehet oldani. De egy T6-os csatában már nem sokra mész a trollágyús Hetzerrel...

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#40704) Pete55555 válasza Sanya (#40700) üzenetére


Pete55555
addikt

Hát ezt mondtam, hogy megoldom a Hetzeremmel a dolgot :D

Meg ezzel ;]

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#40705) petike2014 válasza Achill3uS (#40697) üzenetére


petike2014
aktív tag

Csatlakozom, ugyan ez a tapasztalatom... Ritkán és kényszerűségből használok csak goldot de akkor is mindig rám ugatnak. Amúgy az utóbbi pár napban eléggé rossz élményeim vannak az MM-el és az RNG-vel kapcsolatban, másnál nem jönnek az ilyen 15-3 meccsek, 8 % túlélt csatával, 25 meccsből 1k wn-el? Förtelem na...

UI ->Tuco Ramirez: Azokat viszont akik eleve magas átütésű ágyúval lőnek én is leugatom ha gold ammoval lőnek legfőképp azonos tierben, és azért mert nem képesek kettőt klikkelni,hogy megtanulják a weak spotokat és becélozzák azokat.

[ Szerkesztve ]

(#40706) Cseri0058 válasza diegho (#40695) üzenetére


Cseri0058
őstag

Nem unod még, hogy minden nap idejössz sírni a prém ammo miatt? és kivagy akadva ha a többi ember is itt sír... :U

(#40707) Tuco Ramirez válasza petike2014 (#40705) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

A goldot betölteni sokkal könnyebb mint megtanulni egy csomó tank weakspotjait, jól helyezkedni és pontosan célozni. És amíg kreditért lehet prémlőszert venni (pláne hogy mostanában ennyi pénzes küldetés van), addig sokan fogják a könnyebb utat választani. Ez van sajnos. :(

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#40708) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Kicsit érzem csak szánalomnak, hogy bementem Erlenbergre Comettel, meghaltam rögtön az elején, mert nem vagyok hajlandó játszani azon a pályán. Azóta lejátszottam 3 meccset, de a Comet még mindig meccsben van... Az a pálya egy agyrém.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40709) diegho válasza Cseri0058 (#40706) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem unod még, hogy állandóan ide jársz nyihogni minden miatt, számtalanszor abbahagyod a játékot, utána visszajössz, hívsz platoon-ba, majd mikor egyedül játszol jössz nyihogni és ez így megy hónapok óta folyamatosan?! Nézzél tükörbe kisfiam, aztán beszélhetünk!

(#40710) dfsz34 válasza Tuco Ramirez (#40707) üzenetére


dfsz34
őstag

Nem feltétlenül. Értelmes gold használat pontosan, hogy hasznára van (lenne) mindenkinek.

Például most el hallufon black prince-el vagyok és kettő ellenség foglal, "lerohanok" a hegyről hogy reseteljek, de egy tiger p leselkedik a3-ban, mert áttörtek ott. Lassan mozgok, nyílt terepen, kettőt lövök a tiger p-re, próbálok gyenge pontra kettőt normál lőszerrel, de már ilyen közepes távolságból is az van, hogy szinte kizárt, hogy pontosan oda menjen a lövedék, ahova szánom, ráadásul csak egyszer mertem teljesen becélozni, a második lövést úgy futtában adtam le. Aztán aranyra váltok és bumm, kiszedem.

Aki arcoskodik, hogy ő nem használ aranyat, az valószínüleg bukta volna ezt a csatát, mert a csapattársaim meg sem mozdultak és valószínüleg simán befoglalt volna az ellenség. Lehet, hogy a harmadik vagy negyedik lövésem végül gyenge pontra megy és kilövöm a tiger p, de az is lehet, hogy nem és én közben ott vagyok szép nagy célpont mindenkinek egy lassú járműben.

Ilyenkor nemhogy ajánlott, de szerintem kötelező aranyra váltani, hiszen anélkül elmehet a csata is. Rengeteg ilyen szituáció van, amikor igazából az az ostoba, aki nem használ aranyat.

Azt én sem értem, mikor a WTE-re mindenki aranyat lő, mert ha az alap lőszer nem tetszik, a he-nek akkor is sokkal több értelme lenne, de azok tényleg egy más kategóriába tartoznak, akik különösebb indok (pl ászt akarnak) nélkül csak aranyat töltenek be.

(#40711) Achill3uS válasza diegho (#40702) üzenetére


Achill3uS
veterán

ez ellen tudod mit lehet tenni egyedül? kerülöd a randomot, vagy nem játszol :U
és nem az zavar, hogy 1-2-3k csatával nem tudják hogyan kell játszani, mivel hova kell menni, én se tudtam de amikor ugyanez van tier X-ben, 19k csata melletti red stattal és batchattal basecampel legszivesebben kilőném. mert való igaz ez egy játék és nem mindenki ugyanazért játszik, szórakozásból, komolyan, gyerek, felnőtt stb de mivel ezt a játékot nyerésre játsszák és ha nem járulnak hozzá a csatához legjobb tudásuk szerint mások idejét basszák el. ami pedig mindenkinek a legdrágább.

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#40712) Cseri0058 válasza diegho (#40709) üzenetére


Cseri0058
őstag

lol! megtehetem nem, hogy abba hagyom
te is folyton nyihogsz ám...szóval jah ugyan ezt csinálod...és te vagy kiakadva ha valaki ezt csinálja...szánalom...

[ Szerkesztve ]

(#40713) Achill3uS válasza dfsz34 (#40710) üzenetére


Achill3uS
veterán

ahhoz is kell egy bizonyos foku rálátás a játékra, hogy tudd mind3 lőszer tipust használni. amikor "tanítottak" a kollégáim wotozni jaj nem kell csak AP a másik kettő drága meg nemjó :D igaz akkor még nem volt kreditért gold.

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#40714) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Volt itt panasz párszor az XVM-re frissesség szempontjából. Én úgy látom, hogy manapság már hetente frissül, nálam pl. ma is.

(#40715) diegho válasza Cseri0058 (#40712) üzenetére


diegho
nagyúr

Persze - persze :)

(#40716) PAWI válasza jano_77 (#40669) üzenetére


PAWI
tag

Hát igen, nem lehet vele eszetlenül rohamozni, Tigrishez és a T29-hez képest hosszú töltési idő de legalább cserébe kicsi az átütése is :DD. Megmondom őszintén, én leginkább támogatom a tigriseket és a T29-eket vele, persze megyek velük együtt a frontra, de inkább akkor dugom ki az orrom, ha az ellenfél ellőtte magát. Így játszom vele tier8-9-be is. Ha top heavy vagyok, és a legjobban páncélozott, akkor természetesen agresszíven játszom vele, ahogy mondjuk a tigrisemmel vagy a kv3-al.

(#40717) PAWI válasza Mr Bond 007 (#40674) üzenetére


PAWI
tag

Köszi, valószínüleg megyek vissza kamionozni, és mobil nettel kell megoldanom a játékot, azért érdekel a dolog. Ez az adatmennyiség belefér még.

(#40718) Pete55555 válasza diegho (#40715) üzenetére


Pete55555
addikt

Nem unod még, hogy nem telik el nap, hogy ne pofázzon be neked valaki? :)
Mert én már nagyon unom :(((

Akinek baja van Diegho-val beszélje meg vele privátban, azt hiszem ez a topik nem erről szól, nem akarom védeni, szidja aki akarja, de ne offolja tele a fórumot ezzel. Senki nem kíváncsi arra, ki milyen irígy kemény, mert be mer szólni neki

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#40719) PAWI válasza diegho (#40695) üzenetére


PAWI
tag

Tegnap a type t-34-emet is golddal szedte ki egy tigris. Lehet gondolta, kevés lesz a 200-as pen az 50mm-es páncélomhoz? :U

(#40720) Tuco Ramirez válasza Bad Pritt (#40708) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Mi a bajod Erlenberg-gel...? Vannak annál sokkal elcseszettebb mapok is (Komarin, Highway, Pearl River például).

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#40721) Bad Pritt válasza Pete55555 (#40718) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Most nem ez volt a lényeg, de a fikázók mellett ugyanúgy megjelennek a hűséges fegyverhordozók is. Ez a fórum már csak ilyen ;]

(#40720) Tuco Ramirez: az, hogy kemper pálya. Az általad felsoroltak mellett, pár én kivenném Highwayt meg Pearl Rivert, azok annyira nem rosszak. Erlenberg meg Komarin a legrosszabb.
A fent említett Comet meccs döntetlen lett, úgy, hogy oldalanként 10-10ezer sebzés lett kiosztva pedig 22ezer HP volt a pályán/oldal. Szánalom. Mentem addig majdnem 4 jó meccset, amíg azok ott szerencsétlenkedtek.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40722) L4mie válasza PAWI (#40719) üzenetére


L4mie
veterán

azért nem kell mindig rosszra gondolni, tegnap én pl stuggal ellőttem mind a 40 lövésem :) ha van nálam gold akkor simán beleeregetem a KV ba is ami a végén kilőtt.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#40723) zsolthee


zsolthee
senior tag

Már más is elmondta: nem feltétlenül azért lő a heavy tank a nála jóval gyengébb med-re goldot mert hú de noob. Lehet, hogy az volt betárazva neki és pont egy lövéssek ki tudta kapni a szerencsétlent.
5-8 APCR-t és 3-4 HE-t én is viszek magammal mindig. Ha hasonló helyzetbe kerülök, nem szoktam én sem lőszert váltani. Ha éppen a gold van "kéznél" akkor azzal kap ... ;]
Tényleg jó lenne már hanyagolni ezt a témát, elég ezt a játék közben olvasni.

Ja! Az igaz, hogy az új patchel lehetőség lesz kikapcsolni az ingame üzeneteket?
Engem már kifejezetten bosszant. A nulla szókincses marhákat szívesen mellőzném.

(#40724) Angel1981 válasza zsolthee (#40723) üzenetére


Angel1981
veterán

"Ja! Az igaz, hogy az új patchel lehetőség lesz kikapcsolni az ingame üzeneteket?"

Igen! :K

Én már most is használok chat ban modot, végleg elegem lett a sok trollból, csak élvezem az éter csendjét! :P
Ez azért lesz jobb, mert a gyorsüzik (pl. affirmative! stb.) attól még megjelenítésre fognak kerülni.

(#40725) Mister_X válasza zsolthee (#40723) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem a nulla szókincs, hanem a többnyelvűség ami zavar. Valaki beír valamit lengyelül, majd írnak rá oroszul, all-ba beszól valamit egy német, majd a magyar mindet elküldi őket melegebb éggajlatra...

Más: ha már ennyire gold a téma, honna tudom, ha golddal lőttek rám?

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#40726) diegho válasza PAWI (#40719) üzenetére


diegho
nagyúr

replay pörgesd a végére. Mindenki halott a csapatomból, jön rám az IS, de nem lő. Elég sokat tökölünk mire lő... miért nem lőtt? Látta az xvm-et, hú ez lila, betárazok rá goldot. A szépséghiba az, hogy HE-vel is lazán átütött volna. Az ilyenek miatt "sírok". Bár szerintem az ilyen okosok miatt legyen "sírás" mint, hogy azt csináljam, amit cseri, elszidja a játékot minden szarnak, kijelenti, hogy befejezte, meg hogy a wt mennyivel jobb (meg sem jelent) és a wg mennyire mocsok, de mindig visszajön és kezdődik előröl...

(#40727) zsolthee válasza Angel1981 (#40724) üzenetére


zsolthee
senior tag

Az király. Addig kibírom, nem teszek fel ezért még egy modot. :) Ha emlékeim nem csalnak, 2-3 hetet kell csak várni.
(#40726) diegho
Pont ezért nem teszek fel XVM-et. Így nem parázok rá véletlenül sem egy lilára vagy épp nem fogok lenézni egy pirosat. Mind a ketten okozhatnak pozitív és negatív meglepetéseket is.
Bár mondjuk az igaz, hogy legalább a csata elején ki lehet szúrni a profibbakat és egyből megszorongatni vagy lehúzni a HP-jukat aztán marad az apróság. Színezés helyett a tankok veszélyessége alapján döntök inkább.
Na, mindjárt kapok az arcomra... :U :DDD

(#40728) emre válasza zsolthee (#40727) üzenetére


emre
veterán

Az sem hátrány ha tudod kire számíthatsz, vagy ki az aki max foglalni képes tök mindegy mivel van a csatában. Erről tegnap lőttem egy jó screen-t. Majd éjjel meló után felteszem. Minden tank csak annyira veszélyes mint a játékos aki tolja vele.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#40729) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

El camino al JP E-100 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40730) olcsii válasza petike2014 (#40705) üzenetére


olcsii
aktív tag

Amugy tapasztalom én is:) bár általába 40-50% között van a nyerési arányom az utóbbi 3 napban.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#40731) Zeratul válasza diegho (#40726) üzenetére


Zeratul
addikt

Röhely az hogy simán lerammolhatott volna és akkor még lövedék árába se került volna a kill.

(#40732) zsolthee válasza emre (#40728) üzenetére


zsolthee
senior tag

Ez igaz.
Tegnap szakaszban mentünk két Kv-4-el ahol oldalanként volt 6-6 X-es néhány IX-es meg mi néhány VIII-assal. Arra nem gondoltam volna az elején, hogy 3. és 5. helyen fogunk szerepelni az eredménylistán kb. 2000dmg-el. :) Ha pirosak voltak is, illet volna az E75-el és IS7-el egy-egy lövést bevinni...és akkor még lepkefingnyit sem csináltak.
Nem lett volna jó már az elején kaparni az arcomat a színezés miatt. Mondom próbálok helyt állni mint a nagyok. Ez segített. Engem a nagyobb tierbe osztás jobb harcra inspirál, jobban figyelek és nagyobb az önuralmam. ;] Ez az egyetlen jó dolog ebben az ilyen leosztásban. ...részemről. Ha már bukjuk a party-t, legalább ne sereghajtó legyek.

(#40733) Sanya válasza Pete55555 (#40704) üzenetére


Sanya
nagyúr

ja tényleg, nem olvastam az utolsó mondatot, mea culpa :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#40734) Tiszteletes válasza Scheff (#40611) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

Akkor én beszélek róla. Számomra semmi meglepő nem jön le belőle. Vannak ostoba emberek, akik azt hiszik, hogy büntetlenül kukoricázhatnak a fajtajellegesen gerinctelen és alávaló, orr-nehéz bandával. Pedig tudvalevő, hogy az ilyesminek hasonló vége szokott lenni. Nem mentek el 1 v 1-ezni, hogy eldönthessék ki a rátermettebb kölök. A sértődött francia (igen, vélhetően a nevezett fajta képviselője) a rájuk jellemző viselkedéssel feljelentette az összes fórumon.

Előtte már nagyon visszafogottan írták. "Tanulságos" Persze csak azoknak akik nem ismerik az efféle firmákat. Arról szerintem felesleges vitát nyitni, hogy szép dolog-e valakit a feltételezett származásával zrikálni. Ha le tótozza vagy niggerezi, 100%, hogy semmi nem lett volna belőle. Az említettek sokat tesznek, és az elmúlt sok ezer évben is sokat tettek azért, hogy a nevük pejoratív jelzőként kerüljön a köztudatba, de hát ez persze, hogy sérti Őket, mert az önkritika olyan tulajdonság, ami nem jellemző rájuk. A tudatlan plebs-t meg a "tolerancia" és "elfogadás" ópiumával kábítják, hogy még véletlenül se ébredjen rá az összefüggésekre. Nem szabad zsidózni na!

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#40735) PAWI válasza zsolthee (#40732) üzenetére


PAWI
tag

Tegnap, még visszaszámlálásnál beírt egy zöld e75, hogy: IDIOT TEAM. Persze, az ellenfél sokkal jobb volt xvm alapján, ezt aláírom. Aztán az első öt percbe elhullott szegény 0 sebzéssel...és nem lépett ki a csatából.

(#40736) Tiszteletes válasza PAWI (#40735) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

Lehet, hogy neki volt önkritikája. És elég önelégült volt, hogy azonosítsa saját képességeit a csapatéval. :)

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#40737) PAWI válasza diegho (#40726) üzenetére


PAWI
tag

Ahogy elnéztem, próbált ő lerammolni az elején, utána meg talán nem tudott biztonságosan becélozni, és nem akart aranyat a homokba lőni. :) De az tetszett:
-Ennyit tudtok Top tierben?
-Mit tudtok, ha nem Top tier vagytok?

:D

(#40738) PAWI válasza Tiszteletes (#40736) üzenetére


PAWI
tag

Hát ja, talán 15-5-re vesztettünk. Én csak narancssárga vagyok (még, de most kezdtem el igazán fejlődni, új accountot meg nem akarok, hogy alapból jobb legyen a statom), de néha a hajam is égnek áll, amit egyesek művelnek, vagy éppen nem művelnek. :)

(#40739) Enzolord válasza GaburroSan (#40729) üzenetére


Enzolord
addikt

Ilyen nem lesz az eu szerveren?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#40740) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Hú de jó, hogy nem lanon játszom mert élőben biztos agyonverném egy-két csapattársamat.
Két napon belül másodszor fordult elő a következő eset.
Állunk egymás mellett egy kisebb dombon egy csapattársammal. Én obj. 704-268, ő E75 ill. Tiger I. Egyszer csak takarásból a hátunk mögött megjelenik egy T54 ill. T59. Csapattárs reakciója? Elmegy. 20m tőle egy ellenséges medium tank és a faszi elmegy és otthagy a szarba. Full hp-ról kilőttek mindkétszer. Most másodjára megpróbáltam segg belőni a menekülő csapattáramat de sajnos kilőttek.
Ugye ez lejátszódik kb.45mp belül de szerintem felmegy 200-ra a vérnyomásom. Szó szerint nem hiszek a szememnek! Ott lő engem az ellenséges medium és a hevym meg mint ha mise történne megy el a hátát mutatva. Természetesen 1 percen belül utolérte a végzete. :W

(#40741) zsolthee


zsolthee
senior tag

Azt hogy kell mondani nemzetközi, mindenki által érthető nyelven, hogy "Ne foglalj!"?
Mert a "no cap", "dont capture" és hasonló szavakat soha nem értik. Ha 2-3-an foglalnak, legfeljebb 1 játékos megy ki a körből, ha viszont valaki egyedül, akkor soha.
Most ha a küldetéseket a kilőtt tankok száma után kapod akkor ezt miért nem lehet megérteni? Persze csak biztos nyereségnél kérek ilyet, de csak az jön vissza, hogy "why?"
Pedig ehhez aztán még annyi ész sem kell mint a célzáshoz vagy weakspotok megtanulásához...

(#40742) ddt500hu válasza zsolthee (#40741) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én azt szoktam írni kill all more XP!!! Vagy megértik vagy nem.

(#40743) Enzolord válasza zsolthee (#40741) üzenetére


Enzolord
addikt

Go the f*ckin hell from the circle, around the flag, or You wake up in the morning, with a hourse head in Your bed :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#40744) Angel1981 válasza Enzolord (#40743) üzenetére


Angel1981
veterán

Az a baj, hogy ezt anno sem hitte el az a bizonyos fazon, csak miután szembesült vele másnap reggel - jelen esetben akkor meg már nem mindegy? :D

(#40745) zsolthee válasza ddt500hu (#40740) üzenetére


zsolthee
senior tag

Mert sokan félnek attól, hogy meglövi őt. A közelharcot pedig egyértelmű kudarcnak fogja fel.
Jogos a kérdés akkor. Minek játszik? Miért nem játszik TD-vel.

Rájöttem mit kéne csinálni. Tier5 felett egy "vizsga" minden egyes szintlépésnél. Mielőtt harcba lépnél az egyel magasabb járművel, jönne egy tutorial majd egy (vagy több kisebb) feladat: egy ellenséges heavy rátámad a csapatodban lévő alacsony HP-val rendelkező (azonos szintű) nehéz tankjára. Te egy med-ben ülsz. Mit csinálsz? Stb Ezt persze egy rövid játékban mindössze 4 tankkal amiből 3-at a gép irányít Te pedig a közepes tankban ülsz...vagy ilyesmi Attól függően , hogy mennyi pontot érsz el, osztályoz a gép.(lőttél-e weakspotot,mennyi volt a kiosztott sebzés és az elveszített HP aránya... ) Nem kell, hogy ez alapján soroljon be az MM vagy követelmény legyen a magasabb tierbe való ugráshoz, de a statisztikában látszódhatna. Többször meg lehetne próbálni(de csak egymás után néhányszor, aztán vége) és számolna egy átlagot.Ezen javítani csak később , a magasabb szintre történő lépéskor lehetne egy újabb "vizsgával", már természetesen a nehezebb szint tankaival.
A WG-nek ez nyilvánvalóan nem kifizetődő és a prém tankok is értelmüket veszítenék, de így legalább lehetne látni, hogy kinek mi a meglátása egy adott helyzetben, hogyan reagálna, mennyire ügyes.

(#40743) Enzolord

Túl finoman fogalmaztál...de ja.. :D

[ Szerkesztve ]

(#40746) vhw válasza zsolthee (#40741) üzenetére


vhw
addikt

Most azért menjen ki a körből, hogy neked átengedjen még 1-2 skalpot...

Ő ugyanazért nem áll ki a körből, mint amiért te kergeted az utolsó bújkálókat. Ő is a saját érdékét nézi, meg te is, csak valamiért mindig a frag vadászok irogatnak a fórumra.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#40747) Enzolord válasza vhw (#40746) üzenetére


Enzolord
addikt

A foglalással az a baj, hogy arra nem ad annyi xp-t, szóval az szerintem csak akkor opció, ha más esély nincs a győzelemre!!! Nem tőle sajnálom, de szerintem mindenki több TP-t kap, ha ki van iktatva az összes enemy, mint ha elfoglalják a bázist 5:5nél...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#40748) PAtr0n válasza Enzolord (#40743) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ez már annnyira nyomatékos duma, hogy menten diszkonnektel az illető, ahelyett kimenne a körből :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#40749) vhw válasza Enzolord (#40747) üzenetére


vhw
addikt

Az utolsó tankot gyakran percekig kergetik, többen is... jut nekik 1-2 lövés? Mennyi pluszt ad ez a csapatba fejenként? 100-200 xp? 50-et?

A cap meg lemehet 30-60 sec alatt - > mehetsz új csatába.

Még mindig inkább tegye ezt, mint az artyt fedezi hátulról, vagy keresztben áll mögötted...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#40750) olcsii


olcsii
aktív tag

WN7:
1500.13

Felléptem a kék búzamezőkre:D sziasztok zöldek:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.