Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#41151) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok,, kezdő tankos vagyok ,és lenne 1 kérdésem, Hogy tudom használni a Matilda tankot ami a garázsomba van, de sehogy se tudom kiválasztani, a szintem azem 1 es de a tanknál 4 est látok, addig nem tudom használni amyg nemérem el azt a szintet?

(#41152) bullseye válasza Jarod1 (#41151) üzenetére


bullseye
addikt

Ozt legénység meg lőszer van benne?

Amilyen tank már áll a garázsodban, azzal mehetsz, ha fel van "töltve", és kijavítottad egy korábbi csata után (ami beállítható automatikusra szerencsére)

Neked nincs szinted a játékban. Olyan tankot vehetsz, amit kikutattál az egyik előzőből. Vagy prémiumot.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#41153) joergie válasza GeneraL_XTX (#41150) üzenetére


joergie
őstag

igen, a KT kifejezetten játszható lett mióta leszedték a frontjáról a weakspotot, és megy mint az ökör. az ágyút ismerjük, mostmár mobilitás is társul hozzá. sőt a tigrisnek is nagyon jó a nyomatékrugalmassága, tehát jól gyorsul.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#41154) LicskaiJ válasza GeneraL_XTX (#41150) üzenetére


LicskaiJ
aktív tag

Hát még az E-75 -nek mennyire fogsz örülni!
Az még jobb :))

Go Pats!

(#41155) GeneraL_XTX válasza LicskaiJ (#41154) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Kipróbáltam az E75-öt is (meg az E100-at is) azok annyira nem jöttek be. :(

(#41156) vhw válasza joergie (#41153) üzenetére


vhw
addikt

"a KT kifejezetten játszható lett mióta leszedték a frontjáról a weakspotot"

Leszedték? Puhább az alja mint bármikor ezelőtt...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#41157) bigobert


bigobert
tag

Most mi baja a szervernek?

(#41158) diegho válasza joergie (#41153) üzenetére


diegho
nagyúr

Eddig a KT-t szemből egy T29 sem mindig vitte át, most 160 pen lazán viszi. Brutálisan papír lett.

(#41159) Gyuri27 válasza GeneraL_XTX (#41150) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azt azért lássuk be, hogy a két tank nem ugyanarra van.
Az is3 belemenős, a tiger II meg inkább td (2 soros, szupport tank).

Amd - Radeon - Ryzen

(#41160) scyllarus válasza GeneraL_XTX (#41150) üzenetére


scyllarus
veterán

Az IS-3-ra nagyon kell a top ágyú, addig 175 pennel T8-10-ben elég szenvedős. Megvettem, de még 1x sem mentem vele, gyűjtöm a lelkierőt...
Viszont a KT fullos, de stockként is nagyon jó volt, a 203 pen + nagy ROF miatt teljesen játszható volt úgy is, szeretni fogod.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#41161) Remus389 válasza GeneraL_XTX (#41150) üzenetére


Remus389
veterán

Én most az amerikai és francia autoloadereket találtam meg

megvolt nekem a kiralytigris is, de az autoloaderekkel sikeresebb vagyok

T54E1, és a francia 8-as autoloader elég OP (6 hat erős lövedék ), igaz az a francia ág elég vegyesfelvagott, az 1-4 tier elég ócska, az 5-ös tier feludules, a 6-7 megint hát szodaval elmegy, de a 8-as karpotol, a 9-10 is jónak tűnik

ma meglesz a T57 heavy. :)

amcsi autoloaderekenel pedig a t71 csak akkor jó ha odafigyel az ember, akkor ki lehet jó csatákat hozni egyébként annyira nem, a t69 gold ammo nélkül pattagos sajnos, elmegy azért, de a T54E1 császári tank

STRONK TENK!

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#41162) diegho válasza Remus389 (#41161) üzenetére


diegho
nagyúr

T54E1 4-et lő 210pen-el, 0.4 pontossággal 390 sebzéssel. Ez minden csak nem OP.

(#41163) Remus389 válasza diegho (#41162) üzenetére


Remus389
veterán

ez igaz, nyilván egy e100 ellen esélytelen, mégis jó érzés kinyirni pár masodperc alatt 100%-ról egy puhább tankot, pl francia vagy leopard pta-t

meg oldalról azért atviszi az erosebbeket (pl t54, is8 ), néha szemből is, mondjuk ha csak szemből tudod megloni, 1-2 átmegy a 4-ből

mindenesetre én sikeres vagyok vele (magamhoz képest persze ), és szerintem fun

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#41164) emre válasza diegho (#41162) üzenetére


emre
veterán

Kivéve ha a t69 top lövegével használja, mert ott 5 van a tárban és azzal már tényleg op. ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#41165) Jolet válasza Linkin (#41130) üzenetére


Jolet
őstag

ott voltál amikor az ellenségtől az elején 3 is a vízbe fulladt? :C

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#41166) Remus389 válasza Remus389 (#41163) üzenetére


Remus389
veterán

de mindegy kb 3000 XP és megvan a t57 heavy, jól néz ki papíron, meglátjuk, tudom több maus és e100 lesz, tehát előre nem szabad inni a medve borere

egyébként sokat javít az autoloadereken ha tesz rá az ember stabilizatort és celzasgyositot, mert általában úgy játszik az ember hogy kidugja a fejét, lő gyorsan 4-et, szóval nem tesz jót ha várni kell a celzasra, mert viszonylag puha panceluk van

ja meg teljesen egyedül sem szabad menni, ez alap hisz ha elkapnak míg töltesz és nincs ott senki aki vedjen az cumi, ha mégis így alakul vissza kell vonulni hogy a társak tűz alá vehessék a támadót

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#41167) Jo33by


Jo33by
tag

276 pen van a lövegnek. T30- ban ülve két lépésről nem üti át a T-54-et. Hogy száradna le a keze aki ezt kitalálta. Egy medet nem üt át! Miért csinálják ilyenre? Ami ilyen kirívóan sanszos helyzet (könyörgöm) miért veszi a random talál - random nem találra? Nem érdekes a csata, sem a stat, mert elment a meccs, csak az ember idegeit teszi tönkre ez a játék az ilyenekkel.

(#41169) diegho válasza Remus389 (#41166) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha a statomat nézem vele, akkor jó, hiszen 3100 felett sebeztem vele átlagban, de ennek ellenére nem tartom jó tanknak.

(#41170) diegho válasza Jo33by (#41167) üzenetére


diegho
nagyúr

Replay? Van olyan felület és szög, amiről simán pattogni fog...

(#41171) Drenadar válasza Jo33by (#41167) üzenetére


Drenadar
veterán

"random talál - random nem találra"

most az a baj, hogy nem vitted át, vagy el sem találtad? :|
A játék alapjainál le volt írva, hogy ha egy bizonyos szög alatt találja el a páncélt, akkor ott aztán mindegy, hogy mekkora az átütés és a páncél, az biza pattanni fog.

Elolvastad ezeket a leírásokat? :D

(#41172) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Mai első csata. A végén privátban megköszöntem az AMX50B-nek a győzelmet. :B
Obj.268 Tank Ász.

(#41173) GeneraL_XTX válasza scyllarus (#41160) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Jah, mondjuk a top lövegig én úgy játszok az IS3-al, mint egy meddel, próbálok leginkább oldalról, hátulról betalálni, mert bizony 175pennel szemtől szemben, front vs front kikapok mint állat :DDD Viszont így elég jó eredményeket lehet elérni, csak bele kell jönni.

(#41174) Pete55555 válasza dfsz34 (#41128) üzenetére


Pete55555
addikt

forogtunk össze vissza

Én ezt már tapasztalom egy hete. Írtam ide is, akkor még senki nem reagált, akkor újratettem a WOT-ot, a modokat is, sőt mod nélkül is próbáltam, de nem attól függ, hol csinálta, hol nem.
Egyszerűen FOS most a szerver. Tegnap is volt ilyen gondol pl, de este 11-hajnal 3ig nem volt gond...

...Szeretem leracsniztatni...

(#41175) joergie válasza diegho (#41158) üzenetére


joergie
őstag

én 175 pennel pattantam az aljáról is. most tényleg kivételeket akartok felhozni ellene? :DDD

igen...multkor egy buckáról repültem batchattel és lepattant a tornyomról egy st1, ami olyan 260mm pen, szóval a batchat tornyára ne célozzatok, mert OP toronypáncélzata van.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#41176) szallasi007 válasza #40993792 (#41168) üzenetére


szallasi007
őstag

Nem pár nap lesz az hanem hét, míg meg lesz a top ágyú IS 8 hoz addig szerintem a botrány kategóriát súrolja az a tank - vagy én vagyok vele atom béna :-D

(#41177) Zigi válasza szallasi007 (#41176) üzenetére


Zigi
senior tag

Az is8 egy jól páncélozott med, isteni ágyúval szar gundeppel:)

(#41178) diegho válasza joergie (#41175) üzenetére


diegho
nagyúr

Max hp-ról kiszedtem VK-val 157-pen-el (a gold elfogyott a KV-4re). Nem velem foglalkozott, de az alja jelenleg vicc.

(#41179) PAWI


PAWI
tag

Nekem azt volt frusztráló tegnap nagyon, hogy Erlenbergnél, a tipikus HT-s ütközőpontnál, szembekerültem egy IS-el, kv-1s-el és egy T29-el, mindenkinek csak a tornya látszott ki, kaptam kb.1000 dmg-et. A lényeg, hogy mindhárom lövedék átment, az egyik a lövegpajzson, a második mellette, a harmadik meg a torony alatt picivel. De akkor én miért pattogok folyamatosan az IS ágyújával az IS, KV-1S tornyáról? :N

Ráadásul későn kezdtem el az amcsi feladatot, pedig tegnap legalább 20 amcsi tankot kilőttem. 45 marmaládézabálónál herótom lett a játéktól.

(#41180) Kelvin


Kelvin
őstag

Sziasztok! Valaki tudna segíteni miként tudom beállítani az xvm-ben a players panelt úgy, hogy csak a játékos neve és a tank ikonok látszódjanak?

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#41181) Bad Pritt válasza diegho (#41178) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezt én is megerősítem, az E 25 150-es penje nem elég hozzá, de a T20 160-as átütése viszi, 6-ból 5-ször átcsapta.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#41183) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Na ez érdekes volt... replay
Az FV 183 nagyon nagyképű volt, aztán mekkorát cumizott... :)
Megvárták míg befoglalok :D közben az idő 1 mp -el volt csak lemaradva a foglalási időmből :D
Arty azt hitte, h a ház mögé bújok... (naiv lélek... XD)
Szerintem ezt másképp nem is lehetett volna megoldani ebben a helyzetben :)


[ Szerkesztve ]

(#41184) Chris0321


Chris0321
addikt

Panther II-re mit érdemes rakni második skill-nek? Az első javítás a parancsnokon kívül mindenkinek, neki a 6. érzéket adtam. Próbáltam rákeresni de nem találtam ezzel kapcsolatban semmit.

(#41185) Zeratul


Zeratul
addikt

Tier 10 prémium orosz arty. :DDD

(#41186) dfsz34


dfsz34
őstag

Már reggel ment egy gyerek T15-el és kérdezték tőle, hogy vette vagy kapta, azt mondta, hogy az akcióban kapta, de lehet, hogy kamuzott, azt soha nem lehet kizárni.

Ha igaz viszont, akkor számoljunk mondjuk 58% WR-el, mert kék játékos volt, azaz 104 csata kell hozzá, mondjuk 100. Egy csata átlag hossza tier4 és afelett azért nem pár perc már, 7-8-al nyugodtan számolhatunk plusz a belépés, tank kiválasztás, szerintem 10 percet nem túlzás egy csatára számolni, azaz 1000 perc, 16,6 óra játékidő, mindezt egy nap alatt, maximum még ma reggel 1-2 óra. ha nagyon korán kelt fel. Vannak piszkosul ráérő emberek.

Maga a tank nem egy nagy durranás, amit láttam belőle, egymásba futottunk én t-25-el és természetesen esélye sem volt. A garázshely viszont jól jön majd.

(#41187) zsolthee


zsolthee
senior tag

Napokban tettem fel itt a fórumon a kérdést, hogy mitől jobb a kínai ág mint a szovjet. Negyed órája meg is kaptam rá a választ... :)
Nos, most tartok a Type T34-nél, de a szintjén belül már most brutálisnak érkezik a kis sárga :D
1 vs 1 küzdelemben egymagam kiszedtem egy churchillt meg egy T1 heavyt, igazi med taktikával. (persze van még mit tanulnom)
Meg is lett a TANK ÁSZ a 9. csata alkalmával. Még csak épp 100%-os a legénység de már most nagyon forog ez a kis szörny, jobban mint a ruszki testvére. Kuplungégetővel ez mit csinálna? :)
Type58-ról vélemény?

:))

[ Szerkesztve ]

(#41188) SoulReaver


SoulReaver
veterán

elmegy a wg a jó ........ . oda... Milyen az, h GOLDAL, igen GOLDAL kell lőnöm, h az obj 268 ne pattogjon a papír tankokról... 1:15 -re kaptunk ki most, pattantam az m103 tornya oldaláról, az 50 120 tornya oldaláról, mi ez, ha nem előre eldöntött csata?

(#41189) Steven88


Steven88
tag

Sziasztok
Nem rég kezdtem el wot-ni. Az lenne a kérdésem, ha kp-ban a boltból megveszek egy tier x-es tankot azzal rögtön mehetek a csatába? Most tier VII-nél járok, de lehet összejön az az összeg amiből megtudnám venni.
Melyiket javasolnátok, mert én az IS-7-et néztem ki?

(#41190) Drenadar válasza Steven88 (#41189) üzenetére


Drenadar
veterán

előbb ki kellene fejlesztened...

(#41191) SoulReaver válasza Steven88 (#41189) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ha nincs kifejlesztve akkor nem tudod megvenni....

(#41192) ddt500hu válasza Steven88 (#41189) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ami nincs kifejlesztve azt nem tudod megvenni kivétel premium tankot aranyért. Hiába van 6 milliód.

(#41193) Chris0321 válasza Steven88 (#41189) üzenetére


Chris0321
addikt

Azt javaslom, hogy ne vegyél nagyobb tankot még egyenlőre inkább tanulj még. Pénzért nem is tudnál venni, hisz azt írtad még csak a 7-eseknél tartasz tehát még nincs kifejlesztve.

[ Szerkesztve ]

(#41194) zsolthee válasza Steven88 (#41189) üzenetére


zsolthee
senior tag

Kreditért tudod megvenni ha az adott ág (most 7-esnél jársz azt mondod) 8-as, 9-es tankjait is kifejleszted.
Szóval jelen példa alapján előbb meg kell venned az IS8-at és összefarmolni vele 189200 XP-t. Ha ez meg van, megveheted.
Egyébként a maga nemében az összes X-es tank jó, de ezt inkább a játékstílusod határozza meg.
Az IS7 tipikusan arcbamászó, sarokharcos gép.
Azt javaslom, hogy 8-as prémium járgányt se vegyél addig, amíg legalább 2-3 azonos szintű tank nincs a garázsodban.

[ Szerkesztve ]

(#41195) Steven88


Steven88
tag

Köszönöm
A 6,1 millió lassan összejönne rá, kb még 2 nap :( . Kár hogy nem tudom kapásból, az IS-t utálom, nincs kedvem végigmenni rajta, de így muszáj lesz :/.

(#41196) dfsz34 válasza Steven88 (#41195) üzenetére


dfsz34
őstag

Az IS7-t sem fogod szeretni, szerintem, bár talán mire odaérsz kap egy kis buffot.

(#41197) diegho válasza dfsz34 (#41186) üzenetére


diegho
nagyúr

fél 9-től toltam fél 12-ig, de volt közben 3 10 perces szünet és 22 win eddig.

(#41198) Drenadar válasza Steven88 (#41195) üzenetére


Drenadar
veterán

pedig ebben a játékban szokj hozzá az érzéshez hogy van egy jó pár tank ami vagy mert nem olyan jó, vagy mert nem érzel rá, kínlódás lesz...

(#41199) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Fú de jókat csatároztam ma, végre meglett az IS3 top lövege :C :C

Sajna kipróbálni nem tudtam, mert most más dolgom van, majd legközelebb....azért a mostani ágyújával se volt gond, 175pennel is lehet boldogulni azért, de 225 már jobban hangzik :)

[ Szerkesztve ]

(#41200) Steven88


Steven88
tag

T-28-al voltam így, hogy felüdülés volt a kv-1re váltani. Ez van ezt kell szeretni :) .

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.