Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#40051) L4mie válasza diegho (#40049) üzenetére


L4mie
veterán

artyról jut eszembe.....
su-14-2 alap ágyúval...
csak szerintem ekkora lehetetlen egy tank vagy más is ezen a véleményen van? O.o
robosztus mamut álladék, virít 500m-ről.
Alig van csőmozgása, pár 10m és ugrik szét a célkereszt aztán fél perc míg összeszűkül, akkor is nagyrészt mellé lövök és örülök a 300 as splash dmg-nek :S

célzás-töltésgyorsító rajta van.....én vagyok amatőr vagy van valami trükk amit nem ismerek /szóval amatőr vagyok/ vagy tényleg ilyen lehetetlen ez az arty.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#40052) jr1994


jr1994
addikt

Sziasztok! Melyik szovjet medium ágat ajánljátok? Úgy néztem a három tízes med papíron elég hasonló, szóval főleg személyes véleményekre lennék kíváncsi.
A T-44 meg T-54 elég jó hírnévnek örvendenek tudomásom szerint, lehet ez megkönnyíti a döntést.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#40053) L4mie válasza jr1994 (#40052) üzenetére


L4mie
veterán

T-44 el nagyon élveztem a game-t pedig nem egy erős T8 tank, valahogy sokkal jobban ment mint az 54-el, de az elvileg nagyon jó kis darab, csak nekem nem fekszik...egyenlőre. :D
másik ágat nem próbáltam.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#40054) szbalogh válasza jr1994 (#40052) üzenetére


szbalogh
őstag

Az új ág tankjai elég fosinkák. Persze a másikhoz voltam szokva, de az, hogy nem forog körbe a torony és nem hajlik le a csövük eléggé megtréfál néha. Az új ágon viszont mind a 3 tízes tankhoz hamar eljuthatsz. A T-54 mérföldekkel jobb a T-44-nél. Az utóbbi nagyon sokszor kapott találatot a lőszertartóba és a motorba.

Nick: HE_Storm

(#40055) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Uraim!

WoT-ban lehet aranyból tapasztalati pontot kreálni? Mert ha igen, rászánnék egy 5-6k-t, ezért gondolkozom rajta, de Ti itt mint veteránok jobban tudjátok. :b

Üdv. core2

(#40056) szbalogh válasza Neil Watts (#40055) üzenetére


szbalogh
őstag

Kreálni nem, de elit tankon gyűjtött TP-t át lehet váltani szabad TP-re amit bármelyik tank fejlesztésére el lehet használni.

Nick: HE_Storm

(#40057) Neil Watts válasza szbalogh (#40056) üzenetére


Neil Watts
veterán

:R

(#40058) munnergep


munnergep
senior tag

Nem fognak a wot-ból sokan átmenni a wt gf-ba. Pontosabban az elején mindenki majd rácuppan, de majd rájönnek, hogy jobb nekik az egyszerűbb hp alapú rendszer.
Én majd minden entak által feltöltött vájdiót megnéztem, tegnap pl. végre volt egy kis tigrises játék is:
tiger, wt
Na ilyenektől a siemkák menekülni fognak.

A wt nem ellenfele a wot-nak, hanem egy totál eltérő tankos játék. Teljesen felesleges az összehasonlítás.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#40059) Angel1981 válasza Neil Watts (#40055) üzenetére


Angel1981
veterán

Szia!

Kreálni a "semmiből" azt nem.

Ha egy tankon minden modult, és minden belőle származtatható egyéb tankot kifejlesztesz, akkor az "elit" státuszt kap, ami azt jelenti, hogy onnantól minden általa csatában szerzett XP, "lekötött szabad XP" lesz, amit viszont már lehet aranyért "konvertálni" teljesen szabadon elkölthető XP-re; 1 arany : 25 XP arányban. (Ja! És ez a "kötetlen XP" csak akkor jár, ha nincs bekapcsolva a legénység gyorsított képzése.)

A prémium tankok alapból elit státuszúak.

munnergep:"az elején mindenki majd rácuppan, de majd rájönnek, hogy jobb nekik az egyszerűbb hp alapú rendszer."
Szerintem is valami ilyesmi lesz! :K

[ Szerkesztve ]

(#40060) SoulReaver válasza L4mie (#40053) üzenetére


SoulReaver
veterán

200 csatát mentem T-54 el, és magamból kiindulva, szerintem amiatt mehet rosszabbul vele a játék, mert bátrabban neki mész bárkinek, mivel több a hp-ja mint a t-44 -nek, de a páncélja nemsokkal jobb, tehát ezzel is ugyanolyan sunnyogósan, de mégis agresszíven kell nekilódulni a dolgoknak... :D
Karnyújtásnyira vagyok a T-62A -tól, de remélem azzal már jobban lehet pirítani. Sajna nem lesz több az átlag sebzése, de legalább gyorsabb és jobb az átütése..

[ Szerkesztve ]

(#40061) L4mie válasza SoulReaver (#40060) üzenetére


L4mie
veterán

láttam a tegnapi replayed jófajta volt, úgy próbálok :D
a poén, hogy most tök ellenkezőjét mondod, mint Cray Tyler ő azt mondta, hogy rohanni kell csótánykodni elöl :) remélem majd javul a játékstílusom a tankkal.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#40062) Bad Pritt válasza SoulReaver (#40060) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A T-62 nem igazán gyorsabb, mint a T-54. Sokkal agilisabb a T-54, nagyobb a végsebessége is, amit el is szokott érni hamar, a páncélja is jobb. A T-62 nekem kicsit csalódás volt ebből a szempontból, mert nem lehet úgy berobbanni, mint az előddel, cserébe viszont az ágyúja elég durva kis célszerszám. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40063) SoulReaver válasza Bad Pritt (#40062) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az ágyújára gondoltam, hogy gyorsabb :) Tudom, h lassabb a t-62.

Furkoo: Nagyjából láttad akkor, h úgy is hatásos :) De sokkal könnyebb, ha van körülötted más csapattárs is, mert ha csak rád figyelnek, akkor csak sniperkodni tudsz,

Így áll most a kis dög, winrate-et nem tudom növelni, de szerintem látszik, hogy nem mindig miattam van bukta csata :D

[ Szerkesztve ]

(#40064) vhw válasza munnergep (#40058) üzenetére


vhw
addikt

Hát e videó alapján nem tudom mi annyira várós ebben a játékban...
Percekig lődözni egymást (a piros felirat felé célozva fél erdőn keresztül) ~ nagyrészt eredménytelenül, majd hirtelen jön a felirat, hogy YOU WIN! (ha szerencsés vagy, de ha a broki másik végére állít a rendszer, akkor meg próbálkozhatsz újra másik tankkal)

Tényleg erre vágynak a WoT RNG-től hajukat tépő illetők?

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#40065) Patrick76496 válasza Antonius1978 (#39966) üzenetére


Patrick76496
őstag

Modokkal kb 2,5x annyit tudsz a csatáról, mint nélkülük. Ezek az adatok pedig fontosak, lehet pont azon múlik a csata, hogy tudod, xy tank volt-e már spotolva, és ha igen, hol.
Lehet, hogy nálam is eszik az fps-t, de nem tud érdekelni, inkább felraktam a 25%-os textúrát. Sőt még gnomefather hangokat is használom, hadd egye az a 8 giga ram-ot, mert a gyári hangok nagyon sz*rok ezekhez képest (főképp a motor, a lövéshangok még viselhetők). Egyébként én is utálom az angol legénységi hangot, ki is cseréltem, ha amcsi vagy angol tankkal mennek, oroszul beszél a rádiós. Mondjuk a magyar az még rosszabb, mint az angol. ;]

(#39972) scyllarus: Nekem is a kedvencem az orosz, bár szerintem az angolon kívül az összes nagyon jó. A готов-on kívül szvsz ezek a legjobbak: есть попадание, уничтожен, есть пробитие, van még rengeteg, de ember legyen, aki ezeket le is tudja írni. A franciában is vannak jók: Que la spectacle commence, Ils sont salement touchés, stb. A kínain meg a japánon néha meg lehet szakadni, olyanokat mondanak, a német meg valamikor olyan, mintha énekelne. :)

(#39974) szbalogh: Köszönöm! :R

(#39995) nyunyu: Azért nem teljesen, eddig minimum 150+ mm-es kaliberű lövegre volt szükséged, hogy meglegyen a 3x-os overmatch 70° felett a tetején vagy az oldalán. Ezek után még egy 122-essel akármilyen szögből képes leszel belőni az oldalát és a tetejét (még 70° felett is). Én azért sajnálom, mert a 9-es Foch már most sem egy nagy szám, meg a T10-esnél is csak a win rate-ekkel voltak bajok, attól függetlenül már alapból erősen balanszolt tank volt a Foch 155.

(#39999) Atlantis: :R

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#40066) szbalogh válasza SoulReaver (#40063) üzenetére


szbalogh
őstag

Szerintem a leghasznosabb tankok a játékban. Minden feladatra jók... kivéve artynak :)
Az obj. 140-el két klánbajnokságot is nyertem, a T-62-vel viszont random csatákban voltam sikeresebb eddig, pedig ebbe csak 3 skilles a legénység.
Kimaxolva 5,22 másodpercenként tud lőni. A bat és az 50B 3 másodpercenként.... csak ugye azok jó sokáig töltik a tárat. Arról nem is beszélve, hogy menet közben milyen pontosak az orosz medek.
Lassan meg lesz a 430 is. Nagyon kíváncsi vagyok. Az elvileg még csótányabb.... laposabb :)

Nick: HE_Storm

(#40067) Bad Pritt válasza vhw (#40064) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem az tetszett a videóban, mikor a csávó mellett kilövik az IS-t ő meg kérdezi, hogy hol van, mert nem vette észre. Ja, hogy a kilőtt harckocsik eltűnnek, lol. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40068) Bingisz válasza vhw (#40064) üzenetére


Bingisz
addikt

Csak a fejlesztett modellek legyenek itt is olyan szépek, mint a WT-ben. Nekem több nem kell. Na jó a historical battle az igen, de már az is kezd kialakulni....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#40069) Viktoár


Viktoár
addikt

Üdv

Felraktam az isu152-re az álcahálót,célzógyorsítót,és töltésgyorsítót.Este egész jól ment de ma valahogy nem sok esélyt ad a játék.A meccsek nagyrésze abból áll hogy a saját seggem kell védeni mert mire normális pozíciót találok már a csapat fele elhullot és kétoldalról jönnek.

Üdv:Viktor

(#40070) SoulReaver válasza szbalogh (#40066) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az object vonal annyival szerencsésebb, hogy t8- tól már megkapja a t-54 lövegét, aminek már jó az átlagsebzése és átütése is. T-44 -el azért elég érdekes volt 175 pennel operálni, legalább nagyjából pontos volt, és nem kevés gold is kellett azért 1-1 jó csatához :D

(#40071) munnergep válasza vhw (#40064) üzenetére


munnergep
senior tag

Ne egy videó alapján legyen ez a véleményed. Wot-ban talán nincs olyan videó amiben valaki végig snipe módban pukkantgat és jóccakát'? Tényleg nincs köze a két játéknak egymáshoz, teljesen más stílus. A Wot az arcade jellege miatt mindig is pörgősebb lesz.
Pl. én azért még nem fogom eladni a wot accountom, mert kijön ez a játék.
Vannak akik a megváltást várják tőle, vannak akik még nem is játszottak vele, de már most is undorkodnak.
A játék lehet bármilyen, de a játékos állomány sosem változik.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#40073) munnergep


munnergep
senior tag

Még egy dolog és a wot topikban többet nem hozom szóba a war thundert.

Nekem ez néha ugyan az mint a android vs ios, amd vs intel, stb. teljesen felesleges flame. Nem annak kellene örülni, hogy valamire nem csak 1 lehetőség van? Hogy van választás? De.
Csak néhány hülye elkezdi a megváltó/fikázó szöveget és ezzel már gerjeszti is a felesleges hülyeséget.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#40074) Antonius1978 válasza Patrick76496 (#40065) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos, hat ez termeszetesen igy van, akinek nagyon jo, vagy extra statja van tuti mindenki hasznalja, esetleg 1-2 kivetel, errol Diegho tudna tobbet mondani esetleg.
Nagyon jo dolog, mint mondtam, egyszer en is feltettem Emre pakkjat.Latod a latotavot, megdermednek a terkepen az utoljara latott tankok stb stb.Igy gondolom nem olyan nehez lehozni csatakat, foleg azoknak akik a jatek megjelenese ota premiumjuk van, es 4-5x legenyseg van minden egyes tankjukon, es neadjisten OP-nak kikialtott tankokkal is jatszanak.Es esetleg bohoc-skint is hasznalnak, amivel anelkul hogy meg kellene jegyezzek fejbol, le tudjak seriteni az ellenseges tank moduljait.
Az ilyesmi egyszeruen nem tisztesseges, velem is volt ra pelda, hogy egy messzebb lato tankkal lottem egy KV1S tankot, es utanna panaszolta, hogy konnyu akinek jo legenysege van meg jo felszerelese es egyet is ertettem vele.Csak azert nem hatodtam meg konnyekig, mert amikor en kezdtem a jatekot, akkor velem is ugyanez volt a helyzet, es senki sem kegyelmezett nekem sem.
A bohoc skin hasznalokat en pl azonnal vegleg tiltanam a jatekbol, ezek a + tajekoztatos dolgok megengedettek lennenek, de beleepitve a jatekba, hogy mindenki hasznalhassa.Most sem tudja mindenki hasznalni, mert pl szarabb a procija, vagy keves a memoriaja stb-stb.
Az XVM hasznalatahoz annyit fuznek hozza, hogy jo dolog is, meg nem is.Jo ha latod hogy melyik a veszelyes ellenfel, de rossz ha latod a tomeny pirossagot a sajat soraitokban, meg a nyeres % merot.
Lehet mar nem ugy jatszol, mintha nem latnad.
Kb 1-1,5 eve McRay-el szakaszoztunk es emlitette hogy milyen sok a piros nalunk, a tuloldalon meg zoldek lilak, meg mindenfele szin.Mondom ez engem nem hat meg, es a csoda meg is tortent, hala a piroskaknak, 15:5-re gyoztuk le a jobb csapatot.
Naszoval, tomoren ennyi a velemenyem ezekrol a dolgokrol.

UI : azert is irtam, hogy noob, mert ha ezeket nem tudod majd hasznalni, lehet esik majd a teljesitmenyed...(mondjuk nem biztos).Nekem sem esni, sem noni nem fog erosen, en megrekedtem egy szinten :D

[ Szerkesztve ]

(#40075) Bingisz válasza munnergep (#40073) üzenetére


Bingisz
addikt

Mind a két játéknak meg van a maga topicja. Na most az egyik játékot kvázi promózni a másik játék topicjában nem túl tanácsos a nagy flame keltő hatás miatt.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#40076) munnergep


munnergep
senior tag

Diegho - miért veszted el a csatáid harmadát?
Azt tudom, hogy miért nyered meg a két harmadát, de miért veszted el a többit?

Bingisz 40075: ha promózás volt, bocs. Eredetileg pont azért raktam be, hogy mennyire más a játékmenet. Még ha ez a videó speciel egy pont rossz választás volt is. Na de tényleg lezárva, wt ügyben én itt bekussoltam.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#40078) joergie válasza L4mie (#40051) üzenetére


joergie
őstag

ne egérrel fordulj, hanem rögzítsd az ágyút egér jobbgombbal, és fordulj hull-al(A-D). kevésbé ugrik szét, cserébe viszont meg kell szoknod ezt a fordulási módszert néhány arty-val( amelyiknek szűk az ágyú kitéríthetősége/alacsony a traverse(forgási sebesség)-> ott célszerű). ahol nagyobb az ágyú kitéríthetőség, ott nem érdemes ezt alkalmazni, inkább lövés után érdemes beállítani a célzási tartomány szélét(az ellenség legszélső legvalószínűbb felbukkanási helyére). ilyenek az m4043, gwpanther, még a T92 is. tanktesttel forgatósak az oroszok, németek gwpanther fölött. britekkel még nem játszottam a hummel asszem az amelyiknél mindegy hogy fordulsz, úgyanúgy mocskosul szétugrik, cserébe jó a traverse. franciáknak mindegy, mert gyorsan céloznak, hummelhez hasonlítanak.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#40079) munnergep válasza #40993792 (#40077) üzenetére


munnergep
senior tag

Ok, így lesz. Bocs mindenkitől, akit zavart a dolog.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#40080) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Egy érdekes sorsolás:

A végeredmény:

[ Szerkesztve ]

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#40081) scyllarus válasza Antonius1978 (#40074) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is elkezdtem (újra) használni az xvm-et, de nem az alapfunkciói miatt, hanem pár plusz dolog (pl. hitlog) miatt. Nem tulajdonítok neki túl nagy jelentőséget. Ma pl. Highway, dél, kék M4 beírja a csata elején németül, hogy nem hagyja magát többet akadályozni a sok pirostól. A többiek kérdezték, mit írt (gondolom, hallgattak volna a jó játékosra). Mire beírtam nekik angolul, az M4 egyenesen kirohant a mező közepére meghalni. Na, ilyet sosem csinálok, akármennyi piros is van körülöttem. Felkészülök a vereségre, tudom, hogy ha nem hozok az átlagosnál jobb formát, esélyünk sincs, de nem hagyom magam ilyen szinten befolyásolni.
A bohóc skineket viszont simán tiltanám, egyértelmű csalásnak tartom. Oké, hogy én is használhatnám, mint mindenki más, de nekem a játék hangulatát verné agyon az a színkavalkád, sosem használtam.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#40082) diegho válasza munnergep (#40076) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerinted? Ez a leghülyébb kérdés amit valaha feltettek itt.

(#40083) csapee válasza diegho (#40082) üzenetére


csapee
senior tag

:DD

Csapee

(#40084) Antonius1978 válasza scyllarus (#40081) üzenetére


Antonius1978
addikt

En sem szoktam soha feladni, habar ujabban zavar, hogy az emberek nem tudnak helyezkedni, vagy nem nezik a kis terkepet, es emiatt elbukunk merkozeseket.
A multkor egy IS8 beallt egy helyre Sand Riveren es ott ult 5 percig, semmit sem csinalt, mert a bal felso sarokban nem jottek ki a nehez tankok.En IS-6-al es egy M103 probaltuk felorolni az ellent, de vagy 7 tank jott oda vegulis.Az elejen ha az IS8 is odajon, akkor talan maskepp alakul.Mar szarralottek engem, kb 50 EP-m volt, az M103-nak meg fele elet,akkor beirtam angolul, hogy ugye milyen jo ott a semmit csinalni IS8.
Erre visszairt magyarul, hogy most mi van ? Odajott vegul, de ki nem dugta az orrat, pedig szoltam hogy csereljunk helyet, hogyha kimegy, akkor o fedez engem a tornyaval, es esetleg en is el tudok meg ereszteni egy lovest.Hat egesz vegig elore, meg visszament, nem is emlekszem, hogy egyet is lott volna.
Aztan irtam neki hogy kicsit utanna kellene nezni dolgoknak, a csata utan ramir, hogy ne magyarazzam neki, mert o a Honvedsegnel van, o tudja hogy hogy mennek a dolgok es ez nem csatater.
Szoval az lett a vege, hogy bekeritettek es szetlottek...A tobbiek is mar reg elhullottak itt-ott.Mondjuk igyekszem tultenni magam az ilyesmin, es ha veszitunk is, arra torekedek, hogy minel tobb sebzest kiosszak.Mondjuk mostanaban nagyon szarul megy a netem, es talan a gepemmel is van valami, mert 13 FPS es 100-200 ping mellett eleg szar jatszani...

(#40085) #43783936 válasza Antonius1978 (#40084) üzenetére


#43783936
törölt tag

Gyanítom, hogy nem csak én vagyok itt (ex) katona, de a tűzfedezet alap katonai fogalom. :W
Lehet hogy ő a gulyáságyú mellet harcol, vagy épp egy fénymásolónál. :DDD

(#40086) munnergep válasza diegho (#40082) üzenetére


munnergep
senior tag

Akkor tudnál válaszolni az eddigi leghülyébb kérdésre amit itt valaha feltettek?

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#40087) KisApám


KisApám
addikt

Elindultam a T18 vonalon a HELLCAT felé. :K

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#40088) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Első igazán jó köröm a JP2-vel. Csak 105 csata kellett hozzá. Meg egy hülye Tiger II és egy ostoba SU152. :C

[link]

[ Szerkesztve ]

(#40089) diegho válasza munnergep (#40086) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem. Ha magadtól nem jössz rá, sajnos bármit mondhatok.

(#40090) munnergep válasza diegho (#40089) üzenetére


munnergep
senior tag

Nem mondhatsz bármit, de ok, megértettem.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#40091) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Na és azt mondjátok meg nekem hogy kb 3 hete folyamatosan 50% alatt van a winem....akár szakaszban menek akár egyedül...na ez mért van?

(#40092) sith7 válasza Cseri0058 (#40091) üzenetére


sith7
nagyúr

mert hiába vagy jó játékos, rajtad kívül még 29 ember van hatással a végeredményre :))

(#40093) Antonius1978 válasza #43783936 (#40085) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hmh, ilyen megvilagitasban, akkor megertem, hogy miert maradt ott, csak egy gond volt, hogy az a franya ellenseg nem akart elojonni, hogy o tuzfedezetet adhasson.Azert is irtam neki, hogy jojjon mar mellenk, de mar elkestunk a dologgal.

"Lehet hogy ő a gulyáságyú mellet harcol, vagy épp egy fénymásolónál." - Az is lehet hogy a konder mellett alldogal, mert o a szakacs ;] :DD - lehet hogy epp ezt jelenti a gulyasagyu ?!

Amugy en is voltam katona a roman hadseregben, hat sok mindent nem tanultunk a hadaszatrol, igaz vagy 3 alkalommal elvittek loveszetre legalabb...
De a kettonek semmi koze egymashoz, itt a jatekban maskepp mennek a dolgok.

[ Szerkesztve ]

(#40094) Scheff válasza Cseri0058 (#40091) üzenetére


Scheff
tag

A noobmeter mást mond. :)

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#40095) Snooker


Snooker
senior tag

Nincs kedvetek csapatban játszani?

(#40096) ddt500hu válasza Snooker (#40095) üzenetére


ddt500hu
veterán

Jó játékos vagy?

(#40097) Snooker válasza ddt500hu (#40096) üzenetére


Snooker
senior tag

Nem játszok a játékkal mindennap tehát azt mondanám, hogy középszerű. Amúgy csak az event miatt kérdezem

(#40098) ddt500hu válasza Snooker (#40097) üzenetére


ddt500hu
veterán

Csak hülyültem. Mit is fizet a csapat event?

(#40099) Snooker válasza ddt500hu (#40098) üzenetére


Snooker
senior tag

15 győzelem = 250 000 kredit

(#40100) ddt500hu válasza Snooker (#40099) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hát az nem ma lesz. 15 győzelem min. 25 csata. De ha nekiugrunk tőlem mehet. Addig is játszom. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.