Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#41751) Bingisz válasza gagyenkov (#41747) üzenetére


Bingisz
addikt

De nincs vele kiemelkedő átlagsebzésed. A WT-vel simán lenne 3000+ átlagod.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#41752) zsolthee válasza Angel1981 (#41711) üzenetére


zsolthee
senior tag

mind2. de legfőképp a legénység az oka.
Lustább mint a VIII-as szintű T34 de még a KV3-nál is használhatatlanabb részemről. Csak az ST-I miatt játszok vele.

[ Szerkesztve ]

(#41753) Angel1981 válasza zsolthee (#41752) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, értem, köszi! :R

#41751 Bingisz: +1

[ Szerkesztve ]

(#41754) gagyenkov válasza Bingisz (#41751) üzenetére


gagyenkov
tag

Igaz. Nem ez a kedvencem. ;) De azért szeretek vele menni. Főként CW-re viszem és szakaszba. Egyedül nem sokszor megyek vele.

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#41755) g85j válasza sith7 (#41748) üzenetére


g85j
tag

Nekem is eléggé bejött, viszont ráuntam.
Amikor visszacserélték goldra, akkor lepattintottam, s vettem helyette Su122-44-et.
Az sem volt rossz, sőt....viszont nem hozott kellő ezüstöt, főleg ha 4-5 goldot is előttem (már pedig előttem). ;]
Aztán ezüst szűkében megváltam tőle, s most prém tank nélkül vagyok...
2db 10-est így is fenn tudok tartani simán, főleg ha még jó küldetések is vannak.
De azért kicsit visszasírom.

Szerk: S visszaemlékezve, kapcsolatunk vége felé már boldog-boldogtalan belőtte....Akkor ez változott?!

[ Szerkesztve ]

(#41756) virkir válasza gagyenkov (#41747) üzenetére


virkir
veterán

Ha nem érzed azt, hogy 3500-as DPM-el a 2550 átlagsebzés kevés akkor tartsd csak nyugodtan jó TD-nek.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#41757) sith7 válasza g85j (#41755) üzenetére


sith7
nagyúr

S visszaemlékezve, kapcsolatunk vége felé már boldog-boldogtalan belőtte....Akkor ez változott?!

A végén igen, de ott is, és azóta is annyi a "trükk", hogy be kell forgatni, előtte nem kellett, de amióta a hasát megváltoztatták, azóta 180 pen körül már lehet, 200 pen körül meg már 100% - osan belőhető a hasa, ha nincs beforgatva.

(#41758) Pukkancs


Pukkancs
tag

Előző eventtel kaptam egy t-15 német tier3 prémium tankot, de kicsit frusztrál, hogy ilyen alacsony tierben a légvédelmi löveges light tankok szanaszét szednek a sok apró kis lövéseikkel közelről, véd valamit ez ellen a könnyű repesz páncél? csak 50k erre a tankra, simán visszajönne pár meccs alatt, de ha nincs értelme, akkor nem szerelem fel rá.

(#41759) kmarci25


kmarci25
veterán

Ez megvan? Jesszus!!! :Y :DDD

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#41760) Tiszteletes válasza kmarci25 (#41759) üzenetére


Tiszteletes
aktív tag

Azért eredeti sebességgel lejátszva már nem annyira rémisztő. Más kérdés, hogy én nem álltam volna oda. :)

[ Szerkesztve ]

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#41761) Iron Funeral válasza Bingisz (#41741) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Jó neked. Bat, 50B, T-62A, E-50M ezek eddig megvoltak egy lövéssel(mármint engem lőttek ki belőlük). T-62A különösen vicces volt mert atom jó hulldown pozíciót találtam, mindenki más pattogott (beleértve másik két szétfochót) erre rám kacsint az FV, aztán mehettem is vissza a garázsba. Köszi RNG.
De most belegondolva Abbey mapon is lőttek már ki T-62-ből amikor mentem fel a várhoz.

Szerintem pont olyan hülye TD mint a waffenfaggot e-100.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#41762) Bad Pritt válasza kmarci25 (#41759) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hanggal jobb. ;)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#41763) g85j válasza sith7 (#41757) üzenetére


g85j
tag

Hát igen, viszont nem túl gyors és nem túl pontos, szóval már az elején menni kellett vele a sűrűjébe...
Ez ment is simán egy darabig, viszont változtatták + aranykorszak....na itt untam meg, forgathattam én.
De legjobban talán a lomhasága idegesített, főleg med-ként.

Gold lőszer:
Szerintem simán csak emelni kellene még az árát 50%-al és elvenni a sebzés után járó xp-t, amit golddal lőtt.
Tehát amit gold-al sebeztél azt nem számolja bele a csata után kapott xp-be és a legénység tapasztalatába sem, vagy mit tudom én minden ellőtt gold után mínusz 50xp...ilyesmi.
Aztán aki csak azt lő, megnézheti a 0 xp-s kört a csat végén....így fejlődj piroska! ;]

[ Szerkesztve ]

(#41764) Mister_X válasza g85j (#41763) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csak ez nem érné meg se a WG-nek, se a játékosok többségének. Type T-34-ben mindig tartok párat, mert hajlamos T7-esekkel is összeereszteni, meg az artyt is, bár ott csak pár darab gold van (mert drága). Nem akarok mozgó XP lenni, mert az sem elég fair, ha a fél kompánia IS-ekből meg KV-kból áll, hogy levadásszanak, alaplőszerrel meg sem tudnám őket karcolni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41765) Tuco Ramirez válasza g85j (#41763) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Tehát amit gold-al sebeztél azt nem számolja bele a csata után kapott xp-be és a legénység tapasztalatába sem

Ez azért nem kicsit a ló túloldala. :)) Az 50% prémlőszer áremelés viszont szerintem is jót tenne a játéknak.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#41766) #43783936 válasza g85j (#41763) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szerintem csak a sebzését kelleme levinni a normál lőszer 30-40%-ára.
Így már valóban meg kellene gondolni a használatát.

(#41767) Mister_X válasza #43783936 (#41766) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tehát lenne egy alap lőszer, ami közepesen üt és közepesen sebez, egy baromi drága jól ütő de gyenge lőszer és egy erős de pattogó lőszer? :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41768) dfsz34 válasza g85j (#41763) üzenetére


dfsz34
őstag

Remélem megint nem az lesz, hogy amiért néhányan túlzásba viszik a használatát majd jól kibaxnak mindenkivel.

Állok szemben chi-ri-vel egy is3-al és persze tudom az okosok azt mondják, hogy lőjem a gyenge pontot. Persze, mintha az olyan egyszerű lenne és minden lövés pontosan oda menne, ahova szánom és persze közben az arty nem lő, az ellenfél lepattanót lő, maximum az álomban. Arany nélkül esélyem nincs sebezni úgyhogy eldönthetem, hogy itt vége a csatának vagy bevetem az aranyat.

Egyébként aranyat leginkább az aljas zöld, kék meg lila játékosok használnak, akik ezzel turbózzák fel a statjukat, pedig elméletben nekik nem is lenne erre szükségük, hiszen tudniuk -kéne- jól lőni, de így meg magasabb sebzést érnek el, mint normál lőszerrel.

A WG megmondta egyébként, mit fog csinálni, fölösleges ezen szájat tépni, azaz leveszik az arany lőszer alfa sebzését és kész, ami pontosan mindegy az olyanoknak, mint nekem, aki leginkább csak biztos kivégzésekre töltök aranyat, de a stat vadászoknak már nem, mert kevesebb sebzést fognak vele gyűjteni.

Esetleg még a darabszámot maximalizálnám, de ilyeneket, hogy ne adjon xp-t elég furcsa ötletnek tartok. Akkor he-re se adjon, mert azzal se kell célozni vagy ha arra ad, akkor miért ad?

[ Szerkesztve ]

(#41769) Atlantis válasza dfsz34 (#41768) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerintem is jó megoldás lenne, ha a sebzését levinnék.

Szerintem mondjuk nem csak a zöld/kék/lila játékosok használják, sőt.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41770) Antonius1978 válasza gagyenkov (#41683) üzenetére


Antonius1978
addikt

BIA, venti, toltesgyorsitoval ha jol emlekszem 16,33 nekem az E100 toltesi ideje.

(#41771) g85j válasza Tuco Ramirez (#41765) üzenetére


g85j
tag

De miért a ló túloldala? Ha csak akkor lősz amikor nagyon kell, 3-4 darabot, az még nem csökkentené annyival a kapott xp-t... Viszont ha lősz 10-et, az már bőven "megérné".
Meg van rá a lehetőség, hogy használd, viszont ehhez semmi képzettség nem kell, így nem járna érte semmi plusz tapasztalat sem, szerintem.
Félreértés ne essék, én nem vagyok ennyire ellene, én is viszek 8-tól felfelé minden tankomban 5-6 db-ot. Kivéve a T28 protó, mert azzal mire odaérek, addigra már ráérek célozni, és az AT15-ben, annak meg a töltésideje miatt nem kell.

Nincs rá jó megoldás, kell is meg nem is a játékba.

Ahogy Diegho felhozta a múltkor a ceturionos példát, hogy golddal a láncát lövöldözték 2-en is, annak is 2 oldala van.
Az övé: 1 papír tankot miért kell golddal lőni. Igaz.
Az ellené: full lila játékos, úgy forgatja a papírtankját, hogy csak pattogok meg láncolok, akkor töltöm is goldot... ez is érhető

[ Szerkesztve ]

(#41772) Angel1981 válasza dfsz34 (#41768) üzenetére


Angel1981
veterán

"A WG megmondta egyébként, mit fog csinálni, fölösleges ezen szájat tépni, azaz leveszik az arany lőszer alfa sebzését és kész"

Valamit én is olvastam, de nem úgy fogalmaztak, hogy több eljáráson is gondolkodnak, de ez tűnik a legvalószínűbbnek?
(Egyébként én is ezt mondom, illetve; -20% sebzés, +50% ár. Ennyi.)

Arról mondtak már valamit, hogy mégis kb. mikorra várható a prém nerf?

(#41773) ryger


ryger
aktív tag

Udv,

Szerintetek erdemes az angol vonalat fejleszteni? Most Covenanter-em van eppen. Hasznalhatoak ezek vagy inkabb dobjam es nezzek mast?

Szerk: Nemeteknel pedig VK 30.01 (H) van de nem tul acelos, viszont ket iranyba fejlesztheto. Merre lenne erdemes menni?

Koszi!

[ Szerkesztve ]

(#41774) Antonius1978 válasza olcsii (#41707) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nekem is epp akorul volt, ket fullos E75-t nyirtam ki szembol, meg ferdinandot, meg meg 2 tankot sebeztem, es a vegen egy tuzert...valahogy igy volt...
A kep megvan valahol, de meg 2012 elejen volt ha jol emlekszem...most unom keresgelni, ki tudja melyik DVD-n lehet.

(#41775) gagyenkov válasza virkir (#41756) üzenetére


gagyenkov
tag

Annak is tartom, köszi! :) Nem az én sebzés átlagom a mérvadó. A lényeg, hogy a wtfE100 is csak optimális esetekben tudja leadni a max sebzését. nem egyszer pattant rólam és akkor már szívás. Tehát 6 lövést kell vele leadni úgy, hogy közben nem mozogsz és mind a 6.nak át is kell ütnie. Ez nekem azonos vagy legalább is hasonló helyzet ahhoz amikor a 183-al optimális célpontot kell lőnöm. :) Egyébként tényleg nem kell tartani annyira ettől a wtfE100-tól szerintem. ;) Az ellenfélnél három is volt, ebből egyet én szedtem ki a másikba pedig besegítettem és annyit sebeztem mint ők! :U

[ Szerkesztve ]

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#41776) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Erről az új confrontation módhoz mit szóltok?

Amd - Radeon - Ryzen

(#41777) g85j válasza Angel1981 (#41772) üzenetére


g85j
tag

Majd biztos az új grafika után...
Jut eszembe még a goldról, a régi OXI reklám megvan? No para, nem téma a pattanás! :)

(#41778) Chris0321 válasza g85j (#41771) üzenetére


Chris0321
addikt

Elfelejtesz pár dolgot. Ha van egy gyenge ágyújú vagy stock tankod amibe vagy gold ammo kell vagy prémium, hogy gyorsabban fejlődj vele. Ha nem telik prémiumra ami könnyen előfordul akkor marad a gold ammo. Vagy tegyük fel, hogy a lista alján vagy és szembekerülsz az ellenfél top tankjával amit csak golddal tudsz sebezni. Szerencséd van, kilövöd ezzel döntően befolyásolod a csatát és nagyobb tiert sebzel amiért tudtommal bónusz jár de mivel a gold ammo-s sebzésért nem jár xp ha mást nem sebzel olyan mintha afk lettél volna xp szempontjából.

(#41779) joergie válasza Gyuri27 (#41776) üzenetére


joergie
őstag

Zseniális. Remélem jobban fog működni mint tesztszerveren, és a járművek súlyozása is jobb lesz, mert amivel eddig találkoztam, az banális volt(már írtam róla itt). a másik meg hogy tesztszerón mindenki a td-ket próbálgatja, szóval már csak ezért se lehet tiszta képet kapni a dologról. Mindenesetre jó, hogy pályától független a dolog, az ötlet jó, csak a kivitelezésen kell csiszolni.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#41780) g85j válasza Chris0321 (#41778) üzenetére


g85j
tag

Ez is igaz, kicsit durva így belegondolva, de írtam is, hogy valami ilyesmi megoldás kellene, illetve nincs is rá jó megoldás.
De az a ritkábbnál is ritka, hogy pl. 9-es csatában csak te legyél 7-es, az ellennél is van tutira legalább 1, neked legfőbbképp azzal kell szembeszállnod.

Vagy akkor pl. azonos vagy kisebb osztályú ellen golddal való sebzés után 0 xp, ha magasabb osztályút sebzel akkor meg szokásos xp.

Amúgy annyira nem feszít, nem vagyok statfüggő, próbálok még élvezettel játszani, ami nem a goldtól függ, hanem a napi (munka utáni) hagulattól. Csak ötletként vetettem fel egyébként, az sem érdekel ha így marad igazából...Én is használom, ellenem is használják, szóval egál.

(#41781) sith7 válasza g85j (#41763) üzenetére


sith7
nagyúr

De legjobban talán a lomhasága idegesített, főleg med-ként.

persze, ennek csak a neve med
amúgy nekem jó a tempó ... kialakulnak a frontvonalak mire odaérek, aztán onnan már lehet csipegetni, és nem én kapom az első pofont :B

(#41782) dfsz34 válasza g85j (#41780) üzenetére


dfsz34
őstag

Ez elméleti vita, de szerintem nincs igazad. HE-vel is lehet nagyokat sebezni, célozni sem kell, mégsem merül fel ilyen, hogy nulla xp járna érte.

Arannyal sem garantált a találat egyébként, ugyanúgy pattanhat, sőt, kritikus nulla sebzés meg a társai, lánctalp benyeli.

Meg kéne végre érteni, hogy ez a lőszer is része a játéknak, csak a használatát kéne valami normális keretek közé szorítani, hogy a statbajnokok ne arannyal lőjenek egész csata alatt mindenre.

Vannak helyzetek, amikor igenis indokolt és ésszerű a használata, ennyi. Korlátozzák a használatát, akár alfa csökkentés is indokolt, semmi baj, mert aki normálisan indokolt esetekben használta eddig is, annak szinte teljesen mindegy, a klános statkirályokat meg kb ki nem sz..ja le.

Más, ezen a csatán röhögtem egy jót. A vége volt csak érdekes, már csak ketten maradtunk, én éppen töltöttem, az ellenség foglalt. Szerencsére kiszedtem a legjobb játékosukat, akinek valószínűleg lett volna annyi esze, hogy befejezi a foglalást. Ellenségnél 6 tank, nálunk ketten maradtunk. Egy caernarvon rám támadt hátulról, csak ezek szerint még nem találkozott táras tankkal, furcsa, meg kiszedtem, mint a sicc, ő egyszer tudott sebezni. Látom, hogy a majmok nem foglalnak, hanem biztosan mind jön a fragért. Amúgy is töltenem kellett, na gyorsan be a szikla mögé, ahol az ellenség szokott támadni és lejárt az idő, nyertünk. muhahaha, ez nagyon tetszett, kár, hogy nem látom, mi ment az ellenség chat-jében.

Győzelem!
Map: Sand River 2014.01.29. 15:43:31
Jármű: AMX 50 100
Exp: 3 096 (x2 minden nap az első csatáért) Credits: 56 311
Csatában elért Achievement: Elit lövész

[ Szerkesztve ]

(#41783) Angel1981 válasza Gyuri27 (#41776) üzenetére


Angel1981
veterán

Az első amit aktiválok, az a chat ban.
Az első, amit deaktiválok, az AZ a játékmód! :P

Esetleg majd akkor kipróbálom, ha huzamosabb ideig csak német vassal fogok menni, mert hangulati szempontból szerintem csak akkor van értelme! (Angol vagy francia tankkal menjek pl. amerikai vagy orosz ellen? Á, dehogy!)

A másik, hogy ebben a játékmódban szerintem a térkép jellege túl sokat fog számítani; nyílt terepen egy német osztag jó eséllyel szétver egy oroszt, kis városi pályán meg fordítva.

Biztos, hogy sokan egy izgalmas új játékmódot látnak benne, de nekem ez valahogy így nem szimpi!

#41777 g85j: igen, megvan! :) Pattanások? Semmi gond, válts goldra! OXI? :D

[ Szerkesztve ]

(#41784) dfsz34 válasza dfsz34 (#41782) üzenetére


dfsz34
őstag

Ja, most kapcsolok csak, hogy francia tankkal voltam és az akció miatt akart az összes ellenség engem megölni a foglalás és a sima győzelem helyett. Ráfaragtak a moronok.

(#41785) Chris0321 válasza g85j (#41780) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem mindíg van lehetőség megkeresni a neked megfelelő ellenséget, van amikor azzal kell szembeszállnod amivel találkozol. Ha nincs menekülési lehetőség, AP-vel nem tudod sebezni, csapattáraid máshol küzdenek vagy hősiesen tartalékolják magukat esetleg már csak ti 2-en vagytok akkor vagy sebzés nélkül meghalsz vagy goldal sebzel és így van esélyed nyerni.

(#41786) g85j válasza Chris0321 (#41785) üzenetére


g85j
tag

Ez egyértelmű, igazad van teljes mértékben, de én azt nem mondtam hogy ne használjuk...de ha használjuk, csak akkor valamiféle szankcióval.

(#41787) zsolthee válasza dfsz34 (#41768) üzenetére


zsolthee
senior tag

A legjobb lenne ha a csatába vihető aranylőszer mennyiségét korlátoznák. Ennyi.
Pont úgy, ahogy a felszerelésekkel csinálják: hiába van 30db javítóm, csak egyet vihetek. Eldöntheted, hogy mikor használod fel. Ha az idióta az elején ellövi az összeset a scout tankra, így járt.

Az új patchben már benne lesz az a lehetőség, hogy pl. egy rádióst lövésszé képezzek át? Vagy ez még csak távlati terv a WG-nél?

[ Szerkesztve ]

(#41788) zsolthee


zsolthee
senior tag

Westfield-en hogy mehetett egy T49 a híd közepére??? Átugratott? :Y

(#41789) Iron Funeral válasza zsolthee (#41788) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Jaja, át lehet ugratni.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#41790) Angel1981 válasza zsolthee (#41787) üzenetére


Angel1981
veterán

"Az új patchben már benne lesz az a lehetőség, hogy pl. egy rádióst lövésszé képezzek át? Vagy ez még csak távlati terv a WG-nél?"

Távolabbi terv.

(#41792) jano_77


jano_77
nagyúr

Mai téma volt, hogy mennyire OP tank a WT E100, hogy még agyhalott tomatok kezében is veszélyes fegyver!
A bizonyíték, hogy mennyire nem igaz ez az állítás:

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41793) PAWI válasza zsolthee (#41787) üzenetére


PAWI
tag

Oké, ne adjon xp-t aranylőszeres sebzésért. Viszont arannyal jobb eséllyel tudsz hozzátenni a csatához magasabb tierben, és ha kellesz a győzelemhez, akkor a majd kétszeres xp azért kárpótol.

(#41794) jano_77


jano_77
nagyúr

ISU-val vajon mit kell még tenni az ÁSZ-ért, hogy megkapjam?!?
Tier 10 csata, 5K+ dmg és 5 kill, 11/11 lövés/találat! Nem volt elegendő!? :F :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41795) jahrn


jahrn
senior tag

Ez egy jo csata lett volna sajna a veget elbactam, es a maradek team-nek sem jott ossze: LINK
Proba feltoltes, szal ne varjatok uber jatekot.

(#41794) jano_77 Nekem 8k koruli dmg-re adta meg anno.

[ Szerkesztve ]

(#41796) ddt500hu válasza jano_77 (#41794) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nekem 6kill, 6500dmg-re és 1442XP-re adta meg.
Más: [link]

(#41797) jano_77 válasza ddt500hu (#41796) üzenetére


jano_77
nagyúr

Így nehéz játszani, ha ennyire töketlen csapatot kapok...és ebben volt egy "EPIC" szakasz is(322) és még hozzájuk egy RNG-s.....elhullottak a csata elején...ST-I 0 dmg! Ahogy látszik, az egyik Bat is 0 dmg tudott össze lőni a táras tier 10 med-vel! Szánalmasak ezek az emberek. :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41798) Pete55555 válasza gagyenkov (#41775) üzenetére


Pete55555
addikt

Wtfe100rol jut eszembe. Tegnap wz-132 vel mentem, rohantam spotolni, de ésszel, fel is villant egy mozgó wtf-e100 mire a mi gw e100 unk úgy gondolta megkínálja egy lövéssel. Minusz 1900 hp :-D
Jól indult a kör, végén 5k+ spotolt sebzéssel végeztem :-)

...Szeretem leracsniztatni...

(#41799) Simulacrum válasza Tuco Ramirez (#41765) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Az áremelés semmit nem ér. Prémium nélkül játszom 8-10-es tankokkal, több ágat viszek és nem tudom már hova tenni a krediteket, annyi van. Olyan akciók vannak mostanában, hogy prémium nélkül egy közepes játékos simán bírja azt is, ha végig golddal nyomja és nem hiszem, hogy a jövőben gyengébb akciók lesznek majd.
Én mondjuk azon az állásponton vagyok, hogy teljesen ki kellene venni az aranylőszert, de persze ez úgysem fog megtörténni. Az eddigi javaslatok közül nekem a számbeli korlátozás tetszik a legjobban.

dfsz34: Pont az a baj, hogy ha a végén egyedül maradok egy IS-3-ban egy két tierrel kisebb tank ellen, akkor nem tudhatom biztosra, hogy megnyertem a csatát az aranylőszer miatt. Pedig valószínűleg megdolgoztam a sikerért, ha eltávolítottuk az ellenség velem egy szintű tankjait.
Nemrég linkeltem egy replayt, amiben T-54-el mentem. Komolyan mondom az ellen T-54-el vívott harcom az, amiért ezzel a játékkal játszom. Egyikünk sem használt aranylőszert és gyönyörűen pattogtunk egymásról, ahogy forgattuk a tankjainkat. Élvezetes volt, hogy ebben az időben nagyon jó magán csatát vívtunk egymással és végül nem az aranylőszer döntött.
És igen, ha velem szemben egy olyan tank jön, akit nem tudok szemből sebezni, akkor megpróbálom megkerülni vagy elhagyni a terepet. Igenis tessék megtanulni a helyezkedést, azt hogy az ellen top tankjai merről várhatók, tessék megtanulni a térképeket és így tovább. Az aranylőszerrel mi az élvezetes a játékban? Pont ezeket a dolgokat öli meg. Megyek aztán lövök, de jó...

(#41800) ddt500hu válasza Simulacrum (#41799) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én a 10X-re emelném az árát. Azt mindenki megérezné. Vinnél 5 darabot és kétszer is meggondolnád mire lődd el.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.