Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#41301) munnergep


munnergep
senior tag

Ilyen szerencsém még sosem volt mint a legvégén. Egyszerűen mellém lőtt aki megnyerhette volna a meccset. Pedig totál bénázást műveltem.

Hellcat, Redley-Walters, 3.5k dmg

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#41302) PAWI válasza skopy (#41289) üzenetére


PAWI
tag

Szerintem mindkét kártyán nagyon jól fog futni, mert, mint már sokszor kitárgyalták, erősen procilimites a játék. Én egy 6870-el játszok, 40-50 fps-em van maxon, viszont a procim nem egy erőmű, Phenom II 545.
A 660 gtx-es bajtárs játékát pl. egy i5 futtatja, valószínűleg inkább azért van meg neki a fix 60 fps.

(#41303) munnergep


munnergep
senior tag

Behaltak a szerverek vagy csak én nem tudok belépni?

Téves, bocs.

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#41304) #43783936 válasza Simulacrum (#41296) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ha hetes vas kell, akkor próbáld ki a panthert. :)

(#41305) Pete55555 válasza nyunyu (#41288) üzenetére


Pete55555
addikt

Teljes mértékben egyetértek.. a Büdi (BDR-G1B) egy rakat sz@r.
Remélem az ARL jobb lesz, de amint kifejlesztem adom is el a büdit, és egy ideig nem nyúlok a franciákhoz, ahogy az S35-öt is ha eladom, nem veszem meg az ARL44-et
Inkább haladok a Lor40t-vel, az még tűrhető, nameg megéri sz^pni vele... :D

(#41279) Mister_X Nem is kell camperkedni !!! Azt TD-vel kell, meg artyval, de TD-vel sem mindig.
Heavyvel az a dolgod, hogy felfogd a sebzést, és told előre magad, menj be közelharcba, és törj előre. Persze nem ész nélkül, de attól, hogy 20 a max sebessége a tankodnak még nem kell campelni (mert sok retard ezt hiszi)

Legénységhez: Tier 5 körül éri meg szerintem 75%-os legényeket venned, és onnan ha lesz új tankod akkor kreditért átképezni őket a következőbe. Aranyért túl drága, ingyen meg nagyon sokat levesz a képzettségükből.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#41306) KaLeun


KaLeun
senior tag

Úgy szeretem, hogy mindig a nagy nullát tevő (T32) és a 48% tomato O704 ellen leszereplő profik (O140 szakasz) ugatnak a legjobban. Csak azzal nem számolnak, hogy nem vagyok normális... Ilyenkor mindig megköszönöm a támogatást és teszek azért, hogy véletlenül se nyerjünk. Ez biztos jól esik nekik... Persze ők hárman nem sebeztek annyit, mint én egyedül.

Cila

(#41307) skopy válasza PAWI (#41302) üzenetére


skopy
tag

Az enyém sem erőgép ( Core 2 Duo 6750 ) de azt olvastam hogy inkább GPU függő a játék, azért a CPU sem mindegy milyen van alatta.
Lehet azt is jó lenne cserélni. :F
Arra azért rájöttem hogy elég sok mod is eszi az fps -t, eddig sokszor lement 14 -20 környékére is, ami már már képregény szerű volt a játék.

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#41308) Pete55555 válasza Simulacrum (#41296) üzenetére


Pete55555
addikt

T7 jó tank? Jgpanther !!! Esetleg a T71, bár most szereztem meg, de eddig nem zártam a szívembe szegényt, de a Jgpantherrel nem nyúlsz mellé. Mondjuk én pl a 7-es WZ-t is nagyon szerettem.

...Szeretem leracsniztatni...

(#41309) Drenadar válasza skopy (#41307) üzenetére


Drenadar
veterán

PC-mben jóval erősebb VGA van mint a laptopomban mégsem ad sokkal több fpst...

(#41310) Angel1981 válasza munnergep (#41301) üzenetére


Angel1981
veterán

WOW! Klassz kör! :R

(#41311) LoLHunCsirke


LoLHunCsirke
tag

Ha megpróbálok bejelentkezni visszadob, ezzel a hibaüzenettel ilyet még sose kaptam, ez ellen mit lehet tenni?

TinkeringAboutYou!

(#41312) Bad Pritt válasza LoLHunCsirke (#41311) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Másik szeróra próbálj meg. Nekem sikerült.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#41313) LoLHunCsirke válasza Bad Pritt (#41312) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Kösz. EU2 re már felengedett, bár szívesebben játszanék EU1en :U

TinkeringAboutYou!

(#41314) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Na meglett a T-15..ingyen slot + 180 000 kredit az eladásából :K

You are not prepared.

(#41315) zsolthee válasza DaveNo1 (#41314) üzenetére


zsolthee
senior tag

worldoftanks.eu nem megy.
Pontosan mit kell tenni ezért a T15-ért? Korábban olvastam de nem emlékszem...

(#41316) unravel válasza zsolthee (#41315) üzenetére


unravel
őstag

a 15 győzelmes küldetést kell négyszer megcsinálni hétfő reggelig.

¯\_(ツ)_/¯

(#41317) 04ahgy válasza LoLHunCsirke (#41313) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nálam is rendetlenkedik mindkét szerver.

Sorban állok, nem enged be, lassú, ha beenged, a klán-chat nem jelenik meg.

Nem látja a másik szervert, tehát fenn csak azt írja ki, amelyiken én vagyok, az összes létszámot nem, stb.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#41318) Chris0321


Chris0321
addikt

Tud valaki egy olyan oldalt ahol bizonyos tankok legénységéhez való skillek/perkek vannak leírva?

(#41319) Q.R. válasza Chris0321 (#41298) üzenetére


Q.R.
csendes tag

Szia Chris,
Nem kaptam mailt jelszó módosításról.
Volt a tegnapi nap egy kis gond a E1,E2 seroval nem tudom, de legalábbis az előttem hozzászóló hszek erre utalhatnak. Lényeg a lényeg Kisebb-nagyobb akadásokkal az jármű irányításában én is észleltem...Többszöri ki-be jelentkezés után sem javult a helyzet. A folytatást meg korábban leírtam.

Üdv,
Q.R.

http://www.youtube.com/watch?v=aH0l2GKcLyk by:Carl Sagan

(#41320) zsolthee válasza unravel (#41316) üzenetére


zsolthee
senior tag

a 15 győzelemért kapod a nagy javítókészlet-csomagot, ugye? Mert abból talán csak egyet zsebeltem be... :U
Na, akkor erről most lecsúsztam. Egyébként tényleg sz@rakszik mind2 szerver. Nem enged be már hosszú percek óta....

(#41322) jr1994


jr1994
addikt

Type 58 tank ász: [link]

Eleinte nem kedveltem ezt a tankot de egyre jobban tetszik, lehet megtartjuk :) A kínai szöveg is vicces szóval... :D
Egyébként hihetetlen mázlim volt a meccsen, de azt hiszem meg is dolgoztam érte. Ja, és a kredit azért ennyi mert most adta be a 150 ezret.

Ez az első replay amit feltöltöttem :B


[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#41323) Bad Pritt válasza jr1994 (#41322) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Néztem itt, hogy mi az a panzerkampfwagen vib, mert még sose találkoztam olyannal. Aztán leesett :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#41324) PAWI válasza skopy (#41307) üzenetére


PAWI
tag

Persze hogy számít, én idén cseréltem le a 4850/4870-emet a 6870-re, jóval több fps-em lett. Úgyhogy, ha azt lecseréled azok valamelyikére,amit írtál, fasza lesz.

Illetve már tavaly :)

[ Szerkesztve ]

(#41325) diegho válasza Scheff (#41291) üzenetére


diegho
nagyúr

A stabil 60 mit jelent? Semmikor semmilyen körülmények között nem megy 60 alá? Milyen proci van alatta? 4770k 8ghz-en folyékony nitrogénnel?

(#41326) sutyi^ válasza diegho (#41325) üzenetére


sutyi^
senior tag

Nálam az adatlapomon látható szerkezet max. graf mellett 50-70fps talán amit kiprésel, fps temető mapokon meg 35-45...

Van mikor agyf*szt kapok és lerakom tetris részletességre.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#41327) Doom83


Doom83
tag

Sziasztok!

Van mar teszt szerver? Ha igen akkor adnatok linket ahol eltudom erni.
Köszönöm! :R

(#41328) xtmod válasza sutyi^ (#41326) üzenetére


xtmod
senior tag

ezt hogy csinálod? az én gépemen közepes, de mindent figyelembe véve inkább annál is alacsonyabb beállításokkal, ennek a fele...

(#41329) sutyi^ válasza Doom83 (#41327) üzenetére


sutyi^
senior tag

Ezt letöltöd -http://dl.wargaming.net/wot/ct/files/WoT_internet_install_ct.exe

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#41330) sutyi^ válasza xtmod (#41328) üzenetére


sutyi^
senior tag

Nem tudom mi van gépedben, így ezt passz.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#41331) Chris0321 válasza Doom83 (#41327) üzenetére


Chris0321
addikt

Igen van, az oldal közepe táján találod a letöltési lehetőséget. Lehet nem fog könnyen beengedni, inkább este érdemes próbálkozni ha nem akarsz várni.

(#41332) xtmod válasza sutyi^ (#41330) üzenetére


xtmod
senior tag

core i7-es, 8gb ram, gtx 660m 2gb, samsung ssd 840 pro, legújabb meghajtó, dinamikus grafika beállítás. ennyi.

még annyit: az intel turbo boost szerint felmegy a proci 3100-ra, használatkor, a feladatkezelő szerint az összes procit ( ez a ht miatt 8db) használja. elvileg...

[ Szerkesztve ]

(#41333) xtmod válasza xtmod (#41332) üzenetére


xtmod
senior tag

régebben jobban ment, mióta van ez a 8.10 azóta 25- 35 fps. ha kevsebb dolog van a képen, akkor 40 felett néha.

(#41334) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Fuu ez a Wolverine de egy ipari hulladék... :W

Lassú, lomha a tornya, nagydarab és papír, gyenge ágyú és még az MM is elég mostohán bánik vele....tiszta gáz. :(((

(#41335) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Mit ki nem hoz az emberekből, ha nem tudnak veszíteni....Van egy jó magyar játékos, tényleg unicum, (nem lényeges a neve mert nem akarom ekézni, tudja ő azt) többen vannak, és lehozom a meccset, a végén úgy, hogy kilövöm őt is, erre jön a duma hogy gold noob, mire én, ugyan már..., erre ő, szar duma hogy csak ez volt betöltve....persze ilyet nem is mondtam, csak mosolyogtam az egészen, tényleg ennyire fáj egyeseknek ha veszítenek?

Egy unicum nem hibázhat, ó dehogynem, semmi bajom velük, kifejezetten fun amikor alábecsülnek, de azért ne legyünk már ennyire beképzeltek, mert visszanyalhat a fagyi olykor olykor :D A csata után 3 emberke írt rám hoyg gratuláljanak, ez pont az ellentéte ilyen is ritkán van, hogy megköszönjék, hogy lehozom a meccset...de jól esett :)

[ Szerkesztve ]

=^-^=

(#41336) sutyi^ válasza xtmod (#41332) üzenetére


sutyi^
senior tag

660M majdnem harmada a desktop verziónak. Esetleg az árnyék és víz részletességet vedd le, az eszi a legtöbb fpst.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#41337) xtmod válasza sutyi^ (#41336) üzenetére


xtmod
senior tag

ja. elég gyengének tűnik. volt asztalim is.ott nem voltka ilyen gondok. egyébként árnyék közepes, víz alacsony. voltak itt a fórumon páran. nekik 50-60-al ment ilyen géppel. na jó, ez pár hónapja volt. nem tudom most hogy állhatnak.

1600x900-as felbontás
fxaa: be
vertikális szinkron: be
tripla pufferelés:be

graf:fejlesztett
textura: magas
matricák: alacsony
árnyék-környezet: közepes
víz:alacsony
fények:magas
lombozat:alacsony
növényzet:kikapcs.
extra effektek:kikapcs
utólagos feldolgozás:alacsony
elmosódás:kikapcs
megjelenés:magas
tárgyak:max
extra effektek mesterlövész mód:kikapcs
színszűrő:mély

a többiből pipa ki.

[ Szerkesztve ]

(#41338) Mister_X válasza Pete55555 (#41305) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Aha, akkor nem csak nekem furcsa a sok gyökér heavy a dombokon... de annyira tényleg nem az én stílusom heavykkel nyomulni, bár amikor B1-et a tierjével dobja össze, akkor tudok élvezetes meccseket produkálni. Kár, hogy ez csak az esetek 10-15%-a :( Amcsi heavy vonalnak fogok nekikezdeni, már a medek is jobban bejönnek (M2).

Mindjárt otthon leszek, egy-két óra múlva már Type T34-ben fogok csücsülni :))

@xtmod: biztos ugyan azt a játékot játsszuk? :F Nekem csak egy kétmagos LGA1155-öe Pentium van 4GB RAM meg HD7750 társaságában és soha nem ment 35 alá az FPS, 40-50 között szokott nagyjából mindenhol lenni... bár csak egy XVM van fent. Ha mondotok egy nagyon erőforrás igényes mapot, akkot megnézem az ottani eredményeket is.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41339) diegho


diegho
nagyúr

Pár napja volt téma a stock tank és nem stock tank sebzés, többen azt mondták nálam nem számít sokat... lóf...t nem.

Mivel éppen a cent7/1-et húztam gondoltam megnézem mennyit számít.
Először is a tankra nagyjából 30k free-t költöttem, ennyi volt összesen, ha jól emlékszem a láncra költöttem egy keveset, a többiből a 2. löveg grindelése után megvettem a tornyot, az első 2 löveg gyakorlatilag ugyanaz, semmi hasznát nem vettem a 2 lövegnek, de ki kellett fejleszteni.
Stock löveg(ek):
80 csata átlagsebzés 2157, ekkor lett meg a nagy löveg
Fullos löveg:
56 csata átlagsebzése 3250, ebből nagyjából a fele alap motorral

Szóval 50%-ot jelent. Ez nem kevés, ennyi előnyben van az, aki goldból megveszi a tankot fullosra. Ez sokkal nagyobb előny, mint amit bármi más adhatna a játékban, még a prémium lőszer is eltörpül mellette. Sőt tegyük hozzá, hogy jelenleg egy olyan tankról beszélek, aminek a stock lövege is 226 átütéssel rendelkezik! Botrányosan gyenge stock ágyúval rendelkező tankoknál ez az 50% még jóval feljebb mehet. Nos ezért kérdezik meg tőlem a klánban is állandóan, hogy miért játszok stock tankokkal, mert ők nem szoktak...

(#41340) Steven88


Steven88
tag

Sziasztok
Ma beléptem és látom 300 aranyom van, holott nem vettem, nem is prémiumozok. Miért kaphattam?

(#41341) unravel válasza Steven88 (#41340) üzenetére


unravel
őstag

jelszót váltottál?

¯\_(ツ)_/¯

(#41342) Steven88 válasza unravel (#41341) üzenetére


Steven88
tag

Igen, a régivel valamiért nem engedett be.

(#41343) PAWI


PAWI
tag

Rajtam múlt-e?? :W

(#41344) unravel válasza Steven88 (#41342) üzenetére


unravel
őstag

Azért járt a 300 arany.

¯\_(ツ)_/¯

(#41345) Pete55555 válasza Mister_X (#41338) üzenetére


Pete55555
addikt

Mivel csak egy szálat használ a játék, ezért egy szálon erős cpu kell neki, a tied meg elég jó ilyen téren, még ha csak egy pentium is.

...Szeretem leracsniztatni...

(#41346) Steven88 válasza unravel (#41344) üzenetére


Steven88
tag

Köszönöm
Am minden jelszó váltásnál jár? :)

(#41347) unravel válasza Steven88 (#41346) üzenetére


unravel
őstag

Nincs mit.
Nem.

(Ha telefonszámot is megadsz azért is jár pár arany)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#41349) Bingisz válasza Zeratul (#41348) üzenetére


Bingisz
addikt

A kis T1 tuti a T92-ket hívja a végén ;]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#41350) SoulReaver válasza Zeratul (#41348) üzenetére


SoulReaver
veterán

Kb ennyire borította fel az egyensúlyt... :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.