Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#41501) scyllarus válasza PAWI (#41500) üzenetére


scyllarus
veterán

Leginkább a foglalás a különbség: az effibe beleszámít, a WNx-ekbe nem. Ez csak azt jelenti, hogy nem vagy caphuszár :D
Mivel a legtöbben az elején, amikor kezdjük a játékot, sokat foglalunk, így az sokáig látszik az effin.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#41502) Viktoár


Viktoár
addikt

Van jelentősége hogy valakiknél lilák a számok?

Üdv:Viktor

(#41503) PAWI válasza scyllarus (#41501) üzenetére


PAWI
tag

Hát igen :D Itt a statom. Mindenem zöld, kivéve a foglalási dolgokat :D

[laczi]

A legjobban az tetszik, hogy simán lehet látni a görbéken a hétvégi daráldákat :D

[ Szerkesztve ]

(#41504) joergie


joergie
őstag

tesztszerver szerint(dmp és célzási idő):
e100 dpm 2250 2.9s
t110e4 dpm 2310 2.9s
t110e3 2647 2.5s
t62a 2908 2s
m48 patton 2659 2s
is4 2200 2.9s
obj268 2730 2.7s
foch meg 50s-ig tölt, utána 5s-enként lövi ki a 3as tárat
wtf e100 meg ahogy láttam maradt ahogy volt. 60s töltés, utána 2s-enként kökpködi brutális pontossággal és célzással a 6 darab 560dmg-es skulókat.

Szóval szerintem ha nerfelni akarják, ne a dmg-t vegyék le, hanem a töltési időt nyomják följebb, mert ez így nem jó, sokkal kissebb a visszatartó ereje egy 850es lövésnek, mint egy 750esnek.

és egy kép a confrontation játékmódról(nem mondom el mi lett a vége):

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#41505) Angel1981 válasza scyllarus (#41499) üzenetére


Angel1981
veterán

+1

Pontosan így van! :K

(#41506) PAWI válasza Viktoár (#41502) üzenetére


PAWI
tag

Van. A % az éppen adott tank winrátája ha minden igaz. A másik lila, 12k ,31k stb. pedig az összes lejátszott csata. Minél több lila szint látsz az ellenfélnél, annál biztosabb a bukta. :DD Persze láttuk ennek már a fordítottját is, de nagy százalékban igaz. :K

(#41507) Bingisz válasza joergie (#41504) üzenetére


Bingisz
addikt

Várom már a képeket a 15 fv TD vs. 15 WT E100 gigászi csatákról. :DD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#41508) jano_77 válasza Viktoár (#41502) üzenetére


jano_77
nagyúr

Annyit, hogy pl már sok csatája van akár szummában, akár az adott tankkal, vagy azt, hogy sok csatát nyert meg az adott tankkal vagy szummában, illetve ha a wn6-7 érték lila, akkor azt jelenti, hogy PRO játékos.

(#41504) joergie: kemény az a leosztás....ez a Nemzetek közötti csata mód? Ennek így megint sok értelme lesz. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41509) Viktoár válasza PAWI (#41506) üzenetére


Viktoár
addikt

Akkor most nem jött be. :N

Ennek ez lett a vége.

Üdv:Viktor

(#41510) PAWI válasza Viktoár (#41509) üzenetére


PAWI
tag

Nem laggolt az ellenfél ezerrel? :DD

(#41511) joergie válasza jano_77 (#41508) üzenetére


joergie
őstag

azóta bedobott egy másikba is, németek ellen egy pár wtfe100-al, meg most csak 2 e50m medjük volt, de így is 15:6ra buktuk. 2 conq gc, 2 fv heavy, többi fv td. egy nyílt pályán(prokhorovka).

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#41512) olcsii válasza Viktoár (#41488) üzenetére


olcsii
aktív tag

Természetesen vannak oylan csaták, de ezt bizonyitani nem lehet:) csak látni:d

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#41513) Viktoár válasza PAWI (#41510) üzenetére


Viktoár
addikt

Azt nem tudom,de nem panaszkodtak a chaten.Én is kaptam találatot,sőt mindenki.A legutolsó akit kilőttünk az fv215b volt,normálisan mozgott,próbált fedezékbe menni,sőt még az is7-be bele is lőtt egyet mielőtt hazavágtuk.

Amolyan blitzkirieg módjára lerohantuk a várost,a két bc-25t -t seperc alatt kilőttük,ők spotoltak volna.Onnantól tudtunk nyomulni a bázisuk felé,kisebb veszteséggel.

Üdv:Viktor

(#41514) Motyi válasza joergie (#41504) üzenetére


Motyi
senior tag

WT E100-nak csökkentik a forgási sebességét 30->28 és nem egészen tiszta, de Jingles a 8.11 teszt szerver videóban valami olyat magyarázott, hogy a célzási időt és pontosságot nem nerfelik, de toronyforgás közben a célzókör 150 vagy 200%-al nagyobbra ugrik szét mint jelenleg :F

(#41515) Pete55555 válasza joergie (#41504) üzenetére


Pete55555
addikt

A WT-t kéne nerfelni nem a többit... Pontosan ahogy mondod, a lövések közötti töltésidő 2 secről növeljék meg 3- vagy 4-re.
Múltkor E50M-el voltam, mentem előre, egyszer csak kapom a 600-akat másodpercenként !!!! Arra nem volt időm, hogy megjavítsam a láncomat.
2 db WTE100 szakaszban tolta.... Na mondom a jó b*** k*** any***......

Mi lett a vége? - a medek taknyosra szopattak titeket :P

(#41514) Motyi Na, akkor a szarnak adnak egy pofont...

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#41516) LBandi


LBandi
aktív tag

Sziasztok!

Valaki tudna mondani ötleteket, hogy miért vesztettem Frissen telepített Win8.1 alatt ugyanazzal a konfiggal (lásd adatlapom) WoT-ban (ugyanazokkal a grafikai beállítások mellett) átlagosan 10-15 FPS-t, a korábbi Win7-es rendszeremhez képest. Elvileg inkább nyernem kellett volna. Érdekesség, akárhogy állítottam a grafikai beállításokon élsimítás, árnyékok, fények ki/be kapcsolásával nem változott a helyzet. Driver-ek a legújabbak és a WoT is frissen lett újratelepítve. Modok amiket használok: Oldschool pro mod (szelektálva, nincs minden, csak az xvm és a minimapra vonatkozó részei), illetve deegies célkereszt (Virkir féle).

Remusz911: Egyrészt haladni szeretnék a korral, másrészt stabilabb alapokon fekszik és több fórumon és tesztben láttam hogy gyorsabb a 7-nél, ráadásul játékok esetében is lehet nyerni pár FPS-t.

[ Szerkesztve ]

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#41517) Remus389 válasza LBandi (#41516) üzenetére


Remus389
veterán

emlékszem XP vs Win7 esetén is ez volt, kicsit lassabb

miért cserélted le a win7-est?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#41519) Mister_X válasza Chris0321 (#41518) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szegény franciák :DDD
Akár még megyek is pár kört azokkal az ócskavasakkal. Vagy megnézem a nem heavy ágakat.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41520) Pete55555 válasza LBandi (#41516) üzenetére


Pete55555
addikt

több fórumon és tesztben láttam hogy gyorsabb a 7-nél, ráadásul játékok esetében is lehet nyerni pár FPS-t.

Ez pont ellentmond annak, amit írtál :D Ez van, lehet a WOT nem szereti...

...Szeretem leracsniztatni...

(#41521) xtmod válasza Pete55555 (#41520) üzenetére


xtmod
senior tag

lehet. mindenesetre most, hogy a kollega írja, nekem is azóta lassabb a wot. lehet, hogy eddig rossz helyen kerestem a megoldást. először azt hittem, a legújabb wot verzió teszi, de a win 8.1-et is akkoriban telepítettem.

(#41522) Jolet


Jolet
őstag

a tesztszeróra, ha felteszitek az xvm-et nektek működik?
természetesen a hozzávalót töltöttem le...
a markerek fehérek és nem veszem észre az ellent
ha nincs xvm, akkor színesek

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#41523) Chris0321 válasza Jolet (#41522) üzenetére


Chris0321
addikt

XVM 5.0.2-test2-t? Mert az a legújabb és az nem a tesztszerverhez van.

(#41524) jano_77


jano_77
nagyúr

Ez komoly:
"Storm megerősíti, hogy a WG nem vette el a legénységi tag átképzését egyik szerepkörről másikra (sS: pl. rádiós sofőrré) - Storm később azt is hozzáfűzte, hogy mikor ez megtörténik, akkor a képességek is "resetelődnek" és választhatsz újakat, de ezüstbe vagy aranyba fog kerülni (az ingyenes a legrosszabb lehetőség), mint az újraképzésnél"

Meglévő legénységi skilleket el fogjuk bukni és majd választhatunk újat...eddig ez jól hangzik, de a folytatás az már kevésbé, hogy akkor is fizessek majd érte, ha mondjuk én meg vagyok elégedve a mostani kiosztással, mert Ők resetelni fogják és újra kell osztani!? Nyilván ha nem akarok sokat bukni, akkor majd lehet zsebbe nyúlni újra!? Ezt hogy kell értelmezni, segítsetek!?!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41525) Bad Pritt válasza jano_77 (#41524) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mintha átképeznéd egyik tankról a másikra, választhatsz majd, hogy nagy büntetéssel (ingyen), közepessel (ezüstért) vagy büntetés nélkül (aranyért) váltasz nála szerepet. Miután átképezted az embert, újraoszthatod a képzettségeit, ugyanúgy, mintha a jelenlegi játékban resetelnéd őket.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#41526) Bingisz


Bingisz
addikt

Pz.Kpfw. IV ausf A.

Tier 3 közepes tank:

Lehetséges, hogy majd a történelmi csatákban fog szerepelni.

FTR

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#41527) jano_77 válasza Bad Pritt (#41525) üzenetére


jano_77
nagyúr

Vagyis akkor nem azzal az update-el fog resetelődni minden kiosztott skill, mikor ezt bevezetik, hanem ha én mondjuk egy vezetőt akarok rádióssá képezni, akkor oszthatom ki újra már a rádiósnak megfelelő skilleket annak megfelelően, hogy ezüstért, aranyért vagy ingyen képzem át vezetőből rádióssá!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41528) PAWI


PAWI
tag

Na, +1 dolog, amiért jó, hogy a Ferdi lett: Meglett a 2. motor a vk 30.01 P-re :DD

(#41529) Angel1981 válasza PAWI (#41528) üzenetére


Angel1981
veterán

Sok sikert ahhoz a f*shalomhoz! :D
(VK 3001 P)

Djuree: a VK 3001P?

[ Szerkesztve ]

(#41530) Djuree válasza Angel1981 (#41529) üzenetére


Djuree
félisten

nekem tetszett az a foshalom. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41531) Kakumix válasza Djuree (#41530) üzenetére


Kakumix
senior tag

Én is kihúztam az IS6 event alatt. Az ARL44-et, Churchill III-at és a Type58-at kevésbé szerettem. Jobban csak a japán Chi-To (?) és a Hellcat tetszett.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#41532) Antonius1978 válasza PAWI (#41379) üzenetére


Antonius1978
addikt

En egy kis szerencsevel kinyirtam egyet...mar nem tudom, asszem 9es amcsi vagy francia ontolto volt...keresem a visszajatszast, de nem talalom, lehet utolag megsem masoltam at a menteseim koze... :W

(#41533) szbalogh válasza jano_77 (#41524) üzenetére


szbalogh
őstag

Örülj neki, hogy újra lehet majd osztani ingyen!

Kakumix: a Churchill III-at én is kihúztam....

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#41534) Bad Pritt válasza jano_77 (#41527) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Gondolom igen, legalábbis én így értelmeztem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#41535) Antonius1978 válasza AlexHerceg (#41467) üzenetére


Antonius1978
addikt

En venti-t, valamint celzas es toltesgyorsitot hasznalok rajta.Valamint a legenysegnek van BIA (elit alakulat), ami +5%-ot ad nekik.

(#41536) PAWI válasza Djuree (#41530) üzenetére


PAWI
tag

Nekem is tetszik. Igazából a tiger P, vk-k milyenek? Más játékstílust képviselnek mint a másik HT vonal?

(#41537) Antonius1978 válasza Antonius1978 (#41532) üzenetére


Antonius1978
addikt

Megiscsak megvan a mentes...en 50%osan futottam vele ossze, de o is leszedett addigra belolem 800 EP-t, maradt 600.Kisse be volt forgatva a KV3, irto nagy szerencsem volt, hogy 2 lovese pattant :C
Es a beszolasokat is elveztem, volt egy magyar jatekos is, meg valaki mas, aki elvezte, hogy 2xx EP-vel nekimentem egy teljes JP2-nek, irta a tobbieknek, hogy menjenek Age of Empire-zni :DD
A magyar mar az elejen elkezdett sirni, hogy vesziteni fogunk (megneztem, akkor a stat alapjan eleg kivalo jatekos lehet - elmeletice), vegul 14:9-re megvertuk az ellent, utanna felkerestem a magyar sracot par sor erejeig :D

(#41538) Djuree válasza PAWI (#41536) üzenetére


Djuree
félisten

tiger p állatkirály! sztem jobb mint a sima tiger. vk-k is jók, de inkább a kis vk. a nagy nem annyira.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41539) Chris0321 válasza PAWI (#41536) üzenetére


Chris0321
addikt

Valamivel másabbak. Az Aladárnak pl. nincs meg a KT top lövege csak a kisebb 105 mm-es, a Bélának hátul van a tornya ami más játékstílust kíván(nekem még nincs meg csak tesztszerveren próbáltam). Ezért is érdemes előbb az E-100 ágán végigmenni vagy legalább az ágyúkat azon hamarabb kifejleszteni rajta így nem kell a Bélán a kisebbik 105mm-essel kilences szinten kihúzni a nagyobbik 105 mm-est plusz a 128 mm-est is.

(#41540) Antonius1978 válasza Djuree (#41538) üzenetére


Antonius1978
addikt

Valo igaz, vele van ugy gondolom a legjobb statom az egesz jatekban.
Habar lehet hogy a sima Tigris is van most mar olyan jo, mert lejjebb vittek a toltesi idejet, amig nem voltal itt, most minden cuccal olyan 5,33 ha jol emlekszem, ennyi ido alatt kopkodi a 200-240 sebzest, a Tiger P-nek meg megmaradt a 7,3 kb ha jol dereng.

(#41541) Angel1981 válasza Djuree (#41538) üzenetére


Angel1981
veterán

és PAWI:

Elég sokat kihagytál, itt voltál még a Tiger H buffjakor?
Előtte egyértelműen a Tiger P volt a jobb, most szerintem egálban vannak, csak a Tiger H-val "óvatosabban" kell játszani.

Egyébként egyetértek; a VK 3001 H meglepően jó, csak nem heavyként kell játszani, hanem forgótornyos TD-ként - tulajdonképpen egy Tiger H, tier 5-ben.

Utódja a VK 3601 H valahogy "nem az igazi"; még mindig nem lehet igazi heavyként játszani, de a szintjén a "forgótornyos TD" jelző sem illik rá, ahhoz gyenge az ágyúja mind átütésben, mind sebzésben.

[ Szerkesztve ]

(#41542) PAWI válasza Angel1981 (#41541) üzenetére


PAWI
tag

Azért is kérdeztem, mert a ugye másik ágon KT-nél járok, de a másik ág felé akkor mennék, ha azért van értelme. De aakor szerintem van :)

És igen, IS-t, KV-3-at már eladtam, de a kis Tigris soha nem fogom :)
Azt sajnálom, hogy a T29 még nincs meg, az is nagyon jónak tűnik és csak jókat halottam róla. Mondjuk, ha nem rejtik az alját, csak akkor nem sebzem, ha nem akarom. :DDD

Nekem tetszett a kis VK 36 is. :K

[ Szerkesztve ]

(#41543) #35692544 válasza Angel1981 (#41541) üzenetére


#35692544
törölt tag

a jpz4-en gyengébb löveg van ;)

medként nagyon szerettem 4 oskins medált lőttem vele, heavyként egy kicsit lassú nekem

(#41544) mefistofeles válasza LBandi (#41516) üzenetére

Én is nem rég váltottam win 7-ről win 8.1-re de az égvilágon semmi lassulást nem tapasztaltam......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#41545) Angel1981 válasza #35692544 (#41543) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát ja.
Épp ezért az már nem a "valahogy nem az igazi", hanem a "sz*r" kategória! :D

(#41546) #35692544 válasza Angel1981 (#41545) üzenetére


#35692544
törölt tag

szarnak nem szar jobban bejön mint a kv-1s vagy a churchill
lejobb 6-os heavynek az m6-ot tartom utána jön a vk36

(#41547) Angel1981 válasza #35692544 (#41546) üzenetére


Angel1981
veterán

A JgdPz 4-re értettem.
"a jpz4-en gyengébb löveg van" - erre írtam, hogy hát ja, épp azért az már nem a "valahogy nem az igazi" (mint a VK 3601, ugyanis feljebb ezt írtam róla) hanem a sz*r.

[ Szerkesztve ]

(#41548) dfsz34


dfsz34
őstag

Naggyon jó ez a gold detektor, mikor beugatok a nagyarcúaknak, de olyan trükkösen, mint a pts-es gyereknek, hogy mekkora idióta már, aki tier7 csatában aranyat használ a t34-1-ben és utána hosszú percekig chatelt (már kilőtték addigra, meg engem is), hogy kioktasson. Valami haszna lesz ennek, ha minden beszól a goldos buta gyerekeknek...

De, hogy már tier2-ben goldot lő a nyomorék, az nagyon ott van.

(#41549) Cseri0058


Cseri0058
őstag

ééééés íme!!!! megvan a 4. Pool medálom :))

(#41550) Motyi válasza Cseri0058 (#41549) üzenetére


Motyi
senior tag

Jesszum, nagy gratula! Esetleg replay? :)
Amúgy ezek sorban jöttek a löveged elé mint a kacsák, vagy izgalmas/érdekes csata volt?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.