Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#41701) Jo33by


Jo33by
tag

Eddigi legjobb csatám most T-34-el. 7334 sebzés. Prém nélkül 125K és ebben nincs "küldetés" kredit. Tisztán ennyi. És nem macskajancsi tankok ellen.

(#41702) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Artyknál mennyit számít mordályok között a századnyi pontosság eltérés? (0.83 -> 0.8)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41703) TESCO-Zsömle válasza Mister_X (#41702) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

1000 méteren az 30 centi. A töltésidő, és a növekvő lőtávolság általában többet jelent.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#41704) Sasori18


Sasori18
csendes tag

Sziasztok!

Abban kérném a segítségeteket, hogy tudok-e tenni valamit az ügyben, hogy ma rendelni akartam telefonos hívással goldot, majd amikor a rendszer mondta volna a 4 jegyű kódot a hívás megszakadt, és ugye goldot nem kaptam meg , viszont a pénzt levette a kártyáról. Lehet-e írni valahova a wargaming-nek ez ügyben? Vagy van egyáltalán esély arra hogy megkapom a goldot valaha is? Ha tudtok valamit , légyszíves segítsetek, én keresgéltem a fórumon- ehhez való topikot nem találtam ott, sem a supportban nem találtam segítséget.

(#41705) vhw válasza Sasori18 (#41704) üzenetére


vhw
addikt

Lehet nekik írni; link
(az angol remélhetőleg megy egy kicsit)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#41706) PR0JECTNR56 válasza PR0JECTNR56 (#41687) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nos Jagdtiger-hez még néhány gondolat. Kicsit még mindig fura ez a gépezet számomra, érzem rajta, hogy jó és remekül használható, de ennek ellenére még mindig akadnak helyzetek ahol rosszul sül el a mutatvány, de tanulok minden helyzetből.
Mindenesetre ma meglett ugye az 1. osztályú kiváló sofőr jelvény, végre elérte vele az 50%-ot a winrate (gyalázatosan rosszul ment az elején 37-44%), egészen eredményesen osztottam vele a sebzést, az arty-kat is elkerültem, rengeteg találatot levettem és pattintottam a frontpáncéllal, ahol lehetett még egy kis hull-down-t is adtam neki és az alsó frontlemezt rejtegettem akár egy eltulajdonított kerékpárt (a lövegpajzs viszont néha meglepően sebezhetőnek bizonyult). Eddig talán a legjobb nap a Jagdtigerrel, időközben a második löveg is meg lett rá, remélhetőleg lassan összejön az arany kiváló sofőr jelvény is vele. :)

(#41707) olcsii válasza PR0JECTNR56 (#41706) üzenetére


olcsii
aktív tag

Nagyon nehezen jön össze:DMár nem emlékszem de 6800 sebzés kellet nekem de a többire nem emlékszem.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#41708) Djuree válasza Mister_X (#41702) üzenetére


Djuree
félisten

semmit

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41709) Mister_X válasza TESCO-Zsömle (#41703) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát... az gáz, mert elvileg csak ennyiben tér el Lorraine két ágyúja és azért ezen a szinten 2600XP sok, amikor 3400-ba fog fájni a következő szintű arty. De mondjuk elég nagy a lőtávja, nagyot is csap, de lassú, lassan tölt, lassan céloz. De amikor KV-1-eket terrorizálok vele meg DW2-ket és TD-ket lövök ki, az elég mókás :C

@Sasori18: ez lehet elsősorban a Mopay hatásköre és nagyobb az esély, hogy tudnak ott magyarul is. Bár én kinézném mindkettőböl, hogy valami papírt is akarnak (mopay és WG is), azaz a számlán ott kell majd szerepelnie a tételes részletezésnél. Ha feltöltős vagy, akkor elvileg besétálsz a szolgáltatóhoz és kérsz egy listát - hogy ennek van-e külön díja, azt nem tudom. De írhatsz a WG-nek is, ott csak ki tudják deríteni, hogy volt-e hívásod a mopayhez.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41710) Simulacrum válasza olcsii (#41707) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Vannak jóval nehezebb ászok is a játékban. Nekem 6,5k sebzésre és 1k fölötti spotra adta meg, 1377 xp-re.

(#41711) Angel1981 válasza Bingisz (#41693) üzenetére


Angel1981
veterán

Igazából telitalálat a kérdés, teljesen egyetértek az illetővel, a WTF esetén nekem már a megjelenésekkor is ez jutott az eszembe!
Mármint; csináljunk egy egyértelműen OP vasat, tartsuk így 2-3 patchig, addig sok-sok vérpisti / stathuszár fogja kifejleszteni rohamtempóban - nem kevés free XP-t elkötve - majd hogy azért ne legyen ennyire nyilvánvalóan továbbra is felborítva a játékegyensúly, nerfeljük!

Magát a poént tökéletesen értem, és értékelem, de nevetni nem tudok rajta, mert kilóg a lóláb, de nagyon!

#41699 zsolthee: engem és nagyon érdekel az ST-I, szerintem a szintjén még erősebb, mint ez!
Miért adod el a KV-4-et? Csalódtál benne végül, vagy csak egyszerűen kell a legénység egy még jobb vasba? :)

[ Szerkesztve ]

(#41712) #63761920


#63761920
törölt tag

Sziasztok.
Segítséget kérek, ha elindítom a játékot az egerem csak akkor hajlandó mozdulni
ha a bal gombot lenyomva megmozditom.
Erre van esetleg ötlet hogy miért?

(#41713) gagyenkov


gagyenkov
tag

Egy kis Angol reggeli. :)

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#41714) Djuree válasza #63761920 (#41712) üzenetére


Djuree
félisten

mod?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41715) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy E-25 Prém 7 szintű német TD-vel lehet e olyan jól gyártani a kreditet hogy azzal fen tudjak tartani pár X tier tankot?
Mivel 12 ezer aranyért sokkakol venni 8 prém tankot.

(#41716) Bingisz válasza Angel1981 (#41711) üzenetére


Bingisz
addikt

Akinek icipici esze is volt, az már a 8.9 tesztszerón tudta, hogy túl OP a tank, és ezért rövid időn bellül nerfelni is fogják. Ennek a tudatában fejlesztette ki mindenki, volt aki kigrindelte, de ismerek olyat akinek a megjelenéskor 40k aranya volt az accján, hogy ki tudja húzni free-ből. Szvsz. inkább érezze magát az a pár ember megkárosítva (jogtalanul, mert ugye benne van az EULA-ban, hogy bármikor változtathatnak a tankon), mint hogy ugyan úgy OP maradjon.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#41717) Jolet válasza Rathrol (#41715) üzenetére


Jolet
őstag

egy nullás vesztes csata is hoz prémmel kb. 15 ezret
a 30 ezrer olyan átlagos hozam
gyakran van 50 ezer
és nem ritka a 100 ezer sem, ha 3500 felett sebzel

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#41718) #63761920 válasza Djuree (#41714) üzenetére


#63761920
törölt tag

Kezdö vagyok, a mod?
amit beállítottam az mind a legalacsonyabb
hogy birja a gép.
Most játszottam és menet közben megállt a tank
jobb egér klik és ismét működött a W .

[ Szerkesztve ]

(#41719) Djuree válasza #63761920 (#41718) üzenetére


Djuree
félisten

ja akkor nem szóltam. néhány célzássegítő meg zoom mod szokott ilyeneket okozni, de akkor ez nálad nem játszik.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41720) gagyenkov válasza Bingisz (#41716) üzenetére


gagyenkov
tag

Tényleg mindenkinek ennyire szíve csücske az a wtf E100? Mert szerintem semmi gond nincs vele. Nekem nincs és egy ideig nem is lesz! Viszont nem igazán tartok tőle csatákban. Jó párszor szembe kerültem már vele de nagyon könnyen szét szedhető. Csak akkor tud kitárazni ha ott marad az ember és nem keres fedezéket. Jobban tartok a 183 lövéseitől mint ettől. Kifejezetten keresem a csatákba amikor az FV 215b 183-al megyek mert prém lőszerrel egy lövés! :D Tehát én nem igazán értem ezt a félelmet tőle :U

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#41721) Jolet válasza #63761920 (#41718) üzenetére


Jolet
őstag

kapcsold ki a hydra-t, nálam az okozta hogy elvette a fókuszt a játékablakról

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#41722) ztibor válasza #63761920 (#41718) üzenetére


ztibor
senior tag

Nálam ugyanez van, mióta a4tech wireless egerem van.
Még nem jöttem rá a megoldásra

(#41723) PR0JECTNR56 válasza gagyenkov (#41720) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Őszintén szólva én eddig a Foch 155-től félek a legjobban, a WTF csak a második. :D

(#41724) Djuree válasza PR0JECTNR56 (#41723) üzenetére


Djuree
félisten

nem tudom, ez a watafak e100 nekem nem tűnik olyan brutálnak...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41725) Vikthor válasza Djuree (#41724) üzenetére


Vikthor
nagyúr

pedig az, nekem nagyon tetszik, sokkal jobb mint a jgpze100 vagy jgtiger

45 km/h-val megy, forgótornyos, automa, természetesen a 128mm-es csuzlit kell használni vele és nem árt a sixth sense... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#41726) Atlantis


Atlantis
veterán

Még jó, hogy pár napja írtam, hogy nálam nem szokott lag lenni: tegnap úgy valagba lőttem a saját E100-unkat a JPE100-zal, hogy öröm volt nézni. Ilyenkor persze beadja a közel maximális sebzést és ki is gyullad...nem volt tűzoltója, összességében lelibbent róla vagy 2000HP. Zokogni tudtam volna, mikor megláttam a csata végi jelentést.

Úgyhogy inkább befogom a csőröm, nálam is lagol a nyomorult ezerrel...

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41727) Bingisz válasza gagyenkov (#41720) üzenetére


Bingisz
addikt

A WT E100 egyedül is el tud intézni 2 vagy akár 3 tankot is. Míg az FV jóesetben odaver valaminek 1800-at és kifújt. Ha egy WT E100 elláncol onnantól esélyed sincs a menekülésre. Meg ugye mind a kettő papír viszonylag, csak az FV olyan pontatlan távolra mint egy arty, a WT E100 pontossága meg az FV heavy pontosságával vetekszik, ami azért nem kicsit baba.

Az FV TD sokkal megbízhatatlanabb szerintem valamint az sem utolsó, hogy a normális működéséhez golddal kell etetni, míg a WT-nek tökéletes a sima lőszere is.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#41728) Chris0321 válasza Rathrol (#41715) üzenetére


Chris0321
addikt

Ha fekszik neked a stílusa akkor tudsz vele keresni, menj fel tesztszerverre és próbálj ki pár prémtankot.

(#41729) Djuree válasza Vikthor (#41725) üzenetére


Djuree
félisten

automata? :Y ezt nem is tudtam. így már elég brutál. mekkora táras?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41730) Bingisz válasza Djuree (#41729) üzenetére


Bingisz
addikt

Dupla.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#41731) Bingisz válasza Djuree (#41729) üzenetére


Bingisz
addikt

6-os tár 2 másodperces töltéssel.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#41732) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Van értelme kifejleszteni a "nagyobbik" motort a WZ-132-re? :U Nem hinném, hogy az a 10kg számítana valamit is.

magyarsrac

(#41733) Atlantis válasza [HUN]Dani (#41732) üzenetére


Atlantis
veterán

Sehova máshová nem jó az a motor, én biztos nem fejleszteném ki. Amúgy nekem nagyon számítana, ha 10kg-mal kevesebb lennék... :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41734) gagyenkov válasza Bingisz (#41727) üzenetére


gagyenkov
tag

Az 1800 bizony sokszor 2000+ ;) Nem azt mondtam, hogy rossz csak azt, hogy nem tartok tőle annyira mint a játékban sokan! Szerintem régen rossz az a csata amiben 2-3 harckocsit kitud szedni egy tárból a WTF E100! Biztos, hogy jó vas csak szerintem semmi olyan nincs benne amitől ennyire szidni és félni kellene tőle. Tegnap is mentünk szakaszba a klán társaimmal két 183 és egy wtf E100-al, arattunk ám. :D Én hármat tudtam lőni 5000+ sebzéssel de a többiek is sebeztek rendesen. Kaptuk a szidást és a káromkodást bizony! ;)

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#41735) odrif válasza Bingisz (#41731) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Ami azért jó mert pl. az IS7 11 másodperc töltési idővel sebez ~550-t, a WTF E-100 ez idő alatt lő 5X és sebez összesen 2500-at.
Na ez itt kicsit el lett b@aszva. (persze most írni fogják hogy nem lövi át az IS7-et, tudom hogy másoknak nem de nekem valahogy mindig igen) :DDD

20 éve a Prohardveren

(#41736) Djuree válasza Bingisz (#41731) üzenetére


Djuree
félisten

a picsa...az jóóóóó. :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41737) Vikthor válasza Djuree (#41736) üzenetére


Vikthor
nagyúr

ha minden lövésed sikerül akkor 12mp alatt végzel egy Maussal... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#41738) L-e-f-i-e válasza Vikthor (#41737) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

"ha", ha meg fele lepattan, mert olyan is van, akkor meg egy perc tárazás, de sírni mindig könnyebb valami miatt, mint megtanulni felkészülni ellene...

=^-^=

(#41739) Angel1981 válasza Bingisz (#41716) üzenetére


Angel1981
veterán

Persze, erről nincs vita, a WTF ebben a formájában nem maradhatott a játékban, szerintem még így is OP. Én a WG hozzáállásáról beszélek; itt tényleg egyértelmű volt, hogy szakítani akarnak az új ággal, és nem túl etikus módon. Tudom, tudom, nem jótékonysági szervezet, de ahogy korábban írtam, itt igencsak "kilógott a lóláb"!
Arról nem is beszélve, hogy igazából kisebb-nagyobb mértékben, de mindenkivel kitoltak; azok, akik nem fejlesztették ki a WTF-et, csak ellene mentek míg eredeti statjai voltak, azokkal azért, akik meg kihúzták sok időt / pénzt beleölve, azokkal meg a nerf miatt.
Jöhet a WG a szokásos szövegével, hogy "EULA és jogunk van hozzá", de szerintem az ilyen "akcióikkal" hosszú távon többet ártanak maguknak, mint amennyit keresnek vele.

Ha minden igaz, idén jóval kevesebb új tank fog érkezni - szerencsére! :P

#41732 [HUN]Dani: Minden Kg számít! Jaaaa! Hogy ez itt nem az F1 topik? :D

[ Szerkesztve ]

(#41740) Vikthor válasza L-e-f-i-e (#41738) üzenetére


Vikthor
nagyúr

54 másodperces töltést simán megszoktam, van 9-es artym... :D nem kell vaktában vele lövöldözni ez tény, nagyon meg kell fontolni a lövöldözést, de nekem ez megy. Érdemes a klasszikus taktikát folytatni, hogy az első skuló legyen a lánctalpra, vagy sebez vagy nem az mellékes, lényeg, hogy legyen mozdulatlan, a többség nem javítja csomagból és akkor meg easy target... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#41741) Bingisz válasza gagyenkov (#41734) üzenetére


Bingisz
addikt

De az az 1800 legalább annyiszor 500, mint amennyiszer 2000+. Még a batemet se sikerült egyszer se egylövésezniük, pedig csak a HESH-t kapom tőlük. Nem lehet benne megbízni, főleg akkor, ha távolra kell lőni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#41742) Achill3uS válasza Bingisz (#41741) üzenetére


Achill3uS
veterán

bizony. enis felraktam spall liner-t az e100-ra az fv goldja meg az arty-k miatt. így ha nem penetrál 50%-ot sebez csak.

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#41743) Enzolord válasza Rathrol (#41715) üzenetére


Enzolord
addikt

T26E4 hétezer pár száz arany..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#41744) #43783936 válasza Bingisz (#41727) üzenetére


#43783936
törölt tag

Apró megjegyzés a 183-hoz.

Pár napja Prohorovkán 10 lövést adtam le, ebből 2 gold volt.
200-400 méterre voltak a célok.
Minden lövésem talált.
Az eredmény:
8 lepattanó (ebből 2 egy Ferdi oldala volt) , egy 0 sebzéses critical , és a hab a tortán: Ferdi oldalába arannyal 410 HP sebzés

Elhiszem hogy brutál egy járgány tud lenni, csak éppen nem érzem.
65 csata és kb 400 lövés utáni megfigyelésem:
Eddig a max. sebzés amit beadott 1200 volt, a minimum 51 (50 méterről egy 150 HP-s Maus feneke)
Ehhez képes a Tortoise egy valóságos terminátor.

[ Szerkesztve ]

(#41745) jano_77 válasza Enzolord (#41743) üzenetére


jano_77
nagyúr

Egy nagy rakás foch halom! Ne vegye meg, meg fogja bánni! :N

(#41744) Mogyesz75: sajnos saját tapasztalatból tudom mondani, hogy 1800-at is beadja neki, mert többször szedtek már ki egy lövéssel 1800 HP-ról! :W :O Én az FV TD-től félek a legjobban a játékban.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41746) Enzolord válasza jano_77 (#41745) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem volt, annyira nem vészes, és hozza a kreditet... Nem azt mondom, hogy a legjobb, de ennyiért nem drága...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#41747) gagyenkov válasza Bingisz (#41741) üzenetére


gagyenkov
tag

Az teljesen igaz, hogy nagyon rapszodikus a sebzése a prém lőszernek, de az is igaz, hogy ha a gyenge pontjaira tudok lőni az ellenséges harckocsinak akkor szinte mindig brutálisat sebez. Nekem nincs gondom a pontosságával meszeiről sem! Elég jó a találati arányom vele. ;)

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#41748) sith7 válasza jano_77 (#41745) üzenetére


sith7
nagyúr

1507 meccset toltam vele, nekem még mindig bejön, főleg, hogy nincs sok belőle, sok embernek fogalma sincs hol kell lőni :N

(#41749) Djuree válasza Enzolord (#41743) üzenetére


Djuree
félisten

nem véletlen annyi...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41750) L4mie válasza sith7 (#41748) üzenetére


L4mie
veterán

mert már elfelejtették :3
az enyémet bárhol lőhették, átütötték :/ :D el is ment a levesbe, lett belőle DM.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.