Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#41401) joergie


joergie
őstag

Megtaláltam az ideális zenét, amit érdemes hallgatni játék közben. mindenkinek melegen ajánlom :DDD
épp egy stock leo protA-val kergettem őrületbe egy E100-at :))

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#41402) jano_77 válasza marked one94 (#41399) üzenetére


jano_77
nagyúr

Meg sem próbáltam az EU2, mert narancs és piros színű a jelzés a garázsban és 100 körüli pinget mutat :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41403) Angel1981 válasza Zeratul (#41348) üzenetére


Angel1981
veterán

Találó! :K

(#41404) Bingisz


Bingisz
addikt

LOOOL

Egyrészt a szöveg, másrészt a Pz4 belőtt szemből AP-vel a trollgunnal... :U

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#41405) Achill3uS válasza Motyi (#41393) üzenetére


Achill3uS
veterán

hogy birtok ilyen napi 100 meccset lenyomni? nekem 50 volt a max ugy hogy kvazi egesz nap itt ültem és droidnak éreztem magam...

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#41406) Achill3uS válasza Bingisz (#41404) üzenetére


Achill3uS
veterán

probaltam visszakeresni de nem találtam olyan screent toled ahol latom milyen skilleket használsz a batmobil-on, megosztanád kérlek?

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#41407) Linkin


Linkin
senior tag

Epic team

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#41408) Achill3uS válasza diegho (#41339) üzenetére


Achill3uS
veterán

hasznos elemzés köszönjük. ebbol is latszik min van a wg legnagyobb haszna a premium idő és tankok mellett. ha kiszamolod dobbenet love egy nyomorult tank kimaxolása goldbol. éppen ezért vérlázító h fent van vasárnap 2-300k ember az eu szerveren és lagol egész nap. ennyi pénzért elvárhatna az ember egy tökéletes szolgáltatást, tőlünk is elvárják a munkahelyen énis ezt várom el ha fizetek valamiért. de ez már egy másik kérdés persze.

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#41409) Achill3uS válasza Linkin (#41407) üzenetére


Achill3uS
veterán

wow 9k dmg mindig szép eredmény. de rettentő op ez a tank top tier-be dobva. és ez még nem is full 0 dmg-es csapat volt.

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#41410) Bingisz válasza Achill3uS (#41406) üzenetére


Bingisz
addikt

Majd át lesz képezve a camo BIA-ra.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#41411) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Közeledik az újabb törlés. Már megint belebokszoltam a monitorba. :((

(#41412) PR0JECTNR56 válasza ddt500hu (#41411) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Javaslom a billentyűzet kalapálást, optimális esetben anyagilag kedvezőbb alternatívával jár mint egy monitor panel/komplett monitor csere. Bár jómagam egy ízes káromkodás füzérrel kezelem a szituációkat és némi muzsikaszóval, a feszültség eltűnik és a hardver is szép állapotú marad. :)

(#41413) ddt500hu válasza PR0JECTNR56 (#41412) üzenetére


ddt500hu
veterán

Arról már leszoktam mert állandóan leszakadt a kihúzható billentyűtartó. A monitor el tud repülni.

(#41414) diegho válasza Achill3uS (#41408) üzenetére


diegho
nagyúr

Ehhez most jöjjön még valami:

Este toltam pár gyors csatát klántársakkal, wt pz4 tdkkel jöttek, spotoltam végig. Ezalatt az átlagsebzésem 2500 volt csak, spot átlag is kb ennyi, a lényeg az, hogy az xp olyan szinten jött, hogy öröm volt nézni. Beletoltam másfél óra alatt 28000 xp-t a duplázó nyerés miatt. Szóval nem feltétlenül a sebzés a kifizetődő :)

(#41415) PAWI


PAWI
tag

Megvettem a Ferdit. Milyen kiegészítőket ajánlotok rá? Periszkóp,álcaháló?

(#41416) csapee válasza PAWI (#41415) üzenetére


csapee
senior tag

Egy rozsafuzer hogy mindig jo helyre indulj, mert vele nincs masik esely.
Amugy a szokasos td cuccok persze.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#41417) joergie


joergie
őstag

Mi a különbség ez és a másik topik között? én semmi különbséget nem látok, max mások az emberek.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#41418) PAWI válasza csapee (#41416) üzenetére


PAWI
tag

Az mindig itt van a monitornál, ha játszom. :))

(#41419) Djuree válasza joergie (#41417) üzenetére


Djuree
félisten

Mar régóta semmi különbség. Össze kene vonni a 2 topikot...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41420) PAWI válasza csapee (#41416) üzenetére


PAWI
tag

És esetleg repeszpáncél? Artyk miatt gondolom.

(#41421) Pete55555 válasza diegho (#41414) üzenetére


Pete55555
addikt

Nem bizony, spotdmgre szinte ugyanúgy adja a kreditet, meg az xp-t is.

...Szeretem leracsniztatni...

(#41422) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ma nagyon jól megy ezzel a tankkal, ez volt a top menet :C Bárcsak egy type T34-gyel is születnének hasonlók~.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41423) Chris0321 válasza PAWI (#41415) üzenetére


Chris0321
addikt

Töltésgyorsítót mindenféleképp rakj rá.

(#41424) sebijani1982 válasza joergie (#41401) üzenetére


sebijani1982
senior tag

:R :R :R :R :R :R :R :R :R

SU-152-vel és ezzel a zenével.....
A WoT-ot így a legjobb! :DD :DD :DD

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#41425) PAWI válasza Chris0321 (#41423) üzenetére


PAWI
tag

köszi. Mentem vele pár kört. Nem tetszik... lehet jobb lett volna a JPII. Mostmár mindegy . :U

(#41426) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Igazából mit lehet élvezni ezen a vackon?Most vagyok túl 6 meccsen,mindegyik azonos séma,elkezdődik,bespotolnak 4-5 tankot,de gyorsan kilövik.Mindenki les,mint a sülthal.Nézelődök,próbálok valami olyan helyről,ahol mások is,nem látok,semmit,várás,erre egyszercsak valaki oneshotol.Medium tankkal majdnem ugyanez,csak ott hiába megyek ki az amúgy biztos fedezékből,kábé mintha el se mozdulnék.
Tényleg ennyi a játék???
Vagy mindenki így kezdi,mondjuk 100 szopós körrel?Van eddig kábé 2 hitem...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#41427) sith7 válasza BandiHUN (#41426) üzenetére


sith7
nagyúr

:N

ha ennyi lenne, szerinted tolná az a sok ember ? ;)

(#41428) Mister_X válasza BandiHUN (#41426) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát nem egyszerű a kezdet, az első izgalmasabb csaták T3 környékén lesznek, addig nem sok érdemleges. De az haamr meglesz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41429) BandiHUN válasza sith7 (#41427) üzenetére


BandiHUN
veterán

Gondolom,mert olvasom a topikot hónapok óta,de ez így természetes?
Mert játékélmény eddig 0...azért kérdezem,hogy így kell kezdeni?Aki kilő,nem látszik sehol,nincs bespotolva.A kör elején mintha túl lassú lenne a tankom,mert gyorsan bespotolnak 3-4 tankot,kiszedik,új ellen nem jelenik meg,mindenki kempel 1 bokorban,én is.Erre aztán egyszercsak 2 perc múlva 1 lövés vagyok valakinek...eddig ennyit láttam a játékból.Más se mozog.Kezdőtől pár méterre mindenki begurul az első rálátós bokorba és les.A kezdő lövöldéről lecsúszok(lassú a kezdőtank?),utána pedig csak lesek,mint a többi,nyugiban.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#41430) virkir válasza BandiHUN (#41429) üzenetére


virkir
veterán

Hát kicsinység összetettebb ez a játék mint amiket megszoktál az aláírásodból gondolva.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#41431) diegho válasza virkir (#41430) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem is összetett. Nyomod a W-t és kész :D

(#41432) KisApám


KisApám
addikt

Eddig nálam a játék legrosszabb tankja kitüntető címet az
AMX 40 kapta!!! :(((

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#41433) BandiHUN válasza virkir (#41430) üzenetére


BandiHUN
veterán

A kempért nem vagyok oda.követném a többieket,de mindenki beáll.Az zavar,hogy az első pár ellen után nincs mozgás se itt,se ott.Gagyi gondolom a kezdőtank i,hogy ha nagynehezen kiszúrnak,oneshotolnak bokorban is.
Melyik vonal/tank ér valamit?Türelemnek nem vagyok híján,a stratégiát sem vetem meg,de eddig ez elég bizarr...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#41434) diegho válasza BandiHUN (#41433) üzenetére


diegho
nagyúr

Youtube videókat nézegess. Mindegyik ág használható, de első körben valamilyen jobban páncélozott tier 5-6 tank megcélozását ajánlanám, mert azokkal jól meg lehet tanulni az alapokat. Ilyen pl a KV-1.

(#41435) Patrick76496 válasza joergie (#41417) üzenetére


Patrick76496
őstag

Oda olvasható mennyiségű hsz érkezik egy nap alatt, nincsenek viták (legalábbis csak elenyésző mennyiségben) és hivatalosan is engedélyezett az off. Személy szerint én jobban szeretem.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#41436) BandiHUN


BandiHUN
veterán

No kilőttem az első tankom és megvolt az első győztes csata...ennyi elég is volt mára...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#41437) Mister_X válasza BandiHUN (#41436) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pedig még hátra van 23 óra ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41438) emre válasza Motyi (#41393) üzenetére


emre
veterán

Nem tudom, de tényleg.
Talán az sem mindegy hogy mikor milyen tankot sebzel, vagy egyáltalán merre indulsz el a pályán.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#41439) Chris0321 válasza PAWI (#41425) üzenetére


Chris0321
addikt

Az elején míg nem volt meg rá a 128 mm-es löveg nekem is rettenetesen ment vele aztán mikor megvettem a nagyobb ágyút ugrásszerűen emelkedett a winrátám vele. Direkt a Ferdit vettem meg mert hasonlóan kell használni mint a JT-t és 6 fő legénység kell mindkettőbe így tovább tudtam vinni. Érdemes végigszenvedni míg elit lesz.

(#41440) PAWI válasza Chris0321 (#41439) üzenetére


PAWI
tag

Remélem, így lesz. A legénység miatt választottam ezt az ágat, meg jobban is tetszik.

(#41442) #63761920


#63761920
törölt tag

Új vagyok most várom az elavul gépembe a videokártyát,
hogy lehet felgyorsitani a játékot??? A felesleges dolgokat kiiktatni?
Ha attól gyorsabb lesz!

(#41443) csapee válasza KisApám (#41432) üzenetére


csapee
senior tag

Az elejen en is utaltam, mert lassu. De 35 kor alatt mig letudtam 75% volt a wr. Igazi noobmagnes:)

Csapee

(#41445) GeneraL_XTX válasza scyllarus (#41394) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Gyenge bizony... germán oldalona Tier3!-as Marder 2-nek van nagyon hasonló kaliberű ágyúja. Jó az M1A2 gyorsabban lő meg pár pennel nagyobb az átütése is. de egy Tier5 TD-nek ez vicc akkor is.

Hellcica lenne vele a cél, de nagyon szenvedősen megy :(

[ Szerkesztve ]

(#41446) skopy válasza #63761920 (#41442) üzenetére


skopy
tag

Ha csak tegnapig görgeted vissza a HSZ -eket akkor is találsz némi megoldást. :K

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#41447) sith7 válasza BandiHUN (#41429) üzenetére


sith7
nagyúr

Ahogy a többiek is írták, nézz pár youtube videót, olvass el pár leírást, van magyarul is, nagyon jó játék , majd meglátod :K

szerk.:
kezdésnek ezek jók is lennének neked : [link], [link]

[ Szerkesztve ]

(#41448) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Sziasztok!

Tegnap valahogy játszhatatlan volt a játék...

1ik, ami nem szerverhiba, csak kedvromboló. 24 csatából 20 bukó... :)
Volt amikor 7000-et sebeztem az E4-el. Ja 3an mentünk szakaszban, mind elég
jól teljesítettünk. 2,5-3k sebzés csatánként átlagban. Na mindegy.

A másik viszont a szerver miatti játszhatatlanság. Olyat csinált állandóan, hogy megállt a tank,
és vége. Mintha megszakadt volna a kapcsolat. Még a garázsba sem tudtunk visszamenni.

Akkor megbeszéltük, átmegyünk a kettes szerverre.. 20 perc volt kb., mire be tudtunk lépni... :)
Ott olyan laggok voltak, hogy szintén játszhatatlan. Visszalépés az egyes szerverre, szintén 15 perc.

És jötte ugyanúgy ezek, hogy csat hiba, akkor szakadás.. Volt amikor már a pályát sem töltötte be.

Másnak is vannak hasonló hibák? Vagy csak nekünk kedveskedik a WOT?
Ma ha lesz időm írok 1 levelet a WG-nek. Jah és persze fizetünk a játékért, prémium számla,
prém tankok. Nekem csak 1, de az is vásárolt, nem ajándék. :)

Szóval ez így eléggé gáz.

Értem a csíziót.

(#41449) Djuree


Djuree
félisten

na hát visszatérésem alkalmából vagy amúgy is, már elkezdődött a balfaszkodás. F155, lőttem 5500-at meg 4 killt, persze h vereség, nem is kicsi. többiek szart se csináltak. :W
pedig legelöl voltam, nem a bázisról kemperkedtem, nem szokásom. persze nekem kellett visszamenni bázist védeni, de útközben 4-en megettek. :W segítség nuku...
úgyhogy látom nem lett jobb a játékosállomány...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41450) Djuree válasza BandiHUN (#41426) üzenetére


Djuree
félisten

hát ha azokhoz a faék bonyolultságú hulladék játékokhoz vagy szokva, amik az aláírásodban vannak, akkor nem neked való ez a játék. :N
itt azért kell némi gyakorlás, pár ezer csata után már majd kezded érteni..vagy nem. :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.