Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#40551) diegho válasza SoulReaver (#40550) üzenetére


diegho
nagyúr

A löveget vágtad telibe.

(#40552) SoulReaver válasza diegho (#40551) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az ideg ráz attól a tanktól komolyan... :D

Kean_Sorbo háháhá

[ Szerkesztve ]

(#40553) Kean_Sorbo válasza SoulReaver (#40550) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Egy spotolatlan varnyú pont akkor repült el előtte, egyszerű. Arról pattant le. Egyszerűen nem érted, hogy mi miért történik. A google a barátod. Még tanulnod kell. ;]

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#40554) gagyenkov válasza sith7 (#40548) üzenetére


gagyenkov
tag

Sajna azokról már nincs visszajátszásom! A T-44-et nagyon utáltam!!!!! Csak a lövege miatt! Nagyon szenvedtem a 175mm-es átütésévek a tízesek között és rendesen bedobált oda is! ;) De szerencsére az már rég volt! A T-62 és az Object 140 is a garázsomban pihen! :)

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#40555) Linkin


Linkin
senior tag

egész jó meccs

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#40556) gagyenkov válasza Linkin (#40555) üzenetére


gagyenkov
tag

Respekt! Szép! Én nagyon nem szerettem ezt a harckocsit!

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#40557) sith7 válasza gagyenkov (#40554) üzenetére


sith7
nagyúr

Sajna azokról már nincs visszajátszásom! A T-44-et nagyon utáltam!!!!! Csak a lövege miatt! Nagyon szenvedtem a 175mm-es átütésévek a tízesek között és rendesen bedobált oda is!

+1
ilyenkor spottolni próbálok, több - kevesebb sikerrel, de ez nem jó játékélmény :(
Remélem a T54 jobb lesz :U

szerk.:
A T-62 és az Object 140 is a garázsomban pihen!

Melyik jobb szerinted ?
Egyelőre csak az egyiket akarom kifejleszteni :B

[ Szerkesztve ]

(#40558) Atlantis válasza sith7 (#40557) üzenetére


Atlantis
veterán

A játék legnagyobb büntetése a stock T9 medium tank. Ugyanazzal az ágyúval küzdhetsz jó sokáig, amit T8-on használsz, csak sokkal többször kerülsz T10-be, emiatt az elején nehéz szeretni a T9 medeket. Van 1-2 kivétel persze, pl.: az angol ágon már alapból is jó puskát kapsz.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#40559) sith7 válasza Atlantis (#40558) üzenetére


sith7
nagyúr

ez ok, gold lőszer betárazva, mert mást nem tudok csinálni, én most igazából a fullos T54 -re vagyok kiváncsi :R

(#40560) #35692544 válasza Atlantis (#40558) üzenetére


#35692544
törölt tag

meg a francia loreál (mert megérdemled)
főleg ha a heavyn már kifejlesztetted a löveget akkor a fullos ágyúval kezdesz

(#40561) psycroptic válasza Atlantis (#40558) üzenetére


psycroptic
őstag

Ha jól rémlik, akkor az M103-on is az a pityu van amit Tier7-ben már megszereztél.

PSNID: Tomy83PS

(#40562) jano_77 válasza sith7 (#40557) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sokkal jobb a T54....T44-et nagyon vártam, hogy végre vége legyen, de a T54 nagyon szuper járgány!

Az engem is érdekelne, hogy az Obj.140 vagy T62A a jobb?!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#40563) Chris0321


Chris0321
addikt

T-43-ra érdemes rakni vizes lőszerrekeszt? Már nem először fordult elő velem, hogy full HP-ról kilőtték vele mert felrobbant.

(#40564) Sanya válasza jano_77 (#40562) üzenetére


Sanya
nagyúr

nekem type59-em van, az is nagyon élvezetes tud lenni, mikor nem fullos t9 csapatba tesz :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#40565) gagyenkov válasza sith7 (#40557) üzenetére


gagyenkov
tag

Ez nagyon jó kérdés! Szerintem annyira kevés a különbség a három t10 szovjet közepes harckocsi között, hogy elég csak az egyiket kifejleszteni ha csak az kell, hogy legyen egy! Gyakorlatilag én eddig nem sokat vettem észre a kettő között! Mind a kettő illetve most már három egy brutálisan jó T10-es med!

A T-54 fullosan nagyon jó! Én még szeretem a WZ120-at és a Centurion 7/1-et! Nem véletlenül tartottam meg ezt az egy 9-est! ;)

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#40566) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Az MHSZ klánból van itt valaki? Mert ha igen a Nundyka94 nevű lelket regulázza már meg, a folyamatos "retard enemy team" és egyéb változatos hozzászólásai a játékhoz kb. 7 másodperces időközönként kissé zavaróak.

(#40567) sith7 válasza gagyenkov (#40565) üzenetére


sith7
nagyúr

Értem, köszi a választ ! :R

jano_77
Neked is köszi :R

(#40568) diegho válasza PR0JECTNR56 (#40566) üzenetére


diegho
nagyúr

Valaki arról is felvilágosíthatná, hogy miről szól a játék, mert látszólag egy leragasztott W gomb is jobb nála.

(#40569) csapee válasza diegho (#40568) üzenetére


csapee
senior tag

Most miert bantod? A klanja oszlopos tagja;]

Csapee

(#40570) diegho válasza csapee (#40569) üzenetére


diegho
nagyúr

Meg kell hagyni van itthon pár olyan klán, ahol egyetlen olyan játékos sincs, aki legalább egy zöld szintet megütne. Mondjuk az a jó bennük, hogy legalább egymásra találtak, bár van már az a szint, ami a KURUC-ban sem elég, tudniillik Mátyáshun-t kirúgták onnan is! :DDD

(#40571) sequator


sequator
senior tag

Tegnap nekem is beszóltak goldammo miatt.
Egy T32-vel harcoltam a kedvenc Tigris I-emmel, láncolgattam és lövöldözgettem a géppuska nyílásán keresztül, majd mikor közel jött, kapta a parancsnoki kupolára. Az ő lövéseit kimanővereztem, kétszer is földbe lövettem vele, egyszer meg csak láncolt. Egész simán kilőttem, aztán beírta chaten, hogy goldnoob vagyok.
Az a legviccesebb, hogy egyébként is ritkán használok goldot, de a Tigrisben egyáltalán nincs is betárazva. :)
Megírtam neki, de bizonygatta, hogy az XVM kiírta neki, hogy golddal lőttem. Mondtam kaphat replayt, ha nem hiszi.
Erre már csendben maradt. :D

Érdekes lepattanókhoz:
Novemberben történ, hogy a GWTigeremmel egyedül maradtam és TD módban vártam a végzetem egy Obj. 268 képében Arctic mapon az északi bázisnál egy kisebb mélyedésben. megjelent, rálőttem, fájt neki, de jött tovább.
Rám lőtt és lepattant, mert éppen csak a kabin tetejét találta el, miközben visszatolattam a mélyedésbe. Volt nagy LOLozás a chaten. :)

sautia

sequator

(#40572) xtmod válasza jano_77 (#40562) üzenetére


xtmod
senior tag

éppen ma lőtt ki egy t44 nem is akárhogyan. négyszáz körül sebezhetne, erre lőtt rajtam egy hatszáz és egy ötszáz felettit. ki s kapcsoltam az egészet. én az e75-el sebzek négyszáz alatt, afölött még nem sikerült, erre jön egy nyolcas t44 és dupla akkorát sebez rajtam. el megy a wg a...

(#40573) sith7 válasza xtmod (#40572) üzenetére


sith7
nagyúr

szerintem az nem T-44 volt ... 300 - at is ritkán látok vele :U

szerk.:
Vagy a 122 - es tud akkorát sebezni ? :F
Én a 100 - sal tolom

[ Szerkesztve ]

(#40574) Bingisz válasza diegho (#40570) üzenetére


Bingisz
addikt

Most mondjam azt, hogy nemzetközileg is el vagyunk már ismerve?

Ex POD
Ez meg a legfrissebb. Egyenesen FTR-ről.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#40575) K6000 válasza diegho (#40570) üzenetére


K6000
tag

A múlt héten mentem vele 1 csatát a tiger I tankkal osztotta volna az ellent, de csak 430 Hp-s sebzést tudott kiosztani top tier-ként. + 1 csapattársat leláncolt ki tudja miért. Sokat nem tett le az asztalra gyorsan meghalt anyázott egy kicsit és gondolom ment a garázsba a következő tankkért...

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#40576) Bingisz válasza xtmod (#40572) üzenetére


Bingisz
addikt

Ripléj vagy screen shot van?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#40577) nyunyu válasza Spenike (#40483) üzenetére


nyunyu
félisten

Skacok ha letöltöm az új XVM-et akkor hová és melyik fájlt kell bemásolni hogy meg maradjanak az eredeti beállításaim ?

Gyarilag nem tartalmaz xvm.xc-t, igy nem irja felul a meglevo konfigodat.
Eleg siman kicsomagolni a res_mods-ba.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#40578) zsolthee


zsolthee
senior tag

Sziasztok!

Kifejlesztettem korábban a KV-4-et de akkor nem mentem tovább azon az ágon. Most azon gondolkozom, hogy megveszem mégis azt a szovjet szörnyet mert az ST-I mozgatja a fantáziám. Mi a véleményetek a ruszkik ezen 9-es nehéz tankjáról? Papíron nagyon bejön: jó sebesség, frankó ágyú és ellenségként azt vettem észre, hogy szépen tud pattintani. Tudom: 3.4mp-es célzási idő :)
A legénység 3 skilles lesz. ;]
:R

(#40579) gagyenkov válasza zsolthee (#40578) üzenetére


gagyenkov
tag

Az egy szörnyeteg!! Ha rajta a nagy torony akkor akár T10-nek is mondhatnánk! Brutális, hogy mit bír és mit üt!!! Vele egy szinten csak az E75 van!

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#40580) nyunyu válasza Simulacrum (#40512) üzenetére


nyunyu
félisten

Én azt vettem észre, ha a böngészőben flashes oldal van megnyitva az is visszaveti az FPS-t.

Foleg a flash jatekok karosak a bongeszore nezve, pl. king.com, kongregate.com, stb.
Ha a bongeszo affinitasanal kiveszed a pipat az 0. mag melol, az valamelyest segit a WoTon, de a legjobb bezarni a flash jatekokat.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#40581) #43783936


#43783936
törölt tag

Ma új kifejezést tanultam: Aranyköcsög :D
El hallufon három kilencesünk mellé én is felugrottam sarki mészárszékbe 110-emmel.
Az E 75-re meg sem próbáltak lőni, mert az úgyis lepattintja a lövésüket.
Én noob vagyok, ezért őt szemeltem ki magamnak.
Miután (arany nélkül) kilőttem , ő gratulált először, majd még néhányan.
Kedves honfitársunk is, ezen kedves szóval.

[ Szerkesztve ]

(#40582) Achill3uS


Achill3uS
veterán

randomban az imént összefutottam az alábbi arccal:
____Satanicom____ ennél jobb statot még nem láttam EU szerveren... szerencsémre jó oldalon voltam, 3x WT-E100-al jöttek platban :))

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#40583) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Na kezdek ráérezni erre a scoutos dologra...eddig olyan max 1300wn7 jött össze scoutolásból....de ma úgy érzem valami kezd változni :)
csak a t71-el mentem

[ Szerkesztve ]

(#40584) emre válasza Cseri0058 (#40583) üzenetére


emre
veterán

ja, az a 400 spot sebzés odab@asz :P :DDD

A 3000 normálhoz meg grat :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#40585) xtmod válasza sith7 (#40573) üzenetére


xtmod
senior tag

pedig az volt. megnéztem mielőtt kikapcsoltam. sajnos visszajátszás nincs. 390/390/465, de rajtam 5 és 600 felett ütött. nem gyulladtam ki meg hasonlók. van egy-két bosszantó dolog ebben a játékban. pl. gw. pantherrel 1200 körül lehetne sebezni, de 500 felett eddig csak úgy sikerült, hogyha égett is utána. ugyancsak artinál, ha csak egy kicsit is megmoccan a célpont kilővés után, de ugyanoda visszamozog, 10-20 méterrel eltérül a lövedék bármilyan irányba. ha egy kilőtt tank mögött van a cél, de jó szögben vagyok, akkor se sikerül szinte soha eltalálni. (artival) ha kilővés után eltűnik a célpont, rika esetben csapódik oda a lövedék, de olyankor is alig fodul elő, hogy jóváírja a találatot. pl. domb két oldalán vagyunk az ellennel közel egymáshoz. mozgás közben eltűnik, mire felbukkanna nem lehet tudni, hogy tovább jött vagy visszament. sokszor fizettem rá, hogy vártam egy kicsit, mire belém lőtt, és abban a pillanatban láthatóvá vált. mindez pár méterre tőlem. akkor, időnként alig sebeznek a tankjaim, de engem bárki tud amortizálni. ez a legbosszantóbb egyébként. adott egy tetszőleges tank, sebzem különböző helyeken, de másnap ha cigánykereket hányok, akkor se tudok vele mit kezdeni. ezek a sebzések amúgy is érdekesek. hogy lehet pl. a kv-1s-nek akkora sebzése, mint az e75-nek a 9-es löveggel??? annak ráadásul több is volt korábban a 122-essel, csak levették. lehetne oldalakon keresztül sorolni ezeket. össze-vissza állítgatják a masinákat, függően attól melyik lobbi sírt erősebben.

[ Szerkesztve ]

(#40586) diegho válasza Achill3uS (#40582) üzenetére


diegho
nagyúr

Nézd meg az enyémet, az jobb, pedig most sokat esett a stock tankozások miatt.

(#40587) Bingisz válasza xtmod (#40585) üzenetére


Bingisz
addikt

Szóval megint nincs replay. :(

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#40588) xtmod válasza #43783936 (#40581) üzenetére


xtmod
senior tag

:))

(#40590) Cucuska2 válasza xtmod (#40585) üzenetére


Cucuska2
őstag

Miért van az, hogyha paranormális jelenség van, sosincs replay? :U

Mert nem úgy volt?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#40591) xtmod válasza Bingisz (#40587) üzenetére


xtmod
senior tag

annyit azért nem játszok, hogy ilyenekkel is foglalkozzak, nem is vagyok profi, de ezek bosszantó dolgok.

(#40592) olcsii válasza Bingisz (#40574) üzenetére


olcsii
aktív tag

ez nagyon h.lye:D elhivom szakaszba, és megmondom neki hogy hííres lett a neved:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#40593) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr


Pedig nem éreztem ezt olyan kiemelkedő meccsnek, érzésre a Sacred Valley-s 3000 seb T9-T10-ekbe jobb volt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40594) xtmod válasza Cucuska2 (#40590) üzenetére


xtmod
senior tag

ezek ugyan tények, de lehet akár így is nevezni őket. pl. amit az e75 és a kv-1s sebzéséről írtam, (3 osztály különbség) nehéz cáfolni, ahogy azt is, hogy bizony "belenyúlnak" a játékba. olyan nincs, hogy valaki halad egy bizonyos szinten, és egyszer csak ahhoz képest is arcpirítóan béna lesz. az elcseszett artikra más is panaszkodott. stb.

(#40595) Angel1981 válasza diegho (#40586) üzenetére


Angel1981
veterán

Jobb?

Elismerem, hogy ha nem "stockoznál" jobb lennél a mostani formádnál, de ezt így egy az egyben kijelenteni.....
(Mondjuk azt sem mondom, hogy ő jobb.)

Egyébként nem lehet, hogy Matyashun-t azért rúgták ki, mert csúnyán beszélt a chatben? :D

A "leragasztott W" meg jó poén! ;)

[ Szerkesztve ]

(#40596) diegho válasza Angel1981 (#40595) üzenetére


diegho
nagyúr

Ohh 2 napja még 2250 WN-em volt, sokat számított a ~80 kör stock centurion 7/1-el.

Stockozásról jut eszembe. Tegnapelőtt valaki hívott szakaszba. Rám is írt privátba, fogalmam nincs ki az, még nem láttam. Volt 1-2k csatája, összesen vagy 8 tank, ebből 3 prémium, többi 9-10es. Megkérdeztem tőle "what tier?" azt mondja tier10-et játszik. Mondom neki én 9-est, de még stock, szóval nem szívesen vinném fix 10-be. Erre visszakérdezi? "WTF? You play stock tanks?". Ennyire szégyen stock tankokkal játszani vagy mi? Mondjuk a klánban sem láttam még senkit stock tankkal tolni.

[ Szerkesztve ]

(#40597) Cseri0058 válasza emre (#40584) üzenetére


Cseri0058
őstag

megfelel Uram? :))

(#40598) Scheff válasza diegho (#40596) üzenetére


Scheff
tag

Nekem úgy tűnik, hogy nagyon egálban vagytok. Gyakorlatilag csak a Performance és az Efficiency rating szempontjából van lényeges eltérés Overall alapján.

[ Szerkesztve ]

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#40599) Scheff válasza Bingisz (#40574) üzenetére


Scheff
tag

Szóval ez volt moderálva az EU fórumon? :)

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#40600) Diarmand


Diarmand
senior tag

Újra elővettem a WZ-120-at és lám, megjött az Ász, pedig nem hittem volna, hogy összejön vele :)

A dologhoz természetesen hozzátartozik, hogy szakaszban mentünk, de legalább begyűjtöttünk egy kritikus együttműködést is :D Az utolsó lövésre már aranyat töltöttem, de megérte :DD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.