Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#26401) Drenadar válasza dorka16 (#26397) üzenetére


Drenadar
veterán

te komolyan nem vagy tisztában a szopóág jelentésével :( sajnálom.

persze ha azt írtad, hogy 6 nyert 13 bukott akkor az oké... de minek a perjel akkor?

[ Szerkesztve ]

(#26402) dorka16 válasza Angel1981 (#26398) üzenetére


dorka16
aktív tag

Köszi. :D
Nem. 6gy/13v. Tehát 19 csatából 6-ot nyertem. Elment egészen 6/16-ig. Ebből 3 az én saram volt.
Túl sok csapattársamat lőttem ki. :DDD Nem csak tréfálok de 3-ban tényleg benne voltam.
Most 10/17. Mondjuk megint az IS csinálja a fesztivált 0:4-el. Nem tudom leduplázni pedig az utolsó csatában 2800dmg lőttem vele meg beszedett 3000 sebzést is. A vicc az, hogy ezt is elrontottam. Mindegy.

(#26401) Drenadar Ennyire ne nézzetek már hülyének. Vagy kénytelen leszek én annak nézni titeket és megint bannolnak. :O :)
Perjel 6gy/13v. Most nem írtam oda a betűket de gondoltam nyilvánvaló. :U

[ Szerkesztve ]

(#26403) Sanya válasza 04ahgy (#26396) üzenetére


Sanya
nagyúr

a maus lövege ugyanolyan, mint a ferdinand lövege. A maus tornya meg olyan, mintha egy ferdinand lenne rászerelve a teknőre :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#26404) Drenadar válasza dorka16 (#26402) üzenetére


Drenadar
veterán

mégis láthatod mindenki úgy vette a leírásod hogy 13 csatából 6 győzelem... szal akkor mégsem mi vagyunk a hülyék... bruhahahahahaaa

(#26405) nihill válasza dorka16 (#26402) üzenetére


nihill
őstag

Oké hogy 2800dmg, nade a zöld csapatba???? :DDD

(#26406) dorka16 válasza Drenadar (#26404) üzenetére


dorka16
aktív tag

Igen ez már a múltkor is feltűnt, hogy mindent apróra el kell magyarázni mert a társaság egy része..... :D

(#26405) nihill
Ma is beírta egy fickó, hogy meghaltok vörösök erre visszaírt a másik oldalról egy ürge, hogy te is az vagy. :C

[ Szerkesztve ]

(#26407) #43783936


#43783936
törölt tag

Velem most csoda történt! :Y

Karélia védelemben beírtam, hogy csak védekezzünk, és hallgattak rám!

Az eredmény:
Jött az ellen, halt az ellen.
Összesen 3 balféket, és egy forrófejű, de rendkívül eredményes T-25-öt vesztett a csapat.
Mondjuk, az is igaz, hogy az öt és fél percből az első négy unalomba fulladt.
A maradék idő pedig az utolsó négy ellen kollektív levadászásával telt. :DD

(#26408) Drenadar válasza dorka16 (#26406) üzenetére


Drenadar
veterán

nem kell elmagyarázni, hanem helyesen kell használni a dolgokat :P

(#26409) dorka16 válasza Drenadar (#26408) üzenetére


dorka16
aktív tag

Én döntöm el mi a helyes!! ;] :))
Egyébként megint használt a sírás mert 5-re ledupláztam az IS-t.
A leduplázás az az amikor a nap első győztes csatájáért kétszeres XP pontot adnak. :B

[ Szerkesztve ]

(#26410) Angel1981 válasza dorka16 (#26402) üzenetére


Angel1981
veterán

"6gy/13v. Tehát 19 csatából 6-ot nyertem"

Ez így valóban más, ez már tényleg benne van a szopóág kategóriában, félreértettem, bocsi! :R

BTW.
Olyat tapasztalt valaki, hogy pályafüggő (is) a szívó / nyerősorozat?
Westfield pályán az elmúlt kb. 20 alkalommal 1x, IGEN? EGYSZER!!! sikerült nyernem, El Halluffon, és Lakevillen majdnem a fordítottja van, kb. 80%-os a győzelmi arányom.

Egyébként lenne még 1-2 pálya, ami finomítást igényelne, ott van pl. a Highway, ahol az elmúlt 20 csata alapján azt kell mondanom, hogy aki délre kerül, 90% feletti eséllyel veszít, legalább is nekem ez a tapasztalatom; amikor északon voltam, mindig nyertem, délen meg csak egyszer sikerült, de azt egy az egyben én hoztam le öcsémmel, mert T4-ben voltunk Matilda szakasszal, 100+150%-os legénységgel - aki így veszít, az külön acsívmentet érdemel! :P :D

[ Szerkesztve ]

(#26411) bullseye válasza Angel1981 (#26410) üzenetére


bullseye
addikt

Mindenki félreértette :)
Szerintem az 6 vs 13 lett volna inkább (vagy 6/19, esetleg 19/6). De mittomén, egy napja nem is mentem, azalatt annyi minden stealthnerfelődhet ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#26412) dorka16


dorka16
aktív tag

Csak el kell gondolkodni azon, hogy melyik jelenti a szopóágat. :U Biztos kevesebb ideig tart rájönni mint írni egy kiigazító hozzászólást. :U

(#26413) bullseye válasza dorka16 (#26412) üzenetére


bullseye
addikt

with all the love in the world, de mivel rajtad kívül eddig mindenki félreértette, nem lehet, hogy neked kellett volna elgondolkodnod?

Na nem mintha nem szeretnék erről egy 50-60 hozzászólásos kis puffert ajándékozni mindazoknak, akik csak este nézik majd meg a napi termést.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#26414) dorka16 válasza bullseye (#26413) üzenetére


dorka16
aktív tag

Én tudtam hogy értem. :Y
Ez se rosszabb mint nyafogni az eltűnő lövésekről. :K

[ Szerkesztve ]

(#26415) KaLeun


KaLeun
senior tag

Ha valaki ismeri a sir_cubbi-t az AHA-ból, adja át üdvözletem. Városi pályán van 3-3 arty... Ez a sz..arf....ú felhergeli az egész csapatot, erre ezek az Isten barmai hagyják magukat lemészárolni.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#26416) Diarmand


Diarmand
senior tag

szerk...

[ Szerkesztve ]

(#26417) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Hát na :D kis szerencsével... ;]


(#26418) [HUN]Dani válasza SoulReaver (#26417) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ez igen, grat hozzá! Mennyire volt körömrágós a vége?:D

magyarsrac

(#26419) SoulReaver válasza [HUN]Dani (#26418) üzenetére


SoulReaver
veterán

Köszi:)

Csipegettek, de 86 hp-val megúsztam... utolsót nem akartam kergetni, aztán írja az ellenfél, hogy afk, jó 70% bázisfoglalásnál kiszálltam és mentem megölni..

(#26420) Drenadar válasza SoulReaver (#26417) üzenetére


Drenadar
veterán

hogy tudtál egy csatában 1827 ellenfelet megölni? :D

(#26421) SSJmeszes válasza SoulReaver (#26419) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Ez akkor lett volna szép, ha az ellen csak kamuzza, hogy AFK! :))

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#26422) unravel


unravel
őstag

¯\_(ツ)_/¯

(#26423) SoulReaver válasza SSJmeszes (#26421) üzenetére


SoulReaver
veterán

igen, agyaltam is rajta, h kamu... XD

(#26424) Petyus87


Petyus87
aktív tag

Sziasztok!
Modokkal kapcsolatban kérnék segítséget.
Nincs sok, csak hit logom, cenzúra elleni, meg célkereszt, illetve Magyar szinkron. Amióta megcsinálta a szakaszparancsnokom a hit log módosítást, azóta nincs a játéknak hangja, úgyhogy a Magyarosítás audio mappáját törölnöm kell a res mods, 0.8.8. mappából. Akkor visszajön a hang. Tud valaki segíteni ez ügyben?
Köszi előre is!

(#26425) Chris0321


Chris0321
addikt

(#26426) joergie válasza Chris0321 (#26425) üzenetére


joergie
őstag

igen igen végre megvehetem, azzal se kell többet foglalkoznom xD bár állítólag sokkal használhatóbb mint az 50120.mármint az 50B

Mogyesz75: én olyankor szoktam kellemesen csalódni, amikor RANDOMBAN össze lehet dolgozni egy idegennel, vagy valakit direktbe látok hogy segít, esetleg megment. na onnantól én a lekötelezettje vagyok. ha én teszem ezt másért, észre se veszik...ezért általában nem teszem. hiába marad életben az ágyú, ha a szerencsétlennek be van szorulva a bal egérgombja. akkor már inkább én maradjak életben ;]

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#26427) Chris0321 válasza joergie (#26426) üzenetére


Chris0321
addikt

Én kb. 10.000 xp-re vagyok az 50 100-tól, de bő egy hete alig tudok nyerni ezért kicsit jegelem a dolgot. A legidegesítőbb az, hogy teszten kipróbáltam megint a tankot és eléggé bejött de nem akarok free xp-t áldozni a megvételére.

(#26428) joergie válasza Chris0321 (#26427) üzenetére


joergie
őstag

nagyon jó az 50100, ne is használj rá freet. kell egy komolyabb heavy platoonban, akit/akiket supportolhatsz, és csinálni a dmg-et, folyamatosan. csak azt nézni, hol tudsz dmg-et bevinni, egyszerre minél többet.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#26429) jozefgucci1 válasza SoulReaver (#26417) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Jo kis kör mikor vetted meg a T34-et ? Jövö hettel megint szabin vagyok szoval szivesen megyek szakaszba :)

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#26430) SoulReaver válasza jozefgucci1 (#26429) üzenetére


SoulReaver
veterán

köszi:)

Ma vettem, 9. körre meg is lett ez a szép ász XD

De elég nehéz jól bánni a monstrummal..

Okés, írj majd rám!

(#26431) 04ahgy válasza SoulReaver (#26417) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Az egyik sárga szalagos a Radley-Walter's, a másik pedig...? Kolobanov, ugye?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#26432) SoulReaver válasza 04ahgy (#26431) üzenetére


SoulReaver
veterán

igen :C

(#26433) Motyi


Motyi
senior tag

:W

[ Szerkesztve ]

(#26434) #95904256


#95904256
törölt tag

Készítettem egy újabb statisztikát. Miért van az, hogy az első 15-20 másodpercnyi csapatmozgás után 83%-ban eltalálom a csata kimenetelét? :U

(#26435) Chris0321 válasza joergie (#26428) üzenetére


Chris0321
addikt

Tévedtem, még 20.000 xp kell az 50 100-hoz.

Ez sem lett volna rossz csata ha a kedves csapattársak is úgy akarják.

(#26436) nyunyu válasza Angel1981 (#26323) üzenetére


nyunyu
félisten

Mondjuk szerintem a sorrend;
1. pontosság (illetve azzal együtt a célzásgyorsaság, de a kettő általában összefügg; minél pontosabb az ágyú, annál gyorsabban céloz)

Errol a csigazabalok is tudnak?

Pl. AC48 majdnem olyan pontos, mint a nemet TDk, de a szovjetekkel vetekedo celzorendszer teljesen agyoncsapja.
Ha kapasbol probalsz loni, akkor garantaltan nem talalod el a celpontot vele.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#26437) Jo33by


Jo33by
tag

Pocsék játék szempontjából ez a nap. T-44 és T-54 tankomat legalább két órája nem tudom ledupláztatni:-(.
Most utolsó csata T-54 -el megyek 2 db AMX-50B után, na ha most sem lesz duplázás akkor soha. Erre belefutunk a kinai pályán a hidat elkerülő seregbe. Apropó mióta ilyen páncélozot a T-57 Heavy mert goldal se tudtam átlöni? Érdekes mert Jagdtigert szemből is átlövöm de ezt az amcsit meg nem. Már a múltkor is figyeltem ezt egy másik hasonló T-57 tanknál.

(#26438) Chris0321 válasza Jo33by (#26437) üzenetére


Chris0321
addikt

Én ma két csatát mentem, mindkettő bukó volt, a másodikat kicsit feljebb linkeltem és utána ki is léptem. Egyszerűen nincs kedvem hozzá, hogy kínlódjak. Sem a statomat sem az idegeimet nem akarom rontani. Én a helyedben nem erőltetném ennyire a dolgot, vannak napok amikor egyszerűen képtelen az ember nyerni ilyenkor egyszerűbb kilépni.
Kikapcsolódásra ez is jó.

Eddig nem vettem észre, hogy a T57 nagyon páncélozott lenne, vagy rossz volt a szög amiben érte a lövedék vagy a WG döntött úgy, hogy ló*aszt fogod te azt a tankot átlőni.

[ Szerkesztve ]

(#26439) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Na ez a szopó ág... Én mindent megtettem...

(#26440) 04ahgy válasza SoulReaver (#26439) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nofene, a 280 gold az jött vagy ment? :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#26441) SoulReaver válasza 04ahgy (#26440) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az maradt :D jól jön majd felszerelés leszedéséhez... :)

szerkeszthettem is volna, sry :/

[ Szerkesztve ]

(#26442) Asbee válasza SoulReaver (#26439) üzenetére


Asbee
veterán

Nekem kb ugyanez ma. Tegnap meg tök jó volt minden, szoros izgalmas csatákkal...

(#26443) SoulReaver válasza Asbee (#26442) üzenetére


SoulReaver
veterán

akármennyire is próbáltam.... a csapat volt a fő visszatartó ellenerő... ha csak egy kicsit hallgattak volna rám.... de áhh... mit várok, tier 8 ba is beszabadultak a 4-500 wn6-osok...

(#26444) dorka16 válasza SoulReaver (#26439) üzenetére


dorka16
aktív tag

Én már felmentem 22gy/28v-re. Ami azt jelenti, hogy 50 csatából 22-őt megnyertem. Még 2-3 óra és meg lesz az 50%. Szerintem. :B

(#26445) csaabz


csaabz
őstag

Az IS-4, mint tier 10-es tank le volt már akciózva?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#26446) [HUN]Dani válasza Motyi (#26433) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Az úgy durva.. :Y

magyarsrac

(#26447) Enzolord válasza csaabz (#26445) üzenetére


Enzolord
addikt

Még nem volt, csak az IS7 ága...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#26448) 04ahgy válasza [HUN]Dani (#26446) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nem durva, pontosan ugyanígy nézne ki neki a nyertes kör is. 0.8.8 bevezetése óta így van. [link]

"When your team is defeated but you get one of the Battle Hero, Epic or Platoon achievements, you will now receive the same credits and experience (as for the victorious team)."

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#26449) munnergep


munnergep
senior tag

Duplázásokon kívül ma még nem nyertem.
De nem az a katasztrófa, amit a társak csinálnak, azt már megszoktam. Még az sem, hogy tier8 és felette semmivel sem jobbak a játékosok mint tier5ben. Ez sem érdekel.
Hanem az, hogy ÉN bénázok egész nap!!!

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#26450) [HUN]Dani válasza 04ahgy (#26448) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nem azért írtam, hogy durva, erről tudtam. 6500 sebzés egy 390 átlagsebzésű ágyúval, ami több, mint a saját életerőd négyszerese és mégis bukó..szánalom a játékos felhozatal.

Ezt a képet az off topikba raktam be eredetileg, de itt is megosztom. Erről beszélek! Sajnos minden csatában van legalább 2-3 idióta barom. Itt az egyik az ISU, aki a játék végéig egy helyben kempelt ott ahol a madár sem jár.

Nem sokkal ezután volt olyan csatám Malinovkán ahol az első 2 percben 3!! játékos fulladt bele a folyóba, és ez nem kis tier osztályban volt. :(

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.