Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#26701) Cucuska2 válasza bullseye (#26691) üzenetére


Cucuska2
őstag

Nőtt a túlélési arány, a WR, az effit csak később néztem, hogy az is nő. De amúgy amint eluntam, hogy tier 5-ben játszok. Ott, mivel mindenki belő mindenkit, és mindenki gyors, a skill kevésbé számít. Tier 10-ben nagy a veszteség, tier 8 az ideális, lehet agyoncsapni a prém tankokat, és ott már sokkal jobban számít a skill.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#26702) Jo33by


Jo33by
tag

Hmmm de finom. Ezt se gondoltam volna de megtörtént. Obj140-et aláztam a T54E1-el. Akár egy heavyre úgy rámentem és nem tud úgy forogni ahogy az én tornyom forog, mint a villám megsoroztam. De bírtam csak lesett hogy azt csinálom vele amit ő csinál mással, mint med. Azelőtt meg Löwének adtam, annál csapattársé volt a kill én csak lefaragtam. Itt is közélharc volt,megkerülés, max két lövést szedtem be.

(#26703) Cucuska2 válasza nyunyu (#26695) üzenetére


Cucuska2
őstag

nyunyu, ezt csak most, csak neked: [link]. Jó a B1. :)

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#26704) bullseye válasza Cucuska2 (#26701) üzenetére


bullseye
addikt

Izé, én úgy értettem, hogy min változtattál és hogyan. Mondjuk magamon is érzem néha, hogy ha kissé antiszociálisan hátra maradok, és sniperkedek, gyenge csapatnál jobb eredményem lesz - még ha vesztünk is. De folyton berohanok segíteni, meg lemmingeknél egyedül elmegyek védeni egy kicsit (mintha lenne értelme...) a másik oldalt, stb. stb.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#26705) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Kicsit kiakadtam ezen a lemminghordán, akik kvázi egyedül hagytak, hogy tartsam az egész oldalt, miközben ők tömegmészárlásba rohantak... A képen már nem látszik, de az ellenség négy nehéztankját csiklandoztam abban a szorosban a 122-es tarackkal. A KV1S lőtt ki.

Nagyítás

...ezért mentem egy karikát loltraktorral.

Nagyítás

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#26706) sith7 válasza TESCO-Zsömle (#26705) üzenetére


sith7
nagyúr

pedo tanker :DDD

(#26707) PAtr0n válasza TESCO-Zsömle (#26705) üzenetére


PAtr0n
addikt

A leminghordán meg se lepődök. :) Amúgy meg látod a kép bal alsó részénél azt a szép árkot? A KV1 pont abba passzol, torony kidug többi érzékeny testrész elrejt, és lehet meg is nyered azt a frontot egyedül. Az ellen heavyjeit, TD-jeut nézve a tornyodra max a T34-85, SU100Y, meg a KV1S jelentett volna valamiféle veszélyt, de nagyobb %-ban pattantak volna, főleg ha forgatod.
Használd ki a vastag tornyát ahol csak lehet, a testét meg próbáld meg szögbe fordítani a bejövő lövések ellenében.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#26708) oPalRx7


oPalRx7
tag

nemrég volt téma az amx50-120. felpumpoltam prémiummal (adtam a pénzkészletnek rendesen) és elkezdtem úgy játszogatni. már beadott (a tank) egy normálisabb csatát is, igaz az egyenleg -41k... 4. lettem XP táblán, igaz a tiger2 eredményét nem tudtam megközelíteni. gáz azért hogy magas szinten szinte csak így (lehet) tudok eredményt elérni :S

[ Szerkesztve ]

(#26709) balintka válasza oPalRx7 (#26708) üzenetére


balintka
addikt

Melyik löveg van rajta neked?

(#26710) nihill


nihill
őstag

Volt egy hatalmas meccsem SU100Y-al.
Erlenberg, védés. "Szokásos" noob kezdés, 3 tank balra, mindenki más jobbra. Bal oldal el is esett azonnal, mert mint utólag kiderült, az ellenfélből meg jobb oldalra nem jött szinte senki.
A csata fele lemegy egy szál lövés nélkül, amikor is az üres bal oldalon keresztül vagy 5 ellenséges tank egyszerre beállt foglalni a bázisunkat.
Na itt jött le a vörös köd, 4 perc alatt 8db lövés, mind betalál és sebez, 2800dmg, 6 kill, kétszer is 100%-ról hoztam vissza a foglalást, 137 bázisvédő pont. Az ilyen csatákért érdemes végigülni 10 másik vereséget ha kell. Magam sem hittem el :Y de itt a REPLAY


első 100% lövés, a hellcat ellen

második 100% lövés, a JgPzIV ellen

(#26711) nyunyu válasza mefistofeles (#26607) üzenetére


nyunyu
félisten

Úgy látszik én mindig 1-2 tier hátrányban kell harcoljak. Mi lesz akkor ha neagy' isten tier X-es leszek? Bevezetik a tier XI-XII-t?

Welcome to World of Tank Destroyers:

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#26712) Balage76


Balage76
senior tag

Lehet hogy rosszul játszom, lehet hogy rossz a stat (kit érdekel, játék), de megvan és én ennek örültem. :))
Amúgy 2 másodpercen múlt a nyerés, ennyivel később sikerült nekünk bázis foglalni.

(#26713) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv! :R

Most cseppentem bele, ebbe a fantasztikus kis játékba de egyből problémába ütköztem : ketten szeretnénk játszani egy gépről, meg is csináltam 2 különböző e-mail címes profilt de csak az egyikkel enged be a játékba, mi lehet a gond? Remélem nem az, hogy egy gépről csak egy profil mehet?
Bocs a láma kérdésért. :B

Még egy gyors: E6300, 2,5Gb ram, HD6570 ddr3-nál mi a legjobb grafikai beállítás? Milyen modot érdemes felrakni?

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#26714) oPalRx7 válasza balintka (#26709) üzenetére


oPalRx7
tag

Nah a kép az előzőről lemaradt...

Már kifarmoltam a 120asat, ez van az 50b-n is ugye.

Előző lemaradt kép...:

azóta toltam még egy csatát, az se sikerült rosszul, szóval megerősítést nyert a goldammo ezen a tankon. igaz az is -31k-s kör lett, és még ki se lőttek :D

[ Szerkesztve ]

(#26715) dorka16


dorka16
aktív tag

Asszem ma is be fogok kékülni. :((

(#26716) Jo33by


Jo33by
tag

Már egyszer jegeltem a Su-100M tankomat de aztán két hete kb. pörgetem újra és egy kis free xp segítségével kihúztam a Su-101 fejlesztésig.
SU-101 jármű kifejlesztve. Elköltött tapasztalat: 77290. Elköltött szabad tapasztalat: 13710.
SU-100M1' sikeresen eladva. Szerezve: kredit: 712 480.
Megvásárolva:
'SU-101' sikeresen megvásárolva. Elköltve: kredit: 2 560 000.
Középső löveg fel, legnagyobb motor beröffentve, töltésgyorsító rá, csigaszem fel.
Első benyomás: tetszik. Gyors, fordulékony, irtó gyorsnak tűnik a töltése. Javítása csak 10K az is egész elviselhető. negatívum egy van, lefelé téríthetősége ennek sem a legjobb, mindíg odébb kell menni hogy hordjon lefelé. T-54-nél szenvedek ha sniperkedni akarok vele e miatt, detto az is ilyen .Azt hiszem ez az orosz járművek betegsége, amcsi tankok ebben jók. Most mindenesetre jobban bejön ez a Su-101 nekem mint a múlt héten a T-28 Protyp, az egyre jobban nem tetszik. Ma a sineken nem tudtam átkelni mert annyira lassú volt hogy lemararadtam.

(#26717) X2N


X2N
senior tag

Basszus olyan csatát mentem előbb, megfordítottam a csatát, csak én maradtam a csapatomból az artival és a t110e3-al, ezek ketten a bázison voltak. Középen kilőttem a t110e4-t, Conquerort, M103-t úgy hogy közben még az m48 pattonnal is harcolnom kellett aki ott volt a nagy szikla túloldalán 50m-re, és folyamatosan spottolt. Végén a maradék 1000hp-mra 2x rálőtt az m48, 2. találatnál kigyulladok gyorsan eloltom, a maradék 50hp-mal rálövök az 500hp-s m48-ra, -300 és elégett :DD Viszont replay sajnos nincs, mos már bekapcsolom, még egyszer ilyen csatám lesz feltöltöm :) Végére kb 4300-at sebeztem.

[ Szerkesztve ]

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

(#26718) TESCO-Zsömle válasza nihill (#26710) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez a replay ez hogy működik, mert én nem találtam a videót... :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#26719) Enzolord válasza F.B.I. (#26713) üzenetére


Enzolord
addikt

Hogy akartok ketten játszani 1 gépről?
Egymás után mehet, de split screen nincs benne..:)
Modokat meg nézd meg, hogy milyenek vannak, és azokat pakold be, amik tetszenek..
Max camera Zoom nem árt..
White Tank sem, ez fehéren jelzi a kilőtt tankokat..
Egy bohóc skint, alias hit zone skint is tanácsos az elején, hogy lásd, hol érdemes lőni az ellent...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#26720) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, vajon mi lett az eredmény?

Komolyan IQ-hoz kéne kötni a játékot. :(((

***

(#26721) F.B.I. válasza Enzolord (#26719) üzenetére


F.B.I.
veterán

Amikor dolgozok, akkor a gyerek tolná a saját profilján, ezért csináltam neki is egyet de nem enged be a gép :U .
Ezekre a modokra majd ránézek. Kösz! :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#26722) dorka16


dorka16
aktív tag

Egyszerűen nem tudunk elég sötét ellenfelet kapni. E100-nak 26Hp-ja van de nem támad rá senki. Hihetetlen komolyan mondom. Nem az MM-el van itt baj hanem a 85%-nyi visszamaradottal.

(#26723) nihill válasza TESCO-Zsömle (#26718) üzenetére


nihill
őstag

A linkről letöltöd, majd a WoT-al elindítod.

(#26724) Patrick76496 válasza [HUN]Dani (#26615) üzenetére


Patrick76496
őstag

Mondjuk ha inkább scout-olsz vele, akkor megérthető a kis sebzés. Én inkább med tankot próbáltam vele játszani, előbb stílus nekem nem igazán fekszik és jön be.

(#26658) CHaooSS: Nem baj, így is OP lövege van a saját tier-jében. Kicsit vicc, hogy 8 sec alatt tölt és 490-et sebez (246-os átütés mellett). Ráadásul 360°-ban körbeforog a tornya (nem is túl lassan egy tornyos TD-hez képest), és akkor még nem is pontatlan + gyorsan céloz.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#26725) dorka16


dorka16
aktív tag

Amikor a full HP-s ST-I és a full Hp-s Löwe menekül a T25/2 elöl.... :Y

(#26726) TESCO-Zsömle válasza dorka16 (#26722) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Meg kell érteni, hogy MMO ide vagy oda, a játékosok 80-90%-a casual. Egy casual pedig nem fog neked számolgatni, de főleg nem fog gondolkodni, mert nem azért ül le, hanem játszani.

Nincs egy hete, hogy elkezdtem, de ha annyi ujjam volna, ahány "agyatlannal" találkoztam, akkor tudnék egy kézzel orgonázni...

És bizony van, hogy nálam is elborul minden... Egyik esti csatában annyira elegem lett a töketlen csapattársakból, hogy a reggeli akción felbuzdulva megindultam a KV1-el lefele a himmelsdorfi kastélytól és letaroltam a domboldalba camp-elő védőket.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#26727) dorka16 válasza TESCO-Zsömle (#26726) üzenetére


dorka16
aktív tag

Igen de sokan nem is játszanak. A 85% egyik fele legszívesebben ki sem menne a kezdőkörből. Prokhorovka ütközetnél 12 ember csak a vasúti kocsik vonaláig ment el!!! 2 fel a hegyre én mentem foglalni. Aztán 2 perc múlva visszafordult az IS-em tornya és elkezdte lőni azt a saját T29-ket aki 200m mögöttem volt. Puszta véletlen lehetett. ;]
A másik fele kimegy és lövi a dűnét, falat, házat, hegyoldalt mindent csak az ellenséget nem. :(((

(#26728) TESCO-Zsömle válasza dorka16 (#26727) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ezek után néha elgondolkodok, hogy mik lehetnek klánháborúkon... :P

Kedvencem, mikor "rongyolok" a KV1-el, és az összes nálam legalább 2* gyorsabb scout és TD ott araszol mögöttem, én meg mehetek azzal a döggel és scout-olhatom fel magamnak az ellent...

Vagy mikor célzás közben megtol, esetlen elém áll. Ma el is kékültem. Feltettem KV-ra a 122-est, és ahhoz nekem mindig van tartiba 5 "prémium" töltet. Tier7-es ellenség becélozva, csőre töltve, és bejön elém... 1m-ről telibe 122mm-es komulatívval... ;] És még neki állt feljebb... :B

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#26729) dorka16 válasza TESCO-Zsömle (#26728) üzenetére


dorka16
aktív tag

Épp most magyaráztam az Asszonynak, hogy 10 csatából 9-nél nem tudok olyan lassú tankkal menni, hogy ne én legyek legelöl. A legutóbb úgy értem az ISU-val a zászlóhoz, hogy 140m volt mögöttem a követő tank. Asszem mindent elmond a csapatról, hogy az ISU-nak kell zászlót húzni.
Mondom: Csak az 15-20mp, hogy egyáltalán elinduljanak. Mines-on el is bukjuk a dombot ennyi idő alatt.

(#26730) PAtr0n válasza ollie (#26720) üzenetére


PAtr0n
addikt

Az úgy teljesen korrekt felállás, írom szerintem hogy történt: a domb alatti scout azzal az 1 szem heavy supportal a seggében ledarálta az ellen jobb szárnyát, megtartotta a mocsárt 14 ellen, míg a bázisotokon kempelő maradék 90% arconhányta a szemből ijedtében rássoló 1 heavy-t.
Te persze semmit nem láttál az egészből, mert buziszarhelyre álltál, kaptál 0, azaz nulla xp-t a csata végén a semmittevésért, de legalább nyertetek.
Így volt ugye? :D

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#26731) Enzolord válasza F.B.I. (#26721) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát, ha felváltva toljátok, akkor simán kellene menni...
Kijelentkezel a profiolodból, beírod a gyerek adatait, és be kell, hogy engedjen..
Néha szokott lenni karbantartás, akkor nem enged be, de amúgy működnie kellene..
Ja, és ha a gép esetleg nem bírná, vannak még tömörített textúra csomagok...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#26732) balintka válasza oPalRx7 (#26714) üzenetére


balintka
addikt

Én még messze állok a nagy ágyútól, még a lánc sincs meg. Úgy fogok fejleszteni, hogy:

lánc -> ágyú -> motor -> AMX 50 B

Teszek 1 tárral több gold-ot az SA47-es ágyúhoz most már.

(#26733) emre válasza balintka (#26732) üzenetére


emre
veterán

Én még nem tudom ezzel mi legyen. Tegnap csak egy kört mentem vele ami nem sikerült rosszul mert top tank voltam. De az SA47-nek tényleg csak holtjátéka van mert ezt fűggőleges kitérésnek nem lehet nevezni. Asszem a láncot megoldom úgy hogy a venti helyett teszek rá fejlesztett gőrgőket és egyből a nagy löveg megy fel. Mondjuk vicces lesz skill nélküli 75%-os legénységgel t9-ben, de az 50-100-ból nem akartam kiszedni, meg mire ezzel a szutyokkal meg lesz az 50B a legénység is elég jó lesz.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#26734) Chris0321 válasza F.B.I. (#26721) üzenetére


Chris0321
addikt

Lehet, hogy hülye kérdés de más email címet használtál a két accountnál?

(#26735) echterion válasza F.B.I. (#26721) üzenetére


echterion
nagyúr

Mi a hibaüzenet pontosan?

**********

(#26736) virkir válasza oPalRx7 (#26714) üzenetére


virkir
veterán

Ha neked nem elég a 257 mm pen, szerintem ne erőltesd azt az ágat

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#26737) Bingisz válasza oPalRx7 (#26714) üzenetére


Bingisz
addikt

Azért egy tier9 tankkal 2k sebzéstől ne essünk már hanyatt...
A sima AP átütésével meg végképp nem értem mi a probléma.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#26738) oPalRx7 válasza virkir (#26736) üzenetére


oPalRx7
tag

Nem mondom hogy extrém nagy tapasztalatom van :) de sokszor nincs elég időm weakspotra célozni, flankelni meg nem vagyok elég gyors, nem látom elég jól át a térképet. átlagos játékos vagyok, na, nem epic :D

(#26739) szbalogh válasza joergie (#26675) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem, az a szomorú, hogy ez a t-54-el az "előreszaladó apró kis résben csótányként megbújó és szpotoló és a megfelelő pillanatban az ellenmögé rontó kis sunyi agresszív medes és a balfasz kemper és a másik oldalt mindíg elvesztő csapattársak féle taktika". Nagyon ritkán td-zek vagy nehéztankozom.

Nick: HE_Storm

(#26740) Angel1981 válasza nihill (#26684) üzenetére


Angel1981
veterán

Jól értem, hogy egyetlen max. sebzés miatt osztasz meg képpel egy vereséges sz*r kört? :U

(#26741) AVarice


AVarice
tag

Volt egy elég korrekt köröm IS-8al. Eleinte biztos voltam, hogy ha meglesz az IS-7 egyből eladom, de idő közben megkedveltem, szerethető és kezes lett a kicsike. :)

Láttam újdonságként - legalábbis nálam - hogy van Replays Manager program. Használta már valaki? Mire jó, ha jó?

[ Szerkesztve ]

(#26742) unravel válasza AVarice (#26741) üzenetére


unravel
őstag

"Használta már valaki? Mire jó, ha jó?"

A replay mappádban lévő meccsekről táblázatos statisztikát készít. Könnyen megtalálhatod az érdekes csatákat.
Ha jó ütközetet találsz akkor elmentheted a kedvencek mappába.

¯\_(ツ)_/¯

(#26743) AVarice válasza unravel (#26742) üzenetére


AVarice
tag

Értem, akkor egész hasznos kis progi, sok időt megkímélhet egy keresésnél! :)

(#26744) [HUN]Dani válasza Angel1981 (#26740) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

550 a max sebzés. :P ;]

magyarsrac

(#26745) mefistofeles

Most komolyan ez miféle trend???
A nagy böhöm top tieres heavyk állnak a bázison és nem mozdulnak! Alig van csatám ahol nem fordul elő ilyen..... Utolsó csatám a top heavy (VK 30.01.) nem mozdul. Simán nyerésre állunk és ha kicsit segít a megtépázott utolsó heavynknek akkor laza győzelem. De nem! Ott áll a birka. Mikor az ellenség utolsó megmaradt nagyfiúja elindul felé akkor kióvakodik a bázisról a nyílt térre, hogy kényelmesen le lehessen mészárolni! (hozzáteszem, ő természetesen full HP-vel állt a szembenálló fickónak volt kb. 250 HP-je)Komolyan mondom, ilyent még nem csináltam de üzentem az ellennek, hogy nyírja ki ezt a gyökeret!
Azt nem tudom felfogni, hogy ilyen játékkal, hogy a fenébe jutott el eddig?
Kimondani is szégyen de top heavyként kapott 69 XP-t. ...mondjuk nem tudom, hogy ezt is mire....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#26746) ollie válasza mefistofeles (#26745) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ugyanmár. A trendi az, hogy a top heavyk elbújnak (IS-3 és Löwe), majd amikor már alig van ellen megindulnak, és ketten elvéreznek max hp-val egy fél hp-s T34 ellen. :DD

Komolyan, ketten együtt egyszer tudták sebezni a T34-et, ami nem is volt hulldownban, és mindketten meghaltak.

[ Szerkesztve ]

***

(#26747) mefistofeles válasza ollie (#26746) üzenetére

Oké de akkor csak két dolgot nem értek. Ezek miért "játszanak"? és, hogy jutnak el ezzel a stílussal idáig?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#26748) Atlantis válasza ollie (#26746) üzenetére


Atlantis
veterán

Nofene, visszatértél? Csak nem bírod te sem a WG-féle szivatás nélkül... :D

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#26749) Bingisz válasza mefistofeles (#26747) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát egy vk3001-ig aztán nagyon nehéz eljutni...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#26750) ollie válasza mefistofeles (#26747) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Löwe sima ügy, pár száz meccse volt, és ugye goldért vette, amúgy kb 600 efficiencyvel nyomta. Az IS-3-nak ha jól emlékszem olyan 1000 körüli effje volt, és kb 2000 meccse. Utóbbinál nem értem, hogy mit élvezhetett a játékon.

(#26748) Atlantis: ja, megint kezdek rákattani, még prémiumot is vettem.

[ Szerkesztve ]

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.