Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#26201) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Több tapasztalati pontot kaptam vereséggel mint az ellenségnél a legjobb játékos!! :DDD

(#26202) Cseri0058 válasza [HUN]Dani (#26200) üzenetére


Cseri0058
őstag

egyértelműen a stug ágyúját!
másikat csak kifejlesztettem....

(#26203) Cseri0058


Cseri0058
őstag

elsem hiszem hogy meglett ezzel a szarral...

(#26204) 04ahgy válasza GaburroSan (#26201) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Már 8.8 kezdete óta így van, hogy ha valamelyik csata hőse jelvényt megszerzed, a tapasztalatot a győztes csatának megfelelően kapod. Ez a magyarázat. A te részedről csak a win rate nem lett jobb, de olyan jutalmazásban részesültél, mintha nyertetek volna abban a csatában.

Más: T29 tank Ace. ~4400 sebzés. A csata elején a 0 sebzéses IS kezdett károgni, hogy 40% esély a győzelemre, meg az ellenfél T29-e 59% winrate-tel bír. Az, hogy nem volt tüzérség, azért sokat segített.


Replay: [20131013_1216_usa-T29_10_hills.wotreplay].

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#26205) Motyi válasza #65537792 (#26193) üzenetére


Motyi
senior tag

Ilyen parancsról nem tudok, max a vsync-et kapcsolhatod be, de az csak egy felső plafont állít be.
Ha nagyon ugrál az fps-ed (feltételezem sokszor leesik és ez zavaró),akkor először érdemes megnézned modok nélkül (ki tudja lehet valami addon a felelős), ha pedig nem akkor alacsonyabb grafikai beállítást kell belőni vagy jöhet a gép bővítés.

(#26206) #65537792 válasza Motyi (#26205) üzenetére


#65537792
törölt tag

Semmi mod nincs. Azt szeretném, hogy fix 60 legyen. Nem kell 120.

(#26207) RaZroX


RaZroX
addikt

Valakinek megy a 8.9 ? Nálam servery busy van mind a két szerón ... :W

This is the way

(#26208) Motyi válasza #65537792 (#26206) üzenetére


Motyi
senior tag

Akkor a vertical syncet kapcsold be, és az egy felső plafont állít be, a monitor képfrissítési frekije lesz a max ha jól tudom, ami tipikusan 60 és 75 között lesz.Nekem is így van és fix az fps-em. :)

[ Szerkesztve ]

(#26209) Bingisz válasza RaZroX (#26207) üzenetére


Bingisz
addikt

Nyomd sokat az Entert.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#26210) #65537792 válasza Motyi (#26208) üzenetére


#65537792
törölt tag

Köszi!

(#26211) #65537792 válasza Motyi (#26208) üzenetére


#65537792
törölt tag

Így nagyon rossz. Tök más lesz az egér érzékenysége. Kicsit mitha késne.

(#26212) dorka16


dorka16
aktív tag

26 csata, 69% WR-el vonulok a délutáni sziesztámra. :)

(#26213) Black_Sheep


Black_Sheep
tag

Régen jártam erre; most van egy receptem, amire büszke vagyok, és megosztanám veletek:
Végy egy nagy adag mákot, és gyúrd össze egy bödön szerencsével. Ízesítsd egy kiskanál luck-kal, és már kész is :D :

Replay: http://wotreplays.com/site/download/381016

(#26214) dorka16 válasza Black_Sheep (#26213) üzenetére


dorka16
aktív tag

10 kill az szép. :C

(#26215) Bingisz


Bingisz
addikt

Na egy egész jó kör nekem is összejött a T54-el.

Replay, ha valakit esetleg érdekel: [link]

Mondjuk még erre se adta meg az első osztályt se. Durva, hogy 1000 vele az átlag tpm, de még csak a második osztályt tudtam megszerezni vele...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#26216) Enzolord válasza Bingisz (#26215) üzenetére


Enzolord
addikt

Emre mutatta az ő ászát vele 5000 dmg+2000 spot...
Nekem 6000dmg + 200 spotra adta meg az első osztályt..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#26217) emre válasza Enzolord (#26216) üzenetére


emre
veterán

Meg a héten is lőttem vele jóval 5k felett, de nem csak én játszok, szóval magasan van a mérce.

MÁS:
Lusta disznók ide nem tették ki a steam-et.

HUNS online staem T8 század

Most nincs kedvem játszani, mert rohadtul fáradt vagyok, inkább nézem a profikat. :D

mod:

Nem Huns, hanem Teamwd, de engem nem tudnak átbaszni. :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#26218) mefistofeles

Nem tudom eldönteni, hogy a PZ.III. ilyen elképesztő rakás f.s vagy az MM köcsögösködik velem megint. Semmire sem jó a vas de lehet, hogy pusztán azért, mert mint ha light lenne csak nagy büdös monszták közé tesz (V,VI,) amik ellen annyit ér mint langyos fing ellenszélben. kb. 10 meccs kellett mire meglett a hiányzó 1000 XP a III/IV-re. Persze, hogy ez jobb lesz e azt még nem tudom. A puszta adatok alapján nem igazán.... :(((

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#26219) Enzolord válasza emre (#26217) üzenetére


Enzolord
addikt

Csak Téged ismerlek itt, akinek meg van vele az ász, ezért hoztalak fel..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#26220) Scheffer


Scheffer
tag

(#26221) emre válasza Scheffer (#26220) üzenetére


emre
veterán

késtél vazze ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#26222) munnergep válasza Enzolord (#26219) üzenetére


munnergep
senior tag

Nekem is meg van vele (igaz, nem ismerjük egymást :) ), de fene tudja, hogy mikor és hogy lett meg. Ezt hol tudnám megnézni? Bár gondolom ha nem töltöttem fel sehová, akkor sehol :(

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#26223) Enzolord válasza munnergep (#26222) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát, elvileg, ha nincs bekapcsolva a videó, vagy nem csináltál print screent, akkor nem hiszem, hogy megvan..
Anno felhőbörödtem, mert nekem nem adta meg a 6000 dmg-re, ekkor linkelte Emre, hogy neki mire adta meg, onnan tudom...):
Te nem linkelted, ezért nem tudtam..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#26224) #95904256


#95904256
törölt tag

Na, ilyen lovat nem akartam. Megvan a legnagyobb noob medál. :P

(#26225) #43783936 válasza mefistofeles (#26218) üzenetére


#43783936
törölt tag

A III/IV finom kis járgány. :D
Gyors és fürge.
Én inkább scoutként használtam, csigaszemmel és álcahálóval.
A fegyvere elég gyenguska, de azért lehet vele sebezni.

(#26226) TESCO-Zsömle válasza #95904256 (#26224) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Pedig nem olyan egyszerű az, főleg vesztett csatánál... :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#26227) Jo33by


Jo33by
tag

Valaki gondolkodik D-Max Td-t hogy vegyen erősen lebeszélném róla. Egy bűn rossz járgány. Le volt árazva de nagyon megbántam hogy megvettem. Nekem többségben berakja nagyok közzé, karcoli sem tudok vele. Sebessége gyalázatos, átütése csak a nála kisebbeket viszi. Kredit hozama a Stuggal vetekszik szinte. Lőszer megint drága ha mellé megy. Jó kis parasztvakító ez a tank. Komolyan azt hittem jobb lesz. Ennyit a SU-100 is ér. Erősen gondolkodom a garázshely az ami ha kell isten bizony ezt adom el.

(#26228) Drenadar válasza Jo33by (#26227) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem ez user error...

(#26229) #43783936 válasza Jo33by (#26227) üzenetére


#43783936
törölt tag

Engem nagyon nehezen tudtak meggyőzni, de megérte megvennem. :)
Tegnap betettem egy 75%-os TD legénységet, és felhúztam az első képességüket 50%-ra..
Ez kb. 60 csatámba került.
Nem mellesleg másfél millió körül farmolram össze vele prémmel.
Amúgy én eddig utáltam a papír TD.ket, mert azzal nem túl biztonságos megrohamozni Siegfrid Lineon a főkaput, de ezzel már azt is eljátszottam párszor.
Csak ügyesen kell használni, és meghálálja. :DD

(#26230) bullseye válasza Jo33by (#26227) üzenetére


bullseye
addikt

Én még csak pár csatát mentem vele, de elég jó kis darab, talán nem a legpontosabb (német létére), de jó az átütése, a sebzése meg pláne.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#26231) uniqm1 válasza Jo33by (#26227) üzenetére


uniqm1
tag

Nem olyan rossz az, én is féláron vettem, annyit megért. Német TD legénységet húzok vele, arra tökéletes. Tegnap volt vele olyan köröm, hogy majdnem 60k ezüstöt hozott tisztán (igaz, prémmel), de prém nélkül is gyakori a 20-25 nettó hozam. Sunnyogni kell vele, mert papírból van, de jó nagyot tud sebezni.

(#26232) Drenadar válasza bullseye (#26230) üzenetére


Drenadar
veterán

nem értem hogy Jo33by mit szeretne, elég jó tulajdonságai vannak a Dickermaxnak...

(#26233) #43783936


#43783936
törölt tag

Tegnap Siegfreden támadásban egy t-34 mögött mentem be a főkapun.
3 KV1-es sebeztem le majdnem nullára, a t-34 pedig kinyírta őket.
Engem nem vettek észre, de szegény medtől állandóan kérdezgették hogy milyen goldot lő.
Mindketten jól jártunk. Nekem jött egy valag xp és lóvé a sebzésekért, neki meg lett néhány killje. :DD

Mondjuk ezt a trükköt rendszeresen szoktam alkalmazni.
Van amikor fordítva is működik.
Ma Ruinbergen én testőrködtem T-34-85-tel egy AT-8 mellett a belvárosban. Taroltunk. :))

(#26234) 04ahgy válasza Drenadar (#26232) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Az átütése több Tier8-as tank top lövegét (pl. IS-8, KV-5, T26E4, T69, stb.) is megszégyeníti, azok meg 10-esek ellen is harcolnak... A Hellcatnél is jobb az átütése, az is megy nyolcasok közt pedig.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#26235) #43783936 válasza Jo33by (#26227) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ha drágállod a lőszert, akkor ne fejleszd ki a Tortoiset.
A középső ágyú arannyal is csak az ellenfelek oldalára jó. Persze csak ha nem pattant le.
Amíg meg nem lett a nagypuska, addig a nyertes köröket se zártam -20000 nél több nettó bevétellel.
A vesztes csaták általában -60000 körül végződtek. :Y
Kábé másfél millát pufogtattam el mire meglelett a nagypuskára való xp.

(#26236) munnergep


munnergep
senior tag

Az előbb szerencsétlenkedtem a T28al ismét, volt velem szemben egy T-54 ellen, mellettem egy E-50 csapattárs, a t-54-et leszedtük 54 hp-ra (kb. 900 hp-t szedtem le róla), elment a domb mögé, ment utána az E-50 450 hp-val, gondoltam megy majd neki a kivégzés. Nem ment, egyszerre ölték meg egymást. Erre nekem esett mindenki, hogy nem mentem neki segíteni, stb. stb. Egyrészt mire oda értem volna, már rég meghaltak volna, messze volt 15 km/h-hoz képest. Másrészt, ha a T-54 élve marad, akkor engem kifiléz. De onnantól kezdve mindenki engem fikázott, úgy felhúztam magam, hogy már nem tudtam gondolkozni, el is buktam mindent, még célozni sem tudtam rendesen. Amúgy a második legtöbb sebzést szereztem egy M103 után.

Lényeg: ha esetleg ott volt innen valaki, akkor bocs, hogy ka-áztam, de ha valaki ilyen stílusban szól hozzám élőben akkor először próbálom viccesen lekezelni, de ha folytatja, olyan pofont kap, hogy elgondolkodik kicsit az élet furcsaságain.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#26237) mcwolf79


mcwolf79
veterán

[íme egy idgaz idióta csapat]
És ilyenkor ne kapjon idegrohamot az ember. Kikaptunk, mert ezek az idióták elhatározták, hogy kilövik a TOG-ot.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#26238) dfsz34 válasza Jo33by (#26227) üzenetére


dfsz34
őstag

A 169 Pen egyáltalán nem kevés. A SU12244, amiről kijelenthető, hogy a 7-es tier egyik legjobb TD-je prémtank létére is és csak azért nem a legjobb, mert az ágyúja nem elég pontos és nagyon hosszú a célzási idő, de így is a Jpanther-el kb fej fej mellett vannak. A SU-nak 175 pen az átütése egy tier-el feljebb.

A Dmax egyik erőssége a függőleges lövegkitéríthetőség. Szinte alig látszik ki, de mégis tud lőni. Például Himmelsdorf, hegytető, ugyebár.

Egyébként annyiban megértelek, hogy a kicsit technikás tankok nem örvendenek nagy népszerűségnek. A zemberek azt szeretik, ha egy tank odab.sz egy qrv. nagyot, mindegy, hogy hova céloznak. Lásd ISU meg a társai. Hogyha trükközni kell kicsit, flankolni, gyenge pontot célozni, akkor az már nem annyira bejövős, pedig szerintem azok az igazán ütős tankok. Egy példa a SU101, amit alig páran tudnak normálisan kezelni, már nem megyek vele, de látom, hogy miket szerencsétlenkednek vele mások, pedig überbrutál jó tank, csak nem az a kempelős bokor mögött aztán ha valaki kidugja az orrát akkor odab.szok egy qrv. nagyot stílusú.

A Dmax-ot csatában látom és ha jó a játékos, akkor kiváló tank. Dombos terepre kell vele menni, ahol komoly előny a lövegkitéríthetőség. 400m !!! látótáv és a sebessége, forgása is rendben van. Ez a paraméterek alapján egy jó TD, csak tudni kell vele játszani.

(#26239) Balage76


Balage76
senior tag

Ez az ágyúkitérítés normális a STUG-nál? Gyakorlatilag körbe tudom tekerni. Borzasztó élethű... :W

(#26240) Drenadar válasza Balage76 (#26239) üzenetére


Drenadar
veterán

bug... és már jó párszor tettek be képet... üdvözlünk itt a ph fórumon, újonc!

(#26241) #43783936 válasza dfsz34 (#26238) üzenetére


#43783936
törölt tag

A csodás látótávról meg is feledkeztem!
Egy csigaszemmel megtoldva csodákra képes.
Amikor az ember a csata végén meglepve tapasztalja, hogy több sebzést spottolt, mint amit bevitt! :DD

(#26242) Balage76 válasza Drenadar (#26240) üzenetére


Balage76
senior tag

Értem, bocs de nem szoktam végigolvasni mind a napi 400 hozzászólást.. :U

(#26243) #95904256 válasza Jo33by (#26227) üzenetére


#95904256
törölt tag

A D-Max überbrutál cucc. A lövései, mint a lórúgás és nagyon jól hozza a krediteket! :K

[ Szerkesztve ]

(#26244) emre válasza Balage76 (#26242) üzenetére


emre
veterán

Keress javítást ahhoz az egyedi hang mod-hoz amit felpakoltál

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#26245) #95904256


#95904256
törölt tag

Azt áruljátok el nekem, hogy mire jó az AT-2 Howitzerének méregdrága HEAT lövedéke? Eddig egyetlen egyszer nem pattant le ( egy BDR G1B tornyáról ), másik 50 alkalommal igen. Vicces kreditpocsékolásnak tűnik...

(#26246) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Ettől az új lánctalptól vajon változhat majd a fordulékonysága? [link]

magyarsrac

(#26247) #43783936 válasza #95904256 (#26245) üzenetére


#43783936
törölt tag

Városban, közelre brutális dolgokat lehet vele művelni.
A rekordom 3 hetzer volt zsinórban. Mind egy lövésből.
A kis naívok 3 utcából támadtak meg himmelsdorfon, mint a csapatom utolsó túlélőjét.
Rossz ötlet volt tőlük. :DD
Ha csak simán foglalnak, akkor meglett volna a csata, mert nem értem volna vissza.
Távolabbra vagy keményebb célra viszont semmit se ér.

(#26248) Balage76 válasza emre (#26244) üzenetére


Balage76
senior tag

Hang? nem inkább célzó mod?

(#26249) #43783936 válasza Balage76 (#26248) üzenetére


#43783936
törölt tag

Valamilyen történelmi hang modnak a mellékhatása a forgó stugtorony.
Már többen panaszkodtak rá.

(#26250) PAtr0n válasza Balage76 (#26248) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ahogy írták, a hang mod (historical, nekem is fent van) vágja agyon, azért tudsz a stugod seggén átnézni :)
Van hozzá javítás, guglizz rá!

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.