Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#26351) dorka16 válasza emre (#26350) üzenetére


dorka16
aktív tag

Tehát amikor az ISU-ba (T8) megveszem a kumulatív lőszert (4800 credit v.12 gold) akkor én nem is gold ammot veszek? :F Tény, hogy nem APCR a neve hanem KPCT de gondolom ez nem releváns.

(#26352) Asbee


Asbee
veterán

KV1 után melyik ág az ajánlottabb? Nem tudom eldönteni melyiket vigyem. IS-3 ami tetszik de IS-8 IS-7 től ahogy olvasgatok nincsenek elájulva. T-150 ágon viszont a KV-3 és 4 ről nem olvasok olyan jókat. Nektek mi a véleményetek?

(#26353) 04ahgy válasza dorka16 (#26340) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nem megoldás belelőni. Azt a lőszert hasznosabban is ellőhetted volna, ellenfélre, attól még ugyan úgy nem csinált volna a csapattárs tank semmit.

Így nem őt büntetted, hanem magadat. Persze ezt be kell látni, de azért gondold át. A szándékos csapatsebzéssel rontod a statodat, és csak egyszer fuss bele olyanba, aki nem csak reportol, hanem a replayt is elküldi a WG-nek. Könnyen ban lehet a vége, és még a csapat szebzéssel rontott szép statod is odalesz.

(#26351) dorka16: de, goldot veszel, nem mindenbe a KPCT / APCR a gold ammo. KPCT = keményfém-magvas páncéltörő, APCR = Armour Piercing Composite-Rigid. Ugyanazt jelentik, egyik magyarul, másik angolul.

A további teljesség igénye nélkül:
HE = High Explosive, az meg ugyanaz, mint az R.Ro (repesz romboló).
HEAT = High Explosive Anti-Tank
HESH = High Explosive Squash Head

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#26354) cscsali válasza Asbee (#26352) üzenetére


cscsali
tag

Az összes gép jó, egyik ezért a másik amazért. :)
kv3-4, st1 ág páncélozottabb, nagyobbat sebzős viszont lassú, másik ág mobilisabb, vékonyabb vasért cserébe :)

(#26355) dorka16 válasza 04ahgy (#26353) üzenetére


dorka16
aktív tag

Nem megoldást kerestem. Csak ki akartam nyírni ha már veszítünk. Az, hogy a végén nyertünk csak a ráadás volt.

(#26356) #43783936 válasza Asbee (#26352) üzenetére


#43783936
törölt tag

Amikor meglett a T-150, akkor azzal indítottam egy új legénységet.
Miután kifejlesztettem a 2-est és megvettem az 1S-t, addigra már túladtam a 150-en.
Mivel párhuzamosan fejlesztek, van néhány modul, amit egyiken kifejlesztek, és a másikon is használható.

A német vonalat is így nyomom. Egyszerre a P a H és az M vonalat. :)

[ Szerkesztve ]

(#26357) #35692544 válasza Drenadar (#26348) üzenetére


#35692544
törölt tag

a tiger meg sokkal mozgékonyabb és gyorsabban lő (5,56sec a töltési ideje)

(#26358) 04ahgy válasza 04ahgy (#26353) üzenetére


04ahgy
nagyúr

BatChat 25t-be például a sima lőszer az APCR, mint ahogy a T71-be is. Van még jónéhány ilyen járgány.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#26359) Angel1981 válasza Bingisz (#26195) üzenetére


Angel1981
veterán

Mikor hirdetnek nyertest?

(#26360) dfsz34 válasza dorka16 (#26355) üzenetére


dfsz34
őstag

Ez a tipikus noob megoldás. Ráadásul semmi értelme sincs, főleg egy elbukott csata esetében. Ez a véletlen játék, akinek nem tetszik, csapódjon századhoz, de azért belelőni, mert nem csinált semmit. Nincs annyi lőszerem, ami elég lenne mindenkire, akik nem csinálnak semmit.

A másik, amikor nekiállnak izmozni, meg kinek van nagyobb, ha mondjuk az egyik nekimegy a másiknak vagy a szokásos csata eleji üdvözlő lövés során kap egy véletlen sebet valamelyik, aztán elkezdik egymást irtani.

A harmadik, amikor egymást lökdösik meg blokkolják, mert mindenki csak egy adott pontról tanult meg lőni és ha ott van valaki más, akkor azt ki kell onnan túrni és ha hasonlóan tesztoszteron túltengésben szenvedő van ott, akkor abból megint szép csetepaté alakul ki.

A negyedik, ami ritka, hogy szó szerint szoros emberfogással állandóan követ, odadörgölődzik valaki és nem tudok semmit csinálni tőle. Na ilyen esetben azt szoktam csinálni, hogy finoman rávezetem őt az ellenségre, ügyelve arra, hogy takarjon engem és az ellenség megoldja a problémámat :)

Az ötödik, amit én ismerek, amikor a noobok ölni akarnak és kilövik az éppen foglaló csapattársukat. A normálisabb előtte legalább a chat-ban figyelmeztet, de van aki nem pazarolja az idejét figyelmeztetésre. Aztán az esetek legalább felében, de inkább nagyobb részében el is vesztik a csatát utána, ahogy kell, mert nem jól mérték fel az ellenség erejét.

(#26361) dorka16 válasza dfsz34 (#26360) üzenetére


dorka16
aktív tag

És ki állította, hogy nem vagyok noob? :DDD

(#26362) 04ahgy válasza dfsz34 (#26360) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Abszolút egyetértek!

Ott a pontatlan arty nem szándékos lövése, habár olyan kevesen játszanak tüzérséggel, hogy ez a probléma már nem kritikus.

A ráadás meg: a mostanában nem oly ritka 250-300+ ms pingek korában a teleportáló csapattársat éri a golyó, tényleg tökre nem szándékosan, és meghal. Épp eleget rontja ez is a statomat, nem teszek még szándékosan is érte...

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#26363) Angel1981 válasza 04ahgy (#26234) üzenetére


Angel1981
veterán

"Az átütése több Tier8-as tank top lövegét (pl. IS-8, KV-5, T26E4, T69, stb.) is megszégyeníti, azok meg 10-esek ellen is harcolnak..."

Bocs, most a Dicker Maxról beszélsz? :F

DMax átütés: 169 / 227
IS-8 top löveg: 258 / 340 (T9-es tank)
KV-5: 167 / 219 (kemény 2 / 8 mm-rel gyengébb, és nem lát T10-et)
T26E4: 170 / 258 (nem lát T10-et)
T69 top löveg: 173 / 250

6-os szinten a 170 körüli pen jó, de nem kivételes.
Az ARL 44 top lövegének 212 mm az átütése, na az az, ami még T8-as tankok esetében is jónak számít!

Nem a DMax-ot akarom degradálni, de ezt muszáj volt korrigálnom, bocsi!

[ Szerkesztve ]

(#26364) KisApám


KisApám
addikt

A mai napom kb. ilyen: (20% !!! eddig az átlag MA - AZ ILYENEK MIATT):

4x annyit sebeztem, mint az utánam lévő.
És többször volt olyan csata, hogy ebből a 14-15 tankból 4-5 semmit nem sebzett...

A WOT EU1 szerverről lelépek de gyorsan...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#26365) Bingisz válasza dorka16 (#26355) üzenetére


Bingisz
addikt

Addig jár a korsó a kútra, amíg ki nem bannolják csata közben.

Tegnap pont így járt egy tiger 2 az egyik csatánkban. kinyírta a platoontársamat, mert szerinte fraghunter volt. Azonnal kivágta a játék a szerverről. Még csata közben!

Mondjuk lehet, hogy azért lett egyből bannolva, mert a platoontársam egy WG bérenc UNICA tag volt... ;]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#26366) #35692544 válasza dfsz34 (#26360) üzenetére


#35692544
törölt tag

a harmadik esetben mindig kilövöm
negyedik esetben először megállok, ha nem kopik le szintén kilövöm
a többivel nem foglalkozom ;]

Bingisz:már többször bannoltak egy napra olyankor megyek egy másik accountal van egy pár aki hülye az haljon meg :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26367) dorka16 válasza Bingisz (#26365) üzenetére


dorka16
aktív tag

Micsoda szörnyű következmények! ;] Itt van az alapvető probléma közöttünk. :U
Örülök ha javul a statom, szeretek sok killt, xp-t, dmg-t szerezni de ez akkor is egy játék. Túl komolyan veszitek.
De most komolyan Karélia-n támadunk a 10 percből elment 7 és azt alattam töltötte lövegtornyot forgatva. 0 sebzés úgy, hogy 3db 7 tank volt csapatonként. Tehát full top tank volt!
Több XP-t kaptam mint ő!!! Sőt!! A büntetésem nagyobb volt mint az ő szerzett XP-je!!
Dögöljön meg az ilyen!! Virtuálisan persze bár élőben biztos pofán verném.
És ha bannolnak ezért ki a szart érdekel? Talán túl fogom élni. :P De addig a 30 mp amíg lőttem nagyon jól éreztem magam. Úgy éreztem igazságot szolgáltatok. :C
Nem azért lövöm ki néha a csapattársamat mert ezzel valami célt akarok elérni. Vagy is de még is egy célt. Csillapítani a haragomat amit a tétlensége okoz. :B
Sőt, hogy tovább fokozzam a dolgot volt, hogy gold ammot kellett használom, hogy kilőhessem a csapattársamat!!!! ;] Na az volt az igazi mínuszos kör. De jól esett! ;]

[ Szerkesztve ]

(#26368) Bingisz válasza dorka16 (#26367) üzenetére


Bingisz
addikt

"Úgy éreztem igazságot szolgáltatok...."

Az a gond, hogy rohadtul nem.... :U :(((

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#26369) Asbee válasza dorka16 (#26367) üzenetére


Asbee
veterán

Szerintem itt nem mi vesszük túl komolyan. :D

(#26370) dorka16 válasza Asbee (#26369) üzenetére


dorka16
aktív tag

Hát aki a bannolástól, meg a statromlástól retteg az túl komolyan veszi. És az nem én vagyok. :N

(#26371) dorka16 válasza Bingisz (#26368) üzenetére


dorka16
aktív tag

Miért nem? Aki top tankkal nem csinál semmit (151XP-t szerzett) azt miért ne lehetne kilőni?
Kinek ártok vele? Neki? Neki biztos nem hiszen nem akart játszani. A csapatnak? Nem csinált semmit és annyira hátul ütött tanyát, hogy nem is tudott semmit se csinálni így a csapatnak sem ártottam.
Ő ártott a csapatnak? IGEN! Kilőhetem ezért? Ja. Legfeljebb bekékülök. ;]

(#26372) dorka16


dorka16
aktív tag

Őt lőttem ki.
[link]

(#26373) Drenadar válasza dorka16 (#26372) üzenetére


Drenadar
veterán

hát a statja alapján egy bot... semmi más...

(#26374) 04ahgy válasza dorka16 (#26367) üzenetére


04ahgy
nagyúr

"Örülök ha javul a statom, szeretek sok killt, xp-t, dmg-t szerezni de ez akkor is egy játék. Túl komolyan veszitek."

Nem akarom most visszakeresni, hányszor sírsz a fórumon, egy játék miatt.

Ez csak egy játék. Te írtad... Az miért zavar, ha az ő játéka toronyforgatás? Elrontod más játékát azzal, hogy kilövöd. A másik csapatba is ugyanakkora valószínűséggel kerülnek toronyforgatósok, azokat lődd!

A stílus pedig kezd megint a trágárba, a fórum nyelvezetével ellentétes irányba mozdulni.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#26375) gzbotii


gzbotii
veterán

IS -re mit rkajak hamnarabb?
V-2-54IS motor (a legjobb ra) vagy a 12mm D-25T agyut (ugyszinten al egjobb agyuja)?

Mert a jelenlegi agyu nem olyan rossz, viszont lehetne furgebb.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#26376) 04ahgy válasza Angel1981 (#26363) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Igen, arról beszéltem, és a legrosszabb példákat sikerült felhoznom, hibásan. :D Az IS-8 helyett az IS-6-ra gondoltam amúgy, de az is csak Tier9-ig megy. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#26377) dorka16 válasza 04ahgy (#26374) üzenetére


dorka16
aktív tag

Jó akkor szálljál le rólam. Azt lövök ki akit akarok. Ha bannolnak az én bajom. Ok?
ui.Hol trágárkodtam?

(#26378) Dr_Syrex válasza Drenadar (#26373) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Botokból meg ugye jól el vagyunk látva. Tegnap is volt egy ilyen IS-3 Malinovkán. Mértani pontossággal ment fel a sarokba, a malom mögé és utolsóként lőtték ki. Érdekes módon volt egy szakasztársa is egy T-34-85 személyében, aki már eredményesebb volt a maga 134 sebzésével (gobdolom az is ütközésből volt).

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#26379) Drenadar válasza dorka16 (#26377) üzenetére


Drenadar
veterán

én azokat szoktam leTK-zni, akik más csapattársakat bántanak... vagy aki játék elején lövöldöz össze vissza és eltalál... nem értem mi a jó egyeseknek abban hogy össze vissza lövöldöz... tudom nem érdekli őket a statisztika, hogy emiatt kb 10%-os a találati arányuk, de engem zavar... ha eltalál valakit, akkor én meg megölöm. még sose kékültem emiatt.

(#26380) Angel1981 válasza 04ahgy (#26376) üzenetére


Angel1981
veterán

Okok, rendben! :)

Drenadar: igen, ezzel én is így vagyok.
Egyetlenegy dolog miatt el lehet fogadni, ha a csata legeslegelején lő párat; ha az az első meccse az adott ágyúval, és pontosan tisztában akar lenni az újratöltéssel / ágyúhanggal / pontossággal / diszperzióval - de persze ezt is csak akkor ha közel távol nincs csapattárs.

Múltkor El Halluf-on kezdődik a csata, egyből teszek egy 180 fokos fordulatot a heavymmel, és megyek a szokásos utamon. Alig teszek meg 20 métert; "bumm! the engine is smoking...." - egy alacsonyabb TD pontosan mögülem meglőtt.
Ezt önmagában még megbocsátottam volna, nem szoktam alapból rosszat gondolni az emberekről, de azok után, hogy egyből bekékült, hiába kért bocsánatot, biztos ami biztos alapon kilőttem - erre kicsit később a szakasztársa kezdett el piszkálni messziről, de 2 szinttel alacsonyabb light volt, csak pattanni tudott, őt letojtam. (Egyébként megnyertük, és 4 enemy killel első lettem.)

[ Szerkesztve ]

(#26381) Chris0321 válasza polgi803 (#26347) üzenetére


Chris0321
addikt

Egyértelműen aTigris a jobb választás. Most javítottak az ágyúján, a P-n maradt minden a régi. Igaz a sima Tigris papírabb viszont a P is régóta benne van a játékban és nagyon sokan tudják hol kell lőni ha pedig tudják akár milyen szögből átlőnek. Arról nem is beszélve, hogy a Tigris után következő tankok jobbak.

(#26382) 04ahgy válasza dorka16 (#26377) üzenetére


04ahgy
nagyúr

#26340, #26367-nek meg az egész megfogalmazásmódja.

Angel1981: igazából a D.Max Tier6 prémium járgányként versenyképesebb 8-as tankok ellen, mint a VK3002D hetesként. :D ...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#26383) Drenadar válasza 04ahgy (#26382) üzenetére


Drenadar
veterán

Szarabb 7*es tankot nem találtál? sztem nem... lehetetlen....

(#26384) dorka16 válasza 04ahgy (#26382) üzenetére


dorka16
aktív tag

:C

(#26385) Szepi1979 válasza dorka16 (#26377) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Megteszed mert megteheted. Ha életben hagynád akkor több hp maradna az oldalatokon, amíg őt lövik neked spotolna, tudnád csipegetni hátrábbról az ellent. Ennyi értelme még a nooboknak is van. Szerintem.

“ nem kell mindig nyerni “

(#26386) bullseye válasza 04ahgy (#26382) üzenetére


bullseye
addikt

Csss! Még téged is kilő!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#26387) Chris0321 válasza Asbee (#26352) üzenetére


Chris0321
addikt

Teszt szerveren ki lehet őket próbálni. Az Is ág kicsit mobilabb kevesebb páncélzattal, viszont ugyan azok az ágyúk vannak mind két ágon. Az Is8-7 inkább med mint heavy.

(#26388) dorka16 válasza Chris0321 (#26387) üzenetére


dorka16
aktív tag

Az kifejezetten röhejes, hogy az IS7-nek kisebb a penje mint a 8-nak. :F

(#26389) dorka16 válasza Szepi1979 (#26385) üzenetére


dorka16
aktív tag

Nem ér annyit az egész.
Egyébként miért etetitek a trollt? :F Nyilván igazatok van. Ebben semmi logika nincs. Ezt le is írtam. Azért lövöm ki mert felhúz annyira, hogy megtegyem. Ennyi. ;]

#26386) bullseye: Ez jó volt. :DD

Na megyek visszasárgítom a nickem. :P

[ Szerkesztve ]

(#26390) Plasticbomb válasza Vitiris (#26188) üzenetére


Plasticbomb
addikt

most a 8.9 addon implantok mennek.
a detector megy, megvan a zoom mod minden célkereszthez.
óra megy. többsoros tanklista is (már) :)
És persze az xvm

Melyek is azok a modok, egy pár példát tudnál írni, illetve feltölteni?

(#26389) dorka16

Viszont nagyobb a damage... Személy szerint viszont gyűlölöm azt az ágyút az IS-7en. Annyira egy rohadt pattogós kis b**i, hogy miatta alig megyek IS-7el. Már sokszor megfordult, hogy nem is töltök bele mást, csak goldot.. Hátha nagyobb élmény lesz az elsőnek megszerzett T10es tankom, mint az azóta beszerzett másik négy... Mert amúgy a páncélzata nekem baráti, a mozgékonysága egész jó, a tornya mint a T29-T34-T30 trió tier 7-8-9-ben, baromi kemény szemből, visszafogottabban, de lehet vele nyomni a hulldown-t.... CW-n volt, hogy mountain pass-on miután a med villantott, és elhúzott, szét ne kapják, én szépen beáltam vele, és spottolgattam az ellent középen.. Ők lőttek, pattogtam, én meg spottoltam őket az ellennek..:)

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#26391) Plasticbomb válasza Plasticbomb (#26390) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Akarom mondani, a mieinknek...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#26392) dorka16 válasza Plasticbomb (#26390) üzenetére


dorka16
aktív tag

Igen láttam, hogy nagyobb a sebzése de még is.
Egyébként az IS4-nek ugyan az a top ágyúja mint az IS8-nak.
Tehát IS8 T9 tank 258pen, IS7 T10-es tank250 pen, IS4 T10 tank 258 pen. Érdekes.

(#26393) Bingisz válasza dorka16 (#26392) üzenetére


Bingisz
addikt

Az E100-nak még annyi sincs a nagyobb ágyúval.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#26394) K6000 válasza Chris0321 (#26381) üzenetére


K6000
tag

Egyetértek! Én nagy Tiger P fan vagyok, de el kell ismernem a sima Tiger jobb választás a 8.8 verzió óta :K
Az az ágyú tier 7 szinten mindent visz, és brutálisan gyorsan tölt, ennyi...

(#26347) polgi803
+1 szavazat a Tigrisnek

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#26395) dorka16 válasza Bingisz (#26393) üzenetére


dorka16
aktív tag

Pattog is rendesen az ISU-ról.

(#26396) 04ahgy válasza dorka16 (#26392) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Az E75-nek is kisebb a sebzése, nagyobb pen mellett, mint az E100-nak a top löveggel, míg a Maus lövege egyezik az E75 top lövegével.

Szerk: most látom, hogy az E100

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#26397) dorka16


dorka16
aktív tag

Ajaj. Jön a szopóág. 6/13. :((

[ Szerkesztve ]

(#26398) Angel1981 válasza dorka16 (#26397) üzenetére


Angel1981
veterán

Mármint 13 csatából 6 győzelem?
Eggyel többször vesztettél, mint nyertél, ez hol szopóág?

A 20 csatából 3-4 győzelem, meg a zsinórban 8-10 vereség, az a szopóág!

Egyébként jó az aláírásod! :D

(#26399) Asbee válasza dorka16 (#26397) üzenetére


Asbee
veterán

Ja, hogy neked ez a szopóág.

(#26400) Spori85 válasza emre (#26032) üzenetére


Spori85
csendes tag

Jogos, benéztem, bocsánat. :( A visszajátszást megvizsgálva a reset-et az ellen okozta, de azért kétszer belém lőtt a kiváló lengyel. :(

"De én azt mondom, mi más úton fogunk járni!' V. I. Lenin wot username: dr_bede

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.