Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#26751) unravel


unravel
őstag

Posted ImageAslain's XVM Mod v2.9.13 (xvm only)
Posted ImageAslain's XVM Mod v2.9.13 (for 8.9 CT only)
Posted ImageAslain's Mod Pack v2.9.13 (multiple mods inside)

Mit jelent a CT? :R

¯\_(ツ)_/¯

(#26752) ollie válasza unravel (#26751) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

(#26753) mefistofeles válasza Bingisz (#26749) üzenetére

Oké, kezdőként nem hiszem, hogy olyan könnyű lenne, másrészt azért az előbb szemléltetett 69 XP-s stílussal nehogy azt mond, hogy sétagalopp........

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#26754) PR0JECTNR56 válasza Bingisz (#26749) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ha a Henschel féle variánsról van szó, akkor nehéz is mióta a D.W. 2 előtte van. ;]

(#26755) Angel1981 válasza [HUN]Dani (#26744) üzenetére


Angel1981
veterán

Pláne! :D

#26720 ollie: mi lett?
0:1-nél azért ezt még elég nehéz kikövetkeztetni, max. tippelni lehet, mint a ruletten....

[ Szerkesztve ]

(#26756) bullseye válasza mefistofeles (#26747) üzenetére


bullseye
addikt

Valahova egyszer már beraktam egy feltáró interjúmat egy sötétvörös (100+ WN6) játékossal.

Ők csak úgy játszogatnak, eltöltik az időt, nincs elvárásuk, nem stresszelnek, tank megy, lő, néha nyernek, juhé...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#26757) unravel válasza ollie (#26752) üzenetére


unravel
őstag

Akkor most légyszíves önként jelentkezz a Moderátort keresek fórumhoz vagy az Aranyköpések topikokban! :))

¯\_(ツ)_/¯

(#26758) Bingisz válasza unravel (#26751) üzenetére


Bingisz
addikt

Common test---> teszt szerver

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#26759) emre válasza unravel (#26751) üzenetére


emre
veterán

Na és a 8.9 mit jelent?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#26760) mefistofeles válasza bullseye (#26756) üzenetére

Ezzel csak az a gond, hogy akikkel én összefutok azoknál nincs megy, lő csak áll! Ha ez neki időtöltés... ennyi erővel a sarokba a pókot is nézhetné meredten......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#26761) kisküzdő


kisküzdő
tag

Sziasztok.

Győzelem!
Csata: Arctic Region 2013.10.17. 11:25:21
Jármű: T49
Szerzett tapasztalat: 2 438 (x2 minden nap az első csatáért)
Szerzett kredit: 24 133
Csatában elért Achievement: Top Gun, Radley-Walters medál, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"
8 kill 1858 sebzés.
Persze 12 csatából az első amit sikerül megnyerni.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#26762) ollie válasza Angel1981 (#26755) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elvesztettük. Az okosak a bázisunkról még meg is próbálták lerohanni az ellenfél bázisát.

Engem ahogy spotoltak, ki is nyírtak, mert egyszerre 5-6-an jöttek a dombról.

***

(#26763) dorka16 válasza mefistofeles (#26760) üzenetére


dorka16
aktív tag

Így van. És vannak itt olyan liberális elmék akik még ezeket is védik. "Hogy ha neki az a szórakozás, hogy hátul forgatja a tornyát el kell fogadni."
Nem! Nem kell! Miért? Mert ha ezt élőben csinálná úgy hazazavarnák mint a szél! Menj el a haverokkal focizni és állj be a szöglethez lengetni a f... 5 perc és sétálhatsz haza. Csak itt az online világban, a névtelenségben azt hiszi mindent szabad mert neki jogai vannak.
Annyi van, hogy mivel itt nincs személyes kontaktus ezért a gátlástalan, idióta, full béna emberek bármit megtehetnek. És meg is teszik.
Ja és még valami. Aki gurulászni, durrogtatni akar az TAKARODJON a gyakorló szobába!! Erre van kitalálva nem??? :W
Ne tegyék tönkre más szórakozását!!

(#26764) ollie válasza dorka16 (#26763) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, nekem is ez a bajom a játékkal. Ez egy társasjáték, és aki nem hajlandó együttműködni a csapatával, annak nincs helye a játékban, csak úgy, mint a fociban sem. De építsünk több stadiont... izé, szervert, hátha jobb lesz a színvonal. :DDD

***

(#26765) cifram válasza bullseye (#26632) üzenetére


cifram
csendes tag

Én szeretem, bár a wr-en nem látszik meg. :)
Amíg nincs fullra fejlesztve addig sokkal rosszabb, mint a többi stock tank, de utána azért használható. Én főleg a városi pályákon szeretem. Bújkálni kell vele.
Több vele az átlagsebzésem, mint az E75-tel és sokkal rosszabb a wr-em.

WoT: NorHasso

(#26766) sebijani1982 válasza dorka16 (#26763) üzenetére


sebijani1982
senior tag

"Annyi van, hogy mivel itt nincs személyes kontaktus ezért a gátlástalan, idióta, full béna emberek bármit megtehetnek. És meg is teszik."

De ismerős!
Ugye te is arra gondolsz, hogy ha valakinek nem tetszik a játéktudása, hozzáállása a szent játékodhoz, akkor a gátlástalan, idióta, full béna emberek bármit megtehetnek szellemében csapattársakat gyilkolsz? Amivel utána még hencegsz is a fórumon? Nem gondolod, hogy téged is haza lehetne zavarni, hogy legalább némi toleranciát tanulj? Természetesen nekem is volt olyan, hogy végeznem Kellett egy csapattárssal, mint mindenki életében, de nem jövök fel fényezni az "e-pélót" (gyk. e-péniszt), hogy brutál, király módon kinyírtam a csapattársam.
A TE hozzászólásaid 75-80 %-a csak erről szól!
A nagy névtelenségben néha egy kicsit a saját szemünkből vegyük már ki a gerendát és ne mások szálkáit emlegessük.

De igen érdekes, hogy ha az ellennél tűnnek fel ezek a típusú játékosok, akkor meg röhögsz a markodba, hogy ingyen frag meg plusz 800 potya sebzés.

Sebestyén János
Ibolya csavargyár, dátum 2 félkevert!

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#26767) virkir válasza oPalRx7 (#26738) üzenetére


virkir
veterán

Ha ilyen problémákkal küzdesz akkor meg az egész high tier-t sem javasolnám.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#26768) Kakumix válasza dorka16 (#26763) üzenetére


Kakumix
senior tag

Kár, hogy nem lehet bizonyos emberek hozzászólásait elrejteni itt a fórumon.

Legyen szép napod!

(#26769) dorka16 válasza sebijani1982 (#26766) üzenetére


dorka16
aktív tag

Látod milyen buta vagy?
Éppen ez a lényeg! Ha ők megtehetik akkor én miért nem?? Ha valaki tönkreteszi a játékomat akkor én is az övét. Ez ilyen egyszerű. :C
És nem a csapattársam!! Aki az ellenségnek játszik az nem az.
A toleranciám pedig 2-3000 csatával ezelőtt elfogyott.
Ugyan is az egész történet onnan indul, hogy én játszani, nyerni akarok a játék szabályainak, lehetőségeinek megfelelően. Ők meg nem. Soha senkit nem bántottam azért tevőlegesen mert béna. De ha valaki nem is játszik csak gátolja a többieket az bizony néha kilövésre kerül. Cseppet se sajnálom és nem is szégyellem.
Hulljon a férgese. ;]
ui. Megtisztelő, hogy számon tartod a hozzászólásaimat. :P
ui.2 A tiszteletedre kilövök valakit a "csapattársaim" közül. ;]

(#26768) Kakumix: Ugye? Rohadt online világ. ;]

[ Szerkesztve ]

(#26770) Angel1981 válasza ollie (#26762) üzenetére


Angel1981
veterán

Értem.
Jó, hát ilyesmikből mindannyian kivesszük a részünket....

Mit is mondana SerB?
How terribel! ;]

(#26771) marked one94


marked one94
őstag

Olyan jókat tudok itt nevetni örülök hogy nem vettem ki a kedvencek közül a topicot :))

You'll Never Walk Alone

(#26772) Szepi1979 válasza Kakumix (#26768) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Megint etetitek...

“ nem kell mindig nyerni “

(#26773) Axel007


Axel007
tag

Srácok egy kérdés. Miért van az, hogy a játék nekem akadozik, ami kb. 2 hete kifogástalanul ment. Az fps-em 30-40 között szokott lenni a ping 35-45 között (mesterlövész módban 130). Az oprendszert újratelepítettem. Mellesleg hozzáteszem a WarThunder és a World of Warplanes az nem szaggat. Szerintetek szolgáltatói hiba lenne? A netem 40Mbps.

[ Szerkesztve ]

(#26774) echterion válasza Axel007 (#26773) üzenetére


echterion
nagyúr

Esetleg megy a háttérben böngésző? Nekem akkor szokott ilyen lenni, ha az nso honlapja van a böngészőben. Gondolom, valamelyik reklámra vagy valamelyik flash-es cuccra lehet allergiás. Legalábbis nálam az mindig megoldotta, ha elmentem arról az oldalról.

**********

(#26775) dorka16 válasza Axel007 (#26773) üzenetére


dorka16
aktív tag

Gondolod a szolgáltató pikkel a WOT-ra? Mondjuk meg tudnám érteni :D de kétlem, hogy ott lenne a hiba.

#26774) echterion Nekem a facebook szokott behalni wot közben. Nem frissíti magát csak pörög mint ha nem lenne net. De minden más oldal megy. Érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#26776) ollie válasza Axel007 (#26773) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hogy akadozik? A grafika, mert kicsi az FPS, vagy leesik időnként, vagy a tankod ugrálgat?

***

(#26777) oPalRx7 válasza virkir (#26767) üzenetére


oPalRx7
tag

köszi, de azért igyekszem tanulni :P vagy inkább töröljem a játékot? :P

szerintem az hogy eddig nem ment a magas szintű játék, és elkezdtem prémiummal "buffolni" magam, csak hozzászoktat ahhoz hogy utána talán normál lőszerrel se legyek béna. legalábbis remélem hogy így lesz, nincs annyi időm hogy kifarmoljak (normál, nem prém tankokkal) olyan sok játékot.

arról nem tehetek, hogy még kevés játékom van, és annak túlnyomó része 6os szint környékén :) van aki könnyebben, én nehezebben tanulok :)

sajnos azt is le kell írnom hogy hiába mondod hogy ne játsszak magas szinten, ezt is meg kell tanulni valahogy...

(#26778) Angel1981 válasza bullseye (#26756) üzenetére


Angel1981
veterán

Másod unokatesóm 11 éves.
Egy nagy családi összejövetelen a fülébe jutott, hogy én WoT-zek. Egyből elkezdett ostromolni, hogy játsszunk együtt....
Gondoltam, ok, mégis rokon, meg gyerek, meg stb. de kikötöttem, hogy csak alacsonyabb tierben - előre rosszat sejtettem, és nem akartam közepes tierben hátráltatni a csapatomat. ;]

1. játék; 1-es szint, Mines, mindketten Traktorral.
Megyek kedvenc kempelő sniper helyemre, mondom neki;
-Kövess!
-Nem, nem, én "zúzni" akarok!

Felrohan a dombra, fél perc, és halott volt....

2. játék; 2-es szint, Malinovka, vesztésre álltunk, de még nem volt reménytelen a szitu, 20:45-volt az idő, amikor egyszer csak:
-Bocsi, de mennem kell, anyám szólt, hogy fekvés
-Ok, igaza van anyudnak, és nem akarok ellenkezni, de üzend meg neki, hogy még 5 perc, és mész (annyi volt hátra a csataidőből), azt is mond, hogy garantáltan nem több 5 percnél!
-Ok!

Persze rá 20 másodpercre megállt, és semmi cselekedet, semmi reakció, úgy is maradt, amíg ki nem lőtték. (Én belefogtam egy öngyilkos akcióba, de bejött; 7 kill, megnyertem a csatát).

Másnap rámír sms-t, hogy játszunk-e?
Felhívom, megkérdem tőle, hogy tegnap miért nem csatázott tovább?
-Jaaaaaaaaaaaaaaaa...............hát mondtam, hogy anyu szólt, hogy menjek..........
-Átadtad az üzenetemet neki?
-Őőőőőőőőőő...........igeeeeennnnnnnnnn............
-És?
-És semmi, mennem kellett.....
-Akkor miért nem köszöntél el legalább?
-................................
-Jó, még1x ilyen ne legyen, ok? Ez csapatjáték, ha így otthagysz minket, azzal 14 másik ember győzelmi esélyét rontod, és ezzel a játékélményét is!
-Okok!

3. csata, 2-es szint, Prokhorovka
Mondom, hogy kövessen, mondja, hogy OK! Elindulunk, ő 50 méter után egyszer csak úgy megáll a puszta közepén, ÉS ANNYI!
Semmi mást nem csinált, nem is válaszolt a továbbiakban, viszont a lista szerint nem diconnectelt.

Itt lett elegem! :P

Remélem, némi magyarázattal szolgáltam az általunk érthetetlennek hitt dolgokra! ;]
(Általánosítani nem akarok, korosabbak között is vannak gyenge stratégiai érzékkel megáldott, meg frusztrált játékosok, de szerintem a mostani playerek egy jelentős részét az ilyen 8-13 évesek teszik ki, azoknak meg egyszerűn még nem való ez a játék, mert a látszat ellenére többről szól, mint "puff! puff! lelőttelek, most halj meg!"

Sokkal többről! (Persze, ha jó akarsz lenni benne....)

[ Szerkesztve ]

(#26779) Axel007 válasza ollie (#26776) üzenetére


Axel007
tag

Az FPS stabil 30 környékén van. Amikor forgatom a tornyot akkor szokott szaggatni, mesterlövész módban meg úgy 2-3 másodpercre meg-megáll, majd elfelejtettem mondani nem mindegyik pályán csinálja ezt.

[ Szerkesztve ]

(#26780) ollie válasza Axel007 (#26779) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne fusson közbe semmi más program (érdemes kilőni a memóriából az updatereket és egyéb nyalánkságokat is), és vedd lejjebb a grafikát.

***

(#26781) Axel007 válasza ollie (#26780) üzenetére


Axel007
tag

Ez eddig rendben van, de ha 2 héttel ezelőtt minden pattentos volt akkor most miért csinálja ezt.

(#26782) ollie válasza Axel007 (#26781) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem telepítettél azóta valamit? Akár update-eket? Egy flash player update is bezavarhat, mert a játék flash-t is használ.

***

(#26783) zsolthee válasza dorka16 (#26769) üzenetére


zsolthee
senior tag

"Ha ők megtehetik akkor én miért nem?? "

Éppen ezért vagy Te is az Ő szintjükön. Különbnek érzed magad náluk?
Akkor tessék úgy is viselkedni. Ha nem tudsz, akkor meg ne csodálkozz, hogy Te is kapod az oltást.
Ha az út szélén kolbászoló kerékpáros miatt nem tudsz előzni akkor csak azért nem ütheted el mert gátol a haladásban!
Annak is van haszna, ha nem csinál semmit az illető: a közelébe érő ellenséget felspotolja és neked addig van időd meglepni őt! Játssz okosan! Biztosan ügyes tankos vagy!
Anno amikor elsőnek ültem le a szomszéd gépe elé tankozni, full béna voltam. Ráadásul egy Matildával kezdtem. Biztosan szidták Őt is akkor, de hát más ezében volt a "kormány". Mondtam is: ilyen szar játékot, egyből kiszednek az elején.
Szóval ezért nem ilyen egyszerű, hogy "ha valaki tönkreteszi a játékomat akkor én is az övét."
Azóta messze jobb a statisztikám mint az övé és tavaly december óta csak WOT-tal játszok ha játszok. :DDD

(#26778) Angel1981
Az előbb említett szomszéddal egy időben sokat csatáztunk szakaszban. Ahogy egyre tapasztaltabb voltam Ő egyre kevesebbszer akart játszani: Nem értettem, hogy miért? Állítólag én túl komolyan veszem. :Y
Legutóbb mentünk tier7-ben, szakaszban. A 30 mp alatt vázolom neki a pályát, hogy honnan várható az ellenség és hogy heavy-vel hova álljon be, merre menjen. Én JPantherrel balról majd fedezem. Erre Ő elindul felém, majd félúton megfordul. Persze az elleneség akkor már átbújt a dombon és osztották őt. Állt fedezék nélkül és pikk-pakk meghalt. Mondom: Tibikém, ez mi volt? Azt mondja: Leláncoltak és nem tudtam mit tenni.Szóval ennyit erről is.
Nagyon jó fej és intelligens "srác" (50 éves) de ezt valahogy nem érzi szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#26784) emre válasza marked one94 (#26771) üzenetére


emre
veterán

Ide kivűlállók nem írhatnak ám.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#26785) ollie válasza emre (#26784) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bannoljam? ;]

***

(#26786) Axel007 válasza ollie (#26782) üzenetére


Axel007
tag

Szia közben megoldódott a probléma, letöröltem a Adobe Flas Playert és minden happy.

(#26787) dorka16 válasza zsolthee (#26783) üzenetére


dorka16
aktív tag

Nem jó, a hasonlat. A kerékpáros saját erejéhez mérten halad. A T95-öt sem szoktam seggbe lőni mert útban van. Ja és én csak arra a pillanatra süllyedek le az ő szintjükre ezt vállalom is. Egyébként tehetségemhez mérten küzdök a győzelemért.
Ismét kihangsúlyoznám. Nem a bénákat lövöm ki! Ha magát megszívatja tegye. Sőt lassan már visszasírom a kamikazékat akik fejjel rohannak a falnak.
Azokat lövöm ki (olykor) akik nem is játszanak és általában akkor ha vége a csatának.

Uccsó csata: Erlenbergen támadunk. Az ellenfél FV215b-je teli gázon végigrohan a folyó mellett tornyát vadul forgatva és kilövette magát velünk. :F Végül is 4db T10-es tankjuk volt, ez az egy biztos nem hiányzott. :C

Az oltás nem zavar az annál inkább ha olyanok oltanak akik telesírják a fórumot a szopóággal és a játékot vádolják holott sokkal inkább a játékos társak a bűnösök.

(#26788) Bingisz válasza marked one94 (#26771) üzenetére


Bingisz
addikt

Mondjuk azért itt még mindig jobb a helyzet, mint SG fórumon....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#26789) marked one94 válasza emre (#26784) üzenetére


marked one94
őstag

Úgy imádom, hogy itt ennyire szeretnek az emberek :DD

You'll Never Walk Alone

(#26790) virkir válasza oPalRx7 (#26777) üzenetére


virkir
veterán

Nem azt mondtam, hogy töröld csak azt, hogy nem kell feltétlen top szerepkört vállalni ha nem megy, mivel ezzel a saját sikerélményedet is rontod meg a másik 14 játékosét is akivel összesorsolnak.

prémiummal "buffolni" magam, csak hozzászoktat ahhoz hogy utána talán normál lőszerrel se legyek béna
Nem fog.
Pont, hogy elkényelmesít mert gyakorlatilag elég autoaim-al nyomni és úgy is fogsz sebezni.
Nem értem miért nehéz azt a pár általános érvényű pontot megjegyezni ahol minden tank sebezhető.
Az meg a másik amit nem értek miért pont a legnehezebben játszható ágat viszed ha nem megy? Jellemzően a francica loader-es tankok pusztulnak elsőnek a körök 90%-ban. Mert mennyire opék ugye.

hiába mondod hogy ne játsszak magas szinten, ezt is meg kell tanulni valahogy...
Aki lehúzott 1200 kört az ARL44-nek nevezett foschalommal és van 6k csatája annak már azért illene az alapokkal tisztában lennie. ;)

marked one94
Tankolol? Nem tankolol. Akkor meg ciha... vagy piha... de lehet, hogy csiha...
Lényeg, hogy neszójjá be...

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#26791) sebijani1982 válasza dorka16 (#26787) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Te drága, egy olyan hozzászólást mutass amiben szopóágaztam?

Ha jól rémlik Te rinyálsz folyamatosan. Tudom sokkal egyszerűbb lenne az életed ha itt is működne az IDDQD meg hasonlók.

Csak néha nézz magadba és számolj el 3-ig esetleg fél 4-ig, hogy toleránsabban viszonyulj másokhoz.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#26792) virkir válasza Bingisz (#26788) üzenetére


virkir
veterán

Nézőpont kérdése. Ott legalább keresetlen szavakkal lehet elküldeni a ..csába ha valaki hüjje, nem ilyen angolkisasszonyos a stílus.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#26793) dorka16 válasza sebijani1982 (#26791) üzenetére


dorka16
aktív tag

Akinek nem inge...
És nem rinyálok folyamatosan csak állandóan. :D
De ha kihámoztad volna a lényeget nem a szopóágazással van a bajom hanem az indokával.
Veled is toleráns vagyok ez nem elég? :U

(#26794) zsolthee válasza dorka16 (#26787) üzenetére


zsolthee
senior tag

A kolbászolást a nem egyenesvonalú egyenletes mozgásra értettem :DDD
Szóval ez sem ok a gázolásra pedig ugye nem túl szabályos. :)

Ez mondjuk nekem sem fér a fejembe: Nem olyan rég kezdtem én is Tier8-et, de még ott is vannak olyan játékosok, hogy a hajamat tépem. Hogy jut el idáig valaki???? :W
Nem hiszem, hogy ezeket az eseteket mindig account megvételre vagy hasonlókra lehet fogni.
Mit élvez az ilyen játékos az egészben? A Löwe-ken és T34-ken már meg sem lepődök.

[ Szerkesztve ]

(#26795) vhw válasza marked one94 (#26789) üzenetére


vhw
addikt

Uhm... mi van, nincs élet a lol topikban? Ááááruló! :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#26796) Angel1981 válasza sebijani1982 (#26791) üzenetére


Angel1981
veterán

Az aláírásotok nagyfokú hasonlósága miatt mikor kaptok össze? ;]

Csak az ISU!
Nem! Csak a Siema!
NEM! CSAK AZ ISU!
NEEEEEM! CSAK A SIEMA!
CSAK AZ ISUUUU!!!!
CSAK A SIEMAAAAAA!!!! :W

Bocs! Nem hagyattam ki! :B
Egyébként PEACE! :R

És amúgy is mindketten rosszul tudjátok, mert csak a Puffin (még ha dögvész is pusztít majd a cápák között... :D).

[ Szerkesztve ]

(#26797) dorka16 válasza Angel1981 (#26796) üzenetére


dorka16
aktív tag

Jééé tényleg! :C

(#26798) Jo33by válasza AVarice (#26741) üzenetére


Jo33by
tag

"Volt egy elég korrekt köröm IS-8al. Eleinte biztos voltam, hogy ha meglesz az IS-7 egyből eladom, de idő közben megkedveltem, szerethető és kezes lett a kicsike."
Hát nálam amint meglesz az Xp azonnal eladásra kerül az Is-8. A löveg és még talán a gyorsasága jó. De ezt mindenki átüti. Az E-75 mérföldekkel jobb nála ugyanabban a tierben. Ezen a tankon nincs mit szeretni, alig várom hogy az a rengeteg Xp kigyüljön és eladjam. Én már 127K xp-t kiszenvedtem vele. De csak a duplákat csinálom meg nála.

[ Szerkesztve ]

(#26799) sebijani1982 válasza Angel1981 (#26796) üzenetére


sebijani1982
senior tag

:R :C :R

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#26800) emre válasza marked one94 (#26789) üzenetére


emre
veterán

Hiányzol vazze, meg Dobilaci is. :K

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.