Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#195956) Stauffenberg válasza Stauffenberg (#195954) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Köszönöm, hogy ezt leírhattam. Elindítottam még egy csatát. Áll egymás mellett szorosan 4 darab heavy csapattársam, én kb 30-50 méterre tőlük próbálok kerülni, hogy rálássak az első érkező ellenségekre. Bumm halott vagyok, egyetlen találattal nullázódtam, következő másodpercben felvisít a hatodik érzék jelzése. Arty úgy érezte nem a 4 darab egy csokorban álló heavy a fontosabb célpont, még ha mellé is megy biztos találat, de nem, neki más tervei voltak. Vagy csak mindannyian célzókörön belül voltunk és az RNG úgy gondolta most ezt igazán megérdemelném.

Még egy kicsit fájdalmasan röhögtem magamban, mire a mutató már megint 3/15-öt mutatott, masszív vereség. Újból.

Így már 1 győzelem 13 vereség a napi eredmény. Ez egy pindurkát eltér az 52%-os mindenkori átlagomtól. Nem sokat. Csak kicsit.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.