Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123951) marilllyo válasza oriic (#123950) üzenetére


marilllyo
veterán

Erről most -> EZ <-jutott eszembe....

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#123952) erahurka


erahurka
félisten

Akkor ezért halt le a UPC, mindenki Knack 2-t töltött ezerrel :DDD

(#123953) erahurka


erahurka
félisten

Jönnek az új akciók EU store-ba: [link]

(#123954) Scholes9 válasza erahurka (#123953) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem pihen a bankkártya :D Bár most nekem pihenni fog :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#123955) marilllyo válasza erahurka (#123953) üzenetére


marilllyo
veterán

Ezt a mázlit. Pont most lett aktuális az FC4 Yetis DLC-je és erre leakciózzák. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#123956) Lackooo84 válasza WhiteWalker (#123946) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Konzolvilágban, mert az itt van nálunk és rögtön át tudtam venni, ott 22k, de platinumban csak 20k.

The Truth is out there...

(#123957) WhiteWalker válasza Lackooo84 (#123956) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köcce , ránézek.

(#123958) >Deego.. válasza birorichard (#123944) üzenetére


>Deego..
senior tag

Mai nap várható az érkezés? Honnan rendelted?

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#123959) Szigma70


Szigma70
addikt

Üdv

Érdeklódnék, hogy van egy 15K-s ps plusz 1 éves feltöltőm, amit a gyerek kapott nyáron, most ugye ez drágult 18K-ra. Az lenne a kérdés, hogy a mostani előfizu csak decemberben jár le, és nem szeretném ennél elöbb megújítani. Decemberben fel tudom használni a 15K s feltöltőt a 18k s ár ellenére?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#123960) Lackooo84 válasza #20844032 (#123948) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát ja, nem nagyon vannak. Kb. ezerszer jobbak. Egy Astro azért Astro. És ugyan az a 40 millis driver van benne, mint a drága modellekben.

The Truth is out there...

(#123961) Kvelstadt válasza Szigma70 (#123959) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha most beírod hozzáadodik az előzőhöz.
És persze h fel tudod majd akkor is használni. Beb.szna ha nem lehetne.
Szerintem a drágulás előtt sokan vettek ilyen kódokat.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#123962) marilllyo válasza Szigma70 (#123959) üzenetére


marilllyo
veterán

Nyugodtan ellőheted most is mert hozzáadódik az a +1 év a mostani időtartamhoz. Egyébként bármikor felhasználhatod.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#123963) >Deego.. válasza Szigma70 (#123959) üzenetére


>Deego..
senior tag

Persze. Probléma nélkül.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#123964) #20844032 válasza Lackooo84 (#123960) üzenetére


#20844032
törölt tag

Az astro az egy astro, aminek olyan változatos a minősége, hogy az a50-et azzal a sebességgel adtam el, ahogy megvettem. A cloud meg egy átmatricázott takstar pro 80(megtoldva egy levehető mikivel), amit elég sok helyen használnak stúdiókban. Ilyenmódon nem annyira gamer cucc ez tény, ezzel mondjuk zenét is lehet hallgatni adott esetben :)

[ Szerkesztve ]

(#123965) BOBAKILL válasza oriic (#123950) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Eddig érdekelt ez a játék de a videó után már abszolút nem. Egy gagyi emós DS koppintás.

(#123966) #20844032 válasza BOBAKILL (#123965) üzenetére


#20844032
törölt tag

Az egész ilyen sután lassú. Feldobja a mobot az égbe, és úgy esik le, mint a falevél. Olyan, mintha színpadon adnának elő DS harcokat, naaaaagy, széles mozdulatokkal lassan, hogy mindenki jól láthassa a részleteket. Szerintem foscsi :)

(#123967) Lackooo84 válasza #20844032 (#123964) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Akkor máskor vegyél A40-est mixamppal. A vezeték nélküliek sosem lesznek olyan jók. Egyébként vicces, hogy leszarozol egy Astrot ott, ahol a Sony gold meg a Platinum a király füles, ja és mindkettő drágább az Astronál. :DDD Az Astrok igen is nagyon jók.

The Truth is out there...

(#123968) #20844032 válasza Lackooo84 (#123967) üzenetére


#20844032
törölt tag

Miért, mit kéne írjak? Hogy nagyon jó, mert astro? Az a50 szerintem egy nevetségesen túlárazott abszolute közepes füles, amit éppen azért áraztak túl, mert astro. Bár ezt az a10-et nem ismerem, de mivel ez az astronál a legalja ahogy látom, és annyiba kerül, mint egy cloud...látatlanul is megkockáztatom, hogy az előbbi megállapítás itt is igaz lesz. Amit te is azért vettél meg, mert astro. Ami ettől még akár lehet is jó, csakhát azt erős lenne rámondani, hogy olcsó, mert egy garantáltan jó minőségű cloud mellé kapsz cserélhető fülpárnából kettőt, és levehető mikrofont ugyanennyiért. Én nem találnék egy okot sem, hogy ilyet vegyek, dehát kinek mi. Ezt is el kell adni valakinek.

(#123969) Lackooo84 válasza #20844032 (#123968) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem, én azért vettem meg, mert kellett valami elfogadható árú elfogadható minőségű füles. Egyelőre beérem ezzel, mivel tapasztalataim szerint az 5.1, 7.1 hangzás (ami a legtöbb fülesnél 1 meghajtós virtuális) nem akkora egetverő valami a sztereóhoz képest, hogy megérje a plusz felárat. 7.1 fülesem is sztereo módban használtam, mert egyszerűen jobban szólt. Még a PS3-hoz 2008 körül vettem valódi 5.1 (4-4 meghajtós) Sharkoont 30-ért rezgős basszussal, na azok tényleg adták a térhangot... Visszatérve az A10-re, szerintem tegyél vele valahol egy próbát, mielőtt lehúzod. Árához képest nagyon is jó.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#123970) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Borderlands Handsome Collection coopra valaki? Van a játékban headset támogatás? Van egy 7 éves G35-öm és erre kiváló lenne :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#123971) Rage47 válasza oriic (#123950) üzenetére


Rage47
veterán

Nekem már a DS-szerű játékoktól van herótom. Mindenkinek ezt kell koppintania, csak mert valakinek bejött?
Jó, mondjuk ez hülyeség, mert így működik a világ minden téren szinte. De akkoris, annyira FromSoftware sajátossága ez a stílus, hogy mindig az jut eszembe, ha ilyen játékot látok vagy próbálok...

[ Szerkesztve ]

(#123972) #20844032 válasza Lackooo84 (#123969) üzenetére


#20844032
törölt tag

Az én fülem sajnos kuka, szal én véleményem hangkeltőkről az annyira releváns, mint szegény Stephen Hawkingé lenne a 2017-es futócipőkről. Szal én rábízom magam az olyan hallók és értőkre, mint pl, itt a ph-n a fejhallgatós totyik.
7.1 - igen, két hangszóróból nem lesz 7.1 sosem. Ennek ellenére ez nem jelenti azt, hogy nem pozicionálható jobban egy megfelelően összepakolt hang egy játékban. Ebben viszont elég nagy különbségek vannak. Főleg gagyik, túltolt marhaságok léteznek. Amik ilyen hozáadottak, azok nekem nekem nem váltak be. Mer süket is vagyok, meg túl is voltak tolva, és /vagy inkább zavartak mint segítettek. Volt kettő viszont, amit én egészen használhatónak ítéltem meg: a dolby atmost, ami xboxon is elérhető, és pécén a razer surround, ami kiemelkedően magasan a többi felett teljesít szerintem, ráadásul ingyen. PS4-en én eddig nem találtam ilyen toolt, csak a sony gold sajátját, ami profilok ide vagy oda, engem rövid távon is a sírba tett. De ugye példul az Overwatchban alkalmazás szinten implementálva van a Dolby Atmos (for headphones). És rohadtjó abban is.

(#123973) Szigma70 válasza Kvelstadt (#123961) üzenetére


Szigma70
addikt

Köszönöm a válaszod, és a többieknek is.

Azt tudom, hogy hozzáadódna most, de mivel gyerekről van szó, ezért nem lőném el előre, mert mi van, ha a haverok, Xo ra cserélnek karácsonykor, és neki is "váltani kell" :)

Gyereknél sose tudni mi a menő késöbb :DD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#123974) Kvelstadt válasza Scholes9 (#123970) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Meg nem mondom biztosra de lehet megveszem. Minek headset tamogatás ajátékba? Ott a partyopció osz csókolom.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#123975) >Deego..


>Deego..
senior tag

További képek.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#123976) eisento válasza WhiteWalker (#123946) üzenetére


eisento
addikt

szolnoki konzolvilagba lattam multkor, szoval konzolvilag barmelyik boltjaban talalsz

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#123977) Scholes9 válasza Kvelstadt (#123974) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Jah nem vágom ezt a részét, de akkor már okosabb lettem köszi :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#123978) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Most néztem a COD MW-t "akcióba" (Deal of week) 25£...elég vicces ...tudom COD meg MW de azért nahh...

[ Szerkesztve ]

(#123979) james001


james001
veterán

TWD New Frontier eddig baromi jó. A 2. évad nem volt olyan jó,de ez eddig nagyon tetszik. Bár nem értem Clem-et miért rakták be ilyen "mellék karakterként" de kíváncsi leszek hogy alakul a sztorija majd.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#123980) sp8787 válasza BOBAKILL (#123965) üzenetére


sp8787
addikt

Kovezzetek meg de nekem ez tetszik. ;)
Nem tudom miert.

Amugy meg mindig inkabb ez mint a Surge vagy mia harag amit soha nem vennek meg.

A kiado az Bandai ha jol lattam. Akkor ebbol azert kovetkezik ,hogy nem mostanaban(vagy soha nem) lesz masik(uj) Soulsborne jatek..?

[ Szerkesztve ]

(#123981) Scholes9 válasza james001 (#123979) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én majd iOS-re fogom megvenni egy leárazás alkalmával, mivel az első 2 évad is arra van meg :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#123982) hitchins


hitchins
őstag

Rayman legendsben van online coop vagy csak local?
Eleg occso' most. Gondoltam megveszem gyerknek .…
igy legalabb garantaltan bekerul nektek a jovo honap ps plus kinalataba:)

(#123983) saelin


saelin
veterán

Füh, gyerekek ez a Dragon Age Inquisition nincs valami jó állapotban ps-en és a boost mode sem segít sokat rajta. Néhol igencsak érezhető hogy 30 alá esik, főleg átvezető videóknál. Mostanában játszottam pár játékkal ahol alap volt az 50-60 fps vagy simábban tartotta a 30-at és nagyon érezni, látni a különbséget.
Remélem egyszer kap a játék egy patchet vagy valami update-elt kiadást, mert ez így nagyon kompromisszumos. A pro simán bírna többet.
Ilyenkor mindig eszembe jut hogy mondják itt páran h a pro nem éri meg a felárat, mert ha régi, nem pro patchelt játékokkal játszik az ember akkor semmi előnye nem származik a gépből.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#123984) ldave válasza saelin (#123983) üzenetére


ldave
félisten

Szinte kizárt, hogy az a játék kapjon még bármi patch-et. Amúgy nekem úgy rémlik, hogy csak az átvezetők voltak ilyen szempontból problémások, maga a játék elég stabil volt.

A Slime draws near! Command?

(#123985) saelin válasza ldave (#123984) üzenetére


saelin
veterán

Mérni ugyan nem tudom, de indoor érezhetően simább a játék, mint egy nagy kültéri jelenetnél. De lehet csak behaluzom, mert megszoktam a 60fps-t a Nioh-ban.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#123986) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na nekem is megjött a lost Legacy, amiről oly sok legenda szállt már itt, nagyon kíváncsi vagyok, hogy tényleg ennyire jó lett e.

Más: Aki játszott a destiny-vel aktívan mi a tapasztalata a kettővel kapcsolatban? Én azért hagytam abba ezek a semmirekellő dlc-k már semmilyen új tartalmat nem hoztak. Mennyire új, tartalmas ez a mostani?

(#123987) marilllyo válasza hitchins (#123982) üzenetére


marilllyo
veterán

Local. De nagyon jó!!!!
Mi felnőtt fejjel is végigröhögtük az egészet.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#123988) Scholes9 válasza marilllyo (#123987) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én is agyalok rajta, mennyire hosszú? :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#123989) Xaels válasza Scholes9 (#123988) üzenetére


Xaels
félisten

Elég hosszú, változatosak is a pályák. Viszont sztoriban nem túl erős..

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#123990) marilllyo válasza Scholes9 (#123988) üzenetére


marilllyo
veterán

Ezt meg tudom erősíteni. Én úgy vélem példásan tartalmas. Rengeteg változatos pálya. Viccesek.
Aztán ott vannak az ilyen pvp módok is mint pl a "focizás".

Ha rámész a gyűjtögetésre meg a kék "manó" izék összeszedésére akkor viszont fel kell kötni a gatyát mert az nem könnyű.

De a legnagyobb poén akkor is a music levels :DDD

Úgy emlékszem van itt valaki aki ki is platinázta. Talán a dinostar?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#123991) Scholes9 válasza marilllyo (#123990) üzenetére


Scholes9
nagyúr

+Xaels: köszi meglátom még, Life is Stranget is meg kéne venni pedig :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#123992) Bencus88 válasza Bencus88 (#123986) üzenetére


Bencus88
nagyúr

(#123993) negyedes válasza Scholes9 (#123925) üzenetére


negyedes
addikt

tobb mint 1000 orat oltunk mar bele baratnommel. :DDD es meg mindig csak 68lvl vagyunk 2 dlc hatra van.

LIS en is megvettem tegnap. tetszet az 1es episzod.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#123994) Zanik


Zanik
addikt

PSVR tulajok közül használ valaki speckó állványt vagy esetleg táskát a tárolásra?! :F

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#123995) hitchins válasza marilllyo (#123990) üzenetére


hitchins
őstag

Koszi
Kar hogy online kimaradt de benevezek ra

[ Szerkesztve ]

(#123996) marilllyo válasza hitchins (#123995) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát én egy picit félnék tőle. Ettől függetlenül mint opció jó lenne....de Pl a Little Big planet 3 konkrétan játszhatatlan online coop-ban. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#123997) Scholes9 válasza Scholes9 (#123991) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Néztem teszteket, ebből úgy néz ki vétel lesz este, ha hazaérek munkából :D

negyedes: Uhh az komoly :D Az első részt szerettem, így 21 ezer helyett 4-ért nem tudtam kihagyni a Handsome Collectiont :)
Tegnap belenéztem a 2. részbe meg a pre sequelbe is és mind a grafika, mind a sebesség számomra nagyon rendben volt :) Veszek Plust és kerítek valakit, mert ez coopban nagyon jó élmény az biztos, és mindenképp így akarnám végigvinni. Az első is az volt coopban :) LiS most kimarad, egyszerűen nem győzöm pénzzel, ha mindent megvennék, ami érdekel, majd lesz még akcióban később is :) És jövő héten még jön a Dishonored is, amit nem bírtam ki és előrendeltem :D Lassan lelki furkam lesz, h mennyit költöttem már PS4 játékra, bár a dobozos játékokból visszajött pénz mindig enyhíti ezt :D :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#123998) Mrdevil válasza Zanik (#123994) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én semmit, simán ott várakozik a kis komód tetején. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#123999) Kickass válasza Scholes9 (#123991) üzenetére


Kickass
őstag

Csatlakozok az előttem szólokhoz. Nekünk lemezesen van meg.
Jó kis fun, mondjuk ezen még asszony is képes volt rage-lni :D pedig ő nem az a fajta.

(#124000) hitchins válasza marilllyo (#123996) üzenetére


hitchins
őstag

Azert erdekelt volna az online resz hogy gyerek neha tudjon jatszani az unokatesojaval is de igy is jo lesz.
LBP 3-mal mi a gond. Gyerekek toltak de nemi kapcsolodasi problemen kivul mast nem lattam. Igaz nem ultem vegig ott.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.