Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124251) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok!

Egy barátommal meg van már régóta osztva a gépünk.
Neki van ps+ előfizuja,nekem nincs .
Eddig mindig tudtam online játszani pl.Bf1-el,de most nem engedte.Azt írja vegyek pluszt :-(
Valami változott?Valamiről lemaradtam?

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#124252) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Egy segítőkész fórumozó, aki megvette a Destiny 2-t, megdobna egy priváttal? Lenne néhány kérdésem a játékkal kapcsolatban. :)

(#124253) Alvin_ti4200 válasza bozont (#124243) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Tapasztalatból mondhatom most már, hogy valóban teljesen vállalható 1440p-s monitoron (legalábbis ezen) a PS4 képe :K Optimista voltam, így mindent vagy semmit alapon végül egy PS4 Pro-t vettem, plusz bezsákoltam hozzá használtan bagóért egy Ratchet & Clank-et (isten még mindig) plusz PSN-en most szintén akciós a Rayman Legends (2100 Ft), azt is behúztam :))

[moderálva]

[ Módosította: Intruder2k5 ]

(#124254) Becksman válasza BoC1ka (#124249) üzenetére


Becksman
őstag

Ha megveszed szolj jázszhatunk.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#124255) Kendek válasza Alvin_ti4200 (#124253) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Tényleg nem tűnik rossznak, és még a betűkkel sincs gond. :)
Viszont ilyen formában itt a fórumon hirdetni tilos...

<-ƘƘ->

(#124256) underdark


underdark
aktív tag

Hi
Van valami oldal ahol lehet latni mivel mennyien jatszanak? (mint steamen)

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#124257) birorichard válasza RangerFox (#124252) üzenetére


birorichard
őstag

Nekem megvan, írhatsz vagy a játék topicjába.

(#124258) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#124259) Csabee86 válasza oriic (#124258) üzenetére


Csabee86
senior tag

Pont linkelni akartam én is. Szerintem egész jónak tűnik. Felkerült a várólistámra.

(#124260) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Szia!
Szóval lenne néhány kérdésem a játékkal kapcsolatban. Az első rész demo-jával játszottam ps3-on még régen, nagyon tetszett, aztán most kipróbáltam a 2 bétáját, de nem annyira nyűgözött le, ezért is mondtam le az előrendelésem. Szóval, nem nagyon vagyok tisztában néhány dologgal.
- Származik-e valamilyen hátrányom, ha nem tudok minden nap géphez ülni? Vagy csak napi fél-egy órát, de ez nagyon változó.
- Egy csomó videót nézek, írják hogy vannak strike-ok, raidek, mellékküldetések a sztoriszálon kívül. Ezek pontosabban milyen küldetések? (azt tudom, hogy egy nagy bosst kell legyőzni a raidek alatt, de nem igazán vagyok otthon az MMO-k világában...). Szóval ezeket úgy kell elképzelni, hogy a már felfedezett területeken más fajta ellenséget más mennyiségben kell legyilkolni, vagy hogy?
- Ugye 3 kaszt van, így 3 karaktert tudunk elkezdeni. Ezek olyanok, mintha 3 save slot lenne? Tehát mind a három karakterrel ugyanúgy végigtudjuk játszani a sztorit, ugyanazokat a küldetéseket tudjuk csinálni, csak más lesz a loot?
- A sztori végigvitele után mennyire tartalmas a játék? (a 4v4 multit leszámítva)
- Összességében hogy tetszik amúgy a játék?

(#124261) MunezXBK válasza RangerFox (#124260) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nálam itt van egy bontatlan példány, mivel nem sok időm van rá, ki sem csomagolom.

Remélem tudtam segíteni.

(#124262) KaitouP válasza RangerFox (#124260) üzenetére


KaitouP
veterán

Ezt biztos ide akartad?

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#124263) TJ22


TJ22
tag

Sziasztok volna egy kérdésem: van egy Sony MDR-ZX330BT bluetooth fejesem;jól gondolom hogy gond nékül tudnám használni egy PS4 slim-mel? vagy valami ps kompatibilis fejes kell?
Köszi :R (ha már kérdeztem egyszer,elnézést akkor elfelejtettem :B )

There is always hope

(#124264) dvd24 válasza BoC1ka (#124249) üzenetére


dvd24
senior tag

természetesen ez is nagyobb élmény coopban (mint minden), de ettől függetlenül a játék 99%-a egyedül is teljesíthető és játszható

(#124265) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

Sziasztok ismét!

Nagyon köszönöm az előző válaszokat, miszerint egy PS4 Slimmel járnék a legjobban, ha nincs 4K-s tévém.
Egy gyors kérdésem lenne még ezzel kapcsolatban. Próbáltam utánanézni, de sajnos ehhez nem értek annyira. Ha nem számítana a kb. 30ezer Ft különbség a PS4 és a Pro között akkor sem érdemesebb a Pro-t választani? Vagy inkább vegyek abból az összegből 3 játékot? Lenne valamilyen hátrányom a jövőben, ha nem a Pro-t választanám? Gondolok itt arra, hogy mondjuk hamarabb le kell váltanom?

Elnézést a sok kérdésért, előre is köszönöm a válaszokat!

(#124266) Kendek válasza kisÁdi (#124265) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha a pénz nem számít, akkor általában is a drágább termék a nyerőbb. Annyit kell tudni, hogy a Slim-en nincs optikai hangkimenet, a Pro hűtése viszont hangosabb tud lenni.
A generációra érkező összes játék kompatibilis mindegyik PS4-el, szóval ha nem akarod, akkor a PS5 érkezése előtt biztosan nem szükséges lecserélned semelyiket sem. A Pro kicsit élesebb képet adhat 4K-s TV-n, plusz régebbi játékok és multiplatformos címek valamelyest jobban futhatnak rajta.

<-ƘƘ->

(#124267) #49155328 válasza TJ22 (#124263) üzenetére


#49155328
törölt tag

Nem kompatibilis a PS4-el.
Ha van Bluetooth a tv-n akkor úgy használd.

[ Szerkesztve ]

(#124268) Scholes9 válasza Csabee86 (#124259) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem majd apróról 5 ezerért :) Kevés játék van, amiért ~20 ezret fizetnék, na pont jővőre azért lesz pár ilyen cím :C ;]

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#124269) alratar válasza kisÁdi (#124265) üzenetére


alratar
addikt

a PS4 és a Pro között akkor sem érdemesebb a Pro-t választani? Vagy inkább vegyek abból az összegből 3 játékot?

Szvsz nem érdemesebb.
A PRO előnyeit csak akkor tudod kihasználni, ha 4K-s tévéd van. Persze, ha mondjuk fél- egy éven belül tervezed azt beszerezni, akkor lehet jobb a PRO. Különben, mint írtam felesleges. Jobban járs azzal a +3 játékkal.

Lenne valamilyen hátrányom a jövőben, ha nem a Pro-t választanám? Gondolok itt arra, hogy mondjuk hamarabb le kell váltanom?

Egyértelműen semmi hátrányod nem lesz benne , ha nem a prot veszed.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#124270) #00444928 válasza TJ22 (#124263) üzenetére


#00444928
törölt tag

Ps4 bluetooth adapter

[ Szerkesztve ]

(#124271) dunc válasza kisÁdi (#124265) üzenetére


dunc
nagyúr

Hi a prot vedd, 1080p nèl is, stabilabb framerate miatt màr megèri.

(#124272) RangerFox válasza KaitouP (#124262) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem, ezt biztos hogy privátba akartam, bocsi. Köszönöm mindenkinek még egyszer a segítséget!!

(#124273) Kvelstadt válasza kisÁdi (#124265) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én ezt úgy döntöttem el hogy kell e nekem 4k tv és ha igen akkor a jövőben mikor esélyes. A válasz minkettőre nem volt.
Én nem haladok úgy a korral ahogy a kor halad.
Következő lépcső majd egyszer, egy hdr tv lesz, és teljesen boldog vagyok a slimemmel pedig telt volna pro-ra.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#124274) dunc válasza Kvelstadt (#124273) üzenetére


dunc
nagyúr

Igazad van, èn szemèly szerint vettem egy silmet, majd megvettem az Assetto Corsat, ès voltak csúnya belassulàsok kanyarba stb, nekem nem felelt meg, majd 1-2 nap utàn eladtam, ès vettem egy prot, a hiba megszűnt.

(#124275) marilllyo


marilllyo
veterán

Nekem FHD TV-m van és az is marad... Sőt egy ideje inkább egy 23"-os moncsi elé ülök be.
Ilyen alapon nem biztos, hogy lett volna értelme pro-t vennem...de úgy voltam vele, hogy ki tudja mit hoz a jövő. Pláne az új sexBox kiadása után talán lehet, hogy buff-ol valamit a Sony is rajta. Nem tudni. De így nem is kell rajta már agonizálnom.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#124276) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Én tökre azt hittem, hogy mivel van Bluetooth a PS4-ben, simán lehet vele bármilyen fülest használni :( A kontrollerben lévő jack csatiba bedugtam egy Apple gyárti headsetet, de az istennek sem akart szólni, mit kell hozzá piszkálni a menüben, hogy működjön? A hangbeállításoknál nem találtam semmi ide vonatkozó kapcsolót. Vagy ez is csak a gyári mono (mono...b*meg) vacakkal működik?

(#124277) dunc válasza Alvin_ti4200 (#124276) üzenetére


dunc
nagyúr

Az apple màs bekötésű, jack adapterrel jó lenne. Jó amúgy rengeteg head settel.

[ Szerkesztve ]

(#124278) Wellin9


Wellin9
tag

Sziasztok!
Arra gondoltam idén US store-ból veszem meg a NBA 2k18-t(15 000 lenne így csak).A kérdésem esetleg tudtok-e néhány oldalt,ahol lehet normális áron feltöltőkártyát venni hozzá?
Illetve ugye egy Magyar accounton használnám,a menetét értem ezzel nincs is gond,de ha jól emlékszek van/volt néhány játék,ami csak egy adott régióban működik,így nem lehet "trükközni",hátha valakinek van ezzel tapasztalata.
Lehet ez hülye kérdés,de amennyiben a Magyar accon használom,már EU verziónak számít-e a játék,mindössze azért érdekel,mert nem tudom külön vannak-e a szerverei régiónként.

(#124279) Alvin_ti4200 válasza dunc (#124277) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

A bekötés szerintem mindegy ebben az esetben, a szabvány miatt szólni azért szólnia kellene. Általában a funkció gombok miatt van jelentősége az ilyesminek.

(#124280) Csabee86 válasza Scholes9 (#124268) üzenetére


Csabee86
senior tag

Én a következők szerint vásárolok most már. Ami csak single playser azt nem veszem meg megjelenés napján. Majd ha kellően lecsökkent az ára. Ilyen az új Assassin's Creed játék is. Majd idővel megveszem amennyiben kap egy szép leértékelést. Aminek van multija (pl. Battlefield,) vagy nagy rajongója vagyok a sorozatnak (pl. Uncharted) azt megjelenés napján megveszem. Nem szeretném ha később játszhatatlan lenne a multi a kevés ember miatt.

(#124281) BoC1ka válasza Alvin_ti4200 (#124276) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Nekem is ez volt, de mukodik az apple fules a karral. Neten van leiras, kb 2 perc

YNWA

(#124282) dunc válasza Alvin_ti4200 (#124279) üzenetére


dunc
nagyúr

Az apple nem követi a szabvànyt, nézd meg màsik headsettel, a beállitàs csak annyi, hogy all audiora àllitod a gyorsmenübe.

(#124283) Alvin_ti4200 válasza dunc (#124282) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Köszi srácok, ha hazaértem, meglesem :R Más: gondolkodom a Sony gyári wireless fülesén (rev 2.0, 25e Ft), mert elég jó véleményt olvastam róla itt is és netszerte is (leszámítva azt, hogy állítólag eltörik a zsanér a többségnél, én nem cipelném sehova meg össze se csuknám). A kérdésem az, hogy Mac-hez is használható vezeték nélkül? Nincs a fülesben Bluetooth, ha jól láttam, csak azért kérdezem.

(#124284) Tatyla válasza Wellin9 (#124278) üzenetére


Tatyla
őstag

Amazon

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#124285) #20844032 válasza Alvin_ti4200 (#124283) üzenetére


#20844032
törölt tag

Teljesen mindegy, hogy cipeled-e, vagy hogy összecsukod-e. A terhelés amikor a fejen van, ígyis-úgyis a zsanérrnál jelentkezik, ami egy fing anyagvastagságban. Akkor is, ha szét van nyitva feszt. De ez amúgy is egy neuralgikus pont a sony fejeseknél. A korábbi pulseok is ott törtek. Platinumon állítólag már javítottak valamit. Képről az sem túl bíztató.

[ Szerkesztve ]

(#124286) Alvin_ti4200 válasza #20844032 (#124285) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Nem hangzik túl jól :( Éppen most ruháztam be egybe, online rendeltem, szóval, ha nagyon nem kóser bármilyen szempontból, lehet, megpróbálok elállni a vásárlástól. Ha tetszik, akkor megtartok, aztán "max" megy a kukába pár év után, nem fogom túl sokat használni a PS-t (heti max 8-10 óra).

(#124287) #20844032 válasza Alvin_ti4200 (#124286) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nekem kettő volt, egyik sem tört el. Mondjuk egyik sem volt meg sokáig, a másodikat már csak ágyból filmnézésre használtam. Nekem nem kényelmes túlzottan, meg az akkuidő sem volt valami jó, és mindig akkor merült le, amikor épp nem hiányzott a baszkuráció. Elegem lett az egészből, ma már csak vezetékest használok.

[ Szerkesztve ]

(#124288) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok!
Egy barátommal meg van már régóta osztva a gépünk.
Neki van ps+ előfizuja,nekem nincs .
Eddig mindig tudtam online játszani pl.Bf1-el psplus nélkül,de most nem engedte.Azt írja vegyek pluszt :-(
Valami változott?Valamiről lemaradtam?

Választ előre is köszi!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#124289) marilllyo válasza Rico45 (#124288) üzenetére


marilllyo
veterán

Ha tényleg él a PS+ előfizuja akkor az ő accjával belépve a te gépeden egy Restore Licenses megoldja a problémádat.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#124290) N@idia válasza Rico45 (#124288) üzenetére


N@idia
őstag

Nem változott semmi valszeg lejárt a ps+ nála :DDD
Ha egyikőtöknek sincs akkor nem is fogsz tudni játszani egy valakinél lennie kell előfizetésnek. Nekem is meg van osztva az account-om és haveromnak van ps+ és én ugyan úgy tudok online játszani úgy hogy nekem nincs ps+ előfizum :K

(#124289) marilllyo

Ez egy jó tanács a "restor licenses" én akkor szoktam ezt használni, ha lakat kerül a játékra :K

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#124291) Rico45 válasza marilllyo (#124289) üzenetére


Rico45
őstag

Neki még van élő psplussza!
Restore licens az mi is?

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#124292) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Úgy néz ki, hogy a bungie.net nem szelektálja a klánokat platformok között a Destiny2 esetében, szóval akinek van kedve csatlakozhat akár majd PC-ről, akár PSN-ről is a klánunkba :D

Hungarian Tier 1

Minden tag welcome, már 2-es szintű a klán :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#124293) Rico45 válasza marilllyo (#124289) üzenetére


Rico45
őstag

Á nem szólt hogy kikapcsolta a megosztást :-(

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#124294) marilllyo


marilllyo
veterán

Van itt valaki aki szeretne egy kis Battlefront lvl boost-ot? Jelezze nálam privátba és összehozunk egyet. ;) :B

És az is jelentkezhet akinek ugyan megvan de szívesen segítene. :U

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#124295) #20844032 válasza Rico45 (#124293) üzenetére


#20844032
törölt tag

Azt nem lehet kikapcsolni. Másik gépre került a primary.

[ Szerkesztve ]

(#124296) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Nyomom ezerrel a PES2018 demót.Bitang jó lett a játékmenet.Teljesen élethű.Annyira fasza hosszú indításokat, kiugratásokat lehet kivitelezni, hogy nem hiszek a szememnek.
Már majdnem megvettem elővételben, de a fifa 18 demót még megvárom...

Viszont a BF1el szenvedek.Nem találom a megfelelő analóg kar érzékenységet.Vagy túl érzékemy vagy laggos szar.Nem is értem.A Titanfall 2ben megtaláltam a megfelelő beállítást, tök jól megy a célzás, nem egyszer a meccs legjobbja vagyok...de a BF1ben meg nemtok célozni....hihetetlen. :(

[ Szerkesztve ]

(#124297) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelőre még csak pletyka, nincs még megerősítve:

Live-Die-Respawn

(#124298) Shamat válasza l.skywalker (#124292) üzenetére


Shamat
aktív tag

:R Jelentkeztem, köszi előre is. Lehet, hogy tesóm is érkezik.

DEAD LIKE ME

(#124299) Xaels válasza oriic (#124297) üzenetére


Xaels
félisten

Ne csessz fel, mert ha ez csak pletyi marad haragudni fogok. ;]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#124300) james001 válasza oriic (#124297) üzenetére


james001
veterán

Mondjuk nekem csak a Venkviss kéne de remélem igaz pletyka :C

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.