Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124851) Def26 válasza hitchins (#124850) üzenetére


Def26
félisten

Én is hiányolom de boxon is csak 1-2 hónapra fizettem elő (/ év) addig amíg kijátszottam ami érdekel, + bf4 -ben trollkodtam új néven. :D Na nem baj, majd one x -en kipróbálom megint.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#124852) Adam_Shepard válasza koncsik (#124849) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Szegény te! :)) :))

Hamarosan érkezik az enyém is.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#124853) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Srácok van rajtam kívül más valaki , akinek nem jön be a HZD?
Nem tudom miért , de valahogy nem fogott meg. Jatszogatok vele , de nem érzem a hatást :D
Grafikailag és zeneileg csodás , de maga a játék nekem olyan mintha a GTA kapott volna új skint.
Menj el ide , csináld meg ezt , majd gyere vissza...de mindezt a messzi messzi galaxisba kell utazni...
Valahogy nem érzem azt a katarzist amiktől el voltak ájulva mindenhol...

(#124854) A`rpi válasza WhiteWalker (#124853) üzenetére


A`rpi
addikt

Nyílt világú játék, az jobb lett volna ha ha csőjátékot csinálnak?
Akkor meg az a baj... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#124855) dunc válasza WhiteWalker (#124853) üzenetére


dunc
nagyúr

Nekem se jön be. A vilàga a hangulata nem tetszik.

(#124856) Sirandrish válasza WhiteWalker (#124853) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem rendben van. Nem éreztem azt mint márciusban a Zeldánál, de azért nagyon kellemes élmény volt ez is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#124857) SH4D0W2011 válasza Sirandrish (#124856) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én meg efölé lövök, engem már kb. az első pillanatoktól beszippantott. :B Nem vagyunk egyformák. :)

(#124858) PandaMonium válasza SH4D0W2011 (#124857) üzenetére


PandaMonium
őstag

Én megjelenéskor megvettem. Játszottam vele cirka 6-7 órát (úgy hogy heti kb. 3-4 órám van játszani) mikor haver átjött és felülírta a mentésemet egy új játékkal. Azóta el sem indítottam. :DDD

What I cannot create, I do not understand

(#124859) batai15


batai15
félisten

Sziasztok ! Mikor lesz a bf2 ingyenes napok?
Valamint a naruto shinobi strike mikor jön?

[ Szerkesztve ]

(#124860) WhiteWalker válasza Sirandrish (#124856) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Megnyugodtam , mert szoktak tetszeni azért a nagyon jól értékelt játékok , de ez valahogy nem jön át...
Adok esélyt neki , aztán meglátom. Így voltam a LoUS-sal is... :D

A`rpi: nem a nyílt világgal van bajom , mert pl a FC4-t imádtam. De ez a HZD... :U

[ Szerkesztve ]

(#124861) Xaels válasza WhiteWalker (#124853) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem átjön az atmoszférája, viszont az állandó farmolás meg amit mondasz is, hogy rohadt messze kell kutyagolni engem is felcsesz. Meg az erőltetett párbeszédektől falra mászok, Aloy-nak szinte csak egy arca van, mimikát lenne hova fejlesszék. Ha nem kezdtem volna bele a Niohba mellette, akkor már a végére értem volna de egyszerűen annyira élvezem a harcot, meg úgy a középkori japánt, hogy nem tudom abbahagyni pedig többször haltam benne szerintem mint az elmúlt 10 évben összesen minden másban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#124862) SH4D0W2011 válasza PandaMonium (#124858) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Gondolom gratuláltál neki. :DDD

(#124863) oriic válasza WhiteWalker (#124853) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kb 5 ora jatek utan dobtam en is. Generacio egyik legszebb jateka, de nem fogott meg egyaltalan.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#124864) #20844032 válasza oriic (#124863) üzenetére


#20844032
törölt tag

Pont egy napja olvastam a cikket Yves Guillemot-al, és hát lehet legyintgetni, hogy ubisoft, de egyáltalán nem mond hülyeséget. A far cryok annyira kimaxolják ezt a mechanikát, hogy nem lehet elvonatkoztatni tőle a HZD kapcsán sem. A sztori és a graf csodás, a mechanika viszont teljesen FC. Mázli, hogy bírom a far cryokat :) De aki azokat nem bírta, ezt sem fogja kedvelni.

[ Szerkesztve ]

(#124865) Nayrobi válasza Xaels (#124861) üzenetére


Nayrobi
őstag

Használod a fast travelt, én is mindenhova úgy mentén egy idő után pont emiatt.

(#124866) consono válasza WhiteWalker (#124853) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem nagyon bejön a hangulata a HZD-nak, bár még nagyon az elején vagyok. Meg szép, nagyon szép :) Engem ez a menj ide, menj oda sem zavar, lovagolva, gyorsutazva nincsenek nagy távolságok. És mindenhol lehet valamit csinálni, lehet bóklászni szanaszét.

"In God we trust. All others must bring data"

(#124867) Huha81 válasza oriic (#124863) üzenetére


Huha81
tag

Nekem a HZD volt az elso PS4-es jatekom, meg amugy kb 2 ev kihagyas utan az elso jatek, amivel jatszottam. A kollegaim javasoltak es nekem bejott. Bar teny, hogy nekem is megvolt az az erzes, hogy en ezt mar lattam valahol...

(#124868) sp8787 válasza Xaels (#124861) üzenetére


sp8787
addikt

Akkor orulj mert Kedden jon az uj/utolso DLC Abyss Mode-al a mi elvileg ezeket tartalmazza:
- Abyss mode will be a mission with infinite levels, with a boss fight at the end of each level
- players start the level with 4 status ailments/debuffs that can be removed by clearing 4 (optional) sub areas
- after defeating the boss, players can choose to continue to the next level or quit
- loot gets better as players progress through the levels (edit: need confirmation on this...)
- can summon up to 2 other players for co op play


[ Szerkesztve ]

(#124869) Xaels válasza Nayrobi (#124865) üzenetére


Xaels
félisten

Csak oda tudsz Fast Travellel menni ahol már jártál.

(#124868) sp8787 örülök is pláne mert Digital Deluxe ED-t vettem, de egyelőre még nem értem az alap végére sem. Most nyomtam le Okatsu-t és még mindig sokat tanulok.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#124870) sp8787 válasza Xaels (#124869) üzenetére


sp8787
addikt

Okatsu eleg idegesito tud lenni. A Dojo-ban meg kimondottan hajtepesig mehet a dolog.
De igazandibol az eddigi 4 nehezsegi fokozaton azert megoldhato.
Sok luckot!

(#124871) birorichard válasza hitchins (#124850) üzenetére


birorichard
őstag

Az elején szeretném leszögezni, hogy mikor xboxom volt, már akkor is ugyanez volt a véleményem. Sok jó dolog van azon az oldalon is, de ezekkel együtt is bőven a sony felé billen a mérleg nyelve, ha már választani kell, mert sokkal fajsúlyosabb dolgokra helyez iszonyat hangsúlyt és költ sokkal több pénzt, mint az ms.

Nem mondom, hogy tőlem nem férne el az ea acces ps-en is, de valszeg már ők is (ea) sajnálták a pénzt a platformra, azért nem tehették be ide a lábukat, mert hogy nem elvi akadálya volt ennek, arra mérget vehet mindenki, valószínűleg többet kért a sony, mint amennyit fizetni akart az ea, ennyi történhetett.
A tény, hogy azóta sem jelentkeztek ps4-en, arra enged következtetni, hogy nem igazán jött be annyira a modell, sőt, talán inkább egyfajta marketingnek tekinthető. Persze ez csak a saját véleményem, spekulációm.

Persze, nem azt mondom, hogy abszolút totál érdektelen, csak hogy kábé annyit is ér (5000/év), ha van több olyan cím, amivel játszogatna az ember néha, de nem akarja megvenni.

Mindamellett annyi megjelenés van, hogy a világ minden ideje nem volna elég végigtolni az új vagy éppen a rotációban az olcsóbb helyre került játékokat, és aki szerette volna, már megvette az érintetteket, mert tényleg bagóért mennek.

Szerintem tipik casual rétegnek való, aki nagyon keveset - de inkább semmit - nem költ játékra, és új belépő a videójátékok iparban. Annak lehet hogy vonzó a viszonylag olcsó ár, a "sok" cím, van benne bc játék, meg lehet nézni, lehet, hogy tetszeni is fog valakinek, de ennyi.

Akinek annyira bejön a titanfall vagy a battlefield, hogy folyamatosan játszik vele, már megvette, vagy inkább megveszi, mint bérli (akár lemezesen is).
Annyira szerteágazó a kínálat, hogy lehetetlen mindegyikkel játszani. Ha meg 1-2 miatt veszed, ami a valószínű, akkor ne előre csengess az ea-nek, hogy majd lehet fogsz vele játszani, hanem inkább lemezes vásárlás, aztán ha két hét múlva meguntad, akkor viszontlátod az árát vagy annak nagyobbik részét.

Mellesleg meg a játékok minősége ebben a csomagban kb kimerül a lecsúszott, ráadásul alapjáték Bf1-ben, a vállalhatatlna nfs szériában meg az unalomig ismételt, copy-pasteelt sportjátékokban.

Mondom, biztos van célközönsége, mohóságomban tavaly én is kifizettem egy évre előre, hogy na, mennyi játék 5000-ért... de megbántam, mert szinte semmivel nem játszottam, egyszerűen gagyik, megtanultam, hogy nem véletlenül vannak benne. Ezek a játékok sajnos pont ennyit érnek. Ennek ellenére ha valakinek jobban megéri, mint használtpiacot böngészni meg adni-venni játékot, lelke rajta, elfogadom, nem tartom rossznak, de mindettől még ez nem lesz egy jó szolgáltatás.

[ Szerkesztve ]

(#124872) #67947008 válasza WhiteWalker (#124853) üzenetére


#67947008
törölt tag

En se tudom szeretni sajna, pedig kvazi miatta vettem ps4et. Remelem egyszer majd behuz es elvezettel jatszom vegig.

(#124873) heihachi válasza WhiteWalker (#124853) üzenetére


heihachi
addikt

Van. Megvettem én is amikor jóárasítva volt, kb 10 órát beleraktam, de nekem egyszerűen unalmas.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#124874) #20844032 válasza birorichard (#124871) üzenetére


#20844032
törölt tag

Van célközönsége. Nem azokból kerül ki, akik szerint a BF1 lecsúszott :DD

(#124875) birorichard válasza WhiteWalker (#124860) üzenetére


birorichard
őstag

Nem veled van a gond, valóban nem lett sajnos egy nagy eresztés gameplay terén. Sztori miatt érdemes kitolni, és persze nagyon szép, de néha tényleg elég unalmas tud lenni.

(#124874) Moby: nem csak szerintem csúszott le az a sorozat. viták megelőzése érdekében, igen, a cod is lecsúszott, csak az már jóval régebb óta. :D Akkor használjátok, mondtam, hogy látom azt a réteget, akinek vonzó lehet, bár szerintem nekik sem jó, de vonzónak vonzó a választék, legfeljebb legközelebb már nem fizettek érte. Ha meg valaki örömét leli benne, örülök neki. Ennek ellenére még mindig azt állítom, hogy nem hogy csodát nem érdemes várni tőle, de még csak igazán jó játékokat sem. Egy casual rétegnek szól, pénzügyileg esetleg nekik éri meg, bár az sem minden esetben. Olyannak viszont aki nem először látja ezeket a címeket, tud úgy általában interneten keresni a használtpiacon, ez csak egy vonzónak tűnő, ám valójában teljesen felesleges pénzkidobás.
Ha tévedek, szóljatok nyugodtan, ha van itt olyan, aki játszott több olyan címmel is folyamatosan az elmúlt évben, ami boxon és pc-n ea illetve origin accesen elérhető, és esze ágában sem volna eladni őket, ha lemezesen volnának meg neki, mert annyira tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#124876) batai15 válasza batai15 (#124859) üzenetére


batai15
félisten

Valaki?

(#124877) tuki2200 válasza birorichard (#124875) üzenetére


tuki2200
senior tag

Nem csuszott sehova, mindig is ilyen volt, az emberek izlese valtozik, illetve felnott egy olyan jatekos reteg kozben akik masik jatekstilust jatszanak benne mint mondjuk azok akik a 90-es evekben kezdtek, de maga a battlefield szeria igazabol nem sokat valtozott, csak az emberek

(#124878) Stard72


Stard72
tag

Sziasztok!

Nem tudja valaki,hogy mennyi adatot használ el a ps, ha online játszol( pl Destiny War Thunder)?
mobilnettel kellene használni külföldön néhány hetet. A frissítések nem számítanak,azokat le tudnám szedni wifin is.

[ Szerkesztve ]

(#124880) Thorkos


Thorkos
tag

Nekiálltam a Metrónak 2033, de kb 5perc játék után kikapcsolt a ps4. Nem tudtam hová tenni a dolgot, megpróbáltam újra és ugyan ez történt. Mi lehet ez az anomália? Más játéknál nem csinál ilyet...

(#124881) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Köszi srácok a véleményeket mindenkinek!
Ahogy látom elég megosztó a játék.
Nyugodt szívvel válok meg tőle :D nem hiszem hogy máskor folytatni fogom.

Inkább egy Nioht néznék meg...

[ Szerkesztve ]

(#124884) Xaels válasza sp8787 (#124870) üzenetére


Xaels
félisten

Jól felcseszett, rá ment egy fél napom. Lehet az is benne volt, hogy eleve nem úgy álltam hozzá mint az előtte levőkhöz. Nem jó szájízzel estem neki, kicsit lebecsülve. Alapvetően karddal, high stance-ben harcolok. Nála nagyon figyelni kellett a staminára ezért váltottam Mid-re. Nála használtam legtöbbet a védekezést, de amikor meg volt a stratégia onnantól nem volt olyan nehéz csak koncentrálni kellett, mert hamar megbosszult minden apró hibát.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#124885) Huha81 válasza dunc (#124883) üzenetére


Huha81
tag

Kar hogy nem lehet becserlni az en lemezemet a te digitalisodra. Mindketten jobban jarnank :)

(#124886) dunc válasza Huha81 (#124885) üzenetére


dunc
nagyúr

Adnàm simán, de az accuntom kövèr. A jövőbe tanulva a hibàmból lemezest veszek. (Pàr nagy cím màr előrendelve. )

(#124887) sp8787 válasza Xaels (#124884) üzenetére


sp8787
addikt

Karddal ,Dupla karddal a "legegyszerubb". Parryt kell hasznalni pl. Haze, Backwave Tempest,Water Shadow vagy Shrike. Hulyen hangzik de az a cel ,hogy feled gyorsitson es akkor kell a parry. Tehat ugyesen ugy tartani a tavolsagot ,hogy kiprovokald. En megHaze-eltem ez vam amikor knockdownolja is igy be tudsz raki egy Iai-Finalblow loopot plusszba vagy csak egy sima Finalblow.
Vagy siman kivaros csipegetes.

[ Szerkesztve ]

(#124888) zsotesz81 válasza #20844032 (#124864) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Én speciel nem szeretem a far cry-okat, de a HZD-t imádtam.

(#124889) Djuree


Djuree
félisten

megvettem a far cry 4-et! rohadt jó! :C
az 1-et nyomtam anno, az nagyon tetszett. meg talán a 2-vel egy nagyon kicsit, mert akkor nem volt gépem, csak havernál nyomtam.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#124890) WhiteWalker válasza Djuree (#124889) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Az egyik legjobb open word game! :D

(#124891) ivcsi86 válasza Thorkos (#124880) üzenetére


ivcsi86
tag

Nekem nem volt ilyen problémám vele, kb 2-3 hete játszottam

[ Szerkesztve ]

(#124892) birorichard válasza Djuree (#124889) üzenetére


birorichard
őstag

Nekem a három annyira nem jött be, a néggyel kicsit játszottam, az már jobban tetszett, a primal viszont határozottan nem rossz, talán a környezet meg az időszak ami nekem elvitte, mert játékmenetre kb ugyanaz mind. Viszont az 5 most érdekes meg hangulatos a témaválasztás miatt.

(#124893) rezy89


rezy89
tag

Üdv! Azt szeretném megtudni, hogy egyik ps4-ről másikra át lehet másolni vhogy játékokat? Lesz egy 2. gépem, nem pro... ha ugyanazokat a játékokat telepíteném muszáj lenne újra minden frissítést leszedni, vagy meg lehet oldani a dolgot szimpla másolással is? Köszönöm!

(#124894) b.kov válasza birorichard (#124892) üzenetére


b.kov
senior tag

Én a 3-mal játszottam, imádtam.
De a Primal az egyik olyan játék, amire nem sajnálom az időt kifullozni 100%-ra. :C
Persze ehhez azt is hozzá kell tenni, hogy nem kell beleölni 100+ órát a fullhoz sem.

A Primalt aki nem próbálta, és tetszik neki a téma, akkor must-have játék, mert valami iszonyat király. :)
Annak ellenére, hogy nagyon ment a fröcsögés egy-két oldalról, mikor megjelent.

Ritka az ilyen élvezetes Ubisoft játék. ;]

(#124895) dunc válasza b.kov (#124894) üzenetére


dunc
nagyúr

Nekem pont a sorozat ezen rèsze nem tetszett. Valamièrt a színvilàga, hangulata nem jött àt.

(#124896) b.kov válasza dunc (#124895) üzenetére


b.kov
senior tag

Egyébként érthető, kell hozzá egy hangulat. :)

(#124897) Zanik válasza rezy89 (#124893) üzenetére


Zanik
addikt

A játékokat újra kell telepítened a második gépen. Sajnos ezt nem tudod megúszni. Annyi hogy a játékmentéseket át tudod vinni: cloud-ba feltölt egyik gépen, cloud-ból letölt másik gépen...

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#124898) Xaels válasza sp8787 (#124887) üzenetére


Xaels
félisten

Azokkal nehezen boldogulok, inkább kibukfenceztem meg védtem és jó ütemben visszavágtam. Mikor sikerült úgy éreztem könnyebb volt mint amilyennek tűnt. A Béka volt a másik ami nehezen akart sikerülni és azt mellék küldetésként megkaptam mégegyszer. Eddig a kard mellett csatabárdot használtam, most kaptam egy dupla kardot ami bejött specre, kipróbáltam és rendesen bejött a más stílus.

A küldik szintje nagyot ugrott most, mind sokkal magasabb szintű nálam. Fel kéne húzzam magam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#124899) rezy89 válasza Zanik (#124897) üzenetére


rezy89
tag

A telepítés oké, de a frissítéseket muszáj újra letölteni? Több 100 giga csak abból áll...

(#124900) LucentTwo


LucentTwo
tag

Tegnapi R6 hibával kapcsolatosan van vmi hivatalos fejlemény? Sony vagy Ubisoft oldaláról.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.