Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123451) b.kov


b.kov
senior tag

Ez most lett bevezetve, vagy eddig is így volt? Nem férek hozzá a PsPlus-os játékaimhoz, ha nincs aktív előfizetésem? :Y Ez röhejes.

Illetve Join PSPlus esetén nincs lehetőségem 1 havit befizetni, minimum 3-at? Mi történt itt?? :W

(#123452) Tuomas válasza b.kov (#123451) üzenetére


Tuomas
addikt

Ez eddig is így volt. Ha megszűnik az előfizetés, nem tudsz játszani a ps+-os játékokkal.
És tudtommal eddig is a 3 hónapos volt a legrövidebb előfizetési időtartam. (3hó, fél év, 1 év, azt hiszem így vannak)

We were here

(#123453) bozont válasza b.kov (#123451) üzenetére


bozont
veterán

Igen, csak előfizetéssel tudod használni a PSplus játékokat, de ez eddig is így volt. A havi-ról nem tudok semmit, én éveset vettem, így nem is figyeltem a kisebb csomagokat.

(#123454) cross56


cross56
senior tag

Sziasztok! Nem biztos, hogy ide kène írnom de...
1 hete vásároltam egy samsung 43mu6102-es tv-t. Azon kívül, hogy játékmódban kikapcsolja a tv finombeállításait, illetve hangosodik a játék, csinál bármi mást? Mert mintha kikapcsolt állapotban késve reagálna a kontrollerre.. de lehet behaluzom csak.
Másik kérdèsem pedig, hogy nekem sima ps4-em van, de ugye ez a tv tud hdr-t. A tv-n ha bekapcsolom a HDMI UHD COLOR opciót, fakóbb lesz csak kép, főleg ha még pl horizon zero dawn-ba bekapcsolom ezután a hdr módot. Azonban ha a játékban bekapcsolva hagyom a hdr-t, de a tv-n kikapcsolom a HDMI UHD COLOR-t, akkor gyönyörű szép színes lesz a kép. Viszont ha ezután kikapcsokom a játékban is a hdr-t, akkor ugye minden visszaáll alapra, majd ezután nem is engedi a játékban visszakapcsolni a hdr-t, mivel a tv-n is kikapcsoltam ugye az uhd color-t. Ennek szerintem nem így kéne működnie... a kábelem lehet rossz, vagy a sima ps4 nem támogatja, vagy mi ez?
Remélem érthetően írtam le

(#123455) dunc


dunc
nagyúr

Előrendeltem a gyűjtői CODot, és van egy fölös béta kulcsom.
9WNF-QMCQ7-C4G6

(#123456) RangerFox válasza Tuomas (#123452) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Van 1 hónapos, 3 hónapos meg éves.

Csak akkkor férsz hozzá a +-os játékokhoz, ha van aktív előfizetésed, ez nem röhejes, hanem ésszerű. itt van az 1 hónapos.

(#123457) b.kov válasza bozont (#123453) üzenetére


b.kov
senior tag

Rendben, köszönöm. Ezt nem tudtam eddig. :(
Eddig a ps-en is lehetett venni 1-1 hónapokat, viszont már nem láttam ezt az opciót.. Azonban a weboldalon sikerült.

(#123458) Tuomas válasza RangerFox (#123456) üzenetére


Tuomas
addikt

Akkor bocsi, az 1 hónapos nekem kimaradt :)

We were here

(#123459) Xaels válasza dunc (#123455) üzenetére


Xaels
félisten

Elvittem, köszönettel

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#123460) birorichard


birorichard
őstag

COD béta kulcs.

X26N-D5R6V-MWDS

(#123461) wolf13 válasza birorichard (#123460) üzenetére


wolf13
őstag

Én vittem volna köszi, de úgy néz ki valaki ninjazta :D

(#123462) Kendek válasza cross56 (#123454) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha kikapcsolod a játékmódot, akkor persze, hogy úgy látod, hogy késve reagál a kontrollerre, hiszem nagyobb késleltetéssel jelenik meg a kép. Tulajdonképp pont ezért van a játék mód...
Az RGB Range beállításnál tedd Full-ra, a TV-n pedig a HDMI feketeszint legyen Normál. A HDMI UHD COLOR-t engedélyezd a HDMI portra, a PS-en pedig a HDR legyen Automatic-on.
Ha ezután még mindig fakóbbak a színek, akkor ellenőrizd a TV képi beállításait, mert külön menti a HDR-t.

<-ƘƘ->

(#123463) wolf13 válasza birorichard (#123460) üzenetére


wolf13
őstag

Most nézem. Nem lehet , hogy elgépelted ?

Eggyel több karakterből áll a kulcs, szerintem....

[ Szerkesztve ]

(#123464) cross56 válasza Kendek (#123462) üzenetére


cross56
senior tag

Rendben köszönöm szépen, kifogom próbálni :) Pedig egyébként sokkal élvezhetőbb ha nincs bekapcsolva a játékmód... egy GTA V-nél jelentősen szebb a kép, illetve folyamatosabb a játékmenet...csak hát ugye az a fránya késve reagálás.

(#123465) Kendek válasza cross56 (#123464) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Persze, hogy szebbnek látod a képet, ez a lényege a képjavító algoritmusoknak. De a beérkező kép utólagos módosítása időbe telik, amely játékok esetén nem optimális. A filmeket persze frankón feldobhatja, de azoknál nem is lényeges a megjelenítés késleltetése. De jelen van, ha a TV szakértői hangbeállításait lecsekkolod, akkor alapból 40 valami (talán ms) van beállítva késleltetéshez. Pont azért, hogy a hang ne járjon előrébb a képnél, mert élvezhetetlenné tenné a műsort.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#123466) #49155328 válasza cross56 (#123464) üzenetére


#49155328
törölt tag

4K megjelenítő, pláne a legolcsóbb. Mit vársz tőle?

(#123467) cross56 válasza #49155328 (#123466) üzenetére


cross56
senior tag

Magyarul van egy sz@r tv-m? :D Nem volt olcsó, mi az h mit várok tőle? Nyilván nincs pénzem 500.000-1.000.000Ft-os tv-kre, de nehogy már csak azok lehessenek jók. Ilyen kérdést...komolyan :W

(#123468) dunc válasza cross56 (#123467) üzenetére


dunc
nagyúr

Sajnos igaza van a belépő szintű 4K tv k még igazán alkalmasak sok mindenre. Én is most gondolkodom egy 4K televízión, és elég tanácstalan vagyok, az tuti, nem a 120-140K s kategória lesz a nyerő.

(#123469) Tatyla válasza dunc (#123468) üzenetére


Tatyla
őstag

Én 50"-és Samsung KS 7000-et vagy hasonló kategóriájú LG-t nézegetek de még mindig nem tudom mi lesz a végeredmény 300k-nél nem akarok többet fizetni

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#123470) Kendek válasza cross56 (#123467) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Annyit elmondhatok, hogy pl. egy drágább KS7000-en nem ronda a kép játék módban, és pláne nem fakó. :)

<-ƘƘ->

(#123471) cross56 válasza dunc (#123468) üzenetére


cross56
senior tag

Hát nem tudom, nekem gyönyörűnek tűnik a kép attól függetlenül, hogy fakó. De most nagyon lelomboztatok :(

Kendek: Persze, én elhiszem...de ilyen tv-re kinek van pénze? :)

De mindegy nem akarok én vitát szítani, mindösszesen a képen akartam javítani amiből ez sült ki...

[ Szerkesztve ]

(#123472) #20844032 válasza Tatyla (#123469) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nekem meg ahányszor az lcd és a hdr kerül egy mondatba, mindig a benny hill zenéje csendül fel a fülemben :DDD

[ Szerkesztve ]

(#123473) birorichard válasza wolf13 (#123463) üzenetére


birorichard
őstag

Nem, 4-5-4 karakterből áll, valaki akkor lenyúlta, és baszott írni (nem megköszönni, nem kell, ingyen kaptam én is, de legalább szólni). :W Mindegy, ezen túl nem rakok ki semmilyen kódot, majd PM-ben az arra érdemesnek megküldöm.

Bocs, akkor majd legközelebb. :R

[ Szerkesztve ]

(#123478) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Urak, az Observer csak digitálisan jelent meg?

(#123479) Essien


Essien
aktív tag

Esetleg egy COD béta valakinek nincs ami felesleges, mindig lecsúszok róla :D privatba szívesen fogadom . :R

(#123480) pulyka jocó válasza Essien (#123479) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Már beaktivaltam az enyémet, de kiir meg egy kódot ezzel a szöveggel: You have already redeemed a code for Playstation.
Es ez után van a kód :D
Az felhasznált vagy még felhasználható?

[ Szerkesztve ]

(#123481) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Újabb God of War artwork-ök. :Y

(#123482) oriic válasza SH4D0W2011 (#123481) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Wow, ezek is jok nagyon.

Live-Die-Respawn

(#123483) Huha81


Huha81
tag

Koszomom a tippeket mindenkinek :)
Tegnap este probaltam kicsit boviteni a gyujtemenyt, de se bankkartyaval, se paypal-lal nem lehetett fizetni. Probaltam neten keresztul es kozveten a PS-rol is, de egyik sem ment. Surun szokott ilyesmi elofordulni?

(#123484) #67947008 válasza Essien (#123479) üzenetére


#67947008
törölt tag

HongKongi accal multkor kod nelkul lehetett betazni. Nem tudom el-e meg a lehetoseg.

(#123485) Essien válasza pulyka jocó (#123480) üzenetére


Essien
aktív tag

Fogalmam sincs :D küld el kipróbálom ;)

(#123486) stilo18 válasza cross56 (#123454) üzenetére


stilo18
addikt

Szimplán fogadd el, hogy nem tudja a tv a HDR - t annál a pár játéknál amibe beletették.
Nem rossz az a tv, szimplán a 8 bites panel miatt fogadni tudja a jelet, megjeleníteni nem...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#123487) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.
Valaki megvette a Friday 13th The Game játékot? Tegnap vettem meg. Először alig tudtam játszani, olyan sokáig keresett nekem játékot. De aztán beindult a szekér. Azt kell, hogy mondja, hogy nagyon nagyon jó. Van neki egy hamisítatlan atmoszférája. Jó lenne fórumtársakkal játszani.

(#123488) Kendek válasza Huha81 (#123483) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Elsőre gyakran nem megy. Várj minimum 24 órát mert addig letilt, majd próbálkozz megint. Hazai régióhoz érvényes magyar Mastercard-ot elfogad, ha stimmel, akkor ezt próbáld. Állítólag konzolon nagyobb esély van a sikerre, bár nekem a legelső alkalom óta nem volt problémám a webes fizetéssel sem (max mikor mindig visszadobta a jelszókérést, de akkor arra az időre azt kiiktattam).

<-ƘƘ->

(#123489) Lackooo84 válasza Csabee86 (#123487) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Én aktívan nyomom, bár most kicsit parkolópályára tettem, mert kicsit sok volt belőle egyhuzamban.

The Truth is out there...

(#123490) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Van PS4-re Chrono Cross-hoz hasonló játék?

[ Szerkesztve ]

(#123491) Lackooo84 válasza cross56 (#123467) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Legközelebb Sony Bravia VA paneles 1080p, bőven elég a PS4-hez. ;)

The Truth is out there...

(#123492) Stevenstyle


Stevenstyle
senior tag

Most hívott a futár, megjött a Pro, szintet lépek PS fronton :) Hétfőn viszik el a Slimet, karácsony előtt meg majd jöhet a TV váltás.

(#123493) Kendek válasza Stevenstyle (#123492) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én is pont így voltam vele. A változás pedig óriási, hiszen eleve a Slim-hez képest a Pro sokkal nagyobb. :DDD
Jó minőségű 4K-s TV HDR-rel viszont tényleg kell hozzá (szóval érdemesebb inkább ennek az előbbi beszerzése), mert különben azért olyan hatalmas nagy előrelépést nem fogsz tapasztalni. A boost mód persze jó, de azon kívül a magasabb felbontáson van a hangsúly a patch-elt játékoknál. Mondjuk a magasabb hűtési hangerőt (persze játékfüggő) így is össze tudja hozni szerintem.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#123494) toompa válasza Stevenstyle (#123492) üzenetére


toompa
őstag

...és készülj fel hogy jóval hangosabb! :)

(#123495) stilo18 válasza Kendek (#123493) üzenetére


stilo18
addikt

"azért olyan hatalmas nagy előrelépést nem fogsz tapasztalni"

Hát, pedig pont, hogy a felbontás, textúra minőség, jobb framerate amit észre fog venni, mivel HDR a Slim-en is van, az tudja a sima PS4 is... :)

Bocsi félre értettem amit írtál :R

[ Szerkesztve ]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#123496) Kendek válasza toompa (#123494) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Főleg a Pro-ra felkészített játékok azért tudnak hangosodni, de a többinél nyugton marad a ventilátor. Na de hát pont az extrák miatt vált az ember, szóval ezt is bele kell számolni. :)

(#123495) stilo18: A textúraminőséggel az a gond, hogy nem kap külön textúrákat a Pro, az FPS pedig a legtöbb esetben nem jobb mert a magasabb felbontás elviszi a kakaót. Pár játék van csak ahol lehet állítani, hogy mi a fontosabb.

<-ƘƘ->

(#123497) Stevenstyle válasza toompa (#123494) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Azzal tisztában vagyok, kisöcsémnek Pro van, volt alkalmam "ismerkedni" vele párszor amikor nála jártam :) Igazából elsődlegesen a Bosst mód miatt történt a váltás, meg hát valamikor lassan váltani kell 4K-ra is, mielőtt kidöglik a H6400-as alólam. Nyilván megkönnyítette a helyzetet az is, hogy minimálisat kell ráfizetnem.

Mondjuk fura, kb egy évvel ezelőtt meg voltam győződve, hogy X-re (akkor még Scorpio) fogok váltani, aztán azóta jött a Fat One mellé a Slim PS és most inkább a Slimet váltotta a Pro :D Mivel a Forza 7 az ígéretek szerint ugyanaz lesz One-on is mint X-en csak nem 4K 60, hanem 1080P 60, így abszolút okafogyottá vált az X-re váltás. Ami ott van haverokkal, az megfelel nekem, itt meg jöhetnek az Exclusive címek (meg amik éppen ezen a platformon olcsóbbak leárazva), most már a Pro-val.

[ Szerkesztve ]

(#123498) Zoleee83 válasza Stevenstyle (#123497) üzenetére


Zoleee83
addikt

Azért az a Forza komolyabban fog kinézni OneX-en, meg még jópár patchelt játék is pl. Wolfenstein II. - ACOrigins, Quantum Break, Evil Within, efelől nincs kétségem.
Nálam most a One S mellé lesz egy PS4 Slim, elég a One S egyelőre a PS Sinlge-ök meg kellenek. :K

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#123499) m3ss


m3ss
veterán

uncharted kiegeszitohoz nem kell az eredeti jatek, ugye?
milyen hosszu amugy az uj, es jo lett?

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#123500) Xaels válasza m3ss (#123499) üzenetére


Xaels
félisten

Nem kell az UC4 hozzá, standalone. Normál fokozatban olyan 6 óra.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.