Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108796) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Home, sweet home... végre "valódi konzolos" beállítás :B

Most, hogy kicsit lenyugodtak a kedélyek, leírok egy kis kálváriát.
Mikor eldöntöttem, hogy visszatérek a gyökereimhez, aprón nézegettem a használt konzolomat. Egyrészről konstalláltam, hogy még nagyon jó időben sikerült eladnom a saját 1TB-os matt fat gépem 80.000Ft-ért, másrészről szerettem volna egy slimet beújítani. Egy 72.000Ft-os 1TB-os példányon akadt meg a szemem, amire "öt év" Euronics "garancia" volt, abból is 4 év 8 hónap hátra - tehát úgy voltam vele, hogy mellényúlni nem lehet... megkérdeztem az eladót is, hogy a gép és a kontroller milyen állapotban van "nem róla ettem :D" volt a válasz. Kicsi kompromisszum, hogy sokat kellett utazni érte, de egye fene.

Mikor elővette a dobozt, tiszta saláta volt az egész - nem baj, a tartalom a lényeg.... - mikor elővette elsőnek a kontrollert a minden egyéb merevítő karton és nylon nélküli (...) salátából, egyből láttam, hogy mindkét analóg kar bomlott... - kupakkal orvosolható lenne... - utána megnyomogattam és az R2 nyomáspontja érdekes visszajelzést adott, valamint X és O el volt kopva. Mi a franc. De mikor megláttam a konzolt magát :Y A középső lakozott műanyag sáv (BD olvasó, USB-k) szét volt karistolva, a gép tetején több kopás és karc volt, hiányzott az egyik támasztó gumitalp és volt egy elég komoly ütődésnyom a gép elején a műanyagban - mintha valaminek nekivágták volna a gépet. Mikor rákérdeztem, hogy ezt mégis mire véljem, "sokat volt hordozva... de működik rendesen" volt a válasz. B*zdm*g, azt, mikor rákérdeztem, hogy milyen állapotban van, illett volna ezeket elmondani és talán nem rabolta volna az időmet... kiábrándító volt, az biztos. Olyannyira, hogy bementem az első konzolos boltba és leemeltem a polcról egy Slimet, egy év Sony garival, lényegesen nem drágábban. Egy 3 havi Plus és For Honor társaságában.

Money well spent. Mindezt két hete.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.