Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#94551) Kean_Sorbo válasza Viktoár (#94548) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

T37 csatában sincs, és hátulról kaptad a lövést a SU-tól.

A Caffee egy könnyű spotter tank. Ha lövöldözni akarsz vele, töltsed a goldot.

Lacibacsi: Az még jobban lepattan.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#94552) lacibacsi válasza Viktoár (#94548) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Hiába lövöm az artyt 5-ből 3 lepattan."

Sárkány ellen sárkányfű! Arty ellen repeszromboló lövedék!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#94553) Departed válasza #40993792 (#94547) üzenetére


Departed
őstag

Hogyhogy, a francia T8-10 heavy line az egyik legnagyobb fun a tapasztaltabb játékosoknak.
Randomban megy az 50100 móka, domination-ben meg az 50B, naggyon jók. :K

(#94554) Djuree


Djuree
félisten

létezik ember aki a 10-es brit td-t ki tudta húzni a tortából free xp nélkül? ez a t9-es rettenetesen szar nekem. a többit se szerettem eleinte, de utána megtetszettek, de ez vhogy nem. pedig fullos de így se tudok nagyon semmit csinálni, sebzek 1500-2000-et és ennyi. nagyon kevés. ennyi a t8-al is megvolt. lehet szerencsém sincs, pedig papíron jó gép.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#94555) Iron Funeral válasza Djuree (#94554) üzenetére


Iron Funeral
őstag

a 10es meg egy RNG foskompresszor szóval nem érdemes freet áldozni rá :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#94557) Jolet válasza Djuree (#94554) üzenetére


Jolet
őstag

A torta űberjó a nagy ágyúval

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#94558) Departed válasza Djuree (#94554) üzenetére


Departed
őstag

Sok 4k+ csatám van Tortoise-zal, a bajom csak az vele hogy nehéz vele a carry. Nem egyszer topsebzés után 5en jönnek rám, és akkor game over, nem tudok vele elszaladni taktikázni. :(

Manapság amikor T10 is tele van gyengébb játékosokkal a gyorsabb tankok hoznak nagyobb fun-t, nem utolsósorban azért mert velük könnyebb ellensúlyozni a rosszul játszókat.

[ Szerkesztve ]

(#94559) jozefgucci1 válasza Djuree (#94554) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ugyan ezt érzem én is az AT15-el ! Még pont 80K Xp kellene bele a Tortához,de egyedül el sem indulok vele . Hasonló mint a T95 ha nincs support és észreveszi az ellen akkor véged .Az ágyút imádom mert mindent visz és simán láncon lehet tartani az ellent ,de ennyi vel van ennyi ! Távolról még csak csak pattognak róla ,de közelről már egy tomato is szétlövi .Csak szakaszba viszem és amíg meg nincs a napi dupla aztán megy porosodni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#94560) Telda válasza Departed (#94542) üzenetére


Telda
addikt

Jó lett volna egy kis statot húzni, hogy kikerülhessek abból a körből amivel szemben előítéleteik vannak az embereknek.

[ Szerkesztve ]

(#94561) Djuree válasza Iron Funeral (#94555) üzenetére


Djuree
félisten

tudom, de ha néha betalál az igen jó tud lenni. ;]
plusz elrettentő ereje az azért van, nem jön ki elé senki az tuti. :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#94562) Departed válasza Telda (#94560) üzenetére


Departed
őstag

Ne törődj vele milyen körben vagy, élvezd a játékot - hiszen ez a lényeg - és abból jönni fognak a jó eredmények is. :K

(#94564) myckey válasza Telda (#94560) üzenetére


myckey
veterán

arra ott vannak a könnyű tankok, minden mennyiségben.
mindenki talál köztük neki valót.

nagy buli a lightos játék, ha ráérzel

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#94565) Iron Funeral válasza Djuree (#94561) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem hamar rá fogsz unni a folyamatos mellélövésekre, 600dmg oldallövésekre meg az igen vaskos negatív kredithozamra. Ha nagyot akarsz durrantani arra ott a JgE100, az sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#94566) ddt500hu válasza Djuree (#94554) üzenetére


ddt500hu
veterán

Csak a nagy ágyút kell rá összehozni. Ha jól rémlik azt beletoltam freeből. Onnantól egy igazi mészáros lesz.
2x vettem vissza. Egyik legmegbízhatóbb tankom volt. 5.9-es töltés, 400-as sebzés, 2000hp mi kell még? Ja. Jó a lövegkitéríthetősége. :K

(#94565) r1E3S3E7T Meg kell szokni. A JPZE100-al kicsit több az átlagsebzésem de a fun faktora nincs akkora. Persze szar amikor 600-at lősz a T49 oldalába, de amikor az E100 jön sidescrapelni és 1 fokos beesési szögből lősz bele 700-at az azért jól esik. :)
Ha meg mögé kerülsz jön az 1700-as puki+gyújtás.
Van pár jó vidim ezzel a tankkal. :) Amikor adja eszméletlen. Ja és az 5 skilles legénységgel alig lő mellé. 0,4-es pontosság nem olyan vészes. Sima ruszki heavy. A lassú szűkülés zavaróbb.

ui. És a JPZE100 sima lőszerrel is irgalmatlan mennyiségben csak láncol.

[ Szerkesztve ]

(#94567) h1mpi válasza Iron Funeral (#94565) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én is a Jge100-ra megyek (már csak 100K xp kell :P ) utálni fogom a lassúsága miatt, de amikor betalál, akkor lesz öröm és bodottá :D

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#94568) ddt500hu válasza Djuree (#94561) üzenetére


ddt500hu
veterán

Amikor ezt csinálja beszarsz a gyönyörtől! :DDD

[link] [link2]

[ Szerkesztve ]

(#94569) Iron Funeral válasza ddt500hu (#94568) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Jó de ez szervezett csatában van, randomban meg sokszor spotolni is basznak csak megy a yolo@1min death aztán annyi a meccs.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#94570) ddt500hu válasza Iron Funeral (#94569) üzenetére


ddt500hu
veterán

Random: 1. 2. 3. 4. 5.
:)

(#94571) Angel1981 válasza Drenadar (#94532) üzenetére


Angel1981
veterán

Villámgyorsan jöttek az ötletek akkoriban, a gyártósor nem mindig tudta követni.
A Tigris gyakorlatilag egy "nagy" Pz IV - ami az elveket illeti.
A Panther és a KT esetében már volt némi idő arra, hogy a páncélgyártás elvben is tudja követni az ötleteket, nem csak méretben.

#94531 Zsolt_72: ok, igaz, korrigálom! A németek ültették át először sikeresen a gyakorlatba! :)

[ Szerkesztve ]

(#94572) Drenadar válasza Angel1981 (#94571) üzenetére


Drenadar
veterán

vajon a magyar hadiipar hol tartott volna akkoriban ha megvannak az erőforrások és nem csak a 75milisre tudtak volna csak számítani, illetve ha nem két motorral kellett volna meghajtani egyes tankokat :) stb...

[ Szerkesztve ]

(#94573) jahrn válasza Angel1981 (#94571) üzenetére


jahrn
senior tag

Kicsit hozzaoffolok en is.

Egyreszt ne feledjetek, az egesz alapjait (mint pl a harckocsik tomeges bevetese a kiemelt pontokon) a britek es a franciak fektettek le az elso vh-ban, csak aztan tevutra tevedtek...

Ami meg a Tigris/Parduc/egyeb nagymacsakat illeti, ne feledkezzunk el szegeny PzIVrol. A Pz IV ausf F2 volt a valasz (es nem a Tigris) a KV-1/KV-2/T-34-76 harmasra, de a kesobbi valtozatai a haboru vegeig egyenranguak voltak a szovetseges tipusokkal. Ez azert nem rossz egy olyan tanktol amit tamogato szerepkorre terveztek eredetileg (a PzIII-at terveztek az ellenseges harckocsik ellen).

(#94574) h1mpi


h1mpi
nagyúr

miért nem az Off-ban OFF-oltok?

(#94576) MinionFlasH:Azért, hogy ne OFFOLJAK ;]

(#94575) jozefgucci1:Akkor vedd elő a radír gombot :P

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#94575) jozefgucci1 válasza h1mpi (#94574) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ma délelőtt ezt a kérdést én is feltettem ,de úgy tűnik átsiklottak felette . :F

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#94576) MinionFlasH válasza h1mpi (#94574) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Miért nem rakod off-ba ha offolsz??? :DDD :D ;)

-törölhető kihagyhatatlan volt, bocs- :B

(#94577) Angel1981 válasza h1mpi (#94574) üzenetére


Angel1981
veterán

Tőlem ne kérdezd, hogy miért nem megyek az OFF-ba.... :)) :U

Egyébként ez hiába OFF, sokkal több értelme van, mint ON-ban balhézni, meg szidni a WG-t meg hasonlók - ez most nem célzás. :)

De OK, én a részemről befejeztem.

Mynock: erre külön mod van, de azt hiszem, már csak XVM-mel párosítva működik.
Upsz! Lehet, megint megcsináltaák stand alone-ra!

[ Szerkesztve ]

(#94578) Mynock


Mynock
tag

Helló!

Megkérdezném,hogy miként lehet 3 vagy 2 soros garázssort csinálni a hangárban?
Valamit át kell írni?

(#94579) #84221696 válasza Angel1981 (#94577) üzenetére


#84221696
törölt tag

Egyetértek! :)

(#94580) Mynock válasza Angel1981 (#94577) üzenetére


Mynock
tag

Hát én sehol nem találtam ehez a verzióhoz,csak régebbieket

(#94581) Mynock válasza Mynock (#94580) üzenetére


Mynock
tag

Köszi,megnézem !!!

(#94582) Drenadar válasza Mynock (#94580) üzenetére


Drenadar
veterán

a legfelső a 9.8-as tökéletes lesz!

(#94583) Mynock válasza Drenadar (#94582) üzenetére


Mynock
tag

Köszi :))

(#94584) fradi81


fradi81
veterán

aslainos autoequip nálatok csata után leveszi a felszerelést?

moto g72, Ninebot d28e

(#94585) Kakumix válasza fradi81 (#94584) üzenetére


Kakumix
senior tag

Nem csata előtt teszi fel őket? Mármint a csata gomb megnyomására.

Meg régen próbáltam, de mivel van mindenre mindenem, így nem használom.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#94586) Simi37 válasza fradi81 (#94584) üzenetére


Simi37
őstag

Nálam igen. (Ha arra gondolsz amin először fel kell rakni h elmentse.)
De ha rámész egy tankra felteszi. Amíg nem váltasz másik tankra addig azon lesz.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#94587) Viktoár válasza Viktoár (#94548) üzenetére


Viktoár
addikt

Bocs igazatok van a t37 másik csatában volt,azzal kevertem. :)

Viszont a su nem mögöttem volt mivel csak a kép készítés miatt fordult el a torony a másik irányba.Előttem volt és ahogy kidugtam az elejét,meglőtt.Értem hogy a láncot/meghajtást ellövi de például a láncom nem esett le.Ellenben a motor megsérült amire biztos hogy nem látott rá hiszen a lövés is éppen csak "súrolta" az elejét elég éles szögből. ;)

Üdv:Viktor

(#94588) fradi81 válasza Simi37 (#94586) üzenetére


fradi81
veterán

Oké akkor csak nálam nem veszi le.

moto g72, Ninebot d28e

(#94589) Atti777 válasza Viktoár (#94587) üzenetére


Atti777
senior tag

Az előbb meglőttem egy KV-1 elejét, szemből a bal szélén a függőleges lemezt, és kigyulladt.
WG RNG is strong!
Sok köze nincs a Te történetedhez, csak annyi, hogy ebben a játékban bármi előfodulhat

A modulsérülésekkel meg tényleg csinálhattak valamit, a T14-nek minden második csatában sárgul az ammorack, meg már robbantam is vele, régen nem volt ilyen

[ Szerkesztve ]

Путин, иди нахуй!

(#94590) virkir válasza Viktoár (#94587) üzenetére


virkir
veterán

Soxor le lett már írva, hogy a meghajtást (váltó, stb) egy egységnek veszi a játék a motorral, függetlenül attól, hogy elöl vagy hátul van.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#94591) #84221696


#84221696
törölt tag

Olyan boldogságos dolog történt: a T29-el csináltam egy tök jó kört. Majdnem 3000-et sebeztem, meg kilőtem 6 ellenséget. Azért ez tőlem nem rossz eredmény. :D A csata T7-ben volt.

[ Szerkesztve ]

(#94592) đe$|re


đe$|re
senior tag

Ideje volt már összekukázni egy ilyen eredményt.

Győzelem
Redshire
Bat.-Châtillon 155 58
Szerzett tapasztalat:1 381
Szerzett kredit 56 496
Csatában elért Achievement:
Top Gun, Nagy kaliber, Ellentüzérségi támadásért, Kaszás,
Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"

Amikor a BC arty bevadul.

(#94593) Viktoár válasza virkir (#94590) üzenetére


Viktoár
addikt

Hát ez sajnálatos,de legalább már raktak bele eszetlen módot. :C (domination)

Arról van infótok hogy a kv1-hez hozzányúltak-e? Régen játszottam vele és nagy kedvencem volt,de most az elmúlt 3 csata alatt nem tudtam sebezni mert mindenkiről pattogtam.33 találatból 8 volt ami átütötte a páncélt.

Lövöm a vk3601H oldalát kétszer,nem tudom átütni.Lövöm a kv1 tornyát oldalról de semmi,(na nem mintha azt céloztam volna dehát köztudottan oroszosan pontos a löveg :D ),jön egy at8 aminek folyamatosan a kupakját lövöm de csak mondja hogy no penetration...

Tudtok ezügyben valamit vagy szimplán negatív szériám van a kv1-el? Mert akkor hagyom is mára. :D

Most néztem hogy azért forgatni még nem felejtettem mert a három gyenge játék alatt 2725-öt pattintottam. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#94594) đe$|re válasza Viktoár (#94593) üzenetére


đe$|re
senior tag

Szerintem szimplán negatív széria. Ma nekem is nagyon sok ilyen lövésem van/volt. Példa: E50M-mel nem ütöm át az álló, torony oldalát mutató T54 light-t, 3x lőttem rá, mind a 3x felvillant és semmi.

(#94595) Viktoár válasza đe$|re (#94594) üzenetére


Viktoár
addikt

Akkor én hagyom a kv1-et mára.Gondoltam a legények örülnének egy kis xp-nek dehát így nem fognak arcoskodni az új képességeikkel. :DDD

Üdv:Viktor

(#94597) jr1994 válasza #40993792 (#94596) üzenetére


jr1994
addikt

Inkább a játékostársak eszetlenek. Olyan a szint mintha lemennék tier5-be kb. És 16-ától 1 helyett egyszerre 4 zászló lesz a pályán :U Amúgy nekem is bejön a játékmód, csak a legénység fejlődne jobban :(

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#94598) Viktoár válasza #40993792 (#94596) üzenetére


Viktoár
addikt

Azt nem mondhatom hogy kiismertem azt a módot mert 2x próbáltam,nekem nem jött be.Valószínűleg azért olyan ellenszenves mert nem számít a hp,tulajdonképpen halhatatlanok a tankok benne.(persze kicsit sarkítva) Innentől kezdve az emberek nagy része meggondolatlanul megy előre bár ez a random csatára is igaz. :D

FPS játékokban elmegy de egy tankoshoz szerintem nem való ez a mód.Viszont jó tudni hogy van akinek bejön. ;)

Jajj akartam nektek mutatni valamit.Tegnap volt időm szórakozni a lakeville-i pályán gyakorlóba és sikerült feltornáznom magam egy hegyre ahonnan szerintem jól lehetne szpotolni.Mindjárt megpróbálom megint és dobok egy képet.Lehet hogy ti már ismeritek,de nekem új volt és még mástól sem láttam.

Üdv:Viktor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.