Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#95051) MCGaiwer válasza #84221696 (#95049) üzenetére


MCGaiwer
addikt

több tapasztalattal majd nem kell gondolkodnod, meg kiismered annyira a pályákat, hogy tudd, hova állhat az arty, és onnan hova tud lőni. Olyan helyekre nyilván nem megyünk, vagy igyekszünk eltűnni onnan.

Örülnék egy olyan statisztikának, ami kiírja, hogy konkrétan artytól mennyi sebzést szedett be valaki.
Egyébként ezért érdemes artyval is játszani, még ha nem is szereted, mert úgy lehet a legjobban megtanulni, hova tudnak lőni és hogy kell mozogni ellenük.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#95052) #84221696 válasza MCGaiwer (#95051) üzenetére


#84221696
törölt tag

Most még azon a szinten vagyok, hogy megyek a többiek után. :) Nagy ritka, amikor nem lemmingelnek a csapattársak. Muszály vagyok én is lemmingelni, mert egyedül sok esélyem nincs. Az csak rambonak volt. :D

(#95053) Greentea


Greentea
senior tag

Ismertek olyan módot ami mutatja a SPOT sebzést?
más:
RU 251-re melyiket tegyem fel? Távcső vagy Periszkóp?

2x2 néha 5

(#95054) Kean_Sorbo válasza MCGaiwer (#95051) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Például Sand River-en támadó módban, már két arty lefedi az összes támadó útvonalat. Aztán sorolhatnánk tovább a pályákat, mielőtt elkezdünk itt olyan merész dolgokat írni, hogy oda nem megyünk. Menni kell, és egy BC, GC, GW bármilyen kombinációja elől nincs menekvés. Ha felváltva lőnek, gyakrabban kell számítani egy-egy arty lövésre, mint egy JagdPZ E-100-tól.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#95055) MCGaiwer válasza Kean_Sorbo (#95054) üzenetére


MCGaiwer
addikt

kapcsold ki támadó módot, senki sem kötelez rá, hogy használd. pályák sem arra vannak optimalizálva.

sand riveren is vannak olyan dombok, lejtők, amik mögé csak a GC tud normálisan belőni. Milyen érdekes, hogy engem egy-két esettől eltekintve ritkán lőnek meg...

#greentea

nincs olyan mod, ugyanis a client nem tudja követni, ki spotolja az adott tankot. a legjobb mod, ha nézed, hány csapattárs lehet spottávon belül, és számolod fejben, mennyit sebződtek az ellenfelek

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#95056) adamgreen válasza L4mie (#95036) üzenetére


adamgreen
senior tag

(#95057) emre válasza Greentea (#95053) üzenetére


emre
veterán

Csak hozzávetőleges értéket ad, de van ilyen mod. Keress rá a spotted extented kifelyezésre.

Régebbi hozzászólásaim között van róla kép is.

mod:

Kean_sorbo:

Nem új, csak visszatért. De ahogy látom nincs érdemi változás.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#95058) Kean_Sorbo válasza MCGaiwer (#95055) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Uh, látom megint születőben van egy új dsfc.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#95059) MCGaiwer válasza Kean_Sorbo (#95058) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ilyen az amikor a baddiek megmondják, hogy úgysincs igazad, mert nekem nem megy vagy mi?

nem vagyok arty player, de látom már az sem elég jó, ha egy nem-artis mondja, hogy nincs velük semmi baj.
ilyenkor kiugranak a vérnyulak a bokorból, ahol addig campeltek, és elsírják, hogy igenis baj van velük, mert belelőttek a bokrukba.

miért képtelenek az emberek normálisan kezelni, ha valaki szembesíti őket azzal, hogy a hiba bennük van? (mert többnyire bennük van) mindig kell egy 3. fél, akire rá lehet fogni minden failt...

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#95060) Kean_Sorbo válasza MCGaiwer (#95059) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Láthatnánk a te nem bokorban kempelő accountodat? Igaz én nem artyzok, így nem is számít a véleményem.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#95061) Szasinka válasza MCGaiwer (#95059) üzenetére


Szasinka
tag

Hát nem tudom, arty még nem lőtt meg mikor hardcampeltem. Sokkal inkább akkor ha az ember aktív játékot próbál folytatni a frontvonal közelében. Ha bokorban gubbasztasz nem fognak spotolni így az arty nem is a bokorkempert lövi hanem mondjuk téged E100-ban Murovankán ahogy próbálsz úgy kavirnyálni, hogy még hasznos is legyél.
Nekem mondjuk nincs gondom ha 2 van az ellennél, három már kezd kellemetlen lenni de négy ellen már határozattan rossz játszani. Szerencsére nem sűrűn van ilyen szal nem gond ez sztem -annak mondjuk örülnék ha háromnál több nem lehetne, így szakaszozni is tudnak- viszont határozottan az az érzésem ha van egy ilyen sok artis csata akkor aznap még bőven lesz olyan (pl tegnap is volt egy ilyen sorozat: 4,2,3,4,3,4 utána meg alig volt)

(#95062) MCGaiwer válasza Kean_Sorbo (#95060) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nem tudom mi köze van az accountomnak ahhoz, amit mondtam. egyébként Rewiag

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#95063) Kean_Sorbo válasza MCGaiwer (#95062) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Látom, még életedben nem artyztál. Hogyan is van akkor ez? :U Ja és még UNICA-s is vagy. Pazar.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#95064) mcwolf79 válasza MCGaiwer (#95059) üzenetére


mcwolf79
veterán

Tényleg adj már egy WOT-nevet, mert piszkosul érdekelne minket, hogy te mint anti-arty zseni hogy kerülöd el az égi áldást :F
Ha nem vagy egy bokorbújó kemper, akkor nyilván nem titok.
Azért megnéznélek, hogy hogy játszol egy olyan meccsen,ahol 3+ artzy van. És ez sajnos egyáltalán nem ritka esemény.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#95065) MCGaiwer válasza Kean_Sorbo (#95063) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ha szarkazmust akarsz használni, akkor finomíts még kicsit rajta
Értelmezhetetlen a kérdésed, nem lehet eldönteni, mire vársz választ...

várj, most jön akkor a baddie vs elitist hülyeség? ha már érdemben nem tudod cáfolni, amit állítok, akkor személyemben, clánomban támadsz?

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#95066) myckey válasza MCGaiwer (#95065) üzenetére


myckey
veterán

Szarkaszmusban a doktor ház a King, lehet tőle tanulni ;]

egyébként meg SWAMPon mondjatok olyan helyet, ahol nem csűr szét a Clicker, ha nehéz géppel akarok érvényesülni :))
persze, beállok J1 be :C

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#95067) MCGaiwer válasza mcwolf79 (#95064) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nagyon egyszerű, korábban is írtam:

-ismerem a pályákat. tudom, hova tudnak beállni. ez mellet figyelem a térképet, arról lehet látni, hogy hol nem lehetnek (mert ha ott lennének, már spotolódtak volna)

-ismerem az artykat is. milyen szögben, mekkora splashel milyen pontosan tudnak lőni, milyen gyorsan céloznak.

-előző két pontból tudom, hogy hova állhatok, merre mozoghatok, hogy ne engem lőjenek. Ha tudod hol áll az arty, tudod milyen szögbe tud lőni, akkor akár egy kis kő is elég lehet fedezéknek, vagy egy meredekebb lejtő.

-mivel lassan minden 10 tank megvan a játékban, így arty is. mivel játszottam velük, így saját kézből tudom, hogy mi nehezíti meg a legjobban a dolgukat. Pl az ritmusos előre-hátra totyogás nem.

ez mellet van 30k csatám, ami nem botolással telt. így elég sok tapasztalat van az mögött, amit mondok. néha engem is telibevág egy, ez előfordul. de az általam észlelt "arty probléma" ezreléke annak, amit fórumokon olvashatok.

sajnos ezen pontok mindegyike tanulást követel. mindenkinek egyszerűbb, ha nem kell tanulni, hanem simán nerfelni az artyt, és akkor nincs is szükség tanulásra.

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#95068) Greentea válasza emre (#95057) üzenetére


Greentea
senior tag

Köszi!
RU-ra szerinted melyiket lenne érdemesebb?
Aufkl-n távcső van, de azzal ritkán spotolok passzívan, mert van rajta + repesz páncél így egy ütközéssel lazán kinyiffantok egy Bulldogot így inkább előre megyek.
Ru-val ez a taktika nem érvényesül az "adottságai" miatt. :) Tehát akkor érdemesebb a csiga?

2x2 néha 5

(#95069) MinionFlasH válasza MCGaiwer (#95067) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Szerinted egy átlag playernek mennek az általad felsorolt dologok? Mert szerintem nem, és a fórumokon javarészt átlag playerek vannak...

Vagy az átlag az 2500wn8?

(#95070) emre válasza Greentea (#95068) üzenetére


emre
veterán

Sajnos ebben nem tudok segíteni. Az afk pantherral valami eszméletlen béna vagyok, és szerintem alkalmatlan spotolásra, a ru251 meg még nincs meg, és az adatai nincsenek a fejemben. De a csigaszemet gold nélkül is le tudod venni ha nem jött be.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#95071) MCGaiwer válasza MinionFlasH (#95069) üzenetére


MCGaiwer
addikt

de ilyenkor nem az a megoldás, hogy a tünetet kezeljük, hanem hogy az okot szüntetjük meg, azaz az átlag játékos fogja magát, és fejlődik. Aki fejlődik, annak megszűnnek ezek a gondja, aki pedig nem hajlandó rá, az sírhat egész nap azt remélve, hogy valaki más megoldja az ő problémáját.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#95072) szbalogh válasza Greentea (#95068) üzenetére


szbalogh
őstag

Attól függ mit akarsz vele csinálni. Ha kizárólag a szpotra mész, pl most tartasz az lt 15-ös küldetésnél, akkor periszkóp, távcső és álcaháló/venti. Ha láncolni kell vagy csatározni szeretsz, akkor vstab, töltésgyorsító és a biztonság kedvéért egy távcső/periszkóp.
Repeszpáncélt még soha nem használtam könnyű tankon, bár a A.Pantheren van benne fantázia.

Nick: HE_Storm

(#95073) MinionFlasH válasza MCGaiwer (#95071) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Azért belegondolunk minden tanktípus használatához más-más tudásra van szükség, mégis "mindenki" csak az artykat szidja. Ennek azért van alapja, és megvan az oka, tehát nincs tömeges hiszti a lightok-medek-heavyk miatt.

(#95074) MCGaiwer válasza MinionFlasH (#95073) üzenetére


MCGaiwer
addikt

dehogy nem. milyen sírás volt nemrég pl a TD-k miatt?
egyébként azért, mert a kő-papír-olló elvben az artyt minden üti és az arty mindent üt. így egyértelmű, hogy aki med-heavy-td vonalon játszik, az szidja az artyt.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#95075) Greentea válasza szbalogh (#95072) üzenetére


Greentea
senior tag

Gondolat olvasó vagy. :D
Pont az lt15 küldetésnél tartok, pont most lett meg az XP a Ru-ra így már úgy akarom kezdeni, hogy felszerelem minden jóval.
Én is csak az Aufkl használom a repeszt, jó döntés volt. :)
Köszi mindenkinek!

2x2 néha 5

(#95076) Kean_Sorbo válasza MCGaiwer (#95071) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Igazad van. Ok, elfogadom. Te vagy az artylövéstelkerülőkmestere.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#95077) jr1994 válasza Greentea (#95068) üzenetére


jr1994
addikt

Stabilizátor, töltésgyorsító, szellőzés. Esetleg optika.
LT15-höz amikor nagyon nem ment volt hogy próbálkoztam álcaháló-periszkóp-optika hármassal de aztán aktív spottal lett meg. De most már a saját sebzés is számít úgyhogy optikát javaslok mindenképp a szellőzés helyett a küldetésre.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#95078) emre válasza Greentea (#95075) üzenetére


emre
veterán

Melyik lt15?
Nincs más light tankod? Szerintem a t71, 13-75, 13-90 is jobb erre a célra.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#95079) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

T-55A-féle arty15 küldi leírása micsoda magyarul? Mert az angol leírás úgy nézem, hogy nem megfelelő :F

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#95080) Greentea válasza emre (#95078) üzenetére


Greentea
senior tag

Nincsen nincsen, csak német vonalon játszom.
Energiám új ág kezdéshez pedig jelen pillanatban nincs.

Sajna még a legelső Stugos küldi, eddig nem nagyon csinálgattam őket most gyúrtam rájuk nagyon.

(#95077) jr1994 köszönöm!

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#95081) jr1994 válasza Iron Funeral (#95079) üzenetére


jr1994
addikt

Páran panaszkodtak hogy nem adja be a küldetést (én ilyet nem vettem észre) nekik talán az segített hogy kikapcsolták a küldetést (aztán újra elindították?)

Greentea: az RU-val is simán meg kell hogy legyen. Sebezni is bőven lehet vele, egy kis spot mellé és kész is :)

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#95082) Angel1981 válasza MCGaiwer (#95059) üzenetére


Angel1981
veterán

Ha erről van szó, ombre, akkor miért az én hozzászólásomra reagálva "robbantál be" a topikba?

Ott akkor épp arról ment a diskurzus (igaz, csak közvetett módon lett leírva), hogy nincs még egy olyan osztály a játékban, ami annyira ki lenne szolgáltatva az RNG-nek, a csapatnak, és az MM-nek, mint az arti.

Brutál sebzés, viszont relatíve nagy fokú pontatlanság, és hosszú célzásidő. Rád viszi a pointert, és klikkel - lehet, telibe talál, és beléd ver 2000-et. Lehet, 2 méterrel odébb megy a lövése, és máris "csak" 700-at, lehet, 4 méterrel odébb megy (ami még mindig bele esik a célzókörbe), és besárgul a lánctalpad.

Lehet, egymás után 5x kapsz városi pályát, ahol az arti behatároltabban tud ügyködni, mint nyílt terepen (igen, tudom, meg lehet találni ott is a hatékonyabb helyeket, de összességében véve nehezebb).

Lehet, többször kapsz valami öngyilkos hajlamú, vagy unikum lightost az ellenféltől, aki 2 perc alatt átsurran a vonalakon, és levadászik.

Igen, több 10.000 arti játékos több millió játékából befolyt statisztikák alapján valóban lehet "balanszolni" egy artit, de mondjuk 20-40 csatára vonatkoztatva (átlag játékos kb. ennyit játszik naponta) nem.
Nincs még egy osztály a játékban, ami ilyen szélsőséges teljesítményre képes, mint az arti.

Írtam én valahol, hogy nem kell arti a játékba?
Szidtam őket, hogy "köcsög arti, megint kiszedett, pedig csak harcolni akartam!"?

Ha ennyire értesz a játékhoz, akkor inkább lexikális tudást, és konkrét tanácsokat adj, ne ilyen gumicsontokat, hogy "döáááááá, én ki tudom kerülni, ti meg nem, úgyhogy hülyék vagytok!" :)

#95062: annyi, hogy ha egy tomato ír ilyesmit, akkor azt utána nem kérdezgetjük, hogy hogyan csinálja - egy unicumtól viszont (amilyen Te is vagy) várjuk, hogy konkrétumokkal is alátámassza az igazát, mert róla alapból azt feltételezzük, hogy okkal mondja azt, amit, és nem csak okoskodni, trollkodni akar - bár az utóbbira is van példa, lásd OFF topik.

[ Szerkesztve ]

(#95083) szbalogh válasza Iron Funeral (#95079) üzenetére


szbalogh
őstag

Néha nem írja ki, de a küldetés sikerült. Volt így nekem is egyszer. Próbáld újraindítani a játékot!

Ja tudod mi a gond. Amit kiírt nem alap xp. 1,5x szorzót írt ki, mert kaptál medált. Ha leosztod 1,5-el, akkor már nem vagy a toppon :K

A löwe 600 sebzése többet ért, mint a Te 4600-ad :W

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#95084) #84221696 válasza Angel1981 (#95082) üzenetére


#84221696
törölt tag

Valami ilyesmi jól jönne: a nyavajás IS-3 és IS-8 hol sebezhető T29-el szemből 1v1-ben? :)
Kb. minden 4-5 lövés ami betalál. A többi pattog, mint kecskeszar a padlón! :D

(#95085) MCGaiwer válasza Angel1981 (#95082) üzenetére


MCGaiwer
addikt

még az ősidőkben is látogattam a topikot, de aztán meguntam, pár évig vissza se néztem. az, hogy pont a te hszdre böktem rá, véletlen.

Sajnos nem adhatok konkrét tanácsokat. Amit én nyújthatok, az egy perspektíva, hogy igenis lehet másképp is csinálni, és az jobban is működik. Meg kijelenteni, hogy amíg az átlag játékos nem szánja rá magát a fejlődésre ne számoljon komolyabb javulással.
A konkrét tanácsom az, hogy tanuljon mindenki, tapasztalja meg, milyen. ÉS JÁTSSZON ARTYVAL! Nem kell sokat, pusztán azért kell, hogy első kézből tapasztalja, mi az, ami az ő munkáját a legjobban megnehezíti (mert nyilván az a másik artysnak is nehézség), és az adott pályákon milyen lehetőségei és gyengeségei vannak. Ezeket később a másik oldalról könnyű kihasználni

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#95086) Djuree válasza Kean_Sorbo (#95063) üzenetére


Djuree
félisten

attól hogy unicás vki még nem biztos hogy tud is játszani.
játszottam már olyan unicás ellen aki olyanokat csinált mint egy jóval 1000 alatti wn8-as (akik között szintén vannak nagyon jók, volt már hogy tomato wn8-as szanaszét szopatott), biztos a kishúga játszott éppen. :DD
diegho sokszor írt róluk anno.
fele statpadder ki tudja hanyadik accal, másik fele gold spammer akár T1-ben is. aztán van 10% aki tényleg jó, de az nagyon.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#95087) Iron Funeral válasza szbalogh (#95083) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Valóban. :U
10/10 design.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#95088) Angel1981 válasza #84221696 (#95084) üzenetére


Angel1981
veterán

Használj Tank View-ert, vagy Tank Inspectort (így nyugodtan rá lehet keresni gúglival.)

Egyébként kérdésedre a válasz; az alsó lemez örök weakspot (1-2 extrém kivételtől eltekintve), illetve ezek, mivel ék alakú felső lemezzel rendelkeznek, (ami a szemből érkező lövések megvezetésére szolgálnak), amikor sarok mögül jönnek ki, szögben állva, a visszájára fordul - akkor érdemes lődözni a tartalék lánctalpaknál, bár már az is plusz armornak számít.
Ha szemben állnak veled, takart alsó lemezzel, akkor 200-as pennel nem sok jót remélhetsz, illetve az IS-3-nak a tornya teteje (a "kutacsa") papírból van, azt egy T29 féle magas tankkal overmatcheled.

(#95089) jano_77


jano_77
nagyúr

van kedve vkinek Bulldog szakaszt menni?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#95090) MCGaiwer válasza #84221696 (#95084) üzenetére


MCGaiwer
addikt

közelharcban a torony tetején. elég magas a t29 hogy rálásson az is3 5mmes toronyfedelére.
távolabbról meg próbáld meg az orr feléd kisebb szögben eső részét lőni.

is8nak nincs ilyen weakspotja a tornyon, ott a kupolát lehet lőni meg ugyan úgy az orrot ha olyan szögben áll.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#95091) Djuree válasza #84221696 (#95084) üzenetére


Djuree
félisten

is-3 és 8 a legkönnyebben átlőhető, mindkettőnek az egész eleje lőhető meg az alja is, is-3-nál ott a nagy radiátor az elején (lánctalpdarabok). is-8 is lőhető ott meg a kémlelőnyilás is. legjobb szemből lőni őket (t7 simán átviszi), szögben pattannak a döntés miatt. tornyukat ne lődd, az pattog. ja igen meg a jackpot, a kupola, de az evidens.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#95092) Angel1981 válasza MCGaiwer (#95085) üzenetére


Angel1981
veterán

"még az ősidőkben is látogattam a topikot, de aztán meguntam, pár évig vissza se néztem."
Igen, gondoltam, mert én két és fél éve napi szinten felnézek, de Rád nem emlékszem - ez persze most nem beszólás.

"az, hogy pont a te hszdre böktem rá, véletlen."
Értem. Akkor viszont meglehetősen rosszul jött ki a dolog...

"Sajnos nem adhatok konkrét tanácsokat. Amit én nyújthatok, az egy perspektíva, hogy igenis lehet másképp is csinálni, és az jobban is működik."
Bocs, de ilyen alapon akkor meg sem kéne szólalni.
Ezzel, hogy "semmi gond az artival, akit kiszed, az hülyén csinálja a dolgokat" mégis mit kezdjen az átlag játékos?

"A konkrét tanácsom az, hogy tanuljon mindenki, tapasztalja meg, milyen. ÉS JÁTSSZON ARTYVAL! Nem kell sokat, pusztán azért kell, hogy első kézből tapasztalja, mi az, ami az ő munkáját a legjobban megnehezíti (mert nyilván az a másik artysnak is nehézség), és az adott pályákon milyen lehetőségei és gyengeségei vannak. Ezeket később a másik oldalról könnyű kihasználni"

No látod, ez máris egy építőbb jellegű megnyilvánulás, ezt frankón lehet tanácsnak felfogni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#95093) MCGaiwer válasza szbalogh (#95083) üzenetére


MCGaiwer
addikt

a screenshoton látszik a post-battle screen is, ott neki van a legmagasabb xpje (és ott mindig az alap xpt írja ki, a szorzók ezután jönnek)

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#95094) Atti777 válasza MCGaiwer (#95071) üzenetére


Atti777
senior tag

Érdekes, QB, Circon, SirFoch is eléggé negatívan ítéli meg az artykat, pedig rájuk azt hiszem nem illik az "átlagos" jelző

Путин, иди нахуй!

(#95095) szbalogh válasza MCGaiwer (#95093) üzenetére


szbalogh
őstag

Ugye nem gondolod komolyan, hogy közel 1000 xp-t kaphatott vereségre arty-val? :B

Nick: HE_Storm

(#95096) MCGaiwer válasza Angel1981 (#95092) üzenetére


MCGaiwer
addikt

Ezzel, hogy "semmi gond az artival, akit kiszed, az hülyén csinálja a dolgokat" mégis mit kezdjen az átlag játékos?

fordítsuk meg a dolgot. Ha beállok a táborba, és kórusban kiabáljuk, hogy igenis baj van az artyval, és mi minden jól csinálunk, nerf arty meg hasonló szólamokat, akkor az átlag játékos elhiszi, hogy tényleg baj van az artyval és nem neki kell javulnia. Azzal, hogy elmondom, hogy szerintem nincs vele baj, talán elgondolkozik, hogy Ő hogy tudna javítani a helyzetén, és idővel fejlődik.

A tömeges sírás eredménye, hogy mindenki elhiszi, hogy Ő tehetetlen, mert hát a hiba nem benne, hanem valami másban van, azt meg csak más tudja megoldani, pedig nem.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#95097) MCGaiwer válasza Atti777 (#95094) üzenetére


MCGaiwer
addikt

de nézz végig egy streamüket, és számold hányszor lövik meg őket az artyk. nem sokszor. az a pár eset meg nyilván hatványozottan látszik, és mivel showt csinálnak, még talán túl is reagálják kicsit (tudat alatt), hiszen azzal nagy egyetértést és szimpátiát váltanak ki a nézők között.

#95095
így működik a post-battle screen. Oda az alap XP kerül ki, arra jön rá a premium meg egyéb szorzók. (már ha valami mod nem változtatott az övén, mert az talán elképzelhető)

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#95098) MCGaiwer válasza szbalogh (#95095) üzenetére


MCGaiwer
addikt

munkából most nem tudom linkelni, de érdemes megnézni egy wotreplay adattáblát. elméletileg bármelyik replay kezdőlapján a szorzókkal számított végleges XP-t látod, míg ha átkattintasz a team results fülre, akkor pedig a base XP-t (amit az teljes xpből vissza is tudsz számolni, hogy tényleg úgy van-e)

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#95099) Iron Funeral válasza MCGaiwer (#95098) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Wotreplays szerint 611xp járt erre a teljesítményre prémium és bónusz nélkül. A személyes fülnél meg feltünteti a teljes ~1,4k xp-t. Én nem modoltam ezt a statisztika ablakot (vagy legalábbis nem tudok róla).

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#95100) MCGaiwer válasza Iron Funeral (#95099) üzenetére


MCGaiwer
addikt

hát nekem nem igazán állnak össze a számok, valami valahol nem kerek :(

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.