Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#94201) CirrMee válasza jr1994 (#94196) üzenetére


CirrMee
addikt

Dontpánik', szokásom reszürcsölni az összes cuccot kövi tank előtt. :))

[ Szerkesztve ]

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#94202) rlazol


rlazol
addikt

sziasztok!

jó ideje nem jártam itt, nem nagyon van időm még játszani se, napi pár kör a 30 goldért oszt csá.
most épp ezt akartam megtenni, de nem tudok belépni. Az első képernyő, amikor kiírja, h a legfrissebb verziót futtatod még bejön, rákattintok, hogy játék, kiírja, h tölt, várjak, aztán elsötétül a kép és a csatlakozás már nem jön be.
tegnap este még minden hibátlanul ment, de azóta volt egy kisebb vírusvadászatom.
mit lehet tenni?
modokat (aslain van fenn) hogy tudom leszedni, h megnézzem, anélkül is csinálja-e?

köszi

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#94203) ballington válasza rlazol (#94202) üzenetére


ballington
addikt

kitörölsz a res_mods mappából mindent, esetleg a 0.9.8-as meghagyhatod üresen.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#94204) rlazol válasza ballington (#94203) üzenetére


rlazol
addikt

köszönöm.
sajnos modok nélkül se indul el.
van vmi lehetőségem mielőtt újratelepítem az egészet?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#94205) 04ahgy válasza wwenigma (#94200) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Az tudtommal nem a KV-85-re vonatkozott. Linkeld kérlek, hol lettél a KV-85-ön 100mm-es löveg használatáért leszólva.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#94206) Szepi1979 válasza wwenigma (#94200) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Te az IS-en használtad a 100mm-est nem?

“ nem kell mindig nyerni “

(#94207) wwenigma válasza 04ahgy (#94205) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Teljesen mindegy, tanktol fuggetlenul azert voltam lecseszve mert nem egy nagyot verek bele a 122-essel hanem csipegetem a kicsivel. Ugyanazokat hoztam fel pro/kontra mint most Ti.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#94208) ddt500hu válasza wwenigma (#94207) üzenetére


ddt500hu
veterán

Teljesen mindegy valóban. :W

(#94209) wwenigma válasza ddt500hu (#94208) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Azonos ido alatt nagyjabol ugyanannyi sebzes megy be, ha nem bujkalgatas van, olyan mind1...de ezt mintha mar megbeszeltuk volna. Nem?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#94210) grizlisandor válasza emre (#94180) üzenetére


grizlisandor
addikt

Köszi! Majd megpróbálom, egyenlőre visszaraktam a Niko-félét.

(#94190) zozyk Ezt hívják fejlődésnek! :D

(#94211) Spenike válasza jano_77 (#94160) üzenetére


Spenike
tag

Hali

Meg van a file csak az nem 1értelmű hogy mit kell átírni ?:)

(#94212) ddt500hu válasza wwenigma (#94209) üzenetére


ddt500hu
veterán

Azt megbeszéltük. Csak annak semmi köze nem volt a KV85-höz.
Neked teljesen mindegy de a KV-85 a 122mm-es ágyúval FELEANNYIT sebez 1 perc alatt mint a 100-sal. A 122-es 0,5-ös szórásáról ne is beszéljünk.
Az IS meg pontosan ugyan annyit. (Nem is ugyan az az ágyú de mindegy).

[ Szerkesztve ]

(#94213) jano_77 válasza rlazol (#94204) üzenetére


jano_77
nagyúr

Aslain-ál nem elég törölnöd a Res_mods mappát, mert a WOT alap könyvtárába is bele ír, pl Cache mappát és még mást is. Uninstallálni kell, csak így indul el legközelebb a játék. tapasztalatból írom.

(#94211) Spenike: elvileg ha megnyitod a file-t a NOTEPAD++-al, akkor ezt kell látnod:

"/*
Количество шагов в снайперском прицеле и ихняя кратность.
The number of steps in the sniper scope and multiplicity of theirs.
*/
{
// true - включить модуль.
// true - enable the module.
"enable": true,

// Список значений кратности снайперского режима.
// минимальное значение - 0.8, максимальное значение - 60, максимальное количество шагов - 20
// List of multiplicity sniper mode.
// minimum value - 0.8, maximum value - 60, maximum number of steps - 20.
"zoomXSteps": [2, 4, 8, 12, 16, 20, 24, 28, 32, 36, 40, 45, 50]"

A kivastagítottad állítsd olyan értékekre, amilyenre szeretnéd. Ezek a lépcsők, amik egy-egy görgetésre lépnek előrébb. Remélem tudtam segíteni.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#94214) wwenigma válasza ddt500hu (#94212) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

1973/1170 egeszen pontosan, nem fele. Bujkalgatoshoz meg ijesztésre a 122-es jobb, mikor 400at odapirit a kis tank. Plane ha nem egyedul van. De ki hogy szokott jatszani ugye.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#94215) ddt500hu válasza wwenigma (#94214) üzenetére


ddt500hu
veterán

Szánalmas vagy.

(#94216) zodo válasza jano_77 (#94213) üzenetére


zodo
nagyúr

Ezt a kiegészítőt honnét tudom letölteni vagy mi a pontos neve hogy megkereshessem?

Szerk: Köszi!

Igen a zoom kiegészítőre gondoltam.
Találtam egy 9.8_sniper_zoomX nevűt de nem szedtem még le, gondoltam jobb a már kipróbált tutit alkalmaznom.

[ Szerkesztve ]

(#94217) jano_77 válasza zodo (#94216) üzenetére


jano_77
nagyúr

milyen kiegészítőre gondoltál pontosan?
NOTEPAD++ egy program, google-ba beírod kidobja rögtön. Vagy a zoom modra gondoltál?
Akkor azt innen.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#94218) Mardel válasza wwenigma (#94214) üzenetére


Mardel
őstag

Szerintem nemtudod, de tavaly nyár végéig még az IS-t a kv1S-ből lehetett fejleszteni ami akkor még tier 6-os volt.

Csak a sok sírás hatására a wg nerfelte a tankot mivel tier 6-ban sokak szerint op volt az IS top csöve (mindenki a 122-essel ment).

Ezért a kv1st levitte tier 5-be megfosztotta a troll csövétől és beiktatták a kv85-öt mint tier 6-os heavyt a kv1s után. Ez kapott egy 100 mm-es gunt és megtartotta a "troll" csövet aminek a töltés idejét és talán még a pontosságát is nerfelték, így már össze sem hasonlítható az IS 122-esével.

Plusz a kv85-nek a csőlehajlását is nerfelték.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#94219) rlazol válasza jano_77 (#94213) üzenetére


rlazol
addikt

köszi. :)
mire elolvastam a te hsz-ed már olyan mérges lettem, h leszedtem a francba az egészet.
majd visszarakom.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#94220) mcwolf79 válasza h1mpi (#94159) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én pont fordítva vagyok ezzel.
A T-32-nél legalább tudom, hogy a tornyára számíthatok, a teste pedig papír.
Az M-103 páncélja annyira hektikus, hogy mindig a legnagyobb szükségben hagy cserben. Teljesen kiszámíthatatlan, hogy mikor mit enged be. A bóbitáról nem is beszélve.
A T - 32-nek egyedül az átütése gázos, de ha valami kemény ellenfél van szemben magasabb tier-ből akkor ott a prémlőszer.
Egy a titka a T-32-nek : a pályák összes buckáját ismerni kell.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#94221) h1mpi válasza mcwolf79 (#94220) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azért is írtam, hogy az M103-tól is félek, mert ellenfélként nem okoz sokszor problémát.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#94222) zozyk válasza h1mpi (#94221) üzenetére


zozyk
addikt

Én annyira utáltam a T-32 után az M103-at,hogy fizettem egy ismerősnek,hogy húzza ki az E5-öt... :B

(#94223) h1mpi válasza zozyk (#94222) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az se rossz :D én a St. Emillel nem tudok mit kezdeni a kisaccon. Ma mentem 5-öt vele és 271-es wn8-at tudtam csinálni. Szerintem el is felejtem vagy csak duplázgatom.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#94224) Spenike válasza jano_77 (#94213) üzenetére


Spenike
tag

Pmodban kellett végül is állítgatni át írtam mindent amit találtam most jó :P
Azért köszi ! ,)

(#94225) jano_77 válasza rlazol (#94219) üzenetére


jano_77
nagyúr

láttam végül csak sikerült bejutmni! ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#94226) Zeratul válasza zozyk (#94222) üzenetére


Zeratul
addikt

Annak ellenére hogy utáltam az M103-t mint szart a csak összejött vele egy tank ász, meg egy csillag a csőre.

(#94227) rudii


rudii
tag

Csúzli! :D Én már csak rátok várok! ;) Ne teljen haszontalanul a hét utolsó napja, törjünk borsot pár játékos orra alá együtt! :D
[Stream Live]

(#94228) mcwolf79 válasza h1mpi (#94221) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hidd el ,az E5 megéri a "kínlódást" az M103-mal.
Nálam a T10-es heavy-k közt a Top 3-ban benne van. Sőt, meg merem kockáztatni, hogy azzal szeretek a legjobban játszani.
A mostanában megszerzett FV215b is tetszik, de azzal még tanulnom kell játszani. Az E5 viszont örök lakója lesz a garázsomnak.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#94229) h1mpi válasza mcwolf79 (#94228) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen azért megyek, főleg, hogy a legények is megvannak a Mammuthozásból :)

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#94230) SyMbioTe

Sziasztok

VK 30.02 M-re 2. képzettségnek mit ajánlotok? Most a parancsnoknak 6. érzék a többieknek BiA van. 2.-ba parancsnoknak BiA, de többieknek mi legyen? Ill. Ebben tudna valaki segíteni?
Előre is köszi :) :R

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#94231) szbalogh válasza SyMbioTe (#94230) üzenetére


szbalogh
őstag

Elsőre a lámpát kell a parancsnoknak, főleg közepes tankon. Azt javaslom cseréld le az elsőt lámpára és álcára a többinek, és majd a harmadik skill után tedd be a BIA-t. Meg olyant húzzál, aminek azonnal van hatása!

Nick: HE_Storm

(#94232) Moerte válasza LK (#94030) üzenetére


Moerte
csendes tag

Hello!
Én ma ebben megtaláltam az autoloadert, kipróbáltam, nálam már műxik.
http://aslain.com/index.php?/topic/13-098-aslains-xvm-mod-modpack-installer-wpreview-v443-31-05-2015/

(#94233) #43783936 válasza SyMbioTe (#94230) üzenetére


#43783936
törölt tag

Semmit se válassz.
Ess túl rajta mielőbb, majd ha átképzed a legényeket a Párducra, utána választasz.
Így egyből 100%-ra tudod képezni a csapatot.

(#94234) SyMbioTe válasza #43783936 (#94233) üzenetére

Még kb 25k xp van a Pantherig, meg a legénységet amúgyis P88-al fejlesztem. Jelenleg így néz ki a legénység: Azért kérdeztem, mert hamarosan meglesz a 100%, főleg 2x-es legénység xp-vel.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#94235) fradi81 válasza SyMbioTe (#94234) üzenetére


fradi81
veterán

álca mehet.

moto g72, Ninebot d28e

(#94236) Biomokus válasza h1mpi (#94221) üzenetére


Biomokus
tag

Én kifejezetten szeretem az M103-at. Free xp-ből rátettem a középső löveget, aztán hajrá. A páncélja tényleg hektikus, néha olyanokat pattint, hogy csuda, máskor meg szétlőnek. Az ammorack üvegből van, nem szabad oldaladat mutatni senkinek, még srégen se nagyon, szigorúan csak orral előre. A mozgékonyságát nagyon szeretem, bár a tolatás rémálom vele.
Az okosoknak igazuk van, tényleg támogató tank. Hadd lője az ellen a 10eseket, én majd lövöldögtetek sunnyogva. :DDD

(#94237) rlazol válasza SyMbioTe (#94234) üzenetére


rlazol
addikt

SyMbioTe - a Ba semmit se ér, ha nem minden tagnál van. Mednél, főleg a párduc vonalon a 6. érzék elsődéleges, a többieknek javítást adnék.

Janó: igen, újratelepítettem, meglepően gyorsan. Utána mentem is pár, meglepően jó kört. :)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#94238) LK válasza Moerte (#94232) üzenetére


LK
addikt

Nemrég már linkelte valaki,de azért köszi.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#94239) h1mpi válasza Biomokus (#94236) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Kíváncsi leszek, de a KV4 volt az utolsó tank, ahol 50 kör előtt fikáztam valamit. Most már semmire nem mondom, hogy rossz max 100 kör után. :D

A St. Emil is szerintem akkor lesz elviselhető, ha megvan a IX-es löveg rá.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#94240) mcwolf79 válasza h1mpi (#94239) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ez így van/lesz :K
A St Emil-nél ha megvan a top ágyú egész más dimenzióba ugrik a csata. Akkor jön meg igazán az ereje.
Onnantól gyerekjáték összehozni az XP-t a Borsig-ra :K

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#94241) ballington válasza SyMbioTe (#94234) üzenetére


ballington
addikt

Ma vegeztem a pantherral es tapasztalatbol mondom, ha teheted, kepezd at a legenyseget vagy mindet bia-ra, vagy 6. erzek es javitasra. Utobbi azert, mert szinte minden meccsen lelancolnak vagy 5x. Eleg frusztralo. Esetleg a lovesznek biztonsagos elhelyezes, mert az elso bekapott loves rendre ammo rack.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#94242) h1mpi válasza mcwolf79 (#94240) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen ma találtam az egyik csatában 9-et és az ellen St. Emil is 9-et. Csak a végén volt egy kissé több dmg-e :D

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#94243) Viktoár


Viktoár
addikt

Játszottatok már az FV207 -es brit tüzérrel? :D Hát ez valami nagyon okádék tüzér az alap löveggel.

Sokáig tölt (24mp) és mégtovább céloz (6mp).Ugye t8-as tüzérről beszélünk de a sebzése leginkább 200 körül van de max 300.Szökőévente átüt akkor 900 körül sebez.

Nagyon lassan fordul és megy.Ennél rosszab géppel még nem játszottam és mire meglesz a felfüggesztés hogy a nagyobb löveget rá lehessen tenni... uram isten.Meg persze azt is kifejleszteni,hát nem tudom mennyi idegsejtem fogja bánni. :D Saját tierjében is kiröhögnek nemhogy a t10-ben. :(

Egyelőre még nem tudtam magam rávenni hogy költsek bármiféle felszerelésre,annyira siralmas. :(

Üdv:Viktor

(#94244) jano_77 válasza mcwolf79 (#94240) üzenetére


jano_77
nagyúr

nagyon bízom benne, hogy tényleg úgy lesz, ahogy írod, mert már erősen fontolgatom, hogy feladom ezt a vonalat, mert ez a St.Emil egy rakás szamóca eddig! :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#94245) h1mpi válasza jano_77 (#94244) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Csak duplázgasd :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#94246) mcwolf79 válasza jano_77 (#94244) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hidd el,meg fog táltosodni a nagy ágyúval :K Észre sem veszed, és meglesz az XP a továbbhaladáshoz.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#94247) #84221696 válasza Viktoár (#94243) üzenetére


#84221696
törölt tag

Neki ugrottam a német tigrincs vonalnak és most a D.W.2-vel szívok, mint a torkos borz! Nem elég, hogy lassú dög, de az alap ágyú egy vicc! Pár csatában voltam vele, de nem sebez. Még egy függőleges sziklafal is lazán pattintja a skúlót! :DDD meg mire beszűkül, kinő a szakállam!
Alig várom, hogy meg legyen a VK 30.

Azt hiszem ezért ki fogok kapni, mert stock tankot fikáztam.

[ Szerkesztve ]

(#94248) tick válasza jano_77 (#94244) üzenetére


tick
aktív tag

Max löveggel jó. Plusz az RHM megéri a szenvedést

Everything that has a beginning... has an end

(#94249) mcwolf79 válasza #84221696 (#94247) üzenetére


mcwolf79
veterán

1 tank volt amit átugrottam egy az egyben free XP-ből: a D.W 2 volt az.
Az egy használhatatlan ipari hulladék.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#94250) szbalogh


szbalogh
őstag

Kiírta a domination-t.

Nick: HE_Storm

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.