Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#95301) #84221696


#84221696
törölt tag

Tolom a játékot Winter Himmelsdorfban, amikor csata közben áramkimaradás! :DDD
Szerintetek mennyire bactam fel magam? :DDD

(#95302) Viktoár válasza #84221696 (#95301) üzenetére


Viktoár
addikt

És jobb lett tőle? ;]

Üdv:Viktor

(#95303) PR0JECTNR56 válasza #84221696 (#95301) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Rájöttél ezalatt, hogy a Project CARS sokkal jobb ettől, megtértél, majd a versenypályák friss és nyugodt aurája az agyhalottak után egy vérbeli zen-mestert faragott belőled, azóta lelki egyensúlyod kifogástalan, vérnyomásod pedig 120/80. :D

(#95304) #84221696 válasza PR0JECTNR56 (#95303) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ha hiszed, ha nem, tényleg 120-as a vérnyomásom. :D

Viktoár: nem lett jobb, amint visszajött az áram, toltam ugyanott (!!!) egy másik csatát. Az picit jobban sikerült. :)

(#95305) Viktoár válasza #84221696 (#95304) üzenetére


Viktoár
addikt

Üdv:Viktor

(#95306) #84221696 válasza Viktoár (#95305) üzenetére


#84221696
törölt tag

:D

(#95307) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

[link]
Most azért meg vagyok hatódva. JK Az meg külön érdekesség, hogy előbb meglett ezzel mint a GWTigerrel, mondjuk nem sokmindenre jó a GWT azzal a kis gunarccal.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#95308) Iron Funeral válasza Iron Funeral (#95307) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ja igen, maga a lényeg maradt le, megpróbáltam (és sikerült is) olyan tankokra lőnöm, amik pont eltűntek, mert így a csapattársak nem kaptak xp-t a sebzésből, viszont nem nagyon kellett találgatni, hogy hol vannak a tankok.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#95309) szállitó


szállitó
senior tag

Tudom hogy itt mindenki nagymenő, de vannak közepes vagy gyengébb képességű játékosok, nekem sajnos nincs minden hónapban pénzem prémiumra de ha sokat játszom azért szoktam venni egyszer egyszer, mert ha nagy vasakkal is játszom akkor nálam az viszi a pénzt főleg mert a 8 ast benyomja mindig a 10 esek közé és úgy hogy amíg kifejlesztem nekem inkább rontja az átlagom. Ha nincs lové játszom 4-5 el az hoz pénzt és így marad az egyensúly...
Ez még mindig korrektebb mint a mai bevett szokás hogy ki se jön szinte a játék már vegyél DLC-t ha élőben nyomod.
Nem rég akartam játszani a kedvencemmel a Payday2 vel nem nyomtam fél évig azt volt több mint 10 DLC amit vegyek meg na akkor mondtam nem, inkább játszom ezzel a játékkal és ha tudok néha veszek egy kis aranyat amit szinte 90% a legénységnél/barakk ban használok fel.

(#95310) zozyk válasza szállitó (#95309) üzenetére


zozyk
addikt

Szerintem nem nagymenőség havonta kifizetni ~3ezret a hobbimra...ha elmegyek kocsmázni,a többszöröse megy a levesbe.. :B

A mai világban 3ezer nagymenőség? A bulikorszakomban sem volt az,pedig annak is már jópár éve...

[ Szerkesztve ]

(#95311) Djuree válasza szbalogh (#95299) üzenetére


Djuree
félisten

kellene bezony, néha nézem, de látom nem haladsz vele. azt hittem már elfelejtetted. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#95312) szállitó válasza zozyk (#95310) üzenetére


szállitó
senior tag

Én a Nagymenő alatt a Profi játékosokra gondoltam akiknek jut bőven XP és credit mert jó a teljesítményük.

(#95313) Jolet válasza bluyoo (#95268) üzenetére


Jolet
őstag

Azt simán lehet vele is, csak többet kell lőni... Nem rég tettem be egy ilyen csatát

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#95314) ballington


ballington
addikt

Kv-3 on eddig a nagy 122-est hasznaltam, de az valami borzadaj. Eddig nem akartam a 100 mm-est kifejleszteni, de lehet inkabb azzal fogom a kv-4-et kifejleszteni. Penre uaz, igaz kisebb az alfaja, de majd fele ido alatt tolt, pontosabb es gyorsabban szukul. Ti melyiket hasznaltatok?

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#95315) #84221696 válasza szállitó (#95312) üzenetére


#84221696
törölt tag

Én nem vagyok benne ebben a profi körben. De nem is sajnálom. :)
Majd ha több időm lesz játszani, erre viszont semmi esélyem.
Azért van prémium fiókom. Havi 3000-et nem sajnálok az extra xp-ért és lótyiért. Csak gyorsabban fejlődik a legénység. :)
Mondjuk az is igaz, hogy szerintem a crew gyorsabban fejlődik, mint az én játéktudásom.:)

(#95316) Chris0321 válasza ballington (#95314) üzenetére


Chris0321
addikt

A 122-essel használtam végig, a KV-4-en is azzal húztam ki a 107 mm-est. Az Is-t is ezzel az ágyúval használtam amint meg lett. jobb ha megszokod, hogy az orosz ágon a kicsit pontatlanabb de nagyobb sebző ágyúk vannak. A 100 mm-est attól még ajánlott kifejleszteni mert ha medezni akarnál valamikor jól fog jönni, hogy nem kell kifejleszteni a T-44-en.

(#95317) ballington válasza Chris0321 (#95316) üzenetére


ballington
addikt

Az IS-en valahogy használhatóbb volt ez a 122-es, de ezen nagyon gáz. Vagy elszoktam tőle, nem tudom. Tény, hogy mostanában Pantherhez, Tigrishez meg Jumbo-hoz vagyok szokva. Hát, ha a T-44-en is ez van, akkor lehet, hogy kifejlesztem, mert elindultam azon az ágon, bár a T-43-at még nem vettem meg.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#95318) szállitó válasza #84221696 (#95315) üzenetére


szállitó
senior tag

Én meg sajnos így vagyok a pénzel befizetnék minden hónapban de erre semmi esélyem :(

(#95319) Telda válasza szállitó (#95318) üzenetére


Telda
addikt

Sajnos itt tartunk, hogy a dolgozó ember nem engedheti meg magának a 3ezret... :W

(#95320) PR0JECTNR56 válasza szállitó (#95318) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nem derült ki számomra pontosan mit jelent profinak lenni értelmezésedben, de 1640 átlag WN8-al és 2000 körüli jelenlegi átlaggal és lassan, de mégis jövedelmező ezüst mennyiséggel én is elevickélek a játékban, bár most pár napja nem játszottam, mert inkább a versenyautós front felé orientálódtam.
Prémiumot fiókot sohasem fizetek elő, mert nekem csak néhány prém tank ért meg annyit, hogy pénzt adjak érte, szerintem ingyenesen is jól el lehet lenni, ha 5-6 alappal/ random prémtankkal farmolsz és akkor fejlődni és 8-10 között játszani sem jelent gondot.

(#95321) #84221696 válasza szállitó (#95318) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ez nagyon szomorú, hogy nincs esélyed sem, hogy prémuimot fizess elő 3000 forint értékben. :(
Aki dolgozik, nem ér rá pénzt keresni...

(#95322) Tarill


Tarill
őstag

sziasztok! letöltöttem a magyar wot portál oldaljáról ezt az xvm addont be is állítottam mindent csomó hasznos dolog van benne, de ami nagyon zavar az hogy játék közbe az ellenség illetve saját tankok feje fölé mindenféle statokat meg színeket rak azt nem lehet valahogy kikapcsolni? eddig úgy volt hogy csak a tank típusa és az élet %-a volt ami nekem bőven elég. köszi előre is! :)

Jaa még annyi hogy a map méretét hol tudom kissé megnövelni? :D

(#95323) bluyoo válasza Jolet (#95313) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Bammeg ... :DDD
Jobb esetben összelövök pl. 2200-at. Legutoljára nézem spot sebzés 10!!!! Érted. :)
Néha elfelejtitek, hogy vannak olyanok, akik még nem ismerik annyira a játékot (lehet nem is fogják ..).
Meglehet nekem is könnyű lesz összelőni 30K csatával később! ;)
Összenéztem a Aufkl. Panther eredményeinket, hát nem vagyunk egyformák.

Bazinga!

(#95324) szállitó válasza #84221696 (#95321) üzenetére


szállitó
senior tag

Melozom 15 nap híján 25 éve. A lottózós másodállásom a trafikcucc után megszűnt azóta se találok másikat...Albérlet. Család No Támogatás No. Ez van.

[ Szerkesztve ]

(#95325) Kiki18 válasza Kean_Sorbo (#95269) üzenetére


Kiki18
őstag

Megkérdezhetném hogy ez mit jelent?:TankAce vagy 1 osztályú csata.

Én csak a normál csatát ismerem. :R

(#95326) ddt500hu válasza Kiki18 (#95325) üzenetére


ddt500hu
veterán

:C

(#95327) szállitó válasza PR0JECTNR56 (#95320) üzenetére


szállitó
senior tag

Nálam az számít profinak aki nyer annyi csatát és olyan eredményei vannak hogy tud fejleszteni ön erőből prémiumra nincs rászorulva.
Én sajnos nem ilyen vagyok 7 es szint felett fogy a pénzem tehát játszok kicsikkel vagy ha tudok veszek prémiumot.
Prémium tankot nem veszek mert nekem drága.Bár régebben bánom hogy nem vettem meg egy E25-t azért máig fáj a szívem szívesen játszottam volna vele.

(#95328) szállitó


szállitó
senior tag

WN8 mit jelent?

Köszi előre is a választ.

(#95329) wwenigma válasza ddt500hu (#95326) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Egyebkent jogos, de a normal csata vegkimenetele legyen 1. osztalyu vagy Ace. ;)

szállító: egyfajta stat, sokan erre verik hogy minnel nagyobb legyen mert akkor ők profik. Onnan ismered meg ezeket, hogy ha kilovod oket es neked alacsonyabb, akkor anyaznak meg csapkodnak. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#95330) ddt500hu válasza szállitó (#95328) üzenetére


ddt500hu
veterán

Egy átlagsebzésen alapuló statisztikai mutató.

(#95331) #84221696 válasza szállitó (#95324) üzenetére


#84221696
törölt tag

25 éve melózom én is két munkahelyen. Főállás és másodállás, hogy el tudjam tartani a családom. Prém tankot nem veszek, csak néha prémium fiókra fizetek. Amikor éppen van annyim.:)

(#95332) benvolio


benvolio
őstag

Bontok egy pezsgőt, mert sikerült 19 csata után megcsinálni az arty-val a legelső küldetést. :DDD Hosszú lesz a 15-ig eljutni úgy érzem. :U

(#95333) PR0JECTNR56 válasza szállitó (#95328) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ahogy ddt500 is megírta egy statisztikai mutató, gyakorlatilag általános mérőszámként is értelmezhető a teljesítményt és WN7 számot indikáló mutatókkal együtt. A lényege annyi, hogy általános képet ad a játékon belül nyújtott teljesítményedről, így tudjuk, hogy éppen hol jársz.

(#95334) Chris0321 válasza ballington (#95317) üzenetére


Chris0321
addikt

A KV-3 közelharcos tank főleg top tierben, ott nem számít annyira a pontosság. Mindig várd meg míg összeszűkül a célkereszt, a kapáslövéseket nagyon nem szereti. A 100 mm-est én is a heavy ágon fejlesztettem ki így mikor meg lett a fejlesztett torony a T-44-en már rakhattam is fel az ágyút. Sokat jelent az a + 31 mm átütés.

Tarill: Régen én is állítgattam az xvm-et de a sok változás miatt inkább áttértem az Aslain modpackra ahol a telepítőben pár kattintással be lehet állítani mit milyennek szeretnél látni. Mivel elég jól testre szabható és megjegyzi a beállításaidat én inkább ezt használom.

[ Szerkesztve ]

(#95335) szállitó válasza PR0JECTNR56 (#95333) üzenetére


szállitó
senior tag

Köszi a válaszokat, és ezt hol lehet megnézni mert a játékban ilyet nem nem látok?

(#95336) bluyoo válasza szállitó (#95335) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Pl.: [link]
Itt megnézheted pl. azt is melyik tankkal vagy a legeredményesebb.

Bazinga!

(#95337) Borisz76 válasza szállitó (#95335) üzenetére


Borisz76
veterán

Itt add meg a szervert, a WOT-os nevedet és kattints a "Player" gombra.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#95338) szállitó válasza bluyoo (#95336) üzenetére


szállitó
senior tag

Köszönöm mindkettőtöknek. Az eredmény majdnem eltaláltam (tippeltem) Bad vagyok...

(#95339) zodo válasza Tarill (#95322) üzenetére


zodo
nagyúr

Beállítások => Irányítás => Térkép alatt megtalálod a billentyűzet kiosztást.
Én áttétem a numpad + - -ra és már nem emlékszem az alapértelmezett beállításra.

Más:

T-50 IV- es szintű elit könnyű tankkal viszem a light küldetéseket de nem értem igazán a felderítés mivoltát. :B
"Deríts fel legalább két ellenséges járművet, mielőtt az ellenség észrevenne"

Mi számít felderítésnek és hogyan kellene továbblépnem ezen a feladaton?
pl.: az mikor kirajzolódik a kontúrja az ellenséges járműnek? Bocs a wot szlenget sem ismerem.

Próbáltam biztonságos távból, bokorból vagy kidöntött fa lombjában lapulva.
Volt hogy berohantam az ellenséges bázis közelébe.
Egyik sem járt sikerrel pedig volt hogy négy felderítést is mutatott a harc végi jelentés.

[ Szerkesztve ]

(#95340) szállitó


szállitó
senior tag

Köszönöm a segítséget most már hivatalosan is Szar játékos vagyok, bár szinte minden zöldben van úgyhogy javulok.

(#95341) wwenigma válasza benvolio (#95332) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Pikkpakk meglesz, hiszen nem kell skill hozza meg OP. ;] :))

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#95342) Chris0321 válasza zodo (#95339) üzenetére


Chris0321
addikt

Az a lényeg, hogy te hamarabb lásd meg az ellenséget mint ők téged. Vigyél magaddal álcahálót és periszkóp távcsövet minimum és állj be egy olyan bokorba ahonnan láthatod az ellenséget. Lehetőleg olyan helyre állj ami nincs túl közel hozzájuk, ne menj túl előre de ha túl hátul maradsz sem jó mert más felderítheti őket mielőtt te meglátnád. Nem tudom hány százalékon áll a legénységed, de fontos lenne hozzá egy legalább 100%-os garnitúra. A felderítés azt jelenti, hogy meglátod az ellenfelet és az kirajzolódik előtted.

(#95343) #84221696 válasza szállitó (#95340) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nem te vagy az egyetlen bad. Én is az vagyok. De hát úgysem lehet mindenki top játékos. :) Igyekszem jobbá válni és teszek és érte (pl videókat nézek). Ennek ellenére nem okoz álmatlan éjszakát, ha zsinórban produkálok 15 vereséget. :)
Csak a tegnapi ármaszünet ne lett volna. :D

(#95344) Kean_Sorbo válasza Kiki18 (#95325) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

A csatákban elért eredményed után kapsz egy bizonyos XP-t. A megszerzett XP alapján a csatád egy képzeletbeli dobogóra kerül, ha az elmúlt egy héten az adott tankkal elért összes csata (XP) alapján érdemes rá. Ennek 4 fokozata van 3,2,1 osztály és a Tankász (TankAce).

Ezt a csataösszesítő baloldalán láthatod:
TankAce:

1. osztály:

Elnézést kérek mindenkitől a kifestőért! :DDD

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#95345) zodo válasza Chris0321 (#95342) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi az (eszköz) tippeket.

Legénységem pedig...

Parancsnok 91%
Lövész 91 + 9 % parancsnoki bónusz
Vezető 91 + 9 % parancsnoki bónusz
Töltő 91 + 9 % parancsnoki bónusz

Álcaháló és Könnyű repesz páncél van a tankon.
Előbbit sem igazán értem mert talán 40k-ért vettem de nem látszik a járművön viszont ha garázsban állva a megjelenítés gomb alatt nézem akkor ott szintén van álcaháló aminek a mintázata választható de 100 arany.

Ezen felül van nagy szarszámkészlet, nagy elsősegély csomag és automata tűzoltó készülékem.

[ Szerkesztve ]

(#95346) Borisz76 válasza zodo (#95345) üzenetére


Borisz76
veterán

ELC AMX, MT-25 , LLTB , T-71

Ezekkel szoktam a felderítést végezni...
De az E-25-ös prémium TD is kiválóan működik ere a célra.

Nem árt ha a legénység 100%-os ezen felül "Elit Alakulat" és a parancsnokoknak a 6. érzéket érdemes kifejleszteni.Többieknek mehet az "álca" képesség valamint a "felderítő".
Álcaháló, távcső, periszkóp-távcső - ezeket érdemes még felpakolni.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#95347) jr1994 válasza zodo (#95345) üzenetére


jr1994
addikt

A legénységet fejleszd fel 100%-ra utána tudsz képességet választani rájuk, könnyű tankra álcát válassz elsőnek.
Az álcaháló jó, mellé kéne periszkóp távcsőre gyűjteni, azt is lehet pakolgatni egyik tankról a másikra mint az álcahálót, megéri. Nagy javító és elsősegély helyett például érdemesebb arra költeni, utóbbiakból jó a kicsi.
Amit a megjelenítésben látsz az az álcafestés, lehet kreditért is venni véges időtartamra (7 nap, 30 nap) és állandó álca bónuszt ad mozgás közben is. Az álcaháló nem látszik a tankon (és egyéb felszerelések sem, maximum a fejlesztett torony és ágyú néz ki másképp) és álló helyzetben ad jelentős álca bónuszt pár másodperccel megállás után.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#95348) galervin93 válasza zodo (#95345) üzenetére


galervin93
őstag

Az álcaháló és a Megjelenítés gombra előugró álcafestés az két külön dolog.
Az álcaháló nem látszik a tankon, de segít abban, hogy minél kevésbé vegyenek észre. Kreditért megvehető, akkor pakolod és veszed le a tankról amikor akarod, felszerelésnek minősül. [link] De csak akkor fejti ki hatását, ha nem mozogsz.
Az álcafestés viszont látható a tankon, és ezt nem csak aranyért tudod megvenni, hanem ezüstért is, 7 ill. 30 napra. [link]

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#95349) Chris0321 válasza zodo (#95345) üzenetére


Chris0321
addikt

A repesz páncél felesleges mert növeli a tömeged, az álcaháló maradjon. Azt nem fogod látni a tankon, de a jobb oldalt lenn az alsó sorban van egy ikon ami jelzi ha bekapcsolt. A megjelenítésnél álcafestékek között tudsz válogatni, ha van rá kereted kreditért vehetsz rá egy hetest vagy hónapost mert az is segít abban, hogy minél később vegyenek észre. Periszkóp távcsövet érdemes még felraknod, igaz az csak akkor működik ha állsz de akkor nagyobb pluszt ad. Egy 4-es könnyű tankra felesleges a nagy fogyóeszköz, elég rá a kézi is.

(#95350) #43783936


#43783936
törölt tag

Ma szembesültem a szakaszos küldetések kapitális bugjával:

T-55 SPG 13 küldetés:
Sebezze a szakasz az ellen 25%-át.
Ketten voltunk artyk (fv304 és crusader SP), együtt talán 1200-at sebeztünk, de a velünk szakaszban lévő T29 meglőtte a nagy kalibert, ezért elszámolta a küldetést. :Y

Azóta más küldetéseket is lepörgettünk, gondosan ügyelve, hogy "optimális" szakaszt összeállítással menjünk.

Ezek után már tudom, hogy fogom megcsinálni meddel szakaszban a 6000 sebzést. :DD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.