Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Discord

Hozzászólások

(#1) norti


norti
addikt

Sziasztok!

Azért nyitom ezt a témát, hogy felmérjük, kit érdekelne egy prohardveres Discord szerver, ahol lehet játékokról (meg minden másról) beszélgetni illetve a különböző (multi)player játékokhoz társat, segítséget keresni valós időben. Másik cél, hogy ne a prohardver fórumait használjátok chatre, hanem ezt :)

A The Division játékhoz már létezik egy szerver és bár nem vagyunk túl sokan, de elég aktívan használjuk, viszont a játék nem a legjobb napjait éli mostanság és sokan már mással is játszanak, ezért általános PH chat szerverré alakítanánk át.

Aki még nem ismerné, itt tájékozódhat a kliensről:
Discord

Ingyenes, tud mindent, ami kell és folyamatosan fejlesztik. Van webes felülete és a kliensek elérhetők szinte minden operációs rendszerre, még mobilokra is. A hangminőség kiváló.

Ha érdekel, írjatok illetve fel lehet jönni kipróbálni ezzel a meghívóval:
https://discordapp.com/invite/0pRiID5AvVyjr3fc

Ez egyébként egy általános Discord topik is lesz, mert még eddig nem volt.

(#2) westlake


westlake
félisten

Támogatom.
Elég lenne egy jól beálított, és megfelelően felügyelt szerver. A Discord nagyon hasznos alkalmazás annak, aki csak társalogna másokkal, azoknak pedig "kötelező", akik valamilyen multi játékkal játszanak.

Play nice!

(#3) SP4C3 válasza norti (#1) üzenetére


SP4C3
veterán

Jó ötlet, WoT-osok, minecraft-osok, CS:GO-sok, War Thunder-esek meg ki tudja hány játékot játszók vannak itt a fórumon. :C

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4) norti válasza SP4C3 (#3) üzenetére


norti
addikt

Jöhet mindenki, már általános szerver vagyunk, bármilyen játékost fogadunk ;)

(#5) scyllafren válasza norti (#4) üzenetére


scyllafren
senior tag

...csak mindenki szedje a gyogyszeret... :D

(#6) westlake


westlake
félisten

Már crypto bányász szoba is van. :P

Play nice!

(#7) McSico


McSico
senior tag

Mik a tapasztalatok a progival? Tényleg olyan jó ahogy a merketingbullshit írja? Gondolkozok a próbána, el kellene egy kezdőlökés. :D

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#8) westlake válasza McSico (#7) üzenetére


westlake
félisten

Szerintem a legjobb, ami a "piacon" van.

Play nice!

(#9) McSico válasza westlake (#8) üzenetére


McSico
senior tag

Milyen adatok kellenek a regisztrációhoz?

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#10) scyllafren válasza McSico (#9) üzenetére


scyllafren
senior tag

Email, username, password. Szervert krealni meg egy kattintas+nev megadasa. Utana mar allithatod is be.

(#11) mefistofeles

Skacok! Regisztráltam, de sem emailt nem kaptam sem nem tudok bejelentkezni a kliensbe..... mit kéne csinálni? Mennyit kell várni az igazoló emailre? (gondolom van)

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#12) Ronan01


Ronan01
csendes tag

Jó eza program is csak még a csoprtos vagy peivát videobeszélgetés kell bele és akkor ténylerg vége a többinek.

(#13) norti válasza Ronan01 (#12) üzenetére


norti
addikt

Már fejlesztik :)

(#14) Robokutya


Robokutya
senior tag

Srácok magyar nyelven el lehet érni valahol?

(#15) norti válasza Robokutya (#14) üzenetére


norti
addikt

Még nem sajnos, bár már le van fordítva, de még szavazni kell a fordításokra, gondolom idővel bekerül majd a kliensbe.

Itt tudtok szavazni a fordításokra: https://crowdin.com/project/discord

(#18) Wucky


Wucky
senior tag

Sziasztok!

Discordhoz tud valaki olyan botot ami egy adott oldalról leszedi mindig a friss híreket?

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#19) stickler válasza Wucky (#18) üzenetére


stickler
újonc

Sziasztok!

Én nem tudok sajnos ilyen botot wucky,de itt ha körülnézel akkor biztos találsz hasonlót vagy éppen megfelelő botot: https://discordbots.org/ vagy akár itt: http://www.carbonitex.net/discord/bots

[ Szerkesztve ]

(#20) redingitell


redingitell
senior tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget kérnék: Valamit elnyomhattam játék közben, mert az átfedés bekapcsolásakor látszik a teljes chat ablaak, nem csak azok a nevek akikkel a szobában vagyok. Valaki tudna segíteni, hogy mit állítsak/kapcsojak hogy újra csak a neveket lássam?

(#21) norti válasza redingitell (#20) üzenetére


norti
addikt

Szia!

Valami rémlik nekem is, hogy volt ilyen beállítási lehetőség az első olyan verzióban, amiben megjelent, de most nem látom benne, lehet kikerült valamelyik frissítés során... Esetleg amikor fut a játék és működik az overlay, próbálj azon belül beállítási lehetőséget keresni.

(#22) dokee78


dokee78
félisten

Hol tudok felhasználó nevet váltani?
A felső nevet szeretném,ha ugyanaz lenne,mint az alsó.

Korábban sikerült,de most nem találom.

(#23) dokee78 válasza dokee78 (#22) üzenetére


dokee78
félisten

Bamba vagyok,meg is lett!

(#24) Norbi887


Norbi887
aktív tag

Sziasztok!
Androidon lehet kezdeni valamit azzal a problémával, hogy egész egyszerűen nem hall engem senki?
Az appon belül a beállitásokban a mikrofon tesztnél tisztán látszik hogy veszi a hangom a Discord (mozog a kis csúszka), de ha felhívok valakit nem hall engem. :F
Letöltöttem két különböző telefonra, és mindkettőn ugyanez a probléma. És igen, engedélyek megadva az appnak, input-output maxon, szóval tényleg nem tudom mi lehet. Más appoknál tökéletesen hallatszódom (Messenger, stb.) :U
Telefonok, amiken teszteltem Samsung Galaxy J6 (2018), és egy Lenovo mittoménmi :C

Valaki valami tipp? Lehet hogy az appal lenne valami? :F

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#25) Redneck


Redneck
veterán

Üdv!

Egy baromi idegesítő problémával szeretnék hozzátok fordulni. Megy a Discord, stabil a net, a gép nem gagyi, és van hogy elmegy valami. Beszélek-beszélek, látom is hogy így van, sőt ők hallanak is, de én semmit nem hallok belőlük. Amikor újraindítom a programot, van hogy újra lepörgeti az addig elmondottakat, vagy azok részleteit.

Mit lehet ezzel csinálni?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#26) scyllafren válasza Redneck (#25) üzenetére


scyllafren
senior tag

Ezzel a Discord supporthoz fordulj.

[ Szerkesztve ]

(#27) Bjørgersson válasza Redneck (#25) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ctrl+R?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#28) Redneck válasza Bjørgersson (#27) üzenetére


Redneck
veterán

"Keybinds are disabled, while this panel is visible." Ennek ellenére mégis csinál valamit ha benyomom.
Mire szolgál? Azt látom ha benyomom hogy újracsatlakozik vagy ilyesmi. Ezzel nem is lenne gond, de nálam elmegy a kommunikáció, és mintha visszajátszaná az utolsó fél percet, mikor újraindítom a programot. :F

scyllafren:
Megpróbálom mert elég idegesítő. Cimborám tegnap totál kiégett ettől a Discordos hibától és inkább lelépett. Azt mondta majd nyomjuk akkor ha normálisan működik. :DD

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#29) Bjørgersson válasza Redneck (#28) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kb. mint egy Ctrl+F5 a böngészőkben. Egy próbát megér, hátha ennyitől magához tér. Más ötletem így hirtelen nincs sajnos. Esetleg még redditen kérdezz rá, hátha ott tudnak neked segíteni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#30) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Sziasztok ! Tesómnak olyan gondja lenne,hogy ha fut a Discord alkalmazás a gépén akkor 19-35% közötti arányban terheli a CPU-t folyamatosan.. :Y De van,hogy 50+ is megvan.. Máról holnapra elkezdte ezt produkálni..
Próbálta újratelepíteni a programot, ugyan ez történik. Eset IS-el is leellenőrizte a gépet és Malwarebytes-al is. Egyik sem talált semmit..
De ez az egyetlen program ami terheli a procit durván ha fut.. És nem streamel meg videót rögzít, semmi ilyesmi :( :( Nem értjük mi lehet a gond.. :U :F

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#31) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Sziasztok

Nektek jelez a Discord, telefonon, amikor írnak?
Na és kettős védelemkor?

Nekem nem jelez.
Kifogják javítani vagy csak nálam csinálja?

(#32) norti válasza Bal0924 (#31) üzenetére


norti
addikt

Szia!

Én kikapcsoltam, mert folyamatosan jelzett.

A kettős védelem alatt mit értesz? Amúgy ezek a kérdések inkább a Discord supporthoz tartoznak, itt inkább a szerverrel és az alkalmazásokkal kapcsolatban tudunk válaszolni :)

(#33) Bal0924 válasza norti (#32) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Csak idő kellett neki hogy felfogja, és most kijelez. (igaz néha késve de megkapom.)
Kettős védelem alatt meg, hogy ne csak jelszóval tudjak belépni, hanem Google Hitelesítővel generált kóddal együtt. "Kétlépcsős Hitelesítés"

(#34) scyllafren válasza Bal0924 (#33) üzenetére


scyllafren
senior tag

A 2FA-t siman be lehet allitani a desktop kliensben, nekem azon van. Lehet telon nincs benne ez a funkcio.

(#35) Mcrazy


Mcrazy
őstag

Sziasztok!

Hogy lehet a hitelesítésen végig menni? Azt írja a webes felületen, hogy "Most győződjünk meg róla, hogy ember vagy." Mozgattam az egeret, majd megnyúlt az ablak és lett alul egy fehér téglalap, amibe lehet írni. Na de mit kell írni, hogy tovább engedjen? Ilyen ....... hitelesítéssel még az életben nem találkoztam.
Köszi a segítséget.

Üdv: Mcrazy

(#36) Mcrazy válasza Mcrazy (#35) üzenetére


Mcrazy
őstag

Közben sikerült!
A böngészőm volt a ludas!

Üdv: Mcrazy

(#37) Bal0924 válasza Mcrazy (#36) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Milyen böngésző volt?

(#38) Mcrazy válasza Bal0924 (#37) üzenetére


Mcrazy
őstag

Slimjet. Chrome alapú. Van hozzá IE plugin is, az meg még a régire (7) volt beállítva, de már minden rendben.

Üdv: Mcrazy

(#39) Golden9


Golden9
addikt

Sziasztok!

A Discord áruházban ingyenes a King of the Hat..

[ Szeretkezve ]

(#40) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Nem tudom mi a fene van a Discorddal bő 1 hónapja,de P-SZ-Vasánap szinte használhatatlanul szaggat a beszéd. A ping ugrál és packet loss folyamatosan, a 0.5%tól a 100% ig terjedő skálán... :(( :(((
Ennyire fosak és túlterheltek lennének a szervereik.. :F :U

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#41) scyllafren válasza Nyethuszar (#40) üzenetére


scyllafren
senior tag

Vagy a szerver adminoknak kellene szolni, hogy modositsak a voice szerver helyet:

Igy.

(#42) Nyethuszar válasza scyllafren (#41) üzenetére


Nyethuszar
tag

Ez sajnos nem oldja meg, ugyanis privát híváskor is ugyan olyan rossz.. És nem csak Nekem ,hanem sokszor a másik félnek/feleknek is. :F
Amit küldtél az ha "szobában" beszélnénk akkor megoldaná lehetséges, amit köszönök is.
De sajnos nem megoldás :(

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#43) huan


huan
őstag

Sziasztok!
A Discord-fiókomhoz be van kapcsolva a kétlépcsős azonosítás, sms-el is.
A Google hitelesítő generált kódjai mostanában nem voltak jók, így a hitelesítőből eltávolítottam a Discord-ot.
Sms-el belépve ki szeretném kapcsolni a kétlépcsős hitelesítést, illetve újra a hitelesítőbe szeretném beírni, de nem tudom, mert eddig is hibás kódot generált a hitelesítő és el is távolítottam belőle a Discordot.
Hogyan tudom így kikapcsolni a kétlépcsős hitelesítést?
(Kódokat megnézem még lementettem-e valahová)

(#44) scyllafren válasza huan (#43) üzenetére


scyllafren
senior tag

Ha nem megy a kodolas es a vesz-kodok se jok, akkor irj supportnak, ok kerdeznek par dolgot, es ha jol valaszolasz, akkor leszedik.

(#45) chungee


chungee
addikt

Napot!

Átfedés nem minden játéknál működik, pedig be van kapcsolva dc-n belül is :( Van valami ellenszer:F Függetlenül hogy uplay, steam vagy origin. Nem válogat.

(#46) scabi78 válasza chungee (#45) üzenetére


scabi78
senior tag

Tegnap még ment nálam, ma már nem. Bármit csinálok, nem működik ez a f*s...
Régebben megoldotta egy újraindítás.

Tiszta Windows, rendes ház!

(#47) #75501312


#75501312
törölt tag

HHello,

A helyesírás ellenőrzés nem működik? Hiába van bepipálva, nem megy. A beállításokban meg sem találtam.

(#48) scyllafren válasza #75501312 (#47) üzenetére


scyllafren
senior tag

A Windowset hasznalja.
[link]

(#49) #75501312 válasza scyllafren (#48) üzenetére


#75501312
törölt tag

Igen, de nem használja, ez a bajom. Nem jelöl ki semmit, hogy hibás lenne.
A képen meg csak Windows nyelvbeállítás van. A windowsban nincs helyesírás ellenőrzés.

(#50) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

Ebbe a trágyadomb szarba hogy lehet bejelentkezni regisztrált emailcímmel? Azt írja, foglaljam le a fiókom, de mikor beírom az emailcímet, kiírja, hogy már regisztrálva van. (Webes felület.)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Discord
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.