Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#94601) Viktoár


Viktoár
addikt

Én csak most kezdtem el a lightokkal játszani szóval nem tudom hogy ezelőtt hova lehetett és nem lehetett menni.

Na itt a kép,remélem kivehető hogy hol vagyok.Kiváncsi lennék élesben mit látna egy spotter onnan.
Sajnos a chaffee-nak kellett egy kis plusz olaj hogy feltudjon mászni de a legénység még eléggé alap.

Talán még az ellenséges spottert is lehetne csipkedni a "túloldalon". :)

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#94602) Djuree válasza Viktoár (#94601) üzenetére


Djuree
félisten

jó hely, bár ha nem húzodgatsz hátra, akkor ilyen helyekről szoktak kiszedni igen gyorsan egy "ez meg mi a f@sz volt" kijelentés társaságában. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#94603) zsolthee


zsolthee
senior tag

Kérdés: repesszel vagy sima lőszerrel nagyobb az esélye annak, hogy kigyújtom az ellenséges tankot?
Csak mert az M4-en már a második skill-t tanulják a legények de még egy találat sem volt "gyújtogatós"
A troll ágyú van rajta....

(#94604) Chris0321 válasza zsolthee (#94603) üzenetére


Chris0321
addikt

Tudtommal nincs különbség a lőszertípusok között csak az a lényeg, hogy hol találod el az ellenséget. Plusz az rng mit dob neked. A motort vagy az üzemanyagtartályt kell meglőnöd és az orosz tankok azok amik szeretnek szépen égni.

(#94605) mcwolf79 válasza zsolthee (#94603) üzenetére


mcwolf79
veterán

Sztem papírtankoknál nagyobb az esélye a gyulladásnak, mert a splash damage nagyobb eséllyel sebzi az égésre hajlamos részeket.
Nekem az M4-gyel jópárszor sikerült gyújtani a trollágyúval. Segbe kell durrantani az ellent, akkor a legnagyobb az esély. Papír tankoknál oldalt is lehet próbálkozi.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#94606) jano_77 válasza Viktoár (#94601) üzenetére


jano_77
nagyúr

csak azt nem értem miért kell a pályákat úgy megváltoztatni fű alatt, hogy még csak nem is szólnak róla. bemegy az ember egy jó öreg mapra, oszt ki sem ismeri magát rajta. még jó, hogy vannak a patch notes-ok, amik ezek szerint egy kalap szamócát sem érnek. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#94607) Angel1981 válasza Atti777 (#94589) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, de nem egészen értem, de ez akkor most bug szerinted?

Mert a KV-1-et, bár kis eséllyel, de fel lehet gyújtani szemből, sőt, még ammo rackket is kaphat - velem mindkettő előfordult a bő 300 csatámmal, de valóban nagyon ritka.

#94603 zsolthee: belső modulsérülésekre akkor van esély, ha a lövedék ténylegesen átüti a páncélzatot, és úgy folytatja útját a testen belül, hogy az adott modult érinti.
Mivel a HE jóval kisebb átütéssel rendelkezik, belső modulsérülésre nominálisan kisebb az esély, mert kisebb eséllyel üti át a páncélzatot - most persze a totális átlagot vesszük. Amennyiben átüti, akkor viszont jóval nagyobb károkat tud okozni belül a splash miatt.
Röviden; HE-vel a tank belsejét jóval ritkábban fogod tudni "elérni" de amikor sikerül, akkor ott komoly károk keletkeznek - lásd, arti lövések pl. mivel azok gyakran átütő HE találatok.

[ Szerkesztve ]

(#94608) Djuree válasza jano_77 (#94606) üzenetére


Djuree
félisten

így félév kihagyás után én is meglepődök mostanában, minden pálya új, át vannak téve sziklák, épületek, új városrészek, új domborzat. :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#94609) Kean_Sorbo válasza Djuree (#94608) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

A mostani laposabb pályákon, a TD-kel elég nagy területet belehet lőni, plusz a rossz lövegsüllyedéses tankokkal is lehet már valamit kezdeni. Az ezelőttiek nagyon csőpályák voltak, tele kanyar (sarok) előtti csövet égbedobó buckákkal. Szerintem ez akarták javítani, és ráadásul most nagyon jól sikerült.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#94610) Veatta válasza Viktoár (#94601) üzenetére


Veatta
aktív tag

Én nem értem egy csőbe minek bemenni lighttal? Aki ott jön úgy is látja a leg-vakabb heavy is.

Valaki megvilágosítana?

(#94611) Departed válasza #40993792 (#94599) üzenetére


Departed
őstag

Én is csak Domination-t tolok mostanában, nagyon ráéreztem hogy mikor mit csináljak, ezért 70% fölött van a WR-em benne :P Az is jó hogy sokszor látom hogy gyengébb játékosok is el tudnak itt érni valamit. Egy zászló célbavitele fontos tud lenni tőlük is, közben meg védem/védjük a seggüket, vagy ha kell viszem tovább a cuccot.
Meg a jó sok sebzés amit be lehet vinni remek móka, játsszátok, naggyon jó! :K

(#94612) Bingisz válasza Veatta (#94610) üzenetére


Bingisz
addikt

Ég világon semmi értelme. De legalább elmarad a meccs elején a közép spot, ezért a te csapatodat lövik szitává már a legelején.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#94613) Departed válasza Bingisz (#94612) üzenetére


Departed
őstag

Jaj ne is mondd, jópár meccset buktunk így, hogy a lightok a csőben idétlenkedtek, középen meg senki (én meg mondjuk heavy-vel vagy TD-vel). Csak egy kicsit kéne gondolkodni. :U
Bár néha figyelnek rám amikor ezt mondom Lakeville meccs elején: "spot middle, hold valley, push city", és nyerünk is olyankor :K

(#94614) Veatta válasza Bingisz (#94612) üzenetére


Veatta
aktív tag

Tegnap visszakapcsoltam a chat-et, kíváncsi voltam, hogy nem-e az chat off az oka, hogy nem veszem észre ha dinamikus platoonba hívnak, Lakeville, délről indultunk, spotterünk jó helyre megy középre, fel is spottolt e T26E4-et a városfelé menet, az meg csata végéig sírt, hogy feljelent mindenkit mert cheater az egész banda...

kikapcsoltam a chat-et....

(#94615) Viktoár


Viktoár
addikt

Mint írtam volt időm körbe autózni a mapot mert gyakorlóba voltam.Illetve kiváncsi lennék rá hogy élesben milyennek bizonyulna az a hely.

Jöttök azzal hogy minek megyek be a csőbe... Az összes pálya csőpálya csak több (2-3) csőből van. :DDD

Mehetek középre is,az is cső.... ;) A lényeg azon volt hogy teljesen kiismerjem a térképet,helyeket.

Én is szoktam írni hogy a nehéztankok jöjjenek velem a városba (amikor nehézzel megyek) mert a sok lüke elmegy az említett völgybe és 2-3 td feltartja őket az egész csata alatt.Addig meg elbukik a város,aztán a középrész és bekerítik őket.Sajnos ilyen a random.... ;)

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#94616) Djuree válasza Kean_Sorbo (#94609) üzenetére


Djuree
félisten

tegnap így lőttek ki, e-75-el kergettem egy t49-et, pont mikor lőttem akkor dobott meg egy bucka, ellőttem a napba a skúlót. :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#94617) Kean_Sorbo válasza Djuree (#94616) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Igen, sajnos még mindig sok helyen belelehet futni ebbe, de jobb a helyzet az előző peccstől. Ráadásul ezek hatványozott hátrányt jelentenek a torony nélküli kicsi lövegsüllyedésű TD-knél.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#94618) jozefgucci1 válasza Djuree (#94616) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Lehet le kéne jönni az élvezeti szerekről :DDD "E75-.el kergettem egy T49-et és megdobott egy bucka " berakhatom aláírásba ? :)

Más .:

Próbálgatom fullosra húzni a WZ120-at ,de borzalmas mennyire viszi így a pénzt . A 2. ágyú van meg még rá és a középső motor .Rettenet mennyiségű xp kell bele mire fullos lesz . A csőlehajlás tényleg elég vicces tud lenni egyes mapokon, de eddig még tudtam korrigálni időben . Az a fránya 189-es átütés T10 ben nagyon kevés .Van aki alapról a másik ág fejlesztése nélkül futott neki és végigcsinálta ?
A másik kérdésem pedig az lenne , hogy T44-vs Centurion ? Mind a kettő előtti tankot húzom ,de még nem döntöttem el melyiket vegyem meg előbb. A T44-nél az átütés csak ami eltántorít , míg a Centinél az ugye bődületesen nagy és papíron jobbnak tűnik !

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#94619) Djuree válasza jozefgucci1 (#94618) üzenetére


Djuree
félisten

:DDD
tedd ha akarod! :DD
kicsit furán hangzott így elolvasva, de a helyzet így történt, menekült előlem, én meg mentem felé, a kergettem egy kicsit erős volt elismerem. :C de a bucka tényleg megdobott mikor lőttem, ki is lőtt a kis szemét, jó az a tank. bár én is elbasztam azt elismerem....

sztem a centi jobb, a T-44-et nem csíptem annyira, ahogy a T-54-et sem igazából. viszont a centi 7/1 hihetetlen jó gép. :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#94620) MinionFlasH válasza jozefgucci1 (#94618) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Én a centire szavaznék, erős a tornya elég sok helyen ki lehet használni, az ágyúnak meg nagy az átütése, én imádtam(om). Igaz t44-em még nincs meg, így arról nem tudok véleményt mondani.

(#94621) Atti777 válasza Angel1981 (#94607) üzenetére


Atti777
senior tag

Nem, csak tudatlanság. Eddig nem tudtam hogy szemből is lőhető az üzemanyagtartály.

Путин, иди нахуй!

(#94622) sith7 válasza Departed (#94613) üzenetére


sith7
nagyúr

Van igazság abban amit mondasz, de a light - ok védelmében el kell mondjam, hogy 3 hete küzdök a T28 HTC LT-15 küldetéssel, és többször is volt, hogy Prokhorovkán spottoltam aktívan/passzívan, és senkit nem érdekelt, .... sőt az egyik TD úgy gondolta, hogy ott mellettem a bokorban neki tök jó helye lesz, és mellém állt :W

(#94623) Bingisz válasza Viktoár (#94615) üzenetére


Bingisz
addikt

Itt nem az a lényeg, hogy cső/nem cső, hanem, hogy megadod-e a lehetőséget a csapatodnak, hogy a segítségeddel már az első percben jelentős előnyre tegyenek szert. Erre való a light tank Lakevillen, nem a völgyben való bohóckodásra.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#94624) jozefgucci1 válasza sith7 (#94622) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ó az semmi nekem már több mint egy hónapja van ez a küldi berakva ,de semmi . Tegnap is beadta Buldoggal a Malinovkát +4 spotterrel oldalanként ami még nem lett volna gond ,de nem lőtte a csapat az ellent . Igaz nem játszom sokat mert napi 15 csatát mehetek ,de azért az durva , hogy nem ad mapot csak háromnaponta egyszer.Igaz nem is stresszelem már magam annyira rajta . Inkább húzom a hetes medeket és mint írtam a WZ120 van most porondon . Ha van itt jó BC játékos elvihetne egy pár körre , mert szégyen amennyire nem tudok azzal játszani .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#94625) h1mpi válasza Djuree (#94619) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Te is azzal küzdesz, amivel én is a "szünet" után, hogy sokkal imbolygósabbak lettek a tankok. Mire lőni lehet néha másodperceket is ki kell várni. Ezek a patchek nem, hogy javítanak a játszhatóságon, hanem csak folyamatosan rontanak...

Azt én is észrevettem, hogy annyi bokrot tüntettek el, hogy csak na, gondolom drága volt a kertészük :P

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#94626) Atti777


Atti777
senior tag

A múltkor írtam, hogy bugos az egyik SPG küldetés, mert megvolt az elsődleges feladat, mégsem jelezte teljesítettnek.
Tegnap láttam QB streamjén, hogy MT küldetésnél is van ilyen. A félmegoldás az, hogy félbeszakítod azt a küldetést, és akkor teljesítettként fogja jelezni. Azért csak fél, mert a jutalmat viszont valószínűleg nem kapod meg érte.
Elvileg a fejlesztők tudnak erről a dologról, majd javítják. Valamikor.

Путин, иди нахуй!

(#94627) sith7 válasza jozefgucci1 (#94624) üzenetére


sith7
nagyúr

Igaz nem játszom sokat mert napi 15 csatát mehetek

:F

(#94628) h1mpi válasza sith7 (#94627) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Asszony szigor biztosan ;]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#94629) Szasinka válasza jozefgucci1 (#94624) üzenetére


Szasinka
tag

Én nem vagyok pro BC játékos viszont kitartó :)
cc 1500 csatám van a tankkal, szerintem az egyik legévezetesebb és legjobb tank a játékban. Hasonló a jétákstílus, mint az AMX 13 90-el csak itt már van rendes tűzerő. Spotterkedni csak akkor érdemes sztem ha a pályán van olyan spotter hely, amit érdemes hamar elfoglalni és nincs normális light ami megtenné. Egyébként a csata elején csak óvatosan, kímélni a HP-t. Mikor már ritkulnak a dolgok és van olyan tank amit egy tárból ki lehet szedni akkor (vagy egy csoport akik low hp-n vannak) akár egy-két bekapott lövés árán is kegyetlenül le kell csapni. Ezen periódusában a csatának lehet igazán a csapatot segíteni.
Utóbbi időben kávéval használom, és teljes álca skill mellet hihetetlen mennyire nem veszik észre. Pl. Prokharovkán a középső részen a bokorba beállva a szemben felbukkanó tankok pár tíz méterről sem szúrtak ki.
Ja a nickem a játékban is ez

[ Szerkesztve ]

(#94630) galervin93


galervin93
őstag

A T-44 igazi flankelős tank, ami fontos, hogy minél előbb meglegyen rá a pontosabbik ágyú, mert bár statok alapján nincs nagy különbség, mégis ég és föld a kettő fegyver. Szerintem nem vészes a 175 mm pen, lehet vele analizálni mindent. :-D
A páncélja szerintem okés, jókat tud oattintani a tornya, de nem lehet erre alapozni. Sidescrape a hasonló átütésű ágyúk ellen hatásos (pl. IS, WZ-111 stb.), felette már nem annyira.
Mivel a britekkel még nem játszom, nem tudom szembeállítani őket, mindenesetre szerintem használható kis tankocska.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#94631) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Mai felhozatal:
az összes meccsemen az arty szedett ki. minden ny*morék engem lő.....
volt hogy rám lőtt az arty bebújtam fedezékbe majd kb 1 perc múlva kimentem és kapásból kaptam a lövést.
ennek így mi a f@asz értelme van?
akkora retek lett ez a játék, hogy azt elmondani nem lehet :W

(#94632) Warton válasza galervin93 (#94630) üzenetére


Warton
őstag

Nekem megvolt mindket tank. Én a centire szavazok. A centi statikusabb tank, igazi orvlovesz. A T44 inkabb flankelős.

(#94633) #84221696 válasza Cseri0058 (#94631) üzenetére


#84221696
törölt tag

Mostanában én is kedvenc arty célpont vagyok. :D Tegnap este az egyik csatában (Steppes) az első 30s-ben már fel is villant a figyelmeztető lámpicsek a monitor közepén! Kerdeztem is magamtól: ezt most hogy??? Elkezdtem tolatni, pár second múlva a hűlt helyemen robbant egy bazi nagy bomba. :DDD Ha a nyakamba kapom, tutira mehetek zuhanyozni :D

(#94634) Warton válasza Viktoár (#94601) üzenetére


Warton
őstag

Elesben a spotter onnan a garazst latna meg leghamarabb. :) Azon a palyan az ltknek kozepen KELL lenniuk, nem mashol. Ha artyval jatszom, akkor a jatek elejen en is mindig a kozepet szoktam beloni, hogy segitsem az ottani lt-ket. Aztan alapvetoen a varost lovom, mert a templom koruli reszt egesz szepen be lehet loni.

(#94635) Kean_Sorbo válasza Cseri0058 (#94631) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

9.7-ben nagyon ugrált (darabos volt) az arty-k célzóköre, ezt sikerült javítani a 9.8-ban. Kipróbáltam, ég és föld van a két peccs között. Valamelyik nap én is inkább kibannoltattam magam, mert nem akartam miattuk agyvérzést kapni. Amikor egy táras X-es BC lövöldözget miután elhasználtad a javítócsomagot, az az érzés megfizethetetlen. Ráadásul egyre több a X-es arty, oldalanként néha három is.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#94636) Djuree válasza Cseri0058 (#94631) üzenetére


Djuree
félisten

már jó régóta ilyen szar a játék az artyk miatt. szép lassan visszavonták a nerfet, tegnap kb. 10 csatából 5-ben 3-3 arty volt... és persze halálpontosak is. :W
sőt!
3 t10 volt a toptier, abból 2 arty volt. :o
de a majmokból sincs hiány, is-7-el nem mer kimenni is-3 elé. :O de azért én ügyesen kitoltam, persze nem bírta kilőni az is-3-mat, ez a majom meg még engem szidott. jó hogy ennyire fogalmatlan emberek(?) játszanak már többségben.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#94637) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Na akkor legalább nem csak én kapok agyfaszt miattuk.
Az is tetszett mikor az egyik 9 es arty kiszedte a 121 et full hp ról!!! Hol itt az értelem.
Az lenne jó ha az artyk lövését mondjuk 500 hp ra maximalizálnák. + legyenek pontatlanabbak. Sokkal jobb lene a játék így...

(#94638) xAttilax válasza Cseri0058 (#94631) üzenetére


xAttilax
őstag

Pont ezért nem játszok már Tier X-ben HT-t (meg amúgy tier X-et nem)...
X-ben min 2-3 arty oldalanként és azok már akkorát lőnek mint a ló, amíg ez nem változik távol tartom magam a "király" kategóriától + premet sem veszi, hisz nincs tier X :D

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#94639) MinionFlasH válasza Cseri0058 (#94637) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Tegnap engem is ronggyá szivattak... amit a legjobban utálok, hogy végjátékban kicsapnak egy 70km/h sebességgel száguldozó lightot.... az nekem no comment. A többiről ne is beszéljünk, közelharcban (is) verhetetlenek az számomra röhejes.

(#94640) xAttilax válasza MinionFlasH (#94639) üzenetére


xAttilax
őstag

a szívemből beszélsz :DDD sokszor rá se merek menni, mert ha nincs meg egy lövésből akkor úgy vág ki mint a szart és nem számít, hogy mennyivel mész vagy cikk cakk, forgás..stb

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#94641) ddt500hu válasza Cseri0058 (#94637) üzenetére


ddt500hu
veterán

Szerintem egyszerűen közelítenie kéne a valósághoz őket.
1 nagyságrenddel pontatlanabbnak kéne lennie, 1 nagyságrenddel nagyobb területen kéne sebeznie, 1 nagyságrenddel kisebbet. És magasabb szinten kisebb tűzgyorsasággal.
Tier 10-ben a szórás: 6-7m/100m.
Robbanási sugár 50-60m.
Sebzés telitalálat esetén nyilván full hp (azért akármelyik tankra ráesik egy 50kg-os gránát az "tönkremegy").
Utána 10m-ként feleződne. Normál lőtávolságban (600-1000m) ha a tankodtól 40m-re leesik a lövedék akkor sebez mondjuk 100-at. És percenként maximum 1 lövés a tűzgyorsaság.
Ezek csak hasból mondott értékek de így az arty valódi területsebző fegyver lenne. Egy jól helyezett lövéssel 5-10 tankot is megsebeznél. De jóval ritkább lenne a telitalálat amitől mindenki hülyét kap. Nem tudom kiszámolni de gondolom több tucat lövés kéne hozzá vagy még több.

(#94642) h1mpi válasza MinionFlasH (#94639) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Aufkával engem is elküldött tegnap egy orosz 9-es arty full hp-ról alukálni. És még csak nem is örült neki :P

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#94643) zsolthee válasza Angel1981 (#94607) üzenetére


zsolthee
senior tag

A troll ágyúval mondjuk ez a "baj":
Ha papír tankba eresztem bele küldöm a holdra (DW2 tegnap is pislogott amikor egy lövéssel leszedtem szemből a maradék 348 HP-ját ;] ) Márpedig mostanság nagyon sokszor teszi az MM az M4-et top tier-be vagy max 2-3db 6-os tank közé. Olyankor meg elkap a gépszíj aztán nem kerülöm meg. Kinéz...aztán PUKK. :)
Lehet, hogy egy flank-re alkalmasabb - szeretett Cromwell - alkalmasabb lenne erre a célra.

Visszatérve az M4-re: Megtartós! Amikor a T1 semmibe vesz és az oldalába csapom a 300-at, széles vigyor húzódik számra. :DDD Biztos nem adom el.
Easy8-nél is szokás a repeszromboló használni vagy a nagyobb átütésű, csipegetős ágyúval lesz hatékonyabb?

(#94644) Warton válasza Djuree (#94636) üzenetére


Warton
őstag

Szerintem nem nagyon tudod, hogy mirol beszelsz. Az artyk nem pontosak, csatankent egy nagyobb artyval van kb. 5-6 lovesem, amibol jo, ha 2-3 talal. A SU-14-2-vel 42%-os a talalati aranyom, az ossz 73%, nem spg-en 80% koruli. Teny, ha betalalok akkor az nagyon tud fajni, de ez, a 38 s-es ujratoltesi idot, meg a kozel 7 s celzasi idot figyelembe veve viszonylag ritkan tortenik. Nekem raadasul elegge kifullozott legenysegem van, az atlag artistake szerintem gyengebb. Ez az egesz arty jatek sokkal jobban hasonlit a szerencsejatekhoz, mint barmi mashoz. Losz es remenykedsz a legjobban. Kizarolag a helyezkedessel es a celpont valastassal tudsz valamit lenditeni a szerencsen.

[ Szerkesztve ]

(#94645) jr1994 válasza Departed (#94611) üzenetére


jr1994
addikt

Hajnalban klántársakkal nyomtuk hármas szakaszban. Még nagyobb poén :K
Oldalanként csak 1-1 szakaszt tesz be és azért így már lehet hatni a csatára. Mineson pl a vége felé eldugtuk a zászlót a hegyen hogy ne legyen vége és 10 kill előnnyel nyertünk :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#94646) Djuree válasza Warton (#94644) üzenetére


Djuree
félisten

ha én artyzok nálam is így van (t9 artym is van), alig találok el vmit. de ha ellenem vannak valahogy mindig belőnek. murphy.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#94647) Attici válasza Warton (#94644) üzenetére


Attici
őstag

Nekem a Hummel volt a kedvenc artym, bár nem sebzett akkorát mint a nagyok, de a fölötte lévőktől behalok. Befonom a hajam mire betölt, pedig minden van a tankon, profi csapattal. Ott már sok múlik a szerencsén!

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#94648) Chris0321 válasza sith7 (#94622) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem is már régóta be volt kapcsolva a Stug light 15-ös küldetés és csak a frissítés után jött össze a 13 90-el nagyrészt saját sebzésből . Ha marad csak a spot akkor lehet év végén is még csak ott tartanék.

Djuree: Pár napja South Coast-on a 2-es bázisról indultunk, GwTigerrel voltam. Egy ellenséges Löwe beállt szépen G2-nél a tengerbe nekem valamennyire oldalt pár méterrel a szép nagy fedezék mellett. Persze, hogy belelőttem és full hp-ról kikaptam. Alig akartam hinni a szememnek, mert máskor az 500+-os sebzésnek is örülök már ha sikerül valamennyire is eltalálni az ellenfél 100 m-es környékét.

[ Szerkesztve ]

(#94649) Warton válasza Djuree (#94646) üzenetére


Warton
őstag

Ez mindenkinel igy van. Csak amikor az spg melled lo, az nem tunik fel csak az amikor pont eltalal.

(#94650) Warton válasza Attici (#94647) üzenetére


Warton
őstag

Hummelem nekem is volt. Tetszett, de az iskolabusz (SU-14-2) ezerszer jobb.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.