Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#95251) #43783936 válasza Phobion (#95250) üzenetére


#43783936
törölt tag

A csata összegzésnél megjelenik mint "személyes tartalék bónusz".

(#95252) Viktoár


Viktoár
addikt

Nem unjátok még a "köcsög" arty kilőtt,ki kéne szedni őket a játékból hozzászólásokat? :(

Mostanában mást sem olvasok csak ezt.Nagy dolog ha kilő,lehet menni másik tankkal a következő csatába.

Értsétek már meg hogy ez egy JÁTÉK,nem kell komolyan venni.Az arty is mondhatná hogy ki kell venni a könnyű tankokat a játékból mert általában azok osonnak a közelükbe és spotolják fel őket vagy akár még ki is lövik. :)

Aki meg a statra hajt az már rég nem a szórakozásért játszik.

Üdv:Viktor

(#95253) LK


LK
addikt

Miért is kell a Zarty? Ha már volt,bocs. Sírni könnyebb mint gondolkodni....Főleg 1600-1800 wn8-as emberkéktől,akik állítólag profik. Én sem kedvelem őket,de ők a szükséges rossz. Ha nem lenne arty 2000-2200 wn8-atok lenne :DDD

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#95254) MCGaiwer válasza Djuree (#95242) üzenetére


MCGaiwer
addikt

várj, szóval azt mondod, hogy nézzek replayeket, ahol valaki aki tud artyzni találkozik egy bénával, aki meg nem tud játszani, és olyan helyre megy (főleg városi pályán), ahol aztán eltalálja az arty? értem.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#95255) Phobion válasza #43783936 (#95251) üzenetére


Phobion
őstag

tehát nem ér semmit :W

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#95256) szallasi007 válasza LK (#95253) üzenetére


szallasi007
őstag

Az artikkal nekem nem az a bajom hogy vannak hanem az hogy átlagban nem azt lövik akit kell. Ha megnézed nagy átlagban nem a saját csapatukat segítik hanem lőnek össze vissza. Ritkán látom hogy olyan tankot lőnek amit kéne tiertol függetlenül, beáll az artis helyre és csókolom. Az hogy helyet váltson és mondjuk máshová löjjön az a 90%-uknak elképzelhetetlen.
Ha olyan csata van ahol 3+ arti van és kicsapnak az elején akkor direkt bent maradok és nézem a sajátjainkat. Komolyan néha nem értem mit néznek, jön rájuk nyíl egyenesen 3-4 tank és néznek a túloldalra mert ott csikicsukizik mondjuk 1v1-be valaki, nem hogy oda potyogtatnának ahová kéne. Ha én artizok ne adj isten szakaszba két másik artival akkor oda próbálok segíteni ahol csőelőnybe van a másik fél.
A másik amit fel nem foghatok hogy nekem 3 skilles legényekkel és pótellátmánnyal lő mellé teljes szűküléssel hogy rossz nézni, a vérpisti meg szűkülés nélkül úgy szed ki hogy rongyolok 50-el cikázva és max megállok 2 secre lőni.
Tegnap is egy "pro" aki is-3ba ülve ecsetelte hogy ő több ezer arty csatával nem szokott várni míg az arty becéloz csak rahuzza és lő. Csata után megnéztem hogy 8-as artival az átlag sebzese 450! A többi artiját már meg sem néztem ennek a szakértőnek...

(#95257) LK válasza szallasi007 (#95256) üzenetére


LK
addikt

Egyetértek. Ezekre csak SerB ismeri a választ.,hogy miért van kettősmérce (ha egyáltalán van). Valahogyan vonzóvá kell tenni a wotot kezdőknek is,mert kell nekik a sikerélmény :)
Kötelezővé kéne tenni egy tutorial végigjátszását kezdőknek,minden tankosztályra, talán picit segítene.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#95258) sequator válasza #92888064 (#95159) üzenetére


sequator
senior tag

Én 50ezereből inkább a gép alapjait cserélném ki, (alaplap+proci+ram), mert a Wot CPU igényes játék.
Öcsémnek hasonló konfigja volt egy Radeon HD4850nel, kipróbáltuk jobb VGAval, de nem sokat segített.
Komplett alaplap+proci csere után sokkal jobb lett a az FPS, pedig csak 45ezerből raktuk össze.
Alaplap: 12-13k, ennyiért már kapsz USB3at és SATA3at
CPU: Intel Pentium minél magasabb órajelű, pl G3460 28kért megkapható dobozosban
RAM: 9kért lehet kapni 4GB 1600MHz DDR3at, az kezdetnek elég, később bővíthető 8GBra

IPON áraival néztem, látom te Hardveraprón nagyon ott vagy, így talán még olcsóbban is összeszedheted.

sautia

[ Szerkesztve ]

sequator

(#95259) Stigma.HC válasza szallasi007 (#95256) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Van hogy én se azt lövöm amit kell. Például csapattársat is szoktam néha napján, ha olyanom van és szokott olyanom lenni ;]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#95260) szallasi007 válasza Stigma.HC (#95259) üzenetére


szallasi007
őstag

Oké extrém esetek vannak :)

(#95261) Simi37 válasza Stigma.HC (#95259) üzenetére


Simi37
őstag

Magas volt ;] ;]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#95264) Jolet válasza bluyoo (#95237) üzenetére


Jolet
őstag

Mennyinek kellene összejönnie?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#95267) Bingisz


Bingisz
addikt

Most szólok utoljára. Fejezzétek be a személyeskedést. Ha nem megy az arty/nem arty téma megbeszélése enélkül, akkor keressetek más témát.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#95268) bluyoo válasza Jolet (#95264) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Még csak a csak a Stug IV. 4000 dmg/spot.

Bazinga!

(#95269) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Újabb PH event:

Időtartam: 2015.06.15 07:00 - 2015.06.30 24:00 (csakhogy legyen mindenkinek ideje játszani)
Nyeremény: 2500 arany
Feltételek:
Tier 6-8 tank.
TankAce vagy 1 osztályú csata.
A csata pontszáma a következőképpen kerül kiszámításra: alap XP + kiosztott sebzés + sebzés hozzájárulás (assistance)
Feltöltési idő: 2015.07.01. 07:00 - 2015.07.03 22:00 (addig ne szemeteljük a topikot)
Kérnék szépen mindenkit, hogy csak egy linket (tehát képet ne!), és az elért eredményt tegye bele a hozzászólásba, és lehetőleg jelezze egy mondat erejéig, hogy a versenyre nevezte a csatát.
Értelemszerűen a legtöbb pontot érő csata lesz a nyertes.

Ha esetleg lenne még egy vagy két vállalkozó kedvű szponzor, lehetne második és harmadik hely is (1000,500 gold).

Sok szerencsét!

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#95270) Tomi0703 válasza Kean_Sorbo (#95269) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nagyszeru. :C
Amugy annyit javasolnek, hogy csak azok vegyenek reszt a jatekban akik a poszt irasa elott regeltek PH-ra.

(#95271) chipesz


chipesz
őstag

Segítséget kérnék tőletek, szakértőktől.

Sosem játszottam ezzel a játékkal, épp ezért nem is tudom hogy működik. Jövő hétre meghívtak egy ballagásra, s a srácnak valamiféle ajándékkártyára gondoltam. Az érdekelne, hogy kapható-e ilyen a játékhoz, amivel dolgokat vehet benne. Nem lenne baj, ha fizikai lenne, akkor mégis csak odaadok valamit a kezébe. Plasztik kártya, vagy hasonló.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#95272) Stigma.HC válasza Kean_Sorbo (#95269) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Jó kedvemben vagyok most :) Ha elfogadod akkor a második és harmadiknak állom a nyereményét.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#95273) Kean_Sorbo válasza Tomi0703 (#95270) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Milyen igaz. Nem tagtoborzást tartunk.

Akkor még egy feltétel:

Csak az vehet részt, aki a kiírás előtt regisztrált a PH-ra.

Stigma.HC: Szuper! Köszönöm a többiek nevében is! Akkor lesz második és harmadik helyezett is!

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#95274) #43783936 válasza chipesz (#95271) üzenetére


#43783936
törölt tag

Itt lehet venni ajándék tankokat, vagy aranyat, de konkrét ajándékkártya nincs.
Az sem ártana tudni, hogy milyen szintű játékos, mert akkor ahhoz tudnánk valamilyen tankot ajánlani.

(#95275) chipesz válasza #43783936 (#95274) üzenetére


chipesz
őstag

Köszi, utánajárok ennek, annyit azért tudok, hogy név alapján van valami statisztika, szóval majd megtudom valahogy a tankos nevét. Az alapján meg gondolom kiderül. Még csak általános iskolás, bár nem tudom, hogy ez számít-e valamit fejlettség terén.

(#95276) bluyoo:
Hú, ez sem rossz, köszi!
A makettötletért is köszönet! :R

Kiderült a neve is: "qawd324"

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#95276) bluyoo válasza chipesz (#95271) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Esetleg ha a tárgy a fontosabb a Razer WoT os kiegészítői [link].
Eszembe jutott még esetleg a makett + ajándék: [link].
Beszerezni talán az e-bay -ről : [link]

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#95277) szállitó válasza chipesz (#95271) üzenetére


szállitó
senior tag

Elég ha oda adod a bankkártyád majd ő intézi magának.
Ha van virtuális kártyád valamelyik banknál szólsz hogy ennyit tettél rá és költse amire szeretné...
Vagy amit ajánlottak ha tudod a felhasználó nevét dobsz rá egy kis aranyat neki.

[ Szerkesztve ]

(#95278) Greentea


Greentea
senior tag

Ru 251 második skill mi legyen?
Elsőben 6. sense és camo van. Gondolkodom biztonságos elhelyezésben a Leo 1 miatt. / A mostani legénységet szeretném majd bele, de lehet akkor majd belerakom a nőket.

2x2 néha 5

(#95279) Telda válasza chipesz (#95275) üzenetére


Telda
addikt

Szerintem ha tudod a játékbéli nevét, a gold a legjobb ajándék, jó sok :DDD .
Én ennek örülnék, csak nekem nem vesz senki :(( .
Esetleg prémium nap + gold.
Vagy ha makett, akkor úgy látom a Churchill neki a kedvenc tankja, vagyis azzal ment a legtöbbet.
Lehet annak is örülne.

(#95280) chipesz válasza Telda (#95279) üzenetére


chipesz
őstag

Köszi mindenkinek a segítséget! :R

Látom, hogy van 10 ezer gold 11 ezer forintért, de van 7 ezer gold 30 nap prémiummal ~9 ezer forintért.
Nem tudom melyik éri meg jobban?

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#95281) h1mpi válasza chipesz (#95280) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Goldot vegyél, abból prémiumot is tud venni, ha akar :K

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#95282) Greentea válasza Greentea (#95278) üzenetére


Greentea
senior tag

.

(#95284) Tomi0703: köszi!

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#95283) #95904256


#95904256
törölt tag

Létezik valamiféle célzást segítő mod? A saját képességeimhez képest túlságosan gyakran látok olyan pontos középtávú ráfordulós-kapáslövéseket, hogy az már számomra is hihetetlen kategória. Különösen a nehéz tankoknál feltűnő, hogy mindenféle célzás nélkül kapáslövésekkel aprítják a népet. Amíg nekem minden nyolcadik-tizedik ilyen lövés jön össze, addig post mortem módban nézegetve a csapattársakat minden harmadik kapáslövés célba talál.

(#95284) Tomi0703 válasza Kean_Sorbo (#95273) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ezt mar az elozo kiirasnal is javasolni akartam, mert volt olyan aki csak ezert regelt be.
Egyebkent hatalmas respect neked. :R
No, meg Szecskanak is. :)

Greentea:
Parancsnoknak camo, pontossag novelo skillek, a tolton en csereltem bizt. elhelyezesre, mert sok ammot kaptam vele.

(#95285) chipesz válasza Telda (#95279) üzenetére


chipesz
őstag

(#95281) h1mpi:
Oké, kösz-kösz! :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#95286) szállitó válasza chipesz (#95280) üzenetére


szállitó
senior tag

30 nap prémium 2500 arany tehát az 9500... picit jobb ár érték arány. Ha játszani fog sokat nyáron örül majd a gold+ prémiumnak

(#95287) bluyoo válasza chipesz (#95280) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Vagy egy jó prémium tank, amire sajnálná a zsebpénzét. A havi prém fiókot a szülőktől is .... :DDD
Pl. az IS-6, amibe akár jó lenne a Churchill III legénysége is. Gondolom már több skill-esek, biztos öröm lenne vele úgy játszani.
Én legalábbis jobban örülnék egy Löwe -nek, mint a gold-nak.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#95288) Telda


Telda
addikt

A Hellcat van olyan jó a maga tierjében mint a T67?
Tudom hogy régen jó volt, csak azóta átesett pár nerfen, azért kérdezem.
Nem tudom lecseréljem-e, vagy inkább maradjak a T67-nél.

(#95289) szbalogh


szbalogh
őstag

A prémium elszáll a gold megmarad :D

Persze nagy a csábítás, hogy meglegyen az a 10-es tank, de ha jól belegondolsz annyira nem kell az a prém. Hacsak nem követelmény valami klánba valami 10-es tank vagy pedig minden egyes wn8 érték számít. Szerintem értelmetlen prémiumért fizetni.
A gold nagyon jó, mert leárazáskor lehet prémtankot venni ami örökre magmarad, vagy lehet modult leszedni nem megtartós tankról.
Ha fix játékidőre lehetne prémet venni, talán elgondolkodnék rajta.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#95290) #95904256


#95904256
törölt tag

Kicsit szenvedősen, de meglett ez a tank ász is. A felderítés jobban fekszik neki, mint a közelharc. Sajna közel olyan gyúlékony, mint a 62-es típusú fáklya. A 122-est nem érdemes felrakni rá. A töltésidő (14 sec) duplája, mint a 100-asnak, mellette sokkal pontatlanabb és irgalmatlan lassan szűkül.

[ Szerkesztve ]

(#95291) Iron Funeral válasza Telda (#95288) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem ugyanolyan undormányos mint volt.
Neked jó értelemben :)
Ha nincs 6th sense ilyen kis tierben akkor ugyanúgy szétszopat mint régen, mert őt nem fogod látni... esetleg ha lő. De amúgy nem kell lecserélned a T67-et, megtarthatod mellé is.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#95292) Telda válasza Iron Funeral (#95291) üzenetére


Telda
addikt

Ez most jó vagy rossz értelemben? :)

(#95293) Djuree válasza szbalogh (#95289) üzenetére


Djuree
félisten

jó az a prém, sokat jelent, én megjelenés óta prémmel tolom, anélkül annyira kevés xp-t meg kreditet ad, így is mindig kevés, most is vagy 5 t10 vár vételre.
aki meg nem azért játszik hogy gyűjtse az xp-t a kövi tankra, azt meg nem értem, cél nélkül játszani nem látom értelmét, csak időelbaszás. így is persze, de talán nem annyira. én csak a t10-ért megyek minden ágon, ahogy megvan a kövi tank, adom is el az előzőt. minek tolnám tovább vele ha már nincs miért? akkor inkább kezdek@új ágat. sportoló vagyok, lehet ezért is az eredményorientáltság. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#95294) h1mpi válasza Djuree (#95293) üzenetére


h1mpi
nagyúr

azért van egy pár tank amivel jó játszani még ha csak tier8 is.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#95295) galervin93 válasza Djuree (#95293) üzenetére


galervin93
őstag

Miért, minél jobb eredményt elérni nem sportolói ismérv?
Üdv a kézilabdapályáról! :)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#95296) mcwolf79 válasza Djuree (#95293) üzenetére


mcwolf79
veterán

Pl. mert sok olyan tank van, amivel nagyobb fun játszani,mint a T10-es rokonával.
Nálam pl. nemrég ment eladásra a Jgpze100, helyette lett a Borsig. Igaz másik ág, de a WTE100 (azt is próbáltam) még unalmasabb, mint a Jgpze100. Nagyobb fun ,nem mellesleg kreditet is jobban hozza, pontosabban kevésbé viszi.
FV4202 viszonylag sokáig volt a garázsban, de ahelyett is visszavettem a 7/1-et.
Tegnap vettem vissza az E75-öt, mert sztem összességében jobb tank, mint az E100,és ezzel nyereséget is tudok termelni. Bár nem adtam el az E100-at, de sztem többet fogok menni az E75-tel.
E4 is ki van fejlesztve, de azt még meg sem vettem. Ha lesz valami akció a T30-ra az jön majd vissza, mert tier-jébe njobb,mint az E4.
Szal nem mindig a T10 adja a legnagyobb élményt. Annyi,hogy mindig top tier az ember, de ez annyira nem előny, ha a többi tank is top tier.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#95297) bluyoo válasza Djuree (#95293) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Prémium nélkül is lehet haladni .... Talán ha 70 nap prémiumot vettem összesen (mondjuk nem is erőltetem a 10-es vasakat, van elég tank a játékban).
Bár lassabban megy, és persze a nagyobb vasakkal talán indokolt is a befektetés.
Én is sportoló (voltam), az előnyért fizetni nem valami sportszerű. ;]
Így mehetne a full gold is, azzal még jobban lehetne haladni. :)

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#95298) Iron Funeral válasza mcwolf79 (#95296) üzenetére


Iron Funeral
őstag

4202 nem tudom hogyan maradt meg sokáig a garázsban nálad :DDD ha nem lenne mellette a 7/1 akkor már az első 10 game után eladtam volna, annyira rossz.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#95299) szbalogh válasza Djuree (#95293) üzenetére


szbalogh
őstag

A 10-es tankok húzása a célod és nem veszed meg ha már kifejlesztetted? Ez olyan, mintha Usain Bolt megállna a cél előtt egy méterrel :D
Nekem mindig csak egy 9-es tankom volt a garázsban, most éppen a bc arty. Addig nem húztam mást míg a kitűzött 10-es be nem került a garázsba. (Na jó, már van T-55A is :D )
Pla T95E2 legutóbb. Tényleg mi van a mi kis egyezségünkkel? Kell még, mert akkor ráhajtok és átszaggatom a célszalagot :D

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#95300) Viktoár


Viktoár
addikt

T34-85-re milyen cuccot ajánlotok.Még alap a legénység és a legnagyobb löveg sincs meg de azért nem árthat egy kis plussz a tankra. :)

Üdv:Viktor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.