Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#94851) jozefgucci1 válasza sith7 (#94849) üzenetére


jozefgucci1
addikt

+1 nekem nem hetek hanem lassan két hónapja nem szokta adni . Tegnap 34 csatából kaptam két malinovkát aból egyszer sem jött össze a spot , mert a csapat nem lőtte amit villantottam . Valamint rájöttem , hogy a buldog vs Amx1390 álcája között óriási különbség van az amx javára. Konkrétan Malinovkán közelebb tudom engedni az Amx-el az ellent és nem vesz észre , míg buldoggal ha a spiccre kiáll egy jó spotter végem.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#94852) wwenigma válasza Viktoár (#94850) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Azért van hogy általam is csuklik az arty. :DDD Ilyenkor megyek egy kört vele...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#94853) sith7 válasza jozefgucci1 (#94851) üzenetére


sith7
nagyúr

akkor üdv. a klubban ... :((

T71 már 4 skill - es, azt nem szokták észrevenni, a 1390, Buldog meg még nincs meg, 1375 - nél, és T37 - nél járok ... még kb. 40k xp mindkettő

(#94854) Warton válasza sith7 (#94849) üzenetére


Warton
őstag

A T-28 küldetések közül nekem is ez az egy nyitott. Szerencsére a többi ágat megcsináltam kitüntetéssel, úgyhogy hagyom is. Már a T55A-s küldiket csinálgatom, jövő ilyenkorra talán meg is lesz. :DDD

(#94855) jozefgucci1 válasza sith7 (#94853) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A buldog nekem hatalmas fun , pont tegnap léptem át vele a 600. csatámat ! A 1390-et visszavettem az új ág miatt ,de rettenetesen utálom .Lassan tölt , pontatlan, kicsi átütés , gyenge ágyúsüllyedés . Még 50K xp kelle bel ,de nem sietem el a dolgot.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#94856) #84221696 válasza Viktoár (#94850) üzenetére


#84221696
törölt tag

Teljesen igazad van. Ez nem szinulátor, csak egy jó kis lövölde. :)
Rudi videója óta sokkal pozitívabban állok oda ehhez a játékhoz. Ha összeszedek 20 meccsből 15 vereséget, az sem izgat már fel, mert tudom, hogy ennek csak egy harmada az, ami esetleg rajtam múlott.
Egyébként az meg tényleg nagy öröm, amikor valami nagyot sikerül alakítani. :)

[ Szerkesztve ]

(#94857) Djuree


Djuree
félisten

generalsot próbálta már vki?
az milyen hogy 1 giga memót megeszik a böngészőben?! :Y :W
minek ennek a szarnak ennyi memó? könyörgöm ez egy böngészős kártyajáték! ennyit a sima wot nem eszik... :o
pedig jó lenne, de így játszhatatlan...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#94858) sith7 válasza Warton (#94854) üzenetére


sith7
nagyúr

arty - m nincs, ezért muszáj kitüntetésre megcsinálni

megvan már a 4. csaj, csak vesztettünk - kilőttek mindenkit - , így nem lett meg a másodlagos

jozefgucci1
Munkatársam bátorítására álltam neki a Buldog - nak, a 13 90 - ről nem tudok nyilatkozni ... de ha jól tudom wz ESL tank, nem ? :F ... akkor annyira rossz nem lehet ...

(#94859) Telda válasza Cseri0058 (#94845) üzenetére


Telda
addikt

Majd írd le kérlek, hogy mit válaszoltak, mert érdekel. :R

(#94860) mrszitya válasza MinionFlasH (#94832) üzenetére


mrszitya
senior tag

+1

Ha nagy campfest van, azon sok esetben az arty sem tud segíteni, sőt sokszor miattuk alakul így a csata...

(#94861) Warton válasza Djuree (#94857) üzenetére


Warton
őstag

Én rendszeresen játszok vele. Alapvetően tetszik, szerintem játszható, főleg ha az ember nem nézegeti, hogy mennyit eszik meg a gép erőforrásaiból. Jelenleg még egy kicsit imba a játék. Azaz egyik paklival folyamatosan bucira vernek, a másik paklival folyamatosan bucira verek mindenkit.

(#94862) Warton válasza sith7 (#94858) üzenetére


Warton
őstag

Öreg hiba, pedig artyval könnyebb megcsinálni a küldiket mint a könnyű tankokkal.

(#94863) jr1994 válasza Warton (#94862) üzenetére


jr1994
addikt

Én eldöntöttem hogy a kis accon 0 csatám lesz artyval. Ezen pár ribi nem változtathat :)) Legalábbis addig biztos, amíg ki nem javítják hogy működjenek úgy ahogy be lett ígérve, vagyis hogy gyorsabban fejlődnek nem "csak" alapból 2 skilesek.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#94864) sith7 válasza Warton (#94862) üzenetére


sith7
nagyúr

ez egy tankos játék ;]

no flame, poén volt :R

(#94865) sequator


sequator
senior tag

Mindig meg szerettem volna kérdezni:

Mitől tank egy tank, hogy helye legyen egy "tankos" játékban?
- Páncéltól?
Akkor a lightok és a medek egy része már ki is vehető a játékból.
- A forgatható toronytól?
Akkor megy a TDk jó része és marad mégis pár arty.
- Vagy csak annyi a lényeg, hogy ne arty legyen?

sautia

sequator

(#94866) lacibacsi válasza sequator (#94865) üzenetére


lacibacsi
addikt

"- Vagy csak annyi a lényeg, hogy ne arty legyen?"

A hangos, néhány oneshot-tól frusztrált kisebbség szerint igen.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#94867) Angel1981 válasza sequator (#94865) üzenetére


Angel1981
veterán

"- Vagy csak annyi a lényeg, hogy ne arty legyen?"

Így van, annyi a lényeg. :D

Komolyra fordítva: nincs még egy olyan osztály a játékban, amivel annyira másképp kell játszani a többihez képest, mint az artikkal, úgyhogy igen, tekinthetők "kívülállóknak".
Gyorsan hozzáteszem: nem tartozom azok közé, akik kivennék a játékból! :)

(#94868) Drenadar válasza Angel1981 (#94867) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem tegyék bele a repülőket is egy csatába... nah akkor már nem lesz baj az artykkal :)

(#94869) ballington


ballington
addikt

Attól, hogy arty-nak nevezzük, az még tank. Csak más célra van átalakítva.

Más kérdés:
nekem a JT8.8 az első prémium harckocsi. Az ebben húzott legénység áttehető a Borsig és a Jagdtiger vonalra egyaránt? Tehát lehet ide-oda tenni a legénységet egyig vonalról a másikba?

[ Szerkesztve ]

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#94870) lacibacsi válasza Drenadar (#94868) üzenetére


lacibacsi
addikt

meg a tengeralattjárókat is!!! :P

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#94871) Drenadar válasza ballington (#94869) üzenetére


Drenadar
veterán

NEM, NEM, NEM!

WOT alapokat olvasd át!

Röviden:
RHM, és bármelyik német TD legénysége bünti nélkül használható a prém td-ben, de a jt8.8 legényége nem tehető át mondjuk a borsigba bünti nélkül! ez egyirányú

[ Szerkesztve ]

(#94872) Djuree válasza Warton (#94861) üzenetére


Djuree
félisten

nem nézegetném én, ha nem crashelne be folyamatosan a böngésző kevés memóriára hivatkozva. :W de ahogy utána olvasgatok nem csak nálam van így. 4 giga végülis tényleg nem kéne elég legyen egy böngészős játékhoz. :o

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#94873) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Olyankor mi van ha teljesítem a küldit és mégsem fogadja el?
Nehéznél: modul vagy páncélos kiütése. Hazavágtam a töltöt és a vezetőt de semmi. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#94874) Chris0321 válasza Gyuri27 (#94873) üzenetére


Chris0321
addikt

Kapcsold ki a küldetést, van néha ha csak az elsődleges teljesül nem írja ki.

(#94875) ballington válasza Drenadar (#94871) üzenetére


ballington
addikt

Tehát, ha jól értelmezem: a Pz sfl IVc-ből áttetem a legénységet a jt-be. Most abban húzom. Ha megveszem a Nashornt, akkor abba nem tudom bünti nélkül áttenni a legénységet IVc legénységét?

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#94876) Chris0321 válasza ballington (#94875) üzenetére


Chris0321
addikt

Normál tankból normál tankba csak büntetéssel, prém tankból normál tankba csak büntetéssel, normál tankból prém tankba büntetés nélkül rakható a legénység. Ez természetesen csak azonos típus esetén működik, pl. td-ből td-be.

(#94877) Drenadar válasza ballington (#94875) üzenetére


Drenadar
veterán

A kérdésednél nem befolyásol semmit sem az, hogy hol vannak a legénység. Az a mérvadó, hogy melyik tankra van kiképezve a legénység.

Tehát:
Nem tudom milyen logika szerint gondolod azt hogy a Pz slf IVc legénysége büntetlenül tud használni egy az ágon következő járművet.
Mikor megveszed a nashornt, szépen átképzed a legénységet. Ez a JT8.8 használhatóságát nem befolyásolja, csupán annyiban hogy abban gyorsabban fejlődik a legénység.
(Természetesen átképzés után nem lesz 100%-os a legénység a JTben)

Tényleg, de tényleg, abszolute el kellene olvasnod a játék alapjait...

+1
Ez nem WT, itt semmi logikát ne keress semmiben.

[ Szerkesztve ]

(#94878) Greentea


Greentea
senior tag

Sok próbálgatás után végül sikerült a küldi + mester a királytigrisre. :) -amit eddig nagyon nem szerettem. :B

2x2 néha 5

(#94879) ballington


ballington
addikt

Azt természetesen tudtam, hogy egyik normál tankból a másik normálba nem lehet büntetlenül áttenni. De azt nem tudtam, hogy prémből normálba is már csak büntivel lehet. Tehát ha vissza akarnám tenni a IVc-be, akkor azért is már büntivel lehetne.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#94880) jozefgucci1 válasza Greentea (#94878) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ha lehet az ilyen képeket az offba légyszi , ezt már annyiszor kértük ! Köszi

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#94881) sequator válasza ballington (#94879) üzenetére


sequator
senior tag

Csak akkor van bünti, ha át is képezted őket a PzIVc-ről JT88ra. Ha a legénység továbbra is a PzIVc-re van képezve, miért ne tehetnéd vissza őket? :)

sautia

sequator

(#94882) ballington válasza sequator (#94881) üzenetére


ballington
addikt

Asszem nem képeztem át. Bár már mind1, mert mennék tovább Nashorn-ra, tehát ha oda rakom majd őket, akkor lesz bünti.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#94883) Drenadar válasza ballington (#94879) üzenetére


Drenadar
veterán

Normálból csak át teszed. Nem képzed át. Érted? Mivel a legénység megtartja a jármű képzését ezért simán pakolhatod.

Rajzoljuk le?

(#94884) ballington válasza Drenadar (#94883) üzenetére


ballington
addikt

Nem kell, érthető volt. De ha unatkozol, lerajzolhatod.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#94885) Drenadar válasza ballington (#94884) üzenetére


Drenadar
veterán

Nem értem milyen büntetésre gondolsz a nashorn-nál... Az átképzés következménye? Vagy mi?

(#94886) szállitó válasza ballington (#94884) üzenetére


szállitó
senior tag

:D

(#94887) zsolthee válasza ballington (#94879) üzenetére


zsolthee
senior tag

Prémium tankba nem rakunk új legénységet, mindig az adott ág valamelyik tankjából mennek bele.
A tier8 nehéz T34-be én anno a T29 legénységét tettem bele. Ilyenkor semmilyen levonás nincs, átképzés és xp levonás nélkül lehetnek benne. Képességük és skilljük nem változik.
Ha T29-cel akarsz menni akkor egyszerűen visszarakod. Ez a csiki-csuki teljesen ingyen van.
Ha feljebb lépsz T32-re akkor természetesen gold vagy credit fejében át kell képezni a t29 legénységet. Utóbbi esetben az ára ennek némi xp veszteség.
Utána megint ugyan ez a játék megy a t32 és t34 között.
Van youtube-on egy video ami bemutatja, hogyan képezd át a legénységedet 100 százalékra arany nélkül. Én erre a dologra pár ezer csata után jöttem rá. :DDD
Youtube: how to retrain crew without gold.
Nem tudok linkelni bocs, mobilról írok.

[ Szerkesztve ]

(#94888) KisApám válasza zsolthee (#94887) üzenetére


KisApám
addikt

"Van youtube-on egy video ami bemutatja, hogyan képezd át a legénységedet 100 százalékra arany nélkül. Én erre a dologra pár ezer csata után jöttem rá. :DDD
Youtube: how to retrain crew without gold."

LINK 1 és LINK 2

Pl. QB videójában (LINK 1) 2 skilles legénység esetén 100%+85%-ról 100%+75%-ra csúszik le a legénység képzettsége. Nem tudom hány csatát jelent, hogy ezt "visszaképezzük" (talán 50-100 csatát? játékostól függő), de ha ezt 4 fős legénységnél nézzük, az 800 arany, vagyis kb. 1100 Ft. Inkább akkor a 10%-os veszteség, és pár üveg sör :DDD

Viszont kb. 4 skilles legénység esetén TALÁN már meggondolandó... akkor sokat esik vissza a 4. képesség, igencsak sok újbóli csatát jelentve a visszaképzéshez.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#94889) Drenadar válasza KisApám (#94888) üzenetére


Drenadar
veterán

ha jól tudom, akkor 90% és 100% között olyan ~40K XP van.
lényegtelen, hogy hány skilles a legénység, mert az alap százalék esik le :)

vagyis annyiból nem lényegtelen, hogy ha már 4-5 skill van azok is ilyen 50% felett (mármint az utolsó) akkor alig észrevenni a "veszteséget" :D

(#94890) KisApám válasza Drenadar (#94889) üzenetére


KisApám
addikt

Úgy is tudod, illetve remélem jól tudom, hogy minél több SKILL-el rendelkezik a legénység, annál nehezebb fejleszteni, annál több XP (csata) kell akár 1% fejlesztéséhez is.
Szerintem pl. átképzésnél, kredittel, ha a 4. SKILL visszaesik 75%-ról 25%-ra, vagy lejjebb, az jó pár 100K XP, és ez nem kevés újbóli csata - de általában a pénznek mindig van jobb helye ;] .

Nem tudom hol lehet utánaszámolni az SKILL átképzésekkor mikor mennyit veszít a legénység (melóhelyről sok oldal le van tiltva).

WoT - TankManner
NO Clan, NO Platoon - ONLY Beer :DDD

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#94891) #43783936 válasza KisApám (#94890) üzenetére


#43783936
törölt tag

Képzettség - átképzés.
SKILL - reset, újraosztás.
Ne keverd össze a kettőt. :)

(#94892) KisApám válasza #43783936 (#94891) üzenetére


KisApám
addikt

Ok,Ok,Ok :DDD

(#94893) Drenadar - oxy

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#94893) Drenadar válasza KisApám (#94890) üzenetére


Drenadar
veterán

leírom még egyszer ^^

Adott Józsi és Béla és Gáspár. Eme 3 arc egy AMX 13 75 legénysége. Mivel mindig csak golddal lőnek, és imádkoznak az RNGhez, ezért már 5. skillüket gyűjtik, ami 65%-on áll.

Gondolnak egyet, hogy most már jó v'ón a 90 milis ágyúcső, ezért vesznek egy 13 90-et és simán átképzik magukat.
Ekkor mi is történik?

Csak és kizárólag az alap százalékuk esik le 20 ezres költségű átképzésnél és az is csak 10%-ot.
PLUSZ! az összes skillen lévő PLUSZ xp hozzáadódik a 90%-hoz. (Tegyük fel, hogy a 66%-hoz kell 20 ezer xp, ebből nekik már csak 1 xp hiányzott, tehát ez a 19'999XP rájön a 90%-ra, az olyan 96% lesz)

Józsi és Béla gondolnak egyet, hogy ez nem elég, nekik 100% kell, ezért beáldozzák a skilleket.
Ekkor ha jól tudom az eddig összegyűjtött teljes xp-ből vesztenek 10%-ot.

Én ezt az utóbbi módszert sose használom, mert "drága" de mégsem olyan drága, mint a te által érzékeltett 75-ről 25-re, mivel az xp igény exponenciálisan nő. (de ha nem is exponenciálisan akkor is elég nagyok az ugrások :D )

+1 tipp!
Ezekben a legénység buzerálásokban az a jó, hogy büntetlenül tudtok játszani a játékban kalkulátorosdit.
Kiválasztjátok mit akartok, és kiírja a játék mindenféle mod nélkül hogy mi lesz eredmény! ha ez nem tetszik nem fogadjátok el, oszt annyi.

(#94894) Iron Funeral válasza wwenigma (#94825) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Az a szó, hogy "broken" ismerős neked? Mert az az arty. Ha elolvastad volna rendesen amit írtam akkor most nem kéne tépnem a billentyűzetet.

segítek: vele és ellene

Az a nagy büdös helyzet, hogy az artyt NEM lehet balanszolni normálisan (ugyanúgy ahogy az fv td és a WTF100 sem balanszolható ép keretek között) csak statisztikailag. Most meg lehet nézni az arty WR arányt meg miegymást és azt fogod látni, hogy "rendben" vannak. De amikor belédb@sz a T92 2k-t AP lőszerrel meg 1,3k-t HE-vel akkor mondhatsz sok mindent csak azt nem, hogy ki van balanszolva, mert nincs. Ugyan ez igaz fordítva is amikor lősz 9-et, abból 8 kirepül egy WarThunder pályára mert épp akkor hívtak artystrike-ot, a 9. meg sebez 180-at splashből. Ez az egész a játék RNG mivoltára vezethető vissza, ott van az FV304(?) arty ami kevésbé támaszkodik erre a "funkcióra", gyorsan lő, pontosabban de kicsiket. Ez lenne az az irányvonal amit követni kellene (ahogy látom az AW is ezt teszi), de így, hogy a játék "tele van" 203-210-240mm meg miegymás lövegekkel...

Ugyan az a helyzet, mint más MMO játékokban a healerekkel, megy az 1v1, jön a healer (arty) és belepofázik abba amit csinálsz. Annyival van előnyösebb helyzetben a healerrel rendelkező játék, hogy általában ott van az akció mellett és nem egy "safe zone"-ból teszi amit tesz.

Ennyi.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#94895) Steven88


Steven88
tag

Sziasztok
Lehet buta kérdés de miért nem tudom a T28-as küldinél felvenni az artys külditket? 2db artym is van úgyhogy nem ez a gond.

(#94896) wwenigma válasza Iron Funeral (#94894) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ja csak mire beledb@sz addig 3 melle ment 2 lepattant es 2x kiszedtek hatulrol mert beengedték a lightokat oda. :U Ez valahogy mindig el van felejtve, mert Te a kis szemtakaroddal csak annyit latsz hogy beledb@szott 2k damage-t.... :U En meg ezt mondom.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#94897) Greentea válasza Steven88 (#94895) üzenetére


Greentea
senior tag

Szia.
9.8 óta a be kapcsolt küldetest/jelen esetben arty/ először ki kell kapcsolni ahhoz, hogy egy újba bele tudj kezdeni.Tehát hiába nyomod meg, hogy kiválasztás-Start, nem választja ki mert az előző be van kapcsolva. (régen ez gond nélkül működött.)
Erre gondoltál? :)

2x2 néha 5

(#94898) Iron Funeral válasza wwenigma (#94896) üzenetére


Iron Funeral
őstag

1. van artym mert nem lehet arty küldiket mással csinálni (ez azt jelenti hogy "játszok" is velük, juj!)
2. még mindig nem olvasod el rendesen amit írok, ha megtennéd akkor nem magyarázkodnál a mellélövésekkel
3. annyit nem lő mellé az arty, az említett 2k sebzéses T92 így nézett ki az adott meccsen:
4/3/2, kiosztott 3,7k sebzést két találattal. Balanced as fuck.
4. most jöttem gémből, KT-val megyek, kaptam 909-et GWTigertől, 536-ot lóriartitól, mindegyik telibelövés volt, ez volt a kapcsolatfelvétel... biztos a szemtakaró miatt kaptam ennyit.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#94899) Steven88 válasza Greentea (#94897) üzenetére


Steven88
tag

Köszi
Működik, elbambáskodtam :U.

(#94900) Stigma.HC válasza wwenigma (#94896) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Vagy nem :D Részedről is ugyan úgy el vannak felejtve a dolgok. Nem kell ámítani senkit, hisz megannyi poszt van amikor csak egy nézőpontból látod te is a dolgokat. A hajlandóság parányi szikráját se mutatva, hogy talán csak egy picit is átgondolnád más szemszögből az egészet.

Nem igazán érdekel most ez az arty téma, mit lehetne javítani rajta vagy nem. Pusztán ez a csőlátás szúrja a szemetemet ami időnként felbukkan itt és tőled többet látni. Ezért reagáltam erre.

Köszönöm tisztelt figyelmüket, peace and harmony!

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.