Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#94651) Angel1981 válasza zsolthee (#94643) üzenetére


Angel1981
veterán

"Lehet, hogy egy flank-re alkalmasabb - szeretett Cromwell - alkalmasabb lenne erre a célra."

A Cromwell az egész játék egyik legjobb flankelője - a magas szintű orosz medekkel együtt.

(#94652) Tomi0703 válasza Djuree (#94619) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nem gondoltam volna, hogy letezik olyan ember akinek a T-54 nem tettszik. :)

(#94653) jahrn válasza MinionFlasH (#94639) üzenetére


jahrn
senior tag

Azert ahhoz h ki tudjak loni artyval egy teljes sebesseggel szaguldozo medet/lightot 2 dolog kell:
1. Kiszamithatoan mozog emiatt jo esellyel megtippelem hol lessz amikor odaer a lovedek
vagy
2. RNG godness az asztal alatt kenyeztet..

En most az M12-nel jarok es igencsak tetszik a cucc. Az elejen borzalmas volt, meg kellett szokni az M44-hez kepest feleakkora lovegkiterest, a 7-8sec-es aimtime-ot meg az (M44-hez kepest) eltero lovedekpalyat. A szemelyzetnek lassan megvan az elso skillje, de lehet h ranyomok megeggyet mielott atmegyek az M40-re.

(#94654) MinionFlasH válasza jahrn (#94653) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Hát nem légvonalban közelítek egy cliccker felé gondolhatod(de szerintem más se)...

(#94655) janimilan


janimilan
csendes tag

Arty-s téma:

Én szeretek artyzni de max 1-2 db/oldalban limitálni kellene őket.
Én személy szerint inkább várnék +30 sec-et,hogy csatába dobjon mert a 3+ arty oldalanként tönkreteszi a játékot mondom ezt úgy,hogy én sokat játszom velük.
Az első pár ezer csatám alatt sokszor lőtt ki arty ezért is kezdtem el játszani velük,hogy hol szoktak helyezkedni általában és hova tudnak belőni.Jelenleg kb. 20 csatánként egyszer lő meg arty pedig nem campelek.

Nekem nem tűnt fel,hogy pontosak lennének,teljesen összeállt célzókörrel is tud olyan lufikat lőni,hogy csak nézek.Ami pedig a sebzést illeti nálam Tier X-ben találatoknál kb így alakul:

Bc-t 155 58: 250-750 dmg/lövés
T-92 :600-1300 dmg/lövés
Gwe-100 :500-1100 dmg/lövés
Obj. 261 :450- 900 dmg/lövés

A töltésidőket tudjátok természetesen vannak kilengések mindkét irányban:
Gwe-100-al IS-7-be 37! dmg
T-92-vel-Maus(full hp) 1 lövés de ezek nagyon ritkák

Nem beszélve amikor nem tart a csata 2 percnél tovább mert beengedik az ellenfél spotterét.
Tehát az artyk élete sem fenékig tejföl.

[ Szerkesztve ]

"Az emberek nem bölcsességgel,hanem a gondolkodásra való képességgel születnek,s az idő múlásával-sok gondolkodást követően-bölcsességre tehetnek szert" (Napoleon Hill)

(#94656) Telda válasza janimilan (#94655) üzenetére


Telda
addikt

"inkább várnék +30 sec-et"
Én várnék 10 percet is, csak legyen azonos tier, arty nélkül, ranked MM-el.
Ámen :R

(#94657) Departed válasza Tomi0703 (#94652) üzenetére


Departed
őstag

Egy ilyen ok lehet: hozzám hasonlóan már egy ideje az Object140-ével játszik, és elfelejtette hogy igazából nagyon szerette a T-54-ét ő is, mint mindenki. :P
Mondjuk én megtartottam a T-54-et is, jó elővenni néha és T7-eket is gyilkolászni vele. ;]

(#94658) ballington válasza Veatta (#94610) üzenetére


ballington
addikt

Azért nem ostobaság oda menni light-al, mert legalább így az arty-nak tud spotolni. Oda többet tud lőni, mint a városba vagy középre...mármint az arty.
Mert az se jó, ha csak ott campels hátul, mert akkor az ellen felspotol, az arty meg kiszed.
Persze ha egy db light van, középen nagyobb értelme van.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#94659) Tomi0703 válasza Departed (#94657) üzenetére


Tomi0703
őstag

Én arra számítok, hogy mind a 2 10-es visszalépés lesz a T-54-hez képest.

(#94660) Chris0321


Chris0321
addikt

Fejlesztői hírcsokor #142

Mielőtt még valaki idegeskedni kezd, a fejlesztők még mindig dolgoznak az új fizikán és a Havokon.

(#94661) Jolet válasza Tomi0703 (#94659) üzenetére


Jolet
őstag

szerintem mind a 3 klasszisokkal jobb...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#94662) joergie válasza Djuree (#94646) üzenetére


joergie
őstag

Nem lehet hogy csak akkor veszed észre, hogy rádlőnek, amikor talál is? ez nem murphy, egyszerűen csak azt veszed észre, ha eltalálnak, azt nem, amikor melléd/mögéd/eléd lőnek.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#94663) Kakumix válasza Tomi0703 (#94659) üzenetére


Kakumix
senior tag

T-54 kaki és nem csak az utána következőkhöz képest :) Azt a tankot szerettem a legkevésbé azon az ágon (a KV1 felől indultam) a végén még pár tízezer free XP-t is beletoltam pedig nem szokásom. A másik ilyen a T95 volt, pedig az Emilt végigszenvedtem.

Legyen szép napod!

(#94664) Angel1981


Angel1981
veterán

(#94665) Warton válasza Angel1981 (#94664) üzenetére


Warton
őstag

Zsírkréta! :D

Legalább olcsóbban meg tudom venni a francia 7-es artyt és 5-ös td-t.

(#94666) rudii


rudii
tag

Csúzli mindenkinek! Nyár meg péntek meg minden, de ha te egyik se akkor gyere és tankozz velünk! :D
[Live Stream]

(#94667) Enzolord válasza Kakumix (#94663) üzenetére


Enzolord
addikt

Pont azt a kettőt rühellted? Pedig a T54 klasszisokkal jobb, mint az előző 2 vas, a T95 meg nyugalmat igényel, de iszonyat fun tud lenni.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#94668) Stigma.HC válasza Enzolord (#94667) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Fun volt az amikor elköltöttem rá a 60k free xp-t hogy ugorjak az E3-ra. Rég áldoztam olyan boldogan a freeből valamire mint akkor.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#94669) Tomi0703 válasza Jolet (#94661) üzenetére


Tomi0703
őstag

és (#94663) Kakumix: Bocs srácok nem szeretnék statokat elemezni, de attól hogy a hp-tokat nem tudjátok lesebezni átlagban még nem lesz rossz a tank . :U Saját tierben pedig elég egyszerű sebezni vele.
Szvsz a T-54 ópébb T9-ben, mint a 140, 62A T10-ben.

[ Szerkesztve ]

(#94670) Enzolord válasza Stigma.HC (#94668) üzenetére


Enzolord
addikt

Ezért vagy Te lila, ha valamihez nem értesz, simán átugrod... :DD :DD :DD

(#94669) Tomi0703
Így, hogy kitettünk a legnagyobb Magyar Klánból, nem is kell elemezgetned... :DD :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#94671) benvolio


benvolio
őstag

Kis érdekesség T71-ről: két IS-7 szinte egy időben lőtt meg, az arany nem sebez, a sima igen: kép ;] , arty meglő: kép, "no damage" kritikussal így lesz -631hp és végem, ha leégek vagy egyéb azt is szokta jelezni vagy nem?

(#94672) Departed válasza Tomi0703 (#94669) üzenetére


Departed
őstag

Ez így igaz, de kifejezetten fun mindanégy orosz T9/10 med: pörgős gyorsan töltős skulókat fejjel levevős orosz FUNwagen-ek. Ha ezek nem szórakoztatóak a játékban akkor nem tudom mi. :U
Mellesleg az Object 140 a második legjobb nemprémium tank (a Batchat után) WN7-et tekintve a 315 közül. :P

(#94673) Simulacrum válasza Tomi0703 (#94669) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Elegendő aranylőszer használat mellett egyetértek, viszont aki teljesen arany nélkül használja annak nem op ez teljesen egyértelmű.

(#94674) Kakumix válasza Simulacrum (#94673) üzenetére


Kakumix
senior tag

Igen, ezt mindig elfelejtik hozzátenni, hogy arannyal találják funnak az egyébként nem annyira jó tankokat (lásd. Comet is :) ). A T-54 sokszor igényelte volna az aranyat, de az Obj. 140-nel talán még CW-n sem lőttem aranyat, mert nem kell és akkor a pontosságról még nem is beszéltünk, hogy 50-nel robogva 300m-re betalál és sebez.

Legyen szép napod!

(#94675) Tarill


Tarill
őstag

tesztszeró mikor várható hogy online lesz? vagy mostanában nem nagyon?

[ Szerkesztve ]

(#94676) Enzolord válasza Tarill (#94675) üzenetére


Enzolord
addikt

Még jó pár hét az biztos, tekintve, hogy most jött ki a 9.8..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#94678) Phobion


Phobion
őstag

sziasztok!

Melyik a legegyszerűbb, minimális XVM addon? Amitől csak a "rating"-et látom, illetve olvastam valahol, hogy ezekhez szükséges 14 naponta frissíteni? :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#94679) benvolio válasza benvolio (#93488) üzenetére


benvolio
őstag

Egy kis tapasztalat ehhez a hsz-emhez, hogy tényleg nem hiányzik a "mesterlövész" skill. Nincs hiánya az biztos. A "célmegjelölő" így alap lett nálam, szóval nem tudom, hogy ez mennyivel több az annyi, de megérte /mármint a spot idő/. Például itt már nincs mesterlövész rajta: kép, de van mindenféle kritikus, nemcsak láncolás, de berakhattam volna más tankot is. Szóval a célmegjelölő szerintem többet ér.

[ Szerkesztve ]

(#94680) Departed válasza Kakumix (#94674) üzenetére


Departed
őstag

Én aranyhasználat nélkül találom nagy fun-nak a T-54-et. Tudod, gyengepontok, flank-elés, satöbbi. ;)

(#94681) Kiki18


Kiki18
őstag

Sziasztok!
Szeretném teljesíteni az LT-9-es Sólyomszemű nevű kampányküldetést,de nem tudom mit kell hozzá csinálnom. Egy AMX 12 t-m van,de nem tudom úgy felderíteni az ellenfelet,hogy ő ne vegyen észre. Van valakinek ötlete,tippje? :R

(#94682) Iron Funeral válasza Kiki18 (#94681) üzenetére


Iron Funeral
őstag

bokor+csigaszem+álcafestés. Kb ennyi.
Ha kell valami scoutolási tipp akkor ebből lehet okosodni szerintem (bár még nem olvastam el magam).

Más: Valaki kínozza magát HT küldikkel? Visszavettem a Maust (jó nagy hülyeség volt), hogy majd ezzel meglehet csinálni könnyen a pattintós küldiket... hát nem. [link] [link]. De vannak emberek akik sírnak az elkövetkezendő pen. nerf miatt :U szánalmas. Mondjuk ha meghagyják ilyen magasan a goldammo pent akkor nem sok értelme lesz, az tény.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#94683) zozyk válasza mateasd (#94677) üzenetére


zozyk
addikt

Úristen..mennyire szar hirdetés...ban pls..

(#94684) myckey válasza Departed (#94680) üzenetére


myckey
veterán

én dettó így vagyok a Comettel.
üzemanyagot használok még benne,hogy a mozgása még jobb legyen, így igen könynedén lehet vele szaladozni hátba/ oldalba kerülni

persze aranyat is lövök vele, ha szemből másképp nem megoldható és a helyzet megköveteli, de nagyon óvatosan nyúlok érte, mivel alap fiókkal elvinné a gatyámat is .

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#94685) jr1994 válasza Iron Funeral (#94682) üzenetére


jr1994
addikt

Maussal 3. próbálkozásra meglett a T55 HT-15...
Sand River védésen kiálltam J0-ba, páncél beforgat, lőhettek 300+ méterről kevés sikerrel, csak az arty tudott kiszedni de addigra már röhögtem a képükbe hogy minimális saját sebzéssel is megvan a küldetés.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#94686) Iron Funeral válasza jr1994 (#94685) üzenetére


Iron Funeral
őstag

A HT15 az könnyű... HT12 az ami szopás.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#94687) jr1994 válasza Iron Funeral (#94686) üzenetére


jr1994
addikt

11000-et pattintottam az említett körben, az bőven megvan 3x. Szerintem 20 csatán belül meg kell lennie annak is.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#94688) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Hétvégi PH event:

Időtartam: 2015.06.06 07:00 - 2015.06.08 06:00
Nyeremény: 2500 arany
Feltételek:
Tier 6-8 tank.
TankAce vagy 1 fokozatú csata.
A csata pontszáma a következőképpen kerül kiszámításra: alap XP + kiosztott sebzés
Feltöltési határidő: 2015.06.08 22:00
Kérnék szépen mindenkit, hogy csak egy linket (tehát képet ne!), és az elért eredményt tegye bele a hozzászólásba, és lehetőleg jelezze egy mondat erejéig, hogy a versenyre nevezte a csatát.
Értelemszerűen a legtöbb pontot érő csata lesz a nyertes.

Sok szerencsét!

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#94689) Iron Funeral válasza jr1994 (#94687) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Két baj van a dologgal; az egyik az eszméletlen mennyíségű goldspam. Az első pattanó után egyből jön a gold áradat, sokan az első pattanót se várják meg csak előszedik a skillammót. Ez ellen meg nem sokat ér a forgatás, különösen úgy, hogy mint kiderült a lövegpajzs átlőhető egy t57-nek is, plusz sebezni is kéne 2k-t és ilyenkor értelemszerűen nincs beforgatva a torony. A másik meg az egész család számára jó szórakozást biztosító arty... Ezt nem ecsetelném különösen, csak felteszem a költői kérdést; miért van ~360mm átütése az AP lőszernek?

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#94690) Telda


Telda
addikt

Reggelt!

A T-54-et melyik ágon érdemes megcélozni a T-34 irányából, ami kevésbé fájdalmas? :)

(#94691) fradi81 válasza Telda (#94690) üzenetére


fradi81
veterán

Hello

Kinek mi, de a könnyű tank vonalon nincs gyenge láncszem.

moto g72, Ninebot d28e

(#94692) Chris0321 válasza Telda (#94690) üzenetére


Chris0321
addikt

Én a T-34-85, T-43, T-44 ágon haladok, de a leggyorsabb és legfájdalommentesebb a free xp. Ezen az ágon lévő tankok elégé érzékenyek a lőszerrekesz sérülésre, nekem a 43-on és a 44-en is volt/van vizes lőszerrekesz így már nem robban fel csak sérül.

(#94693) Telda válasza Chris0321 (#94692) üzenetére


Telda
addikt

Köszi mindkettőtöknek!

Más, ha egy tankot törlök akkor a rajta lévő xp az gondolom bukó ugye?

(#94694) Chris0321 válasza Telda (#94693) üzenetére


Chris0321
addikt

Eladásra gondolsz? Mert ha eladod a megszerzett xp megmarad.

(#94695) Bingisz válasza Iron Funeral (#94686) üzenetére


Bingisz
addikt

Maus helyett inkább a bécikével próbálkoznék a helyedben.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#94696) ddt500hu válasza Bingisz (#94695) üzenetére


ddt500hu
veterán

Alap. Ha akarnám minden nap meg lenne vele a 10 000-es küldi. Csak top tierbe kell kerülni. Tegnap egy csatát mentem vele: [link]
A küldetés ugyan nem lenne meg de mindenféle erőlködés nélkül hoztam vele össze 8000-et. Csak mentem előre. 7-8-ok sokszor a kupolát sem lövik be. Már ha eltalálják egyáltalán.

(#94697) Kiki18 válasza Kean_Sorbo (#94688) üzenetére


Kiki18
őstag

Ez micsoda? Volt már ilyen? :F

(#94698) emre válasza Kean_Sorbo (#94688) üzenetére


emre
veterán

Ezzel hogy csak ide írtad ravasz és furmányos módon zártad ki Diegho-t a versenyből. ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#94699) Telda válasza Chris0321 (#94694) üzenetére


Telda
addikt

Igen, eladásra... :DDD

(#94700) Enzolord válasza emre (#94698) üzenetére


Enzolord
addikt

Attól, hogy ide nem ír, még olvassa, nem? de való igaz, ravasz húzás... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.