Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#94951) Iron Funeral válasza Angel1981 (#94950) üzenetére


Iron Funeral
őstag

De mindegyik HE HESH a 105mm löveghez :)

Hidd el, megéri átváltani rá ha olyan tank van veled szemben, ha nem is úgy, hogy végig azzal lövöd de egy AP+HE+AP kombó belefér a jobb sebzésért.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#94952) Angel1981 válasza Iron Funeral (#94951) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, köszi, MAJD kipróbálom! ;)

De mindegyik HE HESH a 105mm löveghez.
Lehet, hogy a b*zi angolok mindegyiket annak hívják, de játéktechnikailag a 105-ös átütésű, az HE (High Explosive), a 210-es átütésű meg HESH (High Explosive Squash Head), ami játéktechnikailag ugyanúgy működik, mint a HE, csak nagyobb az átütése - bár veteránként ezt Te is biztosan tudod. :)

[ Szerkesztve ]

(#94953) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok
Ezt a személyes ki plusz 5% XP ha aktiválom, akkor elindul a 6ó. Ezt le tudom állítani, mikor mondjuk abba kell hagynom a játékot vagy olyan mint a prémium, amikor elindul, megállás nélkül ketyeg végig!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#94954) Warton válasza Angel1981 (#94950) üzenetére


Warton
őstag

Pedig nem mond rosszat akollega. A HE bizonyos esetekben jol tud jonni. Arty ellen pl. kill mulhat rajta. Speciel lt ellen en nem hasznalnam. Felo, hogy lancot talalsz. Konnyu tank ellen inkabb a ramot alkalmaznam.

(#94955) wwenigma válasza jano_77 (#94953) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Most neztem, nem lehet leallitani.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#94956) jano_77 válasza wwenigma (#94955) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#94957) Dryman válasza jano_77 (#94956) üzenetére


Dryman
aktív tag

Leállítani nem lehet, viszont szeptember 1-ig bármikor aktiválható, addig meg gyűjtögeted....
biztos nálad is van/lesz olyan időszak amikör feleség és gyerekmentessé tudod tenni a délutánt/estét...na akkor majd érdemes lesz aktiválni... :)

(#94958) Dryman válasza Dryman (#94957) üzenetére


Dryman
aktív tag

Tegnap artyztam egy jót!
Meglepő volt a tegnapi teljesítmény, majd az i-re a pont hogy SU 14-2-vel egy T30 társaságában 6 ellenséges tankkal szemben lehoztuk a meccset, pedig nagyon úgy nézett ki hogy vereség lesz. A T30 körül szaladgáló 13/75-öt egy lövessel párologtattam el, aztán az SP is ment a levesbe, majd a 8.8-as jagd is kapott 900-at, és a végén front to frontba megmérkőztem egy szintén 8-as francia artyval....
Meg is lett az SPG 15-ös küldetés....bodottá! :)

(#94959) Angel1981 válasza Warton (#94954) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen "bizonyos esetekben". :)
Azt meg mindenki maga dönti el, hogy az a "bizonyos eset" mikor van.
Cirka 4000 csatán át mindig vittem magammal HE-t, aztán rájöttem, hogy (szerintem) olyan kevés az olyan helyzet, amikor ténylegesen, egyértelműen előnyhöz jutok a használatával, hogy elhagytam.

Igen, ha betalál, az jó, ha meg láncba, meg üregesbe, akkor megy az anyázás, hogy "miért nem inkább AP-t használtam".
Engem személy szerint az is kezdett zavarni, hogy "gondolkodnom kell rajta" hogy adott szituban átváltsak-e vagy sem?

Jó, ezért is szeretjük ennek a játéknak az összetettségét - sok tucatnyi elv van, és mindegyiken nevelkedtek unicumok. :)
(Én azért nem vagyok az, de az elmúlt 500 csatám átlaga közelít hozzá.)

(#94960) jano_77


jano_77
nagyúr

Csak meglett végre valahára az a nyamvadt Stug LT-15 küldetés! :DD Csillagzat most megfelelően állt úgy tűnik.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#94961) jr1994 válasza Dryman (#94957) üzenetére


jr1994
addikt

És aktív prémium fiók mellé!

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#94962) Cooper911 válasza Iron Funeral (#94894) üzenetére


Cooper911
senior tag

"Ugyan ez igaz fordítva is amikor lősz 9-et, abból 8 kirepül egy WarThunder pályára mert épp akkor hívtak artystrike-ot,"

lol! :))

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#94963) myckey válasza Tomi0703 (#94912) üzenetére


myckey
veterán

na elmehetsz a ........nem mondod hogy az elég lett ;]
majd csúsztatsz belőle :P

Gratula!

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#94964) Cooper911 válasza Djuree (#94919) üzenetére


Cooper911
senior tag

Amikor kivág az arty azt megjegyzed. Amikor mögötted csapódik be azt lehet nem is látod, azt nem jegyzed meg.
Egy ideig a full orosz techtree volt a célom ezért végigtoltam az orosz arty ágat. Kb 95% szenvedés anyázás, és 5% örömújongás. Amikor sejted, hogy na kb itt lesz 2mp málva a már eltünt mozgó tank és odalősz és kill az nagyon jó érzés. Ilyenkor a delikvens végig csiterezi a meccs hátralevő részét.
Meg amikor már nem a célkör közepével céloztam, hanem éreztem hogy kicsit alá, mellé kell célozni és akkor kapja telibe.
Na meg a legviccesebb, amikor akkora mellét lősz, hogy egy másik ellenséges tankot lősz ki... van mikor sajátot csak az nem vicces.
Amúgy az O212 volt a legjobb móka, a többi elég szenvedős volt. Na meg a SU5 de az akkor még OP volt.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#94965) jr1994 válasza Cooper911 (#94964) üzenetére


jr1994
addikt

De az is vicces, én legalábbis röhögök az ilyenen :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#94966) Djuree válasza Cooper911 (#94964) üzenetére


Djuree
félisten

S-51 volt a legjobb arty anno. jgtiger, t95, t30 one shot full hp-ról. :K obj212-vel ilyet már nem lehetett, pontatlanabb volt és soha nem volt one shot hiába talált be.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#94967) szállitó


szállitó
senior tag

Végre megvan az első tankos suncim :)) :B

[ Szerkesztve ]

(#94968) slett27


slett27
addikt

SARL 42-őt valaki végigvitte ? omg, lol és hasonló kifejezésekkel illetem.:D Nekem borzalom szenvedés. Lassú, minden lövés pattan, észre vesznek bármi kilő két lövésből. :O A következő G1R-re fáj a fogam, farmolás miatt, csak azért küzdök vele. Más is küzd ? Vagy én vagyok béna.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#94969) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Messze a legjobb nyereménytankom eddig. A végén az artynk elvitte a RW-ers medált de végül is segített sokat így nem bánom.

Replay.

(#94970) jr1994 válasza ddt500hu (#94969) üzenetére


jr1994
addikt

Grat! Szerintem is állat, és a T-55 is igen jó de én amíg meg nem lesz az obj nem fogok nagyon leállni ezekkel sokat játszani. Az obj annyira durván OP hogy az vicc, a tier10 királya. És a BABA kettőt is behozott ellenünk strongholdon, nem azon múlt de sokat nem tudtunk velük kezdeni :(

Egy tank inspector linket tud adni valaki?

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#94971) h1mpi válasza jr1994 (#94970) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem megy a tank inspector

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#94972) Djuree válasza jr1994 (#94970) üzenetére


Djuree
félisten

ki az a fanatikus aki azt ki tudja grindelni? :Y én még a stug-nál járok, de arra is sajnálom az időt, energiát. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#94973) joergie


joergie
őstag

Van egy pár. Talán itt fórumon is van ember akinek megvan már. Talán Bingisznek?!
Én itt tartok, a legnehezebbek vannak hátra, de van aminek még nem igazán álltam neki, várom hogy fullos legyen az amx50100.
A td küldiket kihagyom, kb esélytelen tier9-el 8k dmg-et csinálni.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#94974) MinionFlasH válasza Dryman (#94958) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Ma reggel nyomtam 3 kört jt 8.8-al. Top tier elöttem IS-Tiger full tomatók pattognak, én szeletelek, egy lövés kicsit előre one shooot -1300hp sárga GW tiger(600wn8) volt.... annyira mellélőnek, csak azt nem veszem észre....

(#94970) jr1994!

Én is akartam használni hétvégén, nekem se működött a telepített( Tank inspector), linket meg nem találtam. :(

[ Szerkesztve ]

(#94975) Phobion válasza MinionFlasH (#94974) üzenetére


Phobion
őstag

arról van egy replay-ed? szeretnék JT 8.8-al minél jobban játszani, de egyelőre elég darabos a gázolaj :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#94976) szbalogh válasza joergie (#94973) üzenetére


szbalogh
őstag

Elég komolyan tolod :R full statisztika meg minden :D
Ma reggel sikerült összehoznom kettő egyszerűt. A medekkel már csak a ramm és gyújtós van hátra. A többiből csak pár db van meg.

Ma indul a cw kampány :C Bár nekem esélyem sincs a tankra, hacsak nem kerül a klán az elsők közé

Nick: HE_Storm

(#94977) MinionFlasH válasza Phobion (#94975) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Nincsen nem mentettem ki, hogy egy GW Tiger kinyír első lövésével full hpról! :DDD

Rejtsd az alját, lehetőség szerint a lőrést is, ha ez nem adott, kicsit forgasd be ne 90 fokban lássanak rád. Ha top tier vagy és T34 van előtted mikor ellőtte magát láncold, sokáig tölt, elsődlegesen őt próbáld meg likvidálni, mert szinte mindenhol belő, és gyorsan kiszed, legalább is én nem szeretek találkozni velük.

Majd ráérzel nézz meg róla pár videót.

(#94978) ballington válasza Phobion (#94975) üzenetére


ballington
addikt

Mikor megvettem a JT8.8-at, akkor nagyon jól ment. 25 csata után 1680-as átlag sebzésem volt. Aztán valami történt, az MM és az RNG nem engedte, hogy tovább így menjek. A lényeg, hogy az alvázat rejtsd el. Azt hamar belövik, illetve a jobb játokosok szerintem egyből goldot lőnek. Gondolom, mert nincs gold detectorom, de a T29 szedte le a hp-mat úgy, hogy csak a test felső része látszott ki. Városi pályákon jó, de a nyílt terepen még nem jöttem rá, hova kell állni.

[ Szerkesztve ]

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#94979) Bingisz válasza joergie (#94973) üzenetére


Bingisz
addikt

Nekem 3 küldi kell még hozzá, de a klánban van már 3 , és páran ott tartanak ahol én.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#94980) jr1994


jr1994
addikt

#94971 h1mpi: értem. Azért kérdeztem mert nekem már hónapokkal ezelőtt behalt valami benne csak még nem szedtem le újra. Kár.

#94972 Djuree: hát ezek a küldetések gyakran már tényleg nehezek. De szerencsére nagyjából megvan a géppark, a csillagok szerencsés együttállása esetén megoldhatóak.

#94973 joergie: de szép táblázat :R én itt még nem tartok, mindössze 13 küldetés van meg 75-ből

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#94981) sith7 válasza Bingisz (#94979) üzenetére


sith7
nagyúr

hihetetlen ... :Y :C

(#94982) Dryman


Dryman
aktív tag

Kicsit szégyenlem a tudatlanságomat, ezért inkább megkérdezem az ittlévő tisztelt fórumozókat:
Beszélünk itt a küldetésekről, de nekem sohasem volt teljesen tiszta a kép, hogyan is lehet teljesíteni mondjuk a stug-os küldetést?
az arty-s ág részemről teljesítve, a TD-s ág is ok, a nehéz tank ág is ok, a medet most kezdtem, de a light tankos vonal az szinte a reménytelenséggel ér fel számomra. ami nem megy azt nem kell eröltetni alapon bele sem kezdenék ha van valami elfogadható alternatíva. Olvasgattam itt már többször hogy amásodlagos feltételek teljesítésével, azaz kitüntetéssel teljesítve a küldetéseket lehetőség nyílik egy ilyen light vonal kihagyására.
Hogyan is van ez??? minden más küldetést kitüntetéssel kell megcsinálni vagy csak a 15-ösöket???

Köszönettel!
Dryman

(#94983) Veatta válasza Dryman (#94982) üzenetére


Veatta
aktív tag

Csak a 15-ösöket.

(#94984) Emu válasza Dryman (#94982) üzenetére


Emu
őstag

Csak a 15-ös küldit kell kitüntetéssel megcsinálni, a többinél mindegy. A leírásban is úgy van ha jól emlékszem, hogy az elsődleges feltételért kapod a 4 tokent illetve a női harckocsizót, a másodlagos feltételért pedig 1 token + ezüst.

(#94985) Dryman válasza Veatta (#94983) üzenetére


Dryman
aktív tag

Jól értem ugye? a másik 4 ág 15-öseit kitüntetéssel, és akkor nem kell belekezdenem a light-ba?

(#94986) jozefgucci1 válasza Dryman (#94982) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Igen ha a többi ág utolsó ( 15.) küldetéseit megcsinálod kitüntetéssel akkor abból lesz annyi tokened , hogy egy teljes ágat , jelen esetben a Light ágat ki tudod váltani !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#94987) Veatta válasza Dryman (#94985) üzenetére


Veatta
aktív tag

Igen, jól érted, én az arty ágat hanyagoltam, de az asszony azt is behúzta plusszban :)

(#94988) Dryman válasza Veatta (#94987) üzenetére


Dryman
aktív tag

Nálam az asszony csak negatív mintával vesz részt a játékban...."eltilt a tankoktól" :)...a francba, kezdem azt érezni rosszul választottam... :)
Köszönöm Srácok!

[ Szerkesztve ]

(#94989) wwenigma válasza MinionFlasH (#94977) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Kar , megnezhetnenk az arty statját...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#94990) Bingisz


Bingisz
addikt

Épül az új WG iroda:

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#94991) jozefgucci1 válasza Bingisz (#94990) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A kép alá a posztot is te írtad tuti álnéven .:: "amazing what "we" the "customers" can pay for over time, and yet, still get shit on by the WG.. guess if that's what makes you money, why stop."

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#94992) Djuree válasza Bingisz (#94990) üzenetére


Djuree
félisten

nem mondod h ez tényleg az lesz? :Y
azt tudtam hogy sokat kaszálnak de hogy ennyire. nem pofátlanok ám egy kicsit se...bár miért ne lennének azok, megtehetik. a sok kis gazdag gyökér apuci pénzéből tud finanszírozni egy irodaházat is.
csak ne az én csapatomban legyenek ezek az illetők, mert 100-as wn8-al ülnek t8-as premben. :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#94993) Bingisz válasza Djuree (#94992) üzenetére


Bingisz
addikt

Pff az irodaház az semmi. SerB holdbázist akar építeni.... :))

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#94994) Angel1981 válasza Djuree (#94992) üzenetére


Angel1981
veterán

Az elmúlt években több, mint 1 milliárd USD volt a bevételük.
Egy ilyen irodaház megvan 80 - 100 milkóból, és ugyebár mivel ingatlan, eléggé biztos befektetés.

(#94995) Mardel válasza Bingisz (#94990) üzenetére


Mardel
őstag

A régit már kinőtték? [link]

Szerk.:
Mondjuk Rita is linkelte, csak nem néztem a linkre.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#94996) Bingisz válasza Mardel (#94995) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem, amit linkeltél az ugyan az. Csak építik és nem veszik.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#94997) Djuree válasza Angel1981 (#94994) üzenetére


Djuree
félisten

mindegy, én nem sajnálom tőlük, a játékuk nagyon jó (persze van még mit javítani), én csak örülök ha jól megy, addig se szűnik meg. :)

Bingisz: holdbázist? azigen! :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#94998) Djuree válasza jozefgucci1 (#94986) üzenetére


Djuree
félisten

elég csak az utolsókat bónusszal megcsinálni, nem kell mindent?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#94999) szbalogh válasza Djuree (#94992) üzenetére


szbalogh
őstag

Én egy ilyen játékostól kaptam a FCM 50t-t :D

Nick: HE_Storm

(#95000) jozefgucci1 válasza Djuree (#94998) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Igen csak a 15. küldik legyenek megcsinálva fullosan és megvan a token a továbblépésre.

Amúgy lentebbi posztodra még . Engem is nyaggat a gyerek ( 10 éves ) hogy jó lett a bizonyítvány és vegyek neki egy t8 prém tankot .Elmagyaráztam neki , hogy még jó lenne csak egy T5-ös gép , mivel azokkal még megy is neki ,de hajthatatlan . Komolyan nem tudom mi tévő legyek .

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.