Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#95601) Jadro válasza Rellind (#95600) üzenetére


Jadro
veterán

Nekem sajna már invalid, de azért köszi. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#95602) zsolthee válasza Rellind (#95600) üzenetére


zsolthee
senior tag

:(
"Invalid bonus code"

Azért köszi! ;)

(#95603) Rellind válasza zsolthee (#95602) üzenetére


Rellind
senior tag

Sorry. :U

(#95604) MinionFlasH válasza Rellind (#95600) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Elhúzod a mézesmadzagot, az ember szeme felcsillan.... és BUMMM! :DDD

Köszi azért! :R

(#95605) h1mpi válasza Rellind (#95600) üzenetére


h1mpi
nagyúr

invalid már :/

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#95606) lacibacsi válasza Rellind (#95600) üzenetére


lacibacsi
addikt

Rövid életűek ezek a kódok... Már ez is invalid... :(

Van olyan mod, amivel ki lehet mutatni, ha valaki pl. warpack-ot használ? (reportoláshoz jól jönne)

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#95607) wwenigma válasza lacibacsi (#95606) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nincs. Egyebkent a WG tehetne ez ellen hiszen most minden adat kimegy minden jatekoshoz, nem szerveroldali szamitasuak - csak a legkritikusabb dolgokat intézik ők.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#95608) adamgreen


adamgreen
senior tag

Ritagamer értesülései szerint (Mikhail "Storm" Zhivets) a mai napon megkezdődhet az átütés nerf (beleértve az aranylőszereket is) közösségi tesztelése.

Induljon a nap :DDD

(#95609) h1mpi válasza adamgreen (#95608) üzenetére


h1mpi
nagyúr

World Of lePattanó lesz a játék neve 50%-os RNG-vel az idióta siemka playerek játéka lesz...

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#95610) MCGaiwer válasza h1mpi (#95609) üzenetére


MCGaiwer
addikt

pont hogy ez után az idióta játékosok nem tudnak csak simán autoaimel belőni mindent.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#95611) LK válasza h1mpi (#95609) üzenetére


LK
addikt

World Of Siemka inkább nem? Előny is származhat a nerfből,hogyha kifejlesztettem egy jó páncélzatú tankot soksok játékkal,akkor használni is tudjam... Jagtigert széjjellövik,még ha a hasát el is dugom. Cserébe lomha és sérülékeny, arti elsődleges célpont. A tankokat úgy fejlesztik,hogy legyen előnye és hátránya is,de így sok tank nem élvezheti az előnyöket. Kíváncsi vagyok a nerfre,de sok sírás lesz érzem.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#95612) h1mpi válasza LK (#95611) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A medeken kívül jelenleg mindennel szenvedés játszani, talán a tier7-8 lightok a kivételek az átütésük miatt.
A Jagdtiger 268-as penjével néha olyanokat pattanok, hogy sírva röhögök.

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#95613) Telda válasza adamgreen (#95608) üzenetére


Telda
addikt

Ez ilyen globális nerf, vagy nem minden tankot érint?

(#95614) zsolthee


zsolthee
senior tag

Milyen tankokat érint a nerf és milyen mértékben?
Márciusban ez volt a hivatalos fórumon, nem tudom mennyire aktuális még:

-Most arties got a major view range nerf between of 30 and 50 meters;
-Foch 155 aim time buffed from 3 to 2,8s, penetration nerfed from 293 to 272mm;
-Batchat got a stabilization buff (accuracy on the move improved by 12 percent), penetration nerfed from 259 to 249mm;
-Leopard Prototyp A and Leopard 1 penetration nerfed from 268mm to 257mm;
-Leopard Prototyp A got a stabilization buff (accuracy on the move improved by 9-10 percent), and reload time got buffed from 11,1s to 10,9s;
-Leopard 1 got stabilization buff (22 percent);
-E50M penetration got nerfed from 270 to 259mm;
-Jpz E-100 penetration got nerfed from 299 to 278mm;
-Type 61 top gun and STB-1 gun penetration got nerfed from 258mm to 248mm;
-STB-1 got stabilization buff (12 percent) and the gun aimtime was buffed from 2,3 to 2,2s;
-Charioteer, FV4202 and Centurion 7 top gun penetration nerfed from 268mm to 257mm;
-FV4005 and FV215b (183) AP shell penetration got nerfed from 310mm to 288mm;
-Firefly viewrange increased from 360 to 370m;
-M48A1, M60 gun penetration got nerfed from 268mm to 257mm;
-M48A1 Patton got accuracy loss from moving turret buff (you now lose 33 percent less accuracy);
-T110E3 and T110E4 penetration got nerfed from 295mm to 276mm;
-T110E4 got reduced dispersion when rotating the turret( by 17%), aim time was buffed from 2,9s to 2,8s;
-T-62A, Object 430, Object 907 and Object 140 penetration got nerfed from 264 to 253mm;
-Object 263 penetration got nerfed from 290mm to 270mm, stabilization got buffed by 12 percent and reload time got buffed from 10,7s to 10,5s;
-Object 268 penetration got nerfed from 303mm to 282mm;
-Object 704 and ISU-152 (top gun) penetration got nerfed from 286mm to 266mm;
-Chinese 121 tank penetration got nerfed from 258mm to 249mm, reload got buffed from 9,6 to 9,4s and there's also reduced dispersion during turret rotation (by 14%).

Egyáltalán nem vészes, ráadásul több tanknál buff is párosul a megszorításokhoz.
Egyedül az ISU/O704 top lövegének a megnyírbálásával nem értek egyet. Én ahhoz nem nyúltam volna.

[ Szerkesztve ]

(#95615) NEOSIGNAL válasza joergie (#95597) üzenetére


NEOSIGNAL
tag

Köszönöm!Én is hasonlókat olvastam róluk és az gondolom hogy nem minden a kaliber.Azt vettem észre hogy elég jól szűkül az a kör, bár III. -as szinten még elég pontatlan, de 4-5 ös tierben is volt már két killem.és szerintem kezdésnek nem rossz. :)

(#95616) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Újra van Tank Inspektor !!! Hurrá!

(#95617) NEOSIGNAL válasza zsolthee (#95602) üzenetére


NEOSIGNAL
tag

pár napja is volt bonusz.Fél órája volt a kód kint neten, mire hazaértem off. :/

(#95618) adamgreen


adamgreen
senior tag

- Developers are now working on replacing the FV4202 with Action X Centurion. In the end WG managed to receive proper drawings. There will most likely be free FV4202 for current FV4202 owners (tied to a mission somehow).
- FV215b will be replaced by Chieftain

Ezek se tudják már eldönteni hogy mit akarnak :U

(#95619) jr1994 válasza MinionFlasH (#95616) üzenetére


jr1994
addikt

Ez remek hír! :)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#95620) Telda válasza MinionFlasH (#95616) üzenetére


Telda
addikt

Bocs a hülye kérdésért, de ez mire jó?

(#95621) szallasi007 válasza adamgreen (#95618) üzenetére


szallasi007
őstag

szia,

arról esetleg nincs infó hogy a régiekből akkor prémium lesz vagy sem?

(#95622) MCGaiwer válasza szallasi007 (#95621) üzenetére


MCGaiwer
addikt

igen

#Telda

Részletesen meg tudod nézni a tnakok adatait, még azt is, ami játékban egyébként rejtve vannak. Ez mellet különböző szögből tudod vizsgálni, mennyire hatásos a páncél. Tudsz összehasonlításokat is csinálni tankok között.

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#95623) Viktoár válasza adamgreen (#95618) üzenetére


Viktoár
addikt

Meghívtam egy cimborámat a wot-ba. Mondtam neki hogy ügyes legyen mert ha elér egy 10-es tankot akkor kapok egy Т95Е2 tankot. :D

Az mindegy melyik nemzetben és melyik ágat viszi végig?

Üdv:Viktor

(#95624) h1mpi válasza Viktoár (#95623) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az egy kalap szr. Én is beleöltem egy csomó energiát, de minek...

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#95625) Viktoár válasza h1mpi (#95624) üzenetére


Viktoár
addikt

Mármint mibe öltél energiát? Éppen az benne a jó hogy mások szerzik meg nekem. :)

Üdv:Viktor

(#95626) zsolthee válasza Viktoár (#95625) üzenetére


zsolthee
senior tag

Gondolom 2 accountja van és küldött a másiknak egy meghívót.
Ez az "akció" meddig tart? Meddig kell kihúzni a X-es vasat?

[ Szerkesztve ]

(#95627) Telda válasza MCGaiwer (#95622) üzenetére


Telda
addikt

Kösz! :)

(#95628) Viktoár válasza zsolthee (#95626) üzenetére


Viktoár
addikt

Ja vagy úgy. :)) Akkor lehet besegítek neki,melyik ágat javasoljátok amit viszonylag könnyen,gyorsan végig tud (unk) húzni? :)

Üdv:Viktor

(#95629) NEOSIGNAL válasza Telda (#95620) üzenetére


NEOSIGNAL
tag

Tessék :)
[itt a válasz]

(#95630) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Aki esetleg aranyat akar venni annak most adnak némi plusszt :10% arany

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#95631) h1mpi


h1mpi
nagyúr

3 tank ász kellett hozzá ma, de meglett a hőn áhított 6 csík :C Úgy kerestem nettó 42K-t, hogy 20 gold ammot lőttem. Jól hozza ez is a kreditet :P

replay

(#95632) Furkoo:

Első jel: a tankkal játszó összes player utolsó 14 nap átlagsebzése alapján az elmúlt 100 csatában többet kell sebezned, mint a 65%-uk.
Második jel: 85%
Harmadik jel: 95% (ez nekem sose teljesíthető) :D

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#95632) L4mie válasza h1mpi (#95631) üzenetére


L4mie
veterán

izé...noob kérdés, ezek a csíkok mitől is függnek? :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#95633) NEOSIGNAL válasza L4mie (#95632) üzenetére


NEOSIGNAL
tag

Ez engem is érdekelne :)

(#95634) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Ha valaki esetleg eddig még nem látta.

Újabb PH event:

Időtartam: 2015.06.15 07:00 - 2015.06.30 24:00 (csakhogy legyen mindenkinek ideje játszani)
Nyeremény: 1. hely: 2500 arany, 2. hely: 1000 arany, 3. hely: 500 arany
Feltételek:
Tier 6-8 tank.
TankAce vagy 1 osztályú csata.
A csata pontszáma a következőképpen kerül kiszámításra: alap XP + kiosztott sebzés + sebzés hozzájárulás (assistance)
Feltöltési idő: 2015.07.01. 07:00 - 2015.07.03 22:00 (addig ne szemeteljük a topikot)
Kérnék szépen mindenkit, hogy csak egy linket (tehát képet ne!), és az elért eredményt tegye bele a hozzászólásba, és lehetőleg jelezze egy mondat erejéig, hogy a versenyre nevezte a csatát.
Értelemszerűen a legtöbb pontot érő csata lesz a nyertes.
Csak az vehet részt, aki a kiírás előtt regisztrált a PH-ra.

Köszönet mindenki nevében Stigma.HC (Szecska_Mester) kollégának a támogatásért!

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#95635) h1mpi válasza Kean_Sorbo (#95634) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha megnézed az E25-ös körömet, akkor, ha azzal indulok így jön ki a matek?

Sebzés: 3795
Alap XP: 1518
Assistance: 1752

Összesen: 7065

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#95636) MCGaiwer válasza Kean_Sorbo (#95634) üzenetére


MCGaiwer
addikt

prem tankok ugyan úgy szerepelhetnek? (csak a nagyobb xp szorzó miatt kérdezem)

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#95637) ddt500hu válasza MCGaiwer (#95636) üzenetére


ddt500hu
veterán

A harci XP ugyan annyi nem? Csak a legénységi 1,5x-es.

(#95638) MCGaiwer válasza ddt500hu (#95637) üzenetére


MCGaiwer
addikt

a harci is több.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#95639) Kean_Sorbo válasza MCGaiwer (#95636) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Igen prémiumok is jöhetnek. Csak az alap XP-t nézzük, a bónuszt nem számítjuk bele.

h1mpi : Sajnos ez kevés lesz, Tomi már ment egy 8898-as kört. Az előbb láttam az off-ban. Viszont a matek igen így jön ki. :)

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#95640) Jolet


Jolet
őstag

így lehet elcsipegetni egy VK Bélát T49-el
kezdem megszeretni ezt a kis dögöt, jobban élvezem mint az e-25-őt
sajnos béna csapat volt és nem lőtték amit spotoltam, ráadásul az idő is letelt, pedig kíváncsi lettem volna rá, hogy sikerül e lehozni egyedül

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#95641) MCGaiwer válasza Kean_Sorbo (#95639) üzenetére


MCGaiwer
addikt

a bónusz xp már benne van az alap xpben...

minden tanknak van külön egy XP és credit szorzója. a prem tankoknak a credit szorzó mellet az XP szorzója is nagyobb, és ez az alap xpbe be is épül.

Tehát ha sebzel 1000et (az assistot most hagyjuk) egy normál tanknak van rá 1.0-ás xp, és 30.0-ás credit szorzója, így kapsz vele 1000 xpt és 30.000 creditet. Egy prem tanknak meg mondjuk van rá 1.2es xp, és 55.0-ás credit szorzója, tehát kapsz rá 1200 xpt és 55.000 creditet...

(az értékek hasraütésszerűek, minden tanknak egyedi a szorzója, és wg nem is árulja el melyiknek milyen, annyi biztos, a prem tankoknak jóval nagyobb, mint a normálnak. Egyébként eddig a premium churchil 1nek volt a legnagyobb az XP szorzója)

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#95642) MinionFlasH válasza jozefgucci1 (#95630) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Most nézem mekkora hülyeség, hogy prémtankot-goldot vehetsz másnak paypalról, de az akciós csomagokat nem!?

(#95643) Viktoár


Viktoár
addikt

Srácok, a japán ágak közül mivel érdemes kezdeni vagy egyátalán van használható tankjuk? :)

Üdv:Viktor

(#95644) #43783936 válasza Viktoár (#95643) üzenetére


#43783936
törölt tag

A japánoknál a hatos kötelező, és a hetes táras is jó ha topnak kerül csatába.

(#95645) PR0JECTNR56 válasza Viktoár (#95643) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Type 98 Ke-Ni, Type 3 Chi-Nu, Type-4 Chi-To, STA-1, STB-1, ezek lennének a leginkább szórakoztató példányok, pocsék tank a Type-5 Chi-Ri (top tier-ként rendben van, de ez elég ritka) és szintén unszimpatikus, de használható a Type-61.

[ Szerkesztve ]

(#95646) adamgreen


adamgreen
senior tag

A PvE (ember a gép ellen) mód fejlesztés alatt van még (egyelőre nincsenek további részletek).
A 0.9.9-ben a VK4502P(B) ki lesz cserélve a Mauschen-re. Mindenki, akinek a garázsban áll ez a tank, automatikusan megkapja a Mauschen-t helyette. A Mauschen-nek gyengébb páncélja lesz a mostani 4502P-nél. A VK vissza fog térni mint egy tier 7/8-as prémium tank.
A személyes tartalékok mechanizmusa tovább lesz fejlesztve és javítva. A kredit bevételt növelő tartalékokról még folyik a vita. A fejlszetők azon gondolkoznak, hogy a statikus hétvégi ajánlatokat megszűntetik és a kedvezményeket személyes tartalékok mechanizmusára bízzák.
A Domination event végén a speciális tankok legénységége megmarad és a tankon lévő XP-k át lesznek mozgatva az adott nemzetek tier 1-es tankjaira.
A Domination mód kredithozam buffot kap a 0.9.9-ben.
A 0.9.9 ösztönözni fogja a szakaszjátékot.
A 0.9.9-ben lesz grafikus motor frissítés, néhány hibajavítás és Domination átalakítás.
Jelenleg a fejlesztők a grafikus motor teljesítményének növelésén dolgoznak (GPU optimalizáció), hogy több HD tank és térkép kerülhessen a játékba. A felújítás érinti majd az árnyékokat, a teljes képernyős AA-t, a régi renderelés optimalizációját, a víz rendert és a fények megjelenítését is.
A HD kliens jelenleg béta fázisúnak tekinthető.
A tankolásért járó XP bónusz egy a teljeskörű sebzésrendszer analízist követően kerül majd bevezetésre. Ezzel sajnos kicsit lassabban haladnak mint ahogy a fejlesztők szeretnék.
A Mammut tesztelés alatt van. Storm szerint a tank neve történelmileg nem túl helyes.
A 0.9.9-ben az Aufk. Panther ki lesz cserélve a Spähpanzer I.C. (SPIC)-re.
A tier 9-10-es könnyű tankok akkor érkeznek, ha minden nemzetnél találtak megfelelő járműveket ezekhez a szintekhez.
Lehetséges 1000x1000-esnél nagyobb térképek csinálni.
A fejlesztők jelenleg az FV4202 cseréjén dolgoznak (Action X Centurion-ra). Az új tankról végül sikerült megszereznie a WG-nek a szükséges rajzokat. Vaslózínűleg a mostani FV tulajoknak lesz egy "ingyen" FV4202-je (valahogy egy küldetéshez kötik majd).
Az FV215b ki lesz cserélve a Chieftain-re.
Pár napon belül lesz egy teszt a tier 8-10-es tankok átütési nerfjéhez.
A fejlesztők dolgoznak egy új tank mozgási fizikán is a probléma az, hogy túlterheli a szervereket. Viszont most gey olyan átváltási mechanizmuson dolgoznak, mely a megfelelteti a régi jármű paramétereit az új járműre. Teszt hamarosan.
A japán nehéz tank ág hamarosan érkezik. Ezek igen speciális tankok lesznek és igen nehéz lesz velük jól játszani (néhány közülük nagyobb lesz mint a Maus).
A többtornyos mechanizmus majd jön valamikor.
A japán Tigris tank is a 0.9.9-ben érkezik.

;]

(#95647) Angel1981 válasza Telda (#95613) üzenetére


Angel1981
veterán

Elsősorban azon T8-T9-T10-es tankokat, amiknek a WG szerint "túl nagy az átütése".
Pl. az APCR-t alaplőszerként használó medeket szinte biztosan, de igazából bármi szóba jöhet.
Mindenesetre még nagyon képlékeny az egész.

Egyértelműen a "páncél becsületét" akarják növelni - nagyon helyes!

[ Szerkesztve ]

(#95648) Kean_Sorbo válasza MCGaiwer (#95641) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Hát ez van. Reméljük nem ezen az 1-2 száz XP-n fog eldőlni a csaták helyezése, de ha igen szerintem akkor sem lesz sértődés senki részéről. Ezek a feltételek, ezekkel kell játszani. Bár én úgy tudtam, hogy az összesítőnél külön van feltüntetve a prémium járműért járó plusz XP:

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#95649) magyargyerek


magyargyerek
tag

azért ez nem semmi manipuláció amit ez a játék csinál. adott egy Challenger nevű tank ami stock. Két hete próbálok valamit elérni, felhozni, de annyira szopóágon tartja ezt a tankot a Wargamming hogy szörnyű. 10 vereség egymás után! És mindennap! Direkt olyan csapatba sorol be hogy esély egy szál sem. Rávegyen a költésre hogy költsek rá nem lehet nem észrevenni a manipulációt. Ennyire durván vesztes csapatokba rak be az hihetelen. És nem rajtam megy el a csata hanem a csapattársak beosztása mellém manipulált gyengék direkt. Mert az észre kell venni ha nem direkte ilyen mm lenne néha azért illene nyerni egy két csatát. kb. az utolsó 50 csatából 45 sima vereség. Nem igaz hogy ez nem direkt csinálják!

(#95650) LK válasza magyargyerek (#95649) üzenetére


LK
addikt

Állítólag a stock tankok könnyített MM-et kapnak.(egy darabig) Most gondolj bele,milyen lenne ha NEM könnyítettet kaptál volna. ;] FV-met húzom,és napokon keresztül, csak 7-8. csatával tudtam leduplázni,volt olyan nap,hogy nem tudtam. Ki lehet számolni mekkora esély ez. Érdekes,hogy orosz tankokkal nem szokott ilyen sorozatom lenni ;]

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.