Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#94501) emre válasza jozefgucci1 (#94479) üzenetére


emre
veterán

Azt lesheted. :P
Ha megnyerte hadd vigye. :D

Urak, egy marék seduxent a sikeres munkához! :R

mod:

Ugyanakkor az a nem elhanyagolható mennyiségű szavazó aki engem szeretett volna gazdának most lehet megérdemelne egy pár soros magyarázatot. Ja, és ez ügyben ne írjatok több privátot.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#94502) rudii


rudii
tag

Csúzli! :D Itt a nyár... de valakinek harcolnia is kell! ;)
[Live Stream]

(#94503) jano_77


jano_77
nagyúr

Nagy marhaság ez az új játék mód! Mentem 2 kört és mindkétszer az ment, hogy csak lövik az ellenfeleket, de a zászlóval nem is foglalkoznak! Enemy meg bevitte többször is a zászlót, persze, hogy rengeteg pontot kaptak, mi meg lófügét! :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#94504) wwenigma válasza jano_77 (#94503) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mé' nem vitted be te? :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#94505) Lunky88


Lunky88
tag

Nem számítottam rá hogy pont ezzel fogom megcsinálni a 2x kigyújtós küldimet. Régóta szenvedek már ezzel, így a vereség most kivételesen nem érdekelt. :)

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#94506) szumo


szumo
senior tag

Olyan kérdéseim lennének, hogy a minimap-on miért van az, hogy a kilőtt spotot elvesztett tankok ikonjai kis téglalapokká alakulnak, a megfelelő színnel, nem pedig az eredeti ikonjaik látszanak a megfelelő színnel?
Valamint azt hogy tudom fixre beállítani, hogy a csata alatt a tankjaink listája melyik terjedelemmel jelenjen meg és ne kelljen mindig kapcsolgatni?

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#94507) slett27


slett27
addikt

Borzalom ez a Tigris. Egy hatos szintű közepes tank T34-85 is keresztül köpi 300m-ről. :W Ok, hogy másod vonalbeli játékot javasolnak, de akár hova helyezkedek, ha felfedeznek, akkor minden honnan belőnek. Ok, hogy jó a sebzése a 88-asnak, de a páncélzat... ha a franciáknak és az amcsiknak ilyen tankjaik lettek volna mint ami a játékban van, akkor eltaposták volna a németeket. :F

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#94508) #84221696 válasza slett27 (#94507) üzenetére


#84221696
törölt tag

Eltaposták így is. :) Csak akkor nem '45-ben, hanem 41-ben. Jó is lett volna.

(#94509) Djuree


Djuree
félisten

power of the centi 7/1!!!!
[link]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#94510) Szepi1979 válasza slett27 (#94507) üzenetére


Szepi1979
senior tag

A T-34-85 a valóságban is átlőtte. Ezért fejlesztették.

“ nem kell mindig nyerni “

(#94511) Greentea válasza slett27 (#94507) üzenetére


Greentea
senior tag

Én imádom a Tigrisemet, elég jó vele a statjaim, ha gondolod hétvégén mehetünk pár kört és megmutatom én hogyan használom. :)

2x2 néha 5

(#94512) mtade válasza jano_77 (#94503) üzenetére


mtade
aktív tag

Nekem ma épp volt egy sunyi órám játszani, gondoltam kipróbálom a domina módot, nekem tetszett

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#94513) fradi81


fradi81
veterán

wz-132 18k wn8 high caliber, de a t30+e75 páros csak befoglalt így azért sikerült nyerniük grat nekik :)

replay

moto g72, Ninebot d28e

(#94514) Angel1981 válasza #84221696 (#94508) üzenetére


Angel1981
veterán

Azt nem a tankjaiknak köszönhették, hanem az elsöprő túlerőnek, a két frontos háborúnak, és (az akkor már) totális légi fölénynek.
Még a háború végén is átlagosan 6-7 Sherman kellett egy Tigris kiiktatásához.
A franciák meg? ................. Még a "csicska" szó is felmagasztaló lenne a "teljesítményükhöz".

(#94515) slett27 válasza Szepi1979 (#94510) üzenetére


slett27
addikt

Ezt nem tudtam, thx az infot. :R

Greentea : m2so1t a nevem a játékban, ismerősnek felvehetnél..próba szerencse. :)

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#94516) Szepi1979 válasza slett27 (#94515) üzenetére


Szepi1979
senior tag

" Az orosz mérnökök 1943-ban az eredetileg légvédelmi ágyúnak készült 85 mm-es űrméretű L/51,5-es harckocsiágyút szereltek bele, amelynek páncéltörő képessége 914 méterről 30°-os becsapódási szög esetén is elérte a 95 millimétert. A szovjet mérnökök szerint ez elegendő volt a Tigrisek ellen, amelyeknek ugyan 110 mm-es homlokpáncéljuk volt, de azok függőlegesen álltak, így a becsapódási szög általában nem nagyon tért el a 90°-tól. "

Szívesen.

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#94517) Drenadar válasza Angel1981 (#94514) üzenetére


Drenadar
veterán

Elég hamar le lettek nyomva a csigazabálók, mert ugye megépítették azt a fantasztikus falat lövegekkel, csak éppen simán kikerülhető volt ^^
Legalábbis nekem így rémlik a töri órákról...
És oké hogy így a tigris meg úgy a tigris, de ne felejtsük el hogy a németek is jártak így évekkel korábban mikor szembe jött egy KV1, körbevették a kis panzerek és lőtték ... :D

(#94518) zozyk


zozyk
addikt

Az automatikus kisjavító és kis Eü csomag használó mod tiltott? :F

[link]

Még a kis tűzoltásnál talán van haszna,de a javítás szerintem tökre szituációfüggő,hogy mire is kell rányomni,nem?

(#94519) oke


oke
senior tag

Sziasztok!

Aslain modot használok, de nem igazán tetszik a találat jelző változása az ellenenfélnél eltalálásakor. Hogyan lehetne az eredetit visszahozni (citromsárga színű a csökkenés)? Nem nagyon találtam melyik fájlt/sort kellene átírni. Vagy van a modban olyan, aminél az eredeti marad?

(#94520) wwenigma válasza Drenadar (#94517) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Azert volt ott is rendesen training az ilyen esetekre. :) [link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#94521) Viktoár


Viktoár
addikt

Az Aslain féle modpack telepítő már használható?

Üdv:Viktor

(#94522) Chris0321 válasza Viktoár (#94521) üzenetére


Chris0321
addikt

Én már egy ideje használom. Az új arty nézettel volt gond de letöröltem mert úgysem használom.

(#94523) szbalogh


szbalogh
őstag

22575 wn8 :D De persze bukta lett...

Nick: HE_Storm

(#94524) h1mpi válasza zozyk (#94518) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az mindig is az volt :) gondolom azért, mert így sok esetben nincs értelme a nagynak.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#94525) KisApám válasza Viktoár (#94521) üzenetére


KisApám
addikt

Én már régóta az ODEM MORTIS MODPackot (OMC) használom.
Valahogy jobban bejön, mint az ASLAIN.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#94526) Ric4m0nd


Ric4m0nd
aktív tag

[ Szerkesztve ]

(#94527) Telda válasza Ric4m0nd (#94526) üzenetére


Telda
addikt

Ez inkább mehetett volna az offba, semmi köze a játékohoz :R .
Meg amúgy is vót má ;] .

(#94528) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Ha valaki esetleg JT8.8 kód vásárlásán gondolkodik, a Zozyk által linkelt ebay-es megbízható. Nekem is kb. 2 perc alatt megjött a kód.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#94529) LK válasza slett27 (#94507) üzenetére


LK
addikt

A tigrisnek a DPM-jét kell kihasználni. Ha jól emlékszem,mintha írtad volna hogy nem 100%-osak a legényeid.Mert anélkül érthető hogy nem megy. Tier kilences csatába bedobva is használható.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#94530) Angel1981 válasza Drenadar (#94517) üzenetére


Angel1981
veterán

Így van!

Sok hibát követtek el a németek is, de az vitathatatlan, hogy ők ismerték fel legelőször a gépesített hadviselésben rejlő lehetőségeket, és az ez által kivitelezhető villámháborút.
A franciák Maginot vonala egyenesen a középkori "berögződéseken" alapult (végvárrendszer), és hiába öltek bele iszonyatos pénzt időt, energiát, már akkor borzasztóan elavult volt, amikor elkészült.

És igen, a keleti front indította el a hadtörténelem egyik leglátványosabb "kard-pajzs" rendszerét. :)
Pz. IV. pattog a T34-ről, és a KV-1-ről ---> csináljunk Tigrist 88 mm-rel
A Tigris átlövi az eddigieket ---> csináljunk T34-85-öt, és IS-t
---> csináljunk Király Tigrist ---> csináljunk IS-3-at ---> csináljunk Maust :)

Kean_Sorbo: van egy olyan érzésem, hogy ennek a prémtanknak is meg vannak számlálva a napjai, úgyhogy aki gondolkodik benne, használja ki!

[ Szerkesztve ]

(#94532) Drenadar válasza Angel1981 (#94530) üzenetére


Drenadar
veterán

én azt nem értettem, hogy ugye a pzIV-esek szembe találkoztak a T34-ekkel, a döntött pajzsot nem nagyon tudták átlőni... oké, erre megcsinálták a tigrist, ami szinte ugyanúgy függőleges páncéllal rendelkezik... oké hogy állítólag a tigrisben már volt mindenféle technika am ia célzás rásegítésben dolgozott, meg egy nagyon jó légvédelmi löveg :D de a páncélra is gondolhattak volna... nem tudom mennyi idő telt el a tigris és a königstiger között... de logikában elbuktak...

(#94533) szbalogh válasza #40993792 (#94531) üzenetére


szbalogh
őstag

Ja, én is kitaláltam már az időutazást. De ha ilyen hülyeségekkel foglalkoznék a gyerekek helyett, akkor a feleségem lefejezne. Úgyhogy másra marad :D

Drenadar: Eléggé nem volt hatékony a TIgris gyártása az biztos. Akkor tervezték amikor még volt bőven nyersanyag és inkább az elrettentés meg nagyzolás számított.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#94535) joergie válasza szbalogh (#94533) üzenetére


joergie
őstag

Tud valaki jönni lt-15-be segédkezni(kéne a leány lorrainebe)? Most lett meg az lt-14, ru251-be betettem a második motort(30le-vel gyengébb a legerősebbnél), beadta prokhorovkát...majdnem meglehetett volna az lt15-is, 1500dmg, 6300spot.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#94536) #84221696 válasza #40993792 (#94531) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ez így igaz. Sztalin bátyó a 30-as évektől szépen megszállta a baltikumot, meg keletre is terjeszkedett, majd pedig kiírtotta a tábornokait, mert fosott. A helyükre az iskolából kikerült, hozzá lojális fiatalokat ültetett.

Drenadar: a tigris I az elvileg egy be nem fejezett fejlesztés volt. Majdnem azt lehet mondani, hogy csak félig fejezték be, ha jól emlékszem. Rengeteg harctéri meghibásodás jellemezte, meg az, hogy az ellenség fosott rendesen, amikor meglátta őkelmét. Talán nehezebb is volt, mint amilyenre eredetileg tervezték.

[ Szerkesztve ]

(#94537) Telda


Telda
addikt

Dominancia győzelmek/kiosztott sebzés bele számít a wn8-ba?

(#94538) Simi37 válasza Telda (#94537) üzenetére


Simi37
őstag

Sajnos nem :DDD

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#94539) Gyuri27 válasza Drenadar (#94532) üzenetére


Gyuri27
félisten

A végére Adolfnak elment az esze. Ami a közepe táján kezdődőtt.
A párduc jobb irány volt. Mert hiába a 60 tonna vas ha kevés van belőle, ha a motor, hajtás nem bírja.
Meg a 88-s lassú is volt meg drága a javadalmazása. A pz4-t kellett volna átdolgozni (döntött páncél, automata, félautomata tölltés) 75-s szívószál oszt csók.
A flottánál is kijött, hogy csak uboottal nem lehet csatázni. A légierőnél nem volt egy valamire való bombázó (ott se úgy ment a fejlesztés ahogy kellett volna).
Egyszóval drága és bonyolult berendezések tervezése és gyártása megbosszulta magát.

Amd - Radeon - Ryzen

(#94540) Telda válasza Simi37 (#94538) üzenetére


Telda
addikt

Na ez az... :(

(#94541) Szilu válasza Drenadar (#94532) üzenetére


Szilu
tag

A tigrist még a barbarossa elött-közben tervezték. Az orosz páncélra a német válasz a 7.5 cm KwK 40 volt a KWK 37 L24 helyett, tankban pedig aztán a Panther. A német nehéztankok szerintem inkább a megalománia részei voltak, semmint tudatos válasz és fejlesztés az ellenfél eszközeire.

szerk: már Gyuri leírta :)

[ Szerkesztve ]

(#94542) Departed válasza Telda (#94540) üzenetére


Departed
őstag

Miért is baj? Végre nem kell törődni se WR-rel se WN-nel csak élvezni a játékot. Én speciel erre vágytam, hogy egy játékmódban végre a lényeg, a tankozós lövöldözős taktikázós FUN legyen középpontban. :K

(#94543) jozefgucci1 válasza Telda (#94540) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Csúnyán lehetne azért vele húzni a WN8-at ha beleszámítana ! Jobb kör után 12K sebzésre szépen adná az tuti .

A 2. VH nekem is nagy kedvencem ,de nem lehetne az offban srácok és nem itt szétoffolni ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#94544) Viktoár


Viktoár
addikt

A chaffee az mire való ? Csak mert sokszor elmegyek levadászni a tüzéreket de folyamatosan pattogok róluk. :( Nem ritka hogy addig lövöm a lepattanókat amíg ki nem lőnek. :( Szerintem borzasztóan gyenge a lövege a magasabb tierhez.

Üdv:Viktor

(#94545) sith7 válasza Viktoár (#94544) üzenetére


sith7
nagyúr

aktív / passzív spot

(#94546) myckey válasza Viktoár (#94544) üzenetére


myckey
veterán

őrületbe kergetni az ellenfeleket, majd szétlőni őket a pcsába
ja! a spot is jól jön néha :))

nagyon nagy kedvenc a játékban, igazi frag hunter és cumi gép

Zsolt

nem véletlen harcoltam ki rá a 3 kiválóság jelet :K
nagy fun tud lenni
tegnap mondjuk akkora volt, hogy zsinyórban 5 buktát adott a gép hozzá [/OFF ;]

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#94548) Viktoár


Viktoár
addikt

Nem a spottal van a bajom hanem hogy mindenről lepattanok.Hiába lövöm az artyt 5-ből 3 lepattan.

A következő képet az érdekesség kedvéért teszem be ez a legutóbbi csatámban történt.

Kidugtam a chaffee elejét egy szikla mögül és körülbelül a fényképezett szögből meglőtte egy t37.Az egy dolog hogy nem pattant le még abból a szögből sem de ellőtte a motoromat ami hátul van. :U

Na ezt hogy csinálta?

Folytatásképpen az álló t34-et körbelőttem (valamiért mindig a célzókörön kívülre ment a lövedék) ő meg szépen lecsipkedett a 70-es sebzéseivel.Eleve halott csata volt számomra.Ilyen amikor az rng az ellenfél oldalán "harcol".

Üdv:Viktor

(#94549) Iron Funeral válasza Viktoár (#94548) üzenetére


Iron Funeral
őstag

A motorellövéssel kapcsolatban: Látod elől a fogakat a lánckereken? Ott érkezik a meghajtás a lánctalpra :) Motor hátul, váltó elől. Hasonlóan sok német tankhoz. :N

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#94550) Mardel válasza Viktoár (#94548) üzenetére


Mardel
őstag

A kép és xvm hitlog szerint SU-85B lőtt meg, a minimapot nézve az mögötted volt.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.