Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#95401) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

STA-1-re töltésgyorsító, stabilizátor, csigaszem jó lesz?! A lányok ülnek benne legyen a csiga helyett inkább venti?!

[ Szerkesztve ]

(#95402) emre válasza MinionFlasH (#95401) üzenetére


emre
veterán

Inkább venti, töltésgyorsító és álca. Hihetetlen szar a camoja. Amint ellövöd magad spotolni fognak, és amilyen papír bármi szétszedi.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#95403) MCGaiwer válasza emre (#95402) üzenetére


MCGaiwer
addikt

mausra se rakunk álcát csak azért, mert szar a camoja. Én úgy látom, mindig jobb az erősségeket tovább javítani mint a gyengeségeket foltozgatni. Egyébként lövés után jobb inkább visszahúzódni, mint reménykedni, hogy a háló segít.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#95404) MinionFlasH válasza emre (#95402) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Oksa köszi, kipróbálom így, aztán az álcahálót le lehet venni büntetlenül! Akkor töltésgyorsító-venti-háló, a legénységnél mi legyen a következő? Biztonságos elhelyezés, vagy van valami ami "nélkülözhetetlen"?

(#95405) Chris0321 válasza MinionFlasH (#95404) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem 8-a szintű tankon már nem árt ha van javítás.

(#95406) Warton


Warton
őstag

Sta-1 en nem ertem minek kell eroltetni ezt a camo dolgot. Toltesgyorsito, stabi, venti. Skilleknek pedig 6erzek, sima utazas, toronyforgatas, bizt elhelyezes, aztan masodik korben javitas, kb. A 3. korben kellett volna elgondolkodni a camon. De a csajokat elnezve akkor a stabi helyett en is inkabb a halot javaslom. A skilleket leirtam, a parancsnoknak a latasnovelot vagy camot tedd, mert latom a 6 erzek mar megvan.

(#95407) Angel1981 válasza sutyi^ (#95397) üzenetére


Angel1981
veterán

"minimális hátránnyal pontosság terén"

Azért az nem minimális.
Hard statok terén valóban nem nagy a különbség, de a softok miatt nem ritkán tud hajtépően misselni, ráadásul többször egymás után.
De igen, az STB-1, és az AMX 30 jobban ellátja a szerepét T10-ben, mint a másik kettő.

#95402 MinionFlasH: a vert stab, és a rammer fix ugyebár, a 3. az opcionális.
Ha van BIA akkor venti, agresszív stílus esetén coated optics, óvatosabb esetén binocular - szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#95408) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Mindenkinek köszönöm a segítséget.
Na akkor most így néz ki, a következő skill meg végig javítás lesz:

(#95409) benvolio válasza MinionFlasH (#95408) üzenetére


benvolio
őstag

Már késő, de ha nincs külön rádiós, akkor a parancsnoknak a felderítő helyett a helyzetfelismerést kell adni. Az a pár méter plusz is jól jöhet.

(#95410) emre válasza MCGaiwer (#95403) üzenetére


emre
veterán

Bearanyoztad a napom ezzel az elcseszett példával, nagyon bírom mikor ennyire hülyének néznek. A helyedben nagyobb hangsúlyt fektetnék a konstruktív hozzászólásokra.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#95411) Rellind


Rellind
senior tag

Lesz mostanában valami akció tudja valaki? T6-T8 tank leárazás esetleg? :U

(#95412) Jolet


Jolet
őstag

alakul ez a személyes tartalék, most kaptam meg az 50% szabadXP-st
mellesleg meg is lett a T49-el a T28 concept LT15 küldi és így a tank is....
most örülök nagyon
a HT15 is ma lett meg másodikra az E100-al, elsőre hiányzott 2-300 dmg

még a végén elérem a T-55A-t is

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#95413) MCGaiwer válasza emre (#95410) üzenetére


MCGaiwer
addikt

az elcseszett példák a legjobbak a buta érvek kimutatására. elég konstruktív, hogy ne csinálja, mert hülyeség.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#95414) Angel1981 válasza MCGaiwer (#95413) üzenetére


Angel1981
veterán

Buta érvek?
Elsiklottál ama aprócska tény mellett, hogy az STA-1, és a Maus, enyhén szólva más karakterisztikájú.
Enyhén szólva.
(Remélem, a részleteket nem kell magyaráznom egy "ESL bajnok"-nak....)

Egyébként igen, személy szerint én sem adnék álcahálót az STA-1-re, de attól még egyáltalán nem hülyeség.

[ Szerkesztve ]

(#95415) MCGaiwer válasza Angel1981 (#95414) üzenetére


MCGaiwer
addikt

meg mondom, miért kifejezetten buta érv

Az alapfeltevés, hogy az STA-1nak rossz a camoja. Kérdés, hálóval csak kevésbé lesz rossz, vagy azzal már jó lesz? Ha nem lesz jó, csak kevésbé szar, akkor tök felesleges.

Az sta ágyúja nem pontos. ezért messziről lövöldözésre sem nagyon alkalmas. A háló csak olyan esetekben hatásos, ha kellő távolságot tud tartani. az egyik azt követelné, hogy menj közelebb, a másik pedig hogy tarts távolságot. Ha hálózni akar, akkor magával cseszik ki, mert alig fog lőni párat. kontra-produktív az egész

nem sniper med tanknak a legnagyobb előnye, hogy mozog. STAnál is a legjobb, ha mozog. Háló csak akkor jó, ha nem mozog. miért akar egy nem sniper mozgékony tankból egy sniper campelő izét csinálni?

Rakjon ventit, rammert meg stabit mint ahogy warton írta, ha meg spotolni is akar akkor egy optikát.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#95416) stork13 válasza MinionFlasH (#95401) üzenetére


stork13
aktív tag

Itt megnézheted százalékosan, hogy ki mit tesz rá, valamit csak jelez ez is.

Szerk.: az Equipment fülön.

[ Szerkesztve ]

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#95417) Warton válasza MCGaiwer (#95415) üzenetére


Warton
őstag

Egyetertek, csak mivel a leanysag mar camot kapott akkor mar talan jobb ha kempelesre hasznalja a tankot es erre erosit ra. Vagy UJRATERVEZES. Teny, hogy a sta inkabb mozgosabb tank. Egy centin jobban el tudnam kepzelni a camot a jatekstilusa alapjan.

(#95418) Kakumix válasza MCGaiwer (#95415) üzenetére


Kakumix
senior tag

Ráadásul ne felejtsük el, hogy amint ellövi magát vagy megmozdul, az álcaháló kikapcsol és futhat.

ui.: ezeknek a felszereléseknek a tömege beleszámít vajon a tank mozgékonyságába? Azt tudom, hogy a lőszer nem, de az ágyú, torony stb. igen.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#95419) Tuco Ramirez válasza emre (#95402) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Hihetetlen szar a camoja.

Ezt nem tudom honnan vetted. :F A STA-1-nek a 4. legjobb a camoja a T8-as medek között, gyakorlatilag a T-44-el egyszintű. A lövés utáni camo vesztés meg mindenre igaz, nem csak a STA-1-re...

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#95420) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Itt tök pontosan belőttem a mozgásban lévő T37-nek, és egész csata alatt nagyon pontosnak tűnt, ez a VIII-as ágyú(most vettem meg), ha a IX es is hozza ezt, az király! A másik ez azért jobban hasonlít a PTA vonalra, azzal se szabadott menni előre, és eszetlenkedni. A T54E1 na az közelharcra termett, és rohadt pontatlan messziről!

[ Szerkesztve ]

(#95421) emre válasza Tuco Ramirez (#95419) üzenetére


emre
veterán

Nem ma kezdtem, és onnét vettem hogy végigvittem a teljes ágat. A camoja csak papiron jó, meg a látótáv is. Ugyan ez igaz a type61-re is. Az egész japán vonalon a csito és az stb ér valamit. Az összes többi fejlesztés után eldobható. De nem erőltetem a dolgot. Próbálkozzatok nyugodtan.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#95422) Tuco Ramirez válasza MinionFlasH (#95420) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

A STA top lövege szerintem a legjobb T8-as med ágyú. Pontos, mozgásból is jól lehet vele lőni, az átütése is átlag feletti.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#95423) Djuree válasza Warton (#95398) üzenetére


Djuree
félisten

e50m ennyire hátul? ki van fejlesztve de szintén megvételre vár, akcióban persze. ennyire gyenge gép?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#95424) Bingisz válasza Djuree (#95423) üzenetére


Bingisz
addikt

Nagyon állat gép az E50M. Ha az előd stílusa bejött, akkor nagyon szeretni fogod ezt is.
Amúgy sorrendet nagyon nem is lehet állítani a T10 medek között. Mindegyiknek van nagy előnye, és nagy hátránya is, de ez csak annyit jelent, hogy a saját stílusukban nagyon élvezetes velük játszani. Még a 121-el is, csak azt pl. én nem szeretem, mert nem vagyok annyira ügyes, hogy kikerüljem a gun depression problémáját.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#95425) mcwolf79 válasza Djuree (#95423) üzenetére


mcwolf79
veterán

Gyenge :F :Y
Hát sztem az FV-nél klasszisokkal jobb.
Leom nincs, de vakon nem adnám oda az E50M-et.
BC-nek ugye ad egy feeling-et az autoloader,mozgékony és istenkirály a camoja.

E50M tényleg mindenes tank. Szuper ágyú,mely minden szituációban megállja a helyét. Páncélja is trükkös, jópárszor csítereztek le, mert a felső lemezről 10-es TD-k képesek pattanni.
Nem egy gyalogkakukk, de odaér ahova kell.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#95426) szbalogh


szbalogh
őstag

Én szeretem az STA-1-et. Vstab és töltésgyorsító mellett periszkópot viszek magammal, mert a felderítőink jellemzően az első pár percben kiesnek és akkor nagyon jól jön ha lát valaki.

Nick: HE_Storm

(#95427) Warton válasza Djuree (#95423) üzenetére


Warton
őstag

Nálam a leggyengébb a medek közt. Tény, hogy nem mentem vele sokat, viszont nem is a legfrissebb beszerzés. Szerintem túlbecsültem a páncélját és ezt nagyon büntette a játék. A Leo abszolút kedvenc, bár azzal a tankkal is elég viharos volt a kezdeti viszonyom, de mostanra már az az első számú tizes tank. A BC meg szimplán poén. Minden más MT TX tank csak ezek után jöhet.

Csak érdekességképpen megnéztem a statomban, hogy tierenként mely tankokkal játszottam a legtöbbet:

I. Vickers Medium Mk1 (11)
II. T1E6 (159)
III. Su-76 (73)
IV. M5 Stuart (151)
V. KV-1 (747)
VI. T-34-85 (651)
VII. SU-152 (490)
VIII. WZ-132 (481)
IX. E-50 (1112)
X. Leopard1 (316)

(#95428) MCGaiwer válasza Warton (#95427) üzenetére


MCGaiwer
addikt

a hull armorja nagyon jó, tapasztalatlan játékosok rendre pattannak. A torony viszont minden szempontból használhatatlan. A buff óta egész jó kis med, csak hát a torony mellé ott van a 40es végsebesség is, ami megint nagyon kevés. Viszont ha csak supportolni kell, akkor az első 3-4ben van.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#95429) h1mpi válasza sutyi^ (#95397) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem rossz az M48 csak tudni kell vele játszani és nem olyan egyszerű vele, mint a többi 10-es meddel. Az Patton se jobb saját tierben és mégis szépeket lehet vele menni.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#95430) Emu


Emu
őstag

Már egy jó ideje megvan LTTB, és nagyon élvezem vele a játékot. Elolvastam az elemzést T54 ltw-ről wotinfón, és megtetszett az is. Szubjektív véleményeket szeretnék kérni, aki játszott vele: van olyan jó mint LTTB?

[ Szerkesztve ]

(#95431) MCGaiwer válasza Emu (#95430) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nem. t54 tiérjében nagyon jó, csak amíg esl-ben t8 a max, addig randomban t9 neki a minimum.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#95432) Angel1981 válasza Djuree (#95423) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem, nagyon nem.
Minden T10-el lehet nagyon jól játszani (még a kínaiakkal is), de nem véletlenül szokták az E50M-et, és az AMX 50B-t a random királyként emlegetni.
Az utóbbi időkben talán az STB is felkerült melléjük a dobogóra.

[ Szerkesztve ]

(#95433) Jolet válasza Angel1981 (#95432) üzenetére


Jolet
őstag

érdekes én még nem hallottam így emlegetni őket...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#95434) jr1994 válasza Emu (#95430) üzenetére


jr1994
addikt

Jobb.
A kampányra húztam ki, 80 csatám van vele stat szerint + egy csomó strongholdban, szóval már bőven elit. Brutál jó talajellenállása van, mocsárban is úgy megy mint a gép. Nincsenek meg a nagy orosz medek de dominationben próbáltam a 140-et és brutál pontos, na érzésem szerint ez is ilyen jó menetből. Az én aktív rambózó stílusomhoz jobb mint a 13 90, és szerintem a RU-nál is jobb (azzal még nem mentem olyan sokat). Lövegsüllyedés olyan amilyen, de működik a módszer hogy srégen mászol fel egy dombra, az gyakran már elég hogy lemenjen a cső a célpontra. Nagyon jó a 250 alfa, ráadásul érzésre nekem gyakran 270-280-at is bead. Ezzel talán 192000 xp kell a 9-es T-54hez, de egyáltalán nem baj, élvezet a T-54 lighttal a játék.

Másik témákhoz: ha van rá keret szerintem érdemes az FV mediumot is megvenni. Igaz én se játszok sokat vele mert van Bat meg húzok még pár ágat de nagyon jó a frontpáncél és sokan nem tudják hogy a tornyot kell lőni rajta. Persze hull downban kénytelenek azt lőni ami kellemetlen.

STA1-gyel kb 1 éve játszottam, nekem tetszett igaz első 8-as medem volt akkor.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#95435) Angel1981 válasza Jolet (#95433) üzenetére


Angel1981
veterán

Bizonyára mert nem vagy elég tájékozott. ;)
E50M

Természetesen máshonnan is visszaköszön ez a jelző, de ez ugrott be biztosra, egyebet nem keresgélek, mert most nem érek rá, indulnom kell

(#95436) Jolet válasza Angel1981 (#95435) üzenetére


Jolet
őstag

ja ja bizonyára :-) a legkevésbé tőle tartok a 10-es medek közül...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#95437) #84221696 válasza Jolet (#95436) üzenetére


#84221696
törölt tag

Lehet, hogy olyan képességű player játszik vele, mint én! :DDD

(#95438) Tomi0703 válasza h1mpi (#95429) üzenetére


Tomi0703
őstag

Csak tud vele játszani a kolléga. :U :)

[ Szerkesztve ]

(#95439) rudii


rudii
tag

Csúzli! :D Ma ez a szép bónusz kód lesz kisorsolva a nézők között este! ;) Ami tartalmaz: Tier 3 T-127 + 1 garage slot + 3 nap prémium + 300 gold! Gyertek és süljünk együtt a tankokba akarok mondani a szobába. :D
[Live Stream]

(#95440) LK


LK
addikt

Crusader SP-ről mi a véleményetek? Érdemes kifejleszteni?

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#95441) Kakumix válasza LK (#95440) üzenetére


Kakumix
senior tag

Szerintem ótvar, de találkoztam egy csatában egy lila játékossal aki azt mondta, hogy a Crusader SP egy csudálatos (wonderful) arty! Ő már az utódjával volt és azt szídta :)

Legyen szép napod!

(#95442) #43783936 válasza LK (#95440) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szerintem nem érdemes, de kikerülhetetlen, ha tovább akarsz menni azon az ágon. :)

(#95443) skopy


skopy
tag

Mai nap megint szép.
Kemény szopó ágon vagyok ma (is).
12 csatából 3 nyert lett.
Lehet pihentetni kellene egy időre mert ez már tényleg sokkk :W

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#95444) Telda válasza skopy (#95443) üzenetére


Telda
addikt

Ne foglalkozz a nyeréssel, próbálj meg kiosztani minél több sebzést.
Sokkal élvezetesebb így.

(#95445) fradi81 válasza skopy (#95443) üzenetére


fradi81
veterán

Akinek nem megy és kivan annak érdemes szüneteltetni, és a fórum sem lesz annyira leterhelve :)

moto g72, Ninebot d28e

(#95446) #84221696 válasza skopy (#95443) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nekem az ellenkezője volt. Most hagytam abba úgy, hogy a mai 25 csatából 3-at vesztettem. 4 csata volt Tier8-ban, kettő Tier9-ben, a többi meg Tier7-ben. Lassan meglesz a zöldfülű töltőmnek is a BiA. Remélem a 9.8s töltési idő csökkenni fog, mert néha az a pár tizedmásodperc is nagyon számít. (Még mindig T29 és ez marad még vagy egy fél évig). :)

(#95447) #43783936


#43783936
törölt tag

Ami megy, azt kell erőltetni. :)

Mondjuk ez részigazság, mert az "5000 spot szakaszban" küldetést erőltetem, mindeddig sikertelenül. :O

meunier Nekem a T29 már 500 csata és 60% wr fölött van. Imádom. :D

[ Szerkesztve ]

(#95448) #84221696 válasza #43783936 (#95447) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nekem csak olyan 180 csata. Most értem el az 50%-os wr-t. :) Imádom én is amúgy. :)

(#95449) #43783936 válasza #84221696 (#95448) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én ezzel képzem a jövendő tizes legénységét.
A T32-őt valahogy túléltem, de az M103 hetii rendszerességgel előhozza belőlem az eladhatnékot, annyira utálom.
Ha bejön a T29, akkor érdemes elindulni az amcsi forgótornyos td vonalon, mert a T30 ugyanez az érzés, csak ott már 750 körüli taslikat osztogat az ágyú.
A legszebb, amikor az ellen benézi, mert a T29, a T30 és a T34 nagyon hasonló.
Annál már csak az a cifrább, amikor én keverem össze őket, és bátran kiugrok egy kilences heavy elé, és beverek 350-et. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#95450) zsolthee


zsolthee
senior tag

Ha a vezető kap "Sima utazás" skill-t, akkor a tank megállás után nem fog annyira "bólogatni"? :F
Konkrétan a Cent 7/1-nél van ez.
Lehet, hogy életszerű de annál bosszantóbb amikor céloznék.Fizikai méreteiből adódik vagy csak a többinél nem vettem észre?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.