Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Borderlands 3

Trailer

Megjelenés: 2019. szeptember 13.

További információk: Április 3-án.

[ Módosította: mobal ]

Live-Die-Respawn

(#2) hhenry válasza oriic (#1) üzenetére


hhenry
őstag

Végre :R

(#3) bolondember válasza oriic (#1) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát, ha öt éve készül akkor mondjuk akár készen is lehetne.. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4) pohár válasza bolondember (#3) üzenetére


pohár
félisten

én tippelek egy 2019 szeptemberét megjelenési dátumnak :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5) oriic válasza pohár (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Őszi premiert a népnek!

Néhány kép:

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A járkáló fegyver csak nekem nagy WTF? :D

Live-Die-Respawn

(#7) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Mivel egy 2020 dátumot se böktek oda, ez még odébb lesz. Addig lehet barátkozni a ténnyel hogy Steamen nem lesz

/s

(#8) pohár válasza oriic (#6) üzenetére


pohár
félisten

az kegyetlen :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9) vitaro válasza oriic (#5) üzenetére


vitaro
senior tag

és steames megjelenést! :D

Amúgy meg: Fakk je! :C

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#10) oriic válasza wjbhbdux (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

5 éve fejlesztik, ebből idei premier lesz.

Live-Die-Respawn

(#11) DrTechnoid válasza oriic (#10) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Na végre , má kezdett kicsit sok lenni a 6ik újrakezdés a bl2vel. Amúgy steames lesz , érzem a zsigereimben.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#12) pohár


pohár
félisten

ezt sajna nem találtam meg gifként, a twitter meg mp4-ként játssza le, nem lehet ideilleszteni közvetlenül :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Örülök neki, de többet vártam. Már az első trailertől is. Ez a trailee erősen a nosztalgiára játszik. Kevés az újdonság. Ennyi év után én kicsit mást vártam.
Persze jó ez! Csak én mást vártam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) TESCO-Zsömle válasza oriic (#6) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Jó poén volt, de ha ismered az elődjét, akkor nem WTF.

Második részben van egy Legendary Tediore sörétes, ami kb így működik, csak annak nincs lába, hanem repül eldobás után. A maga módján ez ahhoz képest visszafejlődés, de tény, hogy jó kis gag.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15) pohár válasza TESCO-Zsömle (#14) üzenetére


pohár
félisten

nekem valamelyik elpattogós-robbanós fegyó volt csak meg, ez nem is rémlik :F :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16) oriic válasza TESCO-Zsömle (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rég volt már, nem emlékszem ilyenre. :DDD (Volt viszont valami fegyver ami ha kiürült eldobhattad és robbant. Az BL2-ben volt?)

Live-Die-Respawn

(#17) negyedes válasza pohár (#15) üzenetére


negyedes
addikt

pattogos/ reloadkor eldobos darabok alapok. :K

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#18) l.skywalker


l.skywalker
félisten

A B3 oké, de akkor most mi a f. van a Handsome Collection-el és a GOTY-val?

Jön a Handsome collection 3-án full 4K update-el és a GOTY is jön PS4-re, XONE-ra és Steam-re?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#19) TESCO-Zsömle válasza oriic (#16) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az összes Tediore fegyver ezt kapta, mint gyártó-specifikus tulajdonság. Újratöltéskor ment a fegyó gránátként és az összes tárban maradt lőszer is.

(#15) pohár: Tediore Deliverance

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20) TESCO-Zsömle válasza l.skywalker (#18) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A jelek szerint igen.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21) RudY válasza l.skywalker (#18) üzenetére


RudY
addikt

A Borderlands: The Handsome Collection Ultra HD Pack tehát április 3-án érkezik PC-re, PlayStation 4 Próra és Xbox One X-re.[link]

A Game of the Year Edition 2010-ben jött ki a 4 DLC-vel. Ennek a felújított változata idén április 3-án érkezik számítógépek mellett PS4-re és Xbox One-ra. [link]

[ Szerkesztve ]

(#22) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Szinte minden alátámasztva lett amit a korábbi leak alapján gondolhattunk:

[link]

TheKnow and other trusted leakers have leaked plenty of BL3 Details.

Each Class has 1 big skill tree instead of the 3 smaller trees found in the previous titles and in addition they get 3 actions skills as opposed to the first

The 4 Classes

Soldier/Gunner Class - Moze - The Bot Jock

The Soldier is very tech and robot featured and is able to call in a titan like the game Titanfall.
She will have a co-op focused skill tree which will allow a co-op buddy to climb on the titan and control its mounted turret (3rd person mode?).

Siren Class - Amara

The Siren is a female that will be a melee focussed character similar to Brick from Borderlands 1.
3 actions skills
-Phaselock that can hold 3 enemies at once.
-Groundpound skill
-Self-projection that can fire at enemies (Maybe something like the holograms that Jack “The Dobbleganer” had in Borderlands the Pre-Sequel)
Buff character.

Assassin Class - Zane - The Operative

The Assassin will be similar to Zer0 from Borderlands 2 as he will be able to throw out a decoy to draw aggro.
Wealthy character as he has some classier character customizations.

Hunter Class - Flak - The Beast Master

The Hunter is a pet class Vault Hunter.
This Beast Master can choose between 3 different pets.
Each pet will have their own abilities.

This Vault Hunter is still in alpha state as the AI of the pet isn’t working properly.
In the past, it was mentioned by a GBX employee that AI is a difficult thing to get right.
The Beast Master is a robot and looks like a “homeless” person.

Take2 Investor reports currently list the title as Fiscal 2019 (April 2019 - March 2020) An announcement is expected at Pax East (March 28-31st) Borderlands and PAX have a big history. In addition plenty of very strong rumours about Microsoft having a marketing deal could mean it's going to be a main stage title at E3.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#23) gbors válasza TESCO-Zsömle (#19) üzenetére


gbors
nagyúr

Vagy esetleg a Bunny :)

Spoken like a true emperor / Spoken like a true conqueror / Spoken like a true... terrorist

(#24) Diopapa válasza .LnB (#13) üzenetére


Diopapa
addikt

Lehetne más is, csak akkor az nem Borderlands lenne.. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#25) negyedes válasza [Prolixus] (#22) üzenetére


negyedes
addikt

arrol van esetleg info hogy maradt-e a splitscreen couch co-op, legalabb 2 szemelyre?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#26) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Nekem kimaradt a széria, tegnap megvettem gyors ps4-re komplett második részt, várjam meg az első rész megjelenését vagy nyugodtan elkezdhetem?

(#27) l.skywalker


l.skywalker
félisten

BL3 Deluxe vagy Gold tartalmazhatná konzolon a GOTY-t :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#28) [Prolixus] válasza Bazsi1987 (#26) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Hát ha már ilyen kicsit kell várni, szerintme érdemes sorrendben haladni. Viszont a második rész összességében egyértelműen jobb mint az első szerintem, úgyhogy ha kicsit is kérdéses h szeretni fogod-e, kezd a másodikkal. :)

(#25) negyedes
Semmi ilyesmiről nem esett szó eddig. 4 player co-op, ennyit tudunk.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#29) pohár válasza [Prolixus] (#28) üzenetére


pohár
félisten

én alig emlékszem az elsőre, talán valami 30 órán, ha van benne... ha kijön a remaster/HD pack, ki kell pörgessem :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30) bolondember válasza [Prolixus] (#22) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

akkor most konkrétan az Univerzum mindhárom Szirénje egy adott bolygón/környéken fog tanyázni? :Y

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#31) gbors válasza bolondember (#30) üzenetére


gbors
nagyúr

Hat lehet belőlük - a játékban ebből legalább 4 felbukkan.

Spoken like a true emperor / Spoken like a true conqueror / Spoken like a true... terrorist

(#32) bolondember válasza gbors (#31) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

akkor erre nagyon rosszul emlékeztem, nekem 3 maradt meg.. :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#33) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ez a rész is októberi lesz? (Október 01) [link]

Trailerből két kép:
01

10

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34) [Prolixus] válasza bolondember (#32) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Amúgy ezt mindenki ténynek veszi, hogy csak 6 lehet. De az egyetlen erre vonatkozó információ Jack szájából hangzott el, úgy tudom. Nyilván nem volt oka hogy hazudjon, de akár tévedhetett is. Meg kérdés hogy honnan veszi ezt az információt.

Amúgy annyit lettek bizgerálva a Vault-ok, hogy ha a Sireneknek tényleg kapcsolatuk van hozzájuk, nem csodálnám, ha valami megfoghatatlan belső sugallat vonzaná őket olyan bolygókra, ahol van Vault. Maya és Lilith adott volt ugye, most az új Siren a Calypso nő meg az új melee vault hunter Amara.

A maradék 2 ismeretlen.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#35) pohár válasza l.skywalker (#33) üzenetére


pohár
félisten

jöjjön csak, hátha lesz valami jobb, mint a standard verzió, instant behúzom :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36) TESCO-Zsömle válasza [Prolixus] (#34) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A maradék kettőből az egyik egy kb 5-8 éves kislány, ha abból indulunk ki, hogy egy az első rész végén patkol el...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#37) bolondember válasza [Prolixus] (#34) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

igazából ilyen dolgokban annyira nem hazudott. Sokat. Nagyon. :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#38) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

A 4K trailert letöltve lőttem pár képet. Nem igazán 4K a youtube minőségrontás miatt, de FullHD-ban jól mutatnak. :)

Teljes galéria:
[link]
















[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#39) gbors válasza [Prolixus] (#38) üzenetére


gbors
nagyúr

Nem vagyok nagy rajongója a melee karaktereknek (kivéve természetesen Zeno Clash), de azért ha hat kézzel lehet pofozkodni, akkor átgondolom a dolgot :D

Spoken like a true emperor / Spoken like a true conqueror / Spoken like a true... terrorist

(#40) Edem05 válasza gbors (#39) üzenetére


Edem05
őstag

Érdekes választás volt pont egy siren-t betenni melee karakernek. Legalább valami új. Meglátjuk, hogy működik. Ha lesz olyan fun mint Krieg akkor nagy baj nem lehet :D

(#41) pohár válasza Edem05 (#40) üzenetére


pohár
félisten

csinálni kéne egy 1-2-prequel végigjátszást, nem? :U :DD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42) Edem05 válasza pohár (#41) üzenetére


Edem05
őstag

Lehet róla szó. :K

(#43) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#44) gbors válasza Edem05 (#42) üzenetére


gbors
nagyúr

Én sem vagyok semminek az elrontója. Melyik játékban gondolkodunk? :)

(#43) oriic: kitűnő, felesleges is a sok szarakodás :D

[ Szerkesztve ]

Spoken like a true emperor / Spoken like a true conqueror / Spoken like a true... terrorist

(#45) Edem05 válasza gbors (#44) üzenetére


Edem05
őstag

Meg kéne beszélni, ki hogyan gondolja, de én szinte bármire vevő vagyok :)

(#46) gbors válasza Edem05 (#45) üzenetére


gbors
nagyúr

Igen, én is. Sztem a többség mindenre vevő. Vagy majdnem mindenre. Ki jön Dexit verni OP8-on? ;]

Spoken like a true emperor / Spoken like a true conqueror / Spoken like a true... terrorist

(#47) Edem05 válasza gbors (#46) üzenetére


Edem05
őstag

Jó poén volt :D :C

(#48) shotika


shotika
őstag

Hát így a trailert látva, egyelőre nem ájultam el, mintha egy kicsit ráncfellvart BL2 lenne a grafika - de persze az első rendes gameplay-ekben még bízok. Ettől persze vszeg nagyon jó játék lesz, de na... több fejlődést vártam így első látásra.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#49) prolad válasza shotika (#48) üzenetére


prolad
őstag

Szerintem itt pont felesleges a grafikát nézni, egyik korábbi rész sem számított annyira szépnek már megjelenéskor sem. Cserébe valószínűleg ez is kb. bármin el fog futni.

(#50) gbors válasza prolad (#49) üzenetére


gbors
nagyúr

Nekem mindketto jobban tetszett, mint az aktualis top gfx game. Visual design uber alles, abban meg mindketto jo es eredeti volt.

Spoken like a true emperor / Spoken like a true conqueror / Spoken like a true... terrorist

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.