Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#63151) sith7 válasza ddt500hu (#63150) üzenetére


sith7
nagyúr

mákja volt, hogy ekkora sebzésre megkapta az ászt :K

(#63152) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Egész király ez a kínai medium ág :) Lassan belekezdek a med és a heavy mellett a light vonalba is :D Nem egy nagy durranás ez a csata, de egész nap hasonló végkimenetelek voltak mint ez :) Itt mondjuk spotolni nem sikerült rendesen :DDD

(#63153) jr1994 válasza dfsz34 (#63149) üzenetére


jr1994
addikt

Ezt a jagdtigeres csókát be tudnád linkelni pontosan, akit itt írtál annak meg sincs ez a tank :U

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#63154) scyllarus válasza jr1994 (#63153) üzenetére


scyllarus
veterán

[Biztos?]
A RU szerón keresd, a leghíresebb orosz playerek egyike :D

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#63155) #43783936 válasza LobiDrg (#63152) üzenetére


#43783936
törölt tag

Akkor nem árt mielőbb belekezdeni, mert a WZ-120 első ágyúja a light ágról van, és csekély 45000XP kifejleszteni, utána még csekély 23500 XP a torony, és felteheted a 100 ágyúját.
Nekem sajna nem volt meg a light ág, azért szívtam is rendesen.
Mellesleg, nekem is nagyon bejöttek a csájníz vasak. :D

(#63156) Chris0321 válasza LobiDrg (#63134) üzenetére


Chris0321
addikt

Én direkt ezért és a 6 legénységi tag miatt mentem a Ferdi felől a JT-re. A JP2 is ki van fejlesztve de nem vettem még meg, majd ha egyszer sok kreditem lesz feleslegbe. Arra fel kell készülni, hogy a JT alját mindenki át tudja lőni, úgy kell helyezkedni ne lássanak rá. Ha csak a felépítmény felső részét tudják lőni, csak gold-al vagy HE-vel tudnak sebezni. Lassúnak lassú és lomha is, ezért egyedül sehova nem szabad menni vele de lényegében semmivel nem szabad egyedül harcolni kivéve ha olyan helyre megy az ember ahol biztos nem tudják hátba támadni és nincs arty vagy oda nem tud belőni. Én eddig 118 csatát mentem vele, az elején még nekem is nehéz volt de mióta kitapasztaltam valamennyire a tulajdonságait, javul a statom. Ajánlatos megnézni pár replay-t, jó játékosoktól hogyan használják, merre mennek vele. Én pl. a tank ászt Mountain Pass-on szereztem vele, az 1-es bázisról indultunk. Beálltam C2-be úgy, hogy az alját ne tudják lőni(kicsit felmentem a jobb oldalt lévő dombra, hogy a tank megdőljön balra és ne lőhessék az alját úgy mentem előrébb míg nem tudtam rálőni az ellenségre és végig csak pattogtak rólam).

(#63157) #43783936 válasza Chris0321 (#63156) üzenetére


#43783936
törölt tag

A JT nekem is bejött, bár nem sűrűn járatom meg.
Szerintem stock állapotban is elég kellemes volt.
Ma egy FV 215b 183-at szopattam meg vele, úgy hogy ráálltam a csöve végére.
Mindkettőnknek kb 500 hp-ja volt, és RNG istennek (és a splashnak) hála, csak én éltem túl a lövését 18 HP-val.
Sűrűn anyázott utána a chaten. :DD

(#63158) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ezen a Circonflexes streamen besírok komolyan, nagyon elborult forma. :C

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63159) jr1994 válasza scyllarus (#63154) üzenetére


jr1994
addikt

köszi
dszf34: persze hogy eu szerveren kerestem, gratulálok magamnak :B

de videót akkor sem találok, a wotreplays.ru oldal elég értelmezhetetlen nekem...

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#63160) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Mogyesz75: Hmm és tényleg :B Akkor elmegyek a T34-2-ig és elkezdem a light vonalat.Arról meg szeretném tartani a WZ 132-t aztán jöhet a 120 :) Heavy vonalon a a WZ111 a cél de addig még össze kell harácsoljak cirka 100k xp-t a 110-el :D Mondjuk nem lesz olyan nehéz mert jó gép az is.Na mindegy lesz még itt meló bőven.

Chris0321 És neked volt igazad a Ferdivel.Én elcsesztem és később vettem észre, hogy a JT-be 6 fős legénység kell :W Gondolkoztam hogy megveszem a ferdit mert kifejlesztettem azt is a JP-el de nem akarok ennyi pénzt költeni.Meg egyébként is csak 5k xp kell a nagy löveghez.Az mondjuk meg jó a Ferdire.Jó lesz ez a JP2.Legalább is remélem mert egy nagyon szégyenletes 41%-os a winrátám vele :DDD Ha megszülök sem tudok többet elérni de majd javul ez ha összeszokunk rendesen :)

(#63161) Bingisz


Bingisz
addikt

Amikor a paradicsomleves értesül a KV-1S nerfről: [link]
Érdemes olvasni a kommenteket. ;] :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#63162) Bad Pritt válasza Bingisz (#63161) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez mikor valósul meg? 9.3? De messze van még... :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63163) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Ha egy tankot ( ezen esetben T54 ) elit rangba teszek, akkor mi előnye van? Jobban hoz kreditet vagy tp, vagy esetleg a legények jobban fejlődnek?

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#63164) PR0JECTNR56 válasza Bingisz (#63161) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Zseniális, már nagyon vártam. ;]

Más dolog, hosszabb kihagyás után megint elővettem a WoT-ot, ez lett a mai első körből, aki Jagdpanther aranyat szerezne, most nyugodtan menjen érte, nem túl magasak az elvárások:

Replay erre.

Megjegyzés: Látszik mennyire nem játszottam mostanság, az utolsó áldozatomnál még házba is beleeresztettem egyet, mert már egyáltalán nem emlékeztem rá, hogy rombolható-e a szóban forgó épület. :D

(#63165) Chris0321 válasza LobiDrg (#63160) üzenetére


Chris0321
addikt

Elég sokat gondolkoztam rajta melyik legyen amikor összejött az xp, hogy az egyiket kifejlesszem. Egyrészt a legénység száma miatt másrészt a hasonló felépítés-mozgékonyság miatt választottam a Ferdit, hogy ne legyen annyira szokatlan mikor sorra kerül.

(#63166) LobiDrg válasza SSJmeszes (#63163) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Tudsz vele tapasztalati pontot gyűjteni amit arany fejében át tudsz váltani szabad tapasztalati pontokká.(1arany = 25xp) Vagy ha bekapcsolod a gyorsított legénységképzést akkor gyorsabban fejlődik a legénység :)

Chris0321: Valószínűleg ezért látok akkor több Ferdit :)

[ Szerkesztve ]

(#63167) SSJmeszes válasza LobiDrg (#63166) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Köszi. Igen ezt tudtam, csak azt hittem, hogy talán jobban fogja hozni a kreditet vagy valami..
Egyébként borzasztó mennyire tucat tank lett ez a WT szériás tankok..

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#63168) dfsz34 válasza jr1994 (#63159) üzenetére


dfsz34
őstag

Youtube-on vannak fent videói, de több órás mind és nem írja, hogy milyen tankokkal megy, meg van stream-je is én ott láttam nyomni JT-t.

Megnéztem guglit, tényleg nem könnyű tőle videót találni JT-re.

Cserébe itt egy QB hasonlóan jó JT akció: [link]

látni benne milyen szépen rejti az alját, pl felmegy egy kis emelkedőre, ráadásul a teteje is döntve van, mindjárt nem olyan egyszerű belőni, vagy beáll a roncs mögé

egyébként valóban az arcát belövik a komolyabb ágyúk vagy az aranyos játékosok, de pontosan ezért kell szögbe rakni vagy rázni kicsit ha lehet, mindjárt nem olyan egyszerű a dolguk

[ Szerkesztve ]

(#63169) Stigma.HC válasza Bingisz (#63161) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

:C Kommentek aranyat érnek. Kár hogy nincs táncolós figura.
Végre ott is megy a balanszolás, egész jó lesz az a tier. Az, hogy egyeseknek meg kellene tanulni mással is játszani, de nem megy, háát istenem. Van még kisebb tier is nekik :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#63170) đe$|re válasza Bad Pritt (#63158) üzenetére


đe$|re
senior tag

Jókat lehet derülni. :DD

(#63171) Chris0321 válasza dfsz34 (#63168) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem is jó videó, kicsit agresszívebben használja a JT-t mint én szoktam de hát jobb játékos is mint én. Főleg az első csatát érdemes nézni, elég jól elmagyarázza és mutogatja mire érdemes figyelni, hogy érdemes elrejteni az alját.

(#63172) dfsz34


dfsz34
őstag

Kifejlesztettem az indien panzer-t és hát ez valami rossz vicc? Borzalmas WR de 2200wn8 mellett remélem örökre elfelejthetem a vk30.02d-t. Ezt még a végére sem szerettem meg, bár amikor már nem húzott vissza az RNG, akkor egészen jó köröket is tudtam menni vele.

A rövid 8.8-as az Indien a stock ágyú? A jó #&@>#& >#&@#&@-t a WG-nek egy ilyen mocsok ágyút rakni rá. Az odáig rendben van, hogy a stock tank mindig gyenge, de ez?

Nem néztem meg alaposabban eddig, de ez nagyon durva. A Vk30.02d a játék egyik lexarabb tankja, abszolút alulméretezett ágyúkkal (nem beszélve a többi szemét tulajdonságáról) és ezt az aljas üzleti fogást, hogy akkor még szenvedjen az ember a 132 pennel tier8-ban utána is (nehogy túl hamar szabadulja a vk érzéstől), ráadásul azon az ágyún az arany sem segít, annyira kevés azzal is az átütése.

Megy rá a szabad xp, ha van a játékban ami jogos és megéri, akkor ez az. A tiger ágyúja már egészen jól használható.

[ Szerkesztve ]

(#63173) vhw válasza dfsz34 (#63172) üzenetére


vhw
addikt

Annyi más tankra megy az L/71-es... már csak ezért megéri freeből kihúzni, ha eddig nem lenne meg.

(az a fura, hogy a tankok fejlesztési ágrajza első pillanattól kezdve látható, lehet vele számolni, mérlegelni... innentől kezdve miért/hogy érnek váratlan pofonok bárkit is?)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#63174) sith7 válasza dfsz34 (#63172) üzenetére


sith7
nagyúr

Megy rá a szabad xp

Nehogy !!! :Y

Gyűjtsd a stock pta - ra, mert attól kihullik a hajad, az tuti :W

(#63175) Drenadar válasza dfsz34 (#63172) üzenetére


Drenadar
veterán

sztem sokan a VK-t a 75-ös csővel használták annak nagyobb az átütése és gyorsan puffogtat... persze attól még az ami ...

(#63176) Sanya válasza dfsz34 (#63172) üzenetére


Sanya
nagyúr

E-50 stock ágyú t9-ben?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#63177) Iron Funeral válasza vhw (#63173) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Azzal meg az a baj, hogy nem megy fel alap lánctalpra :DDD (persze a 9cm lópikula az felmegy).

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#63178) Dr_Syrex válasza Sanya (#63176) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Az E-50 alap ágyúja szintén nem sokat ér. Se alfa, se átütés. Az arany ugyan segít rajta, de nem látványosan és még a kridetet is viszi rendesen.
Sajnálom is, hogy nem tudtam idejében leváltani free xp-ből, mert azóta is 50% alatt van vele a WR-em, miközben már az első jel felkerült a csőre és remek csatákat mentem vele az elmúlt napokban (kivéve ma). :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#63179) Terek


Terek
tag

Olyan kérdésem lenne,hogy tapasztal rajtam kívül más is óriási fps laggokat?
Utoljára 8.5-8.6 környékén toltam,ott minden patent volt,aztán 8.8 már el se indult,mikor betöltött a pálya kikapcsolta a játék a monitort.
Most 9.0 óta már indul,de rengetegszer mikor spotolják az ellenséget akkor megáll a kép.
Jobb esetben pár másodperc után megy tovább,roszabb esetben kikapcsolja a monitort aztán vissza,bejön a kép 1k ms-el és ledob.
Marha jó dolog,mert eközben úgy érzékeli a tankomat mintha folyamatosan menne előrefele.Legjobb mikor a Jagpanzer E100-al megyek be,aztán kép stop,pár sec visszadob látom ég a tank.
Szóval ez ilyen egyéni dolog vagy másnál is előfordult már?

(#63180) Simi37 válasza Terek (#63179) üzenetére


Simi37
őstag

Nekem másféle laggok vannak amik sebzésszempontból impotensé tesznek. Nehány pályán sniper nézetbe az 50-60 fpsről leugrik 10 körülre de nem mindig random mint az RNG és 20/20 mellélövés akkor égnek áll a hajam de nem kell miatta zoomolni ha rendes fölülnézet van akkor is előfordul ilyen :((( . Krízishelyzetben ez nagyon bosszantó tud lenni :W

Bingisz azok a kommentek a nerf alatt :DDD A sok szar kör után jobb kedvem lett :DD

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#63181) olcsii


olcsii
aktív tag

ma egymás után két csatában a csata legelején első spotnál egyből kilőtt az arty full hpról:) mind a kettőnél mozogtam ide oda:) batmobillal mentel.

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#63182) Midway


Midway
senior tag

Hi!

Tier 5-6-ban melyik artynak nagy a hatótávolsága?
Amelyikkel nem kell a félpályáig bemenni lőni.

(#63183) Chris0321 válasza dfsz34 (#63172) üzenetére


Chris0321
addikt

Én azzal kezdtem, hogy free xp-ből felraktam rá a láncot, így fel tudtam tenni a Tigris ágyúját és így húztam ki a 90-es ágyút. Így nem volt olyan rossz.

(#63184) scyllarus válasza Simi37 (#63180) üzenetére


scyllarus
veterán

[Ez] segített nekem. 9.1 alatt is működött. (#4 hsz)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#63185) bandiras2 válasza Midway (#63182) üzenetére


bandiras2
senior tag

Grille és hummel tokeletes az ilyen igenyu point'n click warrior szamara. pontosak, csapnak, stb. Inkabb tankot vegyel hatosat. KV2. az is odacsap, es megse a terkep masik oldalarol bujkalva.

kv1-s nerfre: majd atszokik a sok tomato a T-150 re vagy a kv2 re. t150 zis7- es agyujatol mindig is sokkal inkabb tartottam mint a sport kv d25 lovegetol. a sok tomato meg remelem hamar kiabrandul a kv2 bol. nem lenne vicces ha a jatekot elozonlenek a trollcannonos kv-k.

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#63186) scyllarus válasza bandiras2 (#63185) üzenetére


scyllarus
veterán

A T-150-et mindig is jobbnak tartottam a Sportnál. Ellenfélként is keményebb dió, használni meg pláne jobb volt eddig is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#63187) Midway válasza bandiras2 (#63185) üzenetére


Midway
senior tag

KV2 lassú mint csiga...
Van hatos tankom. Hellcat. meg AT8 (ezt kár volt erőltetnem)

Az artyt azért kérdem mert FV304 is csak a félpályáig visz.
Azt hittem a bishopnál jobb lesz, de csak gyorsabb. :F
Valamelyik másik ágon talán nagyobb a hatótáv....

(#63188) scyllarus válasza bandiras2 (#63185) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem érted. Neki pont az a lényeg, hogy a térkép másik oldaláról bujkálva sebezhessen... :(((

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#63189) Midway válasza scyllarus (#63188) üzenetére


Midway
senior tag

Nem teljesen. Annyira nem szeretem az artykat.
Nagyon jól félre magyarázol egy egyszerű kérdést. :(((

(#63190) scyllarus válasza Midway (#63189) üzenetére


scyllarus
veterán

Lehetséges, hogy félreértettem. Akkor miről van szó?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#63191) Midway válasza scyllarus (#63190) üzenetére


Midway
senior tag

Pár méterrel nagyobb hatótávolságú artyt kérdeztem volna.
A statisztikák alapján ez a legjobb arty ág.
Azért kezdtem ezt. De már bánom a rá szánt időt. :B

(#63192) scyllarus válasza Midway (#63191) üzenetére


scyllarus
veterán

Az amcsik simán ellőnek a túloldalra, akkor azokat próbáld.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#63193) #48613632 válasza scyllarus (#63188) üzenetére


#48613632
törölt tag

Szia, csak egy kérdésem lenne. Ezt írod:

"..hogy a térkép másik oldaláról bujkálva sebezhessen..."

Nos, mikor 1 évvel ezelőtt itt jártam, az artyknak ez volt a lényege, de legalábbis sosem mondott senki ettől eltérőt.
Változott valami azóta?

(#63194) zozyk válasza #48613632 (#63193) üzenetére


zozyk
addikt

Nem változott,csak itt zsigerből utálja mindenki az artykat,mert ez egy "tankos játék"...
Én szeretek artyval menni.

[ Szerkesztve ]

(#63195) scyllarus válasza #48613632 (#63193) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, az artyknak most is kb. ez a lényege. És? Írtam mást?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#63196) Simi37 válasza #48613632 (#63193) üzenetére


Simi37
őstag

Igen...jöttek a brit artyk. A brit artyknak 6os szontig viszonylag kicsivlőtávjuk van az fv304 a 6os és ~513m a max lőtávja de nyilván más játékstílust követel. A t7 kvázi egy 13 F3 csak fordított motorral...a többi már normális...a lényeg h t6ig kicsi a lőtáv.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#63197) #43783936 válasza #48613632 (#63193) üzenetére


#43783936
törölt tag

Volt némi artynerf, és bejött az angol arty ág.
Az FV304 a legfunabb közülük.
Kis lőtáv, kis sebzés, de gyorsan tölt, és elég pontos is.
Ráadásul td-nek sem utolsó, ha arra van szükség.

(#63198) Angel1981 válasza dfsz34 (#63115) üzenetére


Angel1981
veterán

Az utóbbi hetekben hasonlókat tapasztalok én is, és az ismerőseim is, de felmerül a kérdés; ha mindenki veszít, ki nyer? :D

(#63199) scyllarus válasza Angel1981 (#63198) üzenetére


scyllarus
veterán

A lengyel tomatok. Mostanában gyakran látom, amikor a tűzvörös játékosok nyerik a csatákat. Nyilván a te ismeretségi körödben sincsenek <200 WN8-as playerek, ezért nem ismered a győzteseket :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#63200) Petyus87


Petyus87
aktív tag

Sziasztok!
Klánunk, az OBI2 létszáma sajnos erősen megcsappant(vezetőségi herce-hurca miatt).
Több mint 5 hónapja vagyok a tagja, nem szeretném veszni hagyni.
Keresünk 1100 Wn7 feletti játékosokat, akik legalább 2 db Tier X-es tankkal rendelkeznek.
Az elmúlt pár hónapban benne voltunk a top 5-ben a legtöbb goldot szerző Magyar klánok között(wotklan.hu), nagyon szép eredményeket értünk el közösen.
A klán még mindig a map-on van szövetségeseivel az OBI1-el az OBI3-al és a VAD-al.
- Preferált tankok: T57 Heavy, T110E5, M48 Patton, T110E4, T110E3, T92, AMX 50B, B-C 25 t, B-C 155 58, T62A, Obj.140, Obj.430, Obj 261, IS-7, IS-4, E 50 M, GW E100, Leopard 1, ConquerorGC, STB-1.

Ha lennének olyan játékosok, akik megfelelnek a fenti követelményeknek és szeretnének csatlakozni nyugodtan írjanak rám, akár itt akár a játékban.
Köszöntem:
Medve1987

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.