Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#63651) sith7 válasza Jolet (#63650) üzenetére


sith7
nagyúr

Tudom ... nekem is van :)

(#63652) joergie válasza Iron Funeral (#63647) üzenetére


joergie
őstag

Imádom az ilyet. Van akinek erre kell a TS, hogy valaki hallgassa ahogy káromkodik...

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#63653) rlazol válasza ddt500hu (#63610) üzenetére


rlazol
addikt

csak halkan mondom, h kék a neved, vagyis nagyon közel vagy ahhoz, h bannoljanak saját sebzésért.

A noobmeter-rel mi van? :F nekem helyette az jön be, h az oldal regisztrációja lejárt...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#63654) olcsii


olcsii
aktív tag

Szerintetek ha streamelnék ?:D akkor ti néznétek?:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#63655) ddt500hu válasza rlazol (#63653) üzenetére


ddt500hu
veterán

Szerinted ezzel újat mondtál nekem? :D :D :D

(#63656) Chris0321


Chris0321
addikt

Más is lagol? Menni akartam pár csatát, mivel kivételesen ráérek erre volt néha olyan lagom inkább hagytam is mára a játékot.

(#63658) jozefgucci1 válasza Chris0321 (#63656) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem már napok óta laggol hiába váltogatom a szerókat .

Olcsi .: Próbáld meg szerintem vagy annyira ügyes hogy lenne nézettség és a ts-ből kiindúlva tudsz hozzá megfelelő szöveget is tenni szal rajta . +1

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#63659) Bad Pritt válasza #40993792 (#63657) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ironikus, hogy ezt írod. Leszarom, hogy nem a játék a rossz, ha a játékosok, akik megtöltik, selejtesek.
Most egy csatában kaptam egy 520-ast egy SU-100Y-tól, mert kezdésnél megelőztem T-34/85-tel. Kész.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63661) olcsii válasza Bad Pritt (#63659) üzenetére


olcsii
aktív tag

figyu nem tudhatod hogy mit élt át előtte, pl kilőtte az arty 3 x előző csatákban vagy 7x vesztett és fő az agyvize. nálam is volt olyan úgy kezdtük negybir barátommal. ha volt nálunk wt akkor egyből kilőttük 3-4 csatáig míg be nem kékültem. szerinted ők hogy éreztek? ja amúgy a csatákat megnyertük kivéve eggyett.
vagy olyan is volt hogy ki akartam tiltatni magam és direkt lőttem a srácot.

És miért ne fejtsd ki bővebben:D

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#63662) Bad Pritt válasza olcsii (#63661) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Te ne akarjál streamelni szerintem. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63663) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Jó tudni hogy vannak kedves játékosok is.A minap nekiláttam hogy leszorzózzam a "hatalmas" gépparkomat Sand River normál csatában beszorultam egy IS roncsa és egy szikla közé a Super Pershinggel.Megkértem egy csapattársat hogy segítsen eltolni az IS roncsát de sajnos nem jött neki össze .Vagy 3 percig küzdött szegény de nem jutott semmire.Majd írtam neki hogy menjen sebezzen inkább ne velem vesződjön.Annak örülök hogy így is top xp szerző lettem :DDD A csapattársnak meg nem győztem köszöngetni a segítségét :) Király volt :)

(#63666) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Ja, a noobmeter elpárolgott?

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#63668) A Zéé válasza Kean_Sorbo (#63666) üzenetére


A Zéé
addikt

aha, 80 usd-ért megveheted a domaint egy évre :D

Just a simple Lineman...

(#63669) Kean_Sorbo válasza A Zéé (#63668) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Na fasza.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#63670) myckey válasza olcsii (#63654) üzenetére


myckey
veterán

nem lenne jó ötlet :(
mennék veled és gyorsan vége lenen az egésznek :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#63671) olcsii


olcsii
aktív tag

akkor erőt veszek magamon:) és megcsinálom:P

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#63672) Simi37


Simi37
őstag

Meddig maradok kék csapatseb után? Nem volt TK, és csak a garázsban kékültem be...elmentem 1 hétre nyaralni de még mindig kék vagyok :F

Tag vagyok YEA :DD

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#63673) mtade


mtade
aktív tag

Wotstats.org-on érdemes megnézni a top wn8-as listát. 2. helyezett: baljosarnyak :)

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#63674) Bad Pritt válasza mtade (#63673) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Csak 2.?? ;]
Amúgy köszi. :R Nem is tudtam, hogy lehet ilyet is nézni, asszem valami 3900-at sikerült nap végére összehozni, 3001D meg T-34/85, plusz pár dupla még. Ma szar volt, 400-as ping (ahogy Chris is említette), seggbelőnek a csapattársak, stb, gyász ez a játék néha.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63675) dfsz34


dfsz34
őstag

Basszuskulcs, mennyi retardált játszik meg ha hozzáadom a WG phaszságait, de ez most tényleg durva.

Kilenc frag után egyedül maradtam a T49-ben és persze lőszer nélkül mivel a totál retardált artynk elbújt, ahelyett, hogy legalább egyet lőtt volna vagy legalább elfutott volna és akkor levadászom a su85-t ahogy üldözi, mindegy is bármi kicsi hasznosat csinál, akkor nyerünk, de nem, bebújik a sarokba és nulla sebzéssel kiszedi a SU, ahogy kell. Utána meg nekem be kellett vállaljak egy kockázatos közelharcot vele és bekaptam egy lövést, fele hp-m oda, de végül kiszedtem.

Utána meg a kisf.om a wg-be is. egy stpzii 4-es arty ellen maradtam, aki persze full hp-n. Nem hagyott foglalni, rám mászott, amúgy érdekes ez a fajta önbizalom, ha csak 1 lőszerem marad, akkor vége rövid úton és nem tudhatta, hogy nem maradt, de hát a piroska bátor nagyon és most szerencséje is volt. Úgyhogy rammolni próbáltam, láncot le és belemegyek az oldalába, a hátába.

Most komolyan ez már a WG gyökérség legtovábbja, a T49 több hp-t vesztett, mint a 4-es arty, aminek az oldalának és a hátának mentem neki lánc leszedés után. Kb ugyanaz a papír, mint én és mégis. Na ezt hogyan matekozták ki a srácok? Az ok, hogy valamivel nagyobb az arty súlya, de nekem a front "páncélom" vastagabb, el nem hiszem, hogy ez logikus így, ráadásul az arty súlyát az ágyú adja ki, nincs lendülete, le van láncolva, tehát ilyenkor a súly az nem tényező, sokkal inkább a páncél ugye. Mondjuk az látszott, hogy abszolút RNG, ahogy dobálja a számokat össze-vissza. Próbáltam olyan pontot találni, ahol ő többet veszít, mint én, de nem volt, úgyhogy szépen leszedtem róla, amennyit lehetett és végem lett, de így a maximális sebzést értem el. A döntetlen amúgy se jó semmire.

Megint a rohadt RNG meg az utolsó szerencsétlen gyökér csapattársaim, hogy szinte a teljes ellenséget nekem kell kilőni, ha nyerni akarok. Sajnos a T49-nek nagyon korlátozott a lőszer ellátmánya, ritka, hogy ilyen hosszú csaták során ne fogyjon el.

(#63676) dfsz34 válasza dfsz34 (#63675) üzenetére


dfsz34
őstag

Lejárt a szerk idő, csak még egy gondolatot mára. Olvastam, pár srác írta egyszer a wg fórumon, hogy páncél modullal nyomják a papírtankokat.

Nosza kipróbáltam a Chi-ri-n most lett fullos a tank, lekaptam a megerősített felfüggesztést és páncélt rá. Korábban 2 csatában nagyjából 3x gyújtották fel és mindig kilőttek modul és/vagy legényt a tankban, most IS3 BL9-el ! HE-t lőtt rám (hogy miért rejtély, vagy nem gondolta, hogy páncélom van), 180 dmg, semmi modul sérülés, semmi kilőtt legény. Arty lövést bekaptam elég durvát, eddig ez szinte instant gyulladás volt, most semmi, se modul se legény nem sérült "csak" hp-t vesztettem. Ha nincs páncél, akkor lehet, hogy kikap az arty.

Mentem még pár kört azóta, egyetlen egyszer nem gyulladt ki. Mondom, de halálosan komolyan, hogy előtte tööb csatában is kétszer gyulladt, de szinte minden csatában legalább egyszer. Modul, legény elvesztése is gyakorlatilag minden csatában előfordult, több is.

Nagyon éles a kontraszt, persze nyilván pár csata még nem sokat jelent, de hogy azóta egyetlen gyulladás sem volt és csak olyan másodlagos modulokat veszítek, amik nem sokat számítanak, de pl motor, lőszert azóta még egyszer sem és legényt sem veszettem, pedig korábban komoly modul vagy legény vesztés nélkül nem volt csata.

Azt hiszem tényleg érdemes kipróbálni annak, aki papír tankkal megy (stb1 vonal, leopard 9-10 szint és a többi ág a papítankokkal) mert nagyon észrevehető a különbség. A sebességben ha van is hatás, hát én észre nem veszem, hogy kicsit nehezebb a tank.

(#63677) sith7 válasza dfsz34 (#63676) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi az infót :R

(#63678) rlazol


rlazol
addikt

artynak milyen skill javasolt? :F

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#63679) Bingisz válasza rlazol (#63678) üzenetére


Bingisz
addikt

BiA aztán camo.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#63680) fradi81


fradi81
veterán

Ha már Trolllgunos vk3002d, lett egy jó kis kör, izgi befejezéssel :)
[link]

moto g72, Ninebot d28e

(#63681) olcsii


olcsii
aktív tag

http://www.twitch.tv/nikoli3
már stremelem a garázst:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#63682) olcsii válasza olcsii (#63681) üzenetére


olcsii
aktív tag

Az a baj hogy igy stabilan 20-23 fps em lett gondolom ugyan azt a procit használják, nem lehet valahogy átváltani?

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#63683) csapee válasza olcsii (#63681) üzenetére


csapee
senior tag

1 follower

Csapee

(#63684) Jolet válasza dfsz34 (#63676) üzenetére


Jolet
őstag

hát jó lenne, ha lehetne bővíteni legalább 2 hellyel a felszerelést

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#63685) jr1994 válasza olcsii (#63681) üzenetére


jr1994
addikt

offline :(

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#63686) Chris0321


Chris0321
addikt

(#63687) Plasticbomb válasza olcsii (#62681) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Csak egy adalék, mivel csak most olvasom: Ha a T92 talált telibe, akkor az tényleg átbasz egyből a túlvilágra, de ha csak melléd talál, mivel egy kibaszott nagy papírmasé a bc, még akkor is jó eséllyel elfúj téged a másvilágig, mint a tavaszi szél a papírgalacsint.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#63688) Szepi1979 válasza Chris0321 (#63686) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Nem sikerülhet minden elsőre. Akkor ezért nem tölti az update-et? Lefújták az EU szerverre?

“ nem kell mindig nyerni “

(#63689) Chris0321 válasza Szepi1979 (#63688) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem, sikerülhet, de szinte semmi nem jön nekik össze elsőre. Másodjára. Harmadjára. Negyedjére. A vándorló kilőtt tankokat is úgy megjavították, hogy több lett belőle és nem ez az első hiba amit így sikerült "helyre hozniuk".

(#63690) dfsz34


dfsz34
őstag

Arról van valami sejtés, hogy mit adnak évfordulós ajándéknak? Prém tank küldetést rebesgetnek, de vajon melyik prém tank lehet az?

(#63691) Chris0321 válasza dfsz34 (#63690) üzenetére


Chris0321
addikt

Type 97 Te-Ke-t írták a World of Tanks Magyar Portál-on.

(#63692) dfsz34 válasza Chris0321 (#63691) üzenetére


dfsz34
őstag

Hm. ok, ajándék lónak ne nézd a fogát, de valami komolyabbra számítottam / számítok.

USA meg RU szervereken volt tier5-6 prém tank akció korábban, EU-n még nem, hátha most az lesz.

(#63693) sith7 válasza dfsz34 (#63692) üzenetére


sith7
nagyúr

+1 garázshely :)

(#63694) Chris0321


Chris0321
addikt

(#63695) alldaybig válasza sith7 (#63693) üzenetére


alldaybig
tag

lol

Szokás szerint tier 2es lesz szal eladom a francba, mert nekem nem fun a low tier :/
kb 200K creditet kapni érte, legalábbis az előzőkre így emlékszem, vmeiket ki se próbáltam :D mondjuk kicsit bántam, de a lényeg h nem pálya a lowtier

[ Szerkesztve ]

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#63696) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Neeeeem! A német tankokba nem kell tűzoltó készülék. :DDD Csak azért nem lett több mert egy T57-es kilőtte.

[ Szerkesztve ]

(#63697) Chris0321 válasza ddt500hu (#63696) üzenetére


Chris0321
addikt

Sokan nem használnak mert drága, vagy prémium cuccot visznek helyette. Nem csak német tankot láttam már leégni teljesen mert nem volt benne tűzoltó készülék.

(#63698) sith7 válasza alldaybig (#63695) üzenetére


sith7
nagyúr

én egyiket se próbáltam ki, egyből eladtam

szerk.:

ddt500hu

JGPZE100 se vitt tegnap :)) ; 5 lövés = 2200 dmg :DDD

[ Szerkesztve ]

(#63699) vhw válasza Chris0321 (#63697) üzenetére


vhw
addikt

Vagy ne tán ész nincs hozzá? :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#63700) Chris0321 válasza vhw (#63699) üzenetére


Chris0321
addikt

Hát az is lehet, de beszéltem egy két emberrel még régen ők az ára miatt nem vettek mert nem tudták kigazdálkodni.

Noobméter új elérhetősége, a réginek lejárt a domain licensze.

Azt írták a wotinfón, hogy az amcsi szerver már frissül és lehet eljut hozzánk is ma a frissítés.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.