Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#63851) #43783936 válasza Joe-T (#63849) üzenetére


#43783936
törölt tag

A Ferdit én is aztért passzoltam el, mert mindenki arannyal lőtt.
Inkább a JP2-t hajtottam, mert az legalább mozgékonyabb.

Manapság mindegy hogy mivel megy az ember, mert mindig van olyan jószág aki arannyal tolja.
Tegnap a Dickeremet golddal lőtte az ellen top heavyje egy is-3, csak röhögni tudtam rajta. :D

Néha én is betöltöm szórakozásból.
Ha Borsóval megyek, és egy Cromwell jön szembe, akkor azonnal goldra váltok.
Olyan szép látvány, az ammoracktől repülő torony..... ;]

(#63852) Joe-T válasza Drenadar (#63850) üzenetére


Joe-T
tag

Páncélzatban akkor nagyon erős volt a Ferdinand és most a Bélának is feljavították a védettségét! Akkor még nem volt ilyen sok tank a játékban, de a Ferdi nagyon kiemelkedett közüllük védettség terén! És nem lőtték ennyien az aranyat, mert akkor még kreditért nem lehetett venni! Az még nagyon kezdeti fázisában volt a játéknak, akkor még ért valamit a páncél.

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#63853) dfsz34 válasza olcsii (#63838) üzenetére


dfsz34
őstag

Csinálni kell magadnak klánt, most egész olcsón lehet és azt és akkor küldesz el a halál f...ára akit akarsz és utána jót mulathatsz még a szánalmas próbálkozásokon, hogy felnyomjanak saját magadnál :)

Mivel szeretek a T49-el menni, ezért csinálok egy második accot, amelyiken csak a T49-el tolom és az is belép a klánba, máris "két" fős lesz. Azt még kisakkozom, hogyan tudok a T49-ig eljutni a legrövidebb úton és felszerelni modulokkal a tankot (csapat csata vagy eladom a csába ezt a te-ke ajándék tankot, szép kreditet hoz). 8 arany lőszer ki tudok vele termelni prém nélkül is, azzal már az 1200-1300 átlag sebzés tartható, bőven az unikum szint felett van. Igazából ha komolyan nekifekszem, mert még van pár dolog, amit meg kell tanulni ezen a tankon és a stratégia részén, akkor talán 10-12 databig el tudok jutni, az már viszont durván jó. Legalább a wn8 átlag jól fog kinézni hátha besz...tja a kezdőket, ha rápillanatanak az xwm-re.

Mellé troll üzemmód, különösen szeretik, mikor úgy szedem ki őket, hogy meg sem látnak és még utána osztom nekik az észt. Párat elküldök a csába, azok felnyomnak a klán parancsnoknál, aki történetesen szintén én leszek és esetleg másodszor is kiosztom őket bónuszként.

Ez már a szórakozás magasabb lépcsője lesz. Ha eldurran az agyam a sok semmirekellő játékostól, akkor kicsit trollkodok a T49-el a második accon és máris helyreáll az egyensúly a naprendszerben :)

(#63854) rlazol válasza ddt500hu (#63812) üzenetére


rlazol
addikt

leszedtem wotinfo-ról, módosítottam és elmentettem az xvm.xc file-t felülírtam vele a régit. Mégse jó.
Mi lehet a gond?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#63855) ddt500hu válasza rlazol (#63854) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem tudom. :P

(#63856) rlazol válasza ddt500hu (#63855) üzenetére


rlazol
addikt

az előzőt nem kell vhogy leszedni először?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#63857) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Prokhorovka nem lett lecserélve erre a Fiery pályára, hanem be lett rakva mellé?
Édes istenem, ilyenekre megy el ezeknek az idiótáknak az ideje komolyan...XD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63858) #43783936 válasza Bad Pritt (#63857) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nem arról volt szó, hogy csak átnevezik Prohorovkát?

(#63859) Bad Pritt válasza #43783936 (#63858) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én úgy tudtam, de ehhez képest volt egy meccsem Fiery Salienten és 3 körrel később egy másik Prokhorovkán. Annyi különbség sincs köztük, mint a két Ruinberg között, nagyon furcsa döntés.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63860) rlazol válasza Bad Pritt (#63859) üzenetére


rlazol
addikt

a video kifejezetten az mondta, h berakják mellé.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#63861) #43783936 válasza Bad Pritt (#63859) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én majd csak egy óra múlva tudom kipróbálni, mert addig sajna melóznom kell.
Utána már telni fog a 6-8 órányi tankozásra a munkaidőmből. :)

(#63862) alldaybig válasza Bad Pritt (#63825) üzenetére


alldaybig
tag

semmi sértés csak poénnak szánom, de ezt még gyorsan megosztom :D

[link]

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#63863) Bad Pritt válasza rlazol (#63860) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én nem néztem semmilyen videót, csak az új pályákat bemutató cikk alapján hittem azt, hogy cserélik. Teljesen mindegy igazából, ugyanaz a pálya, szóval megérte megcsinálni.

(#63862) alldaybig: Nem sértettél meg. Több hátránya van a kimutatható jó statnak, mint előnye.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63864) Jarod1


Jarod1
addikt

telepítettem magyar hangfájlokat és most se motor hang se találati jelzéshang,, ötlet valakinek?

(#63865) Chris0321 válasza Jarod1 (#63864) üzenetére


Chris0321
addikt

Először bemásoltad a res_mods/9.2-be a teljes audio fájlt a res mappából?

[ Szerkesztve ]

(#63866) Jarod1 válasza Chris0321 (#63865) üzenetére


Jarod1
addikt

könyvtárastól másoltam tehát audio könyvtárat..

(#63867) Chris0321 válasza Jarod1 (#63866) üzenetére


Chris0321
addikt

Először a saját könyvtárfádból kell átmásolni az audió mappát mert a mod nem tartalmaz mindent csak amit módosítottak vele.

(#63868) rlazol


rlazol
addikt

nem megy az xvm... pedig a csata után WN8 számokat szeretem. Meg, h kiírja, ki mikor mennyivel ütött meg.
teljesen letöröltem a res_mods mappa tartalmát, majd bemásoltam ide a wotinfo.hu-ról letöltött xvm-et
A http://www.modxvm.com/-on beléptem, majd elmentettem a config file-t, lett egy 83684 byte nagyjágú, ezt bemásoltam a configs mappába. És mégis azt írja ki, h stat modul inaktív.
Mit csinálok rosszul?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#63869) Chris0321 válasza rlazol (#63868) üzenetére


Chris0321
addikt

Mindent jó helyre másoltál be? XVM fájl nem a verziószám alá. Aktiváltad is az XVM oldalán vagy csak beléptél?

(#63870) jano_77


jano_77
nagyúr

Azt tudja vki, hogy a már a 9.1-ben jól működő weak spot mod most miért bugos, és nem mutatja nagyon sok tanknak - E50, E75, Jagdtiger, Stug, Cromwell - weak spotjait?!? Ezek csak példák, több van még és ezeknél a 9.1-ben mutatta!? Tudok játszani anélkül is, de annyira megszoktam már a színes tankokat, hogy hiányzik. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#63871) Warton válasza vhw (#63847) üzenetére


Warton
őstag

Határeset megfelel.

(#63872) rlazol válasza Chris0321 (#63869) üzenetére


rlazol
addikt

nem aktiváltam, köszönöm!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#63875) Kakumix válasza #40993792 (#63874) üzenetére


Kakumix
senior tag

Semmi gond, ennyi elég lesz!

Legyen szép napod!

(#63876) Söptöröttö válasza jano_77 (#63870) üzenetére


Söptöröttö
tag

Megint átnevezték a skin fájlokat.

(#63877) jano_77 válasza Söptöröttö (#63876) üzenetére


jano_77
nagyúr

és van használható, találtál?
illetve tapasztalta már vki más is, hogy a T69 tanknak - eddig ezzel fordult csak elő még nálam -, nincs egyáltalán hangja, bármennyire is veszem fel a hangerőt mondjuk a motoroknak!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#63878) jr1994


jr1994
addikt

Sziasztok! Elkészült az új verzióhoz való Jacktor MOD pack

Az lenne a kérdésem hogy hogyan tudom kitörölni belőle ami nekem nem kell. Például célzóból nekem jó a gyári, a csapat hp kiírása sem érdekel nagyon, meg a damage indikátor sem létszükséglet, a damage panel nekem elég. Az nem tudom melyikhez tartozik hogy a lepattanót is kiírja hogy kitől jött, az azért jól jön.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#63879) Söptöröttö válasza jano_77 (#63877) üzenetére


Söptöröttö
tag

Nekem megvolt a 8.11, az működik, csak a HD modellel rendelkező tankokat ki kell törölni. A másik megoldás, hogy a fájlnevekből törlöd az "_AM" végződést.

[ Szerkesztve ]

(#63880) csapee válasza jr1994 (#63878) üzenetére


csapee
senior tag

Nem jo az Aslain? Csak beikszeled a telepitobe mi kell neked, szerintem a legegyszerubb.

Csapee

(#63881) jr1994 válasza csapee (#63880) üzenetére


jr1994
addikt

Az kicsit máshogy néz ki, annyira nem tetszett. Megszoktam a jacktort és ha ki tudom pofozni ahogy nekem tetszik akkor király lesz. Bár lehet hogy az Aslainnal megint teszek egy próbát, főleg ha valaki belinkeli :R

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#63882) fradi81 válasza jr1994 (#63881) üzenetére


fradi81
veterán

[link]

moto g72, Ninebot d28e

(#63883) jr1994


jr1994
addikt

fradi81: köszi!

Felraktam az aslaint, egyet mentem, elég is lesz mára. A csajok nagyon odatették magukat :))

[link]

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#63884) Achill3uS válasza olcsii (#63839) üzenetére


Achill3uS
veterán

amikor láttam az orosz szerverrol statot az stbnek volt a legjobb winrate-je kb. jo részben biztos a sok lila miatt aki elsőre megcsinálta, de nekem is azzal a legmagasabb az avg dmg-em a medjeim közül. gyorsan lo, jo a pen, pontos, és epic gun depression, már láncolod a t62-t amikor az rád sem bír lőni. mocsok dög :)

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#63885) Chris0321 válasza jr1994 (#63881) üzenetére


Chris0321
addikt

Az Aslain még nem teljes, pl. a hangok egy része sincs még benne a telepítőbe de folyamatosan fejleszti.

(#63886) jano_77


jano_77
nagyúr

tud már vki működő több soros garázs modot?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#63887) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Tegnap a frissítés ellenére egésszen játszható volt a játék bár az eltűnő lövedék nálam is előjött .

Ettől függetlenűl szerintem ez mehet a fejlesztő főhadiszálláson .:Fejlesztői munka

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#63888) jano_77 válasza jano_77 (#63886) üzenetére


jano_77
nagyúr

Amennyiben még érdekel mást is ez a mod, találtam egy jól működőt itt!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#63889) Jolet


Jolet
őstag

micsoda tekepartik vannak :-D

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#63890) alldaybig válasza Jolet (#63889) üzenetére


alldaybig
tag

Most kell a T18-al kigurulni a garázsból, elég easy target ez a teke, nem túl mobilis xd

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#63891) jano_77 válasza Jolet (#63889) üzenetére


jano_77
nagyúr

látszik, hogy megint akciók vannak, minden nyomorék fent van és természetesen az én csapatomba teszi az igen tisztelt WG RNG! :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#63892) Jolet válasza alldaybig (#63890) üzenetére


Jolet
őstag

nem túl mobil, de pontos
golddal meg nem gond neki messziről se a t18 :-)

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#63893) emre válasza jano_77 (#63891) üzenetére


emre
veterán

Most jó napom van, úgy döntöttem be is fejezem a Black Prince-t. A Type 61-hez kellet két kör az első győzteshez azonkívül csak bp-vel megyek.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#63894) bigobert


bigobert
tag

Ezen a hétvégén nagyon megéri játszani! Duplán.

augusztusi akciók
hétvégi akció

(#63895) adamgreen válasza bigobert (#63894) üzenetére


adamgreen
senior tag

Érzékeljük sajnos. Az összes félkezü vak süket nyomorék meg a noobok hada mind a játékban van . ;]

Amugy a x2 es szorzo minden nyert csata után hétfö reggel 7 ig az nagyon jol jött most. :C

(#63896) csapee


csapee
senior tag

Van valamilyen mód arra hogy az idegesítő szakaszmeghívókat letiltsam? :W Nem értem az embereket ha elsőree nem megyek minek hív meg 3 perccel később, az meg hogy tök idegenek hívogat az epic fail.

Csapee

(#63897) emre válasza csapee (#63896) üzenetére


emre
veterán

Be kell lépni egy klánba akkor nem basztatnak annyit, legalább is utána már nem az idegenek :DDD

(#63893) emre

Na mostanra lett elég, 66%-on felfüggesztem a játékot. Valahogy éreztem kár volt postolni.... :( De azt sem gondoltam volna hogy ezzel a vacakkal fogok statot javítani. :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#63898) Diarmand


Diarmand
senior tag

Nekem silent-nerf gyanúm van ezzel a 9.2-vel kapcsolatban. Pl a Panther L/100-as ágyúja nem rémlik 0,32-es pontosságúnak, sokkal inkább 0,3-nak. Vagy tévedek?

(#63899) jano_77 válasza adamgreen (#63895) üzenetére


jano_77
nagyúr

csak nyerni kellene, de ilyen csapatokkal nagyon nehéz! :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#63900) adamgreen válasza jano_77 (#63899) üzenetére


adamgreen
senior tag

Igazad van de sajnos ezzel az akcio dömpingel most az is játszani fog aki kb egy honapja nem játszott.

Sőt a nem premiumosok is most kiélik magukat :DD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.