Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#63901) Zeratul válasza Diarmand (#63898) üzenetére


Zeratul
addikt

Eredetileg a 7.5cm L/100-nak 0.29 volt a pontossága. Jó kis sunyi nerf.

(#63902) Chris0321


Chris0321
addikt

(#63903) ddt500hu


ddt500hu
veterán

A mai első kör enyhén szólva is rosszul alakult. :W

(#63904) vhw válasza Zeratul (#63901) üzenetére


vhw
addikt

Mindkét toronynál? Ha jól tévedek most az alap toronyra is felmegy a hosszú ágyú, anno csak a fejlesztettre.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#63905) doggie válasza jano_77 (#63888) üzenetére


doggie
aktív tag

Ezt nem lehet átállítani valahol 3 sorosra? Nem találtam a szokott cfg-t hozzá. :-(

Ok, settingsben, mod-ok alatt megvan!

[ Szerkesztve ]

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#63906) Kalos7


Kalos7
tag

Az IS2 a csata elején, amikor meglátja, hogy T9 a csata kiírja, hogy semmi értelme mert úgyse fog tudni semmit sebezni...
De, hogy ne "unatkozón" míg a csata véget ér, addig a házakat rombolta le.
Inkább fulladt volna bele a vízbe vagy kamikaze-ként spotolt volna. :W

[ Szerkesztve ]

(#63907) Diarmand válasza Kalos7 (#63906) üzenetére


Diarmand
senior tag

Most őszintén, akinek hétezer meccse van és abból loltraktorral ment a legtöbbet, attól mit vársz? :)

(#63908) alldaybig válasza Kalos7 (#63906) üzenetére


alldaybig
tag

Mekkora forma XDDDD

sztem ilyenen ne idegeskedj a random csatákban, ez sztem poén inkább, meg szánalom, de mindenképp röhögni való

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#63909) superfly2 válasza Diarmand (#63898) üzenetére


superfly2
tag

A T57 Heavy-t is nerfelték sunyiba? :U Most 2,7 mp a célzás ideje, szerintem kevesebb volt, vagy én emlékszek rosszul? :F
(#63911) Diarmand : Akkor jolvan, én emlékeztem rosszul, de az 50B-t már most buffolták ebben a patch-ben, most 2,5mp :DDD ott is már az 50 120-nál járok csak nincs pénzem megvenni... kell az FV215b :P

[ Szerkesztve ]

(#63910) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Hát ez tényleg hihetetlen.... :DD Amikor engem Tigrissel tier IX-be rakott, esélytelenek nyugalmával legtöbbet sebeztem, valami 3-4000et. Szóval nem szabad feladni.

Halkan megjegyzem, tier IX be többnyire csúfos gyors halált szoktam halni. :DDD Szóval ez a mázli egyszer volt, de nem von le az "érzésből" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#63911) Diarmand válasza superfly2 (#63909) üzenetére


Diarmand
senior tag

Annak mindig 2,7 volt a célzása, az 50B-nek több, 3 sec, innen tudom. Utóbbit fogják buffolni 2,5-re :K

(#63912) Angel1981 válasza Diarmand (#63911) üzenetére


Angel1981
veterán

Már meg is tették. :)
A T57 meg állítólag a következő patchben lesz nerfelve.

(#63914) jozefgucci1 válasza #40993792 (#63913) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Osztom a dolgot . Nekem is tegnap 50-100-al tízes csatába dobott és végül meglett az ász vele , pedig az elején már leírtam a csatát . Igaz ez nem általános jelenség , hogy így megy az 50-100-al mert még mindíg nem találom vele az összhangot .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#63915) MinionFlasH válasza #40993792 (#63913) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Így van, mondjuk sokszor csinálok marhaságokat... :B Főleg akkor szégyellem mikor ugye én vagyok a "legnagyobb", de azért ilyen egyre kevesebbszer van, és hasznos tagja vagyok a teamnek! :B

Múltkor orvul oldalból nulláztam egy Tiger P-t, puszilgattam másik kettőt, éppen emelkedett a pulzusszámom, erre egy E75 fogalmazzunk úgy nem is lassított, és lemosott, 0-át sebeztem rá...

(#63916) rlazol válasza #40993792 (#63913) üzenetére


rlazol
addikt

én a párduccal kifejezetten szeretem, amikor berak tier IX-be, mert senki se rinyál, ha elmegyek sniperkedni vmi csendes sarokba. ha ezt a saját osztályomban teszem meg, mindig van valaki, aki szerint nekem be kéne mennem a városba első vonalból verekedni, azért vagyok én a top tier...
Igaz tier IX-be néha több lövésem pattan le, mint amennyi átüt....

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#63917) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Sok majom talicska 47% wr el, olyan sárga mint a nap, veri a mellét mer kilőtt artyval... Mekkora képük van ezeknek pff....

Komolyan, már ekkora arcal miért nem jön 1v1 -be, hogy bizonyítson?

(#63918) Angel1981 Hülye vagyok én is, hogy ezek miatt hergelem magam, de tényleg mire arcoskodik...??? Fikázza az 50B-t, hogy papítalicska, de kb ennyit is tud róla... ostoba troll...

[ Szerkesztve ]

(#63918) Angel1981 válasza SoulReaver (#63917) üzenetére


Angel1981
veterán

Mert akkor vörös lenne 44%-al.... :))

(#63919) Dr_Syrex válasza jozefgucci1 (#63914) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Persze, mindíg meg kell tenni, ami lehetséges. De ha amőba szintű cspattársakat kapsz a nagyok közül, akkor már 1-2 sebző találatért összeteheted a kezed :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#63920) Chris0321 válasza SoulReaver (#63917) üzenetére


Chris0321
addikt

Az is lehet, hogy egy gyerek volt. Nem kell velük foglalkozni és kész had örüljön annak a kis sikernek amit elért.

(#63921) alldaybig válasza Chris0321 (#63920) üzenetére


alldaybig
tag

csajom is ezt huzatja mindig ha kilőnek, hogy egy 11 éves jobb mint én -.-
és lehet igaza is van XD

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#63922) Enzolord válasza SoulReaver (#63917) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem tehetek róla, Máunika, idegállapotba vótam... :)
Megint bannolni fognak, ha felhergeled magad... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#63923) Angel1981 válasza SoulReaver (#63917) üzenetére


Angel1981
veterán

Én mindenkinek javasolom, hogy kapcsolja ki a chatet - aki eddig megtette, utólag hálás volt azért, hogy rábeszéltem....

[ Szerkesztve ]

(#63924) SoulReaver válasza Enzolord (#63922) üzenetére


SoulReaver
veterán

Igazad van XD

(#63923) Angel1981 Megfogadom sztem én is... :)

(#63925) Bad Pritt válasza Angel1981 (#63923) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én is kikapcsoltam, de most inkább mégsem, vidulok a rage-eken, amiket írnak sokan. :D
Meg múltkor tök jól elcsevegtem egy HHR-G-s sráccal arról, hogy mi a franc ez a HHR-G egyáltalán. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63926) alldaybig


alldaybig
tag

ááá én soha nem kapcsolom ki a chatet, mégis hogy flamelném a lowokat
elértem azt, h a várakozási idő alatt egy számomra random arc írt h "alldaybig the flaming idiot again" gondoltam is h lol, most megint megkapod ha nooboskodsz

és mind ezt semi-noob létemre XD

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#63927) slett27


slett27
addikt

Ici-pici segítség kellene. Vacillálok a T44 és IS-3 között. Tudom hogy nem egy kategória a 2 tank, nekem a Hellcat stílusa jött be legjobban. Viszont megvolt már a T-44 2x is, a sort velem kezdték, bárhol bújtam el. Berágtam, eladtam. Gyulladtam folyamat, eladtam. Vélemény ? :) Thx. :U :R

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#63928) Pug válasza Bad Pritt (#63925) üzenetére


Pug
veterán

Én is kikapcsoltam, de most inkább mégsem, vidulok a rage-eken, amiket írnak sokan. :D

Jaja, ma egész nap azt hallgattam chat-en, hogy "mocskos WG, undorító OP lett a Béla"..
Persze, mert a tomato nem lövi át... :DDD

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#63929) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Cleverland modpackot használok most jelenleg.
Nem tudjátok, hogy van valami olyan mod benne ami butítja a grafikát? Gondolok itt pl a robbanásokra.
Azt tudom, hogy a köd eltávolító mod. vagy mi van benne... De azon kívül?
Vagy az a köd eltávolító tartalmaz valami olyat ami még hozzányúl máshoz is?

[ Szerkesztve ]

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#63930) alldaybig válasza slett27 (#63927) üzenetére


alldaybig
tag

nekem megvan a t44 és szeretem, azzal a legnagyobb a wr-em :)
meg volt a centu 1 is, azt is szerettem de az a kettő is ég és föld med létükre
t44 jó mert irányítottan is tudok vele pattintani a hullal sokszor, turretben is van ez a potenciál, megvettem rá egy raptor emblémát is, mert az jellemzi a vele játszott taktikát, goldot soha nem használok vele, olaldról és hátulról szeretem XD

IS-3 sztem tré, ahogy az össze heavy (kivéve a mobilisek), mert a mozgékonyság a lényeg számomra, sokkalta nagyobbra értékelem a tűzerőnél

[ Szerkesztve ]

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#63931) Bad Pritt válasza slett27 (#63927) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Most felsoroltál három járgányt, amik a WoT használati háromszög három csúcsán helyezkednek el. :D
Hellcattel kempelsz, T-44-gyel flankelsz, IS-3-mal meg mész előre. IS-3 legyen, ha a T-44 már kétszer nem jött be.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63933) dfsz34 válasza slett27 (#63927) üzenetére


dfsz34
őstag

Ha neked a hellcat stílusa jön be, akkor inkább T44-es vagy mint IS3-as. Ez elmenne egy IQ teszt feladatnak is :) Távoli asszociáció.

(#63934) slett27


slett27
addikt

Köszi srácok a segítséget mindenkinek. Túl sok a credit veszteség, hogy elcsesszem. :D Ha 4-5-ös tier lenne akkor próbálgatnám, de 2 hónap alatt jött össze a 2,5m ezüst. :DDD

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#63935) Diarmand


Diarmand
senior tag

A hellcat-ot szerintem a wn8 már nerfelte eléggé.

Jaj ezen olyan jót röhögtem :C Még ekkora baromságot... Tehát egy tank akkor van kiegyensúlyozva, ha a WNxyz8 értéket úgy állítják be, hogy a profik ne tudjanak vele könnyen statot húzni :C Még véletlen sem akkor kell nerfelni egy tankot, ha egy közepes player is egészen jó köröket tud vele menni átlagban, mert a tank tulajdonságai ezt lehetővé teszik. :U

(#63936) jano_77


jano_77
nagyúr

van kedve vkinek avgy vkiknek szakazsozni!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#63937) SoulReaver válasza #40993792 (#63932) üzenetére


SoulReaver
veterán

T-44 nagyon jó kis tank. Van akinek nem fexik, de csak annyi a lényeg, mint minden mednek, mozogj és legyél alattomos.. :)

170 pennel am. sem lehet vele mást csinálni, csak sunyiskodni. Sokszor goldot is töltöttem, ha forró lett a talaj. Egyszer sem robbantam vele, gyulladni is ritka eset volt. Dugdosni kell a hasát, mert jobb oldalon elől kap egy találatot aztán gyullad+robban..

Szerk: Én az is-7 4 skilles legénykéit raktam a t-44 be, amin volt biztonságos elhelyezés+megelőző karbantartás. Sokat jelent.

[ Szerkesztve ]

(#63938) olcsii válasza jano_77 (#63936) üzenetére


olcsii
aktív tag

sajnos nincs janó:(

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#63939) superfly2


superfly2
tag

Végre meg van ezzel is a Tank Ace :DDD
meg a tisztán 115k kredit is jól esett :P
Nem is tudtam hogy az IS-6 más néven Obj.252 :))

(#63940) rlazol válasza jano_77 (#63936) üzenetére


rlazol
addikt

kedvem lenne, de nagyon nem vagyunk egy súlycsoport. :(

amúgy ezt a japán csodát, amit kaptunk, farmolásra lehet használni? vagy mire jó? nekem nincs japán vonalam, tehát alapvetően nem érdekel...

szerk.:
miért nem kapok kedvezményt a jagdpIV legénységének átképzésére jagdpantherre? azt hittem, 50% lesz rá... a felszerlés meg egyéb discountot látom...

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#63941) Bad Pritt válasza rlazol (#63940) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Eladod a francba és kaptál egy garázshelyet, erre jók ezek.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63942) vhw válasza rlazol (#63940) üzenetére


vhw
addikt

Lehet őket gyűjteni, mint a matchboxot, már van vagy 5-6 ilyen kis kacatom :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#63943) SoulReaver válasza rlazol (#63940) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én eladtam a francba... Visszajött az a pár bukta kör amit a palántáknak köszönhetek XD Prém nélkül nehéz az élet a wot-ban. :/

[ Szerkesztve ]

(#63944) olcsii válasza SoulReaver (#63943) üzenetére


olcsii
aktív tag

De nem reménytelen....:P játszatok már janóval ma olyan szomorú...:(

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#63945) Bingisz


Bingisz
addikt

Itt most megragadnám a pillanatot, hogy megkérjem ploki855-öt a HHR-B klánból, hogy igen sürgősen tegye fel az M62 löveget az IS4-ére, mert ekkora szégyent nekem senki ne hozzon a régi HHR névre.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#63946) SoulReaver válasza Bingisz (#63945) üzenetére


SoulReaver
veterán

XDDDDDD

(#63947) vhw válasza Bingisz (#63945) üzenetére


vhw
addikt

Jajmár... hozzászokott a KV-1S-en... biztos az IS-3on is elkísérte jó pár száz csatáig...
Nem szívesen adja fel az ember a bevált dolgokat :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#63948) dfsz34 válasza Diarmand (#63935) üzenetére


dfsz34
őstag

Ha a prok eltűnnek egy adott tankról, akkor annak elkezd az átlag teljesítménye csökkeni, a Hellcat esetében rohamosan. Elég csak ránézni a chart-ra és azonnal szemet szúr, hogy igazán OP-nak csak a pro játékosok kezében volt tekinthető a Hellcat, a kezdők inkább alul teljesítenek vele, a közepes szinten meg nevezhetjük jónak, de OP-nak nem, mondjuk a felső közép szinten kis jóindulattal már talán OP, de igazából a pro szinten jön ki a tudása. Ez mondjuk egyáltalán nem meglepő, nevetséges is mikor nagyarcúak úgy használják, mint egy nehéz tankot, mert biztos olvasták, hogy a hellcat op, csak arra nem jöttek rá, hogy ahhoz rengeteg tapasztalat kell, hogy az op képességeket kicsalogassák belőle.

Én pl még játszadozom a Hellcat-al, de már egyáltalán nem hemzsegnek minden csatában, mint korábban. Pro statpadder meg még ritkább vele, mondjuk nem is csoda, mert wn7-t remekül húzta vele, aztán a wn8-ban olyan szintre felvitték az elvárt sebzést, hogy super unicumok is örülnek, ha átviszik. Most nem abból kell kiindulni, hogy tegnap kilőtt téged egy lila hellcat mondjuk és akkor biztos minden lila abban tolja, mert rohadtul nincs így, de bele lehet futni néha ilyenbe is.

Egy a lényeg a WG szokás szerint lépés hátrányban van, lenerfeli a hellcat-ot, de sokkal inkább a múltbeli teljesítménye alapján, mint a mostani miatt, de ha el van döntve, akkor el van döntve, újabb nerfet neki (mert volt már egy nem túl régen).

Azt hiszem valaki írta, hogy nézik a népszerűséget is és most már a népszerű tankokat kezdik agyonütni, hogy ne játsszon vele annyi paraszt, izé, khm, játékos. Mint pl a KV1s vagy akár a hellcat és a tier6-ot ki akarják ballanszolni. Hát legyen.

Azt is mondják, hogy a T49-t nem nerfelik a 9.3-ban, ha ránézel a karakterisztikájára, akkor azonnal érthető, hogy miért nem ez az első számú főellenség. A prok az elvárt szint alatt mennek vele! Kezdők meg a közepes játékosok meg soha nem fogják OP szinten kezelni. A T49 valószínüleg potensebb tank a tier5-ben, mint a hellcat a tier6-ban, de a gyengeségei miatt nagyon nagyon pro szinten kell vele menni, hogy elő lehessen belőle csalogatni a vadállatot és kevesen áldoznak ennyi időt erre a kiváló tankra.Nem is annyira sürgős a nerf a WG-nek, bár emlegetik, de ilyen karakterisztika mellett majdnem hogy fölösleges.

A másik példa a régi wk36.01h, amivel rengeteg statpadder nyomta. Nerfelték agyba-főbe, de még az sem volt elég, erre teljesen kiherélték és nehéz tankot csináltak belőle. Ma meg már csak kevesen tekintenek erre úgy, mint op, pedig egykoron ez a tank volt az igaz op, érdemes megnézni a karakterisztikáját. Már a kezdők is jól mentek vele és persze mindenki más is, a prok még jobban. Valahol ez az igazi OP karakterisztika, ki is herélték a nyomorult tankot véglegesen.

(#63949) rlazol


rlazol
addikt

nektek van kedvezmény legénység újraképzésre?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#63950) robogo81 válasza rlazol (#63949) üzenetére


robogo81
aktív tag

Nem az újraképzés féláras,hanem a képzettségek újrakiosztása(skill reset).

redmi note 8 . psn:robert_warior

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.