Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#62151) csapee válasza szallasi007 (#62146) üzenetére


csapee
senior tag

Aki igy jatszik abbol nem lesz lila sztem. Pff nem olvastam tovabb...

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#62152) dfsz34 válasza Bad Pritt (#62150) üzenetére


dfsz34
őstag

Az ellenféltől lilát,kéket de zöldet is ritkán látok legelsőnek felvillani, hacsak nem scout tankkal van. Gondolom nem véletlenül van ez így...

(#62153) zozimoto válasza #70516736 (#62148) üzenetére


zozimoto
aktív tag

Hali. Nem működnek a kódok. Próbáltam.

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#62154) vhw válasza dfsz34 (#62152) üzenetére


vhw
addikt

Valóban... arról nem a jó játékos tehet, hogy egyesek sportot űznek abból, hogy ki tud hamarabb a garázsba kerülni... :U

Másrészt meg nem lehet máshogy érvényesülni... annyiszor próbáltam/próbálok még mindig... előre menni, stratégiai pontot elfoglalni, és tartani addig a 10-20-30 sec-ig amíg oda (kéne, hogy) érjen az erősítés... De az nem fog jönni.

Spotolni még mindig felesleges, nem rég megjárattam a Type 62 - Afk Panther párost, 8-10 csatából lett vagy 7-8 bukó. Közben elől voltam, felderítettem és kivétel nélkül minden csatában volt, akár több olyan 10es tank is akitől többet sebeztem ( ez olyan ~900-1200 dmg átlag).
Nem sok... de sokaknak nehéz ennyit kitolni 2k+ saját HP-val, 120+ kaliberrel, 400+ alphával spot mellett!

El lehet dönteni, hogy a csapattársakat spotternek, húspáncélnak stb... használod, mert többre úgysem jó - tisztelet a kivételnek (ezt egyébként olyan nehéz belátni és alkalmazni... mindig bízna az ember, de totálisan értelmetlen) és így lehetsz a legnagyobb hatással a csata kimenetelére...
Vagy bemész a darálóba és meghalsz segítség nélkül.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#62155) Kean_Sorbo válasza vhw (#62154) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Sajnos, ezzel így ahogyan leírtad egyet kell hogy értsek, és a csaták nagyobb részét le is fedi.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#62156) Simi37


Simi37
őstag

3. Tankászom a cicuskával :DD Bár nem ez volt a legjobb, de itt szinte minden összejött :DDD A hab a tortán a csillag...vhogy így terveztem. A megszerzését sok achi meg tankász és csillag jól kijött :D

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#62157) Bad Pritt válasza Diarmand (#62122) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az enyém nem lett ilyen szép, de megjárja. Aranyeső hullott Ensk-en. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62158) vJokka


vJokka
aktív tag

Tyűűű, volt ám a végén pulzusom :DDD Egyedül maradtam az rhm meg az arty ellen: [link]

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#62159) szallasi007 válasza csapee (#62151) üzenetére


szallasi007
őstag

Köszi, gondolom azért olvasni tudsz. Hol írtam azt hogy azért lila mert campel, azt írtam hogy azt nem szeretem aki kussol egy sarokba mint egy vödör szar és mikor már a másik csapat félhulla akkor előjön és behúzza az egy lövéses frageket. Nem csodálom hogy diegho is elhúzott innen. Olvasni nem tudtok (az hogy szövegértés már nem is írom)de beszólni igen.

(#62160) LZs?!


LZs?!
aktív tag

E50M Tank Ace



Nevermind...

(#62161) Bad Pritt válasza vJokka (#62158) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lol, 1450 xp-re csak első osztály a Chaffee-vel, az úgy igen. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62162) dfsz34


dfsz34
őstag

Két ásszal zárom a napot

Fadin medál, izgultam, hogy a he kiszedi-e az artyt, de sikerült.
[link]

Ez egy könnyed sniperkedés, miután beálltam a bokor mögé kb 20m kellett mozognom csak :)
Szépen felvonultak az ágyúm előtt. Ezen a pályán ezt az oldalt jobban szeretem, jó kis sniper hely.
Láttam, hogy nem jók az esélyek, ezért kértem a csapatot, hogy ne rohanjanak előre, de hiába...
[link]

Az egyik csata 39% a másik 41% eséllyel indult. Hát igen, szegény xwm néha melléfog.

[ Szerkesztve ]

(#62163) csapee válasza szallasi007 (#62159) üzenetére


csapee
senior tag

Most mi bajod van? Szemelyeskedtem vagy mi? Le kellene nyugodni nem verre megy ember, el kellene fogadni hogy a masik maskeppen is lathatja a dolgokat.
A szovegertest meg probald atgondolni, mert nem nalam lesz a hiba...

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#62164) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Miért nem tudnak egyesek egy k...a replayt mellékelni a képekhez? Legalább lehetne tanulni belőle valamit, de így egy rakás szarral ér fel, még ha tankász is. Már előre elnézést kérek azoktól, akiknek a lelkivilágába tapostam.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#62165) sith7 válasza LZs?! (#62160) üzenetére


sith7
nagyúr

Szép kör

Ennek van páncélja ?
A másik med ágon most vagyok a 9 - es leo - nál, annak nagyon nincsen :(

(#62166) mcwolf79 válasza sith7 (#62165) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ennek van,és pattog is szépen :K

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#62167) unravel válasza Kean_Sorbo (#62164) üzenetére


unravel
őstag

Itt van egy weboldal ahol végtelen oldalszámig tudsz lapozgatni a k...a, tankászos visszajátszások között.
A szűrő használata nagyon jó arra, hogy pl. ha vettél vagy fejleszetni készülsz egy tankot akkor megnézheted az adott replayen hogy mire képes az a tank.
Vagy keress youtubeon replayt az adott tankról, ott kommentár is van.

Igazán nincs mit.

Nem érzek jogot beleszólni a játékodba, DE: ha rám hallgatsz akkor a saját játékstílusod tanulod meg, nem másét. :)

¯\_(ツ)_/¯

(#62168) sith7 válasza mcwolf79 (#62166) üzenetére


sith7
nagyúr

hm ... rossz vonalon indultam el :O ... :B

(#62169) Kean_Sorbo válasza unravel (#62167) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

A sajátomét már tudom, azért érdekel másé is.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#62170) kanyipicske


kanyipicske
tag

Valaki tudna mondani egy helyet ahol megtalálom az összes jelenlegi mini mapet?

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#62171) szallasi007 válasza csapee (#62163) üzenetére


szallasi007
őstag

Imádlak, szeretlek, rossz napom volt sry :R De tényleg nem szeretem a bujkáló lilákat - nem azért lila mert bujkál ezt tudom ;)

(#62172) csapee válasza szallasi007 (#62171) üzenetére


csapee
senior tag

:DD
José Luis Torrente: Te kivered nekem, én kiverem neked. Hogy oldjuk a feszültséget. De semmi buzulás! Buzulás az nuku!

Csapee

(#62173) joergie válasza emre (#62142) üzenetére


joergie
őstag

mod

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#62174) LZs?! válasza Kean_Sorbo (#62164) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@Kean_Sorbo

Igen, sikeresen beletapostál, és én ösztönből magzatpózba vetettem magam... De mostanra már felszáradtak a könnyeim. :P

Egyébiránt felvetésed jogos; ugyanakkor a lustaságomon nem tudok urrá lenni: a képek megvoltak még hétvégéről az SS mappában, míg a replay-t elő kellett volna keresni n+1 file közül.

[#62160]

Az képek effektív mondanivalója: View Range. Nem is örökítettem volna meg, ha nincs a magas spot dmg.

Nekem ennyi a WoT "ars poetica"-m: nagyon jó ágyú, lehető legjobb látótáv, jó mobilitás, és a többi már mellékes. Valószínűleg ezért nem tudok a német gépek bűvköréből kilépni.

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#62175) LZs?! válasza sith7 (#62165) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@sith7

Páncélja van, és mégsincs...

Amíg távolságot tartasz és döntöd, illetve mozgatod a gépet (tornyot nehezen/nem tudják eltalálni), addig lehet rá számítani. De ez ritkán kivitelezhető.

Közelről vagy tapasztalatlan ellenfél vagy szerencse kell, mivel az alsó lemez vékony és akkora, mint a Nagy-Alföld.

Ha pedig beleveted magad egy 2+ szereplős közelharcba, ott valakinek mindig jut a gépből egy puha rész.

Az E50-ből kiindulva egy kicsit rambósra vettem a figurát az elején, de az E50M inkább a Panther 1-re stílusában válik be; legalábbis nekem.

Re. Leo

Én már várom, hogy elérjem. Szeretem a mozgékony gépeket, illetve egyéb tulajdonságaiban is egy sokkal rugalmasabb stílust fog biztosítani; legalábbis remélem...

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#62176) sith7 válasza LZs?! (#62175) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, köszi a választ

akkor annyira talán mégsem nyúltam mellé :N
ami ennek az előnye lesz, ha fullos lesz, gondolom a mozgékonysága, dmg -e, meg talán annyi előnye van még, hogy lapos, messzebbről talán nehezebb eltalálni

mod.

bár ez utóbbi hülyeség, mert néha pillanatok alatt sz@rrá lőnek :P

[ Szerkesztve ]

(#62177) Diarmand válasza sith7 (#62176) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ha meglesz a Leo 1, rögtön rájössz, hogy miért hívják The King of the Snipers-nek ;)

(#62178) Kean_Sorbo válasza LZs?! (#62174) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Tényleg nem akartam megbántani senkit, csak nézd meg hány olyan hozzászólásom van, hogy "Replay van?". Engem tényleg érdekelnek, mert sokat tanul belőle az ember ellenfélként (főleg hogy én csak TD-vel játszok). A wotreplayos emberekkel meg nem tudok megbeszélni valamit, ha érdekelne. Egyébként ott is szoktam elég gyakran nézelődni.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#62179) bigobert válasza kanyipicske (#62170) üzenetére


bigobert
tag

Szia!

Ha még nem kerested őket:

Tazilon scout tactics
vbaddict heatmaps
wiki
wotguide

(Google)

(#62180) scyllarus válasza sith7 (#62176) üzenetére


scyllarus
veterán

Ezt a "lapos, nehéz eltalálni" dolgot jól kitalálta a WG. Akkor, amikor kijött, még működött is. De most, a "custom crosshair 1024x-es zoomal" korában már nem nyújt igazi előnyt, csak ha kihasználod a domborzatot. És akkor sem mindig, mert rázoomolnak a kupola tetején a weakspotokra (már ahol van)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#62181) sith7 válasza Diarmand (#62177) üzenetére


sith7
nagyúr

hm ... pedig egy med elvileg nem arra való, hogy a pálya sarkából lövöldözzön :((

scyllarus
a végén írtam is, hogy ez hülyeség :K

[ Szerkesztve ]

(#62182) Bad Pritt válasza sith7 (#62181) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Van, amelyik arra való. Ez az ágyú (Centurion 7/1, FV4202, Leo Proto és Leo 1) arra termett, hogy messziről csipegess.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62183) LZs?! válasza sith7 (#62181) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@sith7

hm ... pedig egy med elvileg nem arra való, hogy a pálya sarkából lövöldözzön :((

A kezdetekben talán még lehetett egy kő-papír-olló beütése a játéknak, de jelenleg nem ennyire egyszerű a felállás.

Nem a tank típusa, osztálya határozza meg, hogy mire való, hanem a tank képességei és adottságai.

Példának okáért a Tigrissel sem megy közelharcba az ember (már ha teheti...), pedig heavy...és a Maussal sem illik sniperkedni, pedig német.

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#62184) sith7


sith7
nagyúr

Értem, köszönöm a választ mindkettőtöknek, akkor ez tényleg más stílust követel

A Tigris - es példa nagyon jó, nekem is van, és igazad van :K

(#62185) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Emberek. Ezt a replayt pörgessétek végig. Inkább nem mondok semmit, a tettek beszélnek helyettem. Ilyet még nem láttam. :DDD
De basszus, ha csak ránézek, hányan maradtak életben, elfog a röhögőgörcs. :C

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62186) dfsz34


dfsz34
őstag

Azon gondolkodom, hogy mi a helyes stratégia, ha az ember egyedül marad egy arty ellenében?

Most így mentem egy ászos kört a vk3002d-vel, de ami dühít, hogy az utolsó artyt nem tudtam kiszedni, hanem ő lőtt ki engem. Nincs hatodik érzékem és nem számítottam rá, hogy spotol. Amikor láttam, hogy lő, próbáltam hátrálni, de nem volt esélyem. A kemper mocsok kilőtt.

[link]

Ez már többször előfordult velem, hogy a sunyi kemper arty bebújik egy bokorba a zászlójuk mellett. Spotolni általában nem tudom, most is csak azért tudtam, mert kilógott egy része, de ha jobban helyezkedik, akkor még spotolni sem fogom.

Ha van hatodik érzékem, akkor esetleg "kitapogatom", hogy biztonságos-e kijönnöm a fedezékből, de sok idő, mire ilyen kis alfával kiszedem.

Az ok, hogy máshogy kellett volna taktikáznom kicsit, de nem igazán jut most más az eszembe, esetleg minden lövés után azonnal fedezékbe, az működött volna esetleg. Valószínű már hamarabb is spotolt és várt rám, de sajnos az első spotnál mennem kellett, mert nyílt terepen voltan, nem azt néztem, hogy milyen messze van.

Az a baj általában, hogy a rohadékot nem lehet spotolni a bokorban, maximum számíthat rá az ember, de akkor is kérdés, hogy mi a francot lehet tenni ellenük. Volt már, hogy full sebességgel elhúztam egy Grill előtt kb 200m-re T49-el (kb 60km/h sebességgel) és kilőtt kb 2 sec azután, hogy lámpa gyulladt, tehát volt 5 másodperce engem becélozni teljes sebességem mellett, mehet a búsba az rng-vel a program. Arra gondoltam, ha fordulni kell, akkor szétugrik a célzóköre, de ez nem működött.

Eddig egy megoldás működött, de ehhez nagyon gyors tank kell, hogy megyek az arty irányába teljes gázzal cikk-cakk-ban, akkor általában ellövi magát idegességében, de még ez sem teljesen tuti módszer.

De a Vk3002d-vel ez esélytelen, nem gyorsul annyira, hogy egy ilyen manővert meg tudjak vele tenni.

Szóval, ha vkinek van vmi jó ötlete, szívesen meghallgatnám, mert már többször megjártam arty ellenében, ha úgy maradtunk, hogy csak én voltam egyedül ellene (vagy bot agyú csapattársak, akik nem mozdultak és nem segítettek).

(#62187) Diarmand válasza dfsz34 (#62186) üzenetére


Diarmand
senior tag

Mással van a baj. Kapkodsz, nem célzol rendesen még akkor sem, mikor lenne rá időd.
A végén a Su100-at illett volna jóval több megmaradt hp-val elintézni és nem leállni vele szemből putyogtatni úgy, hogy két arty is volt még az ellenfélnél. Többször is pattantál a Su100-ról, nem mozogtál és az arty is belőtt. Ez már-már amatőr hibák.
A GW Pancser helye valamennyire sejthető volt, már ha figyelted, hogy milyen irányból lőtt be a szikla mögé, amíg a Su100-zal harcoltál. Fel is villant, tehát tudtad a helyét, mégsem próbáltad más irányból támadni, bár időből sem volt túl sok. Ha az első leadott lövés után egyből visszahúzódsz, nem talál el. Talán arra vártál, hogy újra meglődd....?

HáGé: Vicc az a replay :DDD

(#62188) dfsz34 válasza Diarmand (#62187) üzenetére


dfsz34
őstag

A su100 nem érdekel, szerintem abban a helyzetben kb ennyit lehetett vele csinálni. Ferdén állt be és csak a teteje látszott ráadásul, iszonyat pattintós így, ez meg egy tier6 ágyú, még így is örültem, hogy egyáltalán sebezni tudtam amellett, hogy a két arty is szorongatott.

Arról nem is beszélve, hogy ez az ágyú garantáltan mellé lő, ha nincs teljesen becélozva. Nem lehet vele ugrálni nagyon vagy mellé megy. Ezt illik róla tudni. Pontos, de kell neki a teljes becélzás.

Ha feltételezem, hogy a győzelem a cél, nem a döntetlen, akkor ki kell szedjem a GW pancsert, de ahhoz 3-4 lövés kell. Mondjuk az érdekes, hogy dupla bokor (ő is meg én is) mögött felspotolt, bár lehet, hogy bino-ja volt. Ha lett volna hatodik zérzékem, akkor kitapogatom, de nem volt. Ezzel együtt 1 lövés után már tudja, hogy hol vagyok, ha ott próbálkozom újra, akkor odapörköl. Valószínűleg korábban spotolt és várt rám, mert nem láttam, hogy mozdulna az ágyúja, az segíthetett volna.

Artyra ilyenkor vagy rámászni lehet szerintem, cikk-cakk-ban vagy elhúzni előtte, hátha mellé lő vagy messzebbről kiszedni, de az nagyon idő igényes és talán a háznál lett volna legközelebb jó leshely. Kérdés, hogy onnan meglátom-e, szerintem nem.

Valami biztonságosabb jó technikát ki kell az ilyen helyzetekre találnom, mert nagyon gyakran előfordul, hogy a sutyerák kemper arty beáll a bokorba és nem lehet igazán spotolni vagy ha spotolom is, akkor meg ő is lát engem. Valahogy közel kell hozzá jutni, hogy az autoaim-el tudjam jól lőni mozgás közben is, na ez a rész nem eccerű.

(#62189) Antonius1978 válasza LZs?! (#62160) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nincs visszajatszasod ?
Amugy latom hogy az egyik legenysegi tag magyar bevandorlok sarja - Barczay :C

(#62190) zsolthee válasza dfsz34 (#62188) üzenetére


zsolthee
senior tag

Az első lövés után amit a GW-re leadtál, el kellett volna indulni.Egy kis taktikázásra még lett volna időd.
Mondjuk a célkereszt ide-oda rángatása engem is zavart. Nem csak egyszerűen szétnéztél a lövés után, hanem mindig vissza-zoomoltál és elmozdítottad a keresztet...feleslegesen.
Azért ügyes voltál. Grat. :)

(#62191) olcsii


olcsii
aktív tag

szerintem aki lila játékos általában jól játszik:) én is jól játszom:P multkor hisztiztek is elhallufon elindultam balra a lejtő peremén az e75 lejött és fel deritett és persze hogy szétlőttek:. utána ment a hiszti hogy weeőő weeőőő best player first died! weőőő weőőő noob:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#62192) sequator válasza dfsz34 (#62188) üzenetére


sequator
senior tag

Ez függ az artytól is: franciákkal és talán az angolokkal is jól lehet TD módban harcolni.
Értelmes artysta ilyenkor egy jól rejtett kevésbé nyilvánvaló rejtekhelyet keres és megvárja míg közel érsz, hogy biztos legyen a találat, mert újratölteni várhatóan már nem lesz ideje.
Az álcájára és a spotjára számíthat, meg a splash dmgére.
Ha tudod hol volt utoljára, akkor könnyebb dolgod van. Ha ő is tudja hol voltál utoljára, akkor meg kell lepni, hiszen általában lassan fordul és nagyon szétesik a célkeresztje. Valamint mozgás közben csökken az álcája.

100%-ban alkalmazható, bolondbiztos taktikát nem fogsz találni. Az ellenfél (arty, de bármely tank esetében igaz) gyengeségeit és a te tankod erősségét kell kihasználni az adott helyzet megoldásához.

sautia

sequator

(#62193) LZs?! válasza dfsz34 (#62186) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@dfsz34

Dolgozom, nem tudom megnézni a replay-t, így ne haragudj, hogy látatlanban kérdezek.

1. Ha a 75/L70-nel mész, akkor a kis toronnyal?

Amenyiben L70, akkor szerintem használd a stock tornyot: valamivel kisebb HP és RoF, de a súlykülönbség érezhető a tank mozgásán.

2. Jól olvasom a többieknél, hogy megálltál ahelyett, hogy mozgásban maradsz?

Ha rohansz arty vagy TD felé, akkor inkább auto-aim és cikk-cakk, utóbbi lehetőleg ritmus nélkül. Fogsz pattani, illetve mellé lőni, de ráérsz megállni, ha a másik már ellőtte magát.

Nevermind...

(#62194) Pug


Pug
veterán

A láthatatlan, előre-hátra mászkáló roncsok fantasztikussá teszik ezt a hulladék játékot.... :W

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#62195) #43783936 válasza Pug (#62194) üzenetére


#43783936
törölt tag

A zombizankokat már megszoktam.
Az viszont ki tud akasztani, amikor négyszer lövök rá potyára egy Borsóra, és csak amikor megközelítem, akkor derül ki, hogy egy kilőtt is-3 mögött volt.
Hiába a kilőtt is-3-nak olyan szuper a camója, hogy nyílt terepen 200 méterről még nem látszik. :DDD

(#62196) rlazol válasza #43783936 (#62195) üzenetére


rlazol
addikt

az a mod, ami fehérré alakítja a kilőtteket nem segít?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#62197) Bingisz


Bingisz
addikt

Esziken!


:B

Epikus pillanat amikor sikerül 11-et belelőnöm az RHM-be. Mondjuk utána már nem volt probléma a HE-vel. :DDD

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#62198) Drenadar válasza rlazol (#62196) üzenetére


Drenadar
veterán

gondolom ha meg sem jeleníti a tankot, akkor nincs mit fehérre festeni? :D

(#62199) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

A két T49 lehozza a meccset. A vége igencsak parás lett, az utolsó artyt az utolsó lövedékkel lőttem ki köszönhetően szakasztársamnak.


[T49 csata]

WN8: 7197

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#62200) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ezt azoknak mutatnám, akik szerint a B1 szutyok. A B1 szutyok lenne, ha tier 6-ig menne, de mivel nem megy, ezért nagyon is fasza. Vicceske. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.