Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#63601) Bad Pritt válasza Clodovicus (#63600) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Régen volt 3002DB, az lett integrálva a Leo 1-ig vezető ágba és kapott egy kistesót T6-ba.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63602) scyllarus válasza TESCO-Zsömle (#63594) üzenetére


scyllarus
veterán

Teljesen egyetértek. Nekem is van egy, néha előveszem, de akárki akármit mond, piszok könnyű vele játszani. Csak itt nincs lepattanó, vagy talál, vagy mellé, de ugyanolyan random, mint bármelyik tankban.

Zsolt_72: igen, nagyon függ attól, miben ülök. Az M7-tel voltam a múltkor úgy, hogy állandóan körülöttem csapkodott a mennykő, de nem találtak - de ez egy ilyen tank, ilyen pörgő-forgó harcmodorral. Az E-75-tel ezt nem tudom megcsinálni, és néha kell 1-1-ezni minden tankkal.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#63603) Clodovicus válasza xAttilax (#63585) üzenetére


Clodovicus
csendes tag

Szerintem ha több scout lenne minden oldalon az hosszútávon hatásosan csökkentené az artyk számát, szerintem egyedül csak tőlük tartanak. Pillanatnyilag scoutból -pláne aki ért is hozzá- kevés van, valszeg mert velük a legnehezebb játszani és befolyásolni a csata végkimenetelét ha bénák a társak, ők vannak leginkább a többiekre utalva.

Légy jó Mindhalalig!

(#63604) KaLeun válasza Stigma.HC (#63579) üzenetére


KaLeun
senior tag

Egy papír medben 1shottoltak, azon a ponton ahová minden legalább 2+ agysejttel rendelkező arty célozni fog. Az ilyen helyeknek mondjuk adhatjuk a TESH (Tipikus Első Spot Helye) nevet, ha az ellen totál paradicsom, akkor lehet próbálkozni a rendes spottolással. De ebben az esetben látható, hogy több unicum, kék és zöld med is van az ellenfélnél, így ilyenkor tuti, hogy egyből spottolni fognak. Ami belefér: max. egy gyors karika a jobbra levő szikla körül, vagy a világítótorony felé vezető emelkedőn "kinézel" vagy egy óvatos spot úgy, hogy azonnal biztos helyre tudj visszamenni.

Cila

(#63605) Terek


Terek
tag



Eddig ez a plafon az E100-al.igaz hogy bukó,de a best.
Ha a retardált T57 csinált volna valamit talán meglett volna.
Ha 7,5k dam-ra kaptam KIváló sofőr 1.-est akkor az Ászhoz mi kell?
Amúgy a poén az,hogy az arti lőtt ki engem is. :))

(#63606) ddt500hu válasza Terek (#63605) üzenetére


ddt500hu
veterán

667XP biztos nem elég hozzá. Pláne ha a 7,5k dmg-ből 5k 9-es tankokon van.

(#63607) mrszitya válasza TESCO-Zsömle (#63594) üzenetére


mrszitya
senior tag

Ki mondta, hogy nem lehet artyval statot húzni? ;]

Amikor még nem tudtam, mi fán terem a játék, és rátaláltam az "arty" nevű állatfajra, hamar megkedveltem őt - hisz sokkal könnyebb volt vele sikert elérni. A kis SU-5-tel elég brutális mennyiségű meccset mentem (~1500), és a noobmeter gyönyörűen szemlélteti a diagramjain (meg a vbaddict az egyéni tankstatjával), hogy ennek eredménye is volt...
Az ábrákról ugyanis az olvasható le, hogy kb. a 3000. csatám után, amikor drasztikusan kevesebbet játszottam már csak tüzérrel, szépen visszaesett az átlag dmg-em és a WN8-am.

Elég vicces, hogy amikor még javában tomato/narancs voltam a legtöbb tankkal, közben a kis orosz tüzérrel meg már zöld. :D

Na persze - komolyra fordítva, nyilván tényleg jóval nehezebb lett az élet velük a "nagy arty nerf" óta, de egyik-másik még azért ma is alkalmas lehetne a statpadderkedésre, ha valaki elég "perverz" (és ügyes) ehhez. Nekem nincs már türelmem hozzájuk, rettentő unalmas sokszor velük a játék. Mondjuk a brit ágat majd lehet egyszer elkezdem. :)

(#63608) sith7 válasza Terek (#63605) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem 7700 -ra adta meg :K

(#63609) TESCO-Zsömle válasza mrszitya (#63607) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ja, hát a nagy nerf előtt, fele meg negyed ekkora célzókörrel, persze... :U

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#63610) ddt500hu


ddt500hu
veterán

51% mi???

(#63611) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Szóval a tegnapi totál pancser bukó (mondjuk a 36%-os wr mellet ez meg sem lepett):
F155 - Az első három lövésem 3293 sebzés két kivégzett IS-8, és ami utána jön az az agyérgörcs tüneteit hozta elő nálam:

Replay.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#63612) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Csodacsapat.

Replay.

(#63613) ddt500hu válasza Kean_Sorbo (#63611) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hát ezek befoglaltak. De szép volt az ammorack. Én meg wotos pályafutásom legjobb körét szalasztottam el. Köszönhetően az rng-nek aki méltóztatott 315-öt sebezni a WT Pz.IV lövegpajzsába, meg a kedves T30-nak aki nem engedett visszatolatni a fedezékbe.

[ Szerkesztve ]

(#63614) ddt500hu válasza ddt500hu (#63612) üzenetére


ddt500hu
veterán

Még pár megjegyzés. Miért is adná be 2-ből akár csak egyszer is az 1750-es átlagsebzést??? És igen tudom, hogy van valakinek magyarázata a kitolatás közben 120m-ről egy pillanatra eltűnő WTE100-ra is!!! Biztos nem én spottoltam, meg rossz szögben álltam, meg 100%-os álcaskill volt a legénységen!! Rohadjon meg a wg!!! :W Bocs kicsit szidtam a T30-at.

(#63615) fradi81 válasza Clodovicus (#63598) üzenetére


fradi81
veterán

Pár kört mentem csak, de is3 oldalába 3-ból 2x 300 feletti sebzést vitt be, tigrist oldalról gyújtotta, tier 5 ágyú ide vagy oda :) könnyű tank, arty, német td meg sima ügy.

moto g72, Ninebot d28e

(#63616) Bingisz


Bingisz
addikt

Elkészült!


:))

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#63617) Szepi1979 válasza Bingisz (#63616) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Ha már unicum? :-)

“ nem kell mindig nyerni “

(#63618) Chris0321 válasza ddt500hu (#63610) üzenetére


Chris0321
addikt

51% esély az majdnem teljesen azonos esélyt adott a két csapatnak. Ti vesztettetek ez van. Akartam keresni olyan screenshot-ot amit én csináltam jobb esély melletti vereségről de csak egy 56%-ost találtam és pár olyat ami bukó lett volna de megnyertük 40%-ost, 38, 39%-ost is találtam ha kell belinkelem. Az esélylatolgató csak tájékoztatásra való nem garantálja, hogy az is lesz a végeredmény amit vársz.

(#63619) csapee válasza ddt500hu (#63612) üzenetére


csapee
senior tag

Te miert vagy mar megint kek szinu?

Csapee

(#63620) Bad Pritt válasza csapee (#63619) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hülye kérdés egy olyan ember felé, aki beb*szta a monitort a játék miatt. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63621) ddt500hu válasza Chris0321 (#63618) üzenetére


ddt500hu
veterán

Most vagy ennyire hülyének nézel vagy te vagy hülye, vagy vak vagy. Döntsd el. :) Nem a vereség bánt hanem a 1:15-ös vereség! Az 51%-tól legalább azt vártam volna, hogy 7-8 tankot kilövünk. Ez a csata olyan gyorsan véget ért mint ha 10% esélyünk lett volna.

csapee Hát az úgy történ, hogy Sand Riveren támadás módban voltunk. Én az FV 183-al lementem E0-ba de nem tudtam felállni a kicsi dombra mert G0-ban állt két tank és azonnal spottoltak (talán F9-ben is volt egy). Ettől függetlenül én hajlandó lettem volna lőni az ellenséget de J0-ból is lőttek engem úgy hogy nem is voltak felspottolva. Jött egy E5 aki végig ugatta a csatát, hogy mindenki camper. Megkértem szépen, hogy spottoljon már egyet. Erre elküldött a halál f..ra. Bármilyen meglepő ekkor még nem lőttem bele mert jó kedvem volt. :DDD Elmagyaráztam neki, hogy ő hevy tankkal van meg keményebb a tornya stb. Ismét vulgárisan válaszolt majd közölte velem, hogy én is hevy vagyok spottoljak én. Ezzel el is telt a csata fele. Többen megkértek, hogy ugyan lőjek már bele egyet. Hát belelőttem egy laza 1800-ast (itt persze beadja). Persze kaptam hideget meleget majd 30mp a csata vége előtt a biztonság kedvéért kilőttem. Nehogy már túlélje a csatát. Ennyi. Ha csöndbe marad ez nem történik meg. Persze full tomato volt. :U

HáGé Már nem teszek ilyet. :B Itt sem voltam nagyon ideges egyszerűen meg kellett büntetnem a szavaiért. :P Talán még nevettem is közben. :DD

(#63622) Chris0321 válasza ddt500hu (#63621) üzenetére


Chris0321
addikt

A vereség az vereség akár 0:15 akár 14:0-nál befoglal valaki mert senki nem megy vissza resetelni, engem mind vereség ugyanannyira zavar. Az pedig, hogy mennyi esélyt ad az XVM az nem garantál semmit főleg ha a csapat nem teszi a dolgát vagy az RNG úgy gondolja ebben a csatában nem sebzel semmit. Én is lőttem már csapattársra szándékosan de rájöttem, hogy nem éri meg még ha teljesen idióta is azt illető mert a rendszer utána engem büntet és nem tiltatom ki magam egy iditóta miatt sem de még csak büntetést sem fizetek miatta.

[ Szerkesztve ]

(#63623) ddt500hu válasza Chris0321 (#63622) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem értünk egyet.

(#63624) Enzolord válasza Chris0321 (#63622) üzenetére


Enzolord
addikt

Az egy f*s, ha nincs a csapatnak legalább 5-6 kill, bármely paradicsomok vannak Veled, és Unicum szilvák a másik oldalon...
Vereség és vereség közt k*rva nagy különbség van...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#63625) ddt500hu válasza Enzolord (#63624) üzenetére


ddt500hu
veterán

Egyetértünk. :)

(#63626) jozefgucci1 válasza ddt500hu (#63621) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Tegnap hónapok vagy inkább évek után nekem is sikerült békékülnöm . Egy kedves lengyel kartársat küldtam át a hangárba miután kétszer is a halhoz szoritotta az RHm-et a T29-el . Még ő volt felháborodva , hogy kilőttem .Persze még így is én sebeztem a legtöbbet abban a csatában amit elbuktunk . Tegnap hat csatából egyet tudtam nyerni előtte nap pedig tízből tizet . Klántársak a nyáriszünet végétől várnak felüdülést ,de én nem vagyok ennyire optimista .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#63627) Chris0321


Chris0321
addikt

0.9.2 - Szerdán verzióváltás

Lehet újra modolni. :((( Most jut eszembe, Aslain megteszi helyettem nekem csak le kell majd töltenem az instaláló programját. :)

[ Szerkesztve ]

(#63628) myckey válasza Chris0321 (#63627) üzenetére


myckey
veterán

jájá
non mode gáme mod activácion :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#63629) Kalos7


Kalos7
tag

Ritkán játszok csapat módban mert annyira nem vonz.
De ezek után lehet hogy gyakrabban fogok. ;]

(#63630) Chris0321 válasza Kalos7 (#63629) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem ne számíts rá, hogy sok ilyen lesz.

(#63631) Kean_Sorbo válasza Chris0321 (#63627) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Jáj, hogy a guta üsse meg. Megint egy hét mire az a 4 mod jól fog működni amit használok. ;] Meg húzhatom a gépet 5GHz-re, hogy legyen elég FPS.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#63632) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Már itt is megy a reklám :Napi-szar Wot reklám

" Elképesztően jó grafika, fantasztikus játékélmény, realisztikus megjelenés".

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#63633) olcsii


olcsii
aktív tag

Az öcsémet STB-1 el kilőtte a gw tiger p 1950 hpról:) szét verte az asztalt és nem sok kellet volna hogy eladja az stb1 et de most már soha nem fog vele menni.
az előző csatában 1820 at kapott az artytól. lehet abba hagyja pár hónapra megint:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#63634) #48613632 válasza olcsii (#63633) üzenetére


#48613632
törölt tag

Asztal szétver, de a tank marad! :D

(#63635) jozefgucci1 válasza olcsii (#63633) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Soha ne mond , hogy soha ,de át tudom érezni a problémáját. Anno én ilyen miatt adtam el a batchat-et és vettem egy új egeret . :DDD Mostanában nem látlak amúgy játékban el vagy tünve ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#63636) olcsii válasza jozefgucci1 (#63635) üzenetére


olcsii
aktív tag

játszom én majd mindennap:) valamennyit. őő havonta kap egeret:) van mrá annyi lélek jelenléte hogy ne tegye meg azt amit később megbánna, mert korábban már ezt elkövette. és nekem kellet farmolni az 50m-re.

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#63637) Angel1981 válasza olcsii (#63633) üzenetére


Angel1981
veterán

Még mindig jobban "megéri" az asztalt szétverni, mint mondjuk a gépet / monitort....
A hétvégén én is (életemben először) megütöttem a monitort, szerencsére nem lett baja - ha lett volna, akkor tényleg account reset, és pápá! örökre, mert ennyit nem ér meg!

Én a WG helyében osztalékot kérnék a hardvergyártóktól, mert jelentős plusz mennyiséget adhatnak el belőlük a "szenvedélyes" játékosoknak köszönhetően. :))

(#63638) Bingisz válasza Angel1981 (#63637) üzenetére


Bingisz
addikt

Csak az asztalt, csak az asztalt. Az bírja... ;)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#63639) Jolet


Jolet
őstag

a wtf nerf után úgy látom bőven megéri már golddal és a nagyágyúval lövöldözni, már nincs akkora előnye a kisebb ágyúnak...
most ezzel szórakozok a teszten és nagyon élvezem

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#63640) Angel1981 válasza Bingisz (#63638) üzenetére


Angel1981
veterán

Nálam nem, mert egycsapásra leszakad a billentyűzettartó csúszka. :D

(#63641) Iron Funeral válasza Angel1981 (#63640) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Felfújható gumiszoba esetleg? :DDD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#63642) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Egész nap Erlenberg védekezés!!! :W

(#63643) olcsii válasza ddt500hu (#63642) üzenetére


olcsii
aktív tag

kapcsold ki azt a modot.vagy menj ki a szabadba jó idő van:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#63644) sith7 válasza Jolet (#63639) üzenetére


sith7
nagyúr

bőven megéri

- 43000 kredit ? :F

(#63645) Angel1981 válasza Iron Funeral (#63641) üzenetére


Angel1981
veterán

Mint mondtam; életemben először fordult elő! ;)
Tudatosan kontrollálom magam, mert egy játéknak mégiscsak a szórakoztatás és az örömszerzés a legfőbb célja, de most valahogy elgurult a gyógyszer.... :P

(#63646) Jolet válasza sith7 (#63644) üzenetére


Jolet
őstag

kredit annyi van, mint égen a csillag... az nem lehet akadály :D

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#63647) Iron Funeral válasza Angel1981 (#63645) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Amúgy én nem ütök semmit csak kiabálok/káromkodok :)) CS-ből maradt (rossz) szokás.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#63648) sith7 válasza Jolet (#63646) üzenetére


sith7
nagyúr

aha ... :)

(#63649) ddt500hu válasza olcsii (#63643) üzenetére


ddt500hu
veterán

Szeretem azt a módot és kint nem tudok játszani. :P

(#63650) Jolet válasza sith7 (#63648) üzenetére


Jolet
őstag

Még azzal a nyamvadt SPvel is össze lehet szedni napi egy-másfél milkát

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.