Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#62601) #35692544 válasza nemeth989 (#62583) üzenetére


#35692544
törölt tag

A pz4-nek sosem volt 88-as lövege a 75mm L75 vették le róla ami most a hatos medeken van

(#62602) Diarmand válasza #35692544 (#62601) üzenetére


Diarmand
senior tag

Konkrétan a mostani hatos Panzer 4 Schmalturm volt a régi ötös pz4, csak az oldallemezek nélkül.

(#62603) vhw válasza jr1994 (#62600) üzenetére


vhw
addikt

BP?
Erősített idegek neked. :)

A wiki oldal kiírja fokban, ágyúnként a kitéríthetőségeket.

okos67: 88-as Pantherről beszélt.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#62604) Chris0321 válasza #35692544 (#62601) üzenetére


Chris0321
addikt

Én a helyedben elolvasnám még egyszer azt a bizonyos mondatot.

(#62605) LobiDrg válasza emre (#62599) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

A T10-es társa annyira nem mozgatta meg a fantáziámat, de ez papíron elég jól mutat :) Az 50 km/h-s sebesség papíron jól mutat de ezt a gyakorlatban is el tudja érni ? Gondolom kell hozzá a top motor de így is úgy is ki akarom fejleszteni teljesen mert most kezdtem el húzni a med vonalat is így egy pár modult azokon már nem kell kifejlesztenem :)

[ Szerkesztve ]

(#62606) emre válasza jr1994 (#62600) üzenetére


emre
veterán

Seduxen, gun depression nincs.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#62607) jr1994


jr1994
addikt

Köszi, bár úgy álltam hozzá hogy a hetes churchillnél rosszabb nem lehet, hát felkészülök hogy jobb se lesz :O

Valószínűleg az én bénaságom, de a gun depressiont nem találom a wikin, csak a szokásos dolgokat :F

szerk
Zsolthee: köszi neked is! A "sebességet" már el tudom viselni szerencsére :))

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#62608) zsolthee válasza jr1994 (#62600) üzenetére


zsolthee
senior tag

Érdemes a látótávolságot felnyomni neki mert nem az első sorba való.
Sokan szidják, de én szerettem...bár annyira nem, hogy megtartsam. :)
Sose maradj vele egyedül, mozogj együtt a többiekkel. Már amennyire tudsz. :D
Eléggé lomha a drágám.

(#62609) Zeratul


Zeratul
addikt


Egy tank ász amit nem tudom mire kaptam


Ez meg a legröhejesebb módon szerzett medálom. Megszálló egy csiga lassú artyval.

(#62610) #35692544 válasza vhw (#62603) üzenetére


#35692544
törölt tag

Lehet, hogy rosszul emlékszem de pantheren a 75 L100 a sniper cső, és nem rémlik, hogy rajta lett volna tigris hosszú 88-s cső

[ Szerkesztve ]

(#62611) vhw válasza #35692544 (#62610) üzenetére


vhw
addikt

Még a bétában, mikor 8-as volt.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#62612) Zeratul válasza #35692544 (#62610) üzenetére


Zeratul
addikt

Jól emlékszel, a panther II van 88/L71, a pantheren a 75/L100 van top lövegként,

(#62614) Iron Funeral válasza jr1994 (#62607) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ne hagyd magad eltántorítani, a BP messze a jobb mint az előző két tank (bizonyos szempontból jobb is mint a következő), meglehetősen agilis, nagyon jól páncélozott, a lövegnek van elég átütése tier VII-VIII környékén, és tier IX-ben pedig használhatsz egy kis goldot ha nagyon kell (E-75/ST-I hasa, ilyenek).
Én személy szerint 65(?)% WR-el és 1000 feletti átlag XP-vel raktam le a tankot annó, hulldown, sidescrape és általánosságban a tank forgatása teszi remekké a tankot.
Szerintem egy kicsikét lőhetne szaporábban (0,3-0,5s) de ha optimális a helyezkedésed ebből nem lesz baj.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#62615) nemeth989 válasza #35692544 (#62610) üzenetére


nemeth989
senior tag

Pedig rajta volt :K , még a szép időkben amikor 8-as volt, és a csúcs med a 9-es Panther 2 volt. Csak heavyből léteztek 10-esek akkor még. Azután valamelyik patchben lefokozták 7-esre és elvették tőle a hosszú 88-ast, abból is volt a rövid meg a hosszú csövű, mint a Tigrisnél. Rengeteg ember szívét törték össze ezzel, mondjuk azért az E50-esek kárpótoltak érte.
Így nézett ki a drága:

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#62616) nemeth989


nemeth989
senior tag

Lejárt a szerkesztési idő.

Még volt egy dolog, amit nem értettem miért csinálta a wg. Ugye lehetett most valami kampányban T23-mat szerezni. Ezen se kellett sokat agyalni a wg-nek, ugyanis benne volt ez a tank a játékban. Tier7-es medként a Open előtt. csak lecserélte egy majdnem ugyanolyan, nagyon minimális különbséggel rendelkező T20-ra. Szubjektv, de nekem a kinézetre jobban tetszett, mint a t20. Az volt még amit sajnáltam :(.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#62617) Bingisz válasza nemeth989 (#62616) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem tier 8 med volt, és a pershingre cserélték le?
Amúgy a panther csere 6.6-ban jött be. Azért tudom, mert akkor kezdtem el játszani.:)

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#62618) Iron Funeral válasza nemeth989 (#62616) üzenetére


Iron Funeral
őstag

A T23 tier VIII-volt, ugyanazzal a 90mm löveggel mint a T20 egyel alatta, 0.6.5(?)-ben amikor bejött a Patton, a Pershing került a helyére a mai formájában.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#62619) sith7 válasza Iron Funeral (#62614) üzenetére


sith7
nagyúr

+1 :K

Mire meglett a cérna, 5 tank ászt tuti mentem vele, még én is :B

(#62620) bigobert válasza jr1994 (#62607) üzenetére


bigobert
tag

Áthelyezték jobb szélre a wikin, az "armament" címszó alatt keresd.

(#62621) nemeth989 válasza Iron Funeral (#62618) üzenetére


nemeth989
senior tag

Lehet igazatok van, viszonylag biztos vagyok benne, hogy annak idején 3-mas űber szakaszt toltunk. Én t54, haver PII, a másik meg Pershing. Arattunk rendesen :-D. Azóta nem volt T54-em (azt a 2-3 napos minden csata 4x-es eventtel toltam ki :-D ) kíváncsi lennék, mennyit változott.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#62622) jr1994 válasza Iron Funeral (#62614) üzenetére


jr1994
addikt

Köszi, ez azért elég biztató :R

(#62620) bigobert: köszi, bár ami itt "Elevation Arc" címszó alatt fut az nettó baromság szerintem, a -7 fok már egy tűrhető érték lenne, a churchill 7-nek biztosan nincs annyi.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#62623) sith7 válasza nemeth989 (#62621) üzenetére


sith7
nagyúr

Nagyon jó tank a T54, még egy átlagos játékos is tud jó köröket menni vele :K
Gyors, pattintós :))

(#62624) Iron Funeral válasza jr1994 (#62622) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem annak a Churchillnek 3-4 foknyi a gundepression, nem -7, az kizárt.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#62625) jr1994 válasza Iron Funeral (#62624) üzenetére


jr1994
addikt

Akkor a wot wikit ezek szerint erre mégsem használhatjuk. És leírják, hogy -7 és +20 fok [link]

Tud valaki olyan oldalt ahol valós gun depression értékek vannak? :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#62626) bigobert válasza jr1994 (#62622) üzenetére


bigobert
tag

A feltüntetett adatokért nem vállalok felelősséget. :N

(#62627) mcwolf79 válasza jr1994 (#62625) üzenetére


mcwolf79
veterán

[talán ez jó lesz]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#62628) vhw


vhw
addikt

A 6 pdr löveghez jár a -7°. A 75-ös ágyúkhoz 4° körül volt, azt hiszem.

Sajnos ez a nagy wiki frissítés arra volt jó, hogy eltűnjön egy rakás info.
Anno ágyúnként volt kitéríthetőség megadva, előre/oldalra/hátra (típusonként ez is változhat).

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#62629) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Top of the tree:
[arty-k]

Hányós smiley

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#62630) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Most tudtam meg, hogy az M60 reflektora fel is tud villanni, szerencsére kicsaptam, de röhögött rajta a MUROP-os srác is :DDD

=^-^=

(#62631) jr1994


jr1994
addikt

Köszönöm mindenkinek a segítséget, úgy tűnik a zinterneten megint mindenféle egymásnak ellentmondó infók vannak, sajnos a legutóbb linkelt oldal is -8 fokot ír a BP-re ami tuti nem jó, szóval én itt most feladom. Inkább adok a fórumtársak véleményére:

(#62606) emre: "Seduxen, gun depression nincs."

:D

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#62632) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Kezdő artysnak melyk vonalat ajànlanàtok ? Én a fracia és német vonallal szemezgetek :)

(#62633) PR0JECTNR56 válasza LobiDrg (#62632) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Tetszőleges TD, Heavy, Medium, Light vonalat. ;]

(#62634) L-e-f-i-e válasza LobiDrg (#62632) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

A német artyk összeségében jók, és közkedveltek, jelenleg a brit arty (tizes) ami az összes közül a legjobb talán, de a német vonal úgy nagy általánosságba véve kedveltebb a franciánál mindenképpen.

=^-^=

(#62635) Szepi1979 válasza mcwolf79 (#62629) üzenetére


Szepi1979
senior tag

KV4 garázsban marad két hétig. :-(

“ nem kell mindig nyerni “

(#62636) LobiDrg válasza L-e-f-i-e (#62634) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Köszi. Szerintem akkor a német arty vonalat kezdem el :) Remélem nem lesz nagy szìvàs mert elég tapatalatlan vagyok ebben a témàban.

SHiZUOK Köszi.Megfogadom a tanàcsodat :D

[ Szerkesztve ]

(#62637) emre válasza jr1994 (#62631) üzenetére


emre
veterán

Komolyan, a csörcsill után azt hitten ennél csak jobb lehet, de nem. Duplázni sincs kedvem hozzá, semmi helye T7-ben ahol olyan gépek vannak mint a Tigris, IS, T29.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#62638) joergie válasza LobiDrg (#62632) üzenetére


joergie
őstag

szvsz kezdőnek francia vagy britet ajánlanék. Igazából kezdőnek az a lényeg, hogy minél többször lőjél, tehát azok a jó ágak, ahol magas a damage/minute tier5-8ig. Lényeg, hogy megtanulj mozgó célpontot eltalálni.
Ha magas a dpm, alacsony a splash dmg, szóval csak azokkal a lövésekkel leszel eredményes, amelyik talál is, tehát rászorulsz, hogy pontos legyél.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#62639) mcwolf79 válasza Szepi1979 (#62635) üzenetére


mcwolf79
veterán

Akkor én mit mondjak a T95-re :O
Most gyűjtök a nagy ágyúra, erre tessék :W Bár fent van a repszpáncél, de akkor is idegesítő tud lenni a sok retekegér arty.
Bár kötve hiszem,hogy emiatt nagyon túlszaporodnának az arty-k. Kreditgyűjtésre talán a legszarabb módszer, max. azok fogják nagyon tolni,akik ezt az ágat húzzák.

emre:
Azért szerintem ennyire nem vészes a dolog. Hátsó sorból támogató tanknak nem olyan rossz a BP. Kellemesen lehet leláncolva tartani az ellenfelet hála a nagy ROF-nak, az ágyúja is elég pontos,tehát kompenzálható a kicsi pen.
Egy szó mint száz, nem kezdőknek való tank, de használható.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#62640) Szepi1979 válasza mcwolf79 (#62639) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Huh igaz nyertél. Az még a KV4-nél is nagyobb arty mágnes.

“ nem kell mindig nyerni “

(#62641) #43783936 válasza mcwolf79 (#62639) üzenetére


#43783936
törölt tag

Vigasztaljon a tudat, hogy a nagypuska ló lesz majd a T30-ra is.
Amint meglett az ágyú, én félretettem a T95-öt.

(#62642) Iron Funeral válasza jr1994 (#62631) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Pedig annak kivételesen tényleg -8 fok ;)

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#62643) jr1994 válasza Iron Funeral (#62642) üzenetére


jr1994
addikt

dehát akkor az jó! :C

akkor lassan ki is próbálom a herceget, csak lefoglalt hogy a másik accban meglett a JT.

ez esetben adok még egy esélyt annak az oldalnak, hátha jók a többi tank adatai is.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#62644) #43783936 válasza jr1994 (#62631) üzenetére


#43783936
törölt tag

Kibírható a BP, főleg ha már volt dolgod az angol td vonallal.
A Cérnát csak ezért adtam el, mert a Centurinon majdnem ugyanaz, így azt hagyom bent a garázsban.
A Conqueror pedig egy álom a nagypuskájával, az is megtartós lett.

Lehet hogy elfogult vagyok, de nekem bejöttek az angol vasak. :D
A Cometet most vettem vissza, hogy legyen társasága a Cromwellnek és a Centurionnak.

(#62645) Iron Funeral válasza jr1994 (#62643) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem használj Tank Inspectort.

Ez megmutat neked mindent a tankokról, kezdve a páncélvédettségőt a hard statokon át egészen a soft statokig mindent. SŐt ami azt illeti még egyéb live statokat is mutat, mint pl. átlagsebzés csatánként, win rate, hit rate, stb. stb. stb.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#62646) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Na ez a Pnather/M10... ez egy nagy kalap szar. De az, hogy 500 sebzésre 20K profitot hoz, az azért úgy nem gyenge, nem csodálom, hogy még tier 8-as prémeket is megelőz avg. bevétel szempontjából. Ha valakinek drágák a tier 8 prémek (és a SuperPershing is), de jól akar pénzt keresni, az ezt vegye meg. Nem jó vele a játék, nehéz ügyesen használni, de tényleg szórja a zsetont.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62647) benvolio


benvolio
őstag

Nem igazán kedvelem a Jackson-t a lassúsága miatt, de ez f@ssa a tankászokat. ;] Az elején cseten a T29 "gold bob"-ozott engem, vissza írtam, hogy "no gold", mert tényleg nem azzal lőttem, de a végén mikor kiszedtem viszont már goldoztam, akkor írtam is neki, hogy "this gold". ;] Kedvenc medálom a Kolobanov, van már nyolc. :))
Üdv!

(#62648) Zeratul válasza joergie (#62638) üzenetére


Zeratul
addikt

Francia artynak se sebzése se splashe nincs, csak nyugodt idegrendszerűeknek ajánlott.

(#62649) jr1994


jr1994
addikt

Nem kellett volna ennyit parázni a BP miatt, a Churcill VII után szinte megváltás. Tényleg van értékelhető lövegsüllyedése, és még stock ágyúval is használható. Az ötödik csatára már már a második első osztályt kaptam, de most még egy acélfal meg pascucci is összejött. Jó, tier 9-et még nem látott de szerintem mire lejár a kezdeti mm könnyítés ki is tudom farmolni a nagy ágyút :K

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#62650) csapee válasza Zeratul (#62648) üzenetére


csapee
senior tag

Ellenben nem egy reumas csiga, a nemet artyk a palyak felen hasznalhatatlanok. Sehova nem er oda;] , de ha betalal azt megjegyzik.

Csapee

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.