Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#62101) Jolet válasza #40993792 (#62100) üzenetére


Jolet
őstag

na majd holnap megtekintem.. kíváncsi vagyok rá

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#62102) bigobert válasza Bad Pritt (#62094) üzenetére


bigobert
tag

Úgy vélem, az assist damage-ot is beszámítja. Az utolsó csatám, amit belinkeltem, dobott 2 pontot az átlagsebzésre, és az átl. assist-ra is valamennyit. Ez a növekedés adott 1%-ot. (Vagy ha nem is az utolsó csatám, de napok óta nem változott semmit a mutató.)
Magamhoz jó, 85%-nál jobb, de konkrétan 546 átl dam és 546 átl assist dam a statisztikám. Így leírva nem is sok. Lehetne javítani rajta bőven, de light szerepben játszok vele, és félek, hogy hátba lőnének a kedves társaim, ha máshogy gondolnám :B

[ Szerkesztve ]

(#62103) bigobert válasza bigobert (#62102) üzenetére


bigobert
tag

Mielőtt kijavítana valaki, élnék a lehetőséggel, és megtenném magam. Elfelejtettem, hogy csak a 9.1 óta nézi az átlagot. Így az előző kommentemben írt átl. dam. nem túl mérvadó, mivel az első 150 csatám vörös időszakomból való, a második 2-300 9.0-ból, és csak az utolsó 100-150 a 9.1-ből. (Nem pontos adatok.)

wn8 alltime
average damage dealt
average damage via radio

Elnézést, ha okoskodásnak tűnik, csak érdekel a téma, és próbálom megérteni.

[ Szerkesztve ]

(#62104) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

3 perc 34 másodperces meccs Komarinon! :Y Ráadásul foglalásos vereséggel. Ezt nevezem, rendesen ledarálták az egyik oldalt, ezen a pályán még nem is láttam ilyet. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62105) Bingisz válasza Bad Pritt (#62104) üzenetére


Bingisz
addikt

Miafanc? Előszedtél valami ezeréves replayt?
Akkor mentek ilyen meccsek komarinon utoljára....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#62106) sith7 válasza emre (#62088) üzenetére


sith7
nagyúr

értem... nekem 1 löwe van /1 hete/ ami német, jelenleg az E100 legénysége csücsül benne .... sajna német med prém tankom nincsen .. egyébként így 3 nap után már látom, hogy nagyon - nagyon lassan lesz meg az a 100k xp :((

(#62107) Bad Pritt válasza Bingisz (#62105) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nope, 5 perce történt.
Igazából én voltam a hülye, mert totál nem is figyeltem, meg mókás volt az elején, hogy senki nem tudta kitörni a tankcsapdákat, elég fail, azt hittem 25 tonna elég lesz már hozzá. :D
Replay.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62108) rlazol


rlazol
addikt

A párducom van nyári festés. Ami persze nem jelenik meg sivatagi és téli pályákon. Lehet olyat, h vhogy azokon is legyen megfelelő álca?

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#62109) Bad Pritt válasza rlazol (#62108) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A megjelenéses menüben lehet választani téli, nyári, sivatagi közül. Ott van baloldalt az opció.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62110) ddt500hu válasza rlazol (#62108) üzenetére


ddt500hu
veterán

Igen. Megveszed a téli meg a sivatagi festést is. :C

(#62111) Jolet válasza rlazol (#62108) üzenetére


Jolet
őstag

meg kell venni mind a három fajtát

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#62112) rlazol


rlazol
addikt

azt hittem, akkor a többit elvesztem, köszönöm!
még egy: a SU-152-esnél lehet vmiről kivülről látni, h melyik ágyú van rajta? 792 sebzést kaptam most tőle, eddig ilyet még sose kaptam, mindig 300 körül volt... Ami persze szintén nem kevés, de máshogy állok oda, ha tudom, h egy lövéses vagyok neki. Illetve nem állok oda. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#62113) Bad Pritt válasza rlazol (#62112) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

152
122

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62115) rlazol válasza Bad Pritt (#62113) üzenetére


rlazol
addikt

aha. :/ ennyire látványos? köszönöm, legközelebb figyelek rá.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#62116) scyllarus válasza rlazol (#62115) üzenetére


scyllarus
veterán

SU-152-vel szembekerülve mindig számíts a nagy bekapott sebzésre. Egyrészt a 152-es a stock ágyúja, másrészt sokak szerint (szerintem is) nem is érdemes mással használni. Nemrég kitárgyaltuk, a 122-est sem a penje, sem a pontossága nem teszi alkalmassá T8-9-es csatákra, amikből azért bőven jut egy T7-es TD-nek.
Tegnap én is élvezkedtem vele, Stürer Emil egy lövés, T-34-x is 700 fölött kapott. És gold nélkül, sima HE-vel használom.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#62117) unravel válasza rlazol (#62115) üzenetére


unravel
őstag

Az alap XVM beállítás csillagot vagy aposztróf jelet rak a játékos neve után annak akinél alap torony van.
[link]

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#62118) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Aztak*rva, 400 xp-re másodosztály Durchbruchswagennel. :DD Ez akkor egy elég siralmas tank lesz (Captain Obvious).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62119) A Zéé válasza Bad Pritt (#62118) üzenetére


A Zéé
addikt

lassú, papír, meg még az ágyúja is szar :D

M4 Shermanra milyen felszereléseket rakjak? Illetve melyik ágyúval értelmesebb használni? A 105-ös tényleg annyira jó?

Just a simple Lineman...

(#62120) scyllarus válasza unravel (#62117) üzenetére


scyllarus
veterán

Tényleg, felmerült bennem egy kérdés: és a legtöbb TD-nél jelez valahogy? Merthogy a SU-152-nél senki sem fog tornyot cserélni, mert nincs neki olyanja :)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#62121) Bad Pritt válasza A Zéé (#62119) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Annyira azért nem papír, forgatgattam és 1v1-ben majdnem megvolt egy Pz III/IV. Az ágyú azért érdekes, mert a Pz IV D-n is ez volt, ott sem volt túl jó, de a Pz III-on valami eszméletlen fasza meccseket lehet vele menni. Hát mindegy, túl kell esni rajta.

Shermanre szerintem töltésgyorsító, meg én most a két 5-ös medemre felváltva rakom át az álcahálót meg a periszkópot, mert mindkettővel csak támogatok. Ha a 76-ost használod Shermanen, akkor neked is ezt ajánlom, a 105-össel talán a periszkópot le lehet cserélni célzásgyorsítóra vagy ventire.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62122) Diarmand válasza Bad Pritt (#62121) üzenetére


Diarmand
senior tag

Csak Neked :DDD

[link]

(#62123) Angel1981 válasza Bad Pritt (#62118) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát, a wot wiki is biztos leizzadt, amikor a tank előnyeit kellett felsorolnia.... :D

(#62124) Diarmand válasza Angel1981 (#62123) üzenetére


Diarmand
senior tag

Kicsit szenvedős, de arannyal kapsz egy gyengébb Matildát :DDD És elég sokat megy a saját tierjében.
A kövi is ugyanez lesz, de ott az ágyú úgy érzem kárpótolni fog :K

(#62125) scyllarus válasza Diarmand (#62124) üzenetére


scyllarus
veterán

Arannyal. És egy jóval gyengébb Matildát. Matildával pont szeretem ezeket, jó sok hp-t lehet róluk lelövöldözni, veszély nélkül :)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#62126) Diarmand válasza scyllarus (#62125) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ez a specialitása a DW2-nek :D Ha darálni akarsz, akkor kénytelen vagy jó sok aranyat betárazni, mert már egy másik DW2 is megszopat a normál lőszereddel ha szemben áll, de a skótok döntött páncélja is sokszor kiröhög. Baszki egy A20-nak jobb ágyúja van, mint ennek heavy létére:(
Ez az a tank, amivel nem szégyen goldot lőni, szal gyere csak a Matildáddal :P

(#62127) Vikthor


Vikthor
nagyúr

úgy érzem a Maus ágyúja jobban üt és nagyobbat sebez mint a Jagdtiger tier X-es vagy ferdi tier X-es ágyúja. Pedig elvileg ugyanazok a statok, ti is ezt tapasztaltátok?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#62128) Kean_Sorbo válasza Vikthor (#62127) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Szerintem nem, de lehet hogy mivel magasabban van jobban belehet lőni vele a gyenge pontokat (ez csak egy feltételezés).

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#62129) Vikthor válasza Kean_Sorbo (#62128) üzenetére


Vikthor
nagyúr

hmmm, lehet, de rendre 570-630-akat sebzek, míg a Jagdtigernél meg a ferdi 10es ágyújával inkább 480-520 körül mozgott... na majd még jobban letesztelem, mert tegnap fejlesztettem ki és vettem meg.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#62130) Kean_Sorbo válasza Vikthor (#62129) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

De 612 a legnagyobb sebzése.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#62131) Jolet


Jolet
őstag

ennek a type-61-nek az egekben lehetnek az elvárásai
alig ad xp-t
másnak is így van?

Type 61
Szerzett tapasztalat:1 347 Szerzett kredit 64 127
Csatában elért Achievement Kiváló sofőr jelvény: "3. osztály"

Tapasztalat: 2 694
Javitás: 14 127
Lőszer: 18 000

Bevétel: 32 000 WN8: 4 808 (100)

4 kill és 3685 dmg
ja és kaptam a legtöbb xp-t és én sebeztem a legtöbbet
mindenkit megöltünk

érthetetlen
így sosem lesz meg az a 255 ezer a hó közepéig

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#62132) #70516736


#70516736
törölt tag

ezt a %-ot hol lehet megnézni?
a t49-en már van egy csillagom :)

(#62133) Vikthor válasza Kean_Sorbo (#62130) üzenetére


Vikthor
nagyúr

akkor annyi, de én is csak nézek nagyokat, hogy elvileg 490 damage van megadva neki és rendre 550+-ps lövéseket adok le vele, ami persze jó csak fura,

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#62134) emre


emre
veterán

seriousthreat lorry40t grind élõben....

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#62135) xenom0rph válasza emre (#62134) üzenetére


xenom0rph
őstag

Nem tiltott véletlenül az a löveg irány jelző mod amit használ....?

halahala

(#62136) Bad Pritt válasza emre (#62134) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez az a csávó akit múltkor fikáztál, nem? :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62137) Vikthor válasza emre (#62134) üzenetére


Vikthor
nagyúr

"fuck my life" kb semmi értelme nincs amit mond, "baszd meg az életem" :F lehet hogy jól játszik, de valljuk be egy vidéki nolifer suttyó... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#62138) Bingisz válasza xenom0rph (#62135) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#62139) emre válasza Bad Pritt (#62136) üzenetére


emre
veterán

vele kapcsolatban nem emlékszek hasonlóra

mod:

de Ph3lan-lan egyik videóját illettem némi kritikával [link]

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#62140) xenom0rph válasza Bingisz (#62138) üzenetére


xenom0rph
őstag

Akkor kaphatnék erre a modra egy letöltési linket? Mert eddig azért nem használtam, mert úgy tudtam, hogy tiltott. Angolul fogalmam sincs hogy keressek rá. :D

halahala

(#62141) Bingisz válasza xenom0rph (#62140) üzenetére


Bingisz
addikt

Passz. Az OldsSkools modpackban van benne. De majd elkérem a nevét.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#62142) emre válasza xenom0rph (#62140) üzenetére


emre
veterán

Minimap(Advanced) v.2

vagy gun direction minimap, de ha letöltöd a Bingisz által említetted abból is ki lehet szedni

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#62143) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Bingisz, emre köszönöm!

[ Szerkesztve ]

halahala

(#62144) Bad Pritt válasza emre (#62139) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Volt egy forma, aki nagyon le lett szólva, mert rakott fel vidijót Youtube-ra, amiben full golddal zúzott T69-ben, de nem emlékszem már kicsoda.

Amúgy most néztem egy meccsüket, pont az ilyen játékosmentalitás miatt gyűlölöm ezt a színnázcizmust a játék körül, meg az egész lilázás, pirosozás dolgot, ami most már állandó lett. A lilák utálják a pirosakat, mert bénák és hülyeséget csinálnak, a pirosak utálják a lilákat, mert van köztük néhány olyan, aki folyton bepofázik nekik, és ez alapján lesz minden jó játékos megítélve. Elég gáz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62145) emre válasza Bad Pritt (#62144) üzenetére


emre
veterán

Ha amit linkeltem megjegyeztem arra is nagy valószínűséggel emlékeznék. A T69 full golddal nem annyira gáz, mert személyes tapasztalataim szerint a PCT lövedékből egy mellé megy egy meg pattan, ami 4-es tár esetében nem olyan vicces, és azzal a géppel menekülni sem egyszerű.

Egyébként nagyjából megegyezik a véleményünk. De hozzá kell tenni, hogy a steam külön műfaj, ide kell valami szar duma ami adott esetben érdekessé teszi. De velem is előfordul hogy ez miatt néha már én éreztem kellemetlenül magam.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#62146) szallasi007


szallasi007
őstag

Nem beleszólni akarok a lila piros harcba de azoktól a liláktól kifejezetten idegösszeroppanást kapok akik heavyvel és TD-vel (tudom tdvel kempfesztelni kell) beáll egy sarokba, a csapat felholtra lövi az nmyt ő meg kijön a bokra mögül és learatja a babért. Ugyanakkor meg tegnap én IS-8 ő waffen 100-al volt. Ketten 12-öt löttünk ki. Hol én mentettem meg őt hol ő engem és halál után megköszönte hogy nem hagytam magára mikor tré volt a helyzet vagy újratöltött. (Csata bukó volt de volt 5k sebzésem meg 3k spotom)

[ Szerkesztve ]

(#62147) rlazol válasza #70516736 (#62132) üzenetére


rlazol
addikt

a jármű statisztikáinál.
Szolgálati Feljegyzés/Járművek - adott jármű kiválaszt=> kitüntetések a jobb oldali oszlopban - " A Kiválóság jele" fölé viszed az egeret és ott mondja, hol tartasz.

Lila vs piros
én piros vagyok és nincs bajom, ha egy lila beszól, nem örülök neki, de nem miatta olyan a statom, amilyen. Lenyelem és igyekszem figyelni, h mit csinál.
Az már inkább idegesít, amikor nálam is gyengébb, vagy nem sokkal jobb játékosok (WN8<500) noobozzák meg tomatozzák a csapatot, akár a játék kezdete előtt, akár a korai haláluk után. Előrerohan középen egyedül Prokhorvoka-n, nyomja az F7-et és amikor 20 mp alatt kilövik fel van háborodva, h senki se segített. Na, az ilyeneknek szoktam felhívni a figyelmét arra, h látom át a stat mutatóit.
A másik ami mostanában többször előfordul, hogy kiharcolom a belem, megyek (magamhoz képest) egy kifejezetten jó csatát (értsd: Pantherrel 1500-2000 sebzés + 1000-2000 spot, 1-2-3 kill), én maradok a végén egyedül vagy kevésmagammal és kapom a noobot meg a tomato-t függetlenül a végeredménytől. Biztos elcseszem, meg lehetne jobban, de - főleg ha nyerünk is - ez bosszant.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#62148) #70516736


#70516736
törölt tag

nincs valakinek egy invite kódja a fiam is szeretne játszani

(#62149) Bingisz válasza szallasi007 (#62146) üzenetére


Bingisz
addikt

Ez nem színtől függ, hanem játékostól.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#62150) Bad Pritt válasza szallasi007 (#62146) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha valaki hátul kempel és csak a végjátékba kapcsolódik be, akkor nem lesz lila, max egy erős sárga, zöld. Egyszerűen nem tud eleget sebezni. Az, hogy valaki kempel, természetes, én is azt csinálom most kb mindennel és működik, franc fog előremenni meghalni, cserébe másokat sem küldök be.
Itt egy ékes példája ennek: ha a középjátékban nem indulok meg, nem nyerjük meg a csatát, mert a T49 és M10 rájött volna, hogy nyomást tudnak onnan gyakorolni a házak között bújó csapattársakra, úgyhogy muszáj volt feladnom a kempelést (amúgyis szar hely volt sajna). Érdemes végigpörgetni szerintem, tanulságos lehet.
Közben lett egy elsőosztályom DW 2-vel, tényleg fasza kis jószág tier 4-ben. :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.