Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#63301) scyllarus válasza dfsz34 (#63297) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, a 12t nagyon jó erre, nekem is feltűnt, azért is írtam ide :)
Igen, sokszor probléma a csapat, de hát tudjuk, a játékosállománnyal vannak gondok. És majdnem minden tanknál akad olyan okos, aki tudja a tutit (Tiger miért nincs elöl T9-es csatában, pedig heavy, német medek miért nem flankelnek, hiszen medek, Hellcat miért nem spottol, pedig gyors, ELC miért nem rohan előre azzal a rádióval, stb.). Ezt be kell kalkulálni light tanknál, én nagyon ritkán hallgatok a többiekre, akkor is inkább a csata vége felé, és megnézem, ki írja.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#63302) alldaybig


alldaybig
tag

Sziasztok!

Haverom az NA szerverre regisztrált, és szeretné ha az accountját áttennék a WG-sek az EU-ra, van szerintetek erre lehetőség?
HA igen, akkor hova küldjek email-t?

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#63303) Djuree válasza alldaybig (#63302) üzenetére


Djuree
félisten

:N

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#63304) K6000 válasza dfsz34 (#63297) üzenetére


K6000
tag

Sajnos a 175 pen nem segíti az 1200 demage elérését. Az elmúlt 11 - 12 csatám pedig tier 10 -ben zajlott le, tier 9-10 tankok ellen. Átütni nagyon nehéz, menet közben gyenge pontot lőni gyakorlatilag lehetetlen. Ha megállok, akkor meg bekapom az egylövéses halált. Ha hátul maradok akkor nem én spotolok, mert a tier 10 medek (tier 9 is) ugyanaz a látótávolsága mint nekem. Ha közelebb megyek, akkor én spotolok, de lőni nem lehet mert oda az álca, (az ellenfél med és td-i is alap 400 méterre látnak). Gyakorlatilag ezen a szinten mindenkinek 400 méter az alap látótávolsága. Csak abban bízhatok, hogy az álcám jobb mint bárkinek a térképen. Persze ez csak az első lövésig igaz...

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#63305) dfsz34 válasza K6000 (#63304) üzenetére


dfsz34
őstag

Hát igen, nem frontális támadásra való. Flankolni meg olyan dolog, hogy beszélni könnyű róla, gyakorlatban meg nem mindig van rá lehetőség.

Ezért mondják, hogy könnyű tankkal a legnehezebb játszani. Nagyon jól kell érezni a csatát vele, hogy hol van szabad folyosó vagy egyáltalán mozgástér, ahol elmehetsz a TD-kért vagy artykért vagy magányos tankos, akit meg lehet lepni.

Igazából átlagban kell lehozd az 1200-t, ami tényleg nem egyszerű, de azt kell csinálni, hogy olyan csatákban, ahol adja magát a lehetőség a maximális lehetséges sebzést ki kell osztani, mert lesznek bizony olyan csaták, hogy még egy sebzőt sem fogsz tudni lőn. Ahol magányos TD-van, arty, meg általánosságban ahol gyenge páncélozottságú tank, már rá is kell mozdulj. Keményebb ellenfeleknek meg oldalát, inkább a seggét, ha lehet egyáltalán flankelni.

Majdnem minden pályán vannak olyan helyek, ahonnan oldalba lehet kapni a vonuló ellenfeleket, oda lehet menni vele és használni a remek álcáját, csak ahogy írtam a saját csapat könnyen megtékáz olyankor vagy kinyom a bokorból egy hatalmas isu akinek kell a hely és különben is takarodjál spotolni, hogy ő kényelmesen tudjon lőni (és aki mondjuk szlovák színekben pompázik és ehhez mérhető agyi kapacitás meg elfojtott agresszió szorult belé, bár mióta nem utal a magyar mivoltomra a nevem, kevesebb ilyen jellegű agressziónak vagyok kitéve eme nagyszerű környező népek fiaitól :) )

[ Szerkesztve ]

(#63306) alldaybig válasza Djuree (#63303) üzenetére


alldaybig
tag

neee, de haver NA szerveren 200-as pinggel játszik :S

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#63307) Bad Pritt válasza alldaybig (#63306) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hány meccse van? Ha most kezdte, akkor azt hagyja és töltse le az EU klienst, aztán regisztráljon újra EU-ra. Nekünk is volt ilyen gondunk, de idejében észrevettük.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63308) sequator válasza alldaybig (#63306) üzenetére


sequator
senior tag

Az nem is rossz. :)
Nekem az EU1 és EU2 is vannak az utóbbi időben 300 ms feletti lagspikeok minden meccsen 4-5 alkalommal. Persze mindig a legrosszabbkor.

sautia

sequator

(#63309) alldaybig válasza Bad Pritt (#63307) üzenetére


alldaybig
tag

~7000 meccsnél tart :D és eddig nem tűnt fel neki, mert úgy telepítette a wotot, hogy google-be rákeresett, hogy wot és az első linkre katt, ami a worldoftanks.com volt XD

sequator: nekem UPC nettel 50ms a pingem, max 70, de ha hirtelen át kéne váltanom 200-as pingre az hatalmas loss lenne, még talán a wotban elmegy igy az online gaming, de képzel el COD-ban, ahol tényleg számít a tized mp

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#63310) Bad Pritt válasza alldaybig (#63309) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezt WoT-os szaknyelven szopásnak nevezik. Vagy újra kezdi, vagy marad ott egyedül.

Amúgy T-34/85 HE powa:
Hummel 300 hp, egylövés
AMX 13 F3 270 hp, egylövés
Nashorn 323 hp
Vigyetek HE-t ~75mm-es ágyú fölött, megéri.

Mondjuk mióta megvan a nagy ágyú, alig kétT6 csatám volt, ezt kicsit nehezményezem. Bár T7-ben legalább van lőhető hp.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63311) sequator válasza alldaybig (#63309) üzenetére


sequator
senior tag

Nekem is UPC netem van 120MBites csomag.
Mióta lejárt a prém accom pihentettem a Wotot, most a legutóbbi két 3x hétvége miatt játszottam egy párat és azóta tapasztalom. Nem tudok rájönni mitől lehet, korábban ment mellette teamspeak, skype, EVE Online, rakás böngésző, semmi baja nem volt.
Egyedül egy torrent klienst telepítettem azóta, de azt sem indítom el, csak amikor nem játszom.
Egyelőre betudom a Wot hibájának a következő verzióig, úgy sem játszom mostanában vele.

Hidd el, wotban is élvezhetetlenné teszi a játékot a 2-300 ms ping. :(

sautia

sequator

(#63312) Bingisz válasza sequator (#63308) üzenetére


Bingisz
addikt

Hónapok óta nem volt rendszeres rossz pingem, max 1-2szer. Amióta visszakerült az EU1 és az EU2 az eredeti helyére, nem is hallottam senkitől, hogy problémája lenne.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#63313) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Cím mindent elárul. Nagyon statpadder ez a B1, 550 dmg-et ír elő WN8 a lilához, ha csukott szemmel megyek, csinálok 650-700-at. Zsír a buli. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63314) LZs?!


LZs?!
aktív tag

Talán /OFF, de mégis.

Ha valakit érdekel így néz ki egy Wallett-warrior, ha kezdeti sikertelenség után prém-tankok helyett "prém" account-ra költ:

Unicum // Noobmeter

Btw, tárolt oldal a névváltoztatás előtti időkből com/player/eu/V4J/501086615/]ITT

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#63315) Bad Pritt válasza Bad Pritt (#63313) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lol, lemaradt a link. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63318) dfsz34 válasza Bad Pritt (#63315) üzenetére


dfsz34
őstag

Elképzelem, ahogy a sok lila vöröslő fejjel (szép színkavalkád) köpi az aranyat a b1. Mocsok egy tank, de piszkosul jól húzza a wn8.

Azután erre rájönnek és megemelik a wn8 szintet :)

(#63319) Bad Pritt válasza dfsz34 (#63318) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Soha nem lesz jó WN8 húzó tank, egyszerűen nem jó vele menni. Ahogy látom inkább mennek T49-cel rohadt jól, mert az élmény, mint B1-gyel közepesen, mert az nem az. Viszont én élvezem is, meg hasznos is, plusz húzom a legénységet majd a heavy ágra. Mondjuk az vicc, hogy nem is veszteséges még egy ilyen kör után sem, szóval simán lehet spammelni a goldot.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63320) Chris0321


Chris0321
addikt

(#63321) dfsz34 válasza Chris0321 (#63320) üzenetére


dfsz34
őstag

"Mért nerfeltétek a WT E-100-at a második tesztben? "mert csökkenteni a lövedékek számát 1el és buffolni az újratöltési időt még erősebbé tette. Nem akarjuk ezt." "

Hahaha, ezt azonnal megmondtam. Ritka helyzet volt, ha mind a 6 skulót ki lehetett lőni és ha még töltés idő buffot is kapna, na akkor lenne vinnyogás.

"Elméletileg lehetséges hogy MINDEN tank megkapja alapból a hatodik érzék képességet. De még nem döntötték el. "

Szerintem ez egy okos dolog lenne, mert a jelenlegi spot rendszerben és a bokorban lapító mesterlövészek miatt jelentősen növeli a túlélés esélyét. Úgy értem, hogy az a tank lényeges előnyben van amelyiknek van, mint amelyiknek nincs és a skillek elméletileg csak kicsit kéne, hogy hozzátegyenek a tank tudásához. Ez nagyon kilóg a sorból és ezzel a megoldással szerintem abszolút a játék előnyére válna.

Külön öröm, hogy pont a parancsnoknak van egy csomó jó skill-je, legalább lehet helyette egy másikat felrakni.

[ Szerkesztve ]

(#63322) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Mai nap nagyon adta. Hihetetlenül jól ment! :)
[link]

(#63323) TESCO-Zsömle válasza Chris0321 (#63320) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A jövőben a WoT támogatni fogja a Dx11-et.

Lesz mivel játsznai az unokáknak a telefonon... ;]

(#63321) dfsz34: A 3 mp késleltetés bőven elég, hogy beléd durrantsanak a lapítók...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#63324) Bingisz válasza TESCO-Zsömle (#63323) üzenetére


Bingisz
addikt

A harapott almás telefonon már most is lehet csapatni ;)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#63325) TESCO-Zsömle válasza Bingisz (#63324) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

DX11-ben? Na azt megnézném!

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#63326) Kean_Sorbo válasza Cseri0058 (#63322) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Az fasza! Gratulálok, ez már komoly teljesítmény. ;)

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#63327) dfsz34 válasza TESCO-Zsömle (#63323) üzenetére


dfsz34
őstag

A hatodik érzék sem csodaszer, de azért sokat segít az életben maradásban. Illetve ki lehet vele tapogatni, hogy biztonságos-e kijönni fedezékből és a többi.

3mp csak néhány ágyúnak elég a kapáslövéshez, ha nem pont arra néz az ellenfél és tornyot vagy testet kell forgatni, akkor 3mp nem elég neki a ráforduláshoz és a teljes becélzáshoz én meg közben már mozgok is.

Amúgy ez felvet egy érdekes kérdést. Sokszor látom, hogy a spotolt ellen kígyóvonalban igyekszik hátrálni, de én azt gondolom erről, hogy nem jó, mivel kicsi a kimozdulás az x tengelyen, ha a sniper nézetben vagyok, ezért könnyű becélozni. Szerintem sokkal hatásosabb egy irányba hátrálni inkább, nehezebb becélozni, mert ráadásul a mozgás miatt kicsit mögé kéne lőni.

Sokszor meg mint a régi magyarok, hátrafelé niylazok és úgy állok be, aminek a kockázata a gyulladás de cserébe villámgyorsan meg tudok pattanni onnan.

Érdekelne ki mit gondol erről, én ha tehetem valamelyik irányba egyenes vonalban hátrálok spot után, ha kígyózók, akkor általában kilőnek, ha egyenes vonalban, akkor szerintem kevesebbszer, de ez erősen szubjektív lehet.

(#63328) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Reggeli előtt. :

[ Szerkesztve ]

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#63329) scyllarus válasza dfsz34 (#63327) üzenetére


scyllarus
veterán

A 3 mp pont arra elég, hogy az ember úgy járjon, mint én tegnapelőtt: belémlőttek, majd UTÁNA felvillant a 6. érzék. Aztán megint. Mondjuk, valószínűleg mikrolag volt. Kicsit csúnyán beszéltem akkor...
Én nem kígyózok, csak kicsit, nem a becélzás miatt, hanem elsősorban azért hogy a tank elejét rázzam közben, a ferde frontpáncélú td-knél (szovjet, német régi) nagyon bevált pattintásra.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#63330) Angel1981 válasza dfsz34 (#63327) üzenetére


Angel1981
veterán

"Érdekelne ki mit gondol erről, én ha tehetem valamelyik irányba egyenes vonalban hátrálok spot után, ha kígyózók, akkor általában kilőnek, ha egyenes vonalban, akkor szerintem kevesebbszer, de ez erősen szubjektív lehet."

Ez szerintem tankfüggő is. Amelyik gyorsan fordul a tengelye körül, és gyorsan tolat, ott a kígyózó mozgás jobb lehet, mint az egyenes.
Én azt figyeltem meg, hogy a nagy, nyílt pályákon (pl. Prokhorovka) ahol felspottolás esetén nagy távolságból fog érkezni az áldás, amennyiben nem kifejezetten lassú tankkal van az ember, akkor jobban megéri eleve oldalt beállni az ellennek, és lámpavillanáskor érintő irányban kilőni.
Ha így csinálod, akkor végig követniük kell a célkereszttel, ami szétesik, meg beremeghet a kezük, stb.
Ha ilyen esetben csak simán hátrálsz, vagy kígyózol, az egy ekkora pálya esetén a nagy távolság miatt majdnem az egy helyben állással egyenértékű - mivel messze az ellenség, ami megküld.

Ez is érdekes hír; "tervek vannak a 6. érzék átdolgozására".
Lehet, kicsit nerfelik, de cserébe mindegyik tank megkapja alapból?

#63314 LZs?!: ezek szerint mégis van olyan, aki elfelejt játszani! :))

[ Szerkesztve ]

(#63331) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ez a mindenkinek 6. érzéket dolgot én nem támogatom . Valóban előny szerintem is de nem akkora mint amit egyesek belelátnak . Ahogyan lenetebb is írta a kolega szituáció függő és persze felhasználó .Lehet önzés a részemről de egy piroska lengyel aki alapból be sem rakná miért kapja meg a képességet és az ezzel járó " előnyt " ?

Akkor már legyen minden képesség elérhető és azok között lehessen válogatni mit rakjunk rá .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#63332) zsolthee válasza jozefgucci1 (#63331) üzenetére


zsolthee
senior tag

Aki gyengébb játékos, annak nem fog segíteni szerintem sem.Akkor meg nem mindegy? Nem kell tűlük sajnálni.
A többi képességgel nem lehet összehasonlítani, azokért nem kell semmit csinálni, "dolgoznak" maguktól.

(#63333) Kean_Sorbo válasza Angel1981 (#63330) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

No a hatodik érzékhez tényleg nem szabadna nyúlni. Most pont a határeseten van. Nem csak a E25-re kell gondolni, hanem a lassú mozgású tankokra is. Ha nerfelik akár egy fél másodpercet is, akkor semmit sem fog érni. Az a fél másodperc elég lehet arra, hogy már ne tudd a tankot kicsit beforgatni, aztán kampec.
Az meg hogy megkaphatja minden idióta, egyenesen felháborítónak tartanám, főleg úgy hogy más azért sok csatát végigszenvedett BIA, full javítás vagy álca nélkül.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#63334) zsolthee válasza Kean_Sorbo (#63333) üzenetére


zsolthee
senior tag

Nerfelni semmiképp! Így is sokszor pofán vernek lámpavillanás előtt. :D
Viszont úgy már igazságos lenne, hogy azok akik már egyszer kifejlesztették 100%-ra, kapnak a 6. érzék helyére egy + jelet. :K

(#63336) Kean_Sorbo válasza #40993792 (#63335) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Vagy még abba belemennék, hogy ez is százalékos legyen mint pl. a kuplungégető. Használható lenne, bár akkor tényleg ésszel kellene játszani, de így pont azoknak nem segítene semmit, akiknek eddig sem volt rá szüksége. Bár egy arty lövéstől talán megmenthetné a piroskákat.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#63337) dfsz34 válasza #40993792 (#63335) üzenetére


dfsz34
őstag

Az egészen biztosan úgy lesz, ha mindenki megkapja, akkor nem a parancsnok fogja megkapni, hanem a tank. Ezt írják is, hogy a tank kapja meg.

Eddig ilyen esetben a WG mindig visszaadta, úgyhogy ha meglépik ezt a hatodik érzék dolgot, akkor egészen biztosan visszakapja a skill helyet mindenki, akinek megvan és választhat helyette másikat.

Nerfet nem írnak, hanem átgondolják, csak annyit, ami nem feltétlen jelent rontást.

Volt már pl olyan felvetés is hogy folyamatosan égjen, ha spotolják az embert. Jelenleg van erre mod, amelyik 10-11 másodpercig égve hagyja a lámpát, de ez azért nem az igazi.

Más, mentem a hellcat-al egy olyan csatát, hogy ilyen mocsok szemét RNG-t még nem láttam. 22 lövés, 2 sebzett, 3-4 mellé, de a többi mind lepattanó vagy lánc ! szereztem 1700 assist dmg-t úgy, hogy leláncoltam több ellenfelet. Komolyan mondom ilyennel én még nem futottam össze, hogy ennyire rossz átütési arány legyen. Csak tényleg azt nem értem, hogy mintha az egész csatára előre meghatározná, hogy most te -25% RNG-t kapsz és kész, a fejed tetejére is állhatsz, akkor sem változik.

(#63336) Kean_Sorbo a totál kezdő nyilván nem sokra menne vele, de szerintem mindenkinek használna. Rengeteg az olyan játékos, aki megmozdul, ha meglövik, tehát ők a nem teljesen reménytelen kategória (úgy értem van olyan, aki csak ott áll és lő vagy tekeri a tornyát, amíg ki nem szedik, a totál reménytelen kategória, nekik tényleg semmi nem segítene, max ha valaki odamenne és nyomná helyettük az S billentyűt), csak nem tudják, hogy felfedezték őket. Nekik egészen biztosan segítene, hogy tovább maradjanak életben.

[ Szerkesztve ]

(#63338) alldaybig


alldaybig
tag

Szerintem az lenne a jó, ha az ilyen skillek melyek 100%-on atkiválnak csak, mint a 6. érzék, lehetne 2. szintet is építeni rá, pl. kettes szinten azt is jelezné ha már nem spotolnak, tehát szem elől veszt az ellenség

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#63339) Kean_Sorbo válasza dfsz34 (#63337) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Ne is mond! A múltkor a Jagdtiger (állítólag a játék legjobb ágyúja) művelte velem ezt. 10 lövést adtam le (hozzáteszem állva, beszűkülve), ebből nyolc talált, kettő lepattanó hat átütés, 2 sebzés az is a minimum körül. Mentem resetelni, tróger E100 keresztben áll 200Hp-val, három lövéses voltam neki, így bátran becéloztam a bóbitáját. És láss csodát, egy gyönyörű parabolapályával ellőttem az első lánckerék mögötti területet 0 sebzéssel. Gondolhatod mi lett a vége. :DDD
Mondjuk aznap még egy tárat elengedtem egy T30-ra az F155-tel mire rájöttem, hogy azért olyan bátor mert egy kibaszott szellemtank áll előtte, utána mentem veres fejjel egy percre pihenni. :o

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#63340) Angel1981 válasza alldaybig (#63338) üzenetére


Angel1981
veterán

Szerintem ez tök jó ötlet, de frankón!
Sőt! Akkor lehetne 3. szintje is, ahol spot esetén már azonnal felgyullad!

Csak nem mi fejlesztünk! :P

(#63341) Kean_Sorbo válasza Angel1981 (#63340) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

A 4. szinten meg vonjon a tank köré egy energiapajzsot. Kb. ;]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#63342) Angel1981 válasza Kean_Sorbo (#63341) üzenetére


Angel1981
veterán

Elég egy lézernyaláb, ami a spotterre mutat - az 5. szinten meg sebzi is! ;]

(#63343) Kean_Sorbo válasza Angel1981 (#63342) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

;] ;] ;]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#63344) alldaybig


alldaybig
tag

hát ez egy határozott LOL-t érdemel

wz-120-assal tolom most, full stock, mert a t34-2 től lett meg, így az alap gun van rajt, de nem annyira para mert über óvatos vok vele, inkább nem kockáztatok
De először életemben utaltam lóvét 1000aranyra és elit csillagból közöst varázsoltam, és rátettem a láncot :D
de bűntudatom van miatta ... mert a jobb ágyút kellett vna :DD

[ Szerkesztve ]

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#63345) sith7 válasza alldaybig (#63344) üzenetére


sith7
nagyúr

Fullosan nagyon jó lesz, majd meglátod :K

(#63346) #43783936 válasza alldaybig (#63344) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én bolti láncot tettem rá, úgy oldottam meg a dolgot.
Ha megvan a 110, akkor a torony kifejlesztése után meg fog szűnni a megacumi.
Fullosan viszont király egy vas, :)

(#63347) Kotomicuki válasza Chris0321 (#63320) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

"Storm hozzáteszi, hogy lehetséges, hogy az FV215b (120) nem lesz teljesen elvetve (mármint, később visszatérhet valamilyen formában), de nem tudja megmondani pontosan jelenleg"

Hát, T10-ben nem egy OP gép, de érdekes köröket lehet vele menni, néha! :)

"Lesz egy ajándék tank a WG nyári évfordulójára."

Dicséretes igyekvés! :C

"Minden új pálya városi pálya? "A játékosok városi pályákat akartak, ezért városi pályákat adunk nektek""

Őőő, 1-2..-10...
Konkrétan nem annyira a várisi pályákkal volna a gond - bár, több nem nagyon kéne már belőlük - , hanem azzal, hogy alig maradt vmi a nyíltabb pályákból, mert mindet sarokharcossá, CQC-sá, folyamatosan hegymászóssá alakították át! :W
Ha visszaadnák az eredeti, egyszerű pályákat, akkor akár 20 városit is berakhatnak, ha mindkettő választható csomag lesz - nyilván, a városiakra nem vagyok kíváncsi...
A félvárosi pályák sem túl bejövősek, bár, még mindig jobbak a tisztán sarokharcosoknál, ahol a legtöbb tankkal esélytelen vagy, bármire is...

sz: a wot sajátossága, hogy a legtöbb egység csak "támogató" jellegű, azaz, nem "teljes értékű" a szintjén és kategóriáján belül, nem alkalmas a közelharcra, erre minden pálya a közelharc jegyében módosul...

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#63348) alldaybig válasza #43783936 (#63346) üzenetére


alldaybig
tag

nincs sajnos, addig amíg a 110-es ágyúja mg nincs, addig bujkálok vele csak, de a centu 7/1-hez képes ez az armor azért nagyon tetszik, látványosakat hárít a turret és a hull is sokszor jókat, mondjuk a t44 hull ja is jokat hárít ha a lövés pillanatában elfordulok akkor a hull felső része mindig ezeket a csicsás lepattanókat tolja :D

[ Szerkesztve ]

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#63349) Enzolord válasza sith7 (#63345) üzenetére


Enzolord
addikt

Karaj az új Képed... :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#63350) sith7 válasza Enzolord (#63349) üzenetére


sith7
nagyúr

:R
Nekem is tetszik, nem volt egyszerű, de meglett, hála az arcképgyárosok/modik munkájának

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.