Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#63801) Angel1981 válasza ddt500hu (#63799) üzenetére


Angel1981
veterán

(#63802) ddt500hu válasza Bingisz (#63800) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hát igen. Eddig 7 csatából 1 győzelem de nem tudom, hogy 9,2 miatt van-e. Azt tudom, hogy az obj.268 csak láncolni tudta a t30-at meg az amx. 13 90-et is. :W

(#63803) Bingisz válasza ddt500hu (#63802) üzenetére


Bingisz
addikt

TD-vel voltál, megérdemled. ;)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#63804) Jolet válasza Bingisz (#63800) üzenetére


Jolet
őstag

én a régi konfiggal is imádtam, jobban bejött nekem mint az e75

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#63805) ddt500hu válasza Bingisz (#63803) üzenetére


ddt500hu
veterán

Anyád! :K 1 éve csak a TD-ket nerfelik a buzi medeket meg artykat nem bántják. 9-10 medekel szemben egy csomó 9-10-es hevy hátrányból indul. Az arty nerf pedig.... nesze ez az utolsó csatám!

Azért 4-et kilőttem közülük. ;]

[ Szerkesztve ]

(#63806) Bingisz válasza ddt500hu (#63805) üzenetére


Bingisz
addikt

Csúnya gonosz medek....

Ja nem.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#63807) #43783936 válasza ddt500hu (#63805) üzenetére


#43783936
törölt tag

Mostanában egyre gyakrabb hogy 4-5 arty van a csatában.
Tegnap volt egy csatám, ahol szinte lövéshez se jutottak a csapatok, mert amint valaki felspottolódott, kiszedték az artyk.
15:10 lett a vége, és a 25 killből 22-t arty gyűjtött be.
A csata végi összesítő szerint a sebzések kb 80%-át az artyk csinálták.

(#63808) Bad Pritt válasza Bingisz (#63806) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Sarcastic Bingis is sarcastic. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63809) Remus389


Remus389
veterán

izgi és gyors kör, ha valakinek kedve tartja nézze +

[link]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#63810) olcsii válasza #43783936 (#63807) üzenetére


olcsii
aktív tag

Az artykkal minden rendben van!:) ma kiszedett egy fv183 1950 hpról(STB-1)..........

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#63811) jano_77 válasza ddt500hu (#63805) üzenetére


jano_77
nagyúr

honnan sikerült a 0.9.2-hez tartozó xvm verziót találnod? mert én feltettem az 5.3.2-es verziót - modxvm.com oldalon ez a legfrissebb - és nem indult el a játék! Előtte kipróbáltam a modokkal, tudtam játszani, csak az XVM-et tettem fel utána és nem is indult el!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#63812) ddt500hu válasza olcsii (#63810) üzenetére


ddt500hu
veterán

Meddel voltál, megérdemled. :D

jano_77 Wotinfo.hu-ról szedd le és ne felejtsd el kicserélni az xvm.xc fájlt is.

[ Szerkesztve ]

(#63813) Bingisz válasza ddt500hu (#63812) üzenetére


Bingisz
addikt

Ja nem.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#63814) olcsii válasza ddt500hu (#63812) üzenetére


olcsii
aktív tag

Ő is ezt mondta mikor hisztiztem:) csak máshogy fogalmazott....

bingisz ismerős ez a mondat:D

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#63815) olcsii


olcsii
aktív tag

honnan lehet letölteni mondjuk a 8.5 klienst?

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#63816) jano_77 válasza ddt500hu (#63812) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi, úgy néz ki működik! :R
Most már csak egy több soros garázs mod kellene, ami működik és meg is volnék mindennel. Esetleg tud ilyet vki?!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#63817) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Hát érzésre a WTE100-nak is rendesen odacsaptak ezzel a kurtább tárral és bővebb töltési idővel :W
/bár lehet csak placebo :U /

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#63818) Bingisz válasza mcwolf79 (#63817) üzenetére


Bingisz
addikt

Szegény WT E100 tulajok. Mi lesz most velük ha szembe jön velük egy egérke, amit nem tudnak kicsapni egy tárból. Nem is értem, hogy tehettek ilyet.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#63819) vhw válasza mcwolf79 (#63817) üzenetére


vhw
addikt

Lehet különösen fog hangzani, de... ez volt a cél.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#63820) Achill3uS válasza mcwolf79 (#63817) üzenetére


Achill3uS
veterán

egy fos lett. át is raktam rá a 15-ös ágyút csak golddal. csak azért is egy tár a maus.

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#63821) Bad Pritt válasza vhw (#63819) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

You say what???

:DDD
El nem tudom képzelni amúgy, mit gondoltak, akik azt hitték, ez úgy okés volt ott és nem OP. Most majd kiütközik a skill a WT tulajoknál... se. ;]

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63822) Bingisz válasza Achill3uS (#63820) üzenetére


Bingisz
addikt

Remélem minden WT tulaj így fog cselekedni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#63823) TESCO-Zsömle válasza Bad Pritt (#63821) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

60mp töltésidőt nem tudsz skill-el pótolni, ahogy eddig se tudtál.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#63824) mrszitya


mrszitya
senior tag

Modok:

Premium & Basic hangárcserélő mod egyelőre nem működik a 9.2-vel! (Javítás már készül.) link

Akinek esetleg fent volt, az alábbi script fájlt törölje (vagy írja felül a res mappából), ha nem akar sokat bíbelődni: \res_mods\0.9.2\scripts\client\gui\clienthangarspace.pyc

[ Szerkesztve ]

(#63825) Bad Pritt válasza TESCO-Zsömle (#63823) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De Zsömi, ebben a játékban már az is skill, ha egy táras papírtédével nem az első sorban harcolsz. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63826) Bingisz válasza TESCO-Zsömle (#63823) üzenetére


Bingisz
addikt

60 másodpercig azt kell csinálni, mint egy tomato. Leghátul mozdulatlannak lenni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#63827) olcsii válasza bozont (#97) üzenetére


olcsii
aktív tag

ejjj:) benéztem a 94. hozzászólásra válasz szóltam:D

jolvan na:D itt bambultam és olvastam de nem láttam.....

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#63828) Drenadar válasza olcsii (#63827) üzenetére


Drenadar
veterán

Te most... Jól látom hogy egy éves hsz re válaszoltál?
:-D

(#63829) Bad Pritt válasza olcsii (#63827) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hallod Bozont! Ha az elmúlt másfél évben nem sikerült még dönteni, akkor most Olcsi megmondja a tutit! :D

Elrontottad a mókámat, galád. :(( :P

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63830) Chris0321 válasza Drenadar (#63828) üzenetére


Chris0321
addikt

Jobb későn mint soha.

(#63831) olcsii


olcsii
aktív tag

hiányzik az emberekben az akarás.. hogy győzzenek.. hogy össze dolgozzanak.... ahogy belőlem is:(
Tavaly amikor a HPTS ben voltam az volt a legtutibb klánosdim,, valahogy vissza kéne hozni újra egy ilyet. gyakorlotunk éjfélig fent voltunk ,hisztiztunk, nyertunk sorban majd a végén jól elbuktuk:D lehet hogy csak egy hónapig tartott de az volt a legfényesebb:) a baly az emberekkel van, megunyják a játékot erre jöttem rá most itt ebben az egy órás bambulásban:)

ez hisztinek minősül.......

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#63832) Bingisz válasza olcsii (#63831) üzenetére


Bingisz
addikt

Nálunk általában van valami. Ha épp punnyadás van akkor megyünk és kiborítjuk a bilit a hivatalos fórumon, vagy betrollkodunk a CW térképre, hogy gerjesszük a feszkót. Meg valaki mindig van, aki elküld egy adag játékost valahova messzire, hogy utána a klánvezetők hozzánk szaladjanak képekkel meg replayekkel.

Jó kis celebklán lettünk, de nekem személy szerint tetszik. :D

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#63833) Drenadar válasza olcsii (#63831) üzenetére


Drenadar
veterán

Nekem is hiányzik a régi HPTS és az akkori banda... Teljesen más volt a játék... Vagyis a hangulat.

(#63834) Bad Pritt válasza Drenadar (#63833) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem kéne majd végre egy normális klán, ami majd később hiányozhat. Shit, gáz vagyok asszem. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63835) Achill3uS válasza olcsii (#63831) üzenetére


Achill3uS
veterán

mi nem CW-ztünk soha, nem volt komoly klán csak baráti társaság, de mostanában senki nem játszik már annyira más már a játék mint anno. ha tehetném énis eladnám az acc-om. mert már heti 10 csatánál többet nem megyek. de illegál és ha kapok egy wipe-ot nem ér annyit az egész. csak annyira tipikus, hogy kihoznak egy ágat és amikor népszerű lesz, sokat sírnak akkor nerfeljük szét. már várom az STB mikor kap nerfet.

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#63836) Bingisz válasza Achill3uS (#63835) üzenetére


Bingisz
addikt

Az nem fog. Még akkor elkapták amikor megjelent a tesztbszerveren.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#63837) Jolet


Jolet
őstag

játszhatatlan az összes tier :W

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#63838) olcsii válasza Bingisz (#63832) üzenetére


olcsii
aktív tag

Hehe az is jó móka:) de én nem erről beszélek:P
talán egy közhellyel tudnám leírni a legjobban... az út a fontos nem a cél:)
Mert hogy beléptem az MTA ba ott volt a térkép. talán 2x kaptam goldot is:D
Beléptem a pmhba is és jo monjuk kb első héten tudtam nekik segíteni és ott is sikereket értünk el!:) az sem volt rossz.. de nem volt az igazi... az ember tragédiája hogy arra vágyik ami elmúlt, és ez nem ad neki esélyt hogy jó legyen:)
na jó lőjjetek le:D

Achill3uS: valami szerelmes filmbe volt a hozzászólásodból egyből ez jutott eszembe:D
Ha változás csak akkor jó ha együtt változunk:)

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#63839) olcsii válasza Achill3uS (#63835) üzenetére


olcsii
aktív tag

az stb1 nem mondanám túl erősnek. inkább gyengének hiába lő olyan gyorsan, nagyon könnyű ellenfél!:) az fv td vagy artyk szeretik egy lövéssel ártalmatlanítani.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#63840) TESCO-Zsömle válasza Jolet (#63837) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mint mindig... :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#63841) mrszitya


mrszitya
senior tag

Modok (frissítve):

- Premium & Basic hangárcserélő mod egyelőre nem működik => a régi verzió nem enged belépni a hangárba sem

=> Javítás hamarosan (link)

- Zoom mod (vagy célzó mod) régi verziója szintén problémás lehet => nem enged a játékba lépni, "befagy" a betöltőképernyő

=> alábbi script fájlokat kell lecserélni az innen letölthető .rar csomagból kiszedve:

"ZoomMod for 0.9.2"

res_mods\0.9.2\scripts\client\AvatarInputHandler\DynamicCameras\
- ArcadeCamera.pyc
- SniperCamera.pyc
- StrategicCamera.pyc

[ Szerkesztve ]

(#63842) Warton


Warton
őstag

Pz B2 tulajok figyelem

Pz B2 szakaszozáshoz keresek embereket.
Feltételek: minimum 50 prém lőszer, viszonylag normális csapat, tehát az alapképzettségen legyen 100%. Úgyse tudom ellenőrizni, úgyhogy ezek csak ajánlások.

Csak Pz B2 szakaszozás érdekel, egyéb nem. Tehát ne keressetek azzal, hogy japán ágat húzom, meg a kínai nehéz ágat stb.

Keressetek a játékban Warton néven, vagy akár írjatok itt egy püt. Általában hétköznap délutánonként, esténként vagyok fenn egy-két órát.

A tankot a hétvégén meg lehet venni potom 50 euroért és még kapsz mellé 15k aranyat is, úgyhogy akinek nincs az most rárepülhet a Premium shopra. :DDD A hülyének is megéri.

(#63843) sith7


sith7
nagyúr

Béla tulajokat kérdezném, tényleg látványos a javulás ?

(#63844) Joe-T válasza sith7 (#63843) üzenetére


Joe-T
tag

Nem látványos. Hatásos!

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#63845) sith7 válasza Joe-T (#63844) üzenetére


sith7
nagyúr

:Y :R

(#63846) Joe-T válasza sith7 (#63845) üzenetére


Joe-T
tag

Sajnos ennek is majd az lesz a sorsa mint a többi lassú nehéz tanknak! Bearanyozzák!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#63847) vhw válasza Warton (#63842) üzenetére


vhw
addikt

Néha rámjön és játszom Valentine II-vel, ha megfelel.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#63848) sith7 válasza Joe-T (#63846) üzenetére


sith7
nagyúr

amikor már a papír leo - mra is full goldot pumpál mindenki, akkor már meg sem fogok lepődni

(#63849) Joe-T válasza sith7 (#63848) üzenetére


Joe-T
tag

Mára már nagyon elmosódott a határvonal a nehéz tankoknál! Nincs visszatartó vagy elrettentő erejük!
Még a nagyon korai béta verzióban, ha veled szembe jött egy Ferdinand akkor csak iszkolás volt elölle! Most töltik az aranyat aztán ementáli!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#63850) Drenadar válasza Joe-T (#63849) üzenetére


Drenadar
veterán

bocsi nem kötekedés képpen de lehet még kezdő vagyok a játékban... a Ferdinánd nem egy kibaxott TD?

ha már a HT-kről hadoválsz (amiben amúgy igazad van) miért nem egy HT-t írtál?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.