Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#62201) csapee válasza olcsii (#62191) üzenetére


csapee
senior tag

Nem te voltal/vagy a mostani QB videoban egy Jgpze100-ban mint goodguy?
Megneztem meg1x te vagy:))

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#62202) Bad Pritt válasza csapee (#62201) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Olcsi? Ki van csukva. ;]
Amúgy de, Nikolájthrí, a hős Jagd E 100. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62203) dfsz34 válasza Szepi1979 (#62199) üzenetére


dfsz34
őstag

T49 esetében 10e wn8 felett kezdődik az élet :)

Szép kör, jó tank ez. Látótávra azért gyúrjál szerintem modullal is meg ha ki tudod gazdálkodni, akkor kólát neki. Mozgás közben 406-425m már elfogadható vele, az nagy előny ebben a tierben.

(#62204) ng0ofy válasza csapee (#62201) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Az jo, amikor ilyet írsz link nélkül es nem tudom miről beszélsz es nem is értem...

(#62205) Szepi1979 válasza dfsz34 (#62203) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Eddig bino is volt rajta meg távcső is, most már csak bino meg álcaháló. Valahogy mindig kifogyok az ammo-ból és általában ez a vesztem.

“ nem kell mindig nyerni “

(#62206) grex4


grex4
aktív tag

Meik az a software ami a wot mappából beolvassa a tankokat és a páncélvastagságot színekkel jelöli?

modulokat ilyesmit is jelzett, meg eltávolíthattad a tornyot láncot stb... nagyon nem találom.

megvan! wot tank viewer
azér kösz

emre: köszi, megnézem azt is... igazából azér keresem mert nagyon lyuggatják a kv3-am tornyát és kezdem unni. Tudom nem nagy durranás, de egy is6 ne lője be 5ször egymásután.........

[ Szerkesztve ]

üdv

(#62207) emre válasza grex4 (#62206) üzenetére


emre
veterán

Szerintem erre gondolsz: Tank Inspector

mod: vagy nem, de ez biztos :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#62208) csapee válasza ng0ofy (#62204) üzenetére


csapee
senior tag

Link
Bocsi, míg mobilról nem lehet linkelni direktbe (nem váltok asztali nézetre és nem jegyzek meg kódókat) addig rébuszokban beszélek ;]

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#62209) ng0ofy válasza csapee (#62208) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Köszi :)

(#62210) kanyipicske válasza bigobert (#62179) üzenetére


kanyipicske
tag

csak egy 9.1es komarimot akarok:d

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#62211) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Sziasztok.Kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy szerintetek egy játékos teljesítményét mennyire tükrözi a győzelmi arány ? Nekem most 49% de az utóbbi időben több volt a vesztes csatám viszont a többi statom (noobmeter szerint) nagyon sokat javult :) Nem mint ha annyira görcsölnék a dolgon mert már nem érdekel a győzelmi arány inkább az a lényeg hogy jól szórakozzak.Persze a győzelemre törekszem én is és ki szoktam tartani a végéig ha van rá mód:)

(#62212) rlazol válasza LobiDrg (#62211) üzenetére


rlazol
addikt

egyetlen statisztikai paraméter alapján nem szabad megítélni semmit.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#62214) rlazol válasza #40993792 (#62213) üzenetére


rlazol
addikt

:K
én ezért kapcsoltam ki.
ha valakire kíváncsi vagyok, megnézem a grafikonjait noobmeterben.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#62215) olcsii válasza Bad Pritt (#62202) üzenetére


olcsii
aktív tag

mondjátok már meg hogy mi az?miféle videóban vagyok?:D remélem nem vagyok béna:P

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#62216) Diarmand válasza #40993792 (#62213) üzenetére


Diarmand
senior tag

Sosem szerettem az XVM-et. Láttam már repesszel lövöldöző lila medet T10-ben (gondolom vásárolt acc) és láttam kékeket gyalázó sárgát is. Valamennyire utat mutat a csatában, de ennyi. Különben is, a pirosak a legveszélyesebbek, mert bárhol felbukkanhatnak bármivel a szó szoros értelmében, aztán lecsapnak ránk a meglepetés erejével :D Ne mondjátok, hogy nem volt részetek ilyenben :DDD

Azokat nem szeretem akik a győzelmi százalékokra hagyatkoznak. Juhúú 71%, de azt már nem veszi figyelembe, hogy egy szerencsétlen bottom tier a lila/kék, mondjuk egy Panzer 3/4 full t6-7-ben... Én mindig aszondom, hogy a csata fejben dől el, nem holmi xvm alapján.

(#62188) dfsz34
A Su100 tetején ott virít a gyönyörű gyenge pont, bőven lett volna lehetőséged azt lőni, ha nem kapkodsz jobbra-balra. Pár goldot is betárazhattál volna a biztonság kedvért, pont az ilyen esetekre.

Pontos, de kell neki a teljes becélzás.
Ha tudod, mér nem csinálod? :DDD
Ami a GWPancsert illeti, írtam, hogy ha picit jobban figyelsz merről lőtt, akkor ráugorhattál volna a külső oldalról. Max pont szembejön és meglepetésében elhibáz téged.

Természetesen utólag okos az ember, de én úgy csináltam volna, ahogy leírtam.

(#62217) csapee válasza olcsii (#62215) üzenetére


csapee
senior tag

Kutyából nem lesz szalonna!! Kivéve ha kínai szerveren nyomod :DDD
Már linkeltem, majdnem nyertél 2500 goldot.

Csapee

(#62218) olcsii válasza csapee (#62217) üzenetére


olcsii
aktív tag

Igen igen már megtaláltam közben:) huu emlékszem a szitura:d ráirok a srácra este ha fent lesz:P már vagy 10x megnéztem.

Híres lett a nevem:P

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#62219) rlazol válasza Diarmand (#62216) üzenetére


rlazol
addikt

kinéztem a szemem, de én akkor se látom, miből derül ki, h a GW lőtt és nem a másik, ill. h messziről!
honnan lehet tudni?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#62220) slett27


slett27
addikt

Úgy látom itt egy pár post alapján, hogy Tier VIII és felette erősen ajánlott a gold ? Vagy különben nem lesz megfelelő mennyiségű sebzés ? :U

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#62221) vhw válasza Diarmand (#62216) üzenetére


vhw
addikt

Gyengepont a Su100-on :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#62222) Bad Pritt válasza slett27 (#62220) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Minden szinten ajánlott a gold lőszer, hogyha húzós helyzetben biztosra akarsz menni. De alapvetően minden harckocsi úgy van kiegyensúlyozva, hogy életképes legyen anélkül is, úgyhogy nem kell mindenáron aranyat használni, ha nem akarsz, anélkül is lehet érvényesülni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62223) Diarmand válasza vhw (#62221) üzenetére


Diarmand
senior tag

Mi nem tetszik a kolleginának? Tán nincs ott egy kupola ami lőhető pont szerencsétlen hatos ágyús vk-nak? :U

(#62219) rlazol A modulsérülésnél alul kiírja, hogy mitől kaptad, és ott látható a GWPancser neve. Dfsz pedig a szikla mögött volt a lövés pedig neki kb 10 óra irányból jött. Oldalról nem kaphatta, mert ott a szikla, vagy - ha a tankjának az irányát veszem alapul - délnyugatról vagy északnyugatról kellett kapnia a találatot. Utóbbi eset állt fent.

(#62224) vhw válasza Diarmand (#62223) üzenetére


vhw
addikt

Van kb effektív ~100-as frontpáncélja, az oldala 45...
Ahhoz azért művészet kell, hogy ezt valaki úgy forgassa, hogy 150 átlag pen ne vigye be valahol... akárhol.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#62225) slett27 válasza Bad Pritt (#62222) üzenetére


slett27
addikt

Ezért nem merem megvenni a T44-et. Előröl semmi esélyem mire oldalba vagy hátba tudnám támadni az ellent addig tuti szétlőnek főleg városos pályán. Pedig juj de kellene a T-54. :D

[ Szerkesztve ]

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#62226) Diarmand válasza vhw (#62224) üzenetére


Diarmand
senior tag

Éééérdekes, a SU85-nek is csak 61 az effektív páncélvastagsága, mégsem viszi szemből akárhol a T-25, pedig annak 110-es penje van :U

Gyanítom, hogy ez így van a SU100-zal is. Nem mellesleg emlékeim szerint, egy picike domboldalon kukkantott fel állandóan az a fránya SU100, mégjobban megdöntve így a páncélját. Ééérdekes dolgok ezek :U

(#62227) vhw válasza Diarmand (#62226) üzenetére


vhw
addikt

Ja vigyázni kell, mert néha még a lövegpajzsát is el lehet találni...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#62228) Diarmand válasza vhw (#62227) üzenetére


Diarmand
senior tag

Facsard ahogy akarod, de ha gondolod teszteljétek le. :(((

(#62229) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Jó magyarnak lenni :)) [link]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#62230) r.laci38


r.laci38
tag

1. Tételezzük fel, hogy egy bokor alsó részén pihen a célkeresztem.
2. Betangózik egy tank a célkeresztbe (én nem mozdítok az egéren, de nem ám).
3. A célkeresztnek a tank láncgörgőin kell(ene) lennie.
4. De az a kib........, stb. kereszt felugrik a tank tetejére, esetleg mindég pont oda, ahol húhára nem lövöm be.
5. Mire visszakorigálom már késő. Vagy reflexből lövök - lásd 4. pont.

Ez normális így? Mi a lóhimbilimbiért ugrál a retek célkereszt?
Ezt a WOT fantasztikus készítői direkt így csinálták?
Mert akkor a buglistát kéretik 60-as csiszolópapírba csomagolni és oda kívánom nekik, ahova sose süt be a nap.

:(((

(#62231) Bingisz válasza r.laci38 (#62230) üzenetére


Bingisz
addikt

Az automata távolságbemérés hátránya.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#62232) ng0ofy válasza r.laci38 (#62230) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Magas Ping, alacsony fps. Mire kiszurod a tankot mar olyan közel van, hogy a testen a célkereszt, nem at alján. Tartsd magasabban a cél keresztet ;)

(#62233) emre válasza r.laci38 (#62230) üzenetére


emre
veterán

használj régi szerver oldali célkereszt mod-ot ami így néz ki működés közben

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#62234) r.laci38 válasza ng0ofy (#62232) üzenetére


r.laci38
tag

Ezt értem. (De változtatni nem tudok rajt', mármint a paramétereken.)
De az automata távolságmérést nem vágom.

(#62235) r.laci38 válasza emre (#62233) üzenetére


r.laci38
tag

Hoppá!
Akkor a sok mellélövésnek is ez lehet az oka?!
Néha úgy érezni, még egy legyet is telibe lehetne puffantani a másik tankon, azt' durr, bele a vakvilágba.

(#62236) rlazol válasza Diarmand (#62223) üzenetére


rlazol
addikt

köszönöm! :R

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#62237) scyllarus válasza Bad Pritt (#62200) üzenetére


scyllarus
veterán

Golddal? Mert a B1 legnagyobb gondja a 0 átütésű ágyú, ami már egy T4-es tankot sem üt át. Nekem anno - már nem emlékszem pontosan - olyan 54% körül volt vele a WR-em, szóval annyira nem volt rossz, de szenvedtem az ágyújával.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#62238) #70516736


#70516736
törölt tag

Az rng nagyon a németeket segítette :DDD

(#62239) Angel1981 válasza #70516736 (#62238) üzenetére


Angel1981
veterán

Vajon ma ellepik a német tankok a WOT szervereket? ;]
Ha szabin lennék, azokat hoznám, hátha jönne a 75%-os win rate! :D

(#62240) Bingisz válasza Angel1981 (#62239) üzenetére


Bingisz
addikt

Ezentúl only német tankokkal fogunk ESL-ezni. A 7-1-es győzelem pont jó lesz nekünk. ;]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#62241) bigobert


bigobert
tag

Frissült a wiki!

(ha még nem volt)

[ Szerkesztve ]

(#62242) Enzolord válasza Bingisz (#62240) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C :C
Én most lemondok a játékról, kb 1-7re..:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#62243) KaLeun válasza Bad Pritt (#62089) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ezzel teljesen egyetértek.

Néha sírni tudnék amikor már egy megnyert csata azon megy el, hogy a sok idióta meglátja az ellenfél bázisát és erre aztán feltartott löveggel, mint valami parádén bevonulnak a kör közepébe, persze szigorúan csak az oldalukat mutatva a védőknek. Tipikus példa Steppes felső bázisa, ahol jobbról aratni lehet az ilyeneket.

Vagy az olyan Team Battle csapatok akik berusholnak foglalni, aztán nyernek egy pár xp-vel és 0 sebzéssel. Főleg amikor olyan event van, hogy semmisíts meg X tankot TB-ben.

Cila

(#62244) dfsz34


dfsz34
őstag

A mai gondolkodtató feladatom. Stat elemzés, remélem nem csak az én számomra érdekes és hasznos.

Elhatároztam, hogy még tovább javítom a tudásomat a T49-el, mert kéne a három csillag és megrekedtem 92,22% szinten, most már hullámvasút, úgyhogy a jelenlegi tudásom határához értem.

A replay-eket megnéztem, de már így is az enyém a 22. legmagasabb xp és megnéztem 8-10 -t, amik magasabb xp-k voltak, de nagyon minimális a hasznosságuk nekem, mind mákos kör és tulajdonképpen nincs használható dolog bennük, helyezkedés vagy taktika terén.

Még arra gondoltam, hogy összehasonlítom a statomat meg a medáljaimat a -szerintem- legjobb T49 játékoséval az EU-n. És elkészítettem az alábbi összehasonlítást. Fent az én statom, alul a referencia játékosé.

Nem nagyon értek a stat elemzéshez, de pár dolgot azért észrevettem:

1) Sokkal több a felderítéshez kapcsolódó medálja és pontja.
A legénység nekem is látótávra van nagyon kigyúrva, úgyhogy nem a legénységen múlik. Sokkal inkább más a játékstílusa. Nekem sniper az elején és utána megindulok, ő meg beindul az elején. Csak tudnám, hogy a fenébe csinálja ezt a részét, mert egy T49 elméletileg nem sokáig marad életben, ha belemegy a húsdarálóba. Replay nincs tőle sajnos, úgyhogy ez a rész homály nekem.

2) Pontosabban lő, ami mondjuk nagyon fontos, mert gyakran kifogyok a lőszerből, de lehet, hogy a távolság miatt is van. Az is lehet, hogy közelebbről lő, ahonnan megint könnyebb pontosnak lenni, csak megint nem értem, hogyan, mert T49-el nagyon veszélyes spot távolságon belülre menni.

3) 40%-al magasabb átlagsebzés, mondjuk ez evidens. A többi tényező eredménye.

4) Prémet használ (majdnem duplája az xp átlaga, annyival azért nem jobb és nekem nincs prémem csak néha-néha az akciókban): feltehetően több arany lőszert tud így kigazdálkodni illetve kólát. Én is használok 8 aranyat meg kólát gyakran. Ha azt nézem, hogy magasabb a sebzése és a felderítés és prém fiókot használ, akkor 15-18 arany lőszert és kólát (a féláras akciókban számolva 10e kredit) ki tud gazdálkodni. Nem gondolom, hogy full arannyal megy, bár még az is lehet. Ez magyarázhat valamennyi eltérést, de szerintem maximum 100 dmg pontot, szóval ezzel nem nagyon foglalkozom.

- Jóval több top gun, radley meg pool: na igen, pontosabban lő, de akkor is érdekes, hogy ennyivel több ilyen medálja van, mert az átlagsebzés nem annyival magasabb. Az talán magyarázhatja, ha "tűzközelben" van és akkor ki tudja szedni a kis hp ellenfeleket, de én sokkal inkább arra gondolok, hogy többször kerül olyan helyzetbe, hogy egyedül kell megoldania a helyzetet (vagy botagyú társai vannak) a csata vége felé sok, de leamortizált ellenféllel szemben. Na ez a része már tényleg kezd nagyon nehéz lenni és úgy látszik nagyon komoly gyakorlat mellett lehet csak eredményes az ember. Az a gond, ha sptolnak, akkor mintha zsinóron húznák őket, jön mindenki oda és mindegy, hogy tomato vagy nem, de ha meglát meg tud lőni. Azt utálom ilyenkor nagyon, ha mondjuk egy nagyobb tank megáll és semmit nem csinál, csak ráfokuszál oda, ahol nekem kéne kijönnöm és lőnöm. A ki-be ugrálás ilyenkor hibás döntés, mert meglő. Ergó nem szabad beszorulni sehova ilyenkor, mert rádmásznak az ellenfelek, hanem valamilyen módszerrel gyorsan és hatékonyan ki kell nyírni őket egyesével. Ez a része homály szintén, hogyan csinálhatja.

Valakinek bármilyen hasznos (vagy nem hasznos, csak érdekes :) ) véleménye a témáról. A téma adott, két játékos statja, mik lehetnek a lényeges különbségek?

(#62245) Bingisz válasza dfsz34 (#62244) üzenetére


Bingisz
addikt

Az a véleményem, hogy ha kezdenél egy új accot, és te is végirecskáznál 5k csatát T49-el, akkor neked is lenne hasonló statod vele. 5k csatával olyan legénységet csinálsz, amiben bőven ki tudod pimpelni maxra a látótávot és a camot. Na most ilyen tank tulajdonságokkal/skillekkel, úgy hogy bőven kiismered ennyi idő a tank minden apró részletét, te is nyugodtan spotolnád a 300m látótávú 50%-os átképezetlen legénységű 100 és 500 WN8 közötti tartományban vegetáló KV1-eket.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#62246) unravel válasza dfsz34 (#62244) üzenetére


unravel
őstag

Szerintem (!!) jövő hétig lehetne sorolni milyen okok miatt jöhet össze ekkora különbség. Biztosan te is tudnál írni legalább húszat. Szóval tök értelmetlen máshoz hasonlítgatni magad szerintem (!!!!!!!). :)

¯\_(ツ)_/¯

(#62247) Jolet válasza dfsz34 (#62244) üzenetére


Jolet
őstag

jóval több csatája van valószínű több skill is jut a legényekre
lehet nem érzékeny a veszteségekre ezért full golddal nyomja
lehet szakaszban nyomják és segítik egymást
lehet szimplán csak überpro

más hirtelen nem jut eszembe

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#62248) Bingisz válasza Jolet (#62247) üzenetére


Bingisz
addikt

Az biztos, hogy egyedül tolja. két statpaddernek nem jutna folyamatosan ennyi sebzés ilyen kis tierben.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#62249) Angel1981 válasza bigobert (#62241) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, nagyon klafa! :R
Már értem, miért nem frissült jó ideje!

(#62250) dfsz34 válasza Bingisz (#62245) üzenetére


dfsz34
őstag

Sajnos, ez nem ilyen egyszerű, valamit rohadtul tud a pinkman. Nekem is elég jó már a legénységem, 3 skill, kóla, mozgás közben 425m a látótáv, ennél már csak kicsit lehet jobb. Amúgy is 2-3 a tényleg hasznos skill, a többi olyan, ha van, akkor jó, ha nincs akkor sem gond kategória.

Most toltam egy olyan csatát, ahol elhatároztam, hogy agresszívabb stílus veszek fel. 24% WR esélyt adott az XWM és lehoztam a végén. Szerintem a pinkman esetében ilyesmi a teljesen alap csata.

Az más kérdés, hogy hiába akartam agresszíven segíteni a kv1-nek, az sc35 ráfókuszált arra helyre, ahol ki kellett volna mennem és erről beszéltem a korábban, hogy nem szabad, mert még a legutolsó tomátó is meg tud ilyenkor lőni. Sidescrap vagy az elejének beforgatás meg ilyen páncélzattal ugye nem opció. Tényleg nevettem is tegnap, sikerült egy lövést sidescrape-el hárítanom a T49-el, nem emlékszem nagyon hasonlóra.

A churchill-t a végén esetleg tudtam volna segíteni, de nagyon rossz helyre ment, nem figyelte a csata alakulását, és amikor láttam, hogy körbevették, akkor inkább olyan helyre mentem, ahonnan a foglalni vonulókat és a kört tudom megszórni, mert tudtam, hogy jön a t49 és az sc35 a hátamban. Az ellenfél T49-nek is volt binoja és spotolt is valamelyik bokorból, ha a "normál" taktikát követem és rárontok, akkor kiszed. Jobb volt ez így, hogy megpróbálom a foglalással nyílt terepre csalni, ahol már kijön a látótáv és - feltételezhetően a kóla + bia miatt - rof fölényem, illetve enyém a taktikai előny.

Szóval durva ez és ez csak egy 5 frag-es csata volt, teljesen alap teljesítmény ha a pinkman szintjéhez nézem. Továbbra is nehéznek találom ezt nagyon, agresszív stílust egy papír tankkal, de máshogy nem hiszem hogy lehetne tovább fejlődnöm vele. Nekem nagyon bejön a T49, nagyon szórakoztató a játék vele.

[link]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.