Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#62801) Diarmand válasza scyllarus (#62749) üzenetére


Diarmand
senior tag

Nem érted amit írok vagy csak félreértelmezted. Azt írtam, artykkal van a legkevesebb befolyásod a csata végkimenetelére. Nem azt, hogy mi van 29 hülye ellen mész, szó nem volt erről.
Egy tankban ülve nagyobb befolyásod van, felsoroltam az okokat, amiket egy artyval nem vagy csak nehézkesen vihetsz végbe. Egy okos húzással egy jó kis medben ülve, meg lehet fordítani a kimenetelt, vagy vezetni egy heavyben a sok hülyét, úgyszintén sikerülhet, beflankolni a siemkákat feltartó Borsigot, szintén nagy előrelépés lehet ahogy az is, ha spoton tartod a fél csapatot. Egy artyval - hogy ismételjem magam - csak lősz, vársz, nézelődsz. Ennyi.

(#62800) scyllarus Szvsz a hatodik érzéknek mindenen van értelme, főleg a végjátékban, ahol nagyon jó dolog ha tudod, hogy megláttak, mert meg lehet saccolni, hogy kb merre lehet(nek) a túlélő(k).

[ Szerkesztve ]

(#62802) jr1994 válasza olcsii (#62787) üzenetére


jr1994
addikt

Emelem kalapom, ez nagyon komoly volt! :C

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#62803) scyllarus válasza Diarmand (#62801) üzenetére


scyllarus
veterán

Te nem értetted. Egyetértettem veled abban, hogy valóban artyval van a legkisebb befolyásod (ez volt az első mondatom). Csak éppen a mostani helyzetben már semmivel sincs igazán nagyobb esélyed, csak ha überpro lila+ vagy. Bár akkor se mindig.
Én sem írtam, hogy nincs értelme, persze, hogy van. Arra a kérdésre reflektáltam, hogy hogy lehet eljutni anélkül az E-75-ig. El lehet, mert van - szerintem hasznosabb - képesség is, és ha valaki T8-ban kezd új legénységgel, akkor ne ez legyen az első skill egy frontvonalbeli heavyn.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#62804) Dr_Syrex válasza jr1994 (#62802) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Tényleg nagy kör volt. :)
Egyébként melyik moddal lehet a WN8 értéket és hogy ki milyen szintű játékos - megjeleníteni az eredményjelző fülön. Vagy ez csak a wotreplays oldaalán látható?

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#62805) olcsii válasza jr1994 (#62802) üzenetére


olcsii
aktív tag

vicc az egészbe hogy nem is tudtam hogy aranyat töltöttem:D ha ezt tudom akkor már messziről lőttem volna az e100 at:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#62806) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Na néhány randomkérdés:

Az első még mindig, hogy HD4600-on próbálta-e már valaki, Youtube-on elég ellentmondásos videók vannak ilyen IGP-vel, csak ezért kérdezem.

A második, hogy ha a Fraps és az ingame fps számláló más értéket mutat, melyiknek higgyek?

A harmadik, hogy a Leo 1-re mi a fontosabb szerintetek, álca vagy javítás? Első három skillben gondolkozom a parancsnoknál, mindenképpen kell neki 6. érzék és kéne látótávnövelő skill, emellé pedig vagy álca, vagy javítás (a többi legénységi tagnak mindkettő meglesz 1. és 3. helyen).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62807) nemeth989 válasza Bad Pritt (#62806) üzenetére


nemeth989
senior tag

Most szóba került, mi várható a 10-es Fv heavy helyett. Azt lehet tudni mi várható az angol 10-es med helyére?

Bocs, általános kérdés lett volna.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#62808) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Panther tank ász. 22000 WN8 :) jó hát az utsó ellen BOT volt de arról nem én tehetek :DDD [link]

(#62809) Drenadar válasza nemeth989 (#62807) üzenetére


Drenadar
veterán

Vickers mbt

(#62810) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Nem is csináltam semmit. :F 76mm-es ágyú.

Replay.

[ Szerkesztve ]

(#62811) Bad Pritt válasza ddt500hu (#62810) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

2000 spot és 2500 dmg azért messze van a semmitől. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62812) csapee válasza Bad Pritt (#62806) üzenetére


csapee
senior tag

Hd2500-on teszt erejeig elinditottam, 1024x768-ban max 20fps. A proci 2,5Ghzes 2 magos volt. Modok eselytelenek, minden full minimumon.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#62813) ddt500hu válasza Bad Pritt (#62811) üzenetére


ddt500hu
veterán

Viccen kívül így érzem. Bementem spottolni középre aztán csak arra lettem figyelmes, hogy elfogyott a lőszerem. :D Az M6 csak azért lőtt ki mert a kedves T1-ünk egyetlen lövéssel nem tudta átütni a páncélját.

(#62814) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Szevasztok! :DDD
Másnak is laggos f*s mindkét szerver?Meg megszakad a kapcsolat? :W :W

Origin:Memphis79HUN

(#62816) PR0JECTNR56 válasza Bad Pritt (#62806) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Volt szerencsém kipróbálni i5-4200m-el, 1366x768-ban a minimum környékén tudta elvinni a játékot, bár ezt a 9.0 idején néztem meg.

(#62817) alldaybig


alldaybig
tag

Sokszor úgy érzem kell a prém account, mert a XPcsillag az dől, de a kredit....
meg kéne venni az első 10es tankom, két 8ast, meg ki tudja már hány 7est kicsillagoztam
és akkor a szegény ember kredithozó tankja a regular tank, nem a prém, és megvettem a cromwellt újra, mert 3 skilles legénységgel fun XD

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#62818) Iron Funeral válasza alldaybig (#62817) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Jagdpz E-100 egész jól keres prémium nélkül is (átlag 10-20k profit attól függően, hogy mennyire sikerül leharcolnom a kör végére).
Ja ez téged nem érint mert nincs pénzed megvenni ;] :DDD

Viccen kívül valószínű érdemes még beszerezned még egy-két ötös tankot ami jól hoz zsetont és akkor nem kell pénzt költened a játékra.

ui. amúgy a KV-2 is jól termel, különösen ha berak tierVIII+ meccsbe (ha esetleg platoonban vagy magasabb tierű tankkal) és van egy két jó találatod, pl. az Rhm-Borsig imádja amikor beleversz egy jó ezrest és kiütöd pár modulját, esetleg isteni hatalmaddal lesújtasz egy gaycatre (ilyen esetekben mindig születik egy egészséges kiscica valahol a világon).

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#62819) kisküzdő válasza Iron Funeral (#62818) üzenetére


kisküzdő
tag

+1
:C Számomra is frusztráló hogy már minden (tisztelet a kivételnek) retardál hellcat-al megy,vagy KV-1s-el.Na de ez van. Vissza veszem én is a KV-2 t azt szereti a cicus :D Bár ha jól célzol a KV-1s 810 hp is elszáll 1 lövéstől.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#62820) alldaybig válasza Iron Funeral (#62818) üzenetére


alldaybig
tag

csóró vagyok, ez van :D

Amúgy olvastam, hogy az fv4202-őt nem kapják azok meg ingyen 8as prém tanknak akiknek már meg volt, mikor a csere történik az új tankra :/
pedig nekem az az első és egyetlen tier X tankom, amit még megvenni sem tudtam :D

[ Szerkesztve ]

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#62821) Iron Funeral válasza alldaybig (#62820) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem baj, a 7/1 jobb a maga szintjén, ha mindenképpen akarsz tizes mediumot akkor menj rá a T-62A/Obj.140-re, vagy E-50Motorcsónakra.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#62822) alldaybig válasza Iron Funeral (#62821) üzenetére


alldaybig
tag

2. "fő" med ágam a kínai, mondjuk a wz-120 még stock, de gondolom az is használható lesz majd
orosz ágon t-44-nél tartok és a t62 lesz az első az biztos, másik ágon meg a-44-et kéne már megvennem :D
mondjuk előbb kezdtem el az alap med ágat mint megjelent vna az obj 430

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#62823) Jolet


Jolet
őstag

érdekes ez a hall of fame...
az elmúlt 7 nap eredménye:

Your position in rating «Average Experience per Battle»: 4,616. You scored higher than 99.24% of players

mondjuk tény, hogy mennyi agyatlan játszik

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#62824) olcsii


olcsii
aktív tag

Valaki délután szakasz?

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#62825) #43783936 válasza alldaybig (#62822) üzenetére


#43783936
törölt tag

A 120 a nagy ágyúval már jó vas, de addig a legnagyobb szívás, amivel a wotban találkoztam.
Még jó hogy van bolti lánctalp, mert így ráértem azt kifejleszteni utolsónak.

(#62827) Jolet válasza #40993792 (#62826) üzenetére


Jolet
őstag

vannak hullámvölgyek, de lesz az jobb is
az első kb. 10.000 csatámban ostobán játszottam, most meg alig tudom érdemben befolyásolni a statomat a nagy csataszám miatt
az előbb csináltam a T49-el egy tankászt, de büszke nem vagyok rá, mert 91%-os nyerési esélyünk volt
wtf...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#62828) Dryman


Dryman
aktív tag

"ui. amúgy a KV-2 is jól termel, különösen ha berak tierVIII+ meccsbe (ha esetleg platoonban vagy magasabb tierű tankkal) és van egy két jó találatod, pl. az Rhm-Borsig imádja amikor beleversz egy jó ezrest és kiütöd pár modulját, esetleg isteni hatalmaddal lesújtasz egy gaycatre (ilyen esetekben mindig születik egy egészséges kiscica valahol a világon)."

IGEN! végre egy vélemény amit teljes mértékben osztok!
Annyira elegem van már a gaycat, KV1-S, Borsig buzulásból!
Megnézed a borsig-os tag tulajdonában lévő masinákat, és lőn mivel harcol legtöbbet?
Cattal, KV1-S-sel, és Borsig-gal... vajon miért?
alapvetőlegesen azért mert farmolgat, és ezekkel egyszerűbb talán....de a Borsig elárulja hogy lóßaszt nem a farmolásról szól a történet, hanem azért mert emberünk akkora arccal rendelkezik hogy csak ezen masinák harci élménye elégíti ki vágyait....közben meg vagyonokat költ goldammo-ra, mert kell a Borsig-ba....
olyan kamikaze életérzés lehet....mindenféle taktikai, csapattámogatási cselekmények nélkül bele a közepébe...ez is egy harcmodor, de olyan szánalmas!

(#62829) sith7 válasza Jolet (#62827) üzenetére


sith7
nagyúr

az első kb. 10.000 csatámban ostobán játszottam, most meg alig tudom érdemben befolyásolni a statomat a nagy csataszám miatt

üdv., a klubban :O

(#62830) Angel1981 válasza sith7 (#62829) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez nem kis előny ha valaki az ellenségtől XVM-et használ, mert az csak az átlagot mutatja. ;)

(#62831) Kean_Sorbo válasza Dryman (#62828) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Miért gond ha valaki ezekkel játszik? Mind a három "freefrag" kategória.

sith7: Így lehet a nagy mellényű ellenfélnek meglepetést okozni.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#62832) Iron Funeral válasza alldaybig (#62822) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem akarlak eltántorítani az A-44-től de én rendkívüli módon gyűlöltem azt a tankot, a szenvedésfaktora már csak a Churchill VII-el hasonlítható össze, az ágyú ugyan erős de 3,4 év a célzásidő, rendkívül pontatlan, és ha mediumként akarod használni akkor konstans motor/rack/lánc sérülésekkel kell számolnod, az a 150(?)mm páncél ami rá van írva az egy apró csík csak amit még anyám sem lőne szóval az is gané, ja és -3° gundep. hátsó toronnyal igazán dinamikus és élvezetes.... ja nem.

Ellenben az Obj. 416 egy remek gép a nagy löveggel, veszett jó camoval és elfogadható mobilitással, páncélja nem nagyon van de nem is feltétlen kell. Az Obj. 430 II meg... elfogadható, de a T-54 sokkal jobb (egy Cent. 7/1-ről nem is beszélve), nekem igazából a lövegekkel van bajom, mert lehet válogatni a "pontos" 201mm átütésű meg az írtó lassan célzó 219mm átütésű között. Ha használsz goldot akkor tök jó az első, de én pl. nem akarok használni és emiatt rengeteg szopás van a nehéz páncélozott tankokkal, megkerülni tankokat nem egyszerű vele mert nem fordul a torony körbe, csak 180°-ban, és a buckák is rettentő zavaróak a -4° gundep. miatt. A páncél jó bár ha nem agyhalott az ellen akkor az sem ér sokat, mert a teknő homloka nem túl erős (M46 Patton simán belövi a nagy löveggel), a torony teteje meg autopen. minden 90mm-nél nagyobb kaliberű löveg számára (nem a kupola hanem maga a tető).

(#62827) Jolet: Örülj neki, legalább nem te vagy az elsődleges arty célpont... :U
Amikor engem "piszkált" 2db GW Tiger akkor megkérdeztem, hogy ugyan miért engem akarnak miközben ott van a mező közepén a Maus, erre volt a válasz hogy "bocs, de te lila vagy", apátokat, azt :((( .

Simán kivágnám az XVM in game stat részét a hóra a WG helyében.

(#62831) Kean_Sorbo: Lófaßt freefrag, amikor a KV-1S kirak két lövésből a másik kettőt meg akkor veszed észre amikor nekik mész a bokorban.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#62833) Dryman válasza Kean_Sorbo (#62831) üzenetére


Dryman
aktív tag

Nem gond, csak elgondolkodtató az hogy ennyi Borsig valóban kell-e a játékba!
Kifejleszteni a Borsig-ot nem nehéz, pláne ha gyorsít rajta a jómunkásember egy kis free xp-vel, a tulajdonságai a páncélzatát leszámítva kedvezőek ahhoz hogy a WG egyik közkedvelt tankja legyen. Olyan érzésem van sokszor mintha 2 évvel ezelőttről a Type59-es őrület jönne megint vissza csak most másik gold-ot használó mindenre lövök tankkal.... :)

(#62834) sith7


sith7
nagyúr

Nem mondtok hülyeséget :DD

(#62835) Bingisz válasza Iron Funeral (#62832) üzenetére


Bingisz
addikt

Úgy-úgy. Vesszen az XVM stat! Most már több vele a gond , mint amennyi előnye van.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#62836) Iron Funeral válasza Bingisz (#62835) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Addig is javaslok két tankot amivel állíthatod a statodat:
AT-8, eddigi legjobb WN8 (le)húzó jármű amivel játszottam
Sturer Emil, eddigi legjobb WR (le)húzó jármű amivel játszottam
:D
De tényleg, haversrác mondta (már majdnem végeztem mindkettő "fejlesztésével"), hogy "lolmár nem vagy lila"
:))
Mondjuk azóta tényleg kevesebbet lőnek az artik rám :C

ui. amúgy már csak utálatból sem veszem meg a Borsigot, a WTF100 amúgy sem érdekel, inkább megyek sírdogálni a szétnerfelt F155-el :(

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#62837) vhw válasza Iron Funeral (#62836) üzenetére


vhw
addikt

Miért nem a Churchill GC-t próbáljátok - free meg gold nélkül, parancsoljatok :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#62838) Iron Funeral válasza vhw (#62837) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Én úgy hallottam, hogy a Crusader SP nagyon jó alap kiszerelésben :DDD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#62839) Bingisz válasza Iron Funeral (#62836) üzenetére


Bingisz
addikt

Inkább megyek néhány kört a csoda T23E3-al. 1400 dmg-re kiakad a WN8 mutató. :DD

Amúgy nekem nem kellenek ilyen biszem-baszom tankok. Egyszerűen csak húzom a brit heavy ágat. Sírás, WN8 rontás, őrjöngés, szenvedés.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#62840) Jolet válasza Iron Funeral (#62832) üzenetére


Jolet
őstag

sajnos én is folyton erre panaszkodom, ha van arty engem lő
persze biztos én vagyok a hibás... minek megyek be csatába? :-D

de sajnos kell a jó stat, mert ősszel újra kezdenék klánozni és finnyás vagyok klánok terén

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#62841) olcsii válasza Bingisz (#62839) üzenetére


olcsii
aktív tag

Megcsinálom neked én szeretem:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#62842) Chris0321 válasza Iron Funeral (#62832) üzenetére


Chris0321
addikt

Egyszer azért szidjátok az artykat mert nem a jobb játékosokat lövik az ellenségnél másszor meg az a gond mert téged lőnek mivel jó játékos vagy.

(#62843) Enzolord válasza vhw (#62837) üzenetére


Enzolord
addikt

Welcome to Hell.. Az tényleg a non plus ultrája a tré vasaknak.. :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#62844) Bingisz válasza Chris0321 (#62842) üzenetére


Bingisz
addikt

Az arty engem lő. Mindig.

Szerk.: Eközben a tesztszerveren:
- Magazine reload time for the 12.8 cm gun for Waffenträger auf E 100 increased from 52 s to 58 s.

Alakul...

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#62845) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Sajna én is a kredittel küzdök. XP-m megvan a Tiger II-höz de 1 millám hiányzik... :( nem mellesleg páncélvadászba is ugorhatnék de az meg 900.000 :(

Bár az is igaz, ha jó tierbe rak, és épp nem rángatózok azért nagyon jó tank a Tiger I. :D

[ Szerkesztve ]

(#62846) rlazol


rlazol
addikt

én arty val azt lövö, akit tudok. A térkép alapján látni ugyan, hova kell a segítség, de azon belül ritka, h válogatni lehetne a spottolt, belőhető és nem össze-vissza cikázó célpontok között.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#62847) Enzolord válasza rlazol (#62846) üzenetére


Enzolord
addikt

Az mind1, az artyt mindenki utálja, akit éppen eltalálnak... Soha mást nem szoktam úgy szidni, mint a one button warriorokat.. Ez van, nem igazán lehet vele csatákat eldönteni, viszont k*rva rosszul tud esni, mikor valakivel 1vs1ezel , és élvezed, majd egy **** arty a pálya másik feléről beleszól.. Ez van, az arty a játék része, el kell fogadni, attól még szabadon rühellhető..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#62848) nemeth989 válasza Bingisz (#62844) üzenetére


nemeth989
senior tag

Dettó. Én csak kék játékos vagyok, múltkor 103-ban ültem, pattintom az első lövését a type61-nek, onnanstól, a társával együtt, csak golddal lőttek. Írtam is a chatbe, válasz te woltál a legjobb játékos. Mondjuk ez nem egyedi eset. Gold ammo-val lőnek az esetek nagy részében engem, akármilyen tankban ülök. Lehet papír vagy erőd.

Azt nem tudom milyen játékos volt, xvm-nek csak a térkép módját használom. De az értékelése 14k csatával az 5k-t se érte el.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#62849) rlazol válasza nemeth989 (#62848) üzenetére


rlazol
addikt

ez érdekes. nekem már nincs XVM-em (nagyon fals soxor), de amíg volt, akkor se az alapján, hanem a tank alapján választottam lőszert. Most már nagyon keveset goldozom, nálam 2 tierrel feljebb lévőkre leginkább, de ott se mindig.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#62850) Dryman válasza Enzolord (#62847) üzenetére


Dryman
aktív tag

Akkor bizony engem is utálnak már néhányan....tegnap artyztam néhány meccset és GW tigerrel a kisebb löveggel kivettem egy lövésből egy full hp-s fredit, majd a nagyobb löveggel egy Su-122-54-et....
Átérzem az utálatot és gyakran rámjön a csuklás de a oneshot 1560dmg érzése megfizethetetlen! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.