Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#63251) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

B1-re milyen felszerelést aggassak? Lol. :D

Amúgy viccen kívül, tényleg, milyet? Töltésgyorsító nem megy rá, célozni gyorsan céloz, egy távcsőre, esetleg repeszpáncélra gondoltam. Vagy valami ilyesmi.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63252) grex4 válasza #43783936 (#63248) üzenetére


grex4
aktív tag

Inkább a játékélmény lenne a fontosabb, meg hogy melyiknek van nagyobb ráhatása a győzelemre.
Kezdetben sem szeretnék sokáig szívni a stock tankkal.

üdv

(#63253) #43783936 válasza grex4 (#63252) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ha van ST-1 a garázsodban, akkor IS-8.
Ha nincs, akkor passzolom a kérdést, mert nincs lórim

(#63254) Bad Pritt válasza grex4 (#63247) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A másik ágakról megvannak a modulok? Az IS-8 elég sokat örököl az IS-4 ágról, a Lorraine meg gyakorlatilag egy 50 100 tier 9-ben, nyilván med statokkal.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63255) grex4 válasza #43783936 (#63253) üzenetére


grex4
aktív tag

Nincs ST-1, de lesz nemsokára. Megvettem az IS-8-at, pöppet nagyobb a camoja meg ha top tank leszek tán több esélyem lesz a győzelemre. köszi a válaszokat.

HáGé: nincs egyik ágról se semmi, most gyűjtök gyorsan lóvét modulokra és tesztelem a verdát.
köcce

[ Szerkesztve ]

üdv

(#63256) #43783936 válasza grex4 (#63255) üzenetére


#43783936
törölt tag

Kerüld vele a zúzdát, mert elég papír.
Engem eleiben, amíg meg nem szoktam, rendszeresen rommálőttek a nyolcas heavyk.
Annyi előnyöd lesz, hogy mire meglesz az ST-1, már meglesz hozzá az ágyú is. :)

(#63257) Mclovin válasza #43783936 (#63248) üzenetére


Mclovin
senior tag

T-25 és a Churchill között vívódom és kredithozam se lenne utolsó szempont....nehéz döntés. :(

(#63258) #43783936 válasza Mclovin (#63257) üzenetére


#43783936
törölt tag

Mi fontosabb, a német med legénység, vagy szovjet heavy?
Ez sem egy utolsó szempont.
T-25-tel elég sűrűn találkozom, általában előttem mennek a garázsba. :D

(#63260) Mclovin válasza #43783936 (#63258) üzenetére


Mclovin
senior tag

Többek között a IS-re kéne kredit szóval churchill lesz. :)) Bár gondolkozom, hogy kivárok egy akciót és valamelyik Tier 6-ra ruházok be inkább.

[ Szerkesztve ]

(#63261) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

B1 tank ász.
No komment, lehetetlen helyzet volt, egyszerűen annyival messzebb lát a SU-85B. A Ke-Ho meg... meh. Sírhatnékom van ilyenkor.

3700 csata alatt 80-as átlagsebzés a formától. Az úgy igen. :C

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63262) #43783936 válasza Mclovin (#63260) üzenetére


#43783936
törölt tag

Megvan még a Matidia 5-is, de az valahogy nyűgösebb, és elég sűrűn igényli a goldot.
Ár-érték arányban az ötös prémtankok érik meg a legjobban, főleg mivel sűrűn vannak féláron.
Kredittermelésre viszont a nyolcasok a legjobbak, bár olyan is az áruk.

(#63263) Mclovin válasza #43783936 (#63262) üzenetére


Mclovin
senior tag

Megvárom a Churcill akciót szerintem, bár ha nyerek a lottón. :DD :D

(#63264) dfsz34


dfsz34
őstag

Végül mégis sikerült tegnap az egy nap prémet mexereznem, ennek örömére megyek jópár csatát az SP-vel, de mivel kredit szerzés a cél, ezért nagyon szűkösen bánok az arany lőszerrel.

Az SP-nek 1775 a cél sebzés és megnéztem pár nagyon jó játékost, hogy mit tudnak vele és hát, a legjobb eredmény 1700 átlag volt. Mondjuk nagyon népszerűtlen tank a prok között.

Ha megfeszülök se lesz soha ezzel 1775 átlag sebzésem. Most 1233-nál járok és pl ma olyan 1400 körül mentem, de ez is messze van még. Szerintem két okból is ilyen rohadt magas a cél, egyrészt benne vannak a nerf előtti eredmények is (látszik is, hogy csökkentik szinte minden wn8 release-ben) másrészt sokan nyomják erősen arannyal, de annak meg mi értelme? Nem egy fun tank, főleg most a nerf után, pénzt keresni vele ok, néha kijön a lépés, de a 170 pen szerintem nagyon kevés ilyen magas elvárásokhoz viszont az arany használat meg elviszi a kreditet. A tank dög lassú a taktikázáshoz, ez mondjuk az igazi prém tank, a kreditet elég jól hozza, de szenvedős vele a játék. Tényleg marha idegesítő, hogy a legparányibb céltévesztés esetén is lepattan mindenről, márpedig ilyen RNG mellett nem fog minden pontosan oda menni, ahova szánom.

Ha pénzért kéne vennem és az amcsi medek miatt nem lenne muszáj ezt venni, akkor inkább egy e25 vagy panther m10, ezek nincsenek nagyon lemaradva kredit termelésben és a pantherrel kb hasonló az "élmény" (de ott két med ág is van, illetve olcsóbb jóval), az e25-el meg sokkal jobb a játék.

Ezzel együtt természetesen mivel ingyen volt, megbecsülöm és jól adja a kreditet, amire nagy szükségem is van, de nem élmény vele menni, evvan.

(#63265) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

T-34/85 tank ász.
Az egyik legrosszabb élményem volt most ez a tank, stockként szörnyű, alig megy, rossz a torony, az ágyú meg 2,9 év alatt szűkül, utána mellélő, de ha mégsem, akkor pattan... Aztán meglett a nagy ágyú és voilá, kivirulta tank, régi fényében ragyog. :B
Pedig a legnagyobb motor nincs is még meg rá, a legények is csak 90% körül vannak, szóval ez egy nem rossz eredmény szerintem, jól példázza, mekkora potenciál van ebben a tankban. :)

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63267) Bad Pritt válasza #40993792 (#63266) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Abszolút kedvencem volt sokáig, aztán a Cromwell kiszorította, aztán a Chi-To kiszorította azt, de most visszagondoltam, hogy melyik volt a legjobb és szerintem bőven ez, ezért indultam errefelé.
Amit viszont nem tudok elfogadni, az az irgalmatlan fejlesztési költsége a tanknak. Egyrészt a nagyon rossz ágyúválaszték a stock toronnyal, utána meg 7200 xp a kövi torony és még 15500 az ágyú. Diarmand kolléga nyugtatgatott, hogy azért ennyi, mert 7-es ágyú, amiben igaza van, na de basszus, a Hellcat/Jackson/M6 ágyúja, ami szerintem nagyságrendekkel jobb, is csak 14000, a rövid 88-as csak 9500, a többi hatos med ágyújáról már nem is beszélve (bár azok T6-os ágyúk). És most jön még egy 19000-es motor... nagyon kömény. :D

Amúgy közben lett még egy ász, ez annyira nem volt látványos, szóval csak képet rakok be, hogy tudják mennyi kell, akiknek kell.
T-34/85 tank ász.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63268) Chris0321 válasza Kotomicuki (#63214) üzenetére


Chris0321
addikt

A HE lövedékkel célozni kell és sebez. A SU-152-esel is használtam HE-t a nerfek óta és használható ha jól céloz az ember. Sok hétvégi eventen lehetett jól keresni kevés ráfordítással, én is prémium nélkül gazdálkodom ki az E-100 gold ammoját. A gold átütése szerintem így is elég arra amivel szembe kerülhetsz. Arról nem is beszélve, hogy mivel meg lehet venni a gold ammo-t kreditért mindenki hozzáférhet és ha kell lehet használni így stock ágyúval sokkal könnyebb összehozni az xp-t a következőre és ha alulra kerül a játékos sokkal könnyebben érvényesülhet.
Sz'al, nem kellene ennyit kritizálni a +-2 tiernyi különbséget, én játszottam +-3-ban is eleget és most sokkal könnyebben lehet érvényesülni még akkor is ha sokszor nem vagyok top tier. Egyáltalán nem érzem úgy, hogy semmi esélyem nincs sebezni az ellenséget csak ésszel kell játszani. Még jó, hogy nem azt várjátok el, hogy csak 5 tierrel kisebb ellenfelek ellen rakjon be a játék, hogy könnyű legyen a dolgotok.

(#63269) LobiDrg válasza dfsz34 (#63264) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Én nemrég vettem meg mert sajnos idő híján nem tudtam megcsinálni az eventet pedig spórolhattam volna egy kis zsetont.Borzasztóan féltem tőle de én nagyon kellemeset csalódtam benne. Elég sokat pattognak rólam főleg ha olyannal állok le aki nem tudja hol kell belőni.Elég nagy buli mikor full hp-val beállnak elém és ledarálom őket én meg alig sebződök :DDD.Persze ez nem mindig van így de sűrűn előfordul.Pontosság terén sem panaszkodok az esetek nagy részében oda megy a skúló ahová szeretném :) Nekem kifejezetten tetszik ez a gép.(Mondjuk lehet azért tetszik mert már megvettem :DDD muszályból :DDD )És a kreditet is jól hozza.Ja ha már SP.Míg nem volt meg a biztonságos elhelyezés elég sok lőszerrekeszt kaptam.Nálad sűrűn előfordult ? Mostanában már szinte egyáltalán nem kapok mert már megvan a skill csak érdekelne a tapasztalatod :)

[ Szerkesztve ]

(#63270) bandiras2 válasza Mclovin (#63263) üzenetére


bandiras2
senior tag

Nekem egy arany tankom van, a PzIV Schmalturm. Ésszel kell használni, és a krdit hozama is meglepően jó. Páncélja és mobilitása az nincs neki, de az ágyú a STUG L70-je kisebb nerf után: Kisebb pontosság, nagyobb töltésidő, de nem sokkal. Nem kell vele az első sorban pofozkodni, hanem support sniper módban hátul.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#63271) dfsz34 válasza LobiDrg (#63269) üzenetére


dfsz34
őstag

Igyekszem az elejét mutatni, eddig nem is nagyon volt lőszerrekesz ügyem, talán 1 vagy 2, de nagyon ritkán. Próbáld meg levessebet mutatni az oldalát, ha megoldható.

Tény, hogy vannak nagyon hülyék, akik lövik össze vissza, de ha legalább annyi esze van az ellenfélnek, hogy melléd jön, akkor már nehéz a közelharc.

Ammo rack ügyről annyit, hogy lehet, hogy sokszor mész ki merőlegesen előre a sarkon és bekapod. Inkább side scrap vagy srégen told ki az orrát, elég jól tud úgy is pattinatni.

(#63272) xenom0rph válasza Bad Pritt (#63267) üzenetére


xenom0rph
őstag

Új accot kezdtél?

halahala

(#63273) Bad Pritt válasza xenom0rph (#63272) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja. Abbahagytam egy pár hónapra, aztán úgy döntöttem, inkább kezdek egyet elölről.
Most kezdek majd durvulni, eddig inkább a kicsiket pörgettem, nem akartam freeből átugrani mindent.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63274) vhw válasza Bad Pritt (#63273) üzenetére


vhw
addikt

Az a fránya stat... :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#63275) Simi37


Simi37
őstag

Megvettem a VK 45.02 A-t milyen felszereléseket tegyek rá?

-Töltésgy.
-? (vizes tartó)/ bino?
-? fokozott 3?

Kérdés a tulajok felé, mennyire...
...gyulladékony?
...ammot milyen gyakran lövik? Ez határozná a vízes tartót

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#63277) Iron Funeral válasza Simi37 (#63275) üzenetére


Iron Funeral
őstag

VSTAB. mindenre amire felmegy.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#63278) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

T54 kérdés:
LASSAN elérem a 3 skill lehetőséget.

Comander:sense, repair
A összes többi legénynek meg: repair, camo. van fent. mi legyen a harmadik szerintetek? Comandernek gondolom értelemszerűen camo. de a többi volna a nagy kérdés.

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#63279) LobiDrg válasza dfsz34 (#63271) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Köszi.Mindenképpen kipróbàlom :)

(#63280) Bad Pritt válasza vhw (#63274) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igazából nem is a globális zavar, inkább néhány tankkal rohadt sokat mentem még az elején és azon már nem tudok segíteni. Ez van, most jobb lesz remélem. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63281) Bingisz


Bingisz
addikt

Lehet jelentkezni WoWs closed alpha teszternek EU accal!!! : [link]
;)

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#63282) Bad Pritt válasza Bingisz (#63281) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

WoT és WoWP alfateszterségnél szerintem sokan kiesnek kapásból. Köztük én is. :(

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63283) emre válasza SSJmeszes (#63278) üzenetére


emre
veterán

Nálam ez van a t-54 legénységén, ezt meg tegnap lőttem vele Nem volt nagy játék, csak a végén meglepődtem hogy 5,5k felett spotoltam, úgy hogy az amx is ott rohangált.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#63284) #35692544


#35692544
törölt tag

amikor egyedül kell lehozni a csatát :DDD

[ Szerkesztve ]

(#63285) zsolthee válasza #35692544 (#63284) üzenetére


zsolthee
senior tag

Grat. :C Replayt tudnál linkelni?

Más:
WTFE100 vs E100...14:14-nél epic fail!!!
Nem a leosztott tankok miatt kell sírni, hanem az ilyen játékosok miatt.
:W

(#63286) Djuree válasza Bingisz (#63281) üzenetére


Djuree
félisten

na ez már jobban izgat mint a repcsis. :K
bár az alpha teszt veteránságom úgysincs meg hozzá. :N

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#63287) AlexHerceg


AlexHerceg
tag

Sziasztok,
Löwe-re mit raknátok fel pluszban?
(periszkóp, álcaháló..stb...)

Hominem te esse memento...

(#63288) vhw


vhw
addikt

Józan paraszti ésszel nehéz eldönteni, hogy a tank melyik paraméterét szeretném javítani?
Gyorsítani a töltést? A célzást? A javítási sebességet? Növelni a látótávot? Esetleg kicsit erősíteni a lőszerrekeszen? stb.

Csak le kell ülni, átgondolni a tank szerepét/tulajdonságait, a saját preferenciákat (+ a költségeket) és választani ízlés szerint.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#63290) AlexHerceg válasza #40993792 (#63289) üzenetére


AlexHerceg
tag

köszi!

Hominem te esse memento...

(#63291) csapee válasza zsolthee (#63285) üzenetére


csapee
senior tag

Pedig a harmadik tárból biztos meg lett volna ;]

Csapee

(#63292) Enzolord válasza AlexHerceg (#63290) üzenetére


Enzolord
addikt

Töltésgyorsítót mindenképp...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#63293) AlexHerceg válasza Enzolord (#63292) üzenetére


AlexHerceg
tag

Megfogadom...

Hominem te esse memento...

(#63294) K6000 válasza dfsz34 (#63244) üzenetére


K6000
tag

Aham! Jó is ez a wn8 de a light tankjaimmal mit csináljak??? T71 kedvenc tankommal őrjárat medál, 6600 spot demage gyenge 280 wn8 értéket ért. Nyilván nem feladata egy t71 tanknak leküzdenie egy maus-t, így nem is kísérletezem vele. Viszont néhány fun kör ezzel a kis játékszerrel hazavágja a napi wn8 statomat még úgy is, hogy a saját HP-m sokszorosát spottolom össze :((

Igen tudom, TD tankokkal kell menni sokat nem a light tankokkal, de biztos jó ez így? Így is sok a sírás, hogy kevés a light, meg nincs spot és sok a bokorban ücsörgő TD. Én is leszokóban vagyok, mindenütt csilliós wn8 a szint, meg hogy 2000 - 3000 átlag demage-t kell lőni tier 7 felett. Én viszont még nem találkoztam 2000 átlag demage feletti T71 tankkal, még a nagyon szuper unicum játékosok esetében sem.

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#63295) scyllarus válasza K6000 (#63294) üzenetére


scyllarus
veterán

1. engem speciel nem nagyon izgat a WN8.
2. sebezz kicsit a T71-gyel. Nem ismerem a konkrét értéket, de nem lehet magasan a léc. Láttam már T9-es csatában 2800+-t sebezni vele. És az AMX 12t pédául 7-900 sebzésre már 3000+ WN8-at ad, az nem rossz :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#63296) scyllarus válasza scyllarus (#63295) üzenetére


scyllarus
veterán

Megnéztem a targetdamage.com-on, 1200 az unicum szint vele, 975 a kék.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#63297) dfsz34 válasza K6000 (#63294) üzenetére


dfsz34
őstag

Sajnos a WN8 harcra kényszeríti a könnyű tankokat is, más megoldás nincs. Cserébe elég alacsony a szint, pl T71 esetében 1200, amit óvatos taktikával simán lehet hozni. Sniper módban meg nevetve, csak akkor kiteszi magát az ember a saját csapata dühének, mert mindenki arra vár a bokorban, hogy majd a scout előrerohan meghalni.

Már a passzív scoutolás is veszélyes, mert nem értik, hogy egyáltalán mi az, ha próbálom a chat-ben magyarázni. Hiszen nem mozog. Volt már, hogy saját arty vágott oda nekem, majdnem az összes hp meg a parancsnok bánta.

Amúgy én nagyon unom ezt a primitív hozzáállást, hogy a csata arról kell szóljon, hogy valaki spotol a sok mesterlövész meg mindenféle tankban lesnek messze hátul és próbálnak nem mellélőni, több-kevesebb sikerrel. Ennél sokkal összetettebb ez a játék, de mindegy is, tudjuk, hogy mit lehet kezdeni a lövök párat a tankkal játékosokkal, akiknek még a bokorig eljutás is kihívás, hogy közben ne ütközzenek össze-vissza.

Lehet még a csapattal tartani és kihasználni a töltőtárat. Kiiktatni az ellenfelet egy tárból, ha elég a hp a potenciális bekapott lövéshez.

Még ami működhet, hogy csak annyira előremenni, ahonnan még jó fedezékből lehet harcolni, miközben a spot is jön.

A saját csapat viszont nagyon is valós veszély egy olyan scout-ra, aki sebzésre megy és nem hajlandó elől rohangálni öngyilkos módon. Bokorból simán kitolnak, saját társak belém lőnek, főleg a retardált fajta, akinek a passzív scout semmit nem mond.

Még azt a trükköt szoktam csinálni, hogy mozgok, de nem elöl. Bár ilyenkor is van ugatás, de a düh mértéke ilyenkor általában nem ér el olyan szintet, hogy tékázzanak.

Pl. a varázserdőbe soha nem megyek scout-al. Le...rom, hogy mit vár el a csapat, ott biztos a halál és gyakran alig szerzek közben spot dmg-t, sebzés nulla. Összeségében egy gyatra csatát tudok csak ott menni. Nem azt jelenti, hogy soha nem megyek oda, de biztosan nem az elején, volt már ott 10e spot is nekem, de a vége felé és a győzelem múlt rajta. Inkább mozgok hátul vagy oldalt a dombon próbálok spotolni. Persze még így is van ugatás, de mivel mozgok, ezért még nem tékáztak meg ott.

(#63295) scyllarus Engem mondjuk nem zavar a wn8, pont az amx12t az egyik legjobb húzó tank, ha sikerül olyan módszert találni, hogy elkerüljem a saját csapatom dühét és a tékát. Megkapta a tártöltős ágyút, amit tier7-ben is használ a nagy testvér, kicsit rosszabb töltés idővel, de összeségében ha cigánykodik vele az ember, akkor meg lehet lőni a 750 elvárt szintet. 2e sebzésre már 11e wn8-t ad.

A gond az, hogy tényleg nagyon speciális, szerintem suttyó, önző harcmodort kell vele alkalmazni és például a WR gyalázatos lehet vele, mert keveset spotol az ember, nem igazán támogatja a csapatát, pontosabban azzal foglalkozik, hogy sebezzen, tipikusan olyan ellenfeleket, akiket amúgy is kilőnének a társak.

[ Szerkesztve ]

(#63298) K6000 válasza scyllarus (#63295) üzenetére


K6000
tag

A kettes ponttal vannak problémáim, mégpedig az, hogy alapvetően hibás elgondolás egy 850 hp-s light tankkal lövöldözni. 0 páncélzattal, 850 hp életerővel tier 9-10 tankok között egyetlen esélyem az álcám, és a sebességem. Szerencsére az álcám nem csökken mozgás közben, így van némi esélyem, persze csak az első lövésig. Azután, már záporoznak is felém a halálosabbnál halálosabb lövedékek. Ezen a szinten csak egyszer lehet hibázni, és már a garázsban vagyok. Éppen ezért én ritkán lövök, csak a végjátékban ha van arty, és gyakran ott sem én kapom a kill-t mert mire rátárazok addig kilövik előlem. Átlag 1 tárat használok el, abból 3-4 lepattan (175 mm pen) mert menet közben igen nehéz gyenge pontot lőni. Normál csatában 400 alatt van az átlag demage vele.

ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

(#63299) dfsz34 válasza K6000 (#63298) üzenetére


dfsz34
őstag

Nekem 722 az átlagom vele (és nő folyamatosan, mert ebben a stock állapot is benne, sőt még nincs 6. zérzék, azzal legalább +100, mert tovább maradok életben és még egy lövéssel simán számolhatok pluszban), 48% WR mellett, de tényleg az van, hogy mocsok, önző a csapattal semmit nem törődő játék stílust alkalmazok vele, mert annyira én nem vagyok pro, mint pl a diegho, akinek szenzációs körei voltak ezzel a tankkal (most megnéztem, neki 825 az átlag sebzése vele és tudom ,hogy neki sem volt hatodik zérzék, szóval egy százassal jobb nálam, de szerintem az ő szintjén lehet, hogy ez stat rontás :) ). Lapítok, sunyítok, gyenge ellenfélre megyek, nyílt terepen sunnyogót próbálok elkapni stb, de semmi esetre sem megyek túlságosan előre, evvan. Gyakran fenyegetnek a csapattársak, téká veszély foka is elég magas, de annyit azért mozgok, hogy ne tékázzanak, ha látom, hogy agresszív a csapatom nagyon.

A lorraine-batchat legénységét húzom benne, mert megtartom majd a nyolcas tankot, de egy statpad tanknak is jó lenne tulajdonképpen, de csak komoly legénységgel és némi aranyosítással. Mindenképpen erősebb a tierjében, mint a két nagyobb testvér.

[ Szerkesztve ]

(#63300) Angel1981 válasza K6000 (#63294) üzenetére


Angel1981
veterán

A stat miatt játszol, vagy a játékélményért?
Futottál egy tök jó kört, teljesítetted a feladatodat - szerintem ennyi a dolog.

Ha meg klán miatt kell a stat, akkor tényleg hagyni kell a lightokat, vagy full gold bele, és hadd szóljon, úgy lehet jó WN8-akat produkálni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.