Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#63401) Angel1981 válasza Bad Pritt (#63399) üzenetére


Angel1981
veterán

Borzasztóan izzadtságszagú lenne ez T9-be - ráadásul belepiszkálni egy jól működő ágba, ehhh!
Ez T8 prémtanknak termett!

(#63402) Bingisz válasza Bingisz (#63400) üzenetére


Bingisz
addikt

Ja igen, az a lényeg, hogy nem az Afk. Pantherből lehessen kifejleszteni az Indi Panzert, hanem a RU-251-ből a Leo Pta-t, mint a kínaiaknál.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#63403) alldaybig válasza Bingisz (#63402) üzenetére


alldaybig
tag

ja ez végül is jó ötlet így, mert aki akar az könnyűvel tolja, vki meg meddel, high tierben meg úgy is mind2 feladatot el kell látni a meddel
A kínai megoldás is jó ötlet volt

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#63404) Bad Pritt válasza Angel1981 (#63401) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát ja. Szerintem sansztalan ez így, nem tudják rendesen balanszolni.

Viszont a Valiant várós, Matilda feeling közeleg. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63405) superfly2


superfly2
tag

Újabb jó kör a Conqueror-val :)) Végre ezzel is van Radley-Walters medálom :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

(#63406) vhw


vhw
addikt

Arra senki nem gondolt, hogy az E50M egy kvázi fantázia tank, amire azért volt szükség, hogy legyen T10 med az ág végén?
Számos alkalommal elhangzott, hogy elképzelhető bizonyos tankok esetében egy fejleszthető hull modul megjelenése. És mivel az 50M csak egy mondvacsinált tank, hátrahelyezett sebességváltó modullal... Így talán nem olyan légből kapott képtelenség, hogy egyszerűen egybeolvad a két típus.

(-> higgadtság, mindjárt nem kell fogadkozni, fenyegetőzni, meg anyázni)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#63407) Bingisz válasza vhw (#63406) üzenetére


Bingisz
addikt

Ha anno nem találtak más megoldást a fantáziatankon kívül, akkor most honnan találnának?
Szerintem most ilyen vegyük ki a fantázia tankokat hullám megy végig a fejlesztőkön, leginkább a HD modellek miatt szvsz., de se az E-50M-et, se a Waffen E-100-at nem fogják lecserélni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#63408) joergie válasza Bingisz (#63407) üzenetére


joergie
őstag

Szerinted ha nem csinálnák ezeket a változtatásokat folyamatosan, akkor mi tartaná fenn az érdeklődést? Folyamatosan csesztetik a mapokat, tankokat, néha behoznak 1-2 új játékmódot ami hasztalan, aztán csámcsogjatok rajta.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#63409) Bingisz válasza joergie (#63408) üzenetére


Bingisz
addikt

A tank változtatások persze, hogy azért vannak, hogy kihúzzák őket. A briteket is azért cserélik, mert nem annyira jók, és nem játszanak velük. Most cserélnek, jók lesznek, és lesz mit kihúzni.
A játékmódok közül a Teambattle és a Stronkhold jók, a Historical battlet, meg fel kell tölteni NPC-vel, hogy mindenki mehessen a kis tigrisével.
A mapokat meg mostanában jó irányban változtatják, kivétel Severogorvsk (vagy mi).

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#63410) vhw válasza Bingisz (#63407) üzenetére


vhw
addikt

Anno mitől is voltak hangosak a fórumok? Mintha egyenesen a nagy főnöktől jött volna a határozat, hogy a WoT-ban márpedig nem lesz Leopard tank, történjen bármi...

Évekkel ezelőtt egy T58 még túl OP-nak számított. Ma már egy WT E100 bekerülhet a játékba... majdcsaknem hasonló képességekkel...

A béta idején el sem tudtuk képzelni, hogy valaha majd kredites lesz az akkor még gold ammo...

Változnak az idők... a szempontok, a hangsúlyok, a lehetőségek
Itt meg csak annyiról van szó, hogy becsúszik-e egy új típus, és másik kettő (egyébként azonos) egybeolvad-e.
Szinte jelentéktelen más nagyobb kaliberű változásokhoz képest.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#63411) Bingisz válasza vhw (#63410) üzenetére


Bingisz
addikt

A T58-al az a baj, hogy nincs hozzá ág, de valószínűleg jönni fog az is kb. valamikor 2015 végén szerintem.

Amúgy a lényeg az, hogy SerB most már a Warshipset viszi, szóval sok általa tiltott dolog is bejöhet. Például a KV-1S nerf. ;]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#63412) Bad Pritt válasza Bingisz (#63411) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor ennyit a WoWs-ről asszem... ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63413) Bingisz válasza Bad Pritt (#63412) üzenetére


Bingisz
addikt

Gondolom a vezetőség nem akarta, hogy félresikerült project legyen, mint a Warplanes. Mert az tény, hogy SerB bácsi nem kicsit ért a pénzcsináláshoz..

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#63414) ddt500hu válasza Bingisz (#63413) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ha van eszük a WoW-ot az I. Vh-tól kezdik mert akkor kb. végtelen mennyiségű hajójuk lenne.

(#63415) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Régebben kérdezte vki, hogy a 4600-os intel grafikus egységen hogyan is fut a wot?!

Nos, egy i5-4690-en (minden engedélyezve neki), mellette 16 GB, 1600/CL9-es RAM-mal és 1360x768-as felbontáson, 30-50-es ping mellett:
- dx 9.0, full minimum, maximum látótávval: 60-120 FpS
- fejlesztett grafika, minimum/ajánlott beállítások, maximum látótáv: 40-50 FpS

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#63416) dfsz34 válasza Bingisz (#63411) üzenetére


dfsz34
őstag

Szerintem a Warship be fog jönni. A böszme nagy csatahajókat irányítani jó dolog lesz és érdekes is.

arty se lesz vagy légicsapás ott is? valaki nézi műholdnézetben és odaküldi a rakétát :) Szigorúan csak azért, hogy ne kempeljenek a játékosok

(#63417) Bad Pritt válasza ddt500hu (#63414) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát igazából a WoT is majdnem onnan kezdődik. :D

(#63415) Kotomicuki: Én kérdeztem, de igazából már tárgytalan, mert VGA-t is veszek a nyáron. Amúgy köszönöm, hogy megnézted, valami ilyesmire számítottam én is, simán játszható azért már egy Haswell IGP-n a játék. :R

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63418) scyllarus válasza dfsz34 (#63416) üzenetére


scyllarus
veterán

Ott a repülőgéphordozók lesznek az "arty"-k.
(Igazából minden wot osztálynak van megfelelő párja a vízen, hasonló játékmechanikája lehet, csak a domborzatot lesz nehéz kihasználni :D )

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#63419) ddt500hu válasza scyllarus (#63418) üzenetére


ddt500hu
veterán

Sziget, zátony.

(#63420) scyllarus válasza ddt500hu (#63419) üzenetére


scyllarus
veterán

Erre tippelek én is, de azért valami változatosság is kellene bele. Azért a való életben sem mindig partközelben mentek a nagy csaták, sőt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#63421) vhw válasza ddt500hu (#63419) üzenetére


vhw
addikt

Csiki-csuki egy sziget körül? :DDD

Dupla pálmafa mögül nem lehet spotolni? :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#63422) ddt500hu válasza scyllarus (#63420) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nagyobb hullámzás, köd, jéghegyek. :)

(#63423) fradi81


fradi81
veterán

nálatok sem megy itt a link beillesztés?

moto g72, Ninebot d28e

(#63424) ddt500hu válasza fradi81 (#63423) üzenetére


ddt500hu
veterán

(#63425) fradi81 válasza ddt500hu (#63424) üzenetére


fradi81
veterán

adblock...

Nashorn estére:

replay

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#63426) Steven88


Steven88
tag

Sziasztok
Szerintetek érdemes T-54-en a D-10t2c-t használni? Az a -18 páncélátütés a másikhoz képest nagyon észrevehető vagy inkább semmi? Tudom a legjobb az lenne ha kipróbálnám de most kredit szűkében vagyok :O és nem akarom feleslegesen megvenni. Természetesen a D-54 az már megvan, csak ennek jobb lenne a töltés ideje mindenben.

Másik kérdésem az lenne szerintetek melyik a leghasználhatóbb T8-as med? Tudom kinek mi, de egy átlag népszerűségre lennék kíváncsi.

(#63427) Bébá


Bébá
tag

Sziasztok.
Érdeklödnék hogy a KV-4-re érdemes-e kifejleszteni a nagyobb motort? Vagy számottevö külömbségre ne számitsak?

(#63428) ddt500hu válasza Bébá (#63427) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem lesz tőle gyorsvonat de az ST-I úgy is messze van szóval jobb a nagyobb motorral elérni. Azért a 20%+-t lehet érezni szerintem. Jobban gyorsul, meg hegynek fölfele jobban tartja a sebességet.

(#63429) #43783936 válasza Steven88 (#63426) üzenetére


#43783936
törölt tag

P2- túléltem, Persing, t44 - néha duplázom, t34-2-szerettem, de a centurion a megtartós.
Az indi még nem fullos, ezért nem nyilatkozom.
Az A-44-et kukáztam, mert utáltam a hátsó tornyot.

(#63430) Bébá válasza ddt500hu (#63428) üzenetére


Bébá
tag

Köszi a választ.

(#63431) Steven88 válasza #43783936 (#63429) üzenetére


Steven88
tag

Köszi

(#63432) Angel1981 válasza vhw (#63406) üzenetére


Angel1981
veterán

Mert ebből a Turbo Pantherből tényleg annyi készült, és annyira meghatározó eleme volt a háborúnak, és annyira passzol egy az egyben T9-be, hogy totál megéri megpiszkálni egy több mint 2 éve jól működő ág top részét, mi? :D

(#63433) Chris0321


Chris0321
addikt

A World of Tanks Magyar Portál nemrég rakta ki a Facebook oldalára, hogy nem megerősített információ szerint 30.-án jön a 9.2.

(#63434) Iron Funeral válasza Bingisz (#63411) üzenetére


Iron Funeral
őstag

E4 helyett bekerülhetett volna.

(#63406) vhw: amúgy nem teljesen kamu, volt erre a hátsó váltós dologra egy külön projekt (nem mintha maga az E-széria egyik lényeges újítása nem ez lett volna), [link]

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#63435) vhw válasza Angel1981 (#63432) üzenetére


vhw
addikt

Hát nem kevésbbé meghatározó eleme, mint egy 50M...

De fentebb sem azt vitattam, hogy ez mennyire jó ötlet, mennyire szükséges - csupán arról írtam, hogy nem a jelenlegi E50 kerül fel módosítások nélkül T10be; mindenbizonnyal elérhető opciók lesznek a jelenlegi 10es tank által képviselt paraméterek; hátsó sebváltó, jobb lóerő/t, ágyú stb... (ugye ez merült fel legsúlyosabb sérelemként).

r1E3S3E7T: nem a hátsó váltós E50 gondolata kamu. Nem az a probléma, hogy lesz-e 50M, hanem az általa képviselt játékbeli paraméterek, az általa nyújtott játékélmény megmarad-e - ez pedig elég valószínű.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#63436) Bingisz válasza Iron Funeral (#63434) üzenetére


Bingisz
addikt

"E4 helyett bekerülhetett volna"
Erre gondoltam én is. Így le tudnának cserélni még egy ~fake tankot.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#63437) #48613632


#48613632
törölt tag

Sziasztok
T6 jagdpanzer IV-emen szeretnék skillt átcsoportosítani, de nem igazán tudom, melyik lenne a legjobb választás.
Jelenleg 1 van kifejlesztve, a következő pedig 90 körüli százalékban.
A javítás van kifejlesztve a személyzet összes tagjának.
Ti átrendeznétek?m Ha igen, akkor hogyan?
Gondolom az álca fontosabb lenne? Esetleg 3. szem?

szerk:
Bocsánat, 6. érzéket akartam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#63438) Chris0321 válasza #48613632 (#63437) üzenetére


Chris0321
addikt

Attól is függ továbbviszed-e a legénységet a következő tankra. Ha igen akkor nem olyan fontos szerintem az álca mert nagyobb tierben már nem sokat jelent és van fontosabb amit lehet helyette rakni. Ha átrendezed a parancsnoknak adj 6. érzéket majd a következő javítás legyen, a többi legénységi tagnak alapból javítást a másodiknak pedig egyedit.

(#63439) #48613632 válasza Chris0321 (#63438) üzenetére


#48613632
törölt tag

Mindig továbbviszem, és arannyal fizetek :)
Akkor a javítás az működik akkor is, ha nem minden tagnak van meg a legénységből?

szerk: csak közben játékban voltam. Szóval továbbviszem, és arannyal 100%-ra húzom, hogy ne vesszen el semmi. Van spare legénységerm is, de kevesebb skillel.

[ Szerkesztve ]

(#63440) bandiras2 válasza #48613632 (#63439) üzenetére


bandiras2
senior tag

JagdPanzert rühelltem, a hosszú 75 L70-nel használd, a 88milis rövid löveg az hulladék. Jagdpanther jobb lesz, azon a hosszú88 a leginkább költséghatékony, mert negyedannyi a lőszer bele mint a 105-be, gyorsabban tölt, és pontosabb is. Ezzel még mostanság is bőszen megyek, a jgpanzert eladtam a ge**be amint megvolt a jgpanther.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#63441) #48613632 válasza bandiras2 (#63440) üzenetére


#48613632
törölt tag

Hát nem tudom, nekem bejön :)

kb 4k meccs kellett ahhoz, hogy rájöjjek, az én stílusom a TD vonal.
Valahol mindig is sejtettem, csak nem került elő. Heavy-re gyúrtam, ahogy mindenki más, ugyanakkor élveztem, ha pontozással, messziről tudok győzelmet aratni, ez a Needforspeed stílus, meg ide-oda tekergés nem ment valahogy.
Aztán a minap egy Tiger II.-vel voltam, T10-esekkel együtt, tehát elég hátul. Szokás szerint az elején legyengítettek. No, gondoltam, még élek, akkor hátulról fedezgetem a csapattársaimat, most minek rohanjak ki 1/4 élettel, szarrá gyalázva a T10-es csövek elé.
Erre az egyik T csapattárs letékázott, mondván mit kempelek.
Most erre nem térnék ki, hogy miket mondtam, meg gondoltam akkor. :((( Egyébként lila volt a szentem.

Mindegy, nem ez a lényeg, hanem az, hogy újra elővettem a rég abbahagyott TD vonalat, és láss csodát, ment a dolog :C
Oké, nem vagyok egy Diegho (tényleg, játszik még a pali?) de az eddigi eredményeimhez képest kifejezetten felüdülés egy ilyen statot nézni.
A Masterym a 3. vagy 4. körön lett meg, és szinte mindig jön egy egy kiváló sofőr jelvény, vagy egyéb medál.
Ha viszont azt mondod, hogy a felsőbb tierekben még jobb lesz, akkor az jó, mert nekem már ez is király.
Na megyek egy kört, kipróbálom a 75 L70-et, mert a 88as volt fent. Mondjuk nekem nem volt vele bajom, de persze relatív, amíg nem tudom, milyen a másik.
De anyagi szempontból nem nagyon érdekel, hogy melyik lőszer a drága, nem gazdasági háborút vívok :D Meg van prémem is.

(#63442) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Röhej bazmeg. A Löwe 2 napja prémiummal!! csak a pénzt viszi!! :Y 10 csata óta nem tudom leduplázni. JPZE100-al farmolok!!!! :W

(#63443) KaLeun


KaLeun
senior tag

Talán 2-3 hónapja a t6 lightokat nem számítva (T21 és 59-16) a T28 az első valami amivel képtelen vagyok nyerni. Mivel minden t8 átlővi még az UFP-t, a mai napon suicide módban van az első +wr-em (egyelőre).

Cila

(#63444) #63761920


#63761920
törölt tag

Sziasztok a többszálas processzor támogatás mikor várható?

(#63445) ddt500hu válasza #63761920 (#63444) üzenetére


ddt500hu
veterán

2020.

(#63446) csapee válasza ddt500hu (#63445) üzenetére


csapee
senior tag

Pff noob optimista;]

Csapee

(#63447) pws válasza ddt500hu (#63445) üzenetére


pws
aktív tag

:)) 2020-hoz fel kéne venni egy kódert a sok grafikus mellé

[ Szerkesztve ]

(#63448) slett27


slett27
addikt

Ez valami hihetetlen ötletgazdag hétvége. Sok sok szerszámos ládát lehet "nyerni". Mert szerszámból sosem elég. 2x tapasztalat nem rossz... :D Hmmm.... nem tetszik nekem ? Nem is...egyre kevesebbet játszok vele. :(((

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#63449) L-e-f-i-e válasza slett27 (#63448) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Régen még ennyi se volt...ha már volt egy 3x-es hétvége vagy féláron egy tank, az már ünnepnap volt, nem volt ennyi sok akció szinte 0-24-ben mint mostanában. :)

=^-^=

(#63450) #63761920 válasza pws (#63447) üzenetére


#63761920
törölt tag

Akkor elég egy Celeron processzor is?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.