Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#62251) Bingisz válasza dfsz34 (#62250) üzenetére


Bingisz
addikt

Pedig ennyire egyszerű.
Ha megnézed a Wotinfo.net-en, egy maxos T49 látótávja eléri a 445 métert.
Ez a camoval kiegészítve annyit jelent, hogy egy átlagos KV-1-et 415 méterről meglát még akkor is, ha a KV-1 áll. Ezzel szemben a KV-1 még akkor is csak 276 méterről látja meg, ha a semmi közepén menet közben lövöldöz a T49.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#62252) rlazol válasza dfsz34 (#62250) üzenetére


rlazol
addikt

találtál/néztél tőle videókat?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#62253) Mclovin


Mclovin
senior tag

Gondolkozom mostanában egy premium tank vásárlásán. Ti melyiket ajánlanátok (főleg kreditfarmra de a játékélmény is számít)?

(#62254) sith7 válasza Mclovin (#62253) üzenetére


sith7
nagyúr

Löwe :B ... 2 hete kaptam, és nagyon tetszik :K
bár nem olcsó ...

(#62255) đe$|re


đe$|re
senior tag

Végre ez is összejött:
T54E1 Tank Ász

(#62256) #70516736 válasza dfsz34 (#62244) üzenetére


#70516736
törölt tag

"Elhatároztam, hogy még tovább javítom a tudásomat a T49-el, mert kéne a három csillag és megrekedtem 92,22% szinten, most már hullámvasút, úgyhogy a jelenlegi tudásom határához értem."

Ezt a 92,22%-ot hol lehet megnézni?

[ Szerkesztve ]

(#62257) dfsz34 válasza rlazol (#62252) üzenetére


dfsz34
őstag

Nem találtam sajnos, pedig megnézném szívesen. Próbáltam üzenni neki, hogy adjon már pár replay-t, főleg a pool medálos csatái érdekelnek, de nem válaszol. Mondjuk nem túl aktív, noobmeter szerint kb 1 hónapja volt aktív utoljára.

Biztosan tudom, hogy teljesen más, feltételezhetően sokkal agresszívebb stílusban játszik. Az a rengeteg felderítéshez kötődő pont és medál is zavarba ejt. Azt jelenti, hogy megy előre, de hogy marad életben? Próbáltam, de idegesített a rengeteg egylövéses halál :(( A rengeteg pool meg radley medálja is durva, mert az átlag sebzése annyival nem jobb, hogy gyakorlatilag egy nagyságrenddel több ilyen epic medálja legyen.

Jó lenne még jobban menni a T49-el, de magamtól itt már tényleg nem tudok feljebb menni. Kéne pár jól használható tipp vagy replay az ilyen überpro játékosoktól, de talán nem véletlen, hogy nem tesznek fel semmit.

(#62256) Cfc_Boy
A szolgálati feljegyzésekben kiválasztod a tankot, utána a kitüntetések fület és fent ott van a csillagos kitüntetés. Ha ráállsz az egérrel, akkor kiírja a megjelenő ablakban alul, hogy most hol állsz.

[ Szerkesztve ]

(#62258) Bad Pritt válasza dfsz34 (#62250) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na már én is hozzászólók a regényedhez:

A tegnapi replayedet megnéztem, nekem lenne még néhány hozzáfűznivalóm:
Mivel lassan céloz a vk, ezért egy sokkal nyugodtan sniper stílust követel meg. Amit csináltál, rángattad az ágyút, nézelődtél sniper nézetben, az egy FV215b-nél oké, mert nem esik szét a célkör, de itt nagyon sok lövést elhibáztál emiatt, kulcsmomentumokban is, mint a SU-100 elleni meccs.
A SU-100-ra rá kellett volna rongyolni, egy lövést kaptál volna és ennyi, az arty valszeg nem lő oda, mert fél a teamkilltől.
Autoaimet használj gyakrabban, szintén pontosság miatt, elhasználtad a goldlőszert a T-34-85-re, ott simán tudtál volna autoaimmel célozni, mert kb mindenhol átvitted volna, ugyanígy a Cromwellnél és az artynál, plusz nem kell snipernézetbe szűkülni, tudsz máshova figyelni, stb.
A GW-t meg bárhogy máshogy csinálhattad volna, csak ne így. :D Koncentrikus körben, egyre közelebb kellett volna hozzá menni, folyamatosan mozgásra kényszeríteni. A cikkcakk azért nem jó, mert baromi nagy a gun arc-ja, simán becéloz, nem tudsz elég nagy cikkcakkvonalat leírni. Amúgy szép meccs volt, FV304-et remélem feljelentetted utána. :D

A másikhoz: túlgondolkozod az egész játékot, kell az alapok ismerete (térképek, minden számadat) és utána rengeteg gyakorlás egy bizonyos tankkal. Most kb megkérdezted, hogy miért tudja egy másik ember gyorsabban lebringázni a 100 kilométert, mint te, pedig erre csak annyi a válasz, hogy ügyesebb, mert 10x annyit gyakorolt rá.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62259) dfsz34 válasza Bad Pritt (#62258) üzenetére


dfsz34
őstag

Okos gondolatok, meglátom, mit tudok hasznosítani. Az a helyzet, mindenkinek van egy stílusa, közelharcolni én így szeretek. Talán az adrenalintól kialakul egy csőlátás, de cserébe lényegesen több informácót tud az ember feldolgozni egységnyi idő alatt, mint a lassabb harcmodorban. A térképre viszont ilyenkor nem tudok figyelni, az még nem megy, több gyakorlás kell, úgyhogy mindig tájékozódnom kell, mert pl az arty mozogni is és nincs-e a seggemben éppen. Ezért váltogatok sniper nézetbe és ki gyorsan.

A T49 téma. Azzal már tudok annyira jól menni (az átlagsebzésem már így is unicum szinten van vele, az utóbbi csatákat nézem, akkor meg felette), hogy igazából itt már egy teljesen más megközelítés kell. Ebből a stílusból nagyjából ezt lehet vele kihozni, tehát meg kell értenem, hogy mit lehet még kezdeni ezzel a tankkal és magamtól nem fogok rájönni. Abban bízom, hogy csak ad pár használható replay-t, meg pár hasznos tanácsot, amit beépíthetek, hacsak nem valami kőbunkó.

Nagyon jó tank, ha szórakozni akar az ember és én most erre mentem rá. Nagyon lassan fejleszgetem a batchat vonalat, meg még pár másikat, de inkább most csak szórakozom és erre a célre a T49 abszolút megfelel még a jelenlegi tomato tengerben is, vagy éppen azért.

A stat elemzés egyébként nagyon is létező dolog. Olvastam egyszer, csak már nem tudom, hogy hol egy fame-es arc "doktori disszertációját", hogy mit néz ő egy staton, arra próbáltam visszaemlékezni. Azért ő már érthet hozzá ezt meg azt, gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#62260) Diarmand válasza Bad Pritt (#62258) üzenetére


Diarmand
senior tag

Kb annyi a lényeg, ami a második bekezdésedben van. Vannak pirosak, sárgák, zöldek, kékek és lilák. Vannak képességbeli különbségek, amiken ha megfeszülsz sem tudsz változtatni, pl én sosem fogok úgy focizni, mint Messi, mert neki tehetsége van hozzá, amit a gyakorlás nem helyettesít, max megközelít.
Dfsz komolyan azon sír, hogy miért nem annyira unicum a T49-cel, mint Pinkman? Mert leegyszerűsítve a dolgot, erről van szó.

(#62261) sith7 válasza dfsz34 (#62259) üzenetére


sith7
nagyúr

a T49 abszolút megfelel még a jelenlegi tomato tengerben is, vagy éppen azért.

éppen azért ... :U

(#62262) Bad Pritt válasza dfsz34 (#62259) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem a statelemzéssel van a baj, hanem hogy elméleti síkon akarsz megoldani egy gyakorlati problèmát. Nem elemezgetni kell, hanem gyakorolni. Amúgyis a csatáid negyedét T49-cel meg M18-cal mented, szal a stattal olyan sok gondod nem lehet.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62263) jr1994


jr1994
addikt

Hány százaléknál kell lecserélni a parancsnokról az első (javítás) képességet hatodik érzékre hogy elit képzéssel pont 100%-on érje be a többieket? A Superpershing legénységem most 95%-os. Elit képzésnél ugye jól tudom hogy a legkevésbé fejlett legény pontosan dupla xp-t kap?

Ha eldobom a képességet a parancsnok visszaesik 92-re, a Crew skill calculator szerint kb 65 ezer xp kell hogy elérje a 100-at. A többi legénynek elvileg 43 ezer. Erősítsetek meg kérlek, ugye jól számoltam? :B (Tehát elvileg már most ledobhatom a parancsnokról a javítást, végig ő kapja a több xp-t.)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#62264) Karajev7


Karajev7
tag

Mire jók a megszerzett medálok?

Ma végre azt csinálom, amit a legjobban szeretek,, Semmit...

(#62265) unravel válasza Karajev7 (#62264) üzenetére


unravel
őstag

Dísznek :D

¯\_(ツ)_/¯

(#62266) benvolio


benvolio
őstag

Az egész csata alatt nem kell csinálni semmit a megfelelő bokorba állva. ;] Végig röhögtem az egészet, mert az ellen végig "csíterezte" a Nashorn-t aki már az elején kettőt kiszedet a spot-olásomnak köszönhetően. :))

(#62267) sith7 válasza benvolio (#62266) üzenetére


sith7
nagyúr

szép derítés :K

(#62268) Departed válasza benvolio (#62266) üzenetére


Departed
őstag

Melyik bokor az, oszd meg velünk kérlek. :) :R

(#62269) unravel válasza Departed (#62268) üzenetére


unravel
őstag

F5 -re tippelek.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#62270) picur10 válasza dfsz34 (#62257) üzenetére


picur10
aktív tag

Ő az?
[link]

(#62271) dfsz34 válasza picur10 (#62270) üzenetére


dfsz34
őstag

yep. kösz, érdekes, akkor elgépelhettem a nevét, mert itt néztem meg először

na lesz nézegetni valóm, kösz még egyszer.

(#62272) picur10 válasza dfsz34 (#62271) üzenetére


picur10
aktív tag

Nincs mit! :)

(#62273) dfsz34 válasza picur10 (#62272) üzenetére


dfsz34
őstag

argh, a mostani kliens már nem játssza le, de mindenképpen érdekel, le kell töltsem a korábbi verziót... :(((

(#62274) benvolio válasza unravel (#62269) üzenetére


benvolio
őstag

Az is jó, ha az I-es a miénk, de mi most a II-ről indultunk, akkor pedig az E4-es bokor a nyerő. Persze kizárólag csak jó látótávú tankkal, távcső+periszkóp tuti spot.

(#62275) dfsz34 válasza benvolio (#62274) üzenetére


dfsz34
őstag

Az a bokor tényleg jó, de ott spotolhatnak, ha felnyomulnak a tó másik oldalán (én ott szoktam menni) vagy van egy nyomulós ember, aki a mocsáron próbálkozik vagy csak öngyilkos, aki előrerohan és elég messzire jut. Hatodik zérzékkel mernék csak ott maradni, meg az a baj, hogy én biztos lőnék, akkor meg spotolnak, oda kell önuralom is :)

(#62276) Mclovin


Mclovin
senior tag

Kb milyen gyakran és mikor szokták leárazni a prém tankokat?

(#62277) benvolio válasza dfsz34 (#62275) üzenetére


benvolio
őstag

Persze nem mindig jön be, sok minden számít, de ha olyan tankkal vagyok bepróbálom, ha mégse úgy alakul a helyzet ahogy vártam akkor irány más taktika.

(#62278) Mclovin


Mclovin
senior tag

Illetve valakinek valami tapasztalata a Chi-Nu Kai-ról? :)

(#62279) dfsz34 válasza Mclovin (#62276) üzenetére


dfsz34
őstag

Szinte minden hétvégén van valami akció, de általában csak egypár tankot érint. Nagyobb, nevezetesebb háborús dátumok meg egyéb a játékhoz köthető események (évforduló stb.) szokott lenni több tank is.

Ha egy specifikus típust szemelsz ki, akkor lehet, hogy sokat kell várnod. Pl. JT8.8, E25 nem is tudom mikor volt utoljára leárazva, nagyon régen. Egy E25-t jóárasítva vennék esetleg, de várni kell rá sokat.

Milyen célra lenne egyébként, szórakozni, kreditet termelni, legénységet húzni? mi a legfontosabb vagy mind fontos?

[ Szerkesztve ]

(#62280) Mclovin válasza dfsz34 (#62279) üzenetére


Mclovin
senior tag

Igazából mind fontos lenne, talán a kredithozam ami kiemelkedne közülük, de az istenért sem vennék pl. egy TOG-t. Első prém tank lenne nem szeretnék túl sokat költeni rá, bár nagyon tetszik a WOT így 700 csata után

(#62281) Diarmand válasza dfsz34 (#62275) üzenetére


Diarmand
senior tag

Elég nagy az a bokor, hogy teljesen bele lehessen állni, pont ezért jó. Akkor sem spotolnak fel, a tó aljában rohannak át a túloldali part alatt. Konkrétan mindegyik oldalról védve vagy a spot ellen, persze egy Panthert hamarabb vesznek észre, mint egy T54-et. Csak a mocsárban közeledők a veszélyesek, bár egy camora kigyúrt spottert kimondottan nehéz ott észrevenni.

(#62280) polarmaci Mi is a bajod a TOG II-vel?

[ Szerkesztve ]

(#62282) olcsii válasza Mclovin (#62278) üzenetére


olcsii
aktív tag

ne vedd meg:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#62283) Mclovin válasza Diarmand (#62281) üzenetére


Mclovin
senior tag

Egyszerűen nem illene az általam szeretett és követett játékstílushoz. Nem szeretem a lassú gépsárkányokat.

(#62284) dfsz34 válasza Mclovin (#62280) üzenetére


dfsz34
őstag

ok, akkor szerintem egy tier5-ben gondolkodj, azokat féláron szokták odaadni akcióban. A kisebb tankok jók szórakozásnak, de a kredit termelés szempont miatt legalább egy tier5 legyen.

Ha mehetsz feljebb tier-ben, akkor még jobb persze, de ár / érték arányban, ha féláron megcsíped valamelyik tier5-t, akkor az jó.

A chi nu kai-ra elég sokan panaszkodnak a játékban, hogy nem hozza jól a kreditet, bár nekem soha nem volt, nem is próbáltam, de jó játékos is azt mondta, hogy inkább ne.

T25-nek van jó kredit hozama és jó tanknak számít, de pl most volt a churchill iii, az is jó, matilda is.

T25-t ismerem, azt merem ajánlani. Vannak gyengéi, de áthidalhatóak modullal vagy skillel.

(#62285) Mclovin válasza dfsz34 (#62284) üzenetére


Mclovin
senior tag

Tier 6-7ből melyik prémek lennének ajánlottak? :)

(#62286) dfsz34 válasza Mclovin (#62285) üzenetére


dfsz34
őstag

Ott már vannak finom darabok.

Ha meg tudod engedni és bejön az a fajta rohangászós, lapítós, keselyű módra lecsapós stílus, akkor egy E25, ami talán a legjobb. Megunhatatlan, komolyan mondom. Azért az egy előny szerintem, hogy még jól is szórakozik az ember kredit termelés közben.

Egyik hátránya, hogy csak négy legényt tudsz benne húzni, a nagy német TD-kbe 5-6 kell.

Kreditet viszont szemtelenül jól hozza ha megtalálod vele a stílusod, ebből fakad a másik hátránya, hogy állandóan a nerfet emlegetik vele kapcsolatban, bár szerintem abból palota forradalom lenne, annyira sok pro játékos is használja, gyakran szakaszokban (hogy rohadnának meg, ahol vannak, elég lenne egy pro e25 is a csatában, nem kell több).

Ha ez drága, akkor egy panther m10 is szóba jöhet, nagyon hozza a kreditet, csak ezzel már nem annyira szórakoztató csatázni. Kicsit lassú, legalábbis az E25-höz képest, kicsit olyan semmilyen, de a kredit hozam meglepően jó.

Ha ez még mindig drága, akkor tier6-ban a Dmax is elég jó, szépen lehet vele aprítani, ha jó leshelyet talál az ember, de a SU100Y is jól hozza a kreditet, csak hát nem tudom, de ezzel a kettővel szerintem elég unalmasak a csaták.

A su12244 szórakozni, aprítani jó, ha kisebb tankok ellen tesz be, de drága lőszer, pontatlan ágyú kombinációja miatt és a sokszor kegyetlen mm (kell az arany lőszer nagyon) nem hozza a kreditet elég jól.

Van még a pz4s, azt nem ismerem, de kredit termelés szempontjából nem lehet rossz.

[ Szerkesztve ]

(#62288) xenom0rph


xenom0rph
őstag

9.2-ben milyen újdonságok jönnek ? Esetleg új tank ? A 183 és a WT nerfről tudok

halahala

(#62289) dfsz34


dfsz34
őstag

Megnéztem a t49 replay-t a jesse-től (nem volt egy egyszerű menet 8.10-es klienst felheggeszteni) és még alaposabban elemeznem kell, pár gondolat így indításnak:

- 20 arany lőszert visz: ahogy gondoltam :)
- 105 oktánszámú benyát használ (ezen meglepődtem, de a sebesség kell neki és fontosabb, mint pl a kóla hatása, ezek szerint)
- Előre megy, ahogy sejtettem, legalább egy támadási vonallal, mint én szoktam
- Iszonyat sokat mozog, vagy négyszer megkerülte a hegyet
- A látótávja gyengébb, mint amivel most én megyek, még ha van két skillje is: ergó sebességet részesíti előnyben a látótávval szemben, érdekes, ezt kipróbálom
- Nagyon ügyesen elbánik a TD-vel a végén, ez tudom biztosan, hogy egy gyenge részem, mert én általában ott maradok ilyenkor ha nagyon közelről kell TD-vel harcolni, sokszor nem sikerül

Eddig ennyi, de még csak kétszer néztem meg, de már így is sokat segített. Van még pár mozzanat, amit kikockázok majd. Na végre egy jól használható replay, ritkaság.

(#62290) slett27


slett27
addikt

Két gyors kérdés :

1. Hogy lehet az hogy az összpontszámban pl 46.xxx credit van, alul a kredit mezőben pedig pl 17.xxx hol a különbség ?

2. 59-16-ról vélemény ? Van olyan "fun" tank mint a Cromwell ? :U

:R Thx a lot

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#62292) rlazol válasza slett27 (#62290) üzenetére


rlazol
addikt

hozzászámolja a 25000-t, amit a teljesített heti küldetését kapsz. viszont a másikban nem...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#62294) slett27 válasza #40993792 (#62293) üzenetére


slett27
addikt

Igaz, pontosan. Linkelek egy példát... :)

pl itt

61602 vs 7451 credit.

[ Szerkesztve ]

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#62295) rlazol


rlazol
addikt

A PzIVH-m legénysége 54%BIA-n áll (mindenki), és a tank elit, és a közeljövőben nem is fogom fejleszteni (amíg a játékom nem javul). Mi a célszerűbb: így hagyni, ezáltal x csatát úgy lenyomni, és megvárni amyg kifejlődik, vagy berakni a helyére javítást és akkor lökni vissza BIA-ra, ha már 100%-ra megy?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#62296) Bad Pritt válasza rlazol (#62295) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Úgy kellett volna kezdeni, hogy első skillnek 0-ról javítás és aztán ha a másodikat elkezdték, átképezni őket BiA-ra, ha ennyire kell. Szerintem tök fölösleges amúgy a BiA, főleg a Pz IV-en, de a javítás sokat számíthat, meg utána a pillanatkép/sima utazás kombó, kicsit lassan céloz az ágyú.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62297) dfsz34


dfsz34
őstag

Menni fog ez kérem szépen. Első csatám ahol próbáltam hasznosítani pár dolgot a T49 nagymestertől. Mentem volna agresszíven előre, csak rájöttem, hogy egyedül vagyok. Nem a legszebb csata, vannak benne elbénázott részek is, de azért csak ász egy elfogadható mértékű sebzés mellett. 7845 wn8. Ja és nem használtam benne aranyat, egyet sem.

[link]

Döbbenet így a mozgékonysága, de a 105 benyát nem fogom bírni anyagilag. Majd ha lesz akció akkor bevásárolok, addig meg használom a 100-t.

(#62298) rlazol válasza Bad Pritt (#62296) üzenetére


rlazol
addikt

szeretném továbbvinni hosszú távon a tigrisek és egérke felé, és mindenhol azt olvasom, h ott már a BIA alapvető. átállítani és visszaállítani akkor nincs értelme?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#62299) r.laci38


r.laci38
tag

Kezd elegem lenni a sok balfékből.
Vagy csak átmenetileg van sok belőlük?
Én egy szar játékos vagyok, nem igazán tartom fejben a tankok gyenge pontjait, a látótávokat, ágyúk erősségét, stb. Csak úgy játszom.
De azt próbálom csapatban. Ahol gyengébbnek tűnik a szárny, oda evickélek.
Ha nem akaródzik senkinek spotolni, akkor próbálkozom, mindegy, hogy milyen vasat tolok.
És nem félek görcsösen attól, hogy kilőnek. VAZZE, EZ CSAK EGY JÁTÉK!
De hogy néhány retardáltnak mi örömet okoz az, hogy húhára mindegy milyen tankot hajt, elbújik az alapvonalon és végignézi amint a többieket levadásszák, azt nem igazán értem.
Az ilyen miért nem keres vmilyen - nem multiplayeres - tankos játékot?
Ott lődözhet a progitól vezérelt pixelekre. Ott legalább tényleg egyedül szórakozik!
Fúú bocsi, de ki kellett engednem a gőzt! Azt a sok kérődzőt, akivel ma szabott össze az irányított random!

:((( :W

(#62300) Bad Pritt válasza rlazol (#62298) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én Tigrisen max harmadik skillnek tudnám elképzelni a BiA-t, egyszerűen fontosabb a javítás mindenkinek, utána hatodik érzék, sima utazás, pillanatkép, ilyesmik. Aztán BiA. Szerintem képezd át őkert, de majd valaki megerősít, vagy megcáfol. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.