Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#63701) ddt500hu válasza Chris0321 (#63697) üzenetére


ddt500hu
veterán

Minden tankomban van. A zömükben automata. A prémium cucc én vagyok. :DDD

(#63702) Chris0321 válasza ddt500hu (#63701) üzenetére


Chris0321
addikt

Az te vagy. Nálam is van mindenen javító, tűzoltó, elsősegély csomag általában sima csak néhány tankon van gold-os. Vannak akik helyette prémium kaját visznek, végsebesség kikapcsolót, import olajat, prémium üzemanyagot, stb.

(#63703) benvolio válasza ddt500hu (#63696) üzenetére


benvolio
őstag

Nekem a legnagyobb csalódás a TigerII volt. Alig vártam, hogy meglegyen. Az elején egész jó volt, a második ágyúval már megvolt a tankász. Aztán fullos lett és engem állandóan 10-es csatákba rakott. Ott kettő vagy három lövésből garázsmenetbe raktak rendszeresen. Megutáltam, de aztán jött az E75 és az már igazi csatatérre termet tank bármivel szemben, igazi heavy, ez örök garázs.

(#63704) ddt500hu válasza Chris0321 (#63702) üzenetére


ddt500hu
veterán

Az FV183-ba raktam pudingot csak kíváncsiságból, hogy mennyire viszi le a töltésidőt de max. 5 csatát mentem úgy vele.

benvolio Nekem is most lett meg de alig játszom vele. Egyszerűen túl sótlan tank. Így lassan jutok el az E75-ig.

[ Szerkesztve ]

(#63705) #43783936 válasza ddt500hu (#63704) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én egyenesen gyűlölöm a Tigris 2-t.
Fullra van fejlesztve, de egyszerűen nem érzem. :O

(#63706) mtade válasza benvolio (#63703) üzenetére


mtade
aktív tag

Nemrég vettem meg az E75-öt, stock toronnyal és a KT ágyújával egyelőre nem az igazi, remélem, hogy a nagytoronnyal és a nagyágyúval már jobban fog vele menni. Addig duplázgatom...

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#63707) Bingisz


Bingisz
addikt

Hoppá, micsoda fordulat!

Az új tier 10 brit med: Action X Centurion

A szakértőknek mi a véleménye erről? :B

Szerk.: Ja és az új heavyről?

Tier 10 British heavy tank will be the Chieftain Mk.2

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#63708) Enzolord válasza Bingisz (#63707) üzenetére


Enzolord
addikt

Na az karaj lenne, ha ideadnák ingyen, bár még ezt nem döntötték el... :)
Ha igen, akkor veszem is vissza, tier 8 prémnek ingyen jó, csak tízesnek volt kutya...:)

De javíts ki, ha tévedek, a kép ami a hír alatt van, csont ugyan úgy néz ki, mint az FV...:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#63709) dfsz34 válasza Bingisz (#63707) üzenetére


dfsz34
őstag

Mikorra jöhet ez be kb? Van még időm kifejleszteni vajon, azon gondolkodom. tier4 szinten megakadtam azon az ágon. Az ingyen prém tank vonz és augusztusban sok prém napot lehet szerezni, azalatt jobban menne a fejlesztés.

(#63710) Bingisz válasza dfsz34 (#63709) üzenetére


Bingisz
addikt

Év végén szvsz.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#63711) Enzolord válasza Bingisz (#63710) üzenetére


Enzolord
addikt

9.4 vagy 9.5 inkább... Kíváncsi vagyok, hogy ide adják e tényleg ingyen, mert a T34 után azt mondták, hogy még 1 ilyen nem lesz...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#63712) Djuree


Djuree
félisten

3 nap prem, nem tudom érvényes-e még, régen kaptam de már nem játszom:
WE463-V2FDK-6VYMV-VPH76
aki felhasználta és műxik, jöhet egy köszi. ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#63713) jr1994 válasza #43783936 (#63705) üzenetére


jr1994
addikt

Nekem bejön a Tigris 2. Jó átütés, pontos ágyú, elég jó páncél. Egyáltalán nem lesz szenvedés kihúzni az E75-öt.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#63714) Enzolord válasza Djuree (#63712) üzenetére


Enzolord
addikt

Hogyhogy nem játszol már Klánvezír?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#63715) alldaybig válasza Djuree (#63712) üzenetére


alldaybig
tag

a kód külleme alapján, előbb aktiválná a windows valamelyik verzióját :D

próbáltam, nem műkszik, de azért köszi

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#63716) robogo81 válasza alldaybig (#63715) üzenetére


robogo81
aktív tag

Valamelyik win 9x sztem. :DDD

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#63717) Djuree válasza Enzolord (#63714) üzenetére


Djuree
félisten

lakásvásárlás meg felújítás projekt van, meg az asztali gépem az apróban van. van ps4-em is, arra sincs időm nem h tankozni. :(
meg túl sok időt elvett az életemből, inkább töltöm azt is barátnőmmel.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#63718) Enzolord válasza Djuree (#63717) üzenetére


Enzolord
addikt

Apróban van? Az mit takar? Eladó sorba került? :) Szóval az asszony letiltott... Ez ismerős... Én is keveset játszom már.. :DDD :DDD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#63719) #95904256


#95904256
törölt tag

Nem EU-s accounttal lehet vásárolni EU-s account számára a gift shopban?
Vagy ilyen átjárás sincs a szerverek közt?

(#63720) #43783936 válasza jr1994 (#63713) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én csak az egyhangúság miatt utálom.
Tíz esetből nyolcszor városi pályát ad be, úgy hogy a mezőny fele tizes tank.
Egy idő után marhára idegesítő. :(((

(#63721) Djuree válasza Enzolord (#63718) üzenetére


Djuree
félisten

nem tiltott le, elfogadtattam vele a dolgot. :K de szivesebben vagyok vele az az igazság...amugy se sok időnk van egymásra, ha meg még játszanák is. :(
meg inkább a sportot választottam ha már szabadidő. :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#63722) Bad Pritt válasza #43783936 (#63720) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én azt vettem észre, hogy átbillent a mérleg nyelve a téli pályák felé, gyakorlatilag értelmetlen lesz sivatagi álcafestést venni, mert alig dob sivatagi pályára (mert alig van sivatagi pálya). Tegnap számoltam csak, 14 meccs, 5 nyári, 7 téli (abból 3 Severogorsk, juhú!) és 2 sivatagi (mindkettő El Halluf, megintcsak juhú!), elég rossz arány szerintem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63723) Enzolord válasza #95904256 (#63719) üzenetére


Enzolord
addikt

Elvileg Giftként tudsz küldeni, ha jól tudom..

(#63721) Djuree Én is kezdem a sportot, másfél hét múlva, addig sajnos inni és bulizni kell a Balatonon... :DD :DD :DD

(#63724) Djuree Ne is mondd, belesajdul a májam, ha csak rágondolok... :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#63724) Djuree válasza Enzolord (#63723) üzenetére


Djuree
félisten

de sajnállak. ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#63725) #95904256 válasza Enzolord (#63723) üzenetére


#95904256
törölt tag

Pedig ez az ajándék küldés nem akar összejönni. Küldéshez meg kell adni a játékos nevét, de ha másik szerveren van, akkor azt írja ki, hogy nem találja. Nem találom, hogy hol lehet megadni, hogy melyik szerveren van a célszemély...

(#63726) alldaybig


alldaybig
tag

miért nem regisztrálsz egy új eu accot, 5 perc, aztán arról küldesz giftet, még a játékba sem kell belépned vele

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#63727) Enzolord válasza alldaybig (#63726) üzenetére


Enzolord
addikt

Az is igaz.... ;] ;]

(#63728) akosf na igen, az aranytype!! Nem lenne gond a kredittel, ha lenne belőle egy a garázsban... :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#63728) #95904256 válasza alldaybig (#63726) üzenetére


#95904256
törölt tag

M4A2E4 nincs az EU-s gift shopban. Gondoltam megpróbálom átküldeni, de azóta megtaláltam a support oldalon, hogy erre nincs mód a Type59G és WZ111 típusok miatt ( ez a kettő szerver specifikus típus ).

(#63729) Chris0321


Chris0321
addikt

World of Tanks Magyar Portál:

Születésnapi ajándékok!
Európai WG-s (neve nem tehető közzé) megerősítette, hogy a születésnapi ajándék tank a Japán tier 2-es Type 97 Te-Ke lesz. Valószínűleg ezen héten pénteken (08.01) válik elérhetővé.
Továbbá ezen a hétvégén lesznek még többek között ezek az akciók is:
¤ Dupla exp minden győzelemért.
¤ 15% árkedvezmény minden tier IX - X tankra.
¤ 50% árkedvezmény a modulokra.
¤ 50% árkedvezmény a legénység újraképzésére.
¤ 75% árkedvezmény a legénységi névcserére.
¤ 50% árkedvezmény a garázshelyekre.
¤ 50% árkedvezmény az álcafestésre és a feliratokra (arany és kredit egyaránt).
¤ A következő Top of the Tree az angol FV215b lesz szintén kapcsolódóan a születésnaphoz.
¤ ScorpionLord ¤

(#63730) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Eddigi legtöbb sebzésem 1 lövésből. Totál elrontott csata 10k dmg csinálhattam volna. :W

(#63731) Angel1981 válasza ddt500hu (#63730) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem kicsinyíteni akarom az eredményt, de a játék általam ismert szabályzata alapján ez nem lehetett egyetlen lövésből, mert a max. sebzése a vasadnak; 1750x1,25 = 2187 vagy 2188.
Vagy valamit figyelmen kívül hagyok....

(#63732) Sanya válasza ddt500hu (#63730) üzenetére


Sanya
nagyúr

kár, hogy nem túl erős az a tank, mert akkor mehetett volna több sebzés is!

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#63733) Enzolord válasza Angel1981 (#63731) üzenetére


Enzolord
addikt

Gyulladás... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#63734) Jolet válasza Angel1981 (#63731) üzenetére


Jolet
őstag

a gyulladást?
én például egy lövéssel lőttem már ki E100-at az FV-vel, mert égett mint a gyertya

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#63735) ddt500hu válasza Angel1981 (#63731) üzenetére


ddt500hu
veterán

Kigyújtottam.

Jolet Én még nem. Nekem eddig ez volt a legtöbb gyújtással együtt is. Már amennyire emlékszem. Volt pár full hp-ról ammorackelt IS7 de az csak 2150hp.

(#63736) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ennek a Sturer Emilnek hol nincs lőszerrekesze tulajdonképp? Sokadszorra látom, hogy totál randomhelyen lövik meg a doboz testét és cafatokra robban szerencsétlen. Most épp max hp-n jött értem, kicseleztem, oldalba lőttem egyszer, utána másodikra robbant olyan 700 hp-ról. Mi ez a tank, jézus? :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63737) Kean_Sorbo válasza ddt500hu (#63735) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Tényleg. Maus-t lehet ammorack-elni? Mert az szép préda lenne.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#63738) Enzolord válasza ddt500hu (#63735) üzenetére


Enzolord
addikt

ÉN Szemből Ammorack nélkül lőttem ki full hpról egy E4est....
Az volt a legnagyobb feeling... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#63739) ddt500hu válasza Kean_Sorbo (#63737) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem tudom. Talán ha valaki meglövi és dmg nélkül megsérül a lőszerrekesz.

Enzolord WTE100-at lőttem ki full hp-ról, meg M48-at.

(#63740) Bingisz


Bingisz
addikt

No offense, de olvasgatva az utolsó kommenteket, mintha artysta patkányok beszélgetnének....
Boáfff...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#63741) olcsii válasza Bingisz (#63740) üzenetére


olcsii
aktív tag

egyetértek veled!:) fél 11 kor akar valaki szakaszozni?

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#63742) Enzolord válasza Bingisz (#63740) üzenetére


Enzolord
addikt

Na menj a Zwackba.... ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#63743) superfly2 válasza Chris0321 (#63729) üzenetére


superfly2
tag

A Top of theThree nagyon jókor fog jönni :)) még 46k xp és kifejlesztem az FV215b-t és akciááásan tudom megvenni :DDD
Nem tudja valaki hogy a minden tier 9-10 tank akció (-15%) és a Top of the Three összeadódik-e az FV-nél? Mert ha igen akkor az akciós ár is le lesz akciózva ;]

(#63744) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

VK 30.01H Tank Ász, 3100 dmg, 7 kill. Fúj, statpadder noob, OP tankkal vadá... oh wait. ;]

Jó meccs volt amúgy, változatos, a hp-mat jellemző módon megint elhagytam az első 3 percben. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#63745) dfsz34


dfsz34
őstag

"- Evilly confirms that the “free FV4202 for those who have the tier 10″ is the version the developers are working with"

Ez alapján nekiállok a brit med ágnak, de ha később mégis úgy döntenek, hogy nem adják oda ingyen prém tanként, akkor sem bánom, jó tankok vannak azon az ágon. Év végéig szerintem el is érek a tier10-ig.

(#63746) L-e-f-i-e válasza Bingisz (#63740) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

LOL hát még mindig jobb mintha valami énvagyokavalakimertkurváracsaknekemlehetigazam legényke mondaná meg a tutit.. :D

[ Szerkesztve ]

=^-^=

(#63747) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Valami honlapon lehet nézni a statokat? Noobmeter helyett...

(#63748) emre válasza Cseri0058 (#63747) üzenetére


emre
veterán

http://noobmeter.elasticbeanstalk.com/

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#63749) Chris0321 válasza Cseri0058 (#63747) üzenetére


Chris0321
addikt

Visszább linkeltem a noobméter új elérhetőségét.

(#63750) Angel1981 válasza Jolet (#63734) üzenetére


Angel1981
veterán

Akkor viszont nem volt elég precízen megfogalmazva, mivel azt már nem közvetlen módon eredményezi a lövés....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.